Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

toki ilköğretim okulu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

205  adet haber bulundu.


 • Simsar çıkışı - toki ilköğretim okulu
  Simsar çıkışı28.12.2014
  AnkaraSincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, TOKİ işbirliği ile bölgede hayata geçirmeye çalıştıkları Ulubatlı Hasan ve Saraycık mahallelerindeki kentsel yenileme projesini, bazı emlakçıların provoke etmeye çalıştığını belirterek, “Emlak simsarları, mağdur taklidi yaparak hak sahiplerini provoke etmeye çalışıyor.Emlak simsarlarına geçit vermeyeceğiz” dedi.
 • Öğrenci fazlalığı devamsızlığı arttırdı - toki ilköğretim okulu
  Öğrenci fazlalığı devamsızlığı arttırdı23.10.2014
  EğitimManisa’nın Yunusemre İlçesi’ndeki 10 Ekim Okulu’nda zihinsel engelli öğrencilere de sınıf açılması üzerine, öğrenciler arasında sorunlar ortaya çıkmaya başladı.Sarıkaya Mahallesi’nden, 10 Ekim Okulu’na taşımalı olarak eğitime gelen 22 öğrenci, aynı okuldaki zihinsel engelli öğrencilerden rahatsız olduklarını öne sürerek devamsızlık yapmaya başladı.
 • Çeşme’de toplu konuta onay - toki ilköğretim okulu
  Çeşme’de toplu konuta onay16.10.2014
  EkonomiTARTIŞMA yaratan Çeşme’ye toplu konut projesine Çevre Bakanlığı onay verdi.
 • Kobani protestolarında 22 kişi hayatını kaybetti - toki ilköğretim okulu
  Kobani protestolarında 22 kişi hayatını kaybetti08.10.2014
  GündemKobani’ye yönelik IŞİD saldırılarının protesto edildiği eylemlerde kan aktı, Türkiye savaş alanına döndü.Adana'nın Yüreğir ilçesinde akşam saatlerinde çıkan tartışma sonrası bir kişi öldürüldü.Sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 2 kişi silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu.Diyarbakır’da 10, Mardin’de 5, Siirt’te 3, Van'da 1 ve Batman’da 1 kişi, gruplar arasında çıkan çatışmada öldü.Muş’ta da 1 kişi, başına isabet eden gaz fişeğiyle hayatını kaybetti.Diyarbakır'da yaşamını yitirenlerin sayısı 10'a yükseldi, açıklamayı Tarım Bakanı Mehdi Eker yaptı.
 • Yalçın BAYER

  Gül’e Kayseri’de anıtmezar - toki ilköğretim okulu
  Gül’e Kayseri’de anıtmezar01.10.2014
  YazarlarKAYSERİ’den gazeteci Recep Bulut, ‘Kayseri Yenihaber’in başyazısında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin bir basın toplantısında “11’inci Cumhurbaşkanı hemşerimiz Abdullah Gül’ün ölümü halinde Kayseri’ye gömülmek istediği ve kendisine şehir mezarlığında bir mezar yeri ayrılmasını istediğini” açıkladığını yazıyor.
 • Çeşme'de TOKİ bilmecesi - toki ilköğretim okulu
  Çeşme'de TOKİ bilmecesi16.07.2014
  EgeÇEŞME Reisdere’de yapılmak istenen TOKİ evleri yine tartışma konusu oldu.İlçeyi betonlaştıracağı gerekçesiyle geçen yıl büyük tepkilere neden olan ve yargıya taşınan toplu konut projesi ile ilgili AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait’ten yeni bir açıklama geldi.
 • Çeşme'de TOKİ konutlarına onay - toki ilköğretim okulu
  Çeşme'de TOKİ konutlarına onay15.07.2014
  GündemAK Parti İzmir milletvekili Rifat Sait, Çeşme'de Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) yaptıracağı birinci etap evler için onay çıktığını bildirdi.
 • Çeşme’ye toplu konut tartışması - toki ilköğretim okulu
  Çeşme’ye toplu konut tartışması15.07.2014
  EkonomiÇEŞME Reisdere mevkiine yapılmak istenen TOKİ evleri yine tartışma konusu oldu.Çeşme’yi betonlaştıracağı gerekçesiyle geçen yıl büyük tepkilere neden olan ve yargıya taşınan toplu konut projesi ile ilgili AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait’ten yeni bir açıklama geldi.Sait, Çeşme’de tartışmalara neden olan TOKİ evlerinin birinci etabının onaylandığını, ikinci etabın da planlanacağını açıkladı.
 • 7’den 70’e iftar sofrası - toki ilköğretim okulu
  7’den 70’e iftar sofrası12.07.2014
  AnkaraMamak Belediyesi’nin 7’den 70’e binlerce Mamaklıyı aynı sofrada buluşturduğu mahalle iftarlarının adresi Kusunlar TOKİ ve Boğaziçi mahalleleri oldu.
 • Karne aldı ama sevinemedi - toki ilköğretim okulu
  Karne aldı ama sevinemedi16.06.2014
  AnkaraSincan’ın Anayurt Mahallesi’nden 25 kilometre uzaklıktaki Temelli’ye okumak için giden bedensel ve zihinsel engelli 14 yaşındaki Derya Dürmüş’ün eğitimi, 4 ay önce sözleşmeli çalışan öğretmeninin istifa etmesiyle yarım kaldı.Derya, 4 ay aranın ardından dün karne almak üzere babasıyla okula gitti.İlk dönem notlarının hepsi 5 olan Derya, ikinci dönem notlarını göremeyince büyük bir üzüntü yaşadı.Baba Erdal Dürmüş ise, yetkililere tepki gösterdi: “Çocuğumun eğitim hakkı gasp ediliyor.”
 • Dönüşüm harekatı - toki ilköğretim okulu
  Dönüşüm harekatı27.05.2014
  AnkaraGeri dönüşüm ve çevre duyarlılığına küçük yaşta dikkat çekmeyi hedefleyen Mamak Belediyesi, ilkokul öğrencilerini eski Mamak çöplüğü olan Katı Atık Depolama Alanı’na götürdü.
 • Bilim elçileri Vanlı çocuklarla buluştu - toki ilköğretim okulu
  Bilim elçileri Vanlı çocuklarla buluştu08.05.2014
  EkonomiBayer Türk ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’nın hayata geçirdiği “Bayer Genç Bilim Elçileri” projesinin üçüncü yılı nedeniyle düzenlenen Bilim Şenliği Van’da gerçekleştirildi.30 genç bilim elçisi, Van il merkezindeki TOKİ Atatürk Orta Okulu’ndaki öğrencilerle bir araya geldi.Etkinlikte çocuklara bilimin laboratuvardan ibaret olmadığını göstermek ve günlük hayatlarında merak ettikleri şeyleri sorgulamalarını sağlayan yedi deney yapıldı.
 • İki mahallede çalışmalar sürüyor - toki ilköğretim okulu
  İki mahallede çalışmalar sürüyor19.01.2014
  Ankaraİki ay önce 2 bin konutun temelinin atıldığı ve Mamak’ın iki ayrı mahallesini kapsayan Gülseren-Anayurt Kentsel Yenileme Projesi kapsamında çalışmalar hızla devam ediyor.
 • Başbakan hafta sonu Manisa'da - toki ilköğretim okulu
  Başbakan hafta sonu Manisa'da26.12.2013
  EgeBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, 28 ve 29 Aralık tarihlerinde Manisa’nın Turgutlu, Akhisar ve Salihli ilçelerinde düzenlenecek toplu açılış törenlerine katılacak.
 • Başbakan Erdoğan, Van'da konuştu - toki ilköğretim okulu
  Başbakan Erdoğan, Van'da konuştu26.10.2013
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van'da konuştu.Erdoğan, Van'a 2 günde 1,5 milyar liralık yatırımı kazandırmış olacaklarını söyledi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Anne, ben bienalden anlar mıyım? - toki ilköğretim okulu
  Anne, ben bienalden anlar mıyım?20.09.2013
  YazarlarMalum, 13.İstanbul Bienali’nin başlığı aynı zamanda bir Lale Müldür kitabı da olan “Anne ben barbar mıyım?”.
 • Faaliyete geçemeyen ilkokul için eylem - toki ilköğretim okulu
  Faaliyete geçemeyen ilkokul için eylem20.09.2013
  EğitimYozgat’ta veliler, çocuklarının uzak bölgeler eğitim aldıklarını belirterek yakınlarında bulunan ve 3 yıldır faaliyete geçirilemeyen ilkokul için eylem yaptı.
 • TOKİ 10 bin lira peşin ile ev satacak - toki ilköğretim okulu
  TOKİ 10 bin lira peşin ile ev satacak17.09.2013
  EkonomiBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara'nın yeni uydu kenti Yapracık'ta inşa ettiği konutlardan 298'ini "ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre, konut seçme ve alma olanağı" ile satacak
 • TOKİ okullarının sayısı bini aştı - toki ilköğretim okulu
  TOKİ okullarının sayısı bini aştı12.09.2013
  EğitimBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) eğitim ve öğretim altyapısını güçlendirmek için projelendirdiği okulların sayısı bini aştı.
 • Kahramanmaraş’a yeni okullar yapılıyor - toki ilköğretim okulu
  Kahramanmaraş’a yeni okullar yapılıyor22.08.2013
  EğitimKahramanmaraş’ta 125 derslikli 8 okulun temeli atıldı.
 • Yalçın BAYER

  Azeri Bakan’ın Türk korumasına ne oldu? - toki ilköğretim okulu
  Azeri Bakan’ın Türk korumasına ne oldu?17.07.2013
  YazarlarAZERBAYCAN halkı son haftalarda, Ulaştırma Bakanı Ziya Mammadov’un oğlunun Türkiye vatandaşı olan koruma polisinin akıbetini merak ediyor.
 • Mavişehir'den sonra şimdi de Atakent krizi - toki ilköğretim okulu
  Mavişehir'den sonra şimdi de Atakent krizi05.07.2013
  Egeİzmir Karşıyaka'da Mavişehir planı krizinden sonra bu kez de Atakent Mahallesi'nde TOKİ'nin sattığı üzerinde yüzme havuzu, tenis kortlarının yer aldığı sosyal tesis alanı tartışması çıktı.
 • Yılın en kaliteli okulları Şanlıurfa ve Bartın’dan - toki ilköğretim okulu
  Yılın en kaliteli okulları Şanlıurfa ve Bartın’dan14.06.2013
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eğitimde Kalite Yönetimi Uygulamaları 9.Paylaşım ve Ödül Töreni’ne katıldı.Törende yılın en başarılı okul ve ekiplerini ödüllendirdi.Kurum dalında birincilik ödülünü Şanlıurfa Merkez Özel Çağlayan İlk ve Ortaokulu, Bartın Merkez TOKİ Ortaokulu aldı.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi yapılacak - toki ilköğretim okulu
  İstanbul'da elektrik kesintisi yapılacak04.06.2013
  EkonomiKadıköy, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Kartal, Sultanbeyli ve Tuzla'da yarın 6 saat elektrik kesintisi yapılacak.
 • 839 konutta anahtar teslim - toki ilköğretim okulu
  839 konutta anahtar teslim26.03.2013
  AnkaraBaşkent’in farklı bölgelerinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm ve gelişim projeleri kapsamında belgesi olmayan vatandaşlar için yapılan bin 374 konuttan 839’u, Mamak’ta düzenlenen kura töreni ile sahiplerine teslim edildi.
 • Veda dokunuşu - toki ilköğretim okulu
  Veda dokunuşu10.01.2013
  GündemHakkari’nin Çukurova ilçesinde karakola saldırı hazırlığındaki teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Doğan’ın (35) cenazesi dün memleketi Adana’da toprağa verildi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Rozelet - toki ilköğretim okulu
  Rozelet30.11.2012
  YazarlarÖrfi Çetinkaya lisesi var.
 • Başbakan Erdoğan'dan Nazi ve faşist ruhlu benzetmesi - toki ilköğretim okulu
  Başbakan Erdoğan'dan Nazi ve faşist ruhlu benzetmesi25.11.2012
  GündemBaşbakan Erdoğan, Simav'da 19 Mayıs 2011 günü meydana gelen 5.9'luk depremin ardından hasar gören ve yerine yenileri yapılan binaların toplu açılış törenine katıldı.Konuşmasında kadına karşı şiddet uygulayanları da ağır bir dille eleştiren Başbakan Erdoğan "Bizim gözümüzde kadının konumu farklı, çünkü cennet anaların ayaklarının altında.O anaların ayaklarının altı öpülür.Onlara şiddet olmaz, bunu yapanlar ya cehaletlerinden ya da Nazi ruhu, faşist ruhu taşıyorlardır" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Kemerburgaz’a TOKİ de girdi - toki ilköğretim okulu
  Kemerburgaz’a TOKİ de girdi21.10.2012
  YazarlarBİZİ ziyaret eden bir grup Eyüp Kemerburgazlının anlattıkları yürek burkuyor:
 • Atatürk ve Cumhuriyet tabelaları indi - toki ilköğretim okulu
  Atatürk ve Cumhuriyet tabelaları indi18.10.2012
  GündemVAN'da büyük yıkıma neden olan depremlerde ağır hasar gören ve yıkılan okuların yerine yenilerini yapılırken, bu okulların büyük bülümünün adları da değiştirildi.Erciş İlçesi'nde yıkılan Atatürk İlköğretim Okulu'nun yerine EVYAP Firması tarafından yaptırılan okula, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi adına 'Tenzile Ana İlkokulu ve Tenzile Ana Ortaokulu', Van'daki Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nun yerine yaptırılan okula da, yaptıran televizyoncu Acun Ilıcalı'nın annesi 'İlknur Ilıcalı İlkokulu' adı verildi.Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri işadamı, kişi ve kurumlarla yapılan protokoller gereği bu ad değişikliklerinin yapıldığını, ancak eski isimlerin de TOKİ tarafından yaptırılan yeni okulara verileceğini söyledi.
 • 2 ihmal: bir ölü bir ağır yaralı - toki ilköğretim okulu
  2 ihmal: bir ölü bir ağır yaralı05.10.2012
  GündemOkulların açılmasıyla, ihmal sonucu facialar da başladı.Kocaeli’nde 13 yaşındaki Yunus, kaçan topu almak için tırmandığı direkte, açık bırakılan bir tel nedeniyle akıma kapılarak feci şekilde can verdi.Trabzon’da da henüz 5 yaşındaki Resul, bu yıl öğretime açılan okulun 200 kiloluk demir kapısının altında kalarak ağır yaralandı.
 • 200 kiloluk okul kapısı 5 yaşındaki Resul'ün üzerine düştü - toki ilköğretim okulu
  200 kiloluk okul kapısı 5 yaşındaki Resul'ün üzerine düştü04.10.2012
  GündemTRABZON’da okulun 200 kiloluk demir kapısı, arkadaşlarıyla oynamak için okul bahçesine giren 5 yaşındaki Resul Demir’in üzerine devrildi.Kapının altında kalarak ezilen, başına aldığı darbeyle çenesi kırılan ve kulağı kopan küçük çocuk, yoğun bakım ünitesinde ölümle pençeleşiyor.
 • Yeni uydu kentte yaşam başlıyor - toki ilköğretim okulu
  Yeni uydu kentte yaşam başlıyor28.09.2012
  AnkaraTOKİ tarafından Ankara-Eskişehir karayolu üzerindeki bölgede inşa edilen 8 bin 174 konut, oturuma hazır hale getirildi.Konutların ekim ayında teslim edileceği yeni yeni uydu kentte yaklaşık 40 bin kişi yaşayacak.
 • Toz kalkıyor diye öğrenciye yol yok - toki ilköğretim okulu
  Toz kalkıyor diye öğrenciye yol yok25.09.2012
  AnkaraKeçiören Kuşcağız Mahallesi’ndeki TOKİ konutları, öğrencilerin toz kaldırdığı ve site sakinlerini rahatsız ettiği gerekçesiyle okula giden kestirme yolu öğrencilere kapattı.
 • Savcının adı Doğubayazıt'ta bir okula verildi - toki ilköğretim okulu
  Savcının adı Doğubayazıt'ta bir okula verildi18.09.2012
  Son DakikaUğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden cumhuriyet savcısı Hakan Kılıç'ın adı Doğubayazıt'ta TOKİ tarafında yaptırılan 16 derslik bir okula verildi.
 • Finans Merkezi ihalesi iptal - toki ilköğretim okulu
  Finans Merkezi ihalesi iptal15.09.2012
  EkonomiEmlak Konut GYO’nun düzenlediği İstanbul Finans Merkezi’nin (İFM) rekreasyon alanı ihalesi, geçerli tek teklifin kalması ve buna bağlı olarak da uygun rekabet ortamının sağlanamaması nedeniyle iptal edildi.
 • Karaman'da çakmak gazı faciası - toki ilköğretim okulu
  Karaman'da çakmak gazı faciası10.09.2012
  GündemKARAMAN’da 4 lise öğrencisi, park halindeki otomobilin içinde çakmaklarına gaz doldurmak isterken, gaz tüpünün patlaması sonucu yaralandı.17 yaşındaki Emre Gezer, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirirken 3 arkadaşı tedavi altına alındı.
 • Okula elektroşok - toki ilköğretim okulu
  Okula elektroşok06.09.2012
  EgeTEDAŞ’ın Menemen, inşaat ruhsatı ve yapı kullanma belgesi olmadığı gerekçesiyle, sekiz derslikli ve 315 öğrencili TOKİ Asarlık İlköğretim Okulu’nun elektriğini kesti.
 • TOKİ düşük kalite betonla bina yapmasın - toki ilköğretim okulu
  TOKİ düşük kalite betonla bina yapmasın02.08.2012
  EgeİNŞAAT Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şube Başkanı Yrd.Doç.Dr.Hayri Ün, TOKİ’nin yaptığı binalarda en düşük sınıf olan C20’yi türü beton kullandığını, bu kalitedeki binalarda 10-15 yıl sonra betonda bozulma veya demirde paslanma olabileceğini söyledi.İNŞAAT Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şube Başkanı Yrd.Doç.Dr.Hayri Ün, TOKİ’nin yaptığı binalarda en düşük sınıf olan C20’yi türü beton kullandığını, bu kalitedeki binalarda 10-15 yıl sonra betonda bozulma veya demirde paslanma olabileceğini söyledi.
 • Yalçın BAYER

  İÖO’da böyle okul müdürleri olmamalı - toki ilköğretim okulu
  İÖO’da böyle okul müdürleri olmamalı01.08.2012
  YazarlarBAŞAKŞEHİR Kaymakamı Cevdet Can, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız’a yazılan şikâyet dilekçesinden bir bölümü aktarıyoruz:
 • İstanbul'da her ilçeye 2 imam hatip geliyor - toki ilköğretim okulu
  İstanbul'da her ilçeye 2 imam hatip geliyor22.06.2012
  Gündemİstanbul Milli Eğitim Müdürü Yıldız 4+4+4 sistemiyle ilgili konuştu.Yıldız, “İstanbul'da 80 civarında imam hatip ortaokulu açmayı planlıyoruz.Rakamın çok yüksek olduğu şeklinde söylemler olabiliyor.Ancak İstanbul'da her ilçeye 2 imam hatip ortaokulu planladığımızı, yalnızca Bağcılar ilçesinin bile nüfusunun 700-800 bin civarında olduğunu düşünürsek bu sayı az” diye konuştu.Büyükada'ya da, imam hatip ortaokulu açılacağı öğrenildi.
 • TOKİ Başkanı yıkım törenine balyozu eline alarak katıldı - toki ilköğretim okulu
  TOKİ Başkanı yıkım törenine balyozu eline alarak katıldı19.06.2012
  EkonomiBAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Mamak Belediyesi işbirliğinde yürütülen ’Ankara-Mamak Anayurt ve Gülseren Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’ kapsamında 1100 gecekondu için yıkım töreni düzenlendi.Törene TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel ile Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile çok sayıda kişi katıldı.
 • Erdoğan, yatırım tutarı 425 milyon lira olan bin 944 yatırımın toplu açılışını gerçekleştirdi - toki ilköğretim okulu
  Erdoğan, yatırım tutarı 425 milyon lira olan bin 944 yatırımın toplu açılışını gerçekleştirdi12.05.2012
  EkonomiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de toplam yatırım tutarı 425 milyon lira olan eğitim, sağlık, spor, köylere yönelik alt yapı ve diğer alanlarda bin 944 projenin açılışını gerçekleştirdi.
 • Başbakan Gaziantep'te konuştu - toki ilköğretim okulu
  Başbakan Gaziantep'te konuştu06.05.2012
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, iktidar olduklarında ’Komşu ülkelerle sıfır sorun’ dediklerini söyledi, ancak ’sıfır sorun’ ve Atatürk’ün ’Yurtta sulh cihanda sulh’ sözlerinin bazılarınca yanlış değerlendirildiğini öne sürdü.Erdoğan, "Sıfır sorun demek her olay karşısında sessiz kalmak değildir, yan gelip yatmak değildir.Zulme boyun eğmek değildir" dedi.
 • Konya Valisi: Zehirlenme yok etkilenme var - toki ilköğretim okulu
  Konya Valisi: Zehirlenme yok etkilenme var03.05.2012
  GündemKONYA Valisi Aydın Nezih Doğan, ’Okulda Süt Projesi’ kapsamında dün okullarda dağıtılan sütlerden 161 öğrencinin ’etkilendiğini’ belirterek zehirlenme olmadığını, sütlerden alınan numunelerin yapılan incelemelerinde de herhangi bir olumsuz bulguya rastanılmadığını söyledi.Vali Doğan, sütlerin dağıtılmasına devam edileceğini kaydetti.
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan süt açıklaması - toki ilköğretim okulu
  Milli Eğitim Bakanı'ndan süt açıklaması02.05.2012
  GündemOkul Sütü Programı kapsamında, ihaleyi kazanan firmalarca, Türkiye genelinde okullara ilk parti süt dağıtımı yapıldı.Ancak çeşitli illerde dağıtılan sütlerden içen bazı öğrenciler rahatsızlanarak hastanelere kaldırıldı.Milli Eğitimi Bakanı Ömer Dinçer, ilk bulgulara göre süt dağıtımından sonra görülen rahatsızlıkların zehirlenme vakası olmadığını söyledi.Dinçer bazı çocuklarda süt ve süt ürünlerine karşı hassasiyet olabileceğini ifade etti.
 • Genç kız okul bahçesinde boğularak öldürüldü - toki ilköğretim okulu
  Genç kız okul bahçesinde boğularak öldürüldü30.04.2012
  Gündem
 • Devlet liseli Tuğba'yı koruyamadı - toki ilköğretim okulu
  Devlet liseli Tuğba'yı koruyamadı30.04.2012
  GündemADANA’da boğazı sıkılarak öldürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Tuğba Genç’in babası 48 yaşındaki Özlem Genç, cinayet şüphelisi 23 yaşındaki Tahsin Canbolat’ın kızını daha önce 2 kez kaçırdığını, polise ve savcılığa şikayetçi olmalarına rağmen hiçbir tebdir alınmadığını öne sürdü.
 • Yıkım söylentisini protesto ettiler - toki ilköğretim okulu
  Yıkım söylentisini protesto ettiler30.03.2012
  EgeNazilli'de bulunan Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğrenci ve velileri, yapımı devam eden hastane inşaatına çok yakın olması nedeniyle okullarının yıkım kararı alındığı söylentileri üzerine protesto eylemi düzenledi.
 • Fen Lisesi’ndeki krizde vali devrede - toki ilköğretim okulu
  Fen Lisesi’ndeki krizde vali devrede17.02.2012
  EgeTÜRKİYE’nin dörtbir yanından öğrencilerin öğrenim gördüğü İzmir Fen Lisesi, ani bir kararla yarıyıl tatilinin ardından boşaltıldı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki »
Son Sayfa » »