Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

869  adet haber bulundu.


 • Ünlü futbolcu Mehmet Scholl da destek için geldi - tiyatro sanatçısı öldü
  Ünlü futbolcu Mehmet Scholl da destek için geldi19.01.2015
  AvrupaAlmanya’nın gündemini aylardır meşgul eden ve en önemli noktası haline gelen ‘PEGIDA’ hareketi, Münih’te yine porotesto edildi.
 • Fotoğrafları çekildiğinde ünlü değillerdi - tiyatro sanatçısı öldü
  Fotoğrafları çekildiğinde ünlü değillerdi13.01.2015
  KeyifBalıkesirli 60 yıllık fotoğraf sanatçısı Ahmet Esmer, Kemal Sunal, Hulusi Kentmen, Perran Kutman, Necdet Tosun, Tuncel Kurtiz, Tamer Yiğit gibi çok sayıda ünlüyü, sanat hayatına başladıkları ilk yıllarda, henüz tanınmamışken fotoğrafladı.
 • Vahap MUNYAR

  O meyve suyunun bizim kayısıdan olması mümkün değil - tiyatro sanatçısı öldü
  O meyve suyunun bizim kayısıdan olması mümkün değil10.01.2015
  YazarlarPEPSICO Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü Alpagut Çilingir, Gazsız İçecekler Pazarlama Müdürü Osman Dilber, Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik ve Necla Zarakol’la “Tropicana Bahçe Okulları” projesi için Malatya’nın Akçadağ ilçesindeyiz.
 • Çok değersiz zamanlar yaşıyoruz - tiyatro sanatçısı öldü
  Çok değersiz zamanlar yaşıyoruz10.01.2015
  KeyifEleştirel ve dışavurumcu üslubuyla yarım yüzyıldır Türkiye sanat sahnesinde kendisine has bir yer edindi Mehmet Güleryüz.Sadece resim değil; desen, heykel, gravür, tiyatro ve performansta da sınadı durdu kendini.İstanbul Modern’de açılan ‘Resim ve Ressam’ başlıklı retrospektif sergisi, hem onun zengin ifade arayışına hem de Türkiye ve dünya yakın tarihine ışık tutuyor.
 • İzzet ÇAPA

  Kemoterapiden çıktım peruğumu takıp sete gittim - tiyatro sanatçısı öldü
  Kemoterapiden çıktım peruğumu takıp sete gittim28.12.2014
  YazarlarOya Başar ile buluştuğumuzda çocukluğundan kanseri nasıl yendiğine, sansürden Hülya Avşar’a kadar pek çok şeyi konuştuk.İşte karşınızda mizahıyla, acısıyla, Roman Havası’yla Oya Başar.
 • İyilik Melekleri, Soma'yı unutmadı - tiyatro sanatçısı öldü
  İyilik Melekleri, Soma'yı unutmadı24.12.2014
  Gündemİyilik Melekleri Derneği, 13 Mayıs'ta Soma’da meydana gelen maden kazasında ölen işçi yakınları için yeni yıl etkinliği düzenledi.Palyaço gösterisi, tiyatro oyunu, dans ve müzik eşliğinde gerçekleşen etkinlikte 200’ü aşkın madenci çocuğuna giyim eşyası ve ayakkabıdan oluşan armağanlar verildi.Soma Linyit Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen yeni yıl etkinliğine, Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı ile Soma Belediye Başkan Yardımcıları Sabır Tuna ve Ali Turut da katıldı.
 • Behzat Uygur: PlayStation beni manyak ediyor - tiyatro sanatçısı öldü
  Behzat Uygur: PlayStation beni manyak ediyor21.12.2014
  Keyif3 nesildir tiyatrocular.90 dakikalık dizi çılgınlıklarına, sektörün zorluklarına, tüm seyirci azlığına rağmen hala tiyatro olarak kalmayı ve bundan etkilenmemeyi başarmış durumdalar.Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, artık son yıllarda, neredeyse hayatımızın her yerinde olduğu gibi tiyatroda ve komedide de fast food bir mizah anlayışının var olduğunu dile getiriyor.Oyunlarda insanların zombiye dönüştüğünü, duygusuz, hissiz ve tepkisiz oyunculuklar olduğunu belirten Uygur, son dönemlerde de hepimizin teknoloji tarafından yönetildiğini söylüyor.
 • Yunanistan’daki cumhurbaşkanlığı seçiminde rüşvet iddiası - tiyatro sanatçısı öldü
  Yunanistan’daki cumhurbaşkanlığı seçiminde rüşvet iddiası18.12.2014
  PlanetYunanistan, rüşvet skandalı iddiaları ile çalkalanıyor.Ülkeyi sarsan yeni rüşvet skandalı iddiasını siyasi partiler veya medya değil, Yunanistan’ın 1 numaralı stand-up’çısı Lakis Lazopulos ortaya attı.
 • İzzet ÇAPA

  Ben bir gelecek tasarımcısı ve zaman mühendisiyim - tiyatro sanatçısı öldü
  Ben bir gelecek tasarımcısı ve zaman mühendisiyim22.11.2014
  YazarlarGerçek bir Rönesans sanatçısı Ali Poyrazoğlu.Oyuncu, yönetmen, yazar, müzisyen, hatta biraz da filozof.Bazen şirketlere yaşam koçluğu yaparken, bazen de Borusan Filarmoni gibi dev orkestraların şefi olarak görüyoruz onu.Şu günlerde yazıp yönettiği ve gelecek hafta perdelerini açacağı oyunu “Küçük Prens Bana Dedi ki” için çalışıyor.Peki neden diye soruyorum; neden bu yaşta bunca koşuşturma Ali? Cevabı Küçük Prens’in ağzından veriyor: “İnsan sevdiğinden sorumludur.” Buyrun efendim, bu haftaki muhabbetimize.
 • Validebağ'a süpürgeli yürüyüş - tiyatro sanatçısı öldü
  Validebağ'a süpürgeli yürüyüş12.11.2014
  GündemValidebağ Korusu'nun yanındaki alana yapılan inşaatı protesto edenlere polisin müdahalesine bir grup kadın süpürge, faraş, tencere ve tavalarla yürüyüş yaparak tepki gösterdi.
 • Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride - tiyatro sanatçısı öldü
  Semiha Berksoy müzelik eserleriyle galeride11.11.2014
  KeyifDaha önce hep müzelerde sergilenen Semiha Berksoy ilk kez bir galeride, Galerist’de izleyiciyle buluşuyor.Bütün resimlerin hikâyeleriyle yer alacağı sergiden elde edilecek gelir sanatçının adına açılacak müze için kullanılacak.
 • Dünyaya bir daha gelsem yine tiyatrocu olurum - tiyatro sanatçısı öldü
  Dünyaya bir daha gelsem yine tiyatrocu olurum07.11.2014
  PaparazziYıllarını sahnede geçirmiş bir oyuncu o.Şu sıralar Kanal D’nin sevilen dizisi “Güllerin Savaşı” ile ekranlarımıza konuk oluyor.Bir yandan da yeni oyuncular yetiştiriyor.Arsen Gürzap’la hem oyunculuk hem de büyük heyecanla hazırladığı konuşma sözlüğü hakkında sohbet ettik.
 • Hikmet Demirkol

  Eric Whitacre, Rezonans ile sahnede - tiyatro sanatçısı öldü
  Eric Whitacre, Rezonans ile sahnede06.11.2014
  Yazarlar8 Kasım akşamı Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi koro dünyasının Grammy ödüllü yıldızı olan Eric Whitacre’ı ağırlıyor
 • Başkent’te sahne darbesi - tiyatro sanatçısı öldü
  Başkent’te sahne darbesi05.11.2014
  AnkaraDevlet Tiyatroları’nın kullandığı Şinasi ve Akün Sahnesi’ni bünyesinde barındıran binanın satılmasının ardından sanat camiasından tepkiler yükselirken, Bakan Faruk Çelik, “Satışa ilişkin hile, şüphe iddiası varsa, böyle birşey ortaya çıkarsa ben üzerime düşeni yaparım” dedi.
 • Ahmet HAKAN

  Gazanfer gözleriyle beni güldürebilirdi - tiyatro sanatçısı öldü
  Gazanfer gözleriyle beni güldürebilirdi04.11.2014
  YazarlarHaftanın konuğu bulvar komedilerinin kraliçesi Gönül Ülkü.
 • Levent Üzümcü: Ege Denizi insan mezarlığına döndü - tiyatro sanatçısı öldü
  Levent Üzümcü: Ege Denizi insan mezarlığına döndü30.10.2014
  KeyifTiyatro sanatçısı Levent Üzümcü ile rol aldığı İstibdat Kumpanyası öncesi hem bu oyunu hem de bu sezon yer alacağı projeleri konuştuk.
 • 91'inci yılda hüzün ve gurur - tiyatro sanatçısı öldü
  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014
  EgeEGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - tiyatro sanatçısı öldü
  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın28.10.2014
  HayatTürkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Kuğunun şarkısı ödül getirdi - tiyatro sanatçısı öldü
  Kuğunun şarkısı ödül getirdi23.10.2014
  AnkaraTürk tiyatrosunun unutulmaz ismi Baykal Saran anısına düzenlenen Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü, bu yıl sekizincisi kez sahibini buldu.2013-2014 sezonunda ödül, Anton Çehov’un “Kuğunun Şarkısı ‘Bir Evlenme Teklifi’” oyunundaki performansıyla Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Dilek Bozkurt’un oldu.
 • Haftanın tarihine bakış - tiyatro sanatçısı öldü
  Haftanın tarihine bakış19.10.2014
  AvrupaKopyalama teknolojisinin öncüsü sayılan fotokopi makinesi, 74 yıl önce Amerikalı fizikçi Chester Floyd Carlson tarafından icat edildi.
 • 'Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu - tiyatro sanatçısı öldü
  'Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu01.10.2014
  KeyifMarmaris Uluslararası Kısa Film Festivali kapsamında geçtiğimiz akşam düzenlenen töreniyle genç yönetmenler ödüllendirildi.
 • Obeziteye karşı kır yürüyüşü - tiyatro sanatçısı öldü
  Obeziteye karşı kır yürüyüşü29.09.2014
  EgeSAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun daha önce Manisa’dan başlattığı "2014 Sağlıklı Beslenme ve Hareket Yılı" etkinlikleri kapsamında kır yürüyüşü düzenlendi.Manisa’nın büyükşehir olmasıyla mahalleye dönüştürülen Mahmudiye Köyü’ndeki yürüyüş 7’den 70’e Manisalılar tarafından yoğun ilgiyle karşılaştı.Ünlü tiyatrocu Turgay Tanülkü de yürüyüşe destek verdi.
 • "RES yatırımlarının yerleri yanlış"14.09.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkan Aziz Kocaoğlu, Çeşme Yarımadası'nda artan RES yatırımlarında (Rüzgar Enerjisi Santrali) yer seçimlerinin yanlış yapıldığını söyledi.Kocaoğlu, "Yerel yönetimler RES yatırımlarına karşı değil.Yapılan planlar bilinçsiz, baştan savma, Ankara'da harita üzerinde yapılan noktalamalardı.Belediyelerle görüşülmesi gerekir" dedi.
 • Altın Portakal'ın uluslararası jüri başkanı Jerry Schatzberg - tiyatro sanatçısı öldü
  Altın Portakal'ın uluslararası jüri başkanı Jerry Schatzberg02.09.2014
  KeyifUluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması jürisinde, Türkiye ve dünya sinemasının önemli ve bol ödüllü isimleri bir araya geliyor.10-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek yarışmanın jürisine, Altın Palmiye ödüllü efsane yönetmen Jerry Schatzberg başkanlık ediyor.
 • Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan - tiyatro sanatçısı öldü
  Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan28.08.2014
  Keyif51.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin jürisi belli oldu.Festivalin jüri başkanlığını Kürt sorunu çözüm sürecinde 'akil insan' olarak görev yapan Yılmaz Erdoğan üstlenecek.
 • Vahap MUNYAR

  Türkiye’de Işık’ın tedavisini yürütecek bir merkez var mıydı - tiyatro sanatçısı öldü
  Türkiye’de Işık’ın tedavisini yürütecek bir merkez var mıydı21.08.2014
  YazarlarERKEN rehabilitasyon tedavisi için Almanya’ya götürülen tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ın kardeşi, Başkent Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Cengiz Işık’tan bir mesaj aldım.
 • Muhsin Ertuğrul’un koltuğu emin ellerde mi? - tiyatro sanatçısı öldü
  Muhsin Ertuğrul’un koltuğu emin ellerde mi?03.08.2014
  KeyifŞehir Tiyatroları’nın genel sanat yönetmenliği koltuğuna oturmak olağanüstü ayrıcalıklı bir durum.Erhan Yazıcıoğlu’nun açıklamaları ise umut vermiyor, tam tersine bir vizyon eksikliği gösteriyor.
 • Çolpan İlhan hayatını kaybetti - tiyatro sanatçısı öldü
  Çolpan İlhan hayatını kaybetti24.07.2014
  PaparazziSinema sanatçısı Sadri Alışık'ın eşi usta oyuncu Çolpan İlhan, bugün hayata gözlerini yumdu.Çolpan İlhan’ın evinde sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği öğrenildi.
 • Nilüfer Açıkalın: 'Karanlıkta Çok Güzelim' başucumda demlendi - tiyatro sanatçısı öldü
  Nilüfer Açıkalın: 'Karanlıkta Çok Güzelim' başucumda demlendi16.07.2014
  KeyifTiyatro ve sinema sanatçısı Nilüfer Açıkalın, dokuz öykü kitabının ardından ilk romanı ‘Karanlıkta Çok Güzelim’i yayınladı.Açıkalın, akıcı diliyle okuyucuyu içine çeken romanında sinema dünyasının sadece beyazperdeye yansıyan kısmının değil ardında yaşanan hayatlar olduğuna değiniyor.
 • Efsaneler tek vücut - tiyatro sanatçısı öldü
  Efsaneler tek vücut28.06.2014
  KeyifBugüne kadar Margaret Thatcher, Anna Wintour, Julia Child gibi birçok karakteri canlandıran 3 Oscar ödüllü Merly Streep, bu kez HBO kanalının yeni dizisi 'Master Class'ta opera sanatçısı Maria Callas'a hayat verecek.
 • İlyas İlbey, TJK'ya karşı açtığı davayı kazandı - tiyatro sanatçısı öldü
  İlyas İlbey, TJK'ya karşı açtığı davayı kazandı15.06.2014
  EkonomiTürkiye Jokey Kulübü (TJK) yönetimi, tiyatro sanatçısı İlyas İlbey'i bir yıl boyunca dernekten uzaklaştırma kararı aldı.Kararla birlikte, İlbey'in Kulüp tesislerine girmesi yasaklanmış oldu.İlbey, karara itiraz için mahkemeye gitti.Mahkeme geçtiğimiz cuma günü verdiği kararda, Kulüp yönetimin aldığı kararın durdulmasına hükmetti.İlbey'in, elindeki mahkeme kararı ile bugün Kulüp binasına gitmesi bekleniyor.
 • Ayçe DİKMEN

  EFA’nın yönetiminde ilk Türk üye Sarper - tiyatro sanatçısı öldü
  EFA’nın yönetiminde ilk Türk üye Sarper14.06.2014
  Yazarlar
 • YASIMIZ ORTAK - tiyatro sanatçısı öldü
  YASIMIZ ORTAK09.06.2014
  AvrupaNSU terör örgütünün bombalı saldırısının 10.yıldönümünde ırkçılığa karşı düzenlenen anma festivaline Cumhurbaşkanı Joachim Gauck da katıldı.Gauck, burada yaptığı konuşmada neonazilere ithafen “Sizin nefretiniz, bizim motorumuz olur” dedi.Gauck, etkinliğe katılan on binlerce kişiye “Biz farklıyız ama bütünüz” mesajını verdi.
 • #birinci gezi yılı - tiyatro sanatçısı öldü
  #birinci gezi yılı30.05.2014
  GündemHER şey 1 yıl önce 27 Mayıs 2013 gecesi saat 23.47’de Twitter’dan atılan “Kepçeler ve dozerler Gezi Parkı’nı yıkmak üzere Divan Oteli tarafından girmeye çalışıyor.
 • Yılın tiyatro sanatçısı ‘Dilek Bozkurt’ oldu - tiyatro sanatçısı öldü
  Yılın tiyatro sanatçısı ‘Dilek Bozkurt’ oldu27.05.2014
  AnkaraTürk tiyatrosunun unutulmaz ismi Baykal Saran anısına, bu yıl 8’incisi verilen Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü’nün sahibi, Küçük Tiyatro’da düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı.
 • Aykırı yazar tiyatro sahnesinde - tiyatro sanatçısı öldü
  Aykırı yazar tiyatro sahnesinde23.05.2014
  AnkaraŞiddet ve cinsellik içeren yazılarıyla yaşadığı dönemde otoritenin büyük tepkisini çeken ve hayatının yaklaşık 29 yılını hapishanelerde, 13 yılını da akıl hastanesinde geçiren ünlü Fransız yazar Marquis de Sade’ın akıl hastanesi yıllarında geçen dönemini anlatan Quills-Marquis De Sade, Tatbikat Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.
 • Rotary Tiyatro ödüllerini verdi - tiyatro sanatçısı öldü
  Rotary Tiyatro ödüllerini verdi08.05.2014
  EgeBOSTANLI Rotary Kulübü tarafından düzenlenen “1.Rotary Tiyatro Ödülleri” Han Tiyatrosu Ünal Gürel Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • Çekimlerde duygusal anlar - tiyatro sanatçısı öldü
  Çekimlerde duygusal anlar07.05.2014
  MagazinTiyatro sanatçısı Kenan Işık, 21 Mart'ta beyin kanaması geçirerek Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'ne kaldırılmıştı.Yoğun bakımda tedavisi süren Kenan Işık'ın sağlık durumunun netleşmemesi nedeniyle Kim Milyoner Olmak İster'in ne olacağı merak konusuydu.
 • Naim Tirali Ödülü Hüseyin Peker’e verildi - tiyatro sanatçısı öldü
  Naim Tirali Ödülü Hüseyin Peker’e verildi27.04.2014
  Kültür SanatBu yıl 3’üncüsü geçen cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi salonlarında yapılan törenle verilen Naim Tirali Öykü Ödülü’nün bu seneki sahibi ‘Rüzgârlı Ceket’ adlı öykü kitabıyla Hüseyin Peker oldu.
 • Oya ARMUTÇU

  Kazanan sağlık oldu - tiyatro sanatçısı öldü
  Kazanan sağlık oldu15.04.2014
  YazarlarTürkiye’nin eczacı adayları Ankara’da buluştular.Hem kaynaştılar, hem yarıştılar, hem de öğrendiler.
 • Haftanın keyif haritası - tiyatro sanatçısı öldü
  Haftanın keyif haritası12.04.2014
  Keyif_
 • Tiyatro sanatçısı Gül Gülgün vefat etti - tiyatro sanatçısı öldü
  Tiyatro sanatçısı Gül Gülgün vefat etti09.04.2014
  Kültür Sanatİstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından emekli Gül Gülgün, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
 • Ayşe ARMAN

  Bu yıl da Portakal Çiçeği Karnavalı’na bekliyoruuuz - tiyatro sanatçısı öldü
  Bu yıl da Portakal Çiçeği Karnavalı’na bekliyoruuuz04.04.2014
  YazarlarDuyduk duymadık demeyin.
 • Türkiye'ye iki birincilik kazandırdılar - tiyatro sanatçısı öldü
  Türkiye'ye iki birincilik kazandırdılar02.04.2014
  EgeYaşar Üniversitesi Müzik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri Mine Aksoy ve Senim Çenberci, Monako’da düzenlenen 4.Uluslararası Flüt Yarışması’nda kendi kategorilerinde Türkiye’ye iki birincilik ve bir jüri özel ödülü kazandırdı.
 • Yolda rahat yürüyemiyorum - tiyatro sanatçısı öldü
  Yolda rahat yürüyemiyorum31.03.2014
  Magazin TelevizyonTiyatro sanatçısı Nazan Diper, şu sıralar Kanal D’nin sevilen dizisi “Küçük Ağa”da Mehmetcan’ın babaannesi Esma’yı canlandırıyor.Artık sokakta tanındığını söyleyen Diper, aldığı tüm güzel yorumlara rağmen sitemli: “32 yıllık tiyatrocuyum, beni tiyatrodan tanıyan çok az kişi var.”
 • Yalçın BAYER

  Yeter, kendinize gelin! - tiyatro sanatçısı öldü
  Yeter, kendinize gelin!25.03.2014
  YazarlarSiyasetin kanalizasyonu patladı.
 • Nihat Kantemir cinayetinde gözaltı - tiyatro sanatçısı öldü
  Nihat Kantemir cinayetinde gözaltı25.03.2014
  GündemTELEVİZYON dizilerinin birçoğunda rol alan tiyatro oyuncusu Nihat Kantemir’in katil zanlısı polise teslim oldu.Şüpheli M.N.poliste ifade vermeyi ret ederek "susma" hakkını kullandı.Şüphelinin teslim olmaya geldiği karakolda "Namusumu temizledim.Teslim olmaya geldim." dediği öğrenildi.
 • Nihat Kantemir'in katil zanlısı yakalandı - tiyatro sanatçısı öldü
  Nihat Kantemir'in katil zanlısı yakalandı25.03.2014
  MagazinDizi oyuncusu Nihat Kantemir'in, Küçükçekmece'de silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili bir kişi gözaltına alındı.
 • 'Heç eyi olmadı bu Kenan Abi' - tiyatro sanatçısı öldü
  'Heç eyi olmadı bu Kenan Abi'24.03.2014
  Ekonomi
 • Vahap MUNYAR

  Işık aradı, abdest arasına ‘Muradı böyle’yi sıkıştırdı - tiyatro sanatçısı öldü
  Işık aradı, abdest arasına ‘Muradı böyle’yi sıkıştırdı23.03.2014
  Yazarlar7-8 yıl önce Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, dönemin Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Başkanı Şaban Taçyıldız’la birlikte holdingin Merter’deki merkezine girdiğinde öğlen ezanı okunuyordu.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »