Arama

Aramanız :
Aramanıza en yakın sonuç(lar) " tayıp erdoganın " kriter(ler)i için bulundu.
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

325  adet haber bulundu.


 • Tuğçe Kazaz: Fransa bütün İslam coğrafyasından özür dilesin - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Tuğçe Kazaz: Fransa bütün İslam coğrafyasından özür dilesin13.01.2015
  GündemManken Tuğçe Kazaz, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ın Türk devletini temsil eden üniformalı 16 askerle karşılanması ve Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'ya düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili konuştu.Kazaz, “Fransa onurlu bir devletse, madem İslamofobi hortlatılmaya çalışılmıyorsa, kışkırtılmaya çalışılmıyorsa o zaman bütün İslam coğrafyasından bir kere özür dilemesi gerekir.‘Karikatür dergim bunu yaptıysa ben sizden özür dilerim’ demesi gerekir” diye konuştu.
 • Almanların İslam partisi korkusu - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Almanların İslam partisi korkusu22.12.2014
  AvrupaBATI’nın İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar (PEGİDA) hareketinin ters tepki yapması endişesi dile getirildi.
 • Yalçın DOĞAN

  17-25’te kritik kaçış - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  17-25’te kritik kaçış19.11.2014
  YazarlarGARİP şeyler oluyor, 17-25 Aralık dört bakanla ilgili yolsuzluk iddiaları için kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu’nda.
 • Eğlence yok muhabbet var - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Eğlence yok muhabbet var30.10.2014
  AvrupaNürnberg’teki Cumhuriyet kutlamaları, Başkonsolos Asip Kaya’nın Kent belediyesi tarihi salonundaki resepsiyonla kutlandı.
 • Münih Sarayı'nda Cumhuriyet Resepsiyonu - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Münih Sarayı'nda Cumhuriyet Resepsiyonu29.10.2014
  AvrupaTürkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 91.yıldönümü Almanya’nın Münih kentinde, Nymphenburg Sarayı’nda düzenlenen resepsiyon ile kutlandı.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye’nin Münih Başkonsolosluğu tarafından geniş katılımlı resepsiyon düzenlendi.
 • Nürnberg’de buruk kutlama - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Nürnberg’de buruk kutlama29.10.2014
  AvrupaCumhuriyetimizin kuruluşunun 91.yılı Nürnberg Başkonsolosu Asip Kaya’nın Kent belediyesi tarihi salonunda verdiği bir resepsiyonla kutlandı.
 • Diyarbakır'da asker 'Şehidim rahat uyu' sloganıyla yürüdü - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Diyarbakır'da asker 'Şehidim rahat uyu' sloganıyla yürüdü28.10.2014
  GündemDİYARBAKIR’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinin ardından birliklerine dönen askerler ’Şehidim yerinde rahat uyu’,’ Her şey vatan, şeref, vazife, dürüstlük’ sloganları atarak yürüdü.Diyarbakır’da Karaman’daki maden ocağında 18 işçinin mahsur kalması üzerine akşam verilecek resepsiyon iptal edildi.
 • CHP, bağışların peşinde - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  CHP, bağışların peşinde02.08.2014
  EkonomiCHP, Cumhurbaşkanlığı seçim bağışlarının şeffaf olması gerektiğinden yola çıkarak, Başbakan Tayyip Erdoğan’a yapılan bağışları TBMM gündemine taşıdı.
 • 'Oy kullanma hakkı teknik detaya kurban edilmesin' - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  'Oy kullanma hakkı teknik detaya kurban edilmesin'15.07.2014
  AvrupaFransa’daki seçim çalışmalarını yerinde izleyen AKP Milletvekili Metin Külünk “Vatandaşın oy kullanma hakkı teknik detaylara kurban edilmemelidir.YSK’ya bir daha sesleniyorum vatandaşın anayasal hakkı olan oyunu kullanmasını kolaylaştırmak.Vatandaşın sandığa gitmesinin önünü açmak.Bu nasıl yapılmalıysa yapmak.YSK’nın elinde” dedi.
 • Ağustos'ta 40 bin öğretmen atanacak - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Ağustos'ta 40 bin öğretmen atanacak29.05.2014
  GündemMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmen atamalarına ilişkin, "İnşallah ağustos ayında, yeni KPSS sonuçları üzerinden 40 bin atama daha yapacağız" dedi.
 • Ağustos'ta 40 bin öğretmen atanacak - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Ağustos'ta 40 bin öğretmen atanacak29.05.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmen atamalarına ilişkin, "Ağustos ayında, yeni KPSS sonuçları üzerinden 40 bin atama daha yapacağız" dedi.
 • Gül: Cumhurbaşkanlığını Başbakan’la oturur konuşuruz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Gül: Cumhurbaşkanlığını Başbakan’la oturur konuşuruz02.04.2014
  PlanetCumhurbaşkanı Gül, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylık konusunu Başbakan Erdoğan’la konuşmasının zamanının geldiğini söyledi.Başbakan olma ihtimalini dışlamayan Gül, Erdoğan’la bu konularda birbirlerine sürpriz yapmayacaklarını, konuşarak karar vereceklerini belirtti.Yolsuzlukları mahkemelerin araştırması gerektiğini söyleyen Gül, Türkiye’de cadı avı olmayacağını fakat suçun da cezasız kalmayacağını ifade etti.Kuveyt’e resmi ziyarette bulunan Gül, Dışişleri’ndeki dinleme ve sızdırma olayının da ‘dışarıdan değil, içeriden’ yapıldığını açıkladı.
 • Taha AKYOL

  Gül: Cumhurbaşkanlığını Başbakan’la oturur konuşuruz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Gül: Cumhurbaşkanlığını Başbakan’la oturur konuşuruz02.04.2014
  YazarlarCumhurbaşkanı Gül, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylık konusunu Başbakan Erdoğan’la konuşmasının zamanının geldiğini söyledi.Başbakan olma ihtimalini dışlamayan Gül, Erdoğan’la bu konularda birbirlerine sürpriz yapmayacaklarını, konuşarak karar vereceklerini belirtti.Yolsuzlukları mahkemelerin araştırması gerektiğini söyleyen Gül, Türkiye’de cadı avı olmayacağını fakat suçun da cezasız kalmayacağını ifade etti.Kuveyt’e resmi ziyarette bulunan Gül, Dışişleri’ndeki dinleme ve sızdırma olayının da ‘dışarıdan değil, içeriden’ yapıldığını açıkladı.
 • Ünsal TURAN

  Bayram değil, düğün değil Kraliçe bizi niye öptü? - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Bayram değil, düğün değil Kraliçe bizi niye öptü?25.03.2014
  YazarlarCumhurbaşkanı Abdullah Gül, önümüzdeki hafta Kraliçe II.Margrethe’nin davetlisi olarak Danimarka’ya resmi bir ziyarette bulunacak.Ancak bu ziyaret Türkiye’den daha çok Danimarka’nın işine yarayacak.
 • “Aranızda bu miting için Ankara’dan, İstanbul’dan Balıkesir’den, Bursa’dan gelen var mı?” - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  “Aranızda bu miting için Ankara’dan, İstanbul’dan Balıkesir’den, Bursa’dan gelen var mı?”17.03.2014
  EgeBüyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Adayı Aziz Kocaoğlu, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur ve CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Ufuk Yörük, düzenlenen miting ile Torbalı’da vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Güler: Başbakan’a gücü yeten adam size toprağı kazıtır - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Güler: Başbakan’a gücü yeten adam size toprağı kazıtır10.03.2014
  GündemESKİ İçişleri Bakanı Muammer Güler, Kızıltepe’de yaptığı konuşmada, "Başbakan Erdoğan’ın ayağına çelme takmayı başarırlarsa sizi de sürüm sürüm süründürürler.Başbakan’a gücü yeten adam size toprağı kazıtır" dedi.
 • Başbakan: Montaj, dublaj sizin işiniz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Başbakan: Montaj, dublaj sizin işiniz05.03.2014
  GündemBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, mitinglerinde saatler öncesi veya kalabalık dağıldıktan sonra çekilen fotoğrafların sosyal medyada dolaşıma sokulduğunu belirterek, "Sonra montaj diyorlar.Montaj, dublaj sizin işiniz.Burada montaj, dublaj yok.Burada Başbakan ve onu bağrına basan millet var.Burada muhabbet, muhabbetin gerçek fotoğrafı var" dedi.
 • Müezzinoğlu’ndan okyanus ötesine gönderme - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Müezzinoğlu’ndan okyanus ötesine gönderme01.02.2014
  GündemSAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye’nin bundan böyle kapalı kapılar ardından planlar yaparak yönetilemeyeceğini belirterek, “İster içeriden, ister dışarıdan, ister okyanus ötesinden olsun hiç fark etmez.Çünkü bu millet artık yeni bedeller ödemek istemiyor” dedi.
 • İnce'den sert 17 Aralık açıklaması - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  İnce'den sert 17 Aralık açıklaması23.12.2013
  GündemCHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı önünde ’17 Aralık Operasyonu" na yönelik açıklamalar yaptı.İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal, Ali Özgündüz ile birlikte alana gelen İnce’yi burada çok sayıda CHP’li karşıladı.CHP İstanbul İl Örgütü üyesi yüzlerce CHP’li, "Her yer rüşvet her yer yolsuzluk" sloganları attı.
 • Başbakan'ın 2 işareti yaptığı başkan adayı konuştu - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Başbakan'ın 2 işareti yaptığı başkan adayı konuştu29.11.2013
  GündemAday tanıtım toplantısında Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz'ın iki çocuğunun anons edilmesinden sonra Başbakan Erdoğan kürsüden Yılmaz'a eliyle 'iki' işareti yapmıştı.Erdoğan ile Enver Yılmaz arasında bu esnada küçük bir diyalog yaşandı.Yılmaz, o sırada Başbakan’a bu sorunu çözeceğini söylediğini ifade etti.
 • Dershaneye gitmeden 500 tam puan aldı - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Dershaneye gitmeden 500 tam puan aldı25.11.2013
  EğitimBursa’nın İznik ilçesinde, 2011 yılında dershaneye gitmeden SBS'de 500 tam puan elde eden Selahattin Mert Akel, aile desteğiyle dershaneye gitmeden başarı elde edilebileceğini ispatladığını söyledi.
 • Yeni Türkiye'yi inşa ediyoruz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Yeni Türkiye'yi inşa ediyoruz16.11.2013
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan ve Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani Diyarbakır’da aynı kürsüden çok önemli mesajlar verdi.1920 ruhuyla yeni bir Türkiye inşa ettiklerini vurgulayan Erdoğan, “Dağdakilerin indiğini, cezaevlerinin boşaldığını, 76 milyonun kucaklaştığını, birlikte yeni Türkiye olduklarını göreceğiz.Hiç endişeniz olmasın” dedi.Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve İbrahim Tatlıses’in gözyaşlarını tutamadığı konuşmasında Erdoğan özetle şunları söyledi:
 • Yeni Türkiye'yi inşa ediyoruz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Yeni Türkiye'yi inşa ediyoruz16.11.2013
  AvrupaBaşbakan Tayyip Erdoğan ve Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani Diyarbakır’da aynı kürsüden çok önemli mesajlar verdi.1920 ruhuyla yeni bir Türkiye inşa ettiklerini vurgulayan Erdoğan, “Dağdakilerin indiğini, cezaevlerinin boşaldığını, 76 milyonun kucaklaştığını, birlikte yeni Türkiye olduklarını göreceğiz.Hiç endişeniz olmasın” dedi.Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve İbrahim Tatlıses’in gözyaşlarını tutamadığı konuşmasında Erdoğan özetle şunları söyledi:
 • Göktürk 2 ilk kez görücüye çıkıyor - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Göktürk 2 ilk kez görücüye çıkıyor12.11.2013
  EkonomiTÜBİTAK UZAY ve TUSAŞ iş ortaklığı tarafından yüksek yerlilik oranıyla üretilen ve 2,5 metre çözünürlüğe sahip GÖKTÜRK-2, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın da katılımıyla ilk defa vatandaşlara tanıtılacak.
 • "Barzani Perver'i de getirecek" iddiası10.11.2013
  GündemDİYARBAKIR’a hafta sonu gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kentte görüşeceği Kuzey Irak’taki Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani’nin kendisi ile birlikte ünlü Kürt sanatçı Şivan Perwer’i getirebileceği belirtildi.
 • Next Level’da kurdele kesildi - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Next Level’da kurdele kesildi27.10.2013
  AnkaraNext Level Alışveriş Merkezi’nin açılışı, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın da katıldığı tören ile yapıldı.
 • Bekir Bozdağ'dan Sırp Başbakan'a ilginç teselli - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Bekir Bozdağ'dan Sırp Başbakan'a ilginç teselli05.10.2013
  PlanetBaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın Belgrad ziyaretine, Türkiye ve Sırbistan'ın "AB dertleşmesi" damgasını vurdu.
 • BDP’li Tan'dan ilginç iddia - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  BDP’li Tan'dan ilginç iddia25.08.2013
  GündemBDP Diyarbakır Milletvekili ve Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyesi Altan Tan, Kürtlerin kulağına Türkiye’nin gerçekleştireceği 3 seçimden sonra bir genel affın çıkarılacağı ve bu af kapsamında hem Ergenekon hem de PKK’lıların serbest bırakılacağının üflendiğini belirterek, bunun etik ve siyaseten bir garantisinin olmadığını söyledi.BDP’li Tan, Başbakan Erdoğan’ın siyasi yasağı ile ilgili kulislerle konuşulduğunu söylediği bir konuyu da anlatarak, "Tayip Erdoğan’ın, Deniz Baykal’a yasaklı olduğu dönemde ’sen beni milletvekili yap kurtar, ben seni Cumhurbaşkanı yapayım’ sözü verdiği söyleniyor.Bu çok önemli bir iddia bunu bir çok insan söylüyor, doğrudur yalandır bilmiyoruz söyleniyor.Baykal’ın vardığı yer ortada, geldiği yer ortada" dedi.
 • Öğrenci yurtlarında ücretsiz internet dönemi başladı - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Öğrenci yurtlarında ücretsiz internet dönemi başladı22.06.2013
  EğitimYURTKUR Genel Müdürü Kaymakcan, “Öğrencilerimiz, yurt binasının her noktasından hızlı, güvenli, kablosuz ve ücretsiz bir şekilde internete ulaşabiliyor ve bilimsel çalışmalarını yapabiliyor.Fırsat eşitliği ilkesi gereğince her öğrencimiz bu hizmetten eşit şartlarda faydalanacak.Öğrencilerimiz, yurt idaresinden aldığı şifreyle sisteme dahil oluyor ve bu hizmetten faydalanabiliyor” dedi.
 • Başbakan'a sıradışı övgüler - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Başbakan'a sıradışı övgüler18.05.2013
  EgeSağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas Çanakkale'ye müjde verdi.
 • Dünya böyle gördü - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Dünya böyle gördü22.03.2013
  Planetİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Mavi Marmara saldırısı nedeniyle Başbakan Erdoğan aracılığıyla Türk halkından özür dilemesi, dünya basınında da yankı buldu.
 • Erdinç Çelikkan

  Haklı tavsiye - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Haklı tavsiye08.11.2012
  YazarlarBabalık heyecanını yeni yaşamaya başladığım için bu konudaki tüm istatistikleri de takip etme fırsatını yakaladım.
 • Diyarbakır'a 257 milyon liralık terminal binası - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Diyarbakır'a 257 milyon liralık terminal binası04.11.2012
  EkonomiDiyarbakır'a 257 milyon liralık yeni havalimanı terminal binası yaptırılıyor.
 • Bir ilçede 1500 kadına koruma kararı var, ancak 750 polis - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Bir ilçede 1500 kadına koruma kararı var, ancak 750 polis02.11.2012
  GündemAntalya’da düzenlenen 2’nci Kadın Zirvesi’nde konuşan Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, sadece merkez Muratpaşa İlçesi’nde 1500 kadın hakkında koruma kararı olmasına rağmen 750 polisin görev yaptığını açıkladı.Cevheroğlu, "Takdirini size bırakıyorum" dedi.
 • Cumhurbaşkanlığı konusunuda sadece iki isim söylenmemeli - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Cumhurbaşkanlığı konusunuda sadece iki isim söylenmemeli14.09.2012
  GündemBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine iki yıl süre olduğunu belirterek, "Sayın Abdullah Gül'ün, Sayın Tayip Erdoğan'ın isminin geçmesi aslında bizi mutlu edebilir ama muhalefet açısından ya da yeni adayların çıkma ihtimali bakımından, başkalarına da haksızlık yapmayalım.Dolayısıyla isimlendirmek isteyenler başka isimler de kullanabilirler" dedi.
 • Yalçın Küçük: Beni hafife almayın - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Yalçın Küçük: Beni hafife almayın13.09.2012
  GündemOda Tv davasında savunma yapan Yalçın Küçük, 'Beni hafife almayın.Öcalan’ı da ben yönetiyorum.Bir tek beni, ben yönetemiyorum' diyerek tepki gösterdi.
 • İşte dershane anketinin sonucu - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  İşte dershane anketinin sonucu10.09.2012
  GündemBaşbakan Recep Tayip Erdoğan’ın “Dershaneleri kaldıracağız” açıklaması başta eğitim camiası olmak üzere kamuoyunda tartışma yarattı.
 • ''Başbakan beni hâlâ aramadı'' - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  ''Başbakan beni hâlâ aramadı''12.08.2012
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün PKK’lılar tarafından kaçırılması sonrasına Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın kendisini henüz aramadığını söyledi.
 • Rövanş olmasın - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Rövanş olmasın16.06.2012
  GündemABD’nin Pennsylvania eyaletindeki çiftliğinde yaşayan Fethullah Gülen, dün Türkiye saatiyle 00.15’te, Başbakan Tayip Erdoğan’ın “Dön” çağrısına yanıt verdi.
 • Hamzaçebi'den memur zammı eleştirisi - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Hamzaçebi'den memur zammı eleştirisi27.05.2012
  GündemCHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, enflasyon beklentileri ortadayken yüzde 6'lık maaş zammı ile memurların karşısına oturmanın samimiyetsizlik olduğunu söyledi.
 • Türkiye bölgede düşman devlet haline gelmeye başladı - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Türkiye bölgede düşman devlet haline gelmeye başladı19.04.2012
  PlanetIrak Başbakanı Nuri El Maliki, Türkiye'nin bölgede "düşman bir devlet" olma yolunda ilerlediğini söyledi.
 • Teşvik turizmciyi üzdü - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Teşvik turizmciyi üzdü08.04.2012
  EgeGüney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Başkanı İlhan Açıkgöz, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın açıkladığı yeni teşvik sisteminden otelcilerin beklediği enerji ve SGK primlerinde indirimlerin çıkmamasını eleştirdi.Açıkgöz “Nedense turizm hafif meşrep iş olarak görülüyor” dedi.
 • Manisa lobisini aşamıyoruz - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Manisa lobisini aşamıyoruz28.03.2012
  Egeİzmir’deki yabancı sermayeli şirketlerin temsilcileri ile biraraya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, teşvik sistemindeki adaletsizliğe değinerek, “Manisa lobisini aşamıyoruz” dedi.
 • Teşvikte haksız rekabete isyan - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Teşvikte haksız rekabete isyan27.03.2012
  EgeEGE Bölge Sanayi Odası’nda yabancı sermayeli firmaların yöneticileriyle buluşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, teşvik sisteminin yarattığı haksız rekabeti eleştirdi.
 • Didim’de panolu kongre talebi - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Didim’de panolu kongre talebi29.02.2012
  EgeAYDIN’ın Didim İlçesi, dün reklam panolarına asılan ilanlarla uyandı.
 • Sakın 300 kg sınırını aşmayın.Cezalara servet yetmiyor - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Sakın 300 kg sınırını aşmayın.Cezalara servet yetmiyor23.02.2012
  EkonomiHayvancılık sektörü son iki yılı aşkın bir süreden beri karkas et ve canlı hayvan ithalatı ile yatıp kalkıyor.Ancak canlı hayvan ithalatında Gıda ve Tarım Bakanlığı'nın koyduğu kilo sınırı bir çok ithalatçının başını ağrıtıyor.Besilik danalar için konulan 300 Kg’ı aşan ithalatçıya ya çok yüksek miktarda para cezası kesiliyor ya da kilo sınırını aşan hayvanlara Gümrük el koyuyor.
 • Bakan Yazıcı karda yürürken sırtüstü düştü - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Bakan Yazıcı karda yürürken sırtüstü düştü28.01.2012
  GündemGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize’nin Çamlıhemşin İlçesi’ndeki Ayder Yaylası’nda katıldığı 5’inci Kardan Adam Şenliği’nde kar üzerinde yürürken kayıp sırt üstü düştü.Bakan Yazıcı’yı korumaları yerden kaldırdı.
 • FT: Türkiye, lira için ‘çok büyük mücadele’ verdi - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  FT: Türkiye, lira için ‘çok büyük mücadele’ verdi22.01.2012
  EkonomiFinancial Times Gazetesi, “Türkiye: Lirayı Canlandırırken” başlıklı bir analiz yayımladı.Analizde, “Cuma günü İstanbul’da gök karaydı.Ancak, Merkez Bankası için bulutlar kalktı.Lirayı korumak için ‘çok büyük mücadele’ verildi” denildi.
 • CHP'li tüm belediyelerden Başbakan'a 5'er bin liralık dava - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  CHP'li tüm belediyelerden Başbakan'a 5'er bin liralık dava19.12.2011
  GündemCHP’nin tüm illerdeki büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a 5’er bin TL’lik manevi tazminat davası açmaya hazırlanıyor.Genel Merkez tarafından ilçe ve büyükşehir belediyelerine gönderilen genelgede, "Tüm büyükşehir, il ve ilçe belediyelerimizin, örnek dava dilekçesinin boş yerleri doldurarak 5 bin TL’lik manevi tazminat davasını ivedilikle açmasını rica ederiz" denildi.
 • Endişe gereksiz, açılım devam ediyor - tayıp erdoganın kızının dügün resimleri
  Endişe gereksiz, açılım devam ediyor16.12.2011
  GündemBaşbakan Tayip Erdoğan’ın Siyasi Başdanışmanı, Ankara Milletvekili ve Demokratik Açılım’ın mimarlarından Doç.Dr.Yalçın Akdoğan, “Açılım rafa mı kalktı?” iddialarını değerlendirdi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Sonraki »
Son Sayfa » »