Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

seri iş ilanları

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

58  adet haber bulundu.


 • Çikolata alaturka - seri iş ilanları
  Çikolata alaturka11.01.2014
  CumartesiÇikolatanın bu topraklarda bir mazisi var.Ama bugüne dek sisler arasında kalmıştı.Saint Joseph Lisesi’ndeki ‘Çikolatanın Öyküsü’ sergisi sisi dağıtıyor, meraklılarını tatlı mı tatlı bir yolculuğa çağırıyor.Serginin küratörü Saadet Özen ile konuştuk.
 • KİM KORUDU - seri iş ilanları
  KİM KORUDU13.08.2013
  AvrupaAlman polisi tarafından bomba imalatı suçuyla aranan üçlü neonazi çetesi, 13 yıl gizli kalıyor ve 10 cinayet, iki bombalı saldırı, 15 soygun yapıyor.Ama polis bir türlü çeteden şüphelenmiyor.Çete tam yakayı ele verecekken, son anda polisin elinden kurtuluyor.Çeteye güvenlik birimleri ya da istihbarat için de bilgi sızdıran bir koruyucu el mi vardı? Güvenlik birimleri çeteyi yakalayamamakta neden başarısız kaldı.Herkesi meşgul eden bu soruları araştırmak için Federal Meclis bir komisyon kurdu.Komisyon tespit raporunu hazırladı.2 bin 178 sayfalık raporu 10 gün boyunca satır satır okudum, notlar aldım.Bu notları üç gün boyunca sizlerle paylaşacağım.
 • Gürül Öğüt

  İlk yerli otomobil lansmanı - seri iş ilanları
  İlk yerli otomobil lansmanı09.07.2013
  Pasaj“İşte, memleketimizi ileriye doğru hamlesinde, yıllardır gözlediği dönüm noktasına ulaştıran ilk Türk otomobili.” Anadol’un doğuş öyküsü.
 • ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası - seri iş ilanları
  ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası27.05.2013
  EkonomiTÜBİTAK’ın yüzde 100 Ar-Ge desteği ve devlet destekli 500 milyon Euro teşvikle başlattığı ‘elektrikli araç’ projesi için son teklif süresi 24 Mayıs’ta doldu.
 • Ayçe DİKMEN

  Putin’in sarayında bir İzmirli - seri iş ilanları
  Putin’in sarayında bir İzmirli09.09.2012
  Yazarlar
 • Yenibiris.com ve Tipeez'e ödül - seri iş ilanları
  Yenibiris.com ve Tipeez'e ödül22.06.2012
  EkonomiAltın Örümcek Web Ödülleri dün akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.Hurriyet çatısı altındaki çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com ile Kariyer / İK / Seri İlan kategorisinde Yenibiris.com kendi kategorilerinde ödülleriyle buluştu.
 • Linea yenilendi dünyaya Bursa’dan tanıtılacak - seri iş ilanları
  Linea yenilendi dünyaya Bursa’dan tanıtılacak09.04.2012
  Ekonomi170 milyon Euro yatırımla 2007’den itibaren Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilen Linea, aradan geçen 5 yılın ardından önemli bir makyaj operasyonu geçirdi.Tofaş, bugünkü tören öncesi yeni Linea’nın ilk teaser resmini sadece Türk basınıyla paylaştı.
 • Hyundai Santa Fe'yi yeniledi - seri iş ilanları
  Hyundai Santa Fe'yi yeniledi06.04.2012
  EkonomiHyundai’nin SUV modeli Santa Fe yenilendi.Merakla beklenen üçüncü nesil Santa Fe ilk defa New York Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 • 310 milyon dolara geliştirildi 43 bin liraya Türkiye’ye girdi - seri iş ilanları
  310 milyon dolara geliştirildi 43 bin liraya Türkiye’ye girdi26.03.2012
  EkonomiKoreli Hyundai’nin Almanya Russelsheim’daki Avrupa Ar-Ge Merkezi’nde özellikle Avrupalı müşteriler için tasarladığı yeni i30 modeli, 43 bin liradan başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.
 • Uşak'ta gökten altın yağacak - seri iş ilanları
  Uşak'ta gökten altın yağacak22.02.2012
  EkonomiUşak Defterdarlığı 23.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, havadan atacağı binlerce el ilanı ile vatandaşlara “çeyrek cumhuriyet altını” kazanma şansı verecek.
 • Kanat ATKAYA

  Mehmet Altan niye işinden oldu? - seri iş ilanları
  Mehmet Altan niye işinden oldu?31.01.2012
  YazarlarYAKIN dönemde, kamuoyunda AKP hükümetini desteklediği düşünülen iki medya ünlüsü işinden oldu.
 • Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta - seri iş ilanları
  Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta06.09.2011
  Gündemİstanbul Ticaret Odası (İTO), "İlan-ı Ticaret-Resimli İlanlar Perspektifinde Osmanlı'dan Cumhuriyet'e İstanbul Ticaret Hayatı" kitabını yayınladı.
 • Felaketin faturası ağır oldu - seri iş ilanları
  Felaketin faturası ağır oldu25.04.2011
  EkonomiJaponya'da otomotiv şirketleri mart ayında yaşanan deprem ve tsunami felaketi nedeniyle üretimlerini büyük ölçüde azaltmak zorunda kaldılar.
 • Peugeot 508 Türkiye'ye geliyor - seri iş ilanları
  Peugeot 508 Türkiye'ye geliyor28.02.2011
  EkonomiFRANSIZ Peugeot’nun Avrupa’da orta üst sınıfta en çok satılan otomobillerinden biri olan 407’nin yerini alan modeli 508, Türkiye’ye 1.5 ay önceden gelecek.
 • Hyundai Assan'a yeni genel müdür - seri iş ilanları
  Hyundai Assan'a yeni genel müdür17.02.2011
  EkonomiHyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yurtiçi Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Genel Müdürü, sektörün en tecrübeli isimlerinden biri olan Ümit A.Karaarslan oldu.
 • New York’ta Bloomberg’e taksi için ‘centilmen ihale’ çağrısı yapacak - seri iş ilanları
  New York’ta Bloomberg’e taksi için ‘centilmen ihale’ çağrısı yapacak16.02.2011
  EkonomiKarsan’a destek için New York’a gidip Belediye Başkanı Bloomberg’le görüşeceğini belirten Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, “Centilmence bir ihale olmasını isteyeceğiz” dedi.Çağlayan, Karsan’ın Başbakan Erdoğan’ın isteği olan Türk malı araç konusunda ilk adımı attığını da söyledi.
 • New York’a sembol taksi yarattık, efsane Checker’ın yerini almayı hedefe koyduk - seri iş ilanları
  New York’a sembol taksi yarattık, efsane Checker’ın yerini almayı hedefe koyduk03.02.2011
  EkonomiDünya devleri arasından sıyrılıp New York taksi ihalesinde Ford ve Nissan’la birlikte finale kalan Karsan’ın aracı dün New York Car Classic Club’ta vitrine çıktı.Karsan Murahhas Azası Jan Nahum, “Biz New York için geliştirdiğimiz bu özgün araçla şehrin sembolü olan efsanevi Checker taksinin yerini almak istiyoruz” dedi.
 • Yüzde 100 değil yüzde 85 yerli araç - seri iş ilanları
  Yüzde 100 değil yüzde 85 yerli araç27.01.2011
  EkonomiEskişehir'de kurulu Hisarlar AŞ TÜBİTAK'ın desteğiyle hazırlanan proje kapsamında yüzde 85 yerlilik oranıyla ürettiği “Turkar” adlı kamyonetin sipariş bazlı seri üretimine geçti.
 • Volkswagen dünyada en hızlı Türkiye’de büyüdü, tarihi rekor ‘Çin Seddi’ne takıldı - seri iş ilanları
  Volkswagen dünyada en hızlı Türkiye’de büyüdü, tarihi rekor ‘Çin Seddi’ne takıldı24.01.2011
  EkonomiVolkswagen’in Türkiye rekoru 2010 yılında ‘Çin Seddi’ne takıldı.Çin’de patlama yaşayan VW satışlarından Türkiye’ye araç kalmayınca rekor 2011’e kaldı.VW Türkiye Genel Müdürü Vedat Uygun, yüzde 49’luk artışla VW’nin dünyada en fazla büyüyen ülkesi olduklarını belirterek, “2011’de Amerika’dan artar ve daha fazla yeni Jetta alırsak, 2012 hedefi olan 50 bin adede erken ulaşırız” dedi.
 • Mercedes’le BMW’nin ‘12 bin sattık’ yarışı - seri iş ilanları
  Mercedes’le BMW’nin ‘12 bin sattık’ yarışı17.01.2011
  EkonomiBMW, Land Rover, MINI ve Aston Martin’in Türkiye temsilcisi Borusan Otomotiv’in İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, 2010 yılında lüks sınıfta son dakikaya kadar nefes nefese bir mücadelenin yaşandığını belirtti.
 • Görme engellilere
  Görme engellilere "gören göz"13.01.2011
  TeknolojiUlaştırma Bakanı Binali Yıldırım, görme engelliler için hazırlanan proje kapsamında engellilere Navigasyon cihazına benzer bir cihaz vereceklerini belirterek, “Görme engellilerimiz, 'Gören Göz' cihazı ile herhangi bir dış destek almadan yollarını bulabilecek, varacakları yere kazasız belasız ulaşabilecek” dedi.
 • Türk tasarımcı Güler Ford’a damga vurdu sıra Lincoln’e geldi - seri iş ilanları
  Türk tasarımcı Güler Ford’a damga vurdu sıra Lincoln’e geldi12.01.2011
  EkonomiFord’un ‘One Ford’ stratejisinin ilk ürünü yeni Focus ve 2012’de piyasaya çıkacak yeni Mondeo’nun tasarımlarını gerçekleştiren Murat Güler, şimdi de tüm dünya için Lincoln’ü baştan yaratacak.Ford’un bugüne kadar sadece Amerika’da sattığı, 2014’ten itibaren tüm dünyada lüks sınıfta yer alması için büyük yatırım yaptığı Lincoln markasının yeni modellerini Güler tasarlayacak.
 • Renault 12'inci kez lider - seri iş ilanları
  Renault 12'inci kez lider12.01.2011
  EkonomiRenault, binek otomobil pazarında 12'inci kez birincilik elde etti.Renault Grubu, 2010 yılında gerçekleştirdiği 114 bin 111 adet satış rakamı ile yüzde 15 oranında pazar payına ulaştı.
 • Elektrikli otomobil bu asrın en büyük şansı, dünyayı ve insanlığı ileriye taşıyacak - seri iş ilanları
  Elektrikli otomobil bu asrın en büyük şansı, dünyayı ve insanlığı ileriye taşıyacak11.11.2010
  EkonomiGelecek yıl Bursa’da Türkiye’nin ilk seri elektrikli otomobil üretimine geçmeye hazırlanan Oyak Renault’nun Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu, bu teknoloji için “çağın fırsatı” derken, “Eşsiz bir şans.Otomobil elektrikle birlikte yeniden insanlık ve dünya için bir ilerleme kaynağı olacak” dedi.
 • Ford Otosan Transit için EBRD’den rekor dolar kredi aldı - seri iş ilanları
  Ford Otosan Transit için EBRD’den rekor dolar kredi aldı27.10.2010
  EkonomiFord Otosan, yeni Transit üretimi dolayısıyla yapacağı 630 milyon dolarlık yatırımın finansmanı için Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) liderliğindeki sendikasyona katılan National Bank of Greece, Societe Generale, HSBC ve State Bank of India ile 150 milyon Euro’luk kredi anlaşması imzaladı.
 • İthal otocu düşük kuru sevdi, müşteri 3 ay kuyruğa alıştı - seri iş ilanları
  İthal otocu düşük kuru sevdi, müşteri 3 ay kuyruğa alıştı18.10.2010
  EkonomiYıl sonunda 750 bin adetlik satışa koşan Türk otomotiv pazarında, tüketici alışkanlıkları da değişmeye başladı.Volkswagen Genel Müdürü Vedat Uygun, “Müşteri, istediği özellikte araç yoksa hemen başka markaya veya başka modele yönelirdi.Şimdi Avrupalı tüketiciler gibi istediği otomobil ve versiyon için sabırla 3 ay bekliyor.Bunda düşük kurun önemli payı var” dedi.Bu arada Uygun, Passat'ın yeni versiyonunun Kasım ayından itibaren 52 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacağını açıkladı.
 • Peugeot'nun son kozu - seri iş ilanları
  Peugeot'nun son kozu15.10.2010
  EkonomiTürkiye'de otomobil pazarı başdöndürücü bir ivme ile büyüyor.Son dönemde piyasada iyi satış performansı gösteren markalardan birisi de Peugeot.Hedeflerinin üzerine çıkan Peugeot, şimdi de çok güvendiği yeni modeli 508'i piyasaya hazırlıyor.Araç Fransa dışına ilk kez Ekim sonunda yapılacak İstanbul Auto Show ile çıkacak.
 • İnternetin en ahlaksız iki adamı - seri iş ilanları
  İnternetin en ahlaksız iki adamı20.03.2010
  DünyaAhlaksız babalardan birisi, internette eşini hayat kadını olarak pazarladı, diğeri ise 4 yaşındaki oğlunu satılığa çıkardı.
 • TYF 2010 İlke Kararları - seri iş ilanları
  TYF 2010 İlke Kararları20.01.2010
  YelkenTYF 2010 yılı ilke kararlarını açıkladı TYF icra kurulunun kararlarında kulüple,r dernekler sporcular ve hakemler dışında , Türkiye de TYF tarafından tanımlanmış sınıfların yurt genelindeki faaliyetlerin kapsar şeklinde başlayan talimat yelken amaçlı turizm faaliyeti içindeki sportif, eğitim yada hobi amaçlı yarış faaliyeti kapsayan bireysel yada kurumsal her organizasyonu ilgilendirmekte, Kurum ve kuruluşlar için talimatlar şartlar var.
 • Yeni Call of Duty geliyor - seri iş ilanları
  Yeni Call of Duty geliyor11.01.2010
  TeknolojiCall of Duty: Modern Warfare 2'nin dev başarısı üzerine yapımcılar yeni oyun için düğmeye bastı.
 • Kapatıyoruz diye diye büyüdü - seri iş ilanları
  Kapatıyoruz diye diye büyüdü12.11.2009
  Ekonomi2001 krizinde firmasını kapatmak zorunda kalan Mehmet Koçoğlu, elinde kalan malları satmak için astığı ve üzerinde 'kapatıyoruz' yazan bez afişi yeni bir iş modeline dönüştürdü.Koçoğlu, sürekli farklı noktalarda 'kapatıyoruz' afişiyle kısa süreli mağazalar açıp zorda kalanların mallarını satıyor, malla bitince de mağazasını kapatıyor.
 • Biz hiç sıkıcı ve asık suratlı insanlar olmadık - seri iş ilanları
  Biz hiç sıkıcı ve asık suratlı insanlar olmadık20.09.2009
  Pazarİlk bölümü 2003’te yayınlanan Kurtlar Vadisi, kısa bir sürede ekranların en çok izlenen dizisi haline geldi.Reyting rekorları kırdı.Zaman zaman milli maçlardan daha çok izlenme oranına ulaştı.Yaygın dizi izleyicisi olan kadınların aksine, erkek izleyiciyi ekran başına kilitledi.2004’te Pana Film’in kurulmasıyla dizisinin senaristleri, yapımcıları da oldu.Karakterleri birer fenomene dönüştü, ölenler için gıyabında cenaze namazı kılındı, gazetelere vefat ilanları verildi.
 • Dünyanın en güçlü kamyonu Türkiye’de - seri iş ilanları
  Dünyanın en güçlü kamyonu Türkiye’de20.08.2009
  EkonomiDünyanın en güçlü seri üretim kamyonu Volvo FH16 700hp’nin Türkiye’de ilk sahibi Uspet oldu.
 • Geliş tarihi belli oldu - seri iş ilanları
  Geliş tarihi belli oldu21.07.2009
  EkonomiAudi'nin merakla beklenen yeni modeli A1'in üretim ve piyasaya çıkış tarihi belli oldu.
 • En güçlü Opel geliyor - seri iş ilanları
  En güçlü Opel geliyor15.07.2009
  EkonomiOpel'in büyük bir sükse yaptığı Insignia modelinin yeni bir versiyonu geliyor.Insignia OPC, 325 beygir güç üreten 2.8 litre V6 motoru ile Opel'in seri üretimdeki en güçlü motora sahip modeli olacak.
 • İlk yerli spor otomobil için güçbirliği - seri iş ilanları
  İlk yerli spor otomobil için güçbirliği10.07.2009
  EkonomiMalkoçlar A.Ş.ile Ostim Sanayici ile İş Adamları Derneği (OSİAD) Güçbirliği A.Ş, Türkiye'nin ilk yerli ve spor otomobil “Etox”u üretmek için işbirliği kararı aldı.
 • Otomobil ilanları 50 yılda insansız kaldı - seri iş ilanları
  Otomobil ilanları 50 yılda insansız kaldı25.03.2009
  OtoyaşamBir ürünü satmanın altın kuralı iyi reklam yapabilmekten geçer.Bu durum, hengi sektörde olursa olsun artık genel geçer kural olarak kabul edilmesi gereken bir gerçek.Otomotiv sektörü ise en orjinal reklamlara imza atarak, farklı alanlarda hizmet veren pekçok üreticiye ilham kaynağı olmayı başarmıştır.
 • Derimod, alışveriş merkezlerinde verimsiz mağazalarını kapatıyor - seri iş ilanları
  Derimod, alışveriş merkezlerinde verimsiz mağazalarını kapatıyor15.11.2008
  EkonomiDerimod’un Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim iyi yönetilemeyen, verimsiz birkaç alışveriş merkezinde mağaza kapatabileceklerini söyledi.Alışveriş merkezlerinde (AVM) yaşanan krize değinen Zaim, "Bizi kimse oralara zorla sokmadı.AVM’ler olmasa bu kadar büyüyemezdik.Ancak şimdi küresel bir kriz var ve döviz yükseliyor, satışlar düşüyor.Anadolu için farklı stratejiler geliştirmeliyiz" dedi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Ört gitsin. - seri iş ilanları
  Ört gitsin.16.02.2008
  YazarlarBOĞAZİÇİ Üniversiteli Türkiye 7’ncisinden ÖSS dersleri verilir.Dereceli ODTÜ’lüden 2 saati 100 YTL’ye matematik dersleri.
 • Hayata dokunarak haberle geçen bir yıl - seri iş ilanları
  Hayata dokunarak haberle geçen bir yıl07.01.2008
  AnkaraANKARA Hürriyet, tüm yıl boyunca haberleriyle, kent gündemiyle size dokunmaya çalıştı.Sokak sokak, mahalle mahalle, semt semt herkese değmeye çaba harcadık.
 • Vali, müdürünü suçüstü yakalayan polisleri öptü - seri iş ilanları
  Vali, müdürünü suçüstü yakalayan polisleri öptü10.12.2007
  GündemISPARTA Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Sadi Kahyaoğlu, “Resmi ilanlarını keserim” diye tehdit ettiği bir yerel gazetenin sahibinden, makamında 5 bin YTL rüşvet alırken suçüstü yakalandı.Kahyaoğlu gözaltına alınırken, Vali Şemsettin Uzun operasyonu yapan 2 polis memurunu yanaklarından öpüp tebrik etti.
 • Dev hizmet - seri iş ilanları
  Dev hizmet15.07.2007
  GündemHurriyet.com.tr'den dev bir hizmet daha.Bir efsane olan Hürriyet Seri İlanlar bir tıkla önünüzde.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir gazeteci arkadaşın ricası - seri iş ilanları
  Bir gazeteci arkadaşın ricası27.02.2007
  YazarlarHÜRRİYET reklam servisi uzunca bir süredir, Türk basınında devrim sayılabilecek bir proje üzerinde çalışıyordu.
 • Kanat ATKAYA

  Bahar temizliği gibi bir şey - seri iş ilanları
  Bahar temizliği gibi bir şey15.04.2006
  YazarlarÖğrenci evlerinin hijyenik açıdan kötü kullanımı üzerine engin deneyimlere sahip bir insanım.
 • Bir milyon şişe rakıyı toplamaları üniversitede ders olarak okutulacak27.03.2005
  Pazar27 Şubat pazar akşamı İstanbul Gaziosmanpaşa’daki Dem Restoran’da demlenen akşamcılar, içtikleri rakıdan zehirlenip iki gün sonra ufak bir haber olarak gazetelere çıktıklarında, başta kimse işin bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemişti.
 • Bir milyon şişe rakıyı toplamaları üniversitede ders olarak okutulacak27.03.2005
  Anasayfaİstanbul Gaziosmanpaşa’daki Dem Restoran’da demlenen akşamcılar, içtikleri rakıdan zehirlenip iki gün sonra ufak bir haber olarak gazetelere çıktıklarında, başta kimse işin bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemişti.
 • Okur Temsilcisi'ne mektuplar - seri iş ilanları
  Okur Temsilcisi'ne mektuplar21.02.2005
  Gündem
 • Irak’taki savaş kamyon satışlarını vurdu08.12.2004
  OtoyaşamGeçen hafta o hep korktuğum ve gördüğüm yerde hızla yanından uzaklaşmak suretiyle gaza sonuna kadar bastığım kamyonlar hakkındaki önyargılarımı hafifleten bir gerçeğin farkına vardım.Meğer onlar olmasa elimiz kolumuz bağlı kalırmışız.
 • Tefecilere karşı vergi timi - seri iş ilanları
  Tefecilere karşı vergi timi20.02.2003
  Ekonomiİstanbul Defterdarlığı, yasal olmayan şekilde para ticareti yapan tefecilerin üzerine gidecek.Bunun için bir ekip kuran defterdarlık, tefecilerin banka, tapu daireleri ve icra müdürlüklerinde bıraktıkları izleri takip edecek.Gazetelere verilen nakit ilanları da ihbar kabul edilecek.
 • ABD polisi bu kamyonu arıyor14.10.2002
  DünyaABD polisi, Washington'da 10 günde 10 kişiyi vuran ve 8'ini öldüren keskin nişancı katille ilgili hiçbir ipucuna ulaşamadı.Ortada sadece görgü şahitlerinin tarif ettiği ve henüz bulunamayan beyaz bir kamyon var.Kamyonun robot resimlerini bilgisayarda oluşturan polis, afişler bastırarak ilk kez bir kamyon için ‘‘aranıyor’’ ilanları astı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2
Sonraki »
Son Sayfa » »