Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : seri iş ilanları >>
65  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Çikolata alaturka - seri iş ilanları

  Çikolata alaturka10.01.2014

  Cumartesi

  Çikolatanın bu topraklarda bir mazisi var.Ama bugüne dek sisler arasında kalmıştı.Saint Joseph Lisesi’ndeki ‘Çikolatanın Öyküsü’ sergisi sisi dağıtıyor, meraklılarını tatlı mı tatlı bir yolculuğa çağırıyor.Serginin küratörü Saadet Özen ile konuştuk.
 • KİM KORUDU - seri iş ilanları

  KİM KORUDU12.08.2013

  Avrupa

  Alman polisi tarafından bomba imalatı suçuyla aranan üçlü neonazi çetesi, 13 yıl gizli kalıyor ve 10 cinayet, iki bombalı saldırı, 15 soygun yapıyor.Ama polis bir türlü çeteden şüphelenmiyor.Çete tam yakayı ele verecekken, son anda polisin elinden kurtuluyor.Çeteye güvenlik birimleri ya da istihbarat için de bilgi sızdıran bir koruyucu el mi vardı? Güvenlik birimleri çeteyi yakalayamamakta neden başarısız kaldı.Herkesi meşgul eden bu soruları araştırmak için Federal Meclis bir komisyon kurdu.Komisyon tespit raporunu hazırladı.2 bin 178 sayfalık raporu 10 gün boyunca satır satır okudum, notlar aldım.Bu notları üç gün boyunca sizlerle paylaşacağım.
 • Gürül Öğüt

  İlk yerli otomobil lansmanı - seri iş ilanları

  İlk yerli otomobil lansmanı07.07.2013

  Pasaj

  “İşte, memleketimizi ileriye doğru hamlesinde, yıllardır gözlediği dönüm noktasına ulaştıran ilk Türk otomobili.” Anadol’un doğuş öyküsü.
 • ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası - seri iş ilanları

  ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası26.05.2013

  Ekonomi

  TÜBİTAK’ın yüzde 100 Ar-Ge desteği ve devlet destekli 500 milyon Euro teşvikle başlattığı ‘elektrikli araç’ projesi için son teklif süresi 24 Mayıs’ta doldu.
 • Ayçe DİKMEN

  Putin’in sarayında bir İzmirli - seri iş ilanları

  Putin’in sarayında bir İzmirli08.09.2012

  Yazarlar

 • Yenibiris.com ve Tipeez'e ödül - seri iş ilanları

  Yenibiris.com ve Tipeez'e ödül21.06.2012

  Ekonomi

  Altın Örümcek Web Ödülleri dün akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.Hurriyet çatısı altındaki çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com ile Kariyer / İK / Seri İlan kategorisinde Yenibiris.com kendi kategorilerinde ödülleriyle buluştu.
 • Linea yenilendi dünyaya Bursa’dan tanıtılacak - seri iş ilanları

  Linea yenilendi dünyaya Bursa’dan tanıtılacak08.04.2012

  Ekonomi

  170 milyon Euro yatırımla 2007’den itibaren Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilen Linea, aradan geçen 5 yılın ardından önemli bir makyaj operasyonu geçirdi.Tofaş, bugünkü tören öncesi yeni Linea’nın ilk teaser resmini sadece Türk basınıyla paylaştı.
 • Hyundai Santa Fe'yi yeniledi - seri iş ilanları

  Hyundai Santa Fe'yi yeniledi04.04.2012

  Ekonomi

  Hyundai’nin SUV modeli Santa Fe yenilendi.Merakla beklenen üçüncü nesil Santa Fe ilk defa New York Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 • 310 milyon dolara geliştirildi 43 bin liraya Türkiye’ye girdi - seri iş ilanları

  310 milyon dolara geliştirildi 43 bin liraya Türkiye’ye girdi25.03.2012

  Ekonomi

  Koreli Hyundai’nin Almanya Russelsheim’daki Avrupa Ar-Ge Merkezi’nde özellikle Avrupalı müşteriler için tasarladığı yeni i30 modeli, 43 bin liradan başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.
 • Uşak'ta gökten altın yağacak - seri iş ilanları

  Uşak'ta gökten altın yağacak21.02.2012

  Ekonomi

  Uşak Defterdarlığı 23.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, havadan atacağı binlerce el ilanı ile vatandaşlara “çeyrek cumhuriyet altını” kazanma şansı verecek.
 • Kanat ATKAYA

  Mehmet Altan niye işinden oldu? - seri iş ilanları

  Mehmet Altan niye işinden oldu?30.01.2012

  Yazarlar

  YAKIN dönemde, kamuoyunda AKP hükümetini desteklediği düşünülen iki medya ünlüsü işinden oldu.
 • Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta - seri iş ilanları

  Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta05.09.2011

  Gündem2008

  İstanbul Ticaret Odası (İTO), "İlan-ı Ticaret-Resimli İlanlar Perspektifinde Osmanlı'dan Cumhuriyet'e İstanbul Ticaret Hayatı" kitabını yayınladı.
 • Felaketin faturası ağır oldu - seri iş ilanları

  Felaketin faturası ağır oldu24.04.2011

  Ekonomi

  Japonya'da otomotiv şirketleri mart ayında yaşanan deprem ve tsunami felaketi nedeniyle üretimlerini büyük ölçüde azaltmak zorunda kaldılar.
 • Peugeot 508 Türkiye'ye geliyor - seri iş ilanları

  Peugeot 508 Türkiye'ye geliyor27.02.2011

  Ekonomi

  FRANSIZ Peugeot’nun Avrupa’da orta üst sınıfta en çok satılan otomobillerinden biri olan 407’nin yerini alan modeli 508, Türkiye’ye 1.5 ay önceden gelecek.
 • Hyundai Assan'a yeni genel müdür - seri iş ilanları

  Hyundai Assan'a yeni genel müdür16.02.2011

  Ekonomi

  Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yurtiçi Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Genel Müdürü, sektörün en tecrübeli isimlerinden biri olan Ümit A.Karaarslan oldu.
 • New York’ta Bloomberg’e taksi için ‘centilmen ihale’ çağrısı yapacak - seri iş ilanları

  New York’ta Bloomberg’e taksi için ‘centilmen ihale’ çağrısı yapacak15.02.2011

  Ekonomi

  Karsan’a destek için New York’a gidip Belediye Başkanı Bloomberg’le görüşeceğini belirten Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, “Centilmence bir ihale olmasını isteyeceğiz” dedi.Çağlayan, Karsan’ın Başbakan Erdoğan’ın isteği olan Türk malı araç konusunda ilk adımı attığını da söyledi.
 • New York’a sembol taksi yarattık, efsane Checker’ın yerini almayı hedefe koyduk - seri iş ilanları

  New York’a sembol taksi yarattık, efsane Checker’ın yerini almayı hedefe koyduk02.02.2011

  Ekonomi

  Dünya devleri arasından sıyrılıp New York taksi ihalesinde Ford ve Nissan’la birlikte finale kalan Karsan’ın aracı dün New York Car Classic Club’ta vitrine çıktı.Karsan Murahhas Azası Jan Nahum, “Biz New York için geliştirdiğimiz bu özgün araçla şehrin sembolü olan efsanevi Checker taksinin yerini almak istiyoruz” dedi.
 • Yüzde 100 değil yüzde 85 yerli araç - seri iş ilanları

  Yüzde 100 değil yüzde 85 yerli araç26.01.2011

  Ekonomi

  Eskişehir'de kurulu Hisarlar AŞ TÜBİTAK'ın desteğiyle hazırlanan proje kapsamında yüzde 85 yerlilik oranıyla ürettiği “Turkar” adlı kamyonetin sipariş bazlı seri üretimine geçti.
 • Volkswagen dünyada en hızlı Türkiye’de büyüdü, tarihi rekor ‘Çin Seddi’ne takıldı - seri iş ilanları

  Volkswagen dünyada en hızlı Türkiye’de büyüdü, tarihi rekor ‘Çin Seddi’ne takıldı23.01.2011

  Ekonomi

  Volkswagen’in Türkiye rekoru 2010 yılında ‘Çin Seddi’ne takıldı.Çin’de patlama yaşayan VW satışlarından Türkiye’ye araç kalmayınca rekor 2011’e kaldı.VW Türkiye Genel Müdürü Vedat Uygun, yüzde 49’luk artışla VW’nin dünyada en fazla büyüyen ülkesi olduklarını belirterek, “2011’de Amerika’dan artar ve daha fazla yeni Jetta alırsak, 2012 hedefi olan 50 bin adede erken ulaşırız” dedi.
 • Mercedes’le BMW’nin ‘12 bin sattık’ yarışı - seri iş ilanları

  Mercedes’le BMW’nin ‘12 bin sattık’ yarışı16.01.2011

  Ekonomi

  BMW, Land Rover, MINI ve Aston Martin’in Türkiye temsilcisi Borusan Otomotiv’in İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, 2010 yılında lüks sınıfta son dakikaya kadar nefes nefese bir mücadelenin yaşandığını belirtti.
 • Renault 12'inci kez lider - seri iş ilanları

  Renault 12'inci kez lider11.01.2011

  Ekonomi

  Renault, binek otomobil pazarında 12'inci kez birincilik elde etti.Renault Grubu, 2010 yılında gerçekleştirdiği 114 bin 111 adet satış rakamı ile yüzde 15 oranında pazar payına ulaştı.
 • Görme engellilere

  Görme engellilere "gören göz"11.01.2011

  Teknoloji

  Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, görme engelliler için hazırlanan proje kapsamında engellilere Navigasyon cihazına benzer bir cihaz vereceklerini belirterek, “Görme engellilerimiz, 'Gören Göz' cihazı ile herhangi bir dış destek almadan yollarını bulabilecek, varacakları yere kazasız belasız ulaşabilecek” dedi.
 • Türk tasarımcı Güler Ford’a damga vurdu sıra Lincoln’e geldi - seri iş ilanları

  Türk tasarımcı Güler Ford’a damga vurdu sıra Lincoln’e geldi11.01.2011

  Ekonomi

  Ford’un ‘One Ford’ stratejisinin ilk ürünü yeni Focus ve 2012’de piyasaya çıkacak yeni Mondeo’nun tasarımlarını gerçekleştiren Murat Güler, şimdi de tüm dünya için Lincoln’ü baştan yaratacak.Ford’un bugüne kadar sadece Amerika’da sattığı, 2014’ten itibaren tüm dünyada lüks sınıfta yer alması için büyük yatırım yaptığı Lincoln markasının yeni modellerini Güler tasarlayacak.
 • Volkswagen yeni Passat'la gözünü ABD'ye dikti - seri iş ilanları

  Volkswagen yeni Passat'la gözünü ABD'ye dikti09.01.2011

  Ekonet

  Toyota'yı geçerek dünyanın en büyük otomobil üreticisi olmayı amaçlayan Alman otomotiv devi Volkswagen, bu hedefe ulaşmada kritik önem verdiği yeni Passat modelinin üzerindeki perdeyi bugün kaldırıyor.
 • Elektrikli otomobil bu asrın en büyük şansı, dünyayı ve insanlığı ileriye taşıyacak - seri iş ilanları

  Elektrikli otomobil bu asrın en büyük şansı, dünyayı ve insanlığı ileriye taşıyacak10.11.2010

  Ekonomi

  Gelecek yıl Bursa’da Türkiye’nin ilk seri elektrikli otomobil üretimine geçmeye hazırlanan Oyak Renault’nun Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu, bu teknoloji için “çağın fırsatı” derken, “Eşsiz bir şans.Otomobil elektrikle birlikte yeniden insanlık ve dünya için bir ilerleme kaynağı olacak” dedi.
 • Ford Otosan Transit için EBRD’den rekor dolar kredi aldı - seri iş ilanları

  Ford Otosan Transit için EBRD’den rekor dolar kredi aldı26.10.2010

  Ekonomi

  Ford Otosan, yeni Transit üretimi dolayısıyla yapacağı 630 milyon dolarlık yatırımın finansmanı için Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) liderliğindeki sendikasyona katılan National Bank of Greece, Societe Generale, HSBC ve State Bank of India ile 150 milyon Euro’luk kredi anlaşması imzaladı.
 • İthal otocu düşük kuru sevdi, müşteri 3 ay kuyruğa alıştı - seri iş ilanları

  İthal otocu düşük kuru sevdi, müşteri 3 ay kuyruğa alıştı17.10.2010

  Ekonomi

  Yıl sonunda 750 bin adetlik satışa koşan Türk otomotiv pazarında, tüketici alışkanlıkları da değişmeye başladı.Volkswagen Genel Müdürü Vedat Uygun, “Müşteri, istediği özellikte araç yoksa hemen başka markaya veya başka modele yönelirdi.Şimdi Avrupalı tüketiciler gibi istediği otomobil ve versiyon için sabırla 3 ay bekliyor.Bunda düşük kurun önemli payı var” dedi.Bu arada Uygun, Passat'ın yeni versiyonunun Kasım ayından itibaren 52 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacağını açıkladı.
 • Peugeot'nun son kozu - seri iş ilanları

  Peugeot'nun son kozu14.10.2010

  Ekonomi

  Türkiye'de otomobil pazarı başdöndürücü bir ivme ile büyüyor.Son dönemde piyasada iyi satış performansı gösteren markalardan birisi de Peugeot.Hedeflerinin üzerine çıkan Peugeot, şimdi de çok güvendiği yeni modeli 508'i piyasaya hazırlıyor.Araç Fransa dışına ilk kez Ekim sonunda yapılacak İstanbul Auto Show ile çıkacak.
 • İnternetin en ahlaksız iki adamı - seri iş ilanları

  İnternetin en ahlaksız iki adamı19.03.2010

  Dünya

  Ahlaksız babalardan birisi, internette eşini hayat kadını olarak pazarladı, diğeri ise 4 yaşındaki oğlunu satılığa çıkardı.
 • TYF 2010 İlke Kararları - seri iş ilanları

  TYF 2010 İlke Kararları19.01.2010

  TYF 2010 yılı ilke kararlarını açıkladı TYF icra kurulunun kararlarında kulüple,r dernekler sporcular ve hakemler dışında , Türkiye de TYF tarafından tanımlanmış sınıfların yurt genelindeki faaliyetlerin kapsar şeklinde başlayan talimat yelken amaçlı turizm faaliyeti içindeki sportif, eğitim yada hobi amaçlı yarış faaliyeti kapsayan bireysel yada kurumsal her organizasyonu ilgilendirmekte, Kurum ve kuruluşlar için talimatlar şartlar var.
 • Yeni Call of Duty geliyor - seri iş ilanları

  Yeni Call of Duty geliyor10.01.2010

  Teknoloji

  Call of Duty: Modern Warfare 2'nin dev başarısı üzerine yapımcılar yeni oyun için düğmeye bastı.
 • Kapatıyoruz diye diye büyüdü - seri iş ilanları

  Kapatıyoruz diye diye büyüdü11.11.2009

  Ekonomi

  2001 krizinde firmasını kapatmak zorunda kalan Mehmet Koçoğlu, elinde kalan malları satmak için astığı ve üzerinde 'kapatıyoruz' yazan bez afişi yeni bir iş modeline dönüştürdü.Koçoğlu, sürekli farklı noktalarda 'kapatıyoruz' afişiyle kısa süreli mağazalar açıp zorda kalanların mallarını satıyor, malla bitince de mağazasını kapatıyor.
 • Biz hiç sıkıcı ve asık suratlı insanlar olmadık - seri iş ilanları

  Biz hiç sıkıcı ve asık suratlı insanlar olmadık19.09.2009

  Pazar

  İlk bölümü 2003’te yayınlanan Kurtlar Vadisi, kısa bir sürede ekranların en çok izlenen dizisi haline geldi.Reyting rekorları kırdı.Zaman zaman milli maçlardan daha çok izlenme oranına ulaştı.Yaygın dizi izleyicisi olan kadınların aksine, erkek izleyiciyi ekran başına kilitledi.2004’te Pana Film’in kurulmasıyla dizisinin senaristleri, yapımcıları da oldu.Karakterleri birer fenomene dönüştü, ölenler için gıyabında cenaze namazı kılındı, gazetelere vefat ilanları verildi.
 • Dünyanın en güçlü kamyonu Türkiye’de - seri iş ilanları

  Dünyanın en güçlü kamyonu Türkiye’de19.08.2009

  Ekonomi

  Dünyanın en güçlü seri üretim kamyonu Volvo FH16 700hp’nin Türkiye’de ilk sahibi Uspet oldu.
 • Geliş tarihi belli oldu - seri iş ilanları

  Geliş tarihi belli oldu20.07.2009

  Ekonomi

  Audi'nin merakla beklenen yeni modeli A1'in üretim ve piyasaya çıkış tarihi belli oldu.
 • En güçlü Opel geliyor - seri iş ilanları

  En güçlü Opel geliyor14.07.2009

  Ekonomi

  Opel'in büyük bir sükse yaptığı Insignia modelinin yeni bir versiyonu geliyor.Insignia OPC, 325 beygir güç üreten 2.8 litre V6 motoru ile Opel'in seri üretimdeki en güçlü motora sahip modeli olacak.
 • İlk yerli spor otomobil için güçbirliği - seri iş ilanları

  İlk yerli spor otomobil için güçbirliği09.07.2009

  Ekonomi

  Malkoçlar A.Ş.ile Ostim Sanayici ile İş Adamları Derneği (OSİAD) Güçbirliği A.Ş, Türkiye'nin ilk yerli ve spor otomobil “Etox”u üretmek için işbirliği kararı aldı.
 • Otomobil ilanları 50 yılda insansız kaldı - seri iş ilanları

  Otomobil ilanları 50 yılda insansız kaldı24.03.2009

  Otoyaşam

  Bir ürünü satmanın altın kuralı iyi reklam yapabilmekten geçer.Bu durum, hengi sektörde olursa olsun artık genel geçer kural olarak kabul edilmesi gereken bir gerçek.Otomotiv sektörü ise en orjinal reklamlara imza atarak, farklı alanlarda hizmet veren pekçok üreticiye ilham kaynağı olmayı başarmıştır.
 • Derimod, alışveriş merkezlerinde verimsiz mağazalarını kapatıyor - seri iş ilanları

  Derimod, alışveriş merkezlerinde verimsiz mağazalarını kapatıyor14.11.2008

  Ekonomi

  Derimod’un Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim iyi yönetilemeyen, verimsiz birkaç alışveriş merkezinde mağaza kapatabileceklerini söyledi.Alışveriş merkezlerinde (AVM) yaşanan krize değinen Zaim, "Bizi kimse oralara zorla sokmadı.AVM’ler olmasa bu kadar büyüyemezdik.Ancak şimdi küresel bir kriz var ve döviz yükseliyor, satışlar düşüyor.Anadolu için farklı stratejiler geliştirmeliyiz" dedi.
 • Çağlayan'dan tüketiciye hakkınızı arayın - seri iş ilanları

  Çağlayan'dan tüketiciye hakkınızı arayın14.03.2008

  Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, tüketicilerden haklarını aramalarını istedi.
 • İş yok iş bırak hikaye anlatmayı - seri iş ilanları

  İş yok iş bırak hikaye anlatmayı15.02.2008

  Hürriyet seri ilanları açın.Hepsi orada.İş yok, iş.Bırak hikáye anlatmayı.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Ört gitsin. - seri iş ilanları

  Ört gitsin.15.02.2008

  Yazarlar

  BOĞAZİÇİ Üniversiteli Türkiye 7’ncisinden ÖSS dersleri verilir.Dereceli ODTÜ’lüden 2 saati 100 YTL’ye matematik dersleri.
 • Türkiye değerinin katlıyor - seri iş ilanları

  Türkiye değerinin katlıyor14.02.2008

  İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının (İSMMMO) “Türkiye Değerini Katlıyor” başlıklı araştırmasına göre, 2001'den bugüne kadar altın fiyatları 3,5 kat, enflasyon 3 kat artarken, İstanbul'un birçok semtinde konut fiyatları 7 ile 20 kat arasında değer kazandı.
 • Hayata dokunarak haberle geçen bir yıl - seri iş ilanları

  Hayata dokunarak haberle geçen bir yıl06.01.2008

  Ankara

  ANKARA Hürriyet, tüm yıl boyunca haberleriyle, kent gündemiyle size dokunmaya çalıştı.Sokak sokak, mahalle mahalle, semt semt herkese değmeye çaba harcadık.
 • Vali, müdürünü suçüstü yakalayan polisleri öptü - seri iş ilanları

  Vali, müdürünü suçüstü yakalayan polisleri öptü09.12.2007

  Gündem

  ISPARTA Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Sadi Kahyaoğlu, “Resmi ilanlarını keserim” diye tehdit ettiği bir yerel gazetenin sahibinden, makamında 5 bin YTL rüşvet alırken suçüstü yakalandı.Kahyaoğlu gözaltına alınırken, Vali Şemsettin Uzun operasyonu yapan 2 polis memurunu yanaklarından öpüp tebrik etti.
 • Maliyeciler

  Maliyeciler "satılık" ilanlarının peşinde18.09.2007

  Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.
 • Dev hizmet - seri iş ilanları

  Dev hizmet14.07.2007

  Gündem

  Hurriyet.com.tr'den dev bir hizmet daha.Bir efsane olan Hürriyet Seri İlanlar bir tıkla önünüzde.
 • Hürriyet, Trader Media East'in yüzde 67.3'ünü satın aldı - seri iş ilanları

  Hürriyet, Trader Media East'in yüzde 67.3'ünü satın aldı01.04.2007

  Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet'in Doğu Avrupa ülkeleri ve Rusya'nın “lider” reklam yayıncılığı şirketi Trader Media East'in (TME) yüzde 67,3'ünün Londra Borsasından çağrı yoluyla satın alındığını bildirdi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir gazeteci arkadaşın ricası - seri iş ilanları

  Bir gazeteci arkadaşın ricası26.02.2007

  Yazarlar

  HÜRRİYET reklam servisi uzunca bir süredir, Türk basınında devrim sayılabilecek bir proje üzerinde çalışıyordu.
 • Kanat ATKAYA

  Bahar temizliği gibi bir şey - seri iş ilanları

  Bahar temizliği gibi bir şey14.04.2006

  Yazarlar

  Öğrenci evlerinin hijyenik açıdan kötü kullanımı üzerine engin deneyimlere sahip bir insanım.


Yazarlara göre

7
Ayçe DİKMEN
1
Erkan ÇELEBİ
1
Ertuğrul ÖZKÖK
1
Fatih ALTAYLI
1
Gürül Öğüt
1
Kanat ATKAYA
2
Kurthan FİŞEK
1
Yılmaz ÖZDİL
1


Bölümlere göre
Anasayfa
1
Ankara
1
Avrupa
1
Cumartesi
1
Dünya
2
Ege
1
Ekonet
1
Ekonomi
29
Gündem
3
Gündem2008
1
Otoyaşam
2
Pasaj
1
Pazar
4
Teknoloji
2
Yazarlar
8