Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala : En Yeni | En Eski

86  adet haber bulundu.


 • Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti - sedat şahin cezaevi
  Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti09.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle aldığı 22,5 yıl hapis cezası onanan Ogün Samast, Dink cinayeti soruşturması kapsamında tanık olarak verdiği ifadesinde cinayetin dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek tarafından bilindiğini öne sürdü.Korkusunu yenerek ifade vermeye karar verdiğini belirten Samast 7 sayfalık ifadesinde "Ben Yasin'e ‘olay nasıl olacak?’dedim.Yasin de bana ‘direkt olarak vuracaksın bu şekilde imzamız olacak.Otobüsten Trabzon'a dönerken Samsun'dan seni alacaklar.Eğer burada alınırsan Ramazan müdür açığa çıkar' dedi” diye konuştu.Dink cinayi sanıklarından Yasin Hayal’in kendisine anlattıklarından her şeyin polis tarafından ayarlandığını iddia etti
 • Tuncer Kılınç ve Mehmet Eröz de tahliye edildi - sedat şahin cezaevi
  Tuncer Kılınç ve Mehmet Eröz de tahliye edildi10.03.2014
  GündemArt arda tahliye kararlarının geldiği Ergenekon'da bugün de Tuncer kılınç ve Mehmet Eröz tahliye edildi.Tahliye edilenlerin sayısı 30'u buldu.
 • Sedat Peker cezaevinden çıktı - sedat şahin cezaevi
  Sedat Peker cezaevinden çıktı10.03.2014
  GündemErgenekon Davası kapsamında tutuklu olan Sedat Peker tahliye oldu.Peker, Silivri Cezaevi çıkışında kısa bir açıklama yaptı.Peker, "Bildiğiniz üzere 10 yıldır cezaevindeyim.Bu 10 sene süre zarfında ülkemizde pozitif yönde olan gelişmeleri, değişmeleri takip edebildim" dedi.
 • Ergenekon'da tahliye talebine ret - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon'da tahliye talebine ret09.03.2014
  Gündem13.Ağır Ceza Mahkemesi, Ergenekon Davası sanıklarının tahliye taleplerini reddetti.Ancak Çağlayan Adliyesi'nde tahliye talepleri görüşülürken 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nin bu kararı kafaları karıştırdı.
 • Ergenekon Davası'nda tahliye dalgası - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon Davası'nda tahliye dalgası09.03.2014
  Gündem2007'de başlayan, dalga dalga gerçekleşen operasyonlar ve gözaltılar ile Türkiye'nin bir numaralı gündemi olan Ergenekon sürecinde bugün art arda tahliye haberleri geldi.İstanbul 20.Ağır Ceza Mahkemesi Teğmen Mehmet Ali Çelebi, eski 1.Ordu Komutanı Hasan Iğsız, eski Jandarma Genel Komutanı Şener Eruygur, gazeteci Merdan Yanardağ ve Alaaddin Sevim hakkında da tahliye kararı verdi.Akşam saatlerinde de Doğu Perinçek,Mehmet Demirtaş, Oktay Yıldırım, Hikmet Çiçek, Hasan Atilla Uğur tahliye edildi.Veli Küçük,Hasan Ataman Yıldırım ve Levent Ersöz, Mehmet Bedri Gültekin, Erkan Önsel, Serdar Öztürk ve Turhan Özlü'nün tahliye talepleri ise reddedildi.Tahliye edilen emekli Albay Levent Göktaş, Kemal Kerinçsiz, Sedat Peker, İbrahim Şahin, Doğu Perinçek, Hasan Iğsız ve Yalçın Küçük cezaevinden çıktı.
 • Mahkeme ‘örgüt’ dedi - sedat şahin cezaevi
  Mahkeme ‘örgüt’ dedi05.08.2013
  GündemErgenekon davası 12 Haziran 2007’de, Trabzon Jandarması’na gelen bir ihbarla başladı.Bunun üzerine polis Ümraniye’deki bir gecekondunun çatısında bir sandık içerisinde 27 el bombasını buldu.Karar duruşmasında yine bir ihbar vardı.Terör örgütü DHKP-C’nin mahkemeye yönelik bombalı saldırı yapacağı ihbarı nedeniyle duruşma sanık yakınlarına kapalı olarak görüldü.Sonuçta mahkeme Ergenekon’un ‘örgüt’ olduğunu kabul etti.İşte sanıklara verilen cezalar.
 • 5 yılın sonunda - sedat şahin cezaevi
  5 yılın sonunda27.07.2013
  Gündemİstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde 5 yıldır devam eden, 66’sı tutuklu 275 sanıklı, 23 iddianameli Ergenekon davasında kararın 5 Ağustos’ta açıklanması bekleniyor.64 sanık için ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen davada savunmalar 2.5 ay sürdü.
 • 5 yılın sonunda - sedat şahin cezaevi
  5 yılın sonunda27.07.2013
  Avrupaİstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde 5 yıldır devam eden, 66’sı tutuklu 275 sanıklı, 23 iddianameli Ergenekon davasında kararın 5 Ağustos’ta açıklanması bekleniyor.64 sanık için ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen davada savunmalar 2.5 ay sürdü.
 • Çete operasyonundan ‘Kanatlı Denizatı Broşu’ çıktı - sedat şahin cezaevi
  Çete operasyonundan ‘Kanatlı Denizatı Broşu’ çıktı16.07.2013
  Gündemİstanbul’da, rüşvet karşılığında, cezaevine silah, delici ve kesici alet, uyuşturucu ve cep telefonu sokan çetenin elebaşı Ahmet D’nin, Uşak Müzesi’nde sahtesiyle değiştirilen ve Almanya’ya kaçırılan Kanatlı Denizatı Broşu’nu gasp eden kişi olduğu ve bu yüzden 6 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı.Kartal Yarı Açık Cezaevi’nde tutuklu bulunan çete elebaşı Ahmet D’nin geceleri, dışarı çıktığı, kumar partilerine katıldığı ve kadınlarla birlikte olduğu iddia edildi.
 • Cezaevlerine büyük rüşvet operasyonu - sedat şahin cezaevi
  Cezaevlerine büyük rüşvet operasyonu14.07.2013
  Gündemİstanbul’da, rüşvet karşılığında, cezaevine silah, delici ve kesici alet, uyuşturucu ve cep telefonu soktukları iddiasıyla, aralarında cezaevi yetkilileri ve polislerin de bulunduğu, Ahmet D.’nin elebaşılığını yaptığı 35 kişi gözaltına alındı.Gözaltına alınanlar arasında Silivri 1 Nolu L Tipi Ceza İnfaz Kurumu 2.Müdürü Y.Ç.K ve Kartal Yarı Açık Cezaevi Müdürü’nün de bulunduğu belirtildi.
 • 37 tahliyenin geldiği kararın tam metni - sedat şahin cezaevi
  37 tahliyenin geldiği kararın tam metni13.06.2013
  Gündem
 • Her yerde aranıyor - sedat şahin cezaevi
  Her yerde aranıyor14.01.2013
  GündemSuç makinesi olarak bilinen Mikail (Mükail) Zor (29), 4 Kasım 2012’de, Türkiye’nin en güvenlikli cezaevlerinden biri olan Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nden firar etti.
 • '13 Aralık gibiyim' - sedat şahin cezaevi
  '13 Aralık gibiyim'26.12.2012
  GündemErgenekon Duruşması'na tutuklu sanık Mustafa Balbay'ın "Son günlerde bana 'Nasılsın' diye soranlara 13 Aralık gibiyim diyorum.Gerçekten 13 Aralık bizim burada 5 yıllık hayalimizdi" sözleri damga vurdu.
 • Ergenekon duruşmasından notlar - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon duruşmasından notlar01.08.2012
  GündemBugün görülen Ergenekon davasının duruşmasında eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök tanık olarak dinlendi.Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ise 3 ay sonra ilk kez duruşmaya katıldı.
 • Ergenekon'da bir ilk - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon'da bir ilk29.07.2012
  GündemSanatçı Melike Demirağ Ergenekon duruşmasının başlamasını bekleyen sanıklara 'Arkadaş' şarkısını söyledi.İzleyiciler de kendisine eşlik etti.Şarkının bitmesinin ardından Mustafa Balbay, "Sizden bu şarkıyı dinlemek herşeye değerdi" dedi.
 • Çakıcı Ergenekon davasında dinlendi - sedat şahin cezaevi
  Çakıcı Ergenekon davasında dinlendi25.07.2012
  Gündem“Ergenekon” davası kapsamında tanık olarak dinlenilen organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı, “Ben yalan söylemem, öldüreceğim adama bile önceden haber veririm” dedi.Çakıcı'nın yakınları ise otobüslerle Silivri'ye gelirken otobüslerin üzerindeki 2.Abdulhamit ve Atatürk fotoğrafları dikkat çekti.
 • Gizli tanık: Sabancı'yı DHKP/C öldürmedi - sedat şahin cezaevi
  Gizli tanık: Sabancı'yı DHKP/C öldürmedi12.07.2012
  Gündem“Ergenekon” davasının bugünkü duruşmasında Sabancı suikastının tetikçisi Mustafa Duyar ile bir dönem aynı cezaevinde kalan PKK itirafçısı “Gizli tanık Feryat” dinleniyor.Gizli tanık, “Duyar, bana 'Bu eylemi DHKP/C yapmadı.Onların eylemi değil' dedi.
 • Mısır'ın devrik lideri Hüsnü Mübarek’in fişi çekilecek mi - sedat şahin cezaevi
  Mısır'ın devrik lideri Hüsnü Mübarek’in fişi çekilecek mi20.06.2012
  PlanetMısır'ın devrik lideri Hüsnü Mübarek’in önceki akşam öldüğüne dair çıkan iddialar yalanlandı.84 yaşındaki Mübarek, tedavi gördüğü Tora Cezaevi Hastanesi’nde felç geçirip kalbinin bir süreliğine durmasının ardından Kahire’nin güneyindeki askeri Maadi hastanesine nakledilmesi basında öldüğü yorumlarına yol açtı.
 • Yalçın BAYER

  Havuzda da namus bekçiliği başladı - sedat şahin cezaevi
  Havuzda da namus bekçiliği başladı19.06.2012
  YazarlarDİYARBAKIR’dan gazeteci dostumuz Naci Sapan, Diyarbakır’da ‘Yüzme kursu ve çocuk ayrımcılığı’ konusunda ilginç bir yazı yazmış.
 • 2 yıl hapis yatacak.İşte ilk sözleri. - sedat şahin cezaevi
  2 yıl hapis yatacak.İşte ilk sözleri.15.04.2012
  GündemSusurluk davasında ‘çete yöneticisi’ olmakla suçlanan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’a cezaevi yolu göründü.Yargıtay, Mehmet Ağar hakkında ‘cürüm işlemek için silahlı teşekkül oluşturmak’ suçundan verilen 5 yıllık hapis cezasını onadı.Kararın onanmasıyla Ağar 2 yıl cezaevinde kaldıktan sonra şartlı tahliye olacak.Ağar’a, 5 yıl da kamu hizmetinden yasak gelecek.Ağar, kararla ilgili olarak ''Sevenlerimizi mahcup edecek hiçbir davranışın içinde olmadık.Hizmet kusuru atfedilebilir ama suç atfedilemez'' dedi.
 • Başbuğ 22 Mart'ta hakim karşısına çıkacak - sedat şahin cezaevi
  Başbuğ 22 Mart'ta hakim karşısına çıkacak19.03.2012
  GündemEski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un, “İrtica ile Mücadele Eylem Planı” davası kapsamında yargılanmasına, davanın 22 Mart'ta yapılacak 56'ncı duruşmasında başlanacak.39 sayfalık iddianame, Başbuğ'un 22,5 yıl hapsi isteniyor.
 • Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü - sedat şahin cezaevi
  Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü22.02.2012
  FutbolFutbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi.Aziz Yıldırım’ın savunmasının ilk bölümü şöyle:
 • Aziz Yıldırım'ın savunmasının ikinci bölümü - sedat şahin cezaevi
  Aziz Yıldırım'ın savunmasının ikinci bölümü22.02.2012
  FutbolFutbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi.Aziz Yıldırım’ın savunmasının ikinci bölümü şöyle:
 • 13 ayrı suçtan 138 yıl hapis istemi - sedat şahin cezaevi
  13 ayrı suçtan 138 yıl hapis istemi03.12.2011
  FutbolTürk futbolunda deprem etkisi yaratan şike soruşturması Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk tarafından 5 ayda tamamlandı.
 • Ağar'a hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı - sedat şahin cezaevi
  Ağar'a hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı03.11.2011
  GündemAnkara 11.Ağır Ceza Mahkemesinin, Mehmet Ağar'a, “Susurluk davası” kapsamında, “cürüm işlemek için silahlı teşekkül oluşturduğu ve yönettiği” gerekçesiyle verdiği 5 yıllık hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı.
 • Peker
  Peker "Ölüm listesinden parayla isim silindi"02.11.2011
  GündemÜnlü mafya lideri Sedat Peker, Ankara’da devam eden faili meçhul cinayetler soruşturmasında dün ifade verdi.
 • İnternet andıcı davası gecikmeli başladı - sedat şahin cezaevi
  İnternet andıcı davası gecikmeli başladı11.09.2011
  Gündem"İrticayla Mücadele Eylem Planı" davasıyla birleşen "İnternet Andıcı" davasının görülmesine başladı.29 sanıklı davaya tutuklu ve tutuksuz toplam 23 sanık katıldı.
 • Ergenekon sanıkları F tipi cezaevinde - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon sanıkları F tipi cezaevinde28.02.2011
  Gündem
 • Taşınıyorlar tehlikedeler - sedat şahin cezaevi
  Taşınıyorlar tehlikedeler10.01.2011
  GündemSilivri Ceza ve İnfaz Kurumu Yerleşkesi’nde tutuklu olarak bulunan Ergenekon, “Islak İmza” ve Devrimci Karargâh örgütü davalarından tutuklu olan sanıklar koğuşlarından taşınıyor.Halen 4 ve 5 numaralı L Tipi Cezaevi’nde bulunan sanıklar, önümüzdeki günlerde F Tipi’ne dönüştürülen Silivri 1 No’lu Cezaevi’ne nakledilecek.
 • Diğer tahliyeler - sedat şahin cezaevi
  Diğer tahliyeler04.01.2011
  Gündem
 • Konvoyla çıktı - sedat şahin cezaevi
  Konvoyla çıktı04.01.2011
  GündemHüseyin Saral’ın İtalya’da öldürülmesinin de aralarında bulunduğu 6 olayda “taammüden adam öldürmeye azmettirmek” suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılması istenen Sedat Şahin de Kandıra ilçesindeki Kocaeli 2 No’lu F Tipi Kapalı Cezaevi’nden tahliye edildi.
 • Sedat Şahin tahliye edildi - sedat şahin cezaevi
  Sedat Şahin tahliye edildi03.01.2011
  GündemOrganize suç örgütü lideri oldukları iddiasıyla İstanbul 9.Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Sedat Şahin, Ceza Muhakemeleri Kanunu'nun (CMK) 102.maddesi uyarınca tahliye edildi.
 • Çiçek hakkında yakalama emri - sedat şahin cezaevi
  Çiçek hakkında yakalama emri28.04.2010
  Gündem“İrtica ile Mücadele Eylem Planı" adlı belgeye ilişkin iddianame kabul edildi.Belgenin altında imzası olduğu iddia edilen Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek hakkında oy çokluğu ile yakalama kararı çıkarıldı.İlk duruşma 28 Haziran’da Silivri Cezaevi’nde yapılacak.
 • Saçan:
  Saçan: "Susurluk’un askeri kanadı çözülemedi"13.01.2010
  GündemİKİNCİ Ergenekon davasının 31’inci oturumunda çapraz sorgusuna devam edilen tutuklu sanık İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdürü Adil Serdar Saçan, ’Susurluk davası’nda Susurluk’un askeri kanadının ortaya çıkmadığını savundu.
 • Eskişehir'deki cinayetle ilgili 3 kişi tutuklandı - sedat şahin cezaevi
  Eskişehir'deki cinayetle ilgili 3 kişi tutuklandı29.04.2009
  GündemESKİŞEHİR’de bir kişinin öldürülmesi, 2 kişinin de yaralanması olayında gözaltına alınan 5 şüpheliden 3’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • Susurluk’un suyu geldi - sedat şahin cezaevi
  Susurluk’un suyu geldi10.01.2009
  GündemBize gelen dosya, Susurluk Davası’nın suyunun suyu bile değildi.Eğer, kayıp silahların yerini kapalı oturumda söylemek isteyen sanık dinlemiş olsaydı, çoğu suikast silahı olarak bilinen silahların yeri o yıllarda belirlenirdi.
 • Ergenekon davasının 5.duruşması başladı - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon davasının 5.duruşması başladı29.10.2008
  Gündemİstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki duruşma salonunda görülen davanın bugünkü duruşmasına, aralarında Emekli Tuğgeneral Veli Küçük ile İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in de bulunduğu 46 tutuklu sanık ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı.
 • Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek - sedat şahin cezaevi
  Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek29.10.2008
  Gündem“Ergenekon” davasının bugünkü duruşmasında, başka suçtan hükümlü olan bu davanın tutuksuz sanığı Sedat Peker'in Silivri Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmesi kararlaştırıldı.
 • Açık görüşte aileleriyle buluştular - sedat şahin cezaevi
  Açık görüşte aileleriyle buluştular01.10.2008
  GündemErgenekon davası kapsamında tutuklanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu Kandıra Özel Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde dün açık görüş yapıldı.
 • Hurşit Tolon yakınlarıyla görüştü - sedat şahin cezaevi
  Hurşit Tolon yakınlarıyla görüştü01.10.2008
  Gündem“Ergenekon” soruşturması kapsamında Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli cezaevinde tutuklu bulunan emekli Orgeneral Hurşit Tolon'u eşi Ayla, oğlu Tolga Tolon ile kayınbiraderi ziyaret etti.
 • Tutuklu generallere ziyaretçi akını - sedat şahin cezaevi
  Tutuklu generallere ziyaretçi akını30.09.2008
  GündemERGENEKON davası kapsamında tutuklanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu Kandıra Özel Güvenlikli F Tipi Cezaevi'ne bugün açık görüşte ziyaretçi akını oldu.
 • Alaattin Çakıcı'ya geceyarısı sağlık kontrolü - sedat şahin cezaevi
  Alaattin Çakıcı'ya geceyarısı sağlık kontrolü26.09.2008
  GündemKOCAELİ'nin Kandıra F Tipi Cezaevi’nde kalan Alaattin Çakıcı dün gece rahatsızlanarak Kocaeli Devlet Hastanesi’de sağlık kontrolünden geçirildi.
 • Bayrampaşa, sen de döndün soğuk taşa - sedat şahin cezaevi
  Bayrampaşa, sen de döndün soğuk taşa18.07.2008
  Gündemİsyanları, cinayetleri, ünlü konukları ve firarlarıyla 40 yıldır Türkiye’nin gündeminde yer alan Bayrampaşa Cezaevi, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’in katıldığı törenle kapatıldı.Cezaevinin anahtarını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veren Şahin, "Genelde açılış törenleri yapılır ama biz ilk defa kapanışı törenle kutladık.Bu törenle sadece Bayrampaşa Cezaevi’nin kapanışını değil, çağdışı bir infaz sisteminin kapanışını da kutluyoruz" dedi.
 • ’En belalıların’ cezaevindeler - sedat şahin cezaevi
  ’En belalıların’ cezaevindeler08.07.2008
  GündemErgenekon soruşturmasında tutuklanan emekli generaller Eruygur ve Tolon ile Sinan Aygün, ’Tehlikeli hükümlü ve tutuklu’ların kaldığı Kandıra F Tipi cezaevine nakledildi.Ünlü çete liderleri ile Dink’in katil zanlıları da aynı cezaevinde kalıyor.
 • İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek gözaltında - sedat şahin cezaevi
  İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek gözaltında20.03.2008
  GündemErgenekon soruşturmasında şok bir gelişme yaşandı.Cumhuriyet Gazetesi başyazarı İlhan Selçuk ve İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Kemal Alemdaroğlu gözaltına alındı.Ankara'da gözaltına alınan Perinçek uçakla İstanbul'a getirildi.Perinçek, Fatih Adliyesi'nden çıkarılışı sırasında, “Tayyip Erdoğan'ların suçları büyüyor.Altlarında kalacaklar.Suçları büyüyor.Kanunsuzca gözaltına alındık” diye bağırdı.Öte yandan Perinçek'in avukatı 4 kişinin gözaltına alındığını ileri sürdü.
 • Hülya Ağansoy hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis - sedat şahin cezaevi
  Hülya Ağansoy hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis12.02.2008
  GündemKARAGÜMRÜK çetesi lideri olduğu öne sürülen Nuri Ergin'in kardeşleri Vedat ve Zeynel Ergin ile Tevfik Ağansoy'un eşi Hülya Ağansoy’un da aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki soruşturma tamamlandı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ‘Çamur operasyonu' ile ilgili latılan soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede Ağansoy’un suç işlemek amacıyla kurulan örgüte yardım etmek ve Alaettin Çakıcı’nın sağ kolu Adnan Çiçek’in eniştesi Yüksel Yılmaz ile arkadaşı Kemal Sapçı’nın öldürülmesi suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istendi.
 • Tehdit mi aymazlık mı - sedat şahin cezaevi
  Tehdit mi aymazlık mı01.10.2007
  GündemKandıra Cezaevi’nden Hrant Dink davası sanıklarını İstanbul Adliyesi’ndeki dünkü duruşmaya getiren resmi cezaevi aracının önünde "Ya sev ya terk et" yazan çıkartma basının ilgisi üzerine kapatıldı.O.S.duruşmada cinayeti Yasin Hayal’in tehditleri yüzünden işlediğini anlattı.
 • Babalar içeride çeteler şirketleşti - sedat şahin cezaevi
  Babalar içeride çeteler şirketleşti20.08.2007
  GündemTEMPO dergisi, son sayısında kapsamlı bir "Mafya Dosyası" hazırladı.Usta gazeteci Saygı Öztürk’ün kaleminden, Türk mafyasının geçmişi, şu andaki durumu ve gelecekteki hali derinlemesine incelendi, istihbaratçı ve emniyetçilerin görüşü alındı.Sonuçta, devletin eski tip mafyayı bitirdiği, mafyanın bu yüzden, çağa uyup şekil değiştirdiği ortaya çıktı.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Neden çocuk cezaevinde değil - sedat şahin cezaevi
  Neden çocuk cezaevinde değil01.07.2007
  YazarlarALMAN genci Marco, 13 yaşındaki İngiliz kızı taciz iddiasıyla cezaevinde.Almanya hatta Avrupa bu olayı tartışıyor.
 • 25 YTL hesaba itirazın bedeli 26 yıl hapis oldu - sedat şahin cezaevi
  25 YTL hesaba itirazın bedeli 26 yıl hapis oldu26.06.2007
  GündemTEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi'nde 2 yıl önce yemek yedikleri lokantada gelen hesaba itiraz edince, çıkan tartışmada işyeri sahibi Kamil Doğru’yu tabanca ile öldüren Sabri Uygun ve Sedat Asya, 26’şar yıl hapis cezasına çarptırıldı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2
Sonraki »
Son Sayfa » »