Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

sedat şahin cezaevi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

69  adet haber bulundu.


 • Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti - sedat şahin cezaevi
  Samast , Dink cinayetinde polisi işaret etti10.12.2014
  GündemAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle aldığı 22,5 yıl hapis cezası onanan Ogün Samast, Dink cinayeti soruşturması kapsamında tanık olarak verdiği ifadesinde cinayetin dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek tarafından bilindiğini öne sürdü.Korkusunu yenerek ifade vermeye karar verdiğini belirten Samast 7 sayfalık ifadesinde "Ben Yasin'e ‘olay nasıl olacak?’dedim.Yasin de bana ‘direkt olarak vuracaksın bu şekilde imzamız olacak.Otobüsten Trabzon'a dönerken Samsun'dan seni alacaklar.Eğer burada alınırsan Ramazan müdür açığa çıkar' dedi” diye konuştu.Dink cinayi sanıklarından Yasin Hayal’in kendisine anlattıklarından her şeyin polis tarafından ayarlandığını iddia etti
 • Tuncer Kılınç ve Mehmet Eröz de tahliye edildi - sedat şahin cezaevi
  Tuncer Kılınç ve Mehmet Eröz de tahliye edildi11.03.2014
  GündemArt arda tahliye kararlarının geldiği Ergenekon'da bugün de Tuncer kılınç ve Mehmet Eröz tahliye edildi.Tahliye edilenlerin sayısı 30'u buldu.
 • Sedat Peker cezaevinden çıktı - sedat şahin cezaevi
  Sedat Peker cezaevinden çıktı11.03.2014
  GündemErgenekon Davası kapsamında tutuklu olan Sedat Peker tahliye oldu.Peker, Silivri Cezaevi çıkışında kısa bir açıklama yaptı.Peker, "Bildiğiniz üzere 10 yıldır cezaevindeyim.Bu 10 sene süre zarfında ülkemizde pozitif yönde olan gelişmeleri, değişmeleri takip edebildim" dedi.
 • Ergenekon Davası'nda tahliye dalgası - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon Davası'nda tahliye dalgası10.03.2014
  Gündem2007'de başlayan, dalga dalga gerçekleşen operasyonlar ve gözaltılar ile Türkiye'nin bir numaralı gündemi olan Ergenekon sürecinde bugün art arda tahliye haberleri geldi.İstanbul 20.Ağır Ceza Mahkemesi Teğmen Mehmet Ali Çelebi, eski 1.Ordu Komutanı Hasan Iğsız, eski Jandarma Genel Komutanı Şener Eruygur, gazeteci Merdan Yanardağ ve Alaaddin Sevim hakkında da tahliye kararı verdi.Akşam saatlerinde de Doğu Perinçek,Mehmet Demirtaş, Oktay Yıldırım, Hikmet Çiçek, Hasan Atilla Uğur tahliye edildi.Veli Küçük,Hasan Ataman Yıldırım ve Levent Ersöz, Mehmet Bedri Gültekin, Erkan Önsel, Serdar Öztürk ve Turhan Özlü'nün tahliye talepleri ise reddedildi.Tahliye edilen emekli Albay Levent Göktaş, Kemal Kerinçsiz, Sedat Peker, İbrahim Şahin, Doğu Perinçek, Hasan Iğsız ve Yalçın Küçük cezaevinden çıktı.
 • Ergenekon'da tahliye talebine ret - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon'da tahliye talebine ret10.03.2014
  Gündem13.Ağır Ceza Mahkemesi, Ergenekon Davası sanıklarının tahliye taleplerini reddetti.Ancak Çağlayan Adliyesi'nde tahliye talepleri görüşülürken 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nin bu kararı kafaları karıştırdı.
 • Mahkeme ‘örgüt’ dedi - sedat şahin cezaevi
  Mahkeme ‘örgüt’ dedi06.08.2013
  GündemErgenekon davası 12 Haziran 2007’de, Trabzon Jandarması’na gelen bir ihbarla başladı.Bunun üzerine polis Ümraniye’deki bir gecekondunun çatısında bir sandık içerisinde 27 el bombasını buldu.Karar duruşmasında yine bir ihbar vardı.Terör örgütü DHKP-C’nin mahkemeye yönelik bombalı saldırı yapacağı ihbarı nedeniyle duruşma sanık yakınlarına kapalı olarak görüldü.Sonuçta mahkeme Ergenekon’un ‘örgüt’ olduğunu kabul etti.İşte sanıklara verilen cezalar.
 • 5 yılın sonunda - sedat şahin cezaevi
  5 yılın sonunda28.07.2013
  Gündemİstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde 5 yıldır devam eden, 66’sı tutuklu 275 sanıklı, 23 iddianameli Ergenekon davasında kararın 5 Ağustos’ta açıklanması bekleniyor.64 sanık için ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen davada savunmalar 2.5 ay sürdü.
 • 5 yılın sonunda - sedat şahin cezaevi
  5 yılın sonunda28.07.2013
  Avrupaİstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde 5 yıldır devam eden, 66’sı tutuklu 275 sanıklı, 23 iddianameli Ergenekon davasında kararın 5 Ağustos’ta açıklanması bekleniyor.64 sanık için ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen davada savunmalar 2.5 ay sürdü.
 • Çete operasyonundan ‘Kanatlı Denizatı Broşu’ çıktı - sedat şahin cezaevi
  Çete operasyonundan ‘Kanatlı Denizatı Broşu’ çıktı17.07.2013
  Gündemİstanbul’da, rüşvet karşılığında, cezaevine silah, delici ve kesici alet, uyuşturucu ve cep telefonu sokan çetenin elebaşı Ahmet D’nin, Uşak Müzesi’nde sahtesiyle değiştirilen ve Almanya’ya kaçırılan Kanatlı Denizatı Broşu’nu gasp eden kişi olduğu ve bu yüzden 6 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı.Kartal Yarı Açık Cezaevi’nde tutuklu bulunan çete elebaşı Ahmet D’nin geceleri, dışarı çıktığı, kumar partilerine katıldığı ve kadınlarla birlikte olduğu iddia edildi.
 • Cezaevlerine büyük rüşvet operasyonu - sedat şahin cezaevi
  Cezaevlerine büyük rüşvet operasyonu15.07.2013
  Gündemİstanbul’da, rüşvet karşılığında, cezaevine silah, delici ve kesici alet, uyuşturucu ve cep telefonu soktukları iddiasıyla, aralarında cezaevi yetkilileri ve polislerin de bulunduğu, Ahmet D.’nin elebaşılığını yaptığı 35 kişi gözaltına alındı.Gözaltına alınanlar arasında Silivri 1 Nolu L Tipi Ceza İnfaz Kurumu 2.Müdürü Y.Ç.K ve Kartal Yarı Açık Cezaevi Müdürü’nün de bulunduğu belirtildi.
 • 37 tahliyenin geldiği kararın tam metni - sedat şahin cezaevi
  37 tahliyenin geldiği kararın tam metni14.06.2013
  Gündem
 • Taşınıyorlar tehlikedeler - sedat şahin cezaevi
  Taşınıyorlar tehlikedeler11.01.2011
  GündemSilivri Ceza ve İnfaz Kurumu Yerleşkesi’nde tutuklu olarak bulunan Ergenekon, “Islak İmza” ve Devrimci Karargâh örgütü davalarından tutuklu olan sanıklar koğuşlarından taşınıyor.Halen 4 ve 5 numaralı L Tipi Cezaevi’nde bulunan sanıklar, önümüzdeki günlerde F Tipi’ne dönüştürülen Silivri 1 No’lu Cezaevi’ne nakledilecek.
 • Diğer tahliyeler - sedat şahin cezaevi
  Diğer tahliyeler05.01.2011
  Gündem
 • Konvoyla çıktı - sedat şahin cezaevi
  Konvoyla çıktı05.01.2011
  GündemHüseyin Saral’ın İtalya’da öldürülmesinin de aralarında bulunduğu 6 olayda “taammüden adam öldürmeye azmettirmek” suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılması istenen Sedat Şahin de Kandıra ilçesindeki Kocaeli 2 No’lu F Tipi Kapalı Cezaevi’nden tahliye edildi.
 • Sedat Şahin tahliye edildi - sedat şahin cezaevi
  Sedat Şahin tahliye edildi04.01.2011
  GündemOrganize suç örgütü lideri oldukları iddiasıyla İstanbul 9.Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Sedat Şahin, Ceza Muhakemeleri Kanunu'nun (CMK) 102.maddesi uyarınca tahliye edildi.
 • Çiçek hakkında yakalama emri - sedat şahin cezaevi
  Çiçek hakkında yakalama emri29.04.2010
  Gündem“İrtica ile Mücadele Eylem Planı" adlı belgeye ilişkin iddianame kabul edildi.Belgenin altında imzası olduğu iddia edilen Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek hakkında oy çokluğu ile yakalama kararı çıkarıldı.İlk duruşma 28 Haziran’da Silivri Cezaevi’nde yapılacak.
 • Saçan:
  Saçan: "Susurluk’un askeri kanadı çözülemedi"14.01.2010
  GündemİKİNCİ Ergenekon davasının 31’inci oturumunda çapraz sorgusuna devam edilen tutuklu sanık İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdürü Adil Serdar Saçan, ’Susurluk davası’nda Susurluk’un askeri kanadının ortaya çıkmadığını savundu.
 • Eskişehir'deki cinayetle ilgili 3 kişi tutuklandı - sedat şahin cezaevi
  Eskişehir'deki cinayetle ilgili 3 kişi tutuklandı30.04.2009
  GündemESKİŞEHİR’de bir kişinin öldürülmesi, 2 kişinin de yaralanması olayında gözaltına alınan 5 şüpheliden 3’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • Susurluk’un suyu geldi - sedat şahin cezaevi
  Susurluk’un suyu geldi11.01.2009
  GündemBize gelen dosya, Susurluk Davası’nın suyunun suyu bile değildi.Eğer, kayıp silahların yerini kapalı oturumda söylemek isteyen sanık dinlemiş olsaydı, çoğu suikast silahı olarak bilinen silahların yeri o yıllarda belirlenirdi.
 • Ergenekon davasının 5.duruşması başladı - sedat şahin cezaevi
  Ergenekon davasının 5.duruşması başladı30.10.2008
  Gündemİstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki duruşma salonunda görülen davanın bugünkü duruşmasına, aralarında Emekli Tuğgeneral Veli Küçük ile İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in de bulunduğu 46 tutuklu sanık ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı.
 • Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek - sedat şahin cezaevi
  Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek30.10.2008
  Gündem“Ergenekon” davasının bugünkü duruşmasında, başka suçtan hükümlü olan bu davanın tutuksuz sanığı Sedat Peker'in Silivri Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmesi kararlaştırıldı.
 • Açık görüşte aileleriyle buluştular - sedat şahin cezaevi
  Açık görüşte aileleriyle buluştular02.10.2008
  GündemErgenekon davası kapsamında tutuklanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu Kandıra Özel Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde dün açık görüş yapıldı.
 • Hurşit Tolon yakınlarıyla görüştü - sedat şahin cezaevi
  Hurşit Tolon yakınlarıyla görüştü02.10.2008
  Gündem“Ergenekon” soruşturması kapsamında Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli cezaevinde tutuklu bulunan emekli Orgeneral Hurşit Tolon'u eşi Ayla, oğlu Tolga Tolon ile kayınbiraderi ziyaret etti.
 • Tutuklu generallere ziyaretçi akını - sedat şahin cezaevi
  Tutuklu generallere ziyaretçi akını01.10.2008
  GündemERGENEKON davası kapsamında tutuklanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu Kandıra Özel Güvenlikli F Tipi Cezaevi'ne bugün açık görüşte ziyaretçi akını oldu.
 • Alaattin Çakıcı'ya geceyarısı sağlık kontrolü - sedat şahin cezaevi
  Alaattin Çakıcı'ya geceyarısı sağlık kontrolü27.09.2008
  GündemKOCAELİ'nin Kandıra F Tipi Cezaevi’nde kalan Alaattin Çakıcı dün gece rahatsızlanarak Kocaeli Devlet Hastanesi’de sağlık kontrolünden geçirildi.
 • Bayrampaşa, sen de döndün soğuk taşa - sedat şahin cezaevi
  Bayrampaşa, sen de döndün soğuk taşa19.07.2008
  Gündemİsyanları, cinayetleri, ünlü konukları ve firarlarıyla 40 yıldır Türkiye’nin gündeminde yer alan Bayrampaşa Cezaevi, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’in katıldığı törenle kapatıldı.Cezaevinin anahtarını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veren Şahin, "Genelde açılış törenleri yapılır ama biz ilk defa kapanışı törenle kutladık.Bu törenle sadece Bayrampaşa Cezaevi’nin kapanışını değil, çağdışı bir infaz sisteminin kapanışını da kutluyoruz" dedi.
 • ’En belalıların’ cezaevindeler - sedat şahin cezaevi
  ’En belalıların’ cezaevindeler09.07.2008
  GündemErgenekon soruşturmasında tutuklanan emekli generaller Eruygur ve Tolon ile Sinan Aygün, ’Tehlikeli hükümlü ve tutuklu’ların kaldığı Kandıra F Tipi cezaevine nakledildi.Ünlü çete liderleri ile Dink’in katil zanlıları da aynı cezaevinde kalıyor.
 • İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek gözaltında - sedat şahin cezaevi
  İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek gözaltında21.03.2008
  GündemErgenekon soruşturmasında şok bir gelişme yaşandı.Cumhuriyet Gazetesi başyazarı İlhan Selçuk ve İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Kemal Alemdaroğlu gözaltına alındı.Ankara'da gözaltına alınan Perinçek uçakla İstanbul'a getirildi.Perinçek, Fatih Adliyesi'nden çıkarılışı sırasında, “Tayyip Erdoğan'ların suçları büyüyor.Altlarında kalacaklar.Suçları büyüyor.Kanunsuzca gözaltına alındık” diye bağırdı.Öte yandan Perinçek'in avukatı 4 kişinin gözaltına alındığını ileri sürdü.
 • Hülya Ağansoy hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis - sedat şahin cezaevi
  Hülya Ağansoy hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis13.02.2008
  GündemKARAGÜMRÜK çetesi lideri olduğu öne sürülen Nuri Ergin'in kardeşleri Vedat ve Zeynel Ergin ile Tevfik Ağansoy'un eşi Hülya Ağansoy’un da aralarında bulunduğu 19 sanık hakkındaki soruşturma tamamlandı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ‘Çamur operasyonu' ile ilgili latılan soruşturma sonunda hazırlanan iddianamede Ağansoy’un suç işlemek amacıyla kurulan örgüte yardım etmek ve Alaettin Çakıcı’nın sağ kolu Adnan Çiçek’in eniştesi Yüksel Yılmaz ile arkadaşı Kemal Sapçı’nın öldürülmesi suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istendi.
 • Tehdit mi aymazlık mı - sedat şahin cezaevi
  Tehdit mi aymazlık mı02.10.2007
  GündemKandıra Cezaevi’nden Hrant Dink davası sanıklarını İstanbul Adliyesi’ndeki dünkü duruşmaya getiren resmi cezaevi aracının önünde "Ya sev ya terk et" yazan çıkartma basının ilgisi üzerine kapatıldı.O.S.duruşmada cinayeti Yasin Hayal’in tehditleri yüzünden işlediğini anlattı.
 • Babalar içeride çeteler şirketleşti - sedat şahin cezaevi
  Babalar içeride çeteler şirketleşti21.08.2007
  GündemTEMPO dergisi, son sayısında kapsamlı bir "Mafya Dosyası" hazırladı.Usta gazeteci Saygı Öztürk’ün kaleminden, Türk mafyasının geçmişi, şu andaki durumu ve gelecekteki hali derinlemesine incelendi, istihbaratçı ve emniyetçilerin görüşü alındı.Sonuçta, devletin eski tip mafyayı bitirdiği, mafyanın bu yüzden, çağa uyup şekil değiştirdiği ortaya çıktı.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Neden çocuk cezaevinde değil - sedat şahin cezaevi
  Neden çocuk cezaevinde değil02.07.2007
  YazarlarALMAN genci Marco, 13 yaşındaki İngiliz kızı taciz iddiasıyla cezaevinde.Almanya hatta Avrupa bu olayı tartışıyor.
 • 25 YTL hesaba itirazın bedeli 26 yıl hapis oldu - sedat şahin cezaevi
  25 YTL hesaba itirazın bedeli 26 yıl hapis oldu27.06.2007
  GündemTEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi'nde 2 yıl önce yemek yedikleri lokantada gelen hesaba itiraz edince, çıkan tartışmada işyeri sahibi Kamil Doğru’yu tabanca ile öldüren Sabri Uygun ve Sedat Asya, 26’şar yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • İşte 'Bucaklara' operasyon getiren konuşmalar - sedat şahin cezaevi
  İşte 'Bucaklara' operasyon getiren konuşmalar19.06.2007
  GündemBaşta otopark mafyası olmak üzere suç örgütü kurmak, kasten silahlı yaralama, işyeri ve oto kurşunlama, nitelikli yağma, işletme hakkına el koyma, uyuşturucu gibi suçların işlendiği 32 ayrı olaydan dolayı 28 kişilik Bucak Operasyonu’nu ile Ankara’da korku yaratan şebekeyi çökerten polis, 1 yılı aşkın süredir dinlediği telefonlarda başta Sedat Bucak, Veli Küçük olmak üzere Korkut Eken, asker ve sivil görevlilerin isimlerinin geçtiği ilginç görüşmeler tespit etti.
 • Kırmızıda geçince yakalanan Vedat Şahin iade edildi04.08.2006
  GündemBelçika’da, kırmızı ışık ihlali yapan bir otomobilin içinde şans eseri yakalanan Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin, Türkiye’ye iade edildi.
 • Kendine fenomen SERDAR ORTAÇ04.06.2006
  PazarSevin sevmeyin kulağınıza çalınır, farkında olmadan ezberlersiniz şarkılarını.Çünkü yıllar önce, Karabiberim şarkısıyla çıktığında Ertuğrul Özkök’ün de dediği gibi o "Türk ruhunun altın dengesini yakalayan bir sanatçı"ydı.Çekik gözleri ve kalın kaşları yüzünden "Japon James Dean" dendi, sesi ince diye dalga geçildi, ama bunlar hiçbir şeyi değiştirmedi.Mayıs başında çıkardığı albümü yine bir numarada.
 • Susurluk izi23.05.2006
  GündemDanıştay saldırısında kilit isim olduğu öne sürülen eski asker Muzaffer Tekin’in Susurluk Davası sanığı İbrahim Şahin ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.Şahin’i cezaevinde sık sık ziyaret ettiği belirlenen Tekin, tahliye sırasında da Şahin ile kol kolaydı.Tekin’in adı Sedat Peker’e yönelik Kelebek Operasyonu’na da karıştı.
 • Bucak yeniden yargılanacak17.01.2006
  GündemSedat Bucak yeniden yargılanacak.İstanbul 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi, Yargıtay'ın Bucak'ın yeniden yargılanması yönündeki kararına uydu.
 • Sulukuleli dümbelekçi bile ondan daha adam21.05.2005
  GündemLale Operasyonu kapsamında tutuklanan Sedat Şahin’in, ‘Zeytin Kralı’ olarak tanınan Erol Evcil yüzünden Alaattin Çakıcı ile bozuştuğu ve Çakıcı ile Şahin’in, birbirlerine hediye ettikleri Lincoln marka cip ile Mercedes 600S otomobili geri gönderdikleri iddiaları cezaevinden gelen mektupla yeni bir boyut kazandı.
 • Sulukuleli dümbelekçi bile ondan daha adam21.05.2005
  AnasayfaAlaattin Çakıcı, Sedat Şahin’le bozuştuğu ve birbirlerine hediye ettikleri arabaları karşılıklı geri gönderdikleri iddiaları için mektup yazdı.
 • Dostluk bitti, otolar iade13.04.2005
  GündemErol Evcil yüzünden daha önce Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’le kanlı bıçaklı olan Alaattin Çakıcı, bu sefer de organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle tutuklanan Sedat Şahin’le Evcil yüzünden restleşti.
 • Dostluk bitti, otolar iade13.04.2005
  GündemErol Evcil yüzünden daha önce Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’le kanlı bıçaklı olan Alaattin Çakıcı, bu sefer de organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle tutuklanan Sedat Şahin’le Evcil yüzünden restleşti.
 • Dostluk bitti, otolar iade13.04.2005
  AnasayfaRestleşme, Sedat Şahin ve 16 adamının tutuklandığı son operasyonda kaydedilen Çakıcı’nın konuşmasıyla açığa çıktı.Çakıcı ‘Bir Erol’u 150 Sedat’a değişmem.Bizde blöf ölüm getirir’ diyor.
 • Dostluk bitti, otolar iade13.04.2005
  AnasayfaRestleşme, Sedat Şahin ve 16 adamının tutuklandığı son operasyonda kaydedilen Çakıcı’nın konuşmasıyla açığa çıktı.Çakıcı ‘Bir Erol’u 150 Sedat’a değişmem.Bizde blöf ölüm getirir’ diyor.
 • Sedat Şahin gözaltında, adamları savcılıkta - sedat şahin cezaevi
  Sedat Şahin gözaltında, adamları savcılıkta 16.03.2005
  Gündemİstanbul'da Sedat Şahin ve adamlarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan kişilerden 30'u, polisteki işlemleri tamamlanarak savcılığa sevk edildi.Dün salıverilen Sedat Şahin ise yeniden gözaltına alındı.
 • Albay’ın Evliyası mı13.10.2004
  GündemKelebek Operasyonu çerçevesinde Sedat Peker ’in derin ilişki ağına bir de Albay ismi eklendi.Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı’nda görevli Albay Metin Kutluğ ’un, Peker’ in Balıkesir, Balya İlçesi’ndeki maden ocağını baskı ve tehditle ele geçirilmesine yardımcı olduğu öne sürüldü.
 • Peker'in üç adamı daha teslim oldu - sedat şahin cezaevi
  Peker'in üç adamı daha teslim oldu12.10.2004
  GündemSedat Peker ve adamlarına yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra haklarında gıyabi tutuklama kararı çıkartılan kişilerden Hakan Öztürk, Ali Şahin Gürman ve Ali Bin Kalkan da savcılığa teslim oldu.
 • DGM’lerin kapatılmasında son adım - sedat şahin cezaevi
  DGM’lerin kapatılmasında son adım08.05.2004
  GündemCumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Anayasa değişikliği yasasını onaylaması durumunda, Türk yargı sisteminin 20 yılına damgasını vuran DGM'ler kapatılacak.
 • Yargıtay: Bucak Susurluk'ta yöneticiydi - sedat şahin cezaevi
  Yargıtay: Bucak Susurluk'ta yöneticiydi04.03.2004
  AnasayfaYargıtay'ın DYP eski Milletvekili Sedat Bucak'a Susurluk Davası'nda verilen beraat kararını bozma gerekçesinde, sanıkların bir araya gelmesinin tesadüf olmadığı belirtildi.
 • Komisyon iki ay çalıştı; 7 tutuklu, 5 bürokrat dinledi - sedat şahin cezaevi
  Komisyon iki ay çalıştı; 7 tutuklu, 5 bürokrat dinledi07.02.2002
  MagazinEski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın hakkındaki iddiaları araştırmak üzere oluşturulan Meclis Soruşturma Komisyonu, çalışmalarını 2 aylık sürede tamamladı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2
Sonraki »
Son Sayfa » »