Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : sanatçılar kaç yaşında >>
103  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Vadim Repin: Benim için sadece keman var - sanatçılar kaç yaşında

  Vadim Repin: Benim için sadece keman var09.11.2014

  Keyif

  Youtube’a ‘Vadim Repin’ yazacak olursanız, 5 yaşındaki bir çocuğun elinde kemanıyla 40’lı yaşlarına uzanan sahne serüvenini göreceksiniz.Dolayısıyla ‘sahnede büyüdü’ desek hiç de abartmış olmayacağımız Repin; kusursuz tekniği, şiirselliği ve coşkulu icrasıyla Türkiye’deki klasik müzik severlerin yakından tanıdığı birisi.Üç yıl sonra 14 Kasım Cuma akşamı yeniden İş Sanat’ta.
 • Haris Aleksiu: İçimdeki canavar sular durulduğunda çıkıyor - sanatçılar kaç yaşında

  Haris Aleksiu: İçimdeki canavar sular durulduğunda çıkıyor04.11.2014

  Keyif

  Kanseri şarkı söyleyerek yendiğini söylüyor.Yaşlanmak istemiyor.Aşksızlıkla yatağa geç ve yorgun giderek başa çıkıyor.Beş parasız çocukluk günlerini özlemle anıyor.Sezen Aksu’yu aşamadığını itiraf ediyor.Yunan diva Haris Aleksiu İstanbul konseri öncesi ruhunu açtı.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - sanatçılar kaç yaşında

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - sanatçılar kaç yaşında

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın28.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Tarkan kaç yaşında? - sanatçılar kaç yaşında

  Tarkan kaç yaşında?20.10.2014

  Avrupa

  Türkiye'nin bir numaralı pop starı, Tarkan 17 Ekim'de 43 yaşına girdi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Hollywood hüsranı ve zıkkımlar - sanatçılar kaç yaşında

  Hollywood hüsranı ve zıkkımlar15.08.2014

  Yazarlar

  Öncelikle bu yazıdaki eksikliklerim için hem sizden hem de bilirkişilerden özür dilerim.
 • Evet, tembellik yaptım - sanatçılar kaç yaşında

  Evet, tembellik yaptım22.07.2014

  Paparazzi

  Coşkun Sabah 12 yıl aradan sonra ısrarlara dayanamayıp “Nihayet” adını verdiği albümünü piyasaya sürdü.Sanatçı, bu uzun aranın nedenini bir özeleştiri ile açıklıyor: “Albüm yapmayan sanatçıların ekstralarında azalma olur genellikle.Ancak bu sistem bana işlemedi.Albüm yapmamama rağmen neredeyse her hafta sonu sahneye çıktım, masalar dolup taştı.Bu da bende tembellik yarattı.”
 • İzzet ÇAPA

  Mozart benden ‘bir tık’ daha iyiymiş - sanatçılar kaç yaşında

  Mozart benden ‘bir tık’ daha iyiymiş12.07.2014

  Yazarlar

  Doğulu kardeşler neredeyse “doğdukları” günden beri hayatımızın içindeler.Müzik sanki ailenin DNA’sında var.Ozan 4 yaşında konservatuvara girmiş, 6 yaşında ilk bestesini yapmış, 12 yaşından beri de öğretmen.Türkiye’de arkasında çalmadığı ünlü hemen hemen yok gibi.Yine de bazıları onu hâlâ “Kenan Doğulu’nun abisi” olarak tanıyor.Gençlere gazetecilik deneyimi yaşama şansı veren Yapı Kredi Play ve Hürriyet’in ortak projesi “Olur mu olur” için Muhammet Gülen ile birlikte Ozan Doğulu’nun kapısını çaldık.İşte Ozan ile yaptığımız 130 bpm hızındaki “ritmik” muhabbetimiz.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Artısıyla, eksisiyle MGD gecesi - sanatçılar kaç yaşında

  Artısıyla, eksisiyle MGD gecesi03.06.2014

  Yazarlar

  Hayatımda ilk kez Magazin Gazetecileri Derneği Ödül Töreni’ne gittim.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - sanatçılar kaç yaşında

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar02.06.2014

  Gündem2008

  Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Genel Kurul'unda "Bazı müjdeleri burada açıklamanın daha uygun olacağına karar verdim" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti'nin grup toplantısında konuştu.
 • İzlenimciliğin izinde St Lazere’dan Vernon’a - sanatçılar kaç yaşında

  İzlenimciliğin izinde St Lazere’dan Vernon’a20.04.2014

  Seyahat

  Paris’in yanıbaşındaki Eure Vilayeti, Vernon ve Giverny gibi kasabalarıyla izlenimci ressamlara esin kaynağı olmuştu.Resmi atölyeden çıkarıp nehir kıyısına, rüzgarlı tepelere, çayırlara taşıyan Claude Monet bu bölgenin doğasını ölümsüz tablolarında yansıttı.Baharda Paris’in Saint - Lazare Garı’ndan Vernon’a doğru çıkacağınız bir yolculukta hem unutulmaz manzaralara tanık olursunuz hem de başyapıtların izini sürebilirsiniz.
 • Doğru nefes aşk kapılarını açar - sanatçılar kaç yaşında

  Doğru nefes aşk kapılarını açar04.04.2014

  Anasayfa

  “Her şeyin başı sağlık” diye bilirdik ama Nevşah Fidan Karamehmet’i tanıdıktan sonra “Her şeyin başı nefes mi acaba?” diye sormaktan kendini alamıyor insan.Etrafta Kurban Bayramı misali bir sürü yaşam koçu, nefes koçu, trend koçu, sağlık koçu kol gezerken bu “modaya” güvenimiz de ister istemez giderek azalıyor.Evet efendim, Nevşah Fidan Karamehmet bir nefes ve yaşam koçu.Ancak mucize vaat etmek yerine, herkesin zaten içinde olan “mucizeleri” keşfetmesine yardımcı oluyor.O, insan yaşamındaki olumlu ya da olumsuz her şeyin sorumlusunun alışık olduğumuz “düşünce kalıpları” olduğunu savunuyor.Tüm hastalıkların baş sorumlusunun düşüncelerimiz olduğunu söylerken, tedavinin de yine aynı şekilde düşünce ve nefesle yapılabileceğine inanıyor.Şimdi rahat bir yere oturun ve derin bir nefes alıp muhabbetimize katılın.
 • SAÇINDA ALTIN TOZU VAR - sanatçılar kaç yaşında

  SAÇINDA ALTIN TOZU VAR13.10.2013

  Magazin Hattı

  Kurban Bayramı için Sibel Can’ı evinde ziyaret ettim.Dar pantolonumu gösterip sordum; “Doğruyu söyle, Engincan’a mı daha çok yakıştı, bana mı?” Kahkahayı patlattı ama sorumu da yanıtsız bırakmadı: “Bu konuda objektif olamam; tabii ki Engincan’a daha çok yakışmış.”
 • Leyla Gencer için doodle ile doğumgünü kutlaması - sanatçılar kaç yaşında

  Leyla Gencer için doodle ile doğumgünü kutlaması09.10.2013

  Teknoloji 2007

  Arama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Dünyanın en güçlü seslerinden Leyla Gencer anılıyor - sanatçılar kaç yaşında

  Dünyanın en güçlü seslerinden Leyla Gencer anılıyor09.10.2013

  Teknoloji 2007

  Arama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Google'dan dünyaca ünlü soprano Leyla Gencer için doodle - sanatçılar kaç yaşında

  Google'dan dünyaca ünlü soprano Leyla Gencer için doodle09.10.2013

  Teknoloji 2007

  Arama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Alkışlar ve gözyaşlarıyla omuzlarda - sanatçılar kaç yaşında

  Alkışlar ve gözyaşlarıyla omuzlarda27.09.2013

  Gündem2008

  Dün yaşamını yitiren usta aktör Tuncel Kurtiz için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde anma töreni düzenlendi.Kurtiz'e veda etmek için bütün sevenleri oradaydı.Törenin ardından Kurtiz alkışlar ve gözyaşlarıyla uğurlandı ve salondan çıkarıldı.
 • Engincan iyi giyiniyor - sanatçılar kaç yaşında

  Engincan iyi giyiniyor03.09.2013

  Magazin Hattı

  Kanal D’nin sevilen yapımlarından “Bana Her Şey Yakışır”, dördüncü sezona giriyor.Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun kadınlara hem son trendler hakkında bilgi hem de vücuda uygun kıyafet seçme konusunda tüyolar verdiği program, bugün yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak.
 • Seyahat 10.Yıl ödülleri - sanatçılar kaç yaşında

  Seyahat 10.Yıl ödülleri02.07.2013

  Seyahat

  İşte 10.yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.
 • Ozan Doğulu hayatımı değiştirdi - sanatçılar kaç yaşında

  Ozan Doğulu hayatımı değiştirdi09.05.2013

  Magazin Hattı

  Ece Seçkin, henüz 20 yaşında bir hukuk fakültesi öğrencisi.Küçük yaşlarından beri müzikle ilgilenen Ece’nin hayatı, Ozan Doğulu’yla tanışmasıyla değişti.Doğulu ailesinin kanatları altına girdi ve bu sayede hep hayalini kurduğu albümü çıkardı.Genç şarkıcıyla Ozan Doğulu’nun prodüktörlüğünde hazırladığı “Bu Ne Ya” adlı ilk albümünü konuştuk.
 • İLK EŞİM BEŞİKTAŞ İKİNCİSİ ŞEFİKA - sanatçılar kaç yaşında

  İLK EŞİM BEŞİKTAŞ İKİNCİSİ ŞEFİKA03.05.2013

  Magazin Hattı

  Birçok şapkası var İsmail Ünal’ın; Beşiktaş Belediye Başkanı, Kara Kartal’ın ‘iflah olmaz fedaisi’, aileden CHP’li, iki çocuk babası, mutlu aile reisi ve fena halde karizmatik bir politikacı.Ama onun için her şeyden önemli olan Beşiktaş aşkı.Büyükşehir Belediyesi’ne talip olur mu olmaz mı bilemem ama bir gün Beşiktaş’ın başkanlık koltuğuna oturacağı kesin gibi.Başkan’dan randevu istediğim zaman tek şartı oldu; Beşiktaş forması giyecekmişim.Ne kadar kıvırdıysam ikna edemedim ve bir günlüğüne; meslek aşkına ‘dönekliği’ sineye çekip Beşiktaş’a transfer oldum.Affetsin beni Galatasaraylı dostlar.
 • Ayşegül İnci - sanatçılar kaç yaşında

  Ayşegül İnci30.03.2013

  Keyif_

  Ayşegül İnci’yi, Teoman ve Yalın gibi isimlerle basgitar çalıp vokalistlik yaptığı dönemden hatırlarsınız belki.Şimdi Arpej Yapım’dan çıkan ‘Zamanı Tamir Eden Adam’ adlı solo albümüyle karşımızda.Gelin onu biraz daha yakından tanıyalım.
 • Beni mi seviyor paramı mı? - sanatçılar kaç yaşında

  Beni mi seviyor paramı mı?15.02.2013

  Cumartesi

  Mega zenginler, starlar, futbolcular… Yani herkesin tanıdığı, bildiği, zengin, ‘VIP’ hastalar.Onlar da mutsuz oluyor, onlar da endişe duyuyor.En çok “Beni mi seviyor, paramı mı” diye kaygılanıyor.Peki başka? Psikiyatr Özkan Pektaş’la yeni kitabı ‘Şan, Şöhret ve Paranın Bedeli’ni konuştuk
 • TAKSİYE BİNMEYİ BİLE KENDİME YAKIŞTIRAMIYORUM - sanatçılar kaç yaşında

  TAKSİYE BİNMEYİ BİLE KENDİME YAKIŞTIRAMIYORUM07.02.2013

  Magazin Hattı

  Yılmaz Morgül, uzun zamandır ortalarda görünmüyordu.“Başıma gelen talihsiz olay nedeniyle sahnelerden uzak kaldım” diyen şarkıcıyla buluştuk, neler yaşadığını sorduk.Morgül, başına gelenleri samimiyetle anlattı.
 • Başbakan oy sarhoşu - sanatçılar kaç yaşında

  Başbakan oy sarhoşu09.06.2012

  Pazar

  Aylin Nazlıaka, CHP’nin en aktif milletvekillerinden.İnsan kaynakları alanındaki iş tecrübesini ekibiyle birlikte siyasete taşıyor.Devlet Tiyatroları’nın kapatılmasına karşı çıkmasıyla da kızdırıyor AKP’lileri, Başbakan’ın koltuğuna fidan bırakmasıyla da.Ama en çok da, “Başbakan, vajina bekçiliğini bıraksın” sözleriyle tepkisini çekiyor iktidarın.
 • Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü - sanatçılar kaç yaşında

  Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü22.02.2012

  Futbol

  Futbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi.Aziz Yıldırım’ın savunmasının ilk bölümü şöyle:
 • Papaz olarak gitti aktör olarak döndü - sanatçılar kaç yaşında

  Papaz olarak gitti aktör olarak döndü24.12.2011

  Pazar

  Kevork Malikyan’ın 68 yıl önce Diyarbakır’dan başlayan hikâyesi, 10 yaşında Diyarbakır’dan İstanbul’a, 20 yaşında İstanbul’dan Londra’ya ve nihayet 68 yaşında Londra’dan yine İstanbul’a uzanmasıyla devam etti.Bu hayatın içinde papazlıktan aktörlüğe her şey var.
 • Şenay DÜDEK

  Eğlenceli alışverişin adresi;2011 Hediyelik Eşya Günleri - sanatçılar kaç yaşında

  Eğlenceli alışverişin adresi;2011 Hediyelik Eşya Günleri16.12.2011

  Yazarlar

  Dün başladı.Geçtiğimiz yıl kardeşlerimle, şöyle bir tur atıp, gezmiş ve de hayran kalmıştım.
 • Saman altından su yürüten Selami - sanatçılar kaç yaşında

  Saman altından su yürüten Selami06.09.2011

  Magazin Hattı

  Konu Selami şahin olunca uzun uzun giriş yazıları yazmaya gerek yok.O gün, bir Karadeniz kızının hazırladığı nefis bir sofrada ve bir Arap erkeğinin ev sahipliğinde geçirdiğim keyifli saatleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Ama bu sohbetin en güzel dakikalarının hiç şüphesiz Selami şahin’in son albümü “Mahzen”deki klasik şarkılarının yepyeni düzenlemelerini dinlerken geçtiğini itiraf etmeliyim.
 • Evime gelip Su’yu soruyorlar - sanatçılar kaç yaşında

  Evime gelip Su’yu soruyorlar21.08.2011

  Magazin Hattı

  “Küçük Sırlar”ın Fikriye Hanım’ı Yıldız Kültür, şu sıralar biraz üzgün.Çünkü “Aile gibi olduk” dediği dizi ekibiyle vedalaşma zamanı geldi.Usta oyuncu, 26 Ağustos’ta son bölümü yayınlanacak dizinin ardından iki ay dinlenecek, sonra da yeni projelerle karşımızda olacak.
 • Ayçe DİKMEN

  Milyon dolara satılan tablolarımdan ben para kazanmıyorum - sanatçılar kaç yaşında

  Milyon dolara satılan tablolarımdan ben para kazanmıyorum30.07.2011

  Yazarlar

  Türkiye’nin en önemli ressamlarından Burhan Doğançay, 5 Ağustos’a kadar Altın Yunus’ta bulunan sergisinin açılışı için, Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı’nın davetlisi olarak Çeşme’ye geldi geçen hafta.
 • Ayşe ARMAN

  Şimdiki çocuklara Külkedisi gibi şeyleri yutturmak zor eski tür periler de sökmüyor - sanatçılar kaç yaşında

  Şimdiki çocuklara Külkedisi gibi şeyleri yutturmak zor eski tür periler de sökmüyor03.06.2011

  Yazarlar

  Roma’ya gideceklere müjde! Roma’nın biraz dışında bir çocuk parkı açıldı: Rainbow Magicland.Orada Winx perilerinin okulu bile var! Alya’nın ve eminim sizin kızlarınızın da bayıldığı Winx perilerinin yaratıcısı 45 yaşında çok meşhur bir İtalyan.Yeni Walt Disney kabul ediliyor.İtalya’da star.Şirketinin adı Rainbow.Karısı Joanna Lee, Singapurlu.Karı-koca sonsuz bir şehvetle gece gündüz çalışıyor, durmaya da hiç niyetleri yok.Iginio Straffi gazeteleri bir gün sonra okuyabiliyor çünkü vakti yok.İşine sonsuz bir aşkla bağlı.Hayat dolu bir adam.Gözleri parlıyor.Kadınları seviyor.Güzel ayakkabılar giyiyor.Şık.Ve flörtöz.Yani gerçek bir İtalyan!
 • Bazıları belden aşağı vuruyor ama bilinçli tüketici yutmuyor - sanatçılar kaç yaşında

  Bazıları belden aşağı vuruyor ama bilinçli tüketici yutmuyor03.04.2011

  Ekonomi

  Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, “Korun üzerindeyiz, bir üflemeyle patlayacağız” diyerek Mudo’nun büyüme potansiyelini anlatıyor.Çevre ülkelere açılmakta erken davranmadıkları için kendilerini şanslı sayıyor.Bazı markaların agresif kampanyalarla bel altı vurduğunu söyleyen Taviloğlu, “Ama tüketici bilinçli, yutmuyor” diyor.
 • Yaşlanmadık olgunlaştık - sanatçılar kaç yaşında

  Yaşlanmadık olgunlaştık24.02.2011

  Yazarlar

  “Yaşlanıyor muyum, yoksa olgunlaştım mı?”* başlıklı yazımın altına minik bir not düşmüştüm, siz de düşündüklerinizi yazın paylaşalım diye.
 • Tolga TANIŞ

  Homofobik Washington’dan bir sansür rehberi - sanatçılar kaç yaşında

  Homofobik Washington’dan bir sansür rehberi08.01.2011

  Yazarlar

  İş dünyasında sık kullanılan ‘best practice’ diye İngilizce bir tabir var.Alanındaki en iyi uygulama demek.Akademisyen kovan üniversiteler.
 • Ayçe DİKMEN

  40 yaş üstü bale sanatçıları: Bizler bankamatik memuru olmadık - sanatçılar kaç yaşında

  40 yaş üstü bale sanatçıları: Bizler bankamatik memuru olmadık04.12.2010

  Yazarlar

  BALE sanatçılığı, maden işçiliğinden sonra dünyanın en zor mesleği.
 • Bodrum’un Paşa’sı 79 yaşında - sanatçılar kaç yaşında

  Bodrum’un Paşa’sı 79 yaşında04.12.2010

  Pazar

  6 Aralık Zeki Müren’in doğum günü.Sanatçı yarın, son yıllarını geçirdiği Bodrum’da ve İstanbul’da sevenleri tarafından bir kez daha anılacak
 • Arya benim dopingim - sanatçılar kaç yaşında

  Arya benim dopingim20.07.2010

  Magazin Hattı

  Doğulu ailesi müzisyen genlerini kuşaktan kuşağa taşımaya devam ediyor.Yurdaer Doğulu’nun oğlu, Kenan Doğulu’nun ağabeyi Ozan Doğulu, kızı Arya’nın da yeni jenerasyon olarak müzik dünyasında aileyi temsil edeceği görüşünde.
 • Şehitler, ağlayan analar ve işsizlik aynen devam - sanatçılar kaç yaşında

  Şehitler, ağlayan analar ve işsizlik aynen devam06.07.2010

  Yazarlar

  Şimdi bu başlığın bu köşede ne işi olduğunu düşünenler olabilir.Kusura bakmasınlar.
 • Oyunculuk tekliflerine açığım - sanatçılar kaç yaşında

  Oyunculuk tekliflerine açığım17.06.2010

  Magazin Hattı

  “Dekodizayn”dan sonra “Vahe’yle ıl ıl Türkiye” adlı bir programa daha başlayan Vahe Kılıçarslan, durmak bilmiyor.ış gereği 5,5 saat hiç kıpırdamadan kalabilen, ama hayata döndüğünde bir dakika yerinde oturamayan ünlü “yapımcı, sunucu ve manken”, bu listeye oyunculuğu da eklemeye kararlı.
 • 20 yaşında terk etti beni vefasız - sanatçılar kaç yaşında

  20 yaşında terk etti beni vefasız07.06.2010

  Magazin Hattı

  Son dönemde müzik dünyasına damgasını vuran birçok şarkının altında onun imzası var.Yıllarca beste yaparak hayatını kazandı, sonunda kendisi de şarkıcılığa soyunup “Buz” adlı bir single çıkardı.Tabii müzik listelerinin zirvesine yerleşmesi de sürpriz olmadı.Ve genç müzisyenin bu başarısı, geçtiğimiz hafta aldığı Altın Kelebek ile taçlandı.Popun yeni ‘beste fabrikatörü’ Soner Sarıkabadayı ile o şarkıları nasıl yazdığını ve müzik yolculuğunu konuştuk.
 • Ayşe ARMAN

  Hindistan’da ateşte yürüdüm - sanatçılar kaç yaşında

  Hindistan’da ateşte yürüdüm01.05.2010

  Yazarlar

  Mumbai’deyiz.Nasıl bir nem, sıcak üzerimize yapışıyor.Senih, Tuba ve ben otelden çıktık ateş üzerinde yürümeye gidiyoruz.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Ogün Sanlısoy, otizmle tanıştı hayatı değişti - sanatçılar kaç yaşında

  Ogün Sanlısoy, otizmle tanıştı hayatı değişti04.04.2010

  Magazin Yazarlar

  Pentagram’ın solisti olarak tanıdık Ogün Sanlısoy’u, sonra “Korkma”, “Üç” albümleriyle yola tek başına devam etti, son olarak “Büyüdük Aniden” ve “Yukarıya Bak” albümlerini yaptı.
 • Yalçın BAYER

  Cüneyt Gökçer ve Kıbrıs Türkleri - sanatçılar kaç yaşında

  Cüneyt Gökçer ve Kıbrıs Türkleri31.12.2009

  Yazarlar

  89 yaşında yaşama veda eden Prof.Cüneyt Gökçer, Kıbrıs Türk Tiyatrosunun gelişmesine de paha biçilmez katkıları olan bir tiyatro otoritesiydi.
 • Kendimi vestiyerde bırakırım - sanatçılar kaç yaşında

  Kendimi vestiyerde bırakırım20.11.2009

  Magazin Özel Röportaj

  Onu ‘Binbir Gece’ dizisiyle tanıdık.Ama o yakaladığı şöhret yerine mütevazı bir yaşamı tercih ediyor.Onun için varsa yoksa tiyatro.O, sahnede nefes alanlardan… Ergün Demir’le tiyatro ve hayat üzerine yaptığımız bu röportajda çok şey bulacaksınız.Tıpkı hayattaki bulduklarımız, yaşamdaki gerçekler gibi…
 • Ayçe DİKMEN

  İzmir’in seyircisi çok kültürlü, samimi, eğitimli - sanatçılar kaç yaşında

  İzmir’in seyircisi çok kültürlü, samimi, eğitimli31.10.2009

  Yazarlar

  ANJELİKA Akbar, Mavişehir Rotary Kulübü’nün konuğu olarak İzmir’e geldi, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle konser verdi.
 • Hafta sonu ne yapsak - sanatçılar kaç yaşında

  Hafta sonu ne yapsak14.10.2009

  Soğuklar kapıdan kendini gösterirken İstanbul'da romantik ve sakin bir hafta sonu geçirebilirsiniz.Bunun yanı sıra Türkçe Pop Parti'de dans edebilir, sizin için seçtiğimiz konserlerden birine gidebilir ya da farklı etkinlik alternatiflerinden birine katılabilirsiniz.
 • Üniversitede çalışabilirsiniz - sanatçılar kaç yaşında

  Üniversitede çalışabilirsiniz16.07.2009

  Gündem

  Zorlu maraton geride kaldı.Şimdi sıra üniversiteye adım atmakta.Bunun yolu da doğru tercihten geçiyor.Bu haftanın gündemi "tercih" olacak.Bu konuda uzmanlar, adaylara ipuçları veriyor.Tercihlerinizi yaparken, hangi yolu izlemeniz, nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda onların uyarılarını okuyun.
 • Babamın yaptığı en iyi 10 jest - sanatçılar kaç yaşında

  Babamın yaptığı en iyi 10 jest19.06.2009

  Cumartesi

  Kişiliğimiz oluşurken en büyük etkenlerden biridir babalar.Hayata karşı daha kuvvetli durmamızı sağlar, varlığıyla bize güven verir.Sevgisi dışında en büyük özelliği, başımız sıkıştığında sığınacağımız bir liman vazifesi görmesidir.Aramızdaki ilişki olabildiğince hür olduğu kadar mesafelidir de.Bu sözler, sanatta, iş hayatında karşımıza çıkan ünlülerin, babaları için söylediklerinden sadece birkaçı.
 • Ufolarla dünya turu yaptım - sanatçılar kaç yaşında

  Ufolarla dünya turu yaptım20.05.2009

  Magazin

  Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca uzaylılar hakkında Bugün'’e şok açıklamalarda bulundu: “Uzaylılarla 1999'da tanıştım.Bana kanserin ilacını verdiler ama hazır olmadığımız için geri aldılar.UFO ile birkaç saniyede dünya turu yaptım.Sıcak kanlılar, insana güven veriyorlar.


Yazarlara göre

7
Ayçe DİKMEN
4
Ayşe ARAL - Kelebek
1
Ayşe ARMAN
6
Cengiz SEMERCİOĞLU
3
Doğan HIZLAN
1
Emin ÇÖLAŞAN
1
Enis BERBEROĞLU
1
Güzin Abla
1
Mevlüt TEZEL
1
Nora ROMİ
1
Pakize SUDA
1
Pako'nun Sayfası
1
Tolga TANIŞ
1
Yalçın BAYER
1
İzzet ÇAPA
1
Şenay DÜDEK
1


Bölümlere göre
Anasayfa
2
Avrupa
1
Cumartesi
4
DİĞER HABERLER
5
Ekonomi
2
Futbol
1
Gündem
3
Gündem2008
2
Hayat
2
Kelebek
2
Keyif
2
Keyif_
1
Magazin
8
Magazin Hattı
10
Magazin Yazarlar
3
Magazin Özel Röportaj
1
Otoyaşam
1
Paparazzi
1
Pazar
7
Serdar Devrim
4
Seyahat
3
Spor
6
Teknoloji 2007
3
Yazarlar
26