Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

102  adet haber bulundu.


 • Güzin Abla

  Para kazanmak bu kadar kolay mı - sanatçılar kaç yaşında
  Para kazanmak bu kadar kolay mı04.01.2015
  YazarlarBildiğim lisanlar ve tecrübemle ülkemizdeki ortalama kazanç düzeyinin biraz üstünde sayılabilecek iyi bir ücret alıyorum.Bunun için de gece gündüz çalışıyorum.Bazı ünlülerin hiç çaba harcamadan kazandıkları inanılmaz paraları duydukça ise isyan ediyorum.
 • Vadim Repin: Benim için sadece keman var - sanatçılar kaç yaşında
  Vadim Repin: Benim için sadece keman var08.11.2014
  KeyifYoutube’a ‘Vadim Repin’ yazacak olursanız, 5 yaşındaki bir çocuğun elinde kemanıyla 40’lı yaşlarına uzanan sahne serüvenini göreceksiniz.Dolayısıyla ‘sahnede büyüdü’ desek hiç de abartmış olmayacağımız Repin; kusursuz tekniği, şiirselliği ve coşkulu icrasıyla Türkiye’deki klasik müzik severlerin yakından tanıdığı birisi.Üç yıl sonra 14 Kasım Cuma akşamı yeniden İş Sanat’ta.
 • Haris Aleksiu: İçimdeki canavar sular durulduğunda çıkıyor - sanatçılar kaç yaşında
  Haris Aleksiu: İçimdeki canavar sular durulduğunda çıkıyor04.11.2014
  KeyifKanseri şarkı söyleyerek yendiğini söylüyor.Yaşlanmak istemiyor.Aşksızlıkla yatağa geç ve yorgun giderek başa çıkıyor.Beş parasız çocukluk günlerini özlemle anıyor.Sezen Aksu’yu aşamadığını itiraf ediyor.Yunan diva Haris Aleksiu İstanbul konseri öncesi ruhunu açtı.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - sanatçılar kaç yaşında
  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın28.10.2014
  HayatTürkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Tarkan kaç yaşında? - sanatçılar kaç yaşında
  Tarkan kaç yaşında?19.10.2014
  AvrupaTürkiye'nin bir numaralı pop starı, Tarkan 17 Ekim'de 43 yaşına girdi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Hollywood hüsranı ve zıkkımlar - sanatçılar kaç yaşında
  Hollywood hüsranı ve zıkkımlar15.08.2014
  YazarlarÖncelikle bu yazıdaki eksikliklerim için hem sizden hem de bilirkişilerden özür dilerim.
 • İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş - sanatçılar kaç yaşında
  İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş06.08.2014
  FutbolSiyah beyazlı kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat İsmail Er'le burada olacak.
 • Evet, tembellik yaptım - sanatçılar kaç yaşında
  Evet, tembellik yaptım22.07.2014
  PaparazziCoşkun Sabah 12 yıl aradan sonra ısrarlara dayanamayıp “Nihayet” adını verdiği albümünü piyasaya sürdü.Sanatçı, bu uzun aranın nedenini bir özeleştiri ile açıklıyor: “Albüm yapmayan sanatçıların ekstralarında azalma olur genellikle.Ancak bu sistem bana işlemedi.Albüm yapmamama rağmen neredeyse her hafta sonu sahneye çıktım, masalar dolup taştı.Bu da bende tembellik yarattı.”
 • İzzet ÇAPA

  Mozart benden ‘bir tık’ daha iyiymiş - sanatçılar kaç yaşında
  Mozart benden ‘bir tık’ daha iyiymiş12.07.2014
  YazarlarDoğulu kardeşler neredeyse “doğdukları” günden beri hayatımızın içindeler.Müzik sanki ailenin DNA’sında var.Ozan 4 yaşında konservatuvara girmiş, 6 yaşında ilk bestesini yapmış, 12 yaşından beri de öğretmen.Türkiye’de arkasında çalmadığı ünlü hemen hemen yok gibi.Yine de bazıları onu hâlâ “Kenan Doğulu’nun abisi” olarak tanıyor.Gençlere gazetecilik deneyimi yaşama şansı veren Yapı Kredi Play ve Hürriyet’in ortak projesi “Olur mu olur” için Muhammet Gülen ile birlikte Ozan Doğulu’nun kapısını çaldık.İşte Ozan ile yaptığımız 130 bpm hızındaki “ritmik” muhabbetimiz.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Artısıyla, eksisiyle MGD gecesi - sanatçılar kaç yaşında
  Artısıyla, eksisiyle MGD gecesi03.06.2014
  YazarlarHayatımda ilk kez Magazin Gazetecileri Derneği Ödül Töreni’ne gittim.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - sanatçılar kaç yaşında
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar02.06.2014
  GündemTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Genel Kurul'unda "Bazı müjdeleri burada açıklamanın daha uygun olacağına karar verdim" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti'nin grup toplantısında konuştu.
 • İzlenimciliğin izinde St Lazere’dan Vernon’a - sanatçılar kaç yaşında
  İzlenimciliğin izinde St Lazere’dan Vernon’a20.04.2014
  SeyahatParis’in yanıbaşındaki Eure Vilayeti, Vernon ve Giverny gibi kasabalarıyla izlenimci ressamlara esin kaynağı olmuştu.Resmi atölyeden çıkarıp nehir kıyısına, rüzgarlı tepelere, çayırlara taşıyan Claude Monet bu bölgenin doğasını ölümsüz tablolarında yansıttı.Baharda Paris’in Saint - Lazare Garı’ndan Vernon’a doğru çıkacağınız bir yolculukta hem unutulmaz manzaralara tanık olursunuz hem de başyapıtların izini sürebilirsiniz.
 • Doğru nefes aşk kapılarını açar - sanatçılar kaç yaşında
  Doğru nefes aşk kapılarını açar06.04.2014
  Magazin“Her şeyin başı sağlık” diye bilirdik ama Nevşah Fidan Karamehmet’i tanıdıktan sonra “Her şeyin başı nefes mi acaba?” diye sormaktan kendini alamıyor insan.Etrafta Kurban Bayramı misali bir sürü yaşam koçu, nefes koçu, trend koçu, sağlık koçu kol gezerken bu “modaya” güvenimiz de ister istemez giderek azalıyor.Evet efendim, Nevşah Fidan Karamehmet bir nefes ve yaşam koçu.Ancak mucize vaat etmek yerine, herkesin zaten içinde olan “mucizeleri” keşfetmesine yardımcı oluyor.O, insan yaşamındaki olumlu ya da olumsuz her şeyin sorumlusunun alışık olduğumuz “düşünce kalıpları” olduğunu savunuyor.Tüm hastalıkların baş sorumlusunun düşüncelerimiz olduğunu söylerken, tedavinin de yine aynı şekilde düşünce ve nefesle yapılabileceğine inanıyor.Şimdi rahat bir yere oturun ve derin bir nefes alıp muhabbetimize katılın.
 • Leyla Gencer için doodle ile doğumgünü kutlaması - sanatçılar kaç yaşında
  Leyla Gencer için doodle ile doğumgünü kutlaması09.10.2013
  TeknolojiArama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Dünyanın en güçlü seslerinden Leyla Gencer anılıyor - sanatçılar kaç yaşında
  Dünyanın en güçlü seslerinden Leyla Gencer anılıyor09.10.2013
  TeknolojiArama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Google'dan dünyaca ünlü soprano Leyla Gencer için doodle - sanatçılar kaç yaşında
  Google'dan dünyaca ünlü soprano Leyla Gencer için doodle09.10.2013
  TeknolojiArama motoru Google dünyaca ünlü Türk opera sanatçısı Leyla Gencer için özel bir doodle hazırladı.Google'ın açılış sayfasına girenleri Leyla Gencer'in doodle'ı karşılıyor.
 • Alkışlar ve gözyaşlarıyla omuzlarda - sanatçılar kaç yaşında
  Alkışlar ve gözyaşlarıyla omuzlarda27.09.2013
  GündemDün yaşamını yitiren usta aktör Tuncel Kurtiz için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde anma töreni düzenlendi.Kurtiz'e veda etmek için bütün sevenleri oradaydı.Törenin ardından Kurtiz alkışlar ve gözyaşlarıyla uğurlandı ve salondan çıkarıldı.
 • Seyahat 10.Yıl ödülleri - sanatçılar kaç yaşında
  Seyahat 10.Yıl ödülleri02.07.2013
  Seyahatİşte 10.yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.
 • Ozan Doğulu hayatımı değiştirdi - sanatçılar kaç yaşında
  Ozan Doğulu hayatımı değiştirdi09.05.2013
  Magazin HattıEce Seçkin, henüz 20 yaşında bir hukuk fakültesi öğrencisi.Küçük yaşlarından beri müzikle ilgilenen Ece’nin hayatı, Ozan Doğulu’yla tanışmasıyla değişti.Doğulu ailesinin kanatları altına girdi ve bu sayede hep hayalini kurduğu albümü çıkardı.Genç şarkıcıyla Ozan Doğulu’nun prodüktörlüğünde hazırladığı “Bu Ne Ya” adlı ilk albümünü konuştuk.
 • İLK EŞİM BEŞİKTAŞ İKİNCİSİ ŞEFİKA - sanatçılar kaç yaşında
  İLK EŞİM BEŞİKTAŞ İKİNCİSİ ŞEFİKA04.05.2013
  Magazin HattıBirçok şapkası var İsmail Ünal’ın; Beşiktaş Belediye Başkanı, Kara Kartal’ın ‘iflah olmaz fedaisi’, aileden CHP’li, iki çocuk babası, mutlu aile reisi ve fena halde karizmatik bir politikacı.Ama onun için her şeyden önemli olan Beşiktaş aşkı.Büyükşehir Belediyesi’ne talip olur mu olmaz mı bilemem ama bir gün Beşiktaş’ın başkanlık koltuğuna oturacağı kesin gibi.Başkan’dan randevu istediğim zaman tek şartı oldu; Beşiktaş forması giyecekmişim.Ne kadar kıvırdıysam ikna edemedim ve bir günlüğüne; meslek aşkına ‘dönekliği’ sineye çekip Beşiktaş’a transfer oldum.Affetsin beni Galatasaraylı dostlar.
 • Ayşegül İnci - sanatçılar kaç yaşında
  Ayşegül İnci30.03.2013
  Keyif_Ayşegül İnci’yi, Teoman ve Yalın gibi isimlerle basgitar çalıp vokalistlik yaptığı dönemden hatırlarsınız belki.Şimdi Arpej Yapım’dan çıkan ‘Zamanı Tamir Eden Adam’ adlı solo albümüyle karşımızda.Gelin onu biraz daha yakından tanıyalım.
 • Beni mi seviyor paramı mı? - sanatçılar kaç yaşında
  Beni mi seviyor paramı mı?15.02.2013
  CumartesiMega zenginler, starlar, futbolcular… Yani herkesin tanıdığı, bildiği, zengin, ‘VIP’ hastalar.Onlar da mutsuz oluyor, onlar da endişe duyuyor.En çok “Beni mi seviyor, paramı mı” diye kaygılanıyor.Peki başka? Psikiyatr Özkan Pektaş’la yeni kitabı ‘Şan, Şöhret ve Paranın Bedeli’ni konuştuk
 • TAKSİYE BİNMEYİ BİLE KENDİME YAKIŞTIRAMIYORUM - sanatçılar kaç yaşında
  TAKSİYE BİNMEYİ BİLE KENDİME YAKIŞTIRAMIYORUM08.02.2013
  Magazin HattıYılmaz Morgül, uzun zamandır ortalarda görünmüyordu.“Başıma gelen talihsiz olay nedeniyle sahnelerden uzak kaldım” diyen şarkıcıyla buluştuk, neler yaşadığını sorduk.Morgül, başına gelenleri samimiyetle anlattı.
 • Başbakan oy sarhoşu - sanatçılar kaç yaşında
  Başbakan oy sarhoşu09.06.2012
  PazarAylin Nazlıaka, CHP’nin en aktif milletvekillerinden.İnsan kaynakları alanındaki iş tecrübesini ekibiyle birlikte siyasete taşıyor.Devlet Tiyatroları’nın kapatılmasına karşı çıkmasıyla da kızdırıyor AKP’lileri, Başbakan’ın koltuğuna fidan bırakmasıyla da.Ama en çok da, “Başbakan, vajina bekçiliğini bıraksın” sözleriyle tepkisini çekiyor iktidarın.
 • Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü - sanatçılar kaç yaşında
  Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü22.02.2012
  FutbolFutbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi.Aziz Yıldırım’ın savunmasının ilk bölümü şöyle:
 • Papaz olarak gitti aktör olarak döndü - sanatçılar kaç yaşında
  Papaz olarak gitti aktör olarak döndü24.12.2011
  PazarKevork Malikyan’ın 68 yıl önce Diyarbakır’dan başlayan hikâyesi, 10 yaşında Diyarbakır’dan İstanbul’a, 20 yaşında İstanbul’dan Londra’ya ve nihayet 68 yaşında Londra’dan yine İstanbul’a uzanmasıyla devam etti.Bu hayatın içinde papazlıktan aktörlüğe her şey var.
 • Şenay DÜDEK

  Eğlenceli alışverişin adresi;2011 Hediyelik Eşya Günleri - sanatçılar kaç yaşında
  Eğlenceli alışverişin adresi;2011 Hediyelik Eşya Günleri16.12.2011
  YazarlarDün başladı.Geçtiğimiz yıl kardeşlerimle, şöyle bir tur atıp, gezmiş ve de hayran kalmıştım.
 • Saman altından su yürüten Selami - sanatçılar kaç yaşında
  Saman altından su yürüten Selami07.09.2011
  Magazin HattıKonu Selami şahin olunca uzun uzun giriş yazıları yazmaya gerek yok.O gün, bir Karadeniz kızının hazırladığı nefis bir sofrada ve bir Arap erkeğinin ev sahipliğinde geçirdiğim keyifli saatleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Ama bu sohbetin en güzel dakikalarının hiç şüphesiz Selami şahin’in son albümü “Mahzen”deki klasik şarkılarının yepyeni düzenlemelerini dinlerken geçtiğini itiraf etmeliyim.
 • Evime gelip Su’yu soruyorlar - sanatçılar kaç yaşında
  Evime gelip Su’yu soruyorlar30.08.2011
  Magazin Televizyon“Küçük Sırlar”ın Fikriye Hanım’ı Yıldız Kültür, şu sıralar biraz üzgün.Çünkü “Aile gibi olduk” dediği dizi ekibiyle vedalaşma zamanı geldi.Usta oyuncu, 26 Ağustos’ta son bölümü yayınlanacak dizinin ardından iki ay dinlenecek, sonra da yeni projelerle karşımızda olacak.
 • Ayçe DİKMEN

  Milyon dolara satılan tablolarımdan ben para kazanmıyorum - sanatçılar kaç yaşında
  Milyon dolara satılan tablolarımdan ben para kazanmıyorum30.07.2011
  YazarlarTürkiye’nin en önemli ressamlarından Burhan Doğançay, 5 Ağustos’a kadar Altın Yunus’ta bulunan sergisinin açılışı için, Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı’nın davetlisi olarak Çeşme’ye geldi geçen hafta.
 • Ayşe ARMAN

  Şimdiki çocuklara Külkedisi gibi şeyleri yutturmak zor eski tür periler de sökmüyor - sanatçılar kaç yaşında
  Şimdiki çocuklara Külkedisi gibi şeyleri yutturmak zor eski tür periler de sökmüyor03.06.2011
  YazarlarRoma’ya gideceklere müjde! Roma’nın biraz dışında bir çocuk parkı açıldı: Rainbow Magicland.Orada Winx perilerinin okulu bile var! Alya’nın ve eminim sizin kızlarınızın da bayıldığı Winx perilerinin yaratıcısı 45 yaşında çok meşhur bir İtalyan.Yeni Walt Disney kabul ediliyor.İtalya’da star.Şirketinin adı Rainbow.Karısı Joanna Lee, Singapurlu.Karı-koca sonsuz bir şehvetle gece gündüz çalışıyor, durmaya da hiç niyetleri yok.Iginio Straffi gazeteleri bir gün sonra okuyabiliyor çünkü vakti yok.İşine sonsuz bir aşkla bağlı.Hayat dolu bir adam.Gözleri parlıyor.Kadınları seviyor.Güzel ayakkabılar giyiyor.Şık.Ve flörtöz.Yani gerçek bir İtalyan!
 • Bazıları belden aşağı vuruyor ama bilinçli tüketici yutmuyor - sanatçılar kaç yaşında
  Bazıları belden aşağı vuruyor ama bilinçli tüketici yutmuyor03.04.2011
  EkonomiMudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, “Korun üzerindeyiz, bir üflemeyle patlayacağız” diyerek Mudo’nun büyüme potansiyelini anlatıyor.Çevre ülkelere açılmakta erken davranmadıkları için kendilerini şanslı sayıyor.Bazı markaların agresif kampanyalarla bel altı vurduğunu söyleyen Taviloğlu, “Ama tüketici bilinçli, yutmuyor” diyor.
 • Ayşe ARAL

  Yaşlanmadık olgunlaştık - sanatçılar kaç yaşında
  Yaşlanmadık olgunlaştık24.02.2011
  Yazarlar“Yaşlanıyor muyum, yoksa olgunlaştım mı?”* başlıklı yazımın altına minik bir not düşmüştüm, siz de düşündüklerinizi yazın paylaşalım diye.
 • İyi beste bulmak zor - sanatçılar kaç yaşında
  İyi beste bulmak zor20.02.2011
  Magazin HattıBehzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın ikinci albümü “Kalbim”, müzik dünyasının dev isimleri Tarkan, Ajda Pekkan, Müslüm Gürses, Jose Feliciano, Jean François Michael ve Christian Adam’ı bir araya getirdi.Gerçeker’in yeni hedefi Rihanna, Beyonce ya da Jennifer Lopez’le çalışmak.
 • Tolga TANIŞ

  Homofobik Washington’dan bir sansür rehberi - sanatçılar kaç yaşında
  Homofobik Washington’dan bir sansür rehberi08.01.2011
  Yazarlarİş dünyasında sık kullanılan ‘best practice’ diye İngilizce bir tabir var.Alanındaki en iyi uygulama demek.Akademisyen kovan üniversiteler.
 • Bodrum’un Paşa’sı 79 yaşında - sanatçılar kaç yaşında
  Bodrum’un Paşa’sı 79 yaşında04.12.2010
  Pazar6 Aralık Zeki Müren’in doğum günü.Sanatçı yarın, son yıllarını geçirdiği Bodrum’da ve İstanbul’da sevenleri tarafından bir kez daha anılacak
 • Ayçe DİKMEN

  40 yaş üstü bale sanatçıları: Bizler bankamatik memuru olmadık - sanatçılar kaç yaşında
  40 yaş üstü bale sanatçıları: Bizler bankamatik memuru olmadık04.12.2010
  YazarlarBALE sanatçılığı, maden işçiliğinden sonra dünyanın en zor mesleği.
 • Arya benim dopingim - sanatçılar kaç yaşında
  Arya benim dopingim20.07.2010
  Magazin HattıDoğulu ailesi müzisyen genlerini kuşaktan kuşağa taşımaya devam ediyor.Yurdaer Doğulu’nun oğlu, Kenan Doğulu’nun ağabeyi Ozan Doğulu, kızı Arya’nın da yeni jenerasyon olarak müzik dünyasında aileyi temsil edeceği görüşünde.
 • Şenay DÜDEK

  Şehitler, ağlayan analar ve işsizlik aynen devam - sanatçılar kaç yaşında
  Şehitler, ağlayan analar ve işsizlik aynen devam06.07.2010
  YazarlarŞimdi bu başlığın bu köşede ne işi olduğunu düşünenler olabilir.Kusura bakmasınlar.
 • Oyunculuk tekliflerine açığım - sanatçılar kaç yaşında
  Oyunculuk tekliflerine açığım17.06.2010
  Magazin Hattı“Dekodizayn”dan sonra “Vahe’yle ıl ıl Türkiye” adlı bir programa daha başlayan Vahe Kılıçarslan, durmak bilmiyor.ış gereği 5,5 saat hiç kıpırdamadan kalabilen, ama hayata döndüğünde bir dakika yerinde oturamayan ünlü “yapımcı, sunucu ve manken”, bu listeye oyunculuğu da eklemeye kararlı.
 • 20 yaşında terk etti beni vefasız - sanatçılar kaç yaşında
  20 yaşında terk etti beni vefasız07.06.2010
  Magazin HattıSon dönemde müzik dünyasına damgasını vuran birçok şarkının altında onun imzası var.Yıllarca beste yaparak hayatını kazandı, sonunda kendisi de şarkıcılığa soyunup “Buz” adlı bir single çıkardı.Tabii müzik listelerinin zirvesine yerleşmesi de sürpriz olmadı.Ve genç müzisyenin bu başarısı, geçtiğimiz hafta aldığı Altın Kelebek ile taçlandı.Popun yeni ‘beste fabrikatörü’ Soner Sarıkabadayı ile o şarkıları nasıl yazdığını ve müzik yolculuğunu konuştuk.
 • Ayşe ARMAN

  Hindistan’da ateşte yürüdüm - sanatçılar kaç yaşında
  Hindistan’da ateşte yürüdüm01.05.2010
  YazarlarMumbai’deyiz.Nasıl bir nem, sıcak üzerimize yapışıyor.Senih, Tuba ve ben otelden çıktık ateş üzerinde yürümeye gidiyoruz.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Ogün Sanlısoy, otizmle tanıştı hayatı değişti - sanatçılar kaç yaşında
  Ogün Sanlısoy, otizmle tanıştı hayatı değişti04.04.2010
  Magazin YazarlarPentagram’ın solisti olarak tanıdık Ogün Sanlısoy’u, sonra “Korkma”, “Üç” albümleriyle yola tek başına devam etti, son olarak “Büyüdük Aniden” ve “Yukarıya Bak” albümlerini yaptı.
 • Yalçın BAYER

  Cüneyt Gökçer ve Kıbrıs Türkleri - sanatçılar kaç yaşında
  Cüneyt Gökçer ve Kıbrıs Türkleri31.12.2009
  Yazarlar89 yaşında yaşama veda eden Prof.Cüneyt Gökçer, Kıbrıs Türk Tiyatrosunun gelişmesine de paha biçilmez katkıları olan bir tiyatro otoritesiydi.
 • Kendimi vestiyerde bırakırım - sanatçılar kaç yaşında
  Kendimi vestiyerde bırakırım20.11.2009
  Magazin Özel RöportajOnu ‘Binbir Gece’ dizisiyle tanıdık.Ama o yakaladığı şöhret yerine mütevazı bir yaşamı tercih ediyor.Onun için varsa yoksa tiyatro.O, sahnede nefes alanlardan… Ergün Demir’le tiyatro ve hayat üzerine yaptığımız bu röportajda çok şey bulacaksınız.Tıpkı hayattaki bulduklarımız, yaşamdaki gerçekler gibi…
 • Ayçe DİKMEN

  İzmir’in seyircisi çok kültürlü, samimi, eğitimli - sanatçılar kaç yaşında
  İzmir’in seyircisi çok kültürlü, samimi, eğitimli31.10.2009
  YazarlarANJELİKA Akbar, Mavişehir Rotary Kulübü’nün konuğu olarak İzmir’e geldi, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle konser verdi.
 • Üniversitede çalışabilirsiniz - sanatçılar kaç yaşında
  Üniversitede çalışabilirsiniz16.07.2009
  GündemZorlu maraton geride kaldı.Şimdi sıra üniversiteye adım atmakta.Bunun yolu da doğru tercihten geçiyor.Bu haftanın gündemi "tercih" olacak.Bu konuda uzmanlar, adaylara ipuçları veriyor.Tercihlerinizi yaparken, hangi yolu izlemeniz, nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda onların uyarılarını okuyun.
 • Babamın yaptığı en iyi 10 jest - sanatçılar kaç yaşında
  Babamın yaptığı en iyi 10 jest19.06.2009
  CumartesiKişiliğimiz oluşurken en büyük etkenlerden biridir babalar.Hayata karşı daha kuvvetli durmamızı sağlar, varlığıyla bize güven verir.Sevgisi dışında en büyük özelliği, başımız sıkıştığında sığınacağımız bir liman vazifesi görmesidir.Aramızdaki ilişki olabildiğince hür olduğu kadar mesafelidir de.Bu sözler, sanatta, iş hayatında karşımıza çıkan ünlülerin, babaları için söylediklerinden sadece birkaçı.
 • Ufolarla dünya turu yaptım - sanatçılar kaç yaşında
  Ufolarla dünya turu yaptım20.05.2009
  MagazinÜnlü şarkıcı Reyhan Karaca uzaylılar hakkında Bugün'’e şok açıklamalarda bulundu: “Uzaylılarla 1999'da tanıştım.Bana kanserin ilacını verdiler ama hazır olmadığımız için geri aldılar.UFO ile birkaç saniyede dünya turu yaptım.Sıcak kanlılar, insana güven veriyorlar.
 • Ayşe ARMAN

  İtalyan bir adama áşık olmuş Positano’ya yerleşmiş bir Türk’üm hızımı alamadım bir de pansiyon açtım!!! - sanatçılar kaç yaşında
  İtalyan bir adama áşık olmuş Positano’ya yerleşmiş bir Türk’üm hızımı alamadım bir de pansiyon açtım!!!02.05.2009
  YazarlarGözlerimi kapattığımda, hayallerimi süsleyen, ilk fırsatta ve her fırsatta kaçmayı istediğim bir yer Positano.Amalfi sahillerinin incisi.Gerçekten de dünyanın en etkileyici yerlerinden biri.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3
Sonraki »
Son Sayfa » »