Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

promosyon dağıtım

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

118  adet haber bulundu.


 • 23 milyon liralık lojistik anlaşması - promosyon dağıtım
  23 milyon liralık lojistik anlaşması06.01.2015
  TeknolojiVodafone'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, lojistik merkezini DHL Supply Chain'in Gebze'deki yeni tesisine taşıdı."Lojistik Merkezi Konsolidasyon Projesi" kapsamında, şebeke, SIM, kontör kart ve promosyon malzemelerinin lojistik operasyonlarının yönetiminin yapılacağı yeni merkezde, Vodafone'un cihaz test ve onarım birimleri de yer alacak.
 • Abone yarışı elektriklendi - promosyon dağıtım
  Abone yarışı elektriklendi27.04.2014
  EkonomiElektriği istediği tedarikçiden seçme hakkı tanıyan serbest tüketici uygulaması, henüz aylık faturası 134 lira ve üzerindeki aboneler için geçerli olmasına rağmen, sektörde yarış başladı.
 • Askerlik Kanunu değişiyor.İşte ayrıntıları - promosyon dağıtım
  Askerlik Kanunu değişiyor.İşte ayrıntıları21.01.2014
  GündemMilli Savunma Bakanlığı'nca hazırlanan ve Bakanlar Kurulu'nca 13 Ocak 2014 tarihinde kararlaştırılan 'Askerlik Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı' TBMM'ye gönderildi.
 • Promosyon yasağı tüketiciye yaradı - promosyon dağıtım
  Promosyon yasağı tüketiciye yaradı22.02.2013
  EkonomiAkaryakıt sektöründeki promosyon furyasını sona ermesinden sonra şirketlerin müşteri kazanmak için geliştirdiği stratejiler tüketiciye yarıyor.
 • YAYSAT 20.yaşını kutladı - promosyon dağıtım
  YAYSAT 20.yaşını kutladı01.12.2012
  EkonomiYaySat 20.yılını Hilton Otel’de düzenlenen gala yemeğiyle kutladı.Yaysat bayilerinin bir araya geldiği davete Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’da katıldı.Gecede Kubat ve Funda Arar sahne aldı.
 • 20 yıldır ‘dağıtıyor’ - promosyon dağıtım
  20 yıldır ‘dağıtıyor’24.09.2012
  EkonomiYayın ve dağıtım alanında Türkiye’nin lider firması olan Yaysat, kuruluşunun 20’nci yılını kutluyor.
 • Promosyon yasağı sektörü vurdu, tekrarı için bakanlıkla görüşüyoruz - promosyon dağıtım
  Promosyon yasağı sektörü vurdu, tekrarı için bakanlıkla görüşüyoruz04.06.2012
  EkonomiTürkiye’ye yeni atanan BP Ülke Başkanı Bud Fackrell, akaryakıt satışlarındaki promosyon yasağının tüm sektörü olumsuz etkilediğine işaret ederek, “Enerji Bakanlığı’nda bazı görüşmelerimiz oldu.Biz promosyonların tekrar uygulanmasını istiyoruz” diye konuştu.
 • Lukoil: Türkiye’deki bayilik sistemi bize çok ilginç görünüyor - promosyon dağıtım
  Lukoil: Türkiye’deki bayilik sistemi bize çok ilginç görünüyor02.04.2012
  EkonomiRusya’nın ikinci büyük petrol üreticisi olan Lukoil Dünya Başkan Yardımcısı Vadim Vorobyev, Türkiye’de akaryakıt dağıtımında bugün sahip oldukları yüzde 5 pazar payından memnun olduklarını belirterek, “Dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar bayilik operasyonu yok.Bu çalışma modeli bizim için ilginç” dedi.
 • Yunanistan, ‘varlık’ satmaya geldi ‘sıcak para’ istemedi - promosyon dağıtım
  Yunanistan, ‘varlık’ satmaya geldi ‘sıcak para’ istemedi21.03.2012
  EkonomiYunanistan Yatırım Promosyon İcra Kurul Başkanı Aristomenis Syngros, “Türkiye Yunanistan ekonomileri arasında sinerji var.Kriz sonrasında geleceği parlak Yunanistan’a uzun vadeli düşünen yatırımcı istiyoruz.Türk şirketler şansını denemeli.Özelleştirme hedefimiz 50 milyar Euro” dedi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Eurovision sürprizi Can Bonomo’ya dair - promosyon dağıtım
  Eurovision sürprizi Can Bonomo’ya dair11.01.2012
  Magazin YazarlarEvet herkes için sürpriz oldu Can Bonomo.
 • Sinemaya aile teşviki - promosyon dağıtım
  Sinemaya aile teşviki03.01.2012
  Kültür SanatKültür ve Turizm Bakanlığınca, Türk filmlerini destekleme konusunda yeni bir mekanizma oluşturularak gişe yapan filmlerin yanı sıra, tüm aile bireylerinin birlikte izleyebileceği, genel izleyiciye hitap eden yapımların teşvik edilmesi öngörülüyor.
 • Erkan ÇELEBİ

  İndirim ve pompada bedava yarışı işe yaradı, bayi ciroları yüzde 30 arttı - promosyon dağıtım
  İndirim ve pompada bedava yarışı işe yaradı, bayi ciroları yüzde 30 arttı23.10.2011
  YazarlarTABAK, bardak, çatal-bıçak gibi promosyonların yasaklanmasının ardından, banka ve GSM operatörü kuruluşlarla işbirliği yaparak, ‘anında kasada indirim’ ve ‘pompada bedava yakıt’ kampanyalarını devreye sokan akaryakıt dağıtım şirketleri cirolarını yüzde 30’a varan oranda artırdı.İndirimler yüzde 7’ye, bedava yakıt müşteri başına 50 TL’yi buldu.
 • Emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi - promosyon dağıtım
  Emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi02.07.2011
  EkonomiAnkara 10.Sulh Hukuk Mahkemesi’nden emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi geldi.Yargıtay’ın kararına yerel mahkeme de uyunca emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon ödemesinin yolu açıldı.
 • Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU

  Bugün Dünya Çevre Günü herkese hayırlı promosyonlar! - promosyon dağıtım
  Bugün Dünya Çevre Günü herkese hayırlı promosyonlar!06.06.2011
  YazarlarTürkiye’de promosyon pazarının büyüklüğü maalesef rakamsal olarak belirlenemiyor, çünkü sektör olarak tanımlanmayıp hediyelik eşya altında kategorize ediliyor.Bununla beraber çılgın bir şekilde büyüyen bu sektörün çevre dostu olması şart oldu!
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Bursa Belediyesi Ricky Martin’e 300 bin euro verdi mi? - promosyon dağıtım
  Bursa Belediyesi Ricky Martin’e 300 bin euro verdi mi?26.05.2011
  Magazin YazarlarRicky Martin Türkiye’ye geliyor; 18 Haziran’da İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena’da, 20 Haziran’da da Bursa’da iki konser verecek.
 • Danıştay, alkollü içkide 24 yaş sınırını ‘özgürlüğe aykırı’ bulup freni koydu - promosyon dağıtım
  Danıştay, alkollü içkide 24 yaş sınırını ‘özgürlüğe aykırı’ bulup freni koydu26.05.2011
  EkonomiTAPDK yönetmeliğinin, 20 cl ve altında alkollü içkilerin marketlerde satışını engelleyen ve 24 yaş sınırı getiren maddelerini Danıştay iptal etti.Kararda “Hem 18 yaşını doldurmuş kişilerin içki içme ve satın alma özgürlüğünü sınırlandırması, hem de Anayasa’nın güvence altına aldığı çalışma hürriyetine aykırı bir düzenleme getirilmiş” denildi.Demet CENGİZ-Oya ARMUTÇU
 • Danıştay'dan alkol yasağına iptal kararı - promosyon dağıtım
  Danıştay'dan alkol yasağına iptal kararı25.05.2011
  EkonomiDanıştay 13.Dairesi, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumunun 7 Ocak 2011 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Tütün Mamülleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin, “Hacmi 20 cl ve altında bulunan ambalajlardaki alkollü içkilerin bakkal ve marketlerde satılamayacağı” ve “Çocukları ve gençleri hedef alan veya bu kişilerin ilgi alanına giren etkinliklerde alkollü içki satılamayacağına” ilişkin hükümlerinin yürütmesini durdurdu.
 • Emeklilere promosyon yolunu açacak karar - promosyon dağıtım
  Emeklilere promosyon yolunu açacak karar02.05.2011
  EkonomiYargıtay 3.Hukuk Dairesi, Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) emekli aylığı alan, aynı zamanda Ankara Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini de sürdüren Sedat Vural'ın, aylık aldığı bankadan kendisine de “promosyon” parası ödenmesi talebiyle açtığı davada, idari yargının görevli olduğu gerekçesiyle ret kararı veren Ankara 10.Sulh Hukuk Mahkemesinin kararını bozdu.Davayı açan Sedat Vural Yargıtay'ın kararını hurriyet.com.tr'ye değerlendirirken bu kararın emeklilere promosyon yolunu açacağını söyledi.
 • Benzine 5 kuruş zam geldi 4 liralık fiyat Türkiye’ye yayıldı - promosyon dağıtım
  Benzine 5 kuruş zam geldi 4 liralık fiyat Türkiye’ye yayıldı02.03.2011
  EkonomiGeçen hafta 8-9 kuruş zamlanan, daha sonra 1 kuruş indirilen benzin fiyatı dün de 4-5 kuruş arttı.Böylece son bir haftada benzine 13 kuruş zam yapılmış oldu.Türkiye’nin tüm illerinde benzinin pompa fiyatı 4 lirayı geçerken, Van bu konuda şampiyonluğunu perçinledi.Van’da dün benzinin pompa fiyatı 4.18 lirayı görürken, İzmir fiyatların en düşük olduğu illerin başını çekti.
 • Pompada promosyon sona yaklaştı, akaryakıtta 5 kuruşluk indirim geldi - promosyon dağıtım
  Pompada promosyon sona yaklaştı, akaryakıtta 5 kuruşluk indirim geldi21.01.2011
  EkonomiEPDK’nın akaryakıt istasyonlarındaki promosyon uygulamalarına fren koyma kararının devreye girmesine 10 gün kala, bazı şirketler indirime gitti, bazıları da hediye akaryakıt uygulamasına başladı.
 • Akaryakıtta ilk indirimler geldi - promosyon dağıtım
  Akaryakıtta ilk indirimler geldi20.01.2011
  EkonomiOpet, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde kar marjını 40 kuruştan 35 kuruş seviyesine indireceğini açıkladı.Akaryakıt sektörünün yeni temsilcisi Full'de tüm akaryakıt ürünlerinde yüzde 7'ye varan indirim uyguluyor.
 • Zarar etmemek için ütü dağıtan elektirik şirketinin inanılmaz yükselişi - promosyon dağıtım
  Zarar etmemek için ütü dağıtan elektirik şirketinin inanılmaz yükselişi18.01.2011
  EkonomiATATÜRK’ün emriyle kurulan, Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın da 5 yıl genel müdürlüğünü yaptığı Türkiye’nin ilk özel elektrik şirketi olan, Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketinin, kurulduğu ilk yıllarda tüketimi artırmak ve zarardan kurtulabilmek için bedava ütü dağıtmış.
 • Benzin zammı şaşırttı - promosyon dağıtım
  Benzin zammı şaşırttı13.01.2011
  EkonomiTüketiciler Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Dinç, benzine yapılan son zammın kendilerini çok şaşırttığını belirterek, “Akaryakıt sektöründeki bariz kartel oluşumu dağıtılmadan benzinin ucuzlaması çok zor.Devlet verginin vergisinden küçük bir kalem oynatmayla vazgeçse, inanın benzin bir günde yüzde 7 ucuzlar” dedi.
 • EPDK Başkanı Köktaş: Yabancı sermaye risk almıyor - promosyon dağıtım
  EPDK Başkanı Köktaş: Yabancı sermaye risk almıyor10.01.2011
  EkonomiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Hasan Köktaş, uluslararası yatırımcının Türkiye'deki hukuk sisteminin riskini almak istemediğini belirtirken, “bundan dolayı ilk aşamada ihalelere pek rağbet göstermiyor, sonradan birleşme ve devralmayla sektörün içine giriyor” dedi.
 • Efes gelecek sezon potaya veda edecek, spora akan 35 milyon lira kesilecek - promosyon dağıtım
  Efes gelecek sezon potaya veda edecek, spora akan 35 milyon lira kesilecek08.01.2011
  EkonomiYaklaşık 35 yıl önce Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ın Kadıköyspor’u 125 bin liraya satın alarak kurduğu Efes Pilsen Spor Kulübü, TAPDK’nın yeni yönetmeliğiyle tarih olacak.Basketbolda 1 yıl içerisinde adını ve logosunu değiştirmek zorunda kalan Efes Pilsen, spor sponsorluklarını da bitirecek ve Türk sporu 35 milyon lira kaybedecek.
 • İçki ve sigarada yeni dönem - promosyon dağıtım
  İçki ve sigarada yeni dönem07.01.2011
  EkonomiSpor kulüpleri ve takımların isim ve tanıtımlarında alkollü içki markalarını çağrıştıran isim, logo, amblem ve işaretler kullanılamayacak.Mevcut spor kulüpleri de, bu aykırılığı 1 yıl içerisinde giderecek.
 • Avrupa’daki kış vurdu benzin yine 4 lirayı aştı - promosyon dağıtım
  Avrupa’daki kış vurdu benzin yine 4 lirayı aştı29.12.2010
  EkonomiTüketiciler akaryakıtta indirim beklerken dün yine zam yapıldı.Benzinin fiyatı 4-6 kuruş artarken, Van’da 97 oktan kurşunsuz benzinin fiyatı 4 lirayı aştı.Dünkü zamda Avrupa’daki kış koşulları önemli rol oynadı.
 • Kış Avrupa’yı vurdu, bizde motorin fiyatını yükseltti - promosyon dağıtım
  Kış Avrupa’yı vurdu, bizde motorin fiyatını yükseltti24.12.2010
  EkonomiHükümet 97 oktan benzinin 4 lirayı aşması üzerine harekete geçip dağıtım şirketi-bayi kârı ve promosyon giderlerine odaklanıp, fiyat ateşini düşürmeye çalışırken, dün motorine 7-8 kuruş zam geldi.Avrupa’daki ağır kış koşullarının motorin fiyatlarını etkilediğini belirten Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Başkanı Muammer Ekim, “Akdeniz petrol borsasını referans aldığımız için burada fiyatların artması bizi de etkiledi” dedi.
 • Benzinin litresinde 5-10 kuruş yükü gördü 200 milyon dolarlık promosyonu bitirdi - promosyon dağıtım
  Benzinin litresinde 5-10 kuruş yükü gördü 200 milyon dolarlık promosyonu bitirdi17.12.2010
  EkonomiAkaryakıtta litreye 5-10 kuruş olarak yansıdığı hesap edilen tüm mal promosyonlarına 31 Ocak’tan itibaren yasak geldi.EPDK’nın bu kararına ise ilk tepki cirosu 1 milyar doları bulan promosyon sektöründen geldi.Promotürk Başkanı Esad Ahmet Özdem, bu kararla birlikte sektörün yüzde 15-20 daralacağını söyledi.
 • Bayiye yatan 250 milyon dolar içini yaktı ‘Benzinde brüt kâr 37 kuruş’ savunması yaptı - promosyon dağıtım
  Bayiye yatan 250 milyon dolar içini yaktı ‘Benzinde brüt kâr 37 kuruş’ savunması yaptı15.12.2010
  EkonomiOPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, sözleşme sürelerinin 5 yıla indirilip, uygulamanın geriye doğru işletilmesi üzerine bayi operasyonuna 250 milyon dolar yatırdıklarını söyledi ve şu anda litre başına kârın brüt 37 kuruş olduğunu belirtti.Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu da “Durup dururken bu parayı yatırdık” diye yakındı.
 • "Yüzde 64 vergi var onunla uğraşın"14.12.2010
  EkonomiOpet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, bir bayinin ve dağıtım şirketinin kar marjının benzinde brüt yüzde 4,8, motorinde ise 6,1 olduğunu belirterek, “Şu anda 4 liranın 38 kuruşu, bayi artı dağıtım şirketinin kar marjı.Burada vergileri unutuyoruz.Devlet hiçbir zaman vergiyi indirmedi.Geçen yıl benzinde yüzde 20, motorinde yüzde 30 artırdı.Ham petrol fiyatının artması ya da azalması aynı oranda pompa fiyatına yansımaz.Yüzde 10'la uğraşmak yerine yüzde 64 vergi var onunla uğraşın” dedi.
 • "Her yıl yüzde 20 büyüyeceğiz"01.12.2010
  EkonomiMcDonald's Türkiye Genel Müdürü Hakan Serim, “Her yıl yüzde 15-20 oranında büyüme hedefliyoruz.Geçen yıl yüzde 17-18 oranında büyüdük.Bu yılı da 26 restoranla kapatacağız” dedi.
 • Pompadan 3 milyar vergi akıyor, yol-su-elektriğin yüzde 2’sine denk geliyor - promosyon dağıtım
  Pompadan 3 milyar vergi akıyor, yol-su-elektriğin yüzde 2’sine denk geliyor18.07.2010
  EkonomiPetrol Ofisi CEO’su Melih Türker, akaryakıt fiyatlarının yüzde 60’ını vergilerin oluşturduğunu belirterek, “Zaman zaman ‘Vergiler size yol-su-elektrik olarak geri döner’ sloganıyla vatandaştan vergilerini düzenli ödemesi istenir.Sadece Petrol Ofisi, Türkiye’deki yol-su-elektriğin yüzde 2’sini karşılıyor, yani vergilerin yüzde 2’si bizim üzerimizden toplanıyor” dedi.
 • Alkollü içkiye ‘TAPDK kıskacı’na Rekabet Kurumu’ndan itiraz gitti - promosyon dağıtım
  Alkollü içkiye ‘TAPDK kıskacı’na Rekabet Kurumu’ndan itiraz gitti11.07.2010
  EkonomiRekabet Kurumu, alkollü içki üreticilerinin ‘bizi bitirir’ diye karşı çıktığı TAPDK’nın yeni taslağıyla ilgili görüş bildirdi.Kurum, münhasırlık ve perakende satıcılarına yönelik kampanya ve etkinlikleri yasaklayan düzenlemeleri haksız buldu.Rekabet Kurulu kararları ve ikincil mevzutlarla uyumlu hale getirilmesi gerektiğini bildirdi.
 • Yalçın BAYER

  SBS değişikliğinin maliyeti - promosyon dağıtım
  SBS değişikliğinin maliyeti01.07.2010
  YazarlarSBS sınav sistemi değişti.SBS sınav sisteminin değişmesi demek 4.5 milyon öğrenci için basılmış ders kitabından, yardımcı kitabına, test kitabından, dergilere kadar her şeyin yok edilmesi, yeni müfretedata göre yeniden basılması demektir.Bu işin kağıt maliyeti 15 milyon TL geçer.Bu işten zarar gören esnafın sıkıntısı ise işin çabası.
 • Konutta daha hızlı büyüyeceğiz - promosyon dağıtım
  Konutta daha hızlı büyüyeceğiz16.06.2010
  Ankaraİş Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altay, “2010 ile birlikte İş Bankası konut kredilerinde de daha rekabetçi davranmaya başladı.Çünkü mevcut müşterilerimiz yanı sıra konut kredisine ihtiyaç duyan birçok kişi bankasını bu alanda daha aktif görmek istiyor” dedi.
 • İş Bankası konut kredisine ağırlık verecek - promosyon dağıtım
  İş Bankası konut kredisine ağırlık verecek14.06.2010
  Ekonomiİş Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hülya Altay, bireysel bankacılığın bir dizi alanında özel sektör bankaları içinde lider konumunda bulunduklarını belirterek “Şimdiye kadar konut kredilerinde çok fazla rekabetçi olmadık.Şimdi 2010 ile birlikte İş Bankası konut kredilerinde de daha rekabetçi davranmaya başladı.Çünkü mevcut müşterilerimiz yanı sıra konut kredisine ihtiyaç duyan birçok kişi İş Bankası’nı bu alanda daha aktif görmek istiyor” diye konuştu.
 • Oğul TÜRKKAN

  Butik şarabın arzı hakkında - promosyon dağıtım
  Butik şarabın arzı hakkında02.06.2010
  YazarlarGeçenlerde Londra’daydım.Amacım bu dünyanın en güzel yeme içme şehrini tekrar koklamak ve tatmak, aynı zamanda da Masters of Wine (*)’ların toplantısına katılmaktı.
 • Tahsildaroğlu peynirden zeytinyağına geçiyor - promosyon dağıtım
  Tahsildaroğlu peynirden zeytinyağına geçiyor15.05.2010
  EkonomiEzine peynirini marka haline getiren Tahsildaroğlu, süt ve süt ürünleri ürettiği Çanakkale’nin zeytin pontansiyelinden de yararlanarak ambalajlı zeytinyağı sektörüne giriyor.
 • Yerel gazete promosyon olarak kene kartı dağıttı - promosyon dağıtım
  Yerel gazete promosyon olarak kene kartı dağıttı13.05.2010
  GündemTOKAT’ta yerel yayımlanan bir gazete promosyon olarak, vücuda yapışan keneyi kolaylıkla çıkartmaya yarayan kart dağıttı.Okurlar kene kartlarına büyük ilgi gösterirken, bazı kişilerin kene çıkartma konusunda yanlış bilgiye sahip olduğu görüldü.
 • Efes Pilsen'in sonu - promosyon dağıtım
  Efes Pilsen'in sonu11.05.2010
  BasketbolTütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Taslağı ile sigara ve alkollü içkilerin, satışı ve sunumunda önemli değişikliklere gidiliyor.Alkollü içki markalarının, spor kulüplerine isim olarak verilmesi de yasaklanıyor.
 • Tütün ve alkol piyasasına yeni düzenleme - promosyon dağıtım
  Tütün ve alkol piyasasına yeni düzenleme10.05.2010
  EkonomiTütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Taslağı ile sigara ve alkollü içkilerin, satışı ve sunumunda önemli değişikliklere gidiliyor.Buna göre alkollü içki markalarının, spor kulüplerine isim olarak verilmesi de yasaklanıyor.Yönetmelik bu şekilde çıkarsa en büyük sıkıntıyı Efes Pilsen çekecek ve takımın adının değiştirilmesi gerekecek.TAPDK, bunun için kulübe 1 yıl ek süre verecek.
 • Satışları artırmak için leblebi-çekirdek veriyorlar - promosyon dağıtım
  Satışları artırmak için leblebi-çekirdek veriyorlar09.04.2010
  Ekonomi
 • "Leblebi çekirdek vermelerine karşıyız"08.04.2010
  EkonomiTürkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Genel Başkanı Atıf Ketenci, ana dağıtım şirketlerinin satışlarını artırmak için promosyon adı altında leblebi-çekirdek ve deterjan vermelerine kendilerinin de karşı olduğunu söyledi.
 • Bakkalları koruma projesi - promosyon dağıtım
  Bakkalları koruma projesi18.03.2010
  EkonomiBursa Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, hipermarket zincirleri karşısında kan kaybeden bakkalları korumak, verimliliğini artırmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla kooperatifleşme yoluyla öncü model oluşturmak için proje hazırladı.
 • Lahmacunun fendi ünlü hamburger ve pizza markalarını yendi - promosyon dağıtım
  Lahmacunun fendi ünlü hamburger ve pizza markalarını yendi24.09.2009
  AnkaraUrfalı Hacı Mehmet’in işletmecisi Şahin Özlek, son dönemlerde Ankaralıların hamburger ve pizza yerine paket serviste lahmacun tercihinde yoğunlaştığına dikkat çekti.
 • ‘Tavan’la depoda 8.5 lira ucuzluk geldi, akaryakıtçı için yargı yolu göründü - promosyon dağıtım
  ‘Tavan’la depoda 8.5 lira ucuzluk geldi, akaryakıtçı için yargı yolu göründü27.06.2009
  EkonomiYAPTIĞI uyarı sonrasında akaryakıt dağıtım şirketlerinin akaryakıt fiyatlarını 4 kuruş dolayında indirmesini yeterli bulmayan EPDK, ‘tavan fiyat’a geçince, benzinli otomobilde depo başına 8.5 TL’lik ucuzluk gündeme geldi.Petrol Sanayi Derneği ise ‘tavan fiyat, yasayla uyumlu değil, yasal yollara başvurmak kaçınılmaz’ açıklamasını yaptı.
 • Promosyonlar bitecek, akaryakıt fiyatları düşecek - promosyon dağıtım
  Promosyonlar bitecek, akaryakıt fiyatları düşecek19.06.2009
  EkonomiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) akaryakıt fiyatlarının 20 Haziran'a kadar indirilmesi gerektiğine yönelik kararı sonrasında, sektör ile kurum arasında orta yol bulundu.Dağıtım şirketlerinin promosyonları kaldırıp fiyatları indirmeye sıcak baktığı ve bu yönde adımlar atacağı öğrenildi.
 • Pompa fiyatına tavan koyamazsınız - promosyon dağıtım
  Pompa fiyatına tavan koyamazsınız12.06.2009
  EkonomiAkaryakıt Dağıtıcıları Derneği (ADER) Başkanı Fikret Öztürk, akaryakıtta pompa fiyatına tavan koymanın mümkün olmadığını belirterek, “Eğer dağıtıcının yüzde 5,5'lik marjına tavan getirilmesi kastediliyorsa, kalan yüzde 94,5'e nasıl müdahale edilecek?” dedi.
 • 750 milyon Euro harcayıp, 200 milyon litre dondurma yedik - promosyon dağıtım
  750 milyon Euro harcayıp, 200 milyon litre dondurma yedik18.04.2009
  EkonomiGeçen yıl Türkiye’de kişi başı dondurma tüketimi 2.5 litreye ulaştı.Dondurma sektörünün raf cirosu 750 milyon Euro’yu buldu.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3
Sonraki »
Son Sayfa » »