Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : promosyon dağıtım >>
132  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Abone yarışı elektriklendi - promosyon dağıtım

  Abone yarışı elektriklendi26.04.2014

  Ekonomi

  Elektriği istediği tedarikçiden seçme hakkı tanıyan serbest tüketici uygulaması, henüz aylık faturası 134 lira ve üzerindeki aboneler için geçerli olmasına rağmen, sektörde yarış başladı.
 • Askerlik Kanunu değişiyor.İşte ayrıntıları - promosyon dağıtım

  Askerlik Kanunu değişiyor.İşte ayrıntıları20.01.2014

  Gündem2008

  Milli Savunma Bakanlığı'nca hazırlanan ve Bakanlar Kurulu'nca 13 Ocak 2014 tarihinde kararlaştırılan 'Askerlik Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı' TBMM'ye gönderildi.
 • Promosyon yasağı tüketiciye yaradı - promosyon dağıtım

  Promosyon yasağı tüketiciye yaradı21.02.2013

  Ekonomi

  Akaryakıt sektöründeki promosyon furyasını sona ermesinden sonra şirketlerin müşteri kazanmak için geliştirdiği stratejiler tüketiciye yarıyor.
 • YAYSAT 20.yaşını kutladı - promosyon dağıtım

  YAYSAT 20.yaşını kutladı30.11.2012

  Ekonomi

  YaySat 20.yılını Hilton Otel’de düzenlenen gala yemeğiyle kutladı.Yaysat bayilerinin bir araya geldiği davete Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’da katıldı.Gecede Kubat ve Funda Arar sahne aldı.
 • 20 yıldır ‘dağıtıyor’ - promosyon dağıtım

  20 yıldır ‘dağıtıyor’23.09.2012

  Ekonomi

  Yayın ve dağıtım alanında Türkiye’nin lider firması olan Yaysat, kuruluşunun 20’nci yılını kutluyor.
 • Promosyon yasağı sektörü vurdu, tekrarı için bakanlıkla görüşüyoruz - promosyon dağıtım

  Promosyon yasağı sektörü vurdu, tekrarı için bakanlıkla görüşüyoruz03.06.2012

  Ekonomi

  Türkiye’ye yeni atanan BP Ülke Başkanı Bud Fackrell, akaryakıt satışlarındaki promosyon yasağının tüm sektörü olumsuz etkilediğine işaret ederek, “Enerji Bakanlığı’nda bazı görüşmelerimiz oldu.Biz promosyonların tekrar uygulanmasını istiyoruz” diye konuştu.
 • Lukoil: Türkiye’deki bayilik sistemi bize çok ilginç görünüyor - promosyon dağıtım

  Lukoil: Türkiye’deki bayilik sistemi bize çok ilginç görünüyor01.04.2012

  Ekonomi

  Rusya’nın ikinci büyük petrol üreticisi olan Lukoil Dünya Başkan Yardımcısı Vadim Vorobyev, Türkiye’de akaryakıt dağıtımında bugün sahip oldukları yüzde 5 pazar payından memnun olduklarını belirterek, “Dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar bayilik operasyonu yok.Bu çalışma modeli bizim için ilginç” dedi.
 • Yunanistan, ‘varlık’ satmaya geldi ‘sıcak para’ istemedi - promosyon dağıtım

  Yunanistan, ‘varlık’ satmaya geldi ‘sıcak para’ istemedi20.03.2012

  Ekonomi

  Yunanistan Yatırım Promosyon İcra Kurul Başkanı Aristomenis Syngros, “Türkiye Yunanistan ekonomileri arasında sinerji var.Kriz sonrasında geleceği parlak Yunanistan’a uzun vadeli düşünen yatırımcı istiyoruz.Türk şirketler şansını denemeli.Özelleştirme hedefimiz 50 milyar Euro” dedi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Eurovision sürprizi Can Bonomo’ya dair - promosyon dağıtım

  Eurovision sürprizi Can Bonomo’ya dair10.01.2012

  Magazin Yazarlar

  Evet herkes için sürpriz oldu Can Bonomo.
 • Sinemaya aile teşviki - promosyon dağıtım

  Sinemaya aile teşviki02.01.2012

  Kültür Sanat

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca, Türk filmlerini destekleme konusunda yeni bir mekanizma oluşturularak gişe yapan filmlerin yanı sıra, tüm aile bireylerinin birlikte izleyebileceği, genel izleyiciye hitap eden yapımların teşvik edilmesi öngörülüyor.
 • Erkan ÇELEBİ

  İndirim ve pompada bedava yarışı işe yaradı, bayi ciroları yüzde 30 arttı - promosyon dağıtım

  İndirim ve pompada bedava yarışı işe yaradı, bayi ciroları yüzde 30 arttı22.10.2011

  Yazarlar

  TABAK, bardak, çatal-bıçak gibi promosyonların yasaklanmasının ardından, banka ve GSM operatörü kuruluşlarla işbirliği yaparak, ‘anında kasada indirim’ ve ‘pompada bedava yakıt’ kampanyalarını devreye sokan akaryakıt dağıtım şirketleri cirolarını yüzde 30’a varan oranda artırdı.İndirimler yüzde 7’ye, bedava yakıt müşteri başına 50 TL’yi buldu.
 • Emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi - promosyon dağıtım

  Emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi01.07.2011

  Ekonomi

  Ankara 10.Sulh Hukuk Mahkemesi’nden emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon müjdesi geldi.Yargıtay’ın kararına yerel mahkeme de uyunca emeklilere geriye dönük 5 yıllık promosyon ödemesinin yolu açıldı.
 • Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU

  Bugün Dünya Çevre Günü herkese hayırlı promosyonlar! - promosyon dağıtım

  Bugün Dünya Çevre Günü herkese hayırlı promosyonlar!05.06.2011

  Yazarlar

  Türkiye’de promosyon pazarının büyüklüğü maalesef rakamsal olarak belirlenemiyor, çünkü sektör olarak tanımlanmayıp hediyelik eşya altında kategorize ediliyor.Bununla beraber çılgın bir şekilde büyüyen bu sektörün çevre dostu olması şart oldu!
 • Danıştay, alkollü içkide 24 yaş sınırını ‘özgürlüğe aykırı’ bulup freni koydu - promosyon dağıtım

  Danıştay, alkollü içkide 24 yaş sınırını ‘özgürlüğe aykırı’ bulup freni koydu25.05.2011

  Ekonomi

  TAPDK yönetmeliğinin, 20 cl ve altında alkollü içkilerin marketlerde satışını engelleyen ve 24 yaş sınırı getiren maddelerini Danıştay iptal etti.Kararda “Hem 18 yaşını doldurmuş kişilerin içki içme ve satın alma özgürlüğünü sınırlandırması, hem de Anayasa’nın güvence altına aldığı çalışma hürriyetine aykırı bir düzenleme getirilmiş” denildi.Demet CENGİZ-Oya ARMUTÇU
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Bursa Belediyesi Ricky Martin’e 300 bin euro verdi mi? - promosyon dağıtım

  Bursa Belediyesi Ricky Martin’e 300 bin euro verdi mi?25.05.2011

  Magazin Yazarlar

  Ricky Martin Türkiye’ye geliyor; 18 Haziran’da İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena’da, 20 Haziran’da da Bursa’da iki konser verecek.
 • Danıştay'dan alkol yasağına iptal kararı - promosyon dağıtım

  Danıştay'dan alkol yasağına iptal kararı24.05.2011

  Ekonomi

  Danıştay 13.Dairesi, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumunun 7 Ocak 2011 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Tütün Mamülleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin, “Hacmi 20 cl ve altında bulunan ambalajlardaki alkollü içkilerin bakkal ve marketlerde satılamayacağı” ve “Çocukları ve gençleri hedef alan veya bu kişilerin ilgi alanına giren etkinliklerde alkollü içki satılamayacağına” ilişkin hükümlerinin yürütmesini durdurdu.
 • Emeklilere promosyon yolunu açacak karar - promosyon dağıtım

  Emeklilere promosyon yolunu açacak karar01.05.2011

  Ekonomi

  Yargıtay 3.Hukuk Dairesi, Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) emekli aylığı alan, aynı zamanda Ankara Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini de sürdüren Sedat Vural'ın, aylık aldığı bankadan kendisine de “promosyon” parası ödenmesi talebiyle açtığı davada, idari yargının görevli olduğu gerekçesiyle ret kararı veren Ankara 10.Sulh Hukuk Mahkemesinin kararını bozdu.Davayı açan Sedat Vural Yargıtay'ın kararını hurriyet.com.tr'ye değerlendirirken bu kararın emeklilere promosyon yolunu açacağını söyledi.
 • Benzine 5 kuruş zam geldi 4 liralık fiyat Türkiye’ye yayıldı - promosyon dağıtım

  Benzine 5 kuruş zam geldi 4 liralık fiyat Türkiye’ye yayıldı01.03.2011

  Ekonomi

  Geçen hafta 8-9 kuruş zamlanan, daha sonra 1 kuruş indirilen benzin fiyatı dün de 4-5 kuruş arttı.Böylece son bir haftada benzine 13 kuruş zam yapılmış oldu.Türkiye’nin tüm illerinde benzinin pompa fiyatı 4 lirayı geçerken, Van bu konuda şampiyonluğunu perçinledi.Van’da dün benzinin pompa fiyatı 4.18 lirayı görürken, İzmir fiyatların en düşük olduğu illerin başını çekti.
 • Pompada promosyon sona yaklaştı, akaryakıtta 5 kuruşluk indirim geldi - promosyon dağıtım

  Pompada promosyon sona yaklaştı, akaryakıtta 5 kuruşluk indirim geldi20.01.2011

  Ekonomi

  EPDK’nın akaryakıt istasyonlarındaki promosyon uygulamalarına fren koyma kararının devreye girmesine 10 gün kala, bazı şirketler indirime gitti, bazıları da hediye akaryakıt uygulamasına başladı.
 • Akaryakıtta ilk indirimler geldi - promosyon dağıtım

  Akaryakıtta ilk indirimler geldi19.01.2011

  Ekonomi

  Opet, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde kar marjını 40 kuruştan 35 kuruş seviyesine indireceğini açıkladı.Akaryakıt sektörünün yeni temsilcisi Full'de tüm akaryakıt ürünlerinde yüzde 7'ye varan indirim uyguluyor.
 • Zarar etmemek için ütü dağıtan elektirik şirketinin inanılmaz yükselişi - promosyon dağıtım

  Zarar etmemek için ütü dağıtan elektirik şirketinin inanılmaz yükselişi17.01.2011

  Ekonomi

  ATATÜRK’ün emriyle kurulan, Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın da 5 yıl genel müdürlüğünü yaptığı Türkiye’nin ilk özel elektrik şirketi olan, Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketinin, kurulduğu ilk yıllarda tüketimi artırmak ve zarardan kurtulabilmek için bedava ütü dağıtmış.
 • Benzin zammı şaşırttı - promosyon dağıtım

  Benzin zammı şaşırttı12.01.2011

  Ekonomi

  Tüketiciler Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Dinç, benzine yapılan son zammın kendilerini çok şaşırttığını belirterek, “Akaryakıt sektöründeki bariz kartel oluşumu dağıtılmadan benzinin ucuzlaması çok zor.Devlet verginin vergisinden küçük bir kalem oynatmayla vazgeçse, inanın benzin bir günde yüzde 7 ucuzlar” dedi.
 • EPDK Başkanı Köktaş: Yabancı sermaye risk almıyor - promosyon dağıtım

  EPDK Başkanı Köktaş: Yabancı sermaye risk almıyor09.01.2011

  Ekonomi

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Hasan Köktaş, uluslararası yatırımcının Türkiye'deki hukuk sisteminin riskini almak istemediğini belirtirken, “bundan dolayı ilk aşamada ihalelere pek rağbet göstermiyor, sonradan birleşme ve devralmayla sektörün içine giriyor” dedi.
 • Efes gelecek sezon potaya veda edecek, spora akan 35 milyon lira kesilecek - promosyon dağıtım

  Efes gelecek sezon potaya veda edecek, spora akan 35 milyon lira kesilecek07.01.2011

  Ekonomi

  Yaklaşık 35 yıl önce Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ın Kadıköyspor’u 125 bin liraya satın alarak kurduğu Efes Pilsen Spor Kulübü, TAPDK’nın yeni yönetmeliğiyle tarih olacak.Basketbolda 1 yıl içerisinde adını ve logosunu değiştirmek zorunda kalan Efes Pilsen, spor sponsorluklarını da bitirecek ve Türk sporu 35 milyon lira kaybedecek.
 • İçki ve sigarada yeni dönem - promosyon dağıtım

  İçki ve sigarada yeni dönem06.01.2011

  Ekonomi

  Spor kulüpleri ve takımların isim ve tanıtımlarında alkollü içki markalarını çağrıştıran isim, logo, amblem ve işaretler kullanılamayacak.Mevcut spor kulüpleri de, bu aykırılığı 1 yıl içerisinde giderecek.
 • Avrupa’daki kış vurdu benzin yine 4 lirayı aştı - promosyon dağıtım

  Avrupa’daki kış vurdu benzin yine 4 lirayı aştı28.12.2010

  Ekonomi

  Tüketiciler akaryakıtta indirim beklerken dün yine zam yapıldı.Benzinin fiyatı 4-6 kuruş artarken, Van’da 97 oktan kurşunsuz benzinin fiyatı 4 lirayı aştı.Dünkü zamda Avrupa’daki kış koşulları önemli rol oynadı.
 • Kış Avrupa’yı vurdu, bizde motorin fiyatını yükseltti - promosyon dağıtım

  Kış Avrupa’yı vurdu, bizde motorin fiyatını yükseltti23.12.2010

  Ekonomi

  Hükümet 97 oktan benzinin 4 lirayı aşması üzerine harekete geçip dağıtım şirketi-bayi kârı ve promosyon giderlerine odaklanıp, fiyat ateşini düşürmeye çalışırken, dün motorine 7-8 kuruş zam geldi.Avrupa’daki ağır kış koşullarının motorin fiyatlarını etkilediğini belirten Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Başkanı Muammer Ekim, “Akdeniz petrol borsasını referans aldığımız için burada fiyatların artması bizi de etkiledi” dedi.
 • Benzinin litresinde 5-10 kuruş yükü gördü 200 milyon dolarlık promosyonu bitirdi - promosyon dağıtım

  Benzinin litresinde 5-10 kuruş yükü gördü 200 milyon dolarlık promosyonu bitirdi16.12.2010

  Ekonomi

  Akaryakıtta litreye 5-10 kuruş olarak yansıdığı hesap edilen tüm mal promosyonlarına 31 Ocak’tan itibaren yasak geldi.EPDK’nın bu kararına ise ilk tepki cirosu 1 milyar doları bulan promosyon sektöründen geldi.Promotürk Başkanı Esad Ahmet Özdem, bu kararla birlikte sektörün yüzde 15-20 daralacağını söyledi.
 • Bayiye yatan 250 milyon dolar içini yaktı ‘Benzinde brüt kâr 37 kuruş’ savunması yaptı - promosyon dağıtım

  Bayiye yatan 250 milyon dolar içini yaktı ‘Benzinde brüt kâr 37 kuruş’ savunması yaptı14.12.2010

  Ekonomi

  OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, sözleşme sürelerinin 5 yıla indirilip, uygulamanın geriye doğru işletilmesi üzerine bayi operasyonuna 250 milyon dolar yatırdıklarını söyledi ve şu anda litre başına kârın brüt 37 kuruş olduğunu belirtti.Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu da “Durup dururken bu parayı yatırdık” diye yakındı.
 • "Yüzde 64 vergi var onunla uğraşın"13.12.2010

  Ekonomi

  Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, bir bayinin ve dağıtım şirketinin kar marjının benzinde brüt yüzde 4,8, motorinde ise 6,1 olduğunu belirterek, “Şu anda 4 liranın 38 kuruşu, bayi artı dağıtım şirketinin kar marjı.Burada vergileri unutuyoruz.Devlet hiçbir zaman vergiyi indirmedi.Geçen yıl benzinde yüzde 20, motorinde yüzde 30 artırdı.Ham petrol fiyatının artması ya da azalması aynı oranda pompa fiyatına yansımaz.Yüzde 10'la uğraşmak yerine yüzde 64 vergi var onunla uğraşın” dedi.
 • "Her yıl yüzde 20 büyüyeceğiz"30.11.2010

  Ekonomi

  McDonald's Türkiye Genel Müdürü Hakan Serim, “Her yıl yüzde 15-20 oranında büyüme hedefliyoruz.Geçen yıl yüzde 17-18 oranında büyüdük.Bu yılı da 26 restoranla kapatacağız” dedi.
 • Pompadan 3 milyar vergi akıyor, yol-su-elektriğin yüzde 2’sine denk geliyor - promosyon dağıtım

  Pompadan 3 milyar vergi akıyor, yol-su-elektriğin yüzde 2’sine denk geliyor17.07.2010

  Ekonomi

  Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker, akaryakıt fiyatlarının yüzde 60’ını vergilerin oluşturduğunu belirterek, “Zaman zaman ‘Vergiler size yol-su-elektrik olarak geri döner’ sloganıyla vatandaştan vergilerini düzenli ödemesi istenir.Sadece Petrol Ofisi, Türkiye’deki yol-su-elektriğin yüzde 2’sini karşılıyor, yani vergilerin yüzde 2’si bizim üzerimizden toplanıyor” dedi.
 • Alkollü içkiye ‘TAPDK kıskacı’na Rekabet Kurumu’ndan itiraz gitti - promosyon dağıtım

  Alkollü içkiye ‘TAPDK kıskacı’na Rekabet Kurumu’ndan itiraz gitti10.07.2010

  Ekonomi

  Rekabet Kurumu, alkollü içki üreticilerinin ‘bizi bitirir’ diye karşı çıktığı TAPDK’nın yeni taslağıyla ilgili görüş bildirdi.Kurum, münhasırlık ve perakende satıcılarına yönelik kampanya ve etkinlikleri yasaklayan düzenlemeleri haksız buldu.Rekabet Kurulu kararları ve ikincil mevzutlarla uyumlu hale getirilmesi gerektiğini bildirdi.
 • Yalçın BAYER

  SBS değişikliğinin maliyeti - promosyon dağıtım

  SBS değişikliğinin maliyeti30.06.2010

  Yazarlar

  SBS sınav sistemi değişti.SBS sınav sisteminin değişmesi demek 4.5 milyon öğrenci için basılmış ders kitabından, yardımcı kitabına, test kitabından, dergilere kadar her şeyin yok edilmesi, yeni müfretedata göre yeniden basılması demektir.Bu işin kağıt maliyeti 15 milyon TL geçer.Bu işten zarar gören esnafın sıkıntısı ise işin çabası.
 • Konutta daha hızlı büyüyeceğiz - promosyon dağıtım

  Konutta daha hızlı büyüyeceğiz15.06.2010

  Ankara

  İş Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altay, “2010 ile birlikte İş Bankası konut kredilerinde de daha rekabetçi davranmaya başladı.Çünkü mevcut müşterilerimiz yanı sıra konut kredisine ihtiyaç duyan birçok kişi bankasını bu alanda daha aktif görmek istiyor” dedi.
 • İş Bankası konut kredisine ağırlık verecek - promosyon dağıtım

  İş Bankası konut kredisine ağırlık verecek13.06.2010

  Ekonomi

  İş Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hülya Altay, bireysel bankacılığın bir dizi alanında özel sektör bankaları içinde lider konumunda bulunduklarını belirterek “Şimdiye kadar konut kredilerinde çok fazla rekabetçi olmadık.Şimdi 2010 ile birlikte İş Bankası konut kredilerinde de daha rekabetçi davranmaya başladı.Çünkü mevcut müşterilerimiz yanı sıra konut kredisine ihtiyaç duyan birçok kişi İş Bankası’nı bu alanda daha aktif görmek istiyor” diye konuştu.
 • Butik şarabın arzı hakkında - promosyon dağıtım

  Butik şarabın arzı hakkında01.06.2010

  Yazarlar

  Geçenlerde Londra’daydım.Amacım bu dünyanın en güzel yeme içme şehrini tekrar koklamak ve tatmak, aynı zamanda da Masters of Wine (*)’ların toplantısına katılmaktı.
 • Tahsildaroğlu peynirden zeytinyağına geçiyor - promosyon dağıtım

  Tahsildaroğlu peynirden zeytinyağına geçiyor14.05.2010

  Ekonomi

  Ezine peynirini marka haline getiren Tahsildaroğlu, süt ve süt ürünleri ürettiği Çanakkale’nin zeytin pontansiyelinden de yararlanarak ambalajlı zeytinyağı sektörüne giriyor.
 • Yerel gazete promosyon olarak kene kartı dağıttı - promosyon dağıtım

  Yerel gazete promosyon olarak kene kartı dağıttı12.05.2010

  Gündem

  TOKAT’ta yerel yayımlanan bir gazete promosyon olarak, vücuda yapışan keneyi kolaylıkla çıkartmaya yarayan kart dağıttı.Okurlar kene kartlarına büyük ilgi gösterirken, bazı kişilerin kene çıkartma konusunda yanlış bilgiye sahip olduğu görüldü.
 • Efes Pilsen'in sonu - promosyon dağıtım

  Efes Pilsen'in sonu10.05.2010

  Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Taslağı ile sigara ve alkollü içkilerin, satışı ve sunumunda önemli değişikliklere gidiliyor.Alkollü içki markalarının, spor kulüplerine isim olarak verilmesi de yasaklanıyor.
 • Tütün ve alkol piyasasına yeni düzenleme - promosyon dağıtım

  Tütün ve alkol piyasasına yeni düzenleme09.05.2010

  Ekonomi

  Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Taslağı ile sigara ve alkollü içkilerin, satışı ve sunumunda önemli değişikliklere gidiliyor.Buna göre alkollü içki markalarının, spor kulüplerine isim olarak verilmesi de yasaklanıyor.Yönetmelik bu şekilde çıkarsa en büyük sıkıntıyı Efes Pilsen çekecek ve takımın adının değiştirilmesi gerekecek.TAPDK, bunun için kulübe 1 yıl ek süre verecek.
 • Satışları artırmak için leblebi-çekirdek veriyorlar - promosyon dağıtım

  Satışları artırmak için leblebi-çekirdek veriyorlar08.04.2010

  Ekonomi

 • "Leblebi çekirdek vermelerine karşıyız"07.04.2010

  Ekonomi

  Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Genel Başkanı Atıf Ketenci, ana dağıtım şirketlerinin satışlarını artırmak için promosyon adı altında leblebi-çekirdek ve deterjan vermelerine kendilerinin de karşı olduğunu söyledi.
 • Bakkalları koruma projesi - promosyon dağıtım

  Bakkalları koruma projesi17.03.2010

  Ekonomi

  Bursa Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, hipermarket zincirleri karşısında kan kaybeden bakkalları korumak, verimliliğini artırmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla kooperatifleşme yoluyla öncü model oluşturmak için proje hazırladı.
 • Gijon Festivali’nin açılışı Akın’dan - promosyon dağıtım

  Gijon Festivali’nin açılışı Akın’dan20.11.2009

  Yönetmen Fatih Akın, son filmi "Soul Kitchen" ile İspanya'nın Gijon Film Festivali'nin açılışını yaptı.
 • Lahmacunun fendi ünlü hamburger ve pizza markalarını yendi - promosyon dağıtım

  Lahmacunun fendi ünlü hamburger ve pizza markalarını yendi23.09.2009

  Ankara

  Urfalı Hacı Mehmet’in işletmecisi Şahin Özlek, son dönemlerde Ankaralıların hamburger ve pizza yerine paket serviste lahmacun tercihinde yoğunlaştığına dikkat çekti.
 • ‘Tavan’la depoda 8.5 lira ucuzluk geldi, akaryakıtçı için yargı yolu göründü - promosyon dağıtım

  ‘Tavan’la depoda 8.5 lira ucuzluk geldi, akaryakıtçı için yargı yolu göründü26.06.2009

  Ekonomi

  YAPTIĞI uyarı sonrasında akaryakıt dağıtım şirketlerinin akaryakıt fiyatlarını 4 kuruş dolayında indirmesini yeterli bulmayan EPDK, ‘tavan fiyat’a geçince, benzinli otomobilde depo başına 8.5 TL’lik ucuzluk gündeme geldi.Petrol Sanayi Derneği ise ‘tavan fiyat, yasayla uyumlu değil, yasal yollara başvurmak kaçınılmaz’ açıklamasını yaptı.
 • Promosyonlar bitecek, akaryakıt fiyatları düşecek - promosyon dağıtım

  Promosyonlar bitecek, akaryakıt fiyatları düşecek18.06.2009

  Ekonomi

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) akaryakıt fiyatlarının 20 Haziran'a kadar indirilmesi gerektiğine yönelik kararı sonrasında, sektör ile kurum arasında orta yol bulundu.Dağıtım şirketlerinin promosyonları kaldırıp fiyatları indirmeye sıcak baktığı ve bu yönde adımlar atacağı öğrenildi.
 • Pompa fiyatına tavan koyamazsınız - promosyon dağıtım

  Pompa fiyatına tavan koyamazsınız11.06.2009

  Ekonomi

  Akaryakıt Dağıtıcıları Derneği (ADER) Başkanı Fikret Öztürk, akaryakıtta pompa fiyatına tavan koymanın mümkün olmadığını belirterek, “Eğer dağıtıcının yüzde 5,5'lik marjına tavan getirilmesi kastediliyorsa, kalan yüzde 94,5'e nasıl müdahale edilecek?” dedi.
 • 750 milyon Euro harcayıp, 200 milyon litre dondurma yedik - promosyon dağıtım

  750 milyon Euro harcayıp, 200 milyon litre dondurma yedik17.04.2009

  Ekonomi

  Geçen yıl Türkiye’de kişi başı dondurma tüketimi 2.5 litreye ulaştı.Dondurma sektörünün raf cirosu 750 milyon Euro’yu buldu.


Yazarlara göre

18
Ali Atıf BİR
3
Cengiz SEMERCİOĞLU
1
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Emin ÇÖLAŞAN
2
Erkan ÇELEBİ
5
Ertuğrul ÖZKÖK
2
Mehmet Y. YILMAZ
1
Nurten ERK TOSUNER
1
Onur BAŞTÜRK
1
Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU
1
Tolga AKYILDIZ
1
Tuğrul ŞAVKAY
1
Uğur CEBECİ
1
Vahap MUNYAR
1
Yalçın BAYER
2
Şükrü KIZILOT
1


Bölümlere göre
AKDENİZ
2
Anasayfa
2
Ankara
2
Cumartesi
1
DİĞER HABERLER
3
Ege
2
Ekonomi
65
Gündem
7
Gündem2008
1
Kültür Sanat
3
Magazin Yazarlar
2
Serdar Devrim
1
Son Dakika
1
Yazarlar
23