Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Aramanıza en yakın sonuç(lar) " kurtce " kriter(ler)i için bulundu.
6.894  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Peşmergeler Kobani’ye girdikurtce lakırdı -

  Peşmergeler Kobani’ye girdi31.10.2014

  DÜNYA

  Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nin (IKBY) gönderdiği 155 peşmerge, Suriye’nin IŞİD saldırısı altındaki Kobani kentine girdi.
 • Levent Üzümcü: Ege Denizi insan mezarlığına döndükurtce lakırdı -

  Levent Üzümcü: Ege Denizi insan mezarlığına döndü31.10.2014

  Keyif

  Tiyatro sanatçısı Levent Üzümcü ile rol aldığı İstibdat Kumpanyası öncesi hem bu oyunu hem de bu sezon yer alacağı projeleri konuştuk.
 • Peşmerge hesabı ödemedikurtce lakırdı -

  Peşmerge hesabı ödemedi30.10.2014

  EKONOMİ

  Önceki gece Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Kobani’ye karayoluyla gönderilen peşmerge grubu, Mardin-Urfa karayolu üzerindeki Demirol Dinlenme Tesisleri’nde yediği yemeğin parasını ödemedi.80 kişinin yediği yemeğin faturası 1040 lira.
 • Cengiz ÇANDAR

  Peşmerge Kobani'de, Ankara

  Peşmerge Kobani'de, Ankara "ofsayt"ta.29.10.2014

  YAZARLAR

  Peşmerge’nin Türkiye toprakları üzerinden Kobani’ye geçmesi, ilk bakışta göründüğünden çok daha önemli bir olay.Tarihi bir gelişme.
 • Bugün doğumgünü olan Ahmet Kaya kimdir?kurtce lakırdı -

  Bugün doğumgünü olan Ahmet Kaya kimdir?28.10.2014

  GÜNDEM

  Ahmet Kaya 16 Kasım 2000 yılında Paris'te hayata gözlerini yuman sanatçının bgün doğumgünü.İşte Ahmet Kaya'nın hayatı.
 • Davutoğlu'ndan önemli açıklamalarkurtce lakırdı -

  Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar27.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu İstanbul’dan Ankara’ya hareketinden önce önemli açıklamalar yaptı.Davutoğlu Hakkari’de 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili “Olayın mesulü olduğuna dair elimizde deliller bulunan şahıslar gözaltına alındılar.İlgili şahıslar şu anda gözaltındalar” dedi.
 • Böyle uğurlandıkurtce lakırdı -

  Böyle uğurlandı26.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKÂRİ’nin Yüksekova ilçesinde cadde ortasında uğradıkları silahlı saldırıda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle ile Jandarma erler Ramazan Köse ve Yunus Yılmaz dün Hakkâri ve Van’da düzenlenen törenlerin ardından dualarla memleketlerine uğurlandı.Şehitler için ilk tören Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlendi.Türk bayraklarına sarılan tabutlar omuzlarda taşınarak Van’a gönderilmek üzere helikoptere alındı.
 • Kurtulmuş: Türkiye zor olanı yapıyorkurtce lakırdı -

  Kurtulmuş: Türkiye zor olanı yapıyor26.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Batman’daki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi, çözüm sürecini ve Ortadoğu’daki gelişmeleri değerlendirdi.Çözüm sürecini herkesin sahiplenmesi gerektiğini söyleyen Kurtulmuş, "Türkiye zor olanı, diğer ülkelerin yapmadığını yapıyor.Önemli bir adım atıyor.30 yılda 1.2 trilyon dolar kaybımız oldu, 35 bin insanımız öldü.Yazıktır, günahtır.35 bin aileye ateş düştü" dedi.
 • Hain pusuda 6 gözaltıkurtce lakırdı -

  Hain pusuda 6 gözaltı26.10.2014

  GÜNDEM

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili 6 kişi gözaltına alındı.PKK saldırısında şehit olan Jandarma Er Yunus Yılmaz bugün Bingöl'de Kürtçe ağıtlar eşliğinde toprağa verildi.Cenazeye katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz 'Bu kurşunlar ülkenin geleceğine sıkıldı' dedi.
 • Cumartesi Anneleri 500'ncü kez biraradakurtce lakırdı -

  Cumartesi Anneleri 500'ncü kez birarada25.10.2014

  GÜNDEM

  Kayıp ailelerinin oluşturduğu 'Cumartesi Anneleri', 500'ncü kez eylemde.
 • Ortaylı: İşadamları uyuyorkurtce lakırdı -

  Ortaylı: İşadamları uyuyor22.10.2014

  GÜNDEM

  İZMİR Ticaret Borsası Ekim ayı Meclis toplantısına konuk olan ünlü tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı, İzmir’in tarihi gelişimini anlattı.
 • IKBY Parlamentosu Peşmerge için toplandıkurtce lakırdı -

  IKBY Parlamentosu Peşmerge için toplandı22.10.2014

  DÜNYA

  Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Parlamentosu, Peşmergenin Kobani'ye (Ayn el Arap) geçişini görüşmek için toplandı.Oylama öncesinde parlamentoya gelen Peşmerge Bakanı Mustafa Seyid Kadir, milletvekillerine bilgi verecek.
 • Davutoğlu'ndan çözüm süreci açıklamasıkurtce lakırdı -

  Davutoğlu'ndan çözüm süreci açıklaması19.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, çözüm sürecine ilişkin “Birileri Türkiye'de bir yaranın, kanayan bir yaranın şifa olmaya başladığını görünce başka yaraları kanatarak o kabuk bağlamaya başlayan yarayı da açmaya çalıştı.Geriye çekilme durdu.Biz yine de sabırla takip ettik, çünkü bu proje bizim projemiz” dedi.
 • Çocukları yakıyorlardıkurtce lakırdı -

  Çocukları yakıyorlardı18.10.2014

  GÜNDEM

  Siirt Kız Yetiştirme Yurdu’nun, IŞİD’i protesto bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösteriler sırasında, içindeki kız çocuklarıyla birlikte ateşe verildiği ortaya çıktı.
 • Kürtçe gazete dağıtıcısı toprağa verildikurtce lakırdı -

  Kürtçe gazete dağıtıcısı toprağa verildi15.10.2014

  Gündem2008

  ADANA’da maskeli 2 kişinin başına ateş ederek öldürdüğü ‘Azadiya Welat’ ve ‘Gündem’ gazeteleri dağıtıcısı Kadri Bağdu (46) toprağa verildi.
 • Kobani eyleminde öldürülen kişinin ailesinden kan donduran sözlerkurtce lakırdı -

  Kobani eyleminde öldürülen kişinin ailesinden kan donduran sözler14.10.2014

  Gündem2008

  Diyarbakır'da düzenlenen Kobani olaylarında hayatını kaybeden 12 kişiden 3'ünün ölümünün tüyler ürperten ayrıntıları ortaya çıktı.
 • Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç: Dünyayı başlarına yıkarızkurtce lakırdı -

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç: Dünyayı başlarına yıkarız14.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Mesele Kobani değil, mesele Kobani bahanesiyle çok özledikleri ayaklanmayı gerçekleştirmek.Buna yıllarca muvaffak olamadılar, bundan sonra da olamayacaklar.Dünyayı başlarına yıkarız" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan:

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizin IŞİD'ten ne farkınız var"10.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Burası muz cumhuriyeti değil, dışarıdan talimat alacaksın gelip burada huzuru bozmaya kalkışacaksın, bizim huzurumuz bozulmaz ama bunu yapanların da onların maşalarının da huzuru çok kötü bozulacak" dedi.
 • Mardin'de öldürülen 2 kişinin olaylarla ilgisi yokkurtce lakırdı -

  Mardin'de öldürülen 2 kişinin olaylarla ilgisi yok08.10.2014

  Gündem2008

  Mardin’in Kızıltepe İlçesinde dün gece çıkan olaylar sırasında öldürülmüş olarak bulunan iki kişinin kimliği tespit edildi.
 • Sanatçılardan Meclis'e çağrıkurtce lakırdı -

  Sanatçılardan Meclis'e çağrı08.10.2014

  Gündem2008

  SİNEMA, tiyatro, edebiyat ve müzik camiasından pek çok sanatçı, Change.org sitesi üzerinden Kobani için imza kampanyası başlattı.
 • Öcalan kantonukurtce lakırdı -

  Öcalan kantonu07.10.2014

  Planet

  Rojava, her üçü de Türkiye ili sınırdaşı olan 3 özerk bölgeden oluşuyor.Bu 3 bölge yekpare bir bütün oluşturmuyor.En batıda Hatay ve Kilis ile komşu olan Afrin Kantonu var.Ortada Kobani Kantonu.En doğuda ise Mardin ve Şırnak ile komşu olan Cezire Kantonu var.Doğu sınırında Irak’taki Bölgesel Kürt Yönetimi ile komşu olan bu kantonun nüfusu 1 milyon dolayında.Görevlilerin yakalarında, duvarlarda Abdullah Öcalan fotoğrafları var.Kadın akademisinde Öcalan posteri altında tarih dersleri veriliyor.Meydanda dev Öcalan posteri.
 • TEOG’da o dersleri aldıkkurtce lakırdı -

  TEOG’da o dersleri aldık06.10.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, öğrenciler, veliler ve öğretmenler arasında geniş çaplı tepki ve tartışmalara yol açan tüm konularda sorularımızı yanıtladı.TEOG’da gereken dersi aldıklarını belirten Tekin, başörtüsü serbestisinden dövme yasağına, öğretmenlere rotasyondan zorunlu din dersine tüm merak edilenleri anlattı.
 • General Barzani: IŞİD militanları hayvan taşınan kamyonlarla geziyorkurtce lakırdı -

  General Barzani: IŞİD militanları hayvan taşınan kamyonlarla geziyor05.10.2014

  Planet

  Irak Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'nin yeğeni, Mahmur ve Giwer Cephe Komutanı General Sirwan Barzani, Irak'ta IŞİD'in 15 bin silahlı elemanı olduğunu ve bunların yüzde 85'inin Iraklı olduğunu söyledi.IŞİD'in hava operasyonları nedeniyle taktik değiştirdiğini ve eski güçlerinin kalmadığını belirten Barzani, "Artık kalabalık konvoylarla gezip gövde gösterisi yapamıyorlar.Küçük ve sivil araçlarla geziyorlar.Aldığımız bazı istihbaratlar da var.Hayvan taşınan iki katlı kamyonlarla gezdiklerini duyduk.Üste hayvan koyuyorlar, altında ise kendilerini, silah, cephane ve patlayıcılarını saklıyorlar" dedi.
 • Kobani'ye destek yürüyüşünde olaykurtce lakırdı -

  Kobani'ye destek yürüyüşünde olay05.10.2014

  Gündem2008

  HAKKARİ’de, Demokratik Özgür Kadın Hareketi (DÖKH) tarafından düzenlenen Kobani’ye destek yürüyüşünde olaylar çıktı.Taşla saldıran göstericilere polis göz yaşartıcı bomba ve tazyikli su ile müdahale etti.
 • Sınırda köyler boşaltılıyorkurtce lakırdı -

  Sınırda köyler boşaltılıyor04.10.2014

  Gündem2008

  Suriye tarafından ateşlenen bir havan mermisi sınırı aştı ve Suruç’un Atmanek Mahallesi’ndeki bir eve isabet etti.Şanlıurfa Valiliği karar aldı.Mürşitpınar'da köyün boşaltılması için anons yapılıyor.Bölgeye giriş-çıkışlar yasaklanırken, sınır hattına tank sevkiyatı da yapıldı.
 • İzmir'de tezkere protestosukurtce lakırdı -

  İzmir'de tezkere protestosu02.10.2014

  Ege

  İzmir’de toplanan sivil toplum kuruluşlarının üyeleriyle bazı avukatlar, TBMM Başkanlığı’na sunulan Başbakanlık Tezkeresi’ne karşı eylem yaptı.Avukatlar, yürüyüşe cübbeleriyle katılırken, gruptakiler sık sık ’Kürdistan IŞİD’e mezar olacak’ sloganı attı.
 • İstanbul Üniversitesi yine karıştıkurtce lakırdı -

  İstanbul Üniversitesi yine karıştı28.09.2014

  Gündem2008

  İstanbul Üniversitesi'nde bir grup öğrenci, IŞİD'i protesto etmek için Fen Edebiyat Fakültesi'nin bahçesinde toplandı.Bu sırada, fakültenin dışında bulunan başka bir grupla eylem yapan öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.O anları ise, bir öğrenci cep telefonuyla görüntüledi.
 • Şanlıurfa'ya havan mermisi düştü: 3 yaralıkurtce lakırdı -

  Şanlıurfa'ya havan mermisi düştü: 3 yaralı28.09.2014

  Gündem2008

  Suriye'de çatışmaların sürdüğü bölgeden atıldığı değerlendirilen havan mermisinin Suruç ilçesine bağlı Alanyurt Mahallesi'ndeki bir eve isabet etmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
 • Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten sınırda önemli açıklamalarkurtce lakırdı -

  Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten sınırda önemli açıklamalar26.09.2014

  Gündem2008

  ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, sınır hattında incelemelerde bulundu, Suriyeli sığınmacılara ait araç ve hayvanların da Türkiye’ye alınacağını açıkladı.
 • Türkiye ağır silah koridoru açsınkurtce lakırdı -

  Türkiye ağır silah koridoru açsın26.09.2014

  Planet

  HDP Eşbaşkanı Demirtaş, Washington’da Kobani’nin düşmek üzere olduğunu ve kentte büyük bir katliam yaşanacağını söyleyerek Türkiye’yi olayları seyretmekle suçladı.“Lafa gelince, biz Kürtler ve Türkler etle tırnak gibiyiz diyenlere seslenmek istiyorum.Bugün kardeş miyiz değil miyiz onu ölçme günüdür” diyen Demirtaş, Rojava’nın Türkiye’deki barış sürecinin önüne geçtiğini açıkladı ve Ankara Hükümeti’nden Rojava’ya diğer Kürt bölgelerinden ağır silahların ulaşabileceği bir koridor açmasını istedi.
 • Fatih ÇEKİRGE

  ‘Türk Memet nöbete’kurtce lakırdı -

  ‘Türk Memet nöbete’26.09.2014

  Yazarlar

  INDEPENDENT gazetesi bir çağrıda bulunuyor:
 • Sınırı kaldırdılarkurtce lakırdı -

  Sınırı kaldırdılar26.09.2014

  Planet

  Suriye’de IŞİD’in ele geçirmeye çalıştığı Kürt yerleşim birimi Kobani ile dayanışma için dün Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine gelen destekçiler, karşıya geçmek için sınırdaki tel örgüleri kesti, direkleri devirdi.Suriye tarafına geçen eylemcileri sınırın öte yanında YPG’li bir grup karşıladı.Dağılmayan gruba güvenlik birimleri müdahale ederken bir kısmı Kobani’ye gitti.Kobani’ye gidip dönenler ise sınır kapılarına yönlendirilirken, önlemler arttırıldı.
 • Ortaokullara Gürcüce dersikurtce lakırdı -

  Ortaokullara Gürcüce dersi26.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), ortaokul ve imam hatip ortaokulları için Gürcüce öğretim programı hazırladı.
 • Kobanililere komşu sıcaklığıkurtce lakırdı -

  Kobanililere komşu sıcaklığı25.09.2014

  Gündem2008

  AFAD personeli yaşlılara, kadınlara yardımda yarışıyor.İçlerinden biri var ki zor durumda olan her Kobaniliye Hızır gibi yetişiyor.Adı Fatih.“Görevim.Hepsi kendi insanlarım” diyor, gözleri doluyor.Polisler yük taşıyor.Bebeklere ve anne adaylarına süt ve yüksek kalorili bisküvi veriliyor.
 • Çözüm Süreci’ne IŞİD revizyonukurtce lakırdı -

  Çözüm Süreci’ne IŞİD revizyonu25.09.2014

  Gündem2008

  IŞİD’in sınırda oluşturduğu tehdit ve Kürt kasabalarına yaptığı baskınlar, ‘Çözüm Süreci’nin yol haritasında değişikliklere yol açtı.AK Parti kurmayları, “Eve dönüş gündemde ancak zamanlama sorunu var.200 bin Suriyeli sınırdayken, bu sorunun çözülmesine öncelik verildi” dediler ve eşzamanlı kararlar alındığını vurguladılar.
 • Teli yıkanlar dönmek istediler amakurtce lakırdı -

  Teli yıkanlar dönmek istediler ama25.09.2014

  Gündem2008

  Suriye sınırındaki Kobani’deki çatışmaları protesto eden ve dünden itibaren Suriyeli Kürtlere destek için sınır hattında toplanmaya başlayan HDP öncülüğündeki çeşitli siyasi parti ve STK üyesi yüzlerce kişi, öğleden sonra Mürşitpınar Sınır Kapısı yakınlarında, Atmanek Köyü çevresindeki sınır tellerini yıktı.
 • Türkiye’ye sınırda koyun leşi attılarkurtce lakırdı -

  Türkiye’ye sınırda koyun leşi attılar23.09.2014

  Gündem2008

  ŞANLIURFA’nın Suruç ilçesinden Suriye’ye geçmek isteyen bir grupla, güvenlik güçleri arasında gerginlik yaşandı.Mürşitpınar Sınır Kapısı’ndan Suriye’nin Ayn el Arap Bölgesi’ne geçmek isteyen bir grup, sabahın erken saatlerinde kapı önüne geldi.
 • Kobani’den tek çıkış Türkiyekurtce lakırdı -

  Kobani’den tek çıkış Türkiye23.09.2014

  Planet

  ABD, terör örgütü Irak-Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Suriye’deki mevzilerine hava saldırısı düzenlerken, Arapça adı Ayn el Arap Kürtçe adı Kobani olan kentteki kuşatma giderek daralıyor.
 • İki okul dahakurtce lakırdı -

  İki okul daha23.09.2014

  Gündem2008

  KÜRTÇE eğitim veren okulların mühürlenmesinden sonra başlayan okul yakma olayları, önceki gece Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde devam etti.
 • Nabi Avcı sorulara cevap verdikurtce lakırdı -

  Nabi Avcı sorulara cevap verdi22.09.2014

  Gündem2008

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılmasıyla ilgili sorulara cevap verdi.
 • Yüksekova’da 2 okul yakıldıkurtce lakırdı -

  Yüksekova’da 2 okul yakıldı22.09.2014

  Gündem2008

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nin Dize ve Yeşildere mahallelerinde bulunan 2 okula, dün gece molotof kokteylli saldırı düzenlendi.Saldırılarda okullarda büyük hasar meydana geldi.
 • İstanbul’dan kobani’ye savaşmaya gidiyorlarkurtce lakırdı -

  İstanbul’dan kobani’ye savaşmaya gidiyorlar22.09.2014

  Gündem2008

  Büyük İstanbul Otogarı’nda yaşanan Suriyeli hareketliliği tüm hızıyla devam ediyor.Şanlıurfa’dan gelen otobüslerin yolcularını büyük oranda Suriyeliler oluşturuyor.Bu yolcular içerisinde Kobani’den gelen de var, Halep’ten gelen de.İstanbul’a gelen Suriyelilerin büyük çoğunluğu buradaki tanıdıklarının ya da akrabalarının yanına yerleşiyor.
 • Bakan Nabi Avcı: Anaokulu ve ilkokulda türban yokkurtce lakırdı -

  Bakan Nabi Avcı: Anaokulu ve ilkokulda türban yok22.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, kılık kıyafet yönetmeliğinde yapılan değişikliğin kapsamına ilişkin, "5’inci sınıf itibarıyla isteyen öğrenciler bu uygulamadan yararlanabilir" dedi.Bakan Avcı, anaokulu ve ilkokulda türban uygulamasının söz konusu olmadığını söyledi.
 • Ölüm şehri Kobanikurtce lakırdı -

  Ölüm şehri Kobani21.09.2014

  Planet

  IŞİD’in 1 haftadan beri doğu, batı ve güneyden kuşatıp ağır silahlarla saldırdığı, onbinlerce kişinin göç ettiği Kobani kentine girdik.30 köyü ele geçiren IŞİD’in uzun menzilli ağır silahlarla 10 kilometre mesafeden Kobani’yi hedef alması onlarca köyün boşalmasına ve büyük bir göç dalgasına neden oldu.Durum şöyle:
 • Diyarbakır'da Kobani'ye destek yürüyüşükurtce lakırdı -

  Diyarbakır'da Kobani'ye destek yürüyüşü20.09.2014

  Gündem2008

  IŞİD militanlarının Suriye’nin Rojava Bölgesi’ndeki Kobani’ye yönelik saldırılar, Diyarbakır’da HDP’li milletvekili, DBP’li belediye başkanları, sivil toplum örgütleri temsilcilerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı yürüyüşle protesto edildi.Milletvekilleri, belediye başkanları ve STK temsilcileri, yürüyüş sonrası otobüslerle Kobani halkına destek vermek üzere Suruç sınıra hareket etti.
 • Naci Cem Öncel

  El-Cezerî ve teknolojinin dilikurtce lakırdı -

  El-Cezerî ve teknolojinin dili20.09.2014

  Yazarlar

  Geçtiğimiz hafta gerçekleşen bir etkinlik, teknoloji tarihinin çok önemli bir ismini hatırlattı.
 • Haftanın müziklerikurtce lakırdı -

  Haftanın müzikleri20.09.2014

  Keyif

 • 40 bin öğretmen ataması yapıldı.En fazla sınıf öğretmeni atandıkurtce lakırdı -

  40 bin öğretmen ataması yapıldı.En fazla sınıf öğretmeni atandı19.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı 109 branşa 39 bin 642 öğretmen ataması yaptı.akanlığın Başöğretmen Salonu’nda düzenlenen törene Müsteşar Yusuf Tekin, bakanlık bürokratları ile öğretmen adayları ve aileleri katıldı.
 • IŞİD saldırıyor, Suriyeliler kaçıyorkurtce lakırdı -

  IŞİD saldırıyor, Suriyeliler kaçıyor18.09.2014

  Gündem2008

  İç karışıklığın sürdüğü Suriye’de, PYD kontrolündeki Kobani’yi ele geçirmek isteyen IŞİD militanları saldırmaya, Suriyeli siviller ise kaçmaya devam ediyor.Dün bütün gün beklemelerine rağmen Türkiye’ye alınmayan Suriyeliler, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yeniden sınır hattında toplanmaya başladı.Kobani’ye gitmeleri yönündeki teklifi zorunlu olarak silah altına alınacakları gerekçesiyle reddeden Suriyelilerin bekleyişi devam ederken, sınır hattındaki önlemler ise üst düzeye çıkarıldı.
 • Pervin Buldan'dan Kandil mesajıkurtce lakırdı -

  Pervin Buldan'dan Kandil mesajı18.09.2014

  Gündem2008

  IRAK’ın Kandil Dağı’nda dün KCK yöneticiler ile görüştükten sonra Türkiye’ye dönen HDP heyetinde yeralan HDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, KCK yöneticilerinin çözüm sürecin kritik bir aşamaya geldiğinin altını çizdiklerini belirterek, "Beklenti, 30 Eylül tarihine kadar yol haritasının kamuoyuna açıklanmasıdır.Bizim de beklentimiz budur ama aynı zamanda bu tarihe kadar sayın Öcalan’ın koşullarının acilen değişmesi gerekiyor" dedi.

Yıllara göre
2014
310
2013
598
2012
516
2011
561
2010
735
2009
866
2008
489
2007
389
2006
294
2005
304
2004
354
2003
286
2002
597
2001
138
2000
252
1999
133
1998
61
1997
11


Yazarlara göre

330
Ahmet ALTAN
2
Ahmet Arsan
1
Ahmet HAKAN
67
Akif BEKİ
6
Ali Atıf BİR
5
Ateş Yalazan
1
Aydın CANDABAK
3
Ayşe ARMAN
18
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
1
Banu TUNA
2
Banu ŞEN
1
Bekir COŞKUN
6
Cengiz SEMERCİOĞLU
12
Cengiz ÇANDAR
79
Cengiz ÖZDEMİR
1
Cüneyt ÜLSEVER
27
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Deniz SİPAHİ
5
Doğan HIZLAN
28
Doğan ULUÇ
1
Ebru ÇAPA
2
Ege CANSEN
4
Emel Armutçu
1
Emin ÇÖLAŞAN
72
Enis BERBEROĞLU
41
Erdal SAĞLAM
6
Erdal İPEKEŞEN
1
Erdinç Çelikkan
1
Ertuğrul ÖZKÖK
68
Esra KAYA
1
Eyüp CAN
7
Fatih ALTAYLI
12
Fatih ÇEKİRGE
56
Ferai TINÇ
66
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
7
Güzin Abla
3
Hadi ULUENGİN
37
Haluk KALAFAT
2
Hikmet Demirkol
1
Hüseyin YAYMAN
2
Kanat ATKAYA
12
Kurthan FİŞEK
3
Lale Barçin İMER
2
Mehmet Ali BİRAND
131
Mehmet Barlas
1
Mehmet Y. YILMAZ
23
Mehmet YAŞİN
2
Melis ALPHAN
2
Mevlüt TEZEL
4
Muammer ELVEREN
1
Muharrem SARIKAYA
14
Murat BARDAKÇI
1
Mümtaz SOYSAL
1
Naci Cem Öncel
1
Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
1
Nuran ÇAKMAKÇI
2
Nuray MERT
1
Oktay EKŞİ
44
Onur BAŞTÜRK
18
Osman Giritli
1
Oya ARMUTÇU
1
Oya BERBEROĞLU
1
Oğuz ARAL
2
Pakize SUDA
7
Rahmi TURAN
13
Rauf TAMER
23
Savaş ÖZBEY
2
Sedat ERGİN
34
Sedat Ergin
16
Serdar TURGUT
10
Seçkin TÜRESAY
1
Soner YALÇIN
14
Sıtkı ŞÜKÜRER
3
Taha AKYOL
13
Temuçin Tüzecan
1
Tolga AKYILDIZ
1
Tolga TANIŞ
1
Tufan TÜRENÇ
9
Tuna KİREMİTÇİ
2
Vahap MUNYAR
6
Verda ÖZER
3
Yalçın BAYER
69
Yalçın DOĞAN
84
Yavuz GÖKMEN
1
Yaşar AKSOY
1
Yaşar Nuri Öztürk
1
Yaşar SÖKMENSÜER
5
Yener SÜSOY
6
Yeşim Çobankent
1
Yurtsan ATAKAN
4
Yılmaz ÖZDİL
20
Zeynep ATİKKAN
8
Zeynep GÖĞÜŞ
5
Ömür GEDİK
5
Özdemir İNCE
72
Özgür BOLAT
1
İlter TÜRKMEN
10
İsmet BERKAN
11


Bölümlere göre
AKDENİZ
1
Amatör Sporlar
1
Anasayfa
201
Ankara
21
Avrupa
15
Avrupa 2013 v2
1
Avrupa Birliği
13
Cuma
3
Cumartesi
22
Diyarbakır
1
DÜNYA
2
Dünya
221
DİĞER HABERLER
30
E-Yaşam
1
EKONOMİ
1
Ege
26
Ege Anasayfa
8
Ekonomi
117
Eğitim
98
Eğitim 2013 v2
1
Futbol
4
Gezi Haberleri
1
GÜNDEM
9
Gündem
2.353
Gündem2008
1.050
Haber
1
Kadın
6
Kelebek
9
Kelebek Magazin
4
Keyif
8
Keyif_
8
Kültür Sanat
61
Kültür Sanat 2009
5
Magazin
81
Magazin Dünyadan
1
Magazin Hattı
57
Magazin Televizyon
11
Magazin Yazarlar
38
Motor Sporları
1
POLİTİKA
253
Paparazzi
4
Pazar
117
Planet
107
Planet - Dünya Gazeteleri
1
Polemik
1
SAĞLIK
2
Sağlık
7
Serdar Devrim
23
Seyahat
13
Son Dakika
129
Spor
5
Spor Futbol
9
Strateji
1
Teknoloji
3
WEBTV
24
YAZARLAR
1
Yazarlar
1.401

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa