Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

27  adet haber bulundu.


 • Hediye kuponları işçiye pahalıya patladı - kupon promosyon
  Hediye kuponları işçiye pahalıya patladı15.01.2015
  GündemDENİZLİ’nin Tavas İlçesi’nde, tadilat yaptığı evde boya kutularından çıkan ve 15 lira olduğu ileri sürülen hediye kuponları ile dört kapı demirini ev sahibine vermeyerek güveni kötüye kullandığı gerekçesiyle hakkında dava açılan boya ve sıva ustası Mustafa Keskin’e 300 gün hapis cezası verildi.
 • Promosyonlara yeni düzenleme - kupon promosyon
  Promosyonlara yeni düzenleme08.05.2014
  EkonomiGÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı, kitap, dergi, bilet gibi promosyonların yasal çerçevesini çizdi.
 • Gürül Öğüt

  Bir markanın doğuş öyküsü - kupon promosyon
  Bir markanın doğuş öyküsü22.07.2013
  PasajÇağdaş Türk reklamcılığının evriminde önemli rolü olan Murat 124 lansman kampanyası.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  En optimal namaz sepeti - kupon promosyon
  En optimal namaz sepeti01.02.2013
  YazarlarYARIN pazar ve Hürriyet yazarı İsmet Berkan geçen pazar günü sorduğu dünyanın en zor matematik sorusunun cevabını verecek.
 • Otobüs firmaları ölü sezonu canlandırmaya çalışıyor - kupon promosyon
  Otobüs firmaları ölü sezonu canlandırmaya çalışıyor13.12.2011
  AnkaraYaz tatilinin ardından gelen Ramazan ve Kurban bayramlarında yüzde 100 dolulukla hizmet veren, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs firmaları, “ölü sezon” olarak tabir edilen bu dönemi aşmak için kampanya yarışına girdi.
 • Otobüs firmaları bedava bilet yarışına girdi - kupon promosyon
  Otobüs firmaları bedava bilet yarışına girdi11.12.2011
  EkonomiYaz tatilinin ardından gelen Ramazan ve Kurban bayramlarında yüzde 100 dolulukla hizmet veren, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs firmaları, “ölü sezon” olarak tabir edilen bu dönemi aşmak için kampanya yarışına girdi.
 • Soner YALÇIN

  Kim kiminle evlenmeli? - kupon promosyon
  Kim kiminle evlenmeli?28.03.2009
  YazarlarSon yıllarda televizyon ekranlarına, insanları birbirleriyle tanıştırıp evlendiren programlar geliyor.Bugünlerde en çok izlenen kuşkusuz Star TV’deki "İzdivaç" programı.Genç yaşlı herkes "seviyeli bir ilişki" için bu programa çıkıp eş arıyor.Kuşkusuz bu programlar eleştiri de alıyor.Ancak, gerek Osmanlı gerekse Cumhuriyet dönemi gazetelerinde benzer yarışmalar, yazı dizileri yapılırdı.Bunların arasında en ilginç olanı Vakit Gazetesi’nin yaptığı "Mesut Çiftler Müsabakası"ydı.
 • İşte o adam Adı: İlhan Erşahin - kupon promosyon
  İşte o adam Adı: İlhan Erşahin21.06.2008
  PazarBir magazin programı.En büyük problemimizin Tarkan’ın ayrılıp ayrılmadığı henüz netleşmeyen sevgilisi Bilge Öztürk’ün kiminle ve nerede olduğu dan dan diye anonslanıyor.Öyle sarmaş dolaş bir durum da söz konusu değil.Belli ki, bir davette aynı ortamda bulunan bir erkekle sohbet ediyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Dinci medyanın tümü bir Sözcü etmiyor! - kupon promosyon
  Dinci medyanın tümü bir Sözcü etmiyor!19.06.2008
  YazarlarGEÇEN gün dağıtım şirketlerinden gelen satış raporlarına bakarken ilginç bir ayrıntının farkına vardım.AKP destekçisi "dinci medya" (dini bir ticari ve siyasi unsur olarak yayınlarında kullanan medya anlamında!) satış bakımından yerlerde sürünüyor.
 • Yeni ürünler - kupon promosyon
  Yeni ürünler17.02.2006
  Magazin
 • Okur Temsilcisi'ne mektuplar - kupon promosyon
  Okur Temsilcisi'ne mektuplar19.06.2005
  Gündem
 • Altın tabancalı adama 25 yıl promosyon hapsi - kupon promosyon
  Altın tabancalı adama 25 yıl promosyon hapsi28.02.2004
  Ekonomi
 • Promosyon yoluyla dolandırıcılık - kupon promosyon
  Promosyon yoluyla dolandırıcılık27.02.2004
  GündemYargıtay 11.Ceza Dairesi, Yeni Günaydın Gazetesi'nin eski sahibi Mehmet Saruhan'a, okuyucularına vaat ettiği buzdolaplarını vermediği gerekçesiyle ''dolandırıcılık'' suçundan verilen 25 yıl hapis cezasına ilişkin kararı onadı.
 • Enis BERBEROĞLU

  Promosyon diye başlayıp marka olan kolonya Eyüp Sabri Tuncer - kupon promosyon
  Promosyon diye başlayıp marka olan kolonya Eyüp Sabri Tuncer06.11.2003
  YazarlarRAMAZAN kolonya mevsimidir.Ramazan'dan bir ay önce yükselen satışlar Şeker ve Kurban Bayramı sırasında yıllık zirveye dayanır.Kolonyada yıllık satışların üçte ikisi bu dört aya sığar.
 • Hürriyet'e mektuplar - kupon promosyon
  Hürriyet'e mektuplar10.08.2003
  Gündem
 • Hürriyet'e mektuplar - kupon promosyon
  Hürriyet'e mektuplar20.04.2003
  Gündem
 • Erkan ÇELEBİ

  Tüketici ‘Amerikalı’ oldu - kupon promosyon
  Tüketici ‘Amerikalı’ oldu15.03.2003
  Yazarlar YENİ Tüketici Yasası, tüketiciyi önemli haklara kavuşturdu.Hatalı ürün ya da hizmet yüzünden zarara uğrayan tüketici 30 gün içinde gerekli başvurusunu yapacak.Tüketici ayrıca ABD'de olduğu gibi muhatap firmadan tazminat talep edebilecek.
 • Sezer Tüketici Yasası'nı onayladı - kupon promosyon
  Sezer Tüketici Yasası'nı onayladı12.03.2003
  EkonomiCumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'u onayladı.Yasaya göre, tüketici kredileri ile kredi kartları borçlarına uygulanan temerrüt faizleri, sözleşmede yer alan faiz oranının yüzde 30'u ile sınırlandırıldı.
 • Tüketici yasası tamam - kupon promosyon
  Tüketici yasası tamam05.03.2003
  AnasayfaTüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da değişiklik yapan yasa tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.Yasaya göre, tüketici kredileri ile kredi kartları borçlarına uygulanan temerrüt faizleri, sözleşmede yer alan faiz oranının yüzde 30'u ile sınırlandırıldı.Bu oran geçmiş borçlar için yüzde 50 olarak uygulanacak ve birikmiş borçlar 12 taksitte ödenecek.Genel Kurul'da verilen bir önerge ile borç sahibinin bu ödemeyi yapabilmesi için 30 gün içinde yazılı müracaatta bulunması gerekecek.
 • Ali Atıf BİR

  Bağımsız Tiraj Raporlama Komitesi kurmalıyız - kupon promosyon
  Bağımsız Tiraj Raporlama Komitesi kurmalıyız16.11.2002
  Yazarlar ÜÇ gündür Barcelona'da, iletişim politikaları geliştirme konusunda AB'nin ilgili komiteleri ile birlikte çalışan ASI'nın 2002 radyo ve TV sempozyumundayım.
 • Erkan ÇELEBİ

  Akaryakıt pompasında promosyon yarışı - kupon promosyon
  Akaryakıt pompasında promosyon yarışı29.09.2002
  Yazarlar AKARYAKIT dağıtım şirketleri şimdi, kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanından kalem kutusuna, sabundan çaya, okul çantasından meşrubata kadar bir çok ürünü hediye ediyor.Bu yolla akaryakıt ürünlerine yapılan zamlar sonucunda düşen pazarda, paylarını artırmaya çalışıyorlar.
 • Yalçın BAYER

  Yalçın Bayer: Yıldızı karartanlar - kupon promosyon
  Yalçın Bayer: Yıldızı karartanlar 03.07.2000
  YazarlarYalçın BAYER.STAR Gazetesi ve TV'lerinde çalışan meslektaşlarımızın çektikleri sıkıntıları uzun yıllardan beri biliriz.Gerek ekonomik gerekse çalışma şartları açısından sıkıntılarını pek dışarı belli etmemeye çalışırlar Sta
 • Promosyon yasağına iptal yolu göründü - kupon promosyon
  Promosyon yasağına iptal yolu göründü 20.05.1998
  Ekonomi..Ankara Asliye 8.Ticaret Mahkemesi, gazetelere kültürel olanlar dışında promosyon yasağı getiren yasa maddesini Anayasa'ya aykırı buldu.Ankara Asliye 8.Ticaret Mahkemesi, gazetelere kültürel amaçlı olanlar dı
 • Emin ÇÖLAŞAN

  Bu olaya el konulmalı - kupon promosyon
  Bu olaya el konulmalı 03.03.1998
  YazarlarEmin ÇÖLAŞAN.Akşam gazetesi tarafından mağdur edilen on binlerce insanımız feryat ediyor.Dünkü yazımdan sonra yine faks ve telefonlar yağdı.Bu nasıl iştir sevgili okuyucularım? Sen televizyon ve yemek takımı vaatl
 • Emin ÇÖLAŞAN

  Ilıcaklar'ın promosyonu! - kupon promosyon
  Ilıcaklar'ın promosyonu! 02.03.1998
  YazarlarEmin ÇÖLAŞAN...Genç yetenek Mehmet Ali Ilıcak' ın sahibi olduğu Akşam isimli gazete, müşterilerine kupon karşılığı televizyon vaat etmişti.Fiyatlarına inanılmaz zamlar yaptılar ve on bin
 • Emin ÇÖLAŞAN

  Aman dikkat Mehmet Ali! - kupon promosyon
  Aman dikkat Mehmet Ali! 13.02.1998
  YazarlarEmin ÇÖLAŞAN..Günadyın Gazetesi'nin sahibi Mehmet Saruhan, okuyucularına vaat ettiği buzdolaplarını dağıtmadığı için tutuklandı.Aynı dönemde Akşam Gazetesi'nin sahibi olan genç vatandaşımız Mehm
 • İbrahim Müteferrika’yla yılın röportajı - kupon promosyon
  İbrahim Müteferrika’yla yılın röportajı 18.12.1997
  Magazin Tekin ARAL.Gazete tirajları tüm çabalara karşın toplam 3.5 milyonu zar zor aşabiliyor.Bu rakamın içine farklı fiyatlarda satılan büyük promosyonlu gazeteler de dahil.Zaten gazetelerde promosyonlar kalktığı zaman bu r
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »