Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : konut >>
18.709  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Vahap MUNYAR

  Milletime küfredecek kadar aptal mıyım - konut

  Milletime küfredecek kadar aptal mıyım20.12.2014

  YAZARLAR

  CENGİZ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’le cuma günü Samsun ve Kastamonu Küre’yi kapsayan bakır madeni, zenginleştirme ve işleme tesisleri turu yaptık.
 • Nurol, Güneşli’de teraslı ve balkonlu ofisler inşa ediyor - konut

  Nurol, Güneşli’de teraslı ve balkonlu ofisler inşa ediyor20.12.2014

  EKONOMİ

  NUROL GYO, İstanbul Güneşli’de hayata geçirdiği Nurol Park projesinde ‘nefes alan ofisler’ hayata geçiriyor.4 metre tavan yüksekliği ve açılır pencereleri ile öne çıkan projede balkon ve teraslar da yer alıyor.
 • Ağaoğlu, Ataşehir’de yeni ofis projesine başladı - konut

  Ağaoğlu, Ataşehir’de yeni ofis projesine başladı20.12.2014

  EKONOMİ

  AĞAOĞLU Şirketler Grubu, ofis pazarının en gözde ilçelerinden Ataşehir’de yeni bir projeye imza atıyor.İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan ve 345 bağımsız bölümden oluşan ‘Ağaoğlu My Newwork’ projesinde 350 milyon dolar hasılat bekleniyor
 • Basın Ekspres’te kampanya - konut

  Basın Ekspres’te kampanya20.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde Kuyaş Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Vizyon Park projesi, cadde dükkânların için bir kampanya hazırladı.
 • Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta - konut

  Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta20.12.2014

  EKONOMİ

  FERYAPI imzasıyla Kağıthane’de hayata geçen Premier Kampüs Ofis projesinde 2.etap satışa çıktı.Konumu, modüler yapısı, akıllı ofis sistemi ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Premier Kampüs Ofis’in teslim tarihi Aralık 2015.
 • İş dünyası kabına sığmıyor - konut

  İş dünyası kabına sığmıyor20.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL ofis pazarı hızla büyüyor.3.8 milyon metrekare olan kiralanabilir alanın 3 yılda 6.5 milyonu bulması bekleniyor.Ofis projeleri Anadolu yakasında Levent, Maslak, Şişli, Kağıthane, Anadolu yakasında ise Ümraniye, Ataşehir ve Kartal’da yoğunlaşıyor.
 • İlk şube Bodrum'a - konut

  İlk şube Bodrum'a20.12.2014

  Ege

  SB Sigorta, İstanbul dışındaki ilk şubesini Bodrum’da açtı.
 • Küba’nın rüyası hiç silinir mi? - konut

  Küba’nın rüyası hiç silinir mi?20.12.2014

  Seyahat

  Küba’yı tam da en sıcak gündemini yaşarken ziyaret ettim.‘Düşman’ komşusu ABD’yle ilişkileri normalleşme yolunda.Bugün kendileri de dahil herkes “Şimdi ne olacak” diye soruyor ya, bu kalp çarpıntılı sorunun, cevabı bizzat onlar.Bütün yavrularına bedava sunulan katkısız sütlerden vazgeçmeyecekler.Ucuz pazarlardan.Rahat evlerinden.Elbise değil, tenleri olan neşelerinden.
 • Yıldızı parlayacak sektörler - konut

  Yıldızı parlayacak sektörler20.12.2014

  IK

  Bu yıl istihdam piyasının en hareketli sektörleri telekomünikasyon, bilişim, iletişim, perakende, sağlık, eğitim, enerji, gayrimenkul olurken, en çok aranan pozisyonlar ise her zaman olduğu gibi satış-pazarlama, bilişim uzmanları ve mühendisler oldu.Önde gelen insan kaynakları şirketlerinden Adecco, Manpower, HRM, Yenibiriş ve HILL Türkiye’ye 2014’ün en hareketli sektör ve meslekleri ile 2015’in en çok yıldızı parlayacak mesleklerini sorduk.İK profesyonelleri 2015’in de 2014’e benzer bir yıl olacağını, telekomünikasyon, enerji, perakende, sağlık sektörlerinin ön plana çıkacağını söylüyorlar.Ayrıca 2015’te teknoloji bilgisi olan sosyal medya uzmanları, dil bilen satış danışmanları, finansal kontrolörler, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerinin de yıldızı parlayacak.
 • Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonu - konut

  Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonu20.12.2014

  GÜNDEM

  Zekeriyaköy'de eski füze üssü olarak kullanılan 467 bin metrekarelik alanda yapılacak olan konut projesi için başlatılan Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonunun ilk etabı tamamlandı.
 • Sanayi hızlı bir büyüme yakaladı - konut

  Sanayi hızlı bir büyüme yakaladı19.12.2014

  EKONOMİ

  ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, kentin 2014 yılında sanayide hızlı bir büyüme yakaladığını anlattı.
 • Konutta balon etkisi yok - konut

  Konutta balon etkisi yok19.12.2014

  EKONOMİ

  MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD, inşaat sektörü için bir rapor hazırladı.
 • Ruslar Antalya'dan göç ediyor - konut

  Ruslar Antalya'dan göç ediyor19.12.2014

  EKONOMİ

  Ülkelerindeki krizden etkilenen borçlu Ruslar, bunu ödeyebilmek için Antalya’daki evlerini satışa çıkarmaya başladı.
 • Manisa esnafına zorunlu kamera uygulaması - konut

  Manisa esnafına zorunlu kamera uygulaması19.12.2014

  EKONOMİ

  Manisa Valiliği bir genelgeyle kentte bulunan tüm esnafa kamera takma zorunluluğu getirdi.Konuyu Meclis gündemine taşıyan CHP’li Özgür Özel, daha önce Kayseri Valiliği’nin aldığı benzer kararının mahkemeden döndüğünü hatırlattı.
 • Belediyelere gelir kapısı - konut

  Belediyelere gelir kapısı18.12.2014

  Ankara

  Maliklerin talebi üzerine yapılacak imar planı değişikliklerinde, emsal artışı olan parsellerin artan değerinin yüzde 40’ının kamuya ödenmesini öngören tasarıyla ilgili BBP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Uyar, “Belediyelerin yaptığı plan değişikliklerinde, yüzde 40’lık gelirin yüzde 28’i ilçe ve Büyükşehir belediyeleri arasında paylaştırılacak.Bu da belediyeler için yeni gelir kapısı olacak” dedi.
 • Köylüye de kira yardımı - konut

  Köylüye de kira yardımı18.12.2014

  EKONOMİ

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşümün ardından kırsal alanda yapılacak dönüşüm projelerinde köylülere de kira yardımı yapacak.Köydeki vatandaş da kenttekiler kadar kira yardımı alacak.
 • Anadolu evleri ŞAHA KALKTI - konut

  Anadolu evleri ŞAHA KALKTI18.12.2014

  EKONOMİ

  Konut fiyatları son 1 yılda sadece İstanbul’da değil , Gaziantep, Kayseri, Şanlıurfa, Muğla, Trabzon ve Ankara’da da yüzde 20’inin üzerinde zamlandı.Suriye’den Türkiye’ye kaçanların talebi doğu ve güneydoğuda, zengin Arapların talebi İzmir, Antalya, Trabzon ve Muğla’da fiyat artışını tetikledi.Markalı konut pazarının büyüdüğü Ankara ve Kayseri’de metrekaresi bin 200 liradan ucuz ev bulmak zorlaştı.TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin Hürriyet’e özel yaptığı araştırmaya göre fiyat artışında İstanbul’u da geride bırakan iller var.
 • Nazlıaka’dan da Gökçek’e suç duyurusu - konut

  Nazlıaka’dan da Gökçek’e suç duyurusu18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, geçtiğimiz aylarda Ankara’nın kirli suyunu gündeme getirdiği için kendisini hedef gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.ASKİ'nin avukatları da CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın ikamet ettiği sitede kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu.
 • Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - konut

  Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar18.12.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Ahmet Davutoğlu '10.Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları’nı açıklıyor.Davutoğlu burada Türkiye’nin büyüme rakamlarıyla ilgili olarak, “Son büyüme rakamları beklentimizin altında geldi.Ama genel olarak takdir gören bir performanstır bu” dedi.Davutoğlu ayrıca plaket hediye etmenin israf olduğunu söyleyerek, "Plaket ve hediyelerle ciddi bir israf veriliyor.Yerel yönetimler valilikler ve kurumlar plaket ve hediye sunumunda bulunmayacaklar" diye konuştu.
 • Mahalleye dönüş - konut

  Mahalleye dönüş17.12.2014

  EKONOMİ

  Eskilerin sıcak mahalle hayatı, modern yapılarla birlikte tekrar hayatımıza giriyor.Konut alıcısının daha yoğun talep gösterdiği mahalle konseptli konut projelerinin sayısı her geçen gün artıyor.
 • EBRD'den YDA'ya yatırım - konut

  EBRD'den YDA'ya yatırım16.12.2014

  EKONOMİ

  İNŞAAT ve altyapı sektöründe faaliyet gösteren YDA İnşaat, 200 milyon TL tutarında 3 yıl vadeli değişken faizli tahvil ihracını tamamladı.
 • Sungurlar dizisi yapımcısından açıklama - konut

  Sungurlar dizisi yapımcısından açıklama16.12.2014

  GÜNDEM

  ESKİŞEHİR’de yönetmen Engin Koç ile birlikte pazar sabahı gözaltına alınan ve dün gece İstanbul’da serbest bırakılan Samanyolu Televizyonu’nda (STV) yayınlanan ’Sungurlar’ dizi filmin yapımcısı Salih Asan, "Vazifemizi sürdürmeye devam edeceğiz.’Sungurlar’ dizimizle yine milletimize, ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
 • Almanya'dan 25 milyon Euro yardım - konut

  Almanya'dan 25 milyon Euro yardım15.12.2014

  Avrupa

  Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu'nun (UNRWA), Alman Kalkınma Bankası ile "Filistin ve Lübnan'da yaşayan Filistinli mültecilere destek vermek için 25 milyon avro" tutarında anlaşma imzaladığı bildirildi.
 • Erkek 'yatırım' diyor kadın ise. - konut

  Erkek 'yatırım' diyor kadın ise.15.12.2014

  EKONOMİ

  Amerikalı gayrimenkul devi Keller Williams, Türk kadınının konut tercihindeki profilini çıkardı.Bu çarpıcı tespitlere göre, erkeklerin yatırım aracı olarak gördüğü konutu, kadınlar ‘yuva’ olarak değerlendiriyor.
 • Erdal SAĞLAM

  Yapısal ve faiz tedirginliği kuru vurmaya devam edebilir - konut

  Yapısal ve faiz tedirginliği kuru vurmaya devam edebilir14.12.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın son açıklamaları, bundan sonraki ekonomik seyir için önemli ipuçları veren piyasa hareketlerine neden oldu.
 • Merkez üssü Kartal - konut

  Merkez üssü Kartal14.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL Kartal’da ‘Gökdeniz Kartal’ konut projesini hayata geçiren Gülsa İnşaat ve Bay Yapı Ortaklığı, Kartal sahil bandıyla ilgileniyor.Bölgede 600 konutluk yeni proje yapacak şirket, kentsel dönüşüm görüşmeleri de yapıyor.
 • İstanbul ve Zonguldak’a 155 milyonluk yatırım - konut

  İstanbul ve Zonguldak’a 155 milyonluk yatırım14.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL, Ankara ve Zonguldak’ta konut projeleri hayata geçiren Yeşilyurt İnşaat, yatırım değeri 155 milyon lira olan 2 butik proje hayata geçirecek.
 • Erdoğan'dan inşaat sektörü açıklaması - konut

  Erdoğan'dan inşaat sektörü açıklaması14.12.2014

  EKONOMİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 365 oda ve borsa başkanının katılımı ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen istişare toplantısında inşaat sektörüyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Erdoğan, “Biz inşaat sektörüne asla dur demedik.İnşaat sektörüne yürüyün dedik.Başı da TOKİ çekti.İnşaat sektörüne dur, sanayiye ilerle derseniz çöküntü başlar” diye konuştu.Erdoğan’ın bu sözleri ekonomi çevreleri tarafından “Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’a cevap” olarak yorumlandı.
 • ING Bank Yöneticileri çaycı, baloncu, taksici oldu - konut

  ING Bank Yöneticileri çaycı, baloncu, taksici oldu13.12.2014

  IK

  Turuncu Cumartesi projesi ile ING Bank çalışanları, Cumartesi günleri mevcut ve potansiyel müşterileriyle vapurda, parkta, kafe ve restoranlarda bir araya geliyor.
 • Dönüşüm kavgasına bakanlık ‘dur’ dedi - konut

  Dönüşüm kavgasına bakanlık ‘dur’ dedi13.12.2014

  Ekonomi Emlak

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de kentsel dönüşümü hızlandıracak adımlar atıyor.Aynı ada içinde 2-3 firmanın olması nedeniyle sürecin tıkandığını tespit eden bakanlık, inşaat firmalarına ihtarname yolladı ve “Ya inşaat hakkını çoğunlukla anlaşan firmaya bırakın ya da ortaklık kurun” dedi.
 • Bayraktar 3 yılda 3,3 kat büyümeyi anlattı - konut

  Bayraktar 3 yılda 3,3 kat büyümeyi anlattı13.12.2014

  EKONOMİ

  ESKİ Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kabineye girdiği 2011 yılından itibaren şirketinin 3 yılda 3,3 kat büyümesiyle ilgili “Bunu bize bir izah edin” diyen Meclis Soruşturma Komisyonu’na yazılı bilgi gönderdi.Bayraktar, eşi ve çocuklarıyla ortak olduğu Bayraktar İnşaat şirketinin 3 yılda yaptığı konutlardan 12 milyon 234 bin lira net kâr ettiğini açıkladı.Bayraktar, şirket büyüklüğünde önemli etken olan Kadıköy’deki 42 milyon liralık taşınmazın finansmanını da “16 milyon 324 bin lirası oğul Rahmi Bayraktar’dan borç, 10 milyon lirası Ziraat Bankası’ndan kredi ve 15 milyon 676 bini şirket hesabından” olarak açıkladı.
 • Melis ALPHAN

  Buyurun size ecdat sevgisi - konut

  Buyurun size ecdat sevgisi13.12.2014

  YAZARLAR

  MİHRİMAH Sultan Camisi’nin dış cephesine kocaman klima kasasını koyarsınız.
 • Konutta balon riski var mı? - konut

  Konutta balon riski var mı?12.12.2014

  EKONOMİ

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Burhan Özdemir, Türkiye'de konut satışında balon riski iddiaları hakkında konuştu.
 • İBB Meclisi’nde görücüye çıkan Okmeydanı Planları yeniden oylandı - konut

  İBB Meclisi’nde görücüye çıkan Okmeydanı Planları yeniden oylandı12.12.2014

  GÜNDEM

  Beyoğlu’nda 50 yıldır beklenen ve 1 milyon 650 bin metrekarelik alanı kapsayan Okmeydanı planlarına bir kez daha onay çıktı.
 • Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter - konut

  Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter11.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM bütçesinin görüşüldüğü Meclis Genel Kurulu’nda seçimden önce milletvekili maaşlarının arttırılması ve “statü kanunu” olarak bilinen düzenlemelerin yasalaştırılması amacıyla sürpriz girişim ortaya çıktı.Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in devreye girip düzenlemeyi gelecek ayın başında Genel Kurul gündemine getirmesini isteyerek, “Bizden öncekilerin hepsi yazlıklara kavuştu.Villaları var.Ne lafı olacak, üç gün konuşurlar dördüncü gün biter kardeşim.Bu dönemin bir şerefi olsun” dedi.
 • İmarda takas dönemi - konut

  İmarda takas dönemi11.12.2014

  EKONOMİ

  İMAR Kanunu taslağına göre, vatandaşa ait olan ancak imar planında sağlık ocağı, okul, park, yol, pazar, ibadet yeri olarak görünen alanların Hazine’ye ait eşdeğer taşınmazlarla takasının önü açılıyor.
 • Ankara’ya çıkarma - konut

  Ankara’ya çıkarma11.12.2014

  EKONOMİ

  SİNPAŞ Holding Ankara yatırımlarına devam kararı aldı.2011 yılından itibaren Ankara’ya ‘Altınoran’ ve ‘İncek Life’ projelerini taşıyan şirket, iştirakleriyle birlikte yatırıma devam edecek.
 • 3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak - konut

  3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak11.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL Riva, hem yatırımcıların hem de doğal bir hayat yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.3.köprü, Kanal Riva gibi projelerde değeri yükselen bölge, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.Riva’da 2 yılda arsa ve konut fiyatlarının yüzde 35-40 arttığını belirten uzmanlar, artışın süreceğini söylüyor.
 • Konut fiyatları en çok artan ülkeler - konut

  Konut fiyatları en çok artan ülkeler11.12.2014

  EKONOMİ

  Konut fiyatları dünya çapında hızla artmaya devam ediyor.Özellikle Türkiye'de fiyatlar uçuşa geçti ve 16 ülkenin yer aldığı sıralamada bakın kaçındı oldu.
 • Kimse artık zan altında kalmaz - konut

  Kimse artık zan altında kalmaz10.12.2014

  EKONOMİ

  GAYRİMENKUL için gündeme gelen ‘Yüzde 40 rant vergisi’ uygulamasına müteaahitler yeşil ışık yaktı.Uygulamanın inşaat sektörüyle ilgili olumsuz algıyı ortadan kaldıracağını belirten sektör temsilcileri “Kirli ilişkiler olmaz, işini doğru yapan zan altında kalmaz” dedi.
 • İzmirgaz'dan tasarruf hatırlatması - konut

  İzmirgaz'dan tasarruf hatırlatması09.12.2014

  Ege

  İzmir'de 2005 yılından bu yana doğalgazın dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmirgaz, 570 bin abone sayısı ile İzmirlilerin tercih ettiği enerji türene dönüşen doğalgazın, daha verimli ve ekonomik kullanımı için çeşitli önerilerde bulundu.Doğalgazın ısınmanın yanı sıra ocak ve sıcak su gibi diğer kullanım alanları da düşünüldüğünde yıl bazında ciddi bir tasarrufun sağlandığını belirten İzmirgaz yetkilileri, önerilerini tüketicilerle paylaştı.
 • Oya ARMUTÇU

  6.5 milyon binayı ilgilendiren karar - konut

  6.5 milyon binayı ilgilendiren karar09.12.2014

  YAZARLAR

  Van’da, 9 Kasım 2011’de meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki ikinci depremde yıkılan Bayram Otel’in enkazında yaşamını yitiren meslektaşlarımız Doğan Haber Ajansı(DHA) Van Bürosu muhabiri Sebahattin Yılmaz ile DHA Diyarbakır Bürosu muhabiri Cem Emir’in ailelerin hukuk savaşı, dört yılı geride bıraktı.
 • Üniversitede ağaç kesimine mahkeme ‘dur’ dedi - konut

  Üniversitede ağaç kesimine mahkeme ‘dur’ dedi09.12.2014

  Eğitim

  Erzurum Atatürk Üniversitesi’nin batı kampüsünde ‘yol’ açmak için yüzlerce ağacın kesilmesi yargıya taşındı.Erzurum Barosu’nun başvurusu üzerine 1’inci İdare Mahkemesi üniversitede ağaç kesimine yürütmeyi durdurma kararı verdi.Öğrenci sayısında artış olduğu için yeni fakülte binalarına ihtiyaç duyulduğunu savunan üniversite yönetimi, kesme nedenleri arasında ağaçların ‘estetik’ olmamasını da gerekçe gösterdi.
 • Atatürk Üniversitesi'nde ağaç kesimine mahkeme 'dur' dedi - konut

  Atatürk Üniversitesi'nde ağaç kesimine mahkeme 'dur' dedi09.12.2014

  GÜNDEM

  ERZURUM Atatürk Üniversitesi’nin batı kampüsünde 'yol' açmak için yüzlerce ağacın kesilmesi yargıya taşındı.Erzurum Barosu’nun başvurusu üzerine 1’inci İdare Mahkemesi üniversitede ağaç kesimine yürütmeyi durdurma kararı verdi.Öğrenci sayısında artış olduğu için yeni fakülte binalarına ihtiyaç duyulduğunu savunan üniversite yönetimi, kesme nedenleri arasında ağaçların ’estetik’ olmamasını da gerekçe gösterdi.
 • Metrekaresine 614 TL fazla ödüyoruz - konut

  Metrekaresine 614 TL fazla ödüyoruz09.12.2014

  EKONOMİ

  İstanbul'da konut fiyatları öylesine hızla artıyor ki; geçtiğimiz yıla göre bu yıl bir evin metrekaresine 614 TL fazla ödüyoruz.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge - konut

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge09.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili TBMM'ye 1000 sorulu önerge verdi.
 • Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek - konut

  Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek08.12.2014

  GÜNDEM

  BURSA’da, 2001’de şehit yakınları ve gazilere dönemin devlet bakanının da katılımıyla düzenlenen törenle tahsis edilen 20 dairelik apartmana talip olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), gelen tepkiler üzerine bu talebinden vazgeçti.Şehit ve Gazi Apartmanı’na gelen TOKİ yöneticileri, görüştükleri şehit yakınları ve gazilere, "Yazı yanlışlıkla gönderilmiş, yılbaşına kadar sembolik bir rakamla tapularınıza kavuşacaksınız" dedi.
 • Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu - konut

  Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu08.12.2014

  EKONOMİ

  Hükümet ve kamu bankalarından kredi kullandırılması konusundaki son dönem tartışmalarının odağındaki isim Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu.‘Politik baskı ile kredi veriyor musunuz?’ sorusuna, “Hayır, ben ve ekibimin üzerinde hiç bir politik baskı yoktur.10 yıldır genel müdürlük yapıyorum ama herhalde en az baskı gören benimdir diye düşünüyorum” cevabını verdi.
 • Kışanak: Kırklar Dağı belediyeyi aşıyor - konut

  Kışanak: Kırklar Dağı belediyeyi aşıyor08.12.2014

  GÜNDEM

  DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak, tarih boyunca adı hikaye, şarkı, şiirlere, kitaplara konu olan Kırklar Dağı’nda yapılan konutlar ile ilgili kentte yaşanan tartışmalar açıklamalarda bulundu.Kışanak, "Kırklar Dağı artık ciddi derecede rahatsızlık yarattıyor.Bu belediyeyi aşan bir durumdur.AKP’nin de çok fazla kaşıdığı bir konudur.DTK oradaki mülk sahiplerini araştırıp isimlerini açıklasın" dedi.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Van’la Marmara’yı kıyaslamak insaf ister - konut

  Van’la Marmara’yı kıyaslamak insaf ister07.12.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın başbakanken her fırsatta başvurduğu söylemi dün Van’da Başbakan Ahmet Davutoğlu da sürdürdü.

Yıllara göre
2014
1.373
2013
1.532
2012
1.360
2011
1.494
2010
1.539
2009
1.520
2008
1.775
2007
1.656
2006
1.307
2005
925
2004
722
2003
453
2002
510
2001
548
2000
656
1999
765
1998
417
1997
157


Yazarlara göre

2.091
Abdülkadir Küşin
2
Adnan KAYA
5
Ahmet HAKAN
15
Akif BEKİ
1
Ali Atıf BİR
5
Arman Kırım
1
Armağan ÇAĞLAYAN
1
Ateş BAKAN
1
Ateş Yalazan
1
Ayçe DİKMEN
3
Ayşe ARAL
1
Ayşe ARMAN
8
Ayşe ÖZEK KARASU
2
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
3
Ayşegül EKİNCİ
1
Ayşen GÜR
10
Bahar AKINCI
2
Bahar KORÇAN
1
Banu TUNA
8
Banu ŞEN
6
Bekir COŞKUN
22
Cem Keçe
1
Cemal TÜKEL
6
Cengiz SEMERCİOĞLU
7
Cengiz ÇANDAR
5
Cengiz ÖZDEMİR
1
Cenker TEZEL
1
Civan ER
1
Cüneyt ÜLSEVER
10
Deniz BAYRAMOĞLU
4
Deniz Gürel
23
Deniz SİPAHİ
26
Doğan HIZLAN
10
Doğan ULUÇ
12
Dr. Gündüz TEZMEN
3
Ebru ÇAPA
1
Ege CANSEN
7
Emin ÇÖLAŞAN
85
Emre Özpeynirci
2
Engin KRATZER
1
Enis BERBEROĞLU
32
Eray GÖRGÜLÜ
4
Ercan KUMCU
110
Erdal SAĞLAM
72
Erdal İPEKEŞEN
16
Erdinç Çelikkan
4
Ergun GÜRSOY
1
Erkan ÇELEBİ
83
Erman TOROĞLU
1
Erol Aksoy
1
Ertan ACAR
1
Ertuğrul ÖZKÖK
38
Eyüp CAN
3
Eyüp Can - Referans
1
Fatih ALTAYLI
33
Fatih Aktimur
1
Fatih Tekeci
7
Fatih ÇEKİRGE
7
Ferai TINÇ
3
Fırat TUR
1
Gila BENMAYOR
45
Gökhan KİMSESİZCAN
2
Güler BİLGEN
1
Gülse BİRSEL
3
Gülçin TELCİ
10
Güzin Abla
2
Hadi ULUENGİN
10
Hakan TARTAN
1
Haluk KALAFAT
1
Hayri ÇETİNKAYA
3
Kanat ATKAYA
8
Kansu Ejder
1
Kubilay KESKİN
9
Kurthan FİŞEK
3
Levent SEĞMEN
2
M. Rauf Ateş
43
Mehmet Ali BİRAND
12
Mehmet Barlas
1
Mehmet Nuri YILMAZ
1
Mehmet Uğur YÜKSEL
1
Mehmet Y. YILMAZ
38
Mehmet YAŞİN
2
Melda Narmanlı ÇİMEN
7
Melike Karakartal
10
Melis ALPHAN
15
Mete Tamer OMUR
84
Muammer ELVEREN
1
Muharrem SARIKAYA
13
Murat BARDAKÇI
1
Mümtaz SOYSAL
4
Nedim BUBİK
6
Nihat DEMİRKOL
3
Nilgün GEDİKOĞLU
3
Nilüfer KAS
1
Niobe
1
Noyan Doğan
67
Nurten ERK TOSUNER
66
Okan Aybar
44
Oktay EKŞİ
9


Bölümlere göre
AKDENİZ
50
Amatör Sporlar
2
Anasayfa
221
Ankara
964
Ankara 2013
1
Avrupa
61
Avrupa 2013 v2
5
Avrupa Birliği
5
Basketbol
3
Bilim
4
Cuma
15
Cumartesi
38
Diğer Sporlar
8
DÜNYA
3
Dünya
283
DİĞER HABERLER
87
E-Yaşam
2
EKONOMİ
98
Ege
545
Ege 2013
2
Ege Anasayfa
123
Ege Ekonomi
2
Ekonet
229
Ekonomi
7.007
Ekonomi Emlak
20
Ekonomi Kobi
1
Emlak-Mortgage
5
Eğitim
49
Eğitim 2013 v2
1
Futbol
74
Galatasaray
3
Gezi Haberleri
1
GÜNDEM
53
Gündem
1.862
Gündem2008
641
Haber
1
Hayat
6
IK
2
Kadın
4
Kelebek
11
Kelebek Magazin
1
Kelebek Yazarlar
3
Keyif
5
Keyif_
1
Kültür Sanat
10
Magazin
17
Magazin Dünyadan
1
Magazin Hattı
23
Magazin Televizyon
1
Magazin Yazarlar
32
Motor Sporları
1
Otoyaşam
7
POLİTİKA
128
Paparazzi
2
Pazar
62
Planet
293
Planet - Dünya Gazeteleri
8
Politika
1
SAĞLIK
2
Sağlık
16
Serdar Devrim
32
Seyahat
77
Son Dakika
570
Spor
80
Spor Basketbol
1
Spor Futbol
79
Spor Yazarlar
1
Star Dünyası
2
Strateji
7
Tarım
1
Teknoloji
11
Teknoloji 2007
13
Teknonet
9
WEBTV
5
YAZARLAR
34
Yazarlar
2.621
İzmir Ekonomi
11
İzmir KültürSanat
2
İzmir Spor
3

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa