Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : kiralık emlak >>
200  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Mal mülk saltanatıkiralık emlak -

  Mal mülk saltanatı28.09.2014

  Ekonomi

  Başbakan Davutoğlu’nun ‘Sürdürülebilir ve ahlaki bir durum değil, dökümü yapılsın’ talimatının nedeni işte bu saltanat: Kamunun elinde 248 bin 956 lojman ve sosyal tesis ile 15 bin adedi kiralık olmak üzere 106 bin taşıt bulunuyor.
 • Suriyeli çok ev yokkiralık emlak -

  Suriyeli çok ev yok27.09.2014

  Ekonomi

  TÜRKİYE’ye sığınan Suriyeli mülteciler İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa ve Hatay’da kiralık ev talebinde patlamaya yol açtı.Kira fiyatlarında yüzde 100’e varan artışlar yaşanırken, kiralık ev bulmak da zorlaştı.
 • Kiralık ev fiyatları uçtukiralık emlak -

  Kiralık ev fiyatları uçtu17.09.2014

  Ekonomi

  Gayrimenkul piyasasının gözdesi İzmir'de, yeni projelerin artan arsa maliyetleriyle konut satış fiyatlarında da yükseliş yaşandığı bildirildi.Kiralık ev fiuyatlarında da hızlı bir artış yaşanırken, ev bulmak giderek zorlaşıyor.
 • Pahalılık, Suriye, üç din ve künefe…kiralık emlak -

  Pahalılık, Suriye, üç din ve künefe…04.09.2014

  Ekonomi

  Hatay Akdeniz Mutfak Günleri'ne ev sahipliği yapıyor.Kent bu organizasyonun heyecanını yaşasa da vatandaşın ana gündemi Suriyeliler ve sınırda yaşanan gerginlik.
 • Şimdi EV'le imtihankiralık emlak -

  Şimdi EV'le imtihan28.08.2014

  Ekonomi

  ÜNİVERSİTE sonuçlarının açıklanmasından sonra binlerce öğrenci ev arayışına başladı.Okula, toplu taşımaya yakın ve aynı zamanda öğrenci bütçesine uygun ev arayan üniversiteliler ve aileleri emlak ofislerinin yolunu tutmaya başladı.Eylül başında kayıt işlemlerini yaptıran öğrenciler eylülün 2.ve 3.haftalarında yeni evlerinde yaşama başlayacak.Üniversitelilerin ev kirası olarak ayıracakları bütçe ortalama 100 metrekare bir daire baz alındığında 350 lira ile 2 bin 750 lira arasında değişiyor.En fazla kirayı İstanbul ve Ankara’da eğitim görecek öğrenciler ödeyecek.Karadeniz ve Doğu illerinde ise azalan kira bedelleri 350 liraya kadar gerileyecek.
 • 400 tapusuza ev sözü verdikiralık emlak -

  400 tapusuza ev sözü verdi27.08.2014

  Ekonomi

  400 tapusuza ev sözü verdi Polat Holding, İstanbul Piyalepaşa’da kentsel dönüşüm için düğmeye bastı.80 dönüm arazide 500 milyon dolar yatırım yapacak şirket, bölgede tapusuz evlerde oturanlara da ‘yeni ev alacak kadar’ ödeme yapacak.
 • Kiralık ev fiyatları bu ilçelerde coştukiralık emlak -

  Kiralık ev fiyatları bu ilçelerde coştu07.08.2014

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com Emlak Endeksi'ne göre, son bir yılda kiralık ev fiyatlarının en çok arttığı ilçelerin başında Pendik geliyor.
 • 'Somali Sokak' 'Suriye Sokak' oldukiralık emlak -

  'Somali Sokak' 'Suriye Sokak' oldu03.08.2014

  Ekonomi

  Türkiye son yıllarda Afrika’dan çok göç aldı.Göçmenleri Taksim Tarlabaşı’nda saat satarken veya üst geçitlerde müşterilere parfüm pazarlamaya çalışırken görmek mümkün.Çalışma ve yaşam koşulları bir hayli güç olan bu insanların İstanbul’da diğer bir yaşam alanı ise Kumkapı’daki Katip Kasım Camii Sokak, nam-ı diğer Somali Sokağı… Kumkapı yakınlarına yerleşen bu vatandaşlara son birkaç ayda Suriyeliler de eklendi.Fakat semt sakinlerine göre civarda ciddi bir asayiş sorunu var.Durumu ise en iyi Çapari Restoran’ın işletmecilerinden Tayfun Çapari özetliyor: “Bizim kapımız herkese açık ama insanlarda burada huzurlu olmak istiyor…” Bir diğer Kumkapı sakini ise, “İllegal her şey Kumkapı sokaklarında dönüyor” diyor.
 • Ankara'da satılık ev çok, kiralık yokkiralık emlak -

  Ankara'da satılık ev çok, kiralık yok04.07.2014

  Ankara

  Son 10 yıl içerisinde, 10 milyona yakın konut satıldığını ve yaklaşık 6 milyon kiracının mülk sahibi olduğunu belirten Emlak Müşaviri Salim Taşçı, “Kentsel dönüşüm çerçevesinde evleri yıkılanların kiraya çıkmaları, nüfus artışı, göçler ve yabancılar nedeniyle başta Ankara olmak üzere kiralık ev bulmak neredeyse imkansızlaştı.15 büyük vilayette neredeyse 1 buçuk milyona yakın konut stoğu oluştu ve ortaya satılık çok, kiralık yok profili çıktı” dedi.
 • Kiralık bulamadıkkiralık emlak -

  Kiralık bulamadık28.06.2014

  Ekonomi

  Okulların tatil olması, evlilik sezonunun başlamasına bir de kentsel dönüşüm eklenince İstanbul’da özellikle Anadolu yakasında kiralık ev bulmak güçleşti.Emlak ofisleri müşterilerine sıklıkla ‘Kiralık evimiz kalmadı’ yanıtını veriyor.
 • 320 milyona mıknatıs evlerkiralık emlak -

  320 milyona mıknatıs evler10.06.2014

  Ekonomi

  EMLAK Konut GYO’nun ihale ettiği Başakşehir Hoşdere 2.etapta yer alan Bahçekent Flora projesi satışa sunuldu.
 • 1 milyon konut alıcı bekliyorkiralık emlak -

  1 milyon konut alıcı bekliyor25.05.2014

  Ekonomi

  UZMANLAR konut sektöründe yaşanan talep daralmasının etkisiyle Türkiye genelinde 1 milyonun üzerinde stok oluştuğura dikkat çekiyor.Yüksek faiz ve iş garantisi konusundaki tereddütlerin alt-orta gelir grubunda konut talebini ötelediğine işaret eden uzmanlar, kurlardaki daralmayla yükselen yabancı talebinin sektöre nefes aldırdığını vurguluyor.
 • Deprem paraları çözerdikiralık emlak -

  Deprem paraları çözerdi12.05.2014

  Gündem2008

  Van Depremzedeleri Dayanışma Derneği’nden Müjde Tozbey, konteyner kentte kalan 43 aileye destek verdi, “Anayasa gereği dar gelirlinin konut ihtiyacını devlet karşılamak zorunda.Depremde toplanan paralarla bile bu iş şimdiye kadar çözülebilirdi” dedi.
 • Doğan ULUÇ

  Beyninden çok parası varkiralık emlak -

  Beyninden çok parası var07.05.2014

  Yazarlar

  Juan Sanchez koridora boylu boyunca uzanmıştı.Arada bir iniltisini duymasa annesi Migdalia Morales dört yaşındaki Juan’ın öldüğünü sanacaktı.
 • Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracakkiralık emlak -

  Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracak06.05.2014

  Ekonomi

  YENİ TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Emlak Konut GYO işbirliği ile konutta yerel mimari dönemi başlatıyor.Proje için haziran ayında Türkiye’nin her bölgesi için kapsamlı bir yarışma başlatılacak.Yarışmada derece alan projeler, TOKİ ve Emlak Konut projelerinde uygulanacak.
 • Emlak satışı durdukiralık emlak -

  Emlak satışı durdu24.04.2014

  Ege

  Piyasanın canlanması için yerel seçimleri bekleyen gayrimenkul sektörü beklediğini bulamadı, faiz artışı alım satımları aşağı çekti.
 • Metrekaresi 2.127 liradan ev’leniyoruzkiralık emlak -

  Metrekaresi 2.127 liradan ev’leniyoruz19.04.2014

  Ekonomi

  TÜRKİYE genelinde yıllık fiyat artışı yüzde 22’yi bulurken, satılık konutların metrekare satış fiyatı ortalama 2.127 lira oldu.
 • Gayrimenkulü olanlar dikkatkiralık emlak -

  Gayrimenkulü olanlar dikkat13.04.2014

  Ekonomi

  EMLAK vergisiyle ilgili bugün başlayan yeni yazı dizimiz Türkiye’de yaklaşık 23 milyon kişiyi yakından ilgilendiriyor.2014 yılı için artırılan arsa değerleri, sadece arsası olanları değil evi, bürosu, dükkânı, mağazası, oteli ve fabrikası olanlar için de büyük süprizler içeriyor.Bu yüzden 6 gün sürecek bu yazı dizisini dikkatle takip etmenizde fayda var.
 • Bahçeşehir’de yüzde 1 KDVkiralık emlak -

  Bahçeşehir’de yüzde 1 KDV11.04.2014

  Ekonomi

  HEMEN teslim avantajıyla konut satışlarının devam ettiği Spradon Vadi projesinde yüzde 1 KDV avantajıyla satışlar devam ediyor.
 • Büyükekşi sürprizikiralık emlak -

  Büyükekşi sürprizi09.04.2014

  Ekonomi

  Zeytinburnu’ndaki 4.2 milyarlık arsaya yeni ortak.
 • 'Ev'de fırsatkiralık emlak -

  'Ev'de fırsat24.03.2014

  Ekonomi

  Emlak sektöründe satışlar yavaşladı, 80 bin TL’yi aşan indirimler devrede.
 • Hürriyet’e Reklam Vermek çok kolaykiralık emlak -

  Hürriyet’e Reklam Vermek çok kolay20.02.2014

  Ekonomi

  Gazetede, webde, tablette, mobilde ve sosyal medyada her gün 6,9 milyon insanın yolu Hürriyet Dünyası’ndan geçiyor.
 • Ağaoğlu, Kartal’daki dev projeyi Dap Yapı’ya bıraktıkiralık emlak -

  Ağaoğlu, Kartal’daki dev projeyi Dap Yapı’ya bıraktı11.02.2014

  Ekonomi

  AĞAOĞLU ve Dap Yapı Kartal’da 1.3 milyar TL proje için el sıkışmıştı.Emlak GYO ile arsa karşılığı gelir paylaşım olarak başlayan projede yüzde 51 ile işe giren Ağaoğlu’nun payı yüzde 0.50’ye düştü.
 • Öğrenciler kiralık konut ilanlarını patlattıkiralık emlak -

  Öğrenciler kiralık konut ilanlarını patlattı03.02.2014

  Ekonomi

  Öğrenci kenti Eskişehir'de kiralık konut ilanlarının 1 yıldaki artışı yüzde 260'a ulaştı.
 • Agatha Christie’nin sırrı!kiralık emlak -

  Agatha Christie’nin sırrı!28.12.2013

  Pazar

  Saat 12.00.Yer Pera Palas Oteli.Oda numarası 411.Cinayeti kim işledi?Agatha Christie’nin hayaletinin orada ne işi vardı? Ahmet Ümit yazdı.M.K.Perker çizdi.
 • Ofıs seçimikiralık emlak -

  Ofıs seçimi28.12.2013

  Ekonomi

  YEREL seçimler öncesi emlak pazarı hareketlendi.Türkiye genelinde seçimler için 4 bini aşkın irtibat ofisi kiralanacak.İstanbul’da ise 1500’den fazla ofisle 45-50 milyon liralık bir ‘kiralık ofis pazarı’ ortaya çıkacak.
 • Yalçın BAYER

  F klavye Q’ya karşı 5 kat daha hız yapıyorkiralık emlak -

  F klavye Q’ya karşı 5 kat daha hız yapıyor11.12.2013

  Yazarlar

  CHP Antalya Milletvekili Av.Gürkut Acar, bir F klavyesi gönüllüsü.Dün yaptığı bir açıklama ile Başbakanlığın F klavyenin kamuda zorunlu tutulmasına ilişkin genelgesi konusunda bir açıklama yaptı.
 • Gayrimenkul kirası ve satışına özel sürprizler geliyorkiralık emlak -

  Gayrimenkul kirası ve satışına özel sürprizler geliyor10.12.2013

  Ekonomi

  EVİNİ veya işyerini kiraya veren milyonlarca kişiyi 2014’te ilginç sürprizler bekliyor.Bu sürprizleri şimdiden açıklayalım ki hesabınızı ona göre yapın.
 • İnşaat en az 10 yıl daha kazandıracakkiralık emlak -

  İnşaat en az 10 yıl daha kazandıracak16.11.2013

  Ekonomi

  İkincil halka arzında 3.25 milyar TL hasılat elde eden Emlak Konut GYO için, borsada çalan gong yeni bir sürecin başlangıcı oldu.
 • İlk gün hem gong hem hisse düştükiralık emlak -

  İlk gün hem gong hem hisse düştü13.11.2013

  Ekonomi

  Emlak Konut GYO’nun ikincil halka arzıyla ihraç edilen payları dün Borsa İstanbul’da gong töreniyle işlem görmeye başladı.Genel Müdür Murat Kurum, gong için kullandığı tokmağı düşürürken, hisseler günü yüzde 8.3’lük düşüşle tamamladı.
 • Apartçılar aynı çatıda birleşiyorkiralık emlak -

  Apartçılar aynı çatıda birleşiyor08.11.2013

  Ekonomi

  Başbakan Erdoğan’ın üniversite öğrencilerinin kaldığı evlerle ilgili yaptığı açıklamalardan sonra gözler, apartlara çevrildi.Sadece İstanbul’da 20 bin apartın faaliyet gösterdiği tahmin edilir ve sektörün yıllık cirosunun 800 milyona ulaşırken, kayıt dışı bu faaliyet nedeniyle devletin yıllık vergi kaybının 150 milyon lira olduğu hesaplandı.Günlük Kiralama Apart ve Butik Daire İşletmecileri Derneği (GÜNBİDER), Türkiye genelinde tek bir çatı altında örgütlenmek için bir raporla birlikte üç bakanlığa başvurdu.
 • ATM'ye kiralık iş yeri dönemikiralık emlak -

  ATM'ye kiralık iş yeri dönemi06.11.2013

  Ekonomi

  Son zamanlarda kent merkezlerinde ya da caddelerde bulunan iş yerlerindeki, "ATM'ye kiralanır" tabelaları dikkati çekiyor.Gayrimenkul sahipleri, 8-30 metrekarelik iş yerlerini 500 lira ile bin 500 lira arasındaki bir bedelle bankaların ATM cihazlarına kiralıyor.
 • ‘Gezi’ bitti başvuru geldikiralık emlak -

  ‘Gezi’ bitti başvuru geldi04.11.2013

  Ekonomi

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), paylarının ikincil halka arzı gerçekleştirmek üzere Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurdu.
 • Çamlıca ve Güneşli’de peşinatsız kampanyakiralık emlak -

  Çamlıca ve Güneşli’de peşinatsız kampanya02.11.2013

  Ekonomi

  Kuruluşunun 21’inci yılını kutlayan Sur Yapı, Çamlıca’daki Exen İstanbul ve Güneşli’deki Corridor projeleri için ‘Az az ödeyin üstü kalsın’ kampanyası başlattı.
 • Hürriyet'e Altın Örümcek'ten iki ödül birdenkiralık emlak -

  Hürriyet'e Altın Örümcek'ten iki ödül birden09.10.2013

  Teknoloji 2007

  Hurriyetemlak.com, 11.Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ‘Seri İlan’ kategorisinin birincisi seçildi.Ayrıca Geçen sene Aile İçi Şiddete Son! Kampanyası’na bağış toplamak için hazırlanan mikrosite SiddeteKarsiYuzbinSms.com dün gece verilen Altın Örümcek Ödüllerinde STK/ Sosyal Sorumluluk başlığında birincilik ödülü aldı.
 • Kim bu balkon çetesikiralık emlak -

  Kim bu balkon çetesi04.10.2013

  Gündem2008

  Son olarak bir gencin öldürülmesiyle gündeme gelen ama aslında bir yıla yakındır koca bir mahalleyi esir aldığı söylenen bu insanlar kim? Duvarlara asılan ‘işte katiller’ afişlerinde, polis kayıtlarında ve ahalinin tanıklıklarında adı geçen karakterlere tek tek uğrayarak, mahallede hızlandırılmış bir ‘çete’ turuna çıkıyoruz.
 • 3 saatte 300 konut sattı, yeni proje yoldakiralık emlak -

  3 saatte 300 konut sattı, yeni proje yolda26.09.2013

  Ekonomi

  ARTAŞ İnşaat’ın Gaziosmanpaşa Küçükköy’de yükselen 414 konutluk Avrupa Konutları TEM 2 projesinde 3 saatte 300 konut sattı.
 • Artık telefondan ev arıyoruzkiralık emlak -

  Artık telefondan ev arıyoruz24.09.2013

  Ekonomi

  Türkiye'nin emlak portalı Hurriyetemlak.com'un Android, iPhone ve iPad uygulamaları her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından indiriliyor.
 • Öğrenciler kiralık ev talebini patlattıkiralık emlak -

  Öğrenciler kiralık ev talebini patlattı23.09.2013

  Ekonomi

  Okulların açılmasıyla öğrencileri ev bulma telaşı sardı.Hurriyetemlak.com’da kiralık ev aramalarında patlama yaşandı.
 • Konutta zam şampiyonu Beşiktaş oldukiralık emlak -

  Konutta zam şampiyonu Beşiktaş oldu16.09.2013

  Ekonomi

  Son bir ayda İstanbul’da satılık konut fiyatlarının en çok arttığı ilçe Beşiktaş oldu.
 • Otel odası yerine günlük kiralık evkiralık emlak -

  Otel odası yerine günlük kiralık ev05.09.2013

  Ankara

  Ankara’nın birçok semtinde sayısı hızla artan günlük kiralık daireler, otellere rakip oldu.Neredeyse her duvarda ilanı asılı olan evler, yasal bir düzenlemeye tabi olmadığından dolayı iki taraf için de riskleri beraberinde getiriyor.
 • ‘Günlük kiralık’ otelle yarışıyorkiralık emlak -

  ‘Günlük kiralık’ otelle yarışıyor31.08.2013

  Ekonomi

  Başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde sayısı hızla artan günlük kiralık evler otellere rakip oldu.
 • Hurriyetemlak.com yine ilk sıradakiralık emlak -

  Hurriyetemlak.com yine ilk sırada19.08.2013

  Ekonomi

  ComScore verilerine göre Hurriyetemlak.com, emlak kategorisi aylık tekil ziyaretçi sayısına göre temmuz ayında da birinci oldu.
 • Site içine rağbet arttıkiralık emlak -

  Site içine rağbet arttı12.08.2013

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com'un verilerine göre özellikle İstanbul'da site içerisinde ev arama oranı yüzde 60 yükseldi.
 • En ucuz kiralık evler bu ilçedekiralık emlak -

  En ucuz kiralık evler bu ilçede04.08.2013

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com Emlak Endeksi'ne göre İstanbul'da ev kiraları metrekaresi 14 TL ortalamasında.Son 1 yılda yüzde 12 artış gösteren kiralık evlerin en pahalıları Beşiktaş'ta.En ucuz kiralıklar ise Avcılar'da.
 • Melike Karakartal

  “Çılgın”a ev verilmez!kiralık emlak -

  “Çılgın”a ev verilmez!01.08.2013

  Yazarlar

  Dünyaca ünlü bir otomobil firmasında çalışan bir müdür, evini kiraya verirken kiracının TC numarasını istiyor ve çalıştığı şirketin ona otomobil sattığı için tanıdığı imkanları kullanarak kredi borcu var mı yok mu baktırıyor.
 • Ankara’ya İtalyan kasabası kuracakkiralık emlak -

  Ankara’ya İtalyan kasabası kuracak31.07.2013

  Ekonomi

  Madencilik, atık dönüşümü, dış ticaret gibi alanlarda da faaliyet gösteren Erkanlı Şirketler Grubu gayrimenkul geliştirmede Ankara ve İstanbul üzerine yoğunlaştı.
 • Bayram öncesi 'Günlük Kiralık' dairelere yoğun talepkiralık emlak -

  Bayram öncesi 'Günlük Kiralık' dairelere yoğun talep31.07.2013

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com'un konut arama verilerine göre Ramazan Bayramı'na yaklaştığımız şu günlerde 'Günlük Kiralık' daire aramalarında patlama oldu.
 • Kartal metrosu kiraları yüzde 58 artırdıkiralık emlak -

  Kartal metrosu kiraları yüzde 58 artırdı28.07.2013

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com Haziran 2013 Emlak Endeksi'ne göre Kartal'da kiralık ev fiyatları bir önceki yıla göre tam yüzde 58 artış gösterdi.
 • Haritadan emlak aranan ilk iPhone uygulamasıkiralık emlak -

  Haritadan emlak aranan ilk iPhone uygulaması24.07.2013

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com, Türkiye’de bir ilke imza attı.Haritadan emlak aranan ilk ve tek iPhone uygulamasını kullanıcılara sunan portal, emlak ararken vakit kaybettirmiyor.


Yazarlara göre

34
Ali Atıf BİR
1
Ayşe ARMAN
1
Ayşen GÜR
2
Doğan ULUÇ
2
Ebru ÇAPA
1
Enis BERBEROĞLU
1
Erkan ÇELEBİ
1
Güzin Abla
1
Melike Karakartal
1
Niobe
1
Nurten ERK TOSUNER
1
Yalçın BAYER
7
Yorgo KIRBAKİ
1
Şükrü KIZILOT
3


Bölümlere göre
Amatör Sporlar
1
Anasayfa
3
Ankara
10
Diğer Sporlar
1
Dünya
2
DİĞER HABERLER
3
Ege
4
Ekonomi
96
Gündem
10
Gündem2008
2
Pazar
2
Planet
4
Seyahat
1
Spor
1
Teknoloji 2007
2
Teknonet
1
Yazarlar
24