Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kiralık daire

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

420  adet haber bulundu.


 • MHP Genel Başkanı Bahçeli: 15 Şubat'ta mutlaka sağduyu hakim olmalı - kiralık daire
  MHP Genel Başkanı Bahçeli: 15 Şubat'ta mutlaka sağduyu hakim olmalı14.02.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İmralı canisinin 15 Şubat 1999 tarihinde yakalanmasının yıl dönümünde yurt genelinde çok vahim bir tahrik kampanyasının tezgahlandığı anlaşılmaktadır" görüşünü dile getirdi.
 • Hacıosmanoğlu'nun suikast şüphesiyle dinlendiği iddia edildi - kiralık daire
  Hacıosmanoğlu'nun suikast şüphesiyle dinlendiği iddia edildi10.02.2015
  FutbolTrabzon'da yayımlanan Günebakış gazetesininin haberine göre, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, rakibi Muharrem Usta'ya yönelik suikast planladığı iddiasıyla dinlendiği ortaya çıktı.Dinlemenin ardından Cumhuriyet Savcısı Yüceler Arslan'ın "Kovuşturmaya gerek yok" kararı aldığı ifade edildi.
 • Ortaca Otogarı'nda esnafa kira şoku - kiralık daire
  Ortaca Otogarı'nda esnafa kira şoku19.01.2015
  EgeMUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, otogardaki dükkanların kiralarının, Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 200'e varan oranlarda artrılması tepkilere neden oldu.Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Büyükşehir Belediyesi'ne dilekçeyle başvurup, otogar esnafının bu kiraları ödemesinin mümkün olmadığını bildirdi.Muğla Büyükşehir Belediyesi ise kiralardaki artışın zamdan değil, mülklerin değer belirlemesinden kaynaklandığını belirtti.
 • İnşaatçılardan komite mesaisi - kiralık daire
  İnşaatçılardan komite mesaisi13.01.2015
  EkonomiGAYRİMENKUL patronları geçtiğimiz cuma ve cumartesi günü Sapanca’da toplandı.Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) çatısı altında toplanan yaklaşık 15 patron toplam 10 saat süren 2 toplantı yaptı.
 • Evi pis bırakmadılar - kiralık daire
  Evi pis bırakmadılar10.01.2015
  GündemEbru Gündeş-Reza Zarrab çiftine 2010-2012 yılları arasında kaldıkları Kemerburgaz’daki ev sahipleri, daireye zarar verdikleri gerekçesiyle dava açtı.Mahkeme ‘eve zarar verdiler’ iddialarının bilirkişi raporunda tespit edilemediğini söyleyerek davayı reddetti.
 • Firari tetikçi yakayı ele verdi - kiralık daire
  Firari tetikçi yakayı ele verdi05.01.2015
  PlanetYunanistan’da iki Türk diplomatın öldürülmesinden sorumlu olan 17 Kasım terör örgütünün firari tetikçisi Hristodulos Ksiros, Atina’ya 40 kilometre mesafedeki sahil kasabasında polis tarafından yakalandı.Bir yıldır firarda olan Ksiros’un saçını uzatarak siyahtan sarıya boyadığı ortaya çıktı.
 • Büyükşehir'den 1 milyar 215 milyonluk yatırım - kiralık daire
  Büyükşehir'den 1 milyar 215 milyonluk yatırım03.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin, 2014’te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptığı, son 11 yıllık yatırımın ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştığı açıklandı.
 • Melike Karakartal

  Mutluluğu sıradanlaştırmak - kiralık daire
  Mutluluğu sıradanlaştırmak12.12.2014
  YazarlarBüyük heves, aşk ve gelecek umuduyla başlanan ilişkiler hatta evliliklerin çatır çatır çatırdadığı bugünlerde sen nasılsın sevgili evli ve çocuklu Habitus okuru.Keyfin yerindedir umarım.
 • İşte Galatasaray'ın sattığı üç futbolcu - kiralık daire
  İşte Galatasaray'ın sattığı üç futbolcu11.12.2014
  FutbolGalatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın, "Sattık" dediği ancak isimlerini açıklamadığı üç futbolcunun Gökhan Zan, Yiğit Gökoğlan ve Engin Baytar olduğu iddia edildi.
 • Yalçın BAYER

  Koca komünist - kiralık daire
  Koca komünist07.12.2014
  YazarlarTÜRKİYE’nin yaşayan en büyük komünisti Rasih Nuri İleri’yi (94) kaybettik.
 • Dışişleri Bakanı'nın kiralık konutu boşaltıldı - kiralık daire
  Dışişleri Bakanı'nın kiralık konutu boşaltıldı05.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun Dışişleri Bakanlığı döneminde kullandığı, aylık yaklaşık 46 bin TL kira ödenen konutlar, Kasım ayı sonu itibarıyla boşaltıldı.
 • Ev almak isteyenlere çok önemli haber - kiralık daire
  Ev almak isteyenlere çok önemli haber27.11.2014
  EkonomiTüketici, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak.Ön ödemeli konut satışında devir veya teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 ayı geçemeyecek.
 • Kepez'de şok tutuklama - kiralık daire
  Kepez'de şok tutuklama15.11.2014
  GündemKepez Belediyesi’nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan B.Ş., 17 yaşındaki bir genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.
 • TOKİ’den yatay geçiş - kiralık daire
  TOKİ’den yatay geçiş09.11.2014
  EkonomiTOKİ Başkanı Ergun Turan, konut projelerinde dikey değil, yatay büyümeyi tercih edeceklerini belirterek, “Sanki standart konutlar bir araya yığılıyor, güzel olsun diye köşesinde bir cami oluyor.Bundan sonraki TOKİ binaları böyle olmayacak” diye konuştu.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - kiralık daire
  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014
  HayatTürkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor - kiralık daire
  Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor21.10.2014
  GündemDevlet Bahçeli, MHP grup toplantısıda yaptığı konuşmada "Yatak odasında para madeni işlettiğinden Zarrab’ın önüne yatmaktan başka çaresi kalmayan, bakanın evladına ait 7 adet kasanın içinde biriktirdiği 1,5 trilyon iade edilecek midir? Demek ki savcı kasaları somut delil görmemiş, makul bulmamıştır.Banka müdürünün kutularından çıkan 4,5 milyon dolarına ne olacaktır? Bu para da iade edilecek midir? Tahminlerim beni yanıltmıyorsa İranlı için de bir güzellik yapılacaktır.PKK’nın kara parasından sorumlu kadroya alıp, cari şerefsizlik açığının yüzde 25’ini kapatması olmayacak bir şey değildir" dedi.Bahçeli, grup toplantısından çıkışta gazetecilerin yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonuna katılıp katılmayacağı yönündeki sorusuna ''Katılmayacağım'' yanıtını verdi.
 • Sürekli para isteyen eniştesini iple asıp, poşete koyduğu cesedini 2 yıl saklamış - kiralık daire
  Sürekli para isteyen eniştesini iple asıp, poşete koyduğu cesedini 2 yıl saklamış15.10.2014
  AvrupaKÜTAHYA’da geçen pazar günü bir evin yanındaki garajda gözleri ve ağzı eşarpla, elleri de arkadan iple bağlı, poşet ve brandaya sarılı çürümüş halde cesedi bulunan 43 yaşındaki Ramazan Cengiz’in 2 yıl önce kayınbiraderi Mustafa Kan tarafından iple asılarak öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • Şimdi EV'le imtihan - kiralık daire
  Şimdi EV'le imtihan31.08.2014
  EkonomiÜNİVERSİTE sonuçlarının açıklanmasından sonra binlerce öğrenci ev arayışına başladı.Okula, toplu taşımaya yakın ve aynı zamanda öğrenci bütçesine uygun ev arayan üniversiteliler ve aileleri emlak ofislerinin yolunu tutmaya başladı.Eylül başında kayıt işlemlerini yaptıran öğrenciler Eylül'ün 2.ve 3.haftalarında yeni evlerinde yaşama başlayacak.Üniversitelilerin ev kirası olarak ayıracakları bütçe ortalama 100 metrekare bir daire baz alındığında 350 lira ile 2 bin 750 lira arasında değişiyor.En fazla kirayı İstanbul ve Ankara’da eğitim görecek öğrenciler ödeyecek.Karadeniz ve Doğu illerinde ise azalan kira bedelleri 350 liraya kadar gerileyecek.
 • Hitler'in evinin geleceği tartışılıyor - kiralık daire
  Hitler'in evinin geleceği tartışılıyor30.08.2014
  AvrupaAvusturya’nın Almanya sınırındaki “Braunau am Inn” kasabasında bulunan Hitler’in doğduğu evin geleceği, Avusturya ve Almanya’da tartışılıyor.
 • Bankalarda 26 işlem ücretsiz - kiralık daire
  Bankalarda 26 işlem ücretsiz22.08.2014
  EkonomiBDDK milyonlarca vatandaşı çok yakından ilgilendiren ve bankaların ücret, komisyon ve masraflarına ilişkin sınırlamalar getiren yönetmelik taslağını hazırladı.Bankalar SMS gönderim,hesap işlemsizlik, hesap cüzdanı yazdırma, banka kartı, hesap açma-kapatma ve dosya masrafı gibi 26 farklı kalemde ücret ve komisyon alamayacak.
 • Uğur VARDAN

  Aslan'ın yeni yoldaşı - kiralık daire
  Aslan'ın yeni yoldaşı18.08.2014
  YazarlarSarı kırmızılıların Trabzonspor’dan transfer ettiği Olcan Adın, ‘Üç büyük takım’ın formasını giyen futbolcular kervanına katıldı.Yıldız oyuncu ‘Che Guevara hayranlığı’yla da dikkat çekiyor.
 • Uğur VARDAN

  Durduk yere yükü çok arttı - kiralık daire
  Durduk yere yükü çok arttı17.08.2014
  Yazarlar‘Yeni Alex olur mu?’ tartışmalarıyla birlikte futbol coğrafyamıza katılan Fenerbahçeli Diego Ribas, Ersun Yanal’ın kendisini istemediği ama Başkan Yıldırım’ın ısrarı sonucu Fenerbahçe’ye katıldığı iddialarıyla birlikte farklı bir misyonun öznesi olarak da huzurlarımızda artık.
 • Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray - kiralık daire
  Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray08.08.2014
  FutbolSarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.
 • Ersun Yanal'dan transfer açıklamaları - kiralık daire
  Ersun Yanal'dan transfer açıklamaları25.07.2014
  FutbolFenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı.
 • Almanya'da yüksekokul yardımı 735 Euro’ya çıkarıldı - kiralık daire
  Almanya'da yüksekokul yardımı 735 Euro’ya çıkarıldı21.07.2014
  AvrupaAlman Federal Eğitim Bakanı Johanna Wanka (CDU) yükseköğrenim yardımı BAföG’un 735 Euro’ya yükseltildiğini açıkladı.Yeni yasaya göre öğrenciler 250 Euro ev kira yardımı alabilecekler ve 450 Euro’ya kadar vergisiz çalışabilecekler.
 • Kentsel dönüşüm İstanbul'de ev kiralarını artırdı - kiralık daire
  Kentsel dönüşüm İstanbul'de ev kiralarını artırdı14.07.2014
  Ekonomiİstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, son 6 ay içinde İstanbul'un bazı semtlerinde kiralık ev fiyatlarının kentsel dönüşüm ve Suriyeliler nedeniyle arttığını belirterek, "Yoğunluğun yaşandığı bu semtlerde daha önce bin liraya kiralayabileceğiniz evi şu an bin 500 liraya kiralayamazsınız" dedi.Son dönemde İstanbul'da kiralık ev fiyatlarında yaşanan artışı değerlendiren Aşa, Suriyeliler başta olmak üzere yabancıların İstanbul'da kiralık evlere yoğun bir ilgi göstermeye başladığını ifade ederek, talebin bu kadar artmasının belli semtlerde fiyatları yukarı çektiğini söyledi.
 • Torba zor kapandı - kiralık daire
  Torba zor kapandı12.07.2014
  EkonomiÖnceki gece Meclis Genel Kurulu’na gönderilen torba yasada yok yok.Bucakları kapatan, vergi ve SGK borçlarını yapılandıran, patrona kasa affı, evde çalışana kuponlu sigortalılık getiren, kiralık memurluğa vize veren düzenlemeleri şimdi de Meclis sınavı bekliyor.Tasarı Salı'dan itibaren görüşülecek.
 • Ayşe ARAL

  Küçük kız çocuğu - kiralık daire
  Küçük kız çocuğu25.06.2014
  YazarlarGünlerdir bende mühim bir yeri olan Sezen’in, sevgili Ayşegül’e verdiği bu şarkıyı dinliyorum.
 • Facebook'ta ırkçı yorum işinden etti - kiralık daire
  Facebook'ta ırkçı yorum işinden etti24.06.2014
  AvrupaAlmanya'da Federal Göç ve Mülteciler Dairesi, Facebook'ta ırkçı yorumlar yazan çalışanını işten çıkardı
 • Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe - kiralık daire
  Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe22.06.2014
  FutbolSarı lacivert kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ahmet Ercanlar'la burada olacak.
 • Kürkçü: Çocukları arayıp bulma kurumu değiliz - kiralık daire
  Kürkçü: Çocukları arayıp bulma kurumu değiliz03.06.2014
  GündemHDP’li Ertuğrul Kürkcü, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, çocukları için eylem yapan anneler konusuna değinerek, "Biz askere alma dairesi olarak iş görmediğimiz gibi çocukları arayıp bulma kurumu da değiliz" dedi.
 • Pub kültürü hakkında yanlış bildikleriniz - kiralık daire
  Pub kültürü hakkında yanlış bildikleriniz31.05.2014
  HayatCilası gelenlere birayla yemek uyumuna, pub’ların temsil ettiği yaşama ve “Fıçı mı şişe mi” tartışmasına dair birkaç uzman tavsiyesi
 • Yeniden Süper Lig - kiralık daire
  Yeniden Süper Lig26.05.2014
  FutbolBu haftaki röportaj konuğum Mersin idman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı…
 • Ant Yapı, Ukrayna’dan vazgeçti ve Türkiye’ye yöneldi - kiralık daire
  Ant Yapı, Ukrayna’dan vazgeçti ve Türkiye’ye yöneldi25.05.2014
  EkonomiAĞIRLIKLI olarak yurtdışında inşaat projeleri geliştiren Ant Yapı, Ukrayna’daki karmaşa nedeniyle bir projesini iptal etti.İstanbul’da 500 milyon dolar değerinde 3 proje hayata geçirecek şirket, 1001 ev ve ofise imza atacak.
 • Selahattin DUMAN

  Pusu kültürüne yenik düşen düello kültürü. - kiralık daire
  Pusu kültürüne yenik düşen düello kültürü.13.05.2014
  YazarlarBirkaç sezondur ithal bir gösteriyi kafamıza göre sahneliyoruz.
 • Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracak - kiralık daire
  Yeni TOKİ Başkanı Osmanlı ve Selçuklu’yu canlandıracak07.05.2014
  EkonomiYENİ TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Emlak Konut GYO işbirliği ile konutta yerel mimari dönemi başlatıyor.Proje için haziran ayında Türkiye’nin her bölgesi için kapsamlı bir yarışma başlatılacak.Yarışmada derece alan projeler, TOKİ ve Emlak Konut projelerinde uygulanacak.
 • Mayısta 4.5 milyar liralık yeni gayrimenkul satışa çıkacak - kiralık daire
  Mayısta 4.5 milyar liralık yeni gayrimenkul satışa çıkacak05.05.2014
  EkonomiYILIN ilk çeyreğini geride bırakan inşaat sektörü ikinci çeyreğe hareketli giriyor.Nisan boyunca yatırım değeri 3.5 milyar lirayı geçen projeleri vitrine çıkaran gayrimenkul şirketleri, mayısta 10 bin yeni konutu satışa sunacak.Bir ay içinde tanıtılacak konut projelerinin yatırım bedeli 4.5 milyar lira.
 • O binalar tekrar ihaleye çıkıyor - kiralık daire
  O binalar tekrar ihaleye çıkıyor29.04.2014
  EkonomiRTÜK İstanbul Beykoz Kanlıca'da bulunan iki adet dairesini tekrar açık artırma yoluyla satışa çıkıyor.Boğaz'a bakan lüks konutların toplam muhammen bedeli 5.6 milyon TL olarak belirlendi.RTÜK'ün söz konusu satışı için düzenlenecek açık artırmaya herkes katılabilir.İhalede sansür yok!
 • Berlin'de tatil evi yasağı - kiralık daire
  Berlin'de tatil evi yasağı29.04.2014
  AvrupaAlmanya'daki büyük şehirde tatil amaçlı ev sunmak büyük turistik değer taşısa da, Berlin'de 1 Mayıs tarihinden itibaren evler özel izin olmadan ticari amaç için kullanılamayacak.
 • Akhisarlı Drogba - kiralık daire
  Akhisarlı Drogba22.04.2014
  EgeAKHİSAR Belediyesporlu Oumar Niasse, futbola Galatasaraylı Drogba gibi 17-18 yaşında başladığını ve her konuda Fildişili yıldızı örnek aldığını söyledi.
 • Önce ev sahibi yaptı - kiralık daire
  Önce ev sahibi yaptı13.04.2014
  EkonomiANKARA kökenli YDA inşaat Ankara Yenimahalle bölgesinde 800 milyon lira yatırımla toplam 3500 konut hayata geçiriyor.
 • Robotları süpürge ediyoruz - kiralık daire
  Robotları süpürge ediyoruz13.04.2014
  EkonomiSON teknolojilerle saçlar yerine artık robotlar, süpürge ediliyor.
 • UEFA'dan Atletico Madrid'e müjde - kiralık daire
  UEFA'dan Atletico Madrid'e müjde11.04.2014
  FutbolŞampiyonlar Ligi’nde Chelsea ile eşleşen Atletico Madrid’de kaleci Courtois’in oynayıp oynayamayacağı yönündeki iddialara son noktayı UEFA koydu.
 • Central Park’tan ilham aldı, Akasya Park yaptı - kiralık daire
  Central Park’tan ilham aldı, Akasya Park yaptı02.04.2014
  EkonomiAKKÖK, Yıldız Holding, Sinpaş GYO ve Doğu-Batı Grubu’nun ortaklığıyla kurulan Saf GYO, Akasya Acıbadem projesi bünyesinde 10 dönümlük bir park oluşturdu.
 • 'Ev'de fırsat - kiralık daire
  'Ev'de fırsat25.03.2014
  EkonomiEmlak sektöründe satışlar yavaşladı, 80 bin TL’yi aşan indirimler devrede.
 • Bir zamanlar Cihangir'de… - kiralık daire
  Bir zamanlar Cihangir'de…10.03.2014
  Kültür SanatErdoğan Dağlar’ın bir döneme damgasını vuran öyküleri Cihangir Günlüğü, yıllar sonra Uykusuz Çizgi Roman Klasikleri dizisinden çıktı.
 • Tatlıtuğ sendromu tapeleri siliyor - kiralık daire
  Tatlıtuğ sendromu tapeleri siliyor09.03.2014
  PazarKıvanç Tatlıtuğ’un yeniden ekranda görünmesiyle birlikte 35 milyon Türk kadını 17 Aralık öncesindeki fabrika ayarlarına geri döndü
 • Melike Karakartal

  Meğer. - kiralık daire
  Meğer.05.03.2014
  YazarlarMeğer deprem riski olan tüm binaları yenileyecek paramız varmış.Üstelik hiç rantçı müteahhitlerin insafına kalmadan.
 • Şirket içi davada Isparta itirafı - kiralık daire
  Şirket içi davada Isparta itirafı12.02.2014
  GündemAtlasjet’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Ersoy, şirket yöneticilerine açtığı dolandırıcılık davasında şok bir iddiada bulundu.Ersoy “Uçaklar, tur operatörlerine pazarlanmasaydı, bu kiralık uçak Isparta seferini yapmayacak, bu elim olay da yaşanmayacaktı” dedi.
 • İnternet tek TİB - kiralık daire
  İnternet tek TİB06.02.2014
  Teknoloji'İnterneti kontrol altına alacak' diye eleştirilen yasa TBMM'den geçti.Yargı kararı gerekmeden 'içeriği sakıncalı bulunan' internet siteleri 4 saat içinde kapatılabilecek.TİB'e doğrudan engelleme yetkisi verildi.İçerik sağlayıcılara, internet trafiğini 2 yıl arşivleme zorunluluğu getirildi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Sonraki »
Son Sayfa » »