Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : kelebek >>
26.259  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Yonca TOKBAŞ - Kelebek

  Gergedan, fil, hipo ve altın kolye - kelebek

  Gergedan, fil, hipo ve altın kolye21.12.2014

  YAZARLAR

  Düşünün, hiç bilmediğiniz bir ülkede, tamamen yabancısı olduğunuz bir kültüre ait bir düğüne davetlisiniz.
 • ‘Ağaçları kesip toprağa gömdüler’ - kelebek

  ‘Ağaçları kesip toprağa gömdüler’21.12.2014

  GÜNDEM

  SAKARYA’nın Akyazı ilçesinde, orman köylülerinin içme suyu ve tarımda yararlandıkları Bıçkı Deresi’nin suyunun Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bölgede yapılacak termal otele kiralanmasına tepki sürerken, köylüler bölgede termal otel inşaatını yapan firmanın ormanlık alanda ağaç katliamı yaptığını ve kestikleri ağaçları da gömüp üzerini toprakla örttüğünü öne sürdü.
 • Dünyanın en güzel 20 şehri - kelebek

  Dünyanın en güzel 20 şehri21.12.2014

  Seyahat

  İngiliz Telegraph Gazetesi okurları, İstanbul'u dünyanın en güzel 20 şehri arasında gösterdi.Gazetenin internet sitesinde yapılan ankete göre birinci sırayı Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Cape Town şehri alırken, İstanbul 11'inci sırada yer buldu.İşte, Telegraph okurlarına göre dünyanın en güzel 20 kenti.
 • Görün Yusufeli’ ni; suyla gelen kültür, suya kapılmadan! - kelebek

  Görün Yusufeli’ ni; suyla gelen kültür, suya kapılmadan!21.12.2014

  Seyahat

  Doğu Karadeniz, doğa turizminin göz bebeği.Artvin’e bağlı Yusufeli ise trekkingin, tırmanışın mabetlerinden Kaçkarlar’a klasik çıkış noktası, debisi yüksek Çoruh Nehri’nde rafting turizmi, taşıma toprakla organik tarımı, geleneksel mutfağı, akordeon-tulum-davulu bir potada eriten müziğiyle ayrı bir yere sahip.İşte o Yusufeli, 2018’den itibaren adını taşıyan barajın suları altında kalacak.
 • Halfeti'de otel inşaatına tepki - kelebek

  Halfeti'de otel inşaatına tepki20.12.2014

  EKONOMİ

  GÜNEYDOĞU Anadolu Bölgesi’nin saklı cenneti olarak anılan ve Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde, yapımı devam 4 katlı 3 yıldızlı otel inşaatı ilçeye gelen ziyaretçilerin tepkisine yol açıyor.Halfeti Belediye Başkanı DBP’li Mustafa Bayram, "Burayı 62 bin lira gibi cüzi bir fiyatla 20 yıllığına bir şirkete kiralamışlar.Aylık kirası 200 lira olan ve ilçeye gelenlerin tepkisine yol açan bu yapıyı kesinlikle kabul etmiyoruz" dedi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Çeteyiz biz - kelebek

  Çeteyiz biz20.12.2014

  YAZARLAR

  Evet çete.Çete demek sanırım kötü bir tanımlama olacak, yasaklı bir kelime.
 • Melda Narmanlı ÇİMEN

  Kişiye özel hikâyeler - kelebek

  Kişiye özel hikâyeler20.12.2014

  YAZARLAR

  Kutlama dekorlarında farklı olmanın yolu acele etmemekten, araştırma yapmaktan, sıradışı düşünmekten ve biraz da el becerisinden geçiyor.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Sevgili Burçin Orhon, sağlık dediğin ve komik annem benim - kelebek

  Sevgili Burçin Orhon, sağlık dediğin ve komik annem benim18.12.2014

  YAZARLAR

  Hâlâ ev bakınıyorum kendime, hâlâ ama yıllar sonra anamla yaşamak iyi geldi galiba bana.
 • Süleyman Demirel'in kardeşi hayatını kaybetti - kelebek

  Süleyman Demirel'in kardeşi hayatını kaybetti18.12.2014

  GÜNDEM

  9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel son üç yılda dördüncü kez büyük acı yaşadı.Demirel’in 2012 yılı Kasım ayında yeğeni Yahya Demirel, 2013 yılı Mayıs ayında eşi Nazmiye Demirel, ablası Afife Ünlü ise Ekim 2014'te vefat etmişti.Demirel’in son iki yıldır yaşadığı acılara 2014’ün son günlerine yaklaşırken bir yenisi eklendi ve kardeşi Hacı Ali Demirel vefat etti.
 • Dünya turuna çıkmak için aradığı kadını buldu! - kelebek

  Dünya turuna çıkmak için aradığı kadını buldu!18.12.2014

  DÜNYA

  Kanada’da kız arkadaşı Elizabeth Gallagher ile birlikte dünya turu yapmak için bir dizi uçak bileti alan ancak seyahatten önce ilişkisi sona eren ve biletler yanmasın diye tatile götürmek için eski sevgilisi ile aynı adı taşıyan bir kadın aramaya başlayan Jordan Axani sonunda aradığını buldu.
 • Hadise'nin dans performansı herkesi şaşırttı - kelebek

  Hadise'nin dans performansı herkesi şaşırttı17.12.2014

  Keyif

  Ebru Gündeş, Hadise, Athena Gökhan ve MFÖ grubundan Mazhar Alanson ile Özkan Uğur'un jüri üyeliğini üstlendiği O Ses Türkiye'de, jüri üyesi Hadise tüm stüdyoyu, yaptığı dansla ayağa kaldırdı.
 • Soruyu bil kitabı kazan - kelebek

  Soruyu bil kitabı kazan17.12.2014

  Keyif

  "Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor.Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, "Mesnevi'den Cevaplar"ını kazanacak.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Gurur, onur, herkese ve babama bin teşekkür - kelebek

  Gurur, onur, herkese ve babama bin teşekkür16.12.2014

  YAZARLAR

  Cumartesi öğle saati telefonum çalıyor, ekranda “Hürriyet” yazıyor.
 • Türkiye, Pakistan'daki kanlı saldırının yasını tutuyor - kelebek

  Türkiye, Pakistan'daki kanlı saldırının yasını tutuyor16.12.2014

  DÜNYA

  Taliban, dün Pakistan’ın Peşaver kentinde daha çok asker çocuklarının gittiği bir okulda kıyım yaptı.Sabah saatlerinde okulu basan saldırganlar çocukları ve öğretmenleri kurşun yağmuruna tuttu.Pakistan tarihinin en kanlı terör saldırısında militanlar, çoğu öğrenci olmak üzere 145 kişiyi öldürdü, kadın öğretmenleri öğrencilerin gözleri önünde yaktı.Başbakan Ahmet Davutoğlu Pakistan'daki katliam nedeniyle Türkiye'de bugün bir günlük yas ilan edildiğini açıkladı.Bayraklar yarıya indirildi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim? - kelebek

  Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim?16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.Yolsuzluk operasyonlarının unutturulmaya çalışıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, 14 Aralık soruşturmasıyla ilgili 'İntikam alma güdüsüyle yapılan operasyonlar bunlar' dedi.Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin Hülya Avşar'ın açtığı tazminat davasıyla ilgili sorusu üzerine ise 'Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır.Yalakadan sanatçı olmaz' diye konuştu.Bu sözler üzerine hurriyet.com.tr'ye konuşan Hülya Avşar ise CHP liderine, "Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum" cevabını verdi.
 • Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu - kelebek

  Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu15.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye dün pazar sabahına yeni bir operasyon haberiyle uyandı.Polis, çok sayıda çevik kuvvetin desteğiyle Zaman gazetesinin Yenibosna'daki merkezine baskın düzenlerken, bazı dizi yapımcıları da sabahın erken saatlerinde gözaltına alındı.Hakkında gözaltı kararı bulunan kişi sayısının 31 olduğu ifade ediliyor.Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Medya Grup Başkanı Hidayet Karaca hakkında da gözaltı kararı alındı.İşte dün sabah yaşanan 14 Aralık operasyonuyla ilgili tüm gelişmeler.
 • Başbuğ görevini yapsaydı Balyoz olmayacaktı - kelebek

  Başbuğ görevini yapsaydı Balyoz olmayacaktı14.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman, geride bıraktığımız hafta sonunda piyasaya çıkan kitabında, 2003 yılı başında Birinci Ordu Komutanlığı’nda gerçekleşen plan semineriyle ilgili verdiği hassas bir talimatın uygulanmamasından o dönemde kendisinin Kurmay Başkanı olarak görev yapan ve sonradan Genelkurmay Başkanlığı görevine gelen Orgeneral İlker Başbuğ’u sorumlu tutuyor.
 • Hiçbir kadın Rusya’ya giden sevgilisine “Hadi ben yatıyorum.sen keyfine bak” demez - kelebek

  Hiçbir kadın Rusya’ya giden sevgilisine “Hadi ben yatıyorum.sen keyfine bak” demez14.12.2014

  Hayat

  “Arabada mısın sahiden, kornaya bas öyleyse”, “Evdeyim mi dedin, al telefonu git sifonu çek!” Kıskançlık çağında teknoloji ‘olağan şüpheliler’in işini zorlaştırırken şüphecileri de paranoya krizlerine sokuyor.Öyle ki, şifreyi ele geçiren ‘sevgili’ GPS yardımıyla her adımı takip edebiliyor.Yoksa siz hâlâ “Benim sevgilim telefonumu karıştırmıyor” diyenlerden misiniz? Yoksa Demir çifti gibi kıskançlık oyununun tarafları mı?
 • Suudi prensten Kardashian'a bir gece için 1 milyon dolar - kelebek

  Suudi prensten Kardashian'a bir gece için 1 milyon dolar13.12.2014

  DÜNYA

  Suudi Arabistan kraliyet ailesinden bir prensin, ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian'a geceyi kendisiyle geçirmesi için 1 milyon dolar teklif ettiği, Kardashian'ın da önümüzdeki ay prensin özel davetlisi olarak Suudi Arabistan'a gitmeye hazırlandığı konuşuluyor.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Ayşe, kendini satmayı beceremiyorsun - kelebek

  Ayşe, kendini satmayı beceremiyorsun13.12.2014

  YAZARLAR

  Yapımcı bir arkadaşım var, arıyor.
 • Osman MÜFTÜOĞLU

  Genç kızlar dikkat - kelebek

  Genç kızlar dikkat13.12.2014

  YAZARLAR

  Genç kızların korkulu rüyası “polikistik over sendromu”, son yıllarda giderek yaygınlaştı.Bu rahatsızlık kilo kontrolünün bozulması, tüylenme eğiliminin artması ve sivilce problemi gibi belirtilerle kendini gösteriyor.
 • Kavga çıkarmayı seven çocuklarız - kelebek

  Kavga çıkarmayı seven çocuklarız12.12.2014

  Paparazzi

  Kanal D’nin yeni sezon bombalarından “Şeref Meselesi”, geçtiğimiz haftalarda izleyiciyle buluştu.Hem hikaye hem de kadrosuyla dikkat çeken dizinin Erdem ve Selim’i de kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindi.Karakterlere hayat veren Uğur Uzunel ve Baki Çiftçi, dizinin perde arkasını, sette olup bitenleri Kelebek okurları için anlattı.
 • Aile hekimleri iş bıraktı - kelebek

  Aile hekimleri iş bıraktı12.12.2014

  Sağlık

  Aile hekimleri, çalışma saatleri ve nöbet sistemini protesto amacıyla bugün iş bıraktı.Muayene için aile sağlığı merkezlerine gelenler, geri dönmek zorunda kaldı.Yeni doğan bebeği kontrol için getiren baba, merkezin kapalı olduğunu görünce tepki gösterdi.Sağlık Bakanlığı müsteşarı da eylem için yorum yaparak, 'Bu bir nöbet, gece acili değildir' dedi.
 • Deniz Seki Adli Tıp'ta - kelebek

  Deniz Seki Adli Tıp'ta12.12.2014

  Paparazzi

  "Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onandağı için tutuklanan şarkıcı ve Bakırköy Kadın Cezaevi’nde bulunan Deniz Seki jandarmalar eşliğinde 09.00 sıralarında İstanbul Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
 • Bugün doktora gidecekler dikkat! - kelebek

  Bugün doktora gidecekler dikkat!12.12.2014

  Sağlık

  Bugün Türkiye genelinde 21 bin aile hekimi iş bırakıyor.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Osmanlıca öğreniyoruz, hadi bakalım yaşasın - kelebek

  Osmanlıca öğreniyoruz, hadi bakalım yaşasın11.12.2014

  YAZARLAR

  Bir dil bir insan derler, arkadaşımın anneannesi dermiş ki “Bir dil öğren de isterse kuşdili olsun.”
 • Duygu Sedefoğlu

  Kadının sesi! - kelebek

  Kadının sesi!11.12.2014

  YAZARLAR

 • İşçiler çaresiz, sendika kavga halinde - kelebek

  İşçiler çaresiz, sendika kavga halinde09.12.2014

  GÜNDEM

  Manisa'nın Soma ilçesinde 301 işçinin hayatını kaybettiği facianın ardından, 2 bin 850 işçi işsiz kalırken, sendikacılar koltuk kavgasına düştü.Türkiye Maden İşçileri Sendikası, kazanın ardından işçilerin sendikaya tepki göstermesi üzerine Ege Şube yönetimini görevden aldı ve bölgeyi 3 temsilciliğe böldü.Görevden alınan yöneticiler hem koltuklarına iadelerini istediler hem de üçe bölünmeye itiraz ettiler.
 • Bu adamlar bizimle dalga mı geçiyor? - kelebek

  Bu adamlar bizimle dalga mı geçiyor?09.12.2014

  Hayat

  Sosyal medyada yer alan resimde viskiyi damıtmanın en iyi yolunun çaydanlık olduğu iddia ediliyor!
 • Yonca TOKBAŞ - Kelebek

  Adam yine kayıp - kelebek

  Adam yine kayıp08.12.2014

  YAZARLAR

  1 gün, 2 gün, hiç ses yok.Yer yarıldı sanki yerin dibine girdi.Yok.
 • ODTÜ doğal laboratuvarı - kelebek

  ODTÜ doğal laboratuvarı08.12.2014

  Ankara

  700’e yakın bitkiyle 231 kuş türüne ev sanipliği yapan ODTÜ Kampüsü, aynı zamanda araştırmacılar için de laboratuvar görevi görüyor.18 yıldır Eymir Gölü’nde araştırmalar yaptıklarını anlatan Prof Dr.Meryem Beklioğlu, “Metropolün hemen yanıbaşında böyle doğal bir ekosistem olunca, sadece kuşlar, kelebekler, bitkiler yetişmiyor.Kuşçular, kelebekçiler, bitkiciler de burada yetişiyor” dedi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Yetiş Ayşe - kelebek

  Yetiş Ayşe08.12.2014

  YAZARLAR

  Yetiş Ayşe’ye aaral@hurriyet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Osman MÜFTÜOĞLU

  Şimdi tam zamanı! - kelebek

  Şimdi tam zamanı!07.12.2014

  YAZARLAR

  Özellikle son elli yılda, bütün dünyada ‘küreselleşmiş hayat tarzı yanlışı’ sorunu var ve bu hızla yayılıyor.Peki, sorun ne? Nerede hata yapıyoruz? Yok mu bu işin çaresi? Ne yapmalıyız?
 • Ali Sabancı, Davut Doğan ve Ayşe Şule Bilgiç gençlerle buluştu - kelebek

  Ali Sabancı, Davut Doğan ve Ayşe Şule Bilgiç gençlerle buluştu07.12.2014

  Ege

  ÇANAKKALE'de düzenlenen 'Hayalden Gerçeğe Girişimcilik' konulu panelde TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Pepe Çizgi Filminin Yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, kendinden örnekler vererek gençlere önerilerde bulundu.
 • Yüz kızartan tablo - kelebek

  Yüz kızartan tablo07.12.2014

  GÜNDEM

  UNICEF raporundan Türkiye’de aile içi şiddet: En çok şiddete maruz kalan 18 yaş altı kızlar.En çok şiddet uygulayan, koca ve erkek arkadaşlar.Şiddet karşısında polisin durumu: Arabulucu!
 • Onur BAŞTÜRK

  Kayahan albümünün ‘en’leri - kelebek

  Kayahan albümünün ‘en’leri06.12.2014

  YAZARLAR

  “Kayahan’ın En İyileri” adlı albümün gizli parlayanları en naif Kayahan şarkılarını seçip söylemiş Demet Sağıroğlu ile Lale Memmedov.
 • Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar - kelebek

  Erdoğan: Yavuz Bingöl'ü linç etmek istiyorlar06.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” dediği için tepki çeken Yavuz Bingöl ile ilgili ilk kez konuştu: Çözüm süreci toplantısına katıldığı için yapmadıklarını bırakmadılar.Şu anda hala Türkiye'nin bu büyük sanatçısını linç etmek için ellerindeki her vasıtayı kullanıyorlar.Niye? Sen nasıl olur da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yan yana böyle bir resim verirsin? Aynı fotoğraf karesine nasıl girersin? Böyle bir zihniyet olabilir mi? Böyle bir baskıcı anlayış olabilir mi? Hani siz sanata değer veriyordunuz? Hani siz sanatçının yanındaydınız.
 • Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki - kelebek

  Baba Yılmaz Bingöl'den oğlunun sözlerine tepki06.12.2014

  GÜNDEM

  Yavuz Bingöl, Ahmet Hakan'a verdiği röportajda “Tayyip Bey’in annesine küfredildi, o da Berkin’in annesini yuhalattı.Bu çok insani” deyince çok tepki çekti.Tepki gösterenlerden biri de Yavuz Bingöl’ün babası Yılmaz Bingöl.Baba Bingöl, ''Keşke ben de Alzheimer olsaydım da bunları görmeseydim'' diyor.
 • İnançer'den yine çok tartışılacak sözler:

  İnançer'den yine çok tartışılacak sözler: "Bu memlekette inkilap (köpekleştirme) yapılmıştır"05.12.2014

  GÜNDEM

  TRT 1’de yayınlanan “Ramazan Sevinci” programında, “hamileler sokağa çıkmasın” sözüyle kamuoyunun tepkisini çeken Ömer Tuğrul İnançer, TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı davetiyle meclis personeline “Hazreti Mevlana’yı Anlamak” konulu konferans verdi.Mustafa Kemal Atatürk'ün 1 Kasım 1928'de yaptığı 'Harf Devrimi' hakkında sert açıklamalarda bulunan İnançer “İnkilap mı? İnkilap ne demek biliyor musunuz ‘Köpekleştirme’ demektir.Bu memlekette inkilap (köpekleştirme) yapılmıştır.Dünyanın en büyük kütüphane cinayeti 1928’de Türkiye’de olmuştur.Bir gecede Türkiye’nin kitapları okunmaz hale gelmiştir” dedi.
 • Zeynep Viktoria Güneş Dünya Şampiyonası'nda yarı finalde elendi - kelebek

  Zeynep Viktoria Güneş Dünya Şampiyonası'nda yarı finalde elendi05.12.2014

  Diger

  Katar'da düzenlenen Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nın üçüncü gün akşam seansında, milli sporcu Zeynep Viktoria Güneş, kadınlar 100 metre kurbağalama yarı finalinde elendi.
 • Yonca TOKBAŞ - Kelebek

  ARA-lık - kelebek

  ARA-lık04.12.2014

  YAZARLAR

  Garip bir ay aralık.İsmi de garip, kendi de.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Gerçek yaprak dökümü - kelebek

  Gerçek yaprak dökümü04.12.2014

  YAZARLAR

  Ayıp valla, yakışıksız, çirkin.
 • Yavuz Bingöl'den açıklama - kelebek

  Yavuz Bingöl'den açıklama03.12.2014

  GÜNDEM

  "Erdoğan Berkin Elvan'ın annesini yuhalattı çünkü onun da ölmüş annesine küfredilmişti" şeklindeki sözleri tepki gören Yavuz Bingöl, açıklama yaparak yanlış anlaşıldığını belirtti.
 • Berkin Elvan'ın annesinden Yavuz Bingöl'e yanıt - kelebek

  Berkin Elvan'ın annesinden Yavuz Bingöl'e yanıt03.12.2014

  GÜNDEM

  Şarkıcı Yavuz Bingöl'ün Berkin Elvan'ın annesinin yuhalatılması konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı açıklamalara Elvan ailesi tepki gösterdi.
 • ABD'li komedyen Bill Cosby'ye cinsel taciz davası - kelebek

  ABD'li komedyen Bill Cosby'ye cinsel taciz davası03.12.2014

  DÜNYA

  Bir süredir hakkında ondan fazla kadını taciz ettiği suçlamaları bulunan ünlü oyuncuya, 15 yaşındayken tecavüze uğradığını iddia eden bir kadın tarafından dava açıldı.
 • Bedelli askerlik için yaş hesaplaması nasıl yapılır? (Yaş Hesaplama Makinesi) - kelebek

  Bedelli askerlik için yaş hesaplaması nasıl yapılır? (Yaş Hesaplama Makinesi)03.12.2014

  GÜNDEM

  Doğru yaşınızı biliyor musunuz? 1 Ocak 2015 tarihinde 28 yaşından gün almış olan yada 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle 27 yaşını doldurmuş olan vatandaşlarımıza bedelli askerlik imkanı getiriliyor.28 yaşından gün alıp almadığınızı ve bedelli askerlik ile ilgili detayları buradan öğrenebilirsiniz.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Asena, Caner, Berkay, Niran, kuaför, sinüzit, orta kulak. - kelebek

  Asena, Caner, Berkay, Niran, kuaför, sinüzit, orta kulak.02.12.2014

  YAZARLAR

 • Google Parkinson hastalarına özel kaşık üretti - kelebek

  Google Parkinson hastalarına özel kaşık üretti02.12.2014

  Sağlık

  Parkinson hastalarının yaşadığı en büyük sorun, el titremesidir.Kesin tedavisi olmayan hastalığın en önemli semptomu olan el titremesi bazen o kadar şiddetlenir ki hastalar yemek dahi yiyemez konuma gelebilir.Son zamanlarda sağlık konusunda yatırımlar yapan Google, bu kez Parkinson hastaları için bir şey geliştirdi.
 • Türk mucizesinin bir faydası daha - kelebek

  Türk mucizesinin bir faydası daha02.12.2014

  Sağlık

  Harvard Üniversitesi’nden bilim insanlarının gerçekleştirdiği yeni bir araştırma günde iki çorba kaşığı yoğurt yemenin diyabete yakalanma riskini beşte bir oranında azalttığını ortaya çıkarttı.
 • Tazminatlar sorunsuz ödenecek mi? - kelebek

  Tazminatlar sorunsuz ödenecek mi?02.12.2014

  EKONOMİ

  MANİSA’nın Soma İlçesi’nde, 301 madencinin hayatını kaybettiği Eynez bölgesindeki ocak ile Atabacası ocağından toplam 2 bin 831 işçiyi işten çıkartan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin tazminatlar konusundaki tavrı, yaşanacak yeni bir krizi de ortaya çıkardı.Şirketin, mallarına tedbir konulduğunu, bankalardan kredi alamadığını ve yeterli parası olmadığını gerekçe gösterip, ücretlerde olduğu gibi tazminatı da devletin ödemesini, kendisinden sonra tahsil edilmesini talep ettiği öğrenildi.CHP Milletvekili Özgür Özel de, şirketin tıpkı Uyar madencilik gibi tazminat ödemeden kaçmayı planladığını, ancak malları üzerindeki tedbirin kaldırılmamasıyla bunu başaramadığını iddia etti.

Yıllara göre
2014
702
2013
685
2012
590
2011
400
2010
392
2009
382
2008
399
2007
7.632
2006
1.260
2005
4.290
2004
3.281
2003
77
2002
61
2001
380
2000
1.749
1999
2.242
1998
1.592
1997
145


Yazarlara göre

468
Adam Adam
4
Adnan KAYA
2
Ahmet ALTAN
1
Ahmet Arsan
1
Ahmet HAKAN
25
Ajda PEKKAN
5
Akif BEKİ
1
Ali Atıf BİR
39
Alışveriş Cadısı
1
Arda TÜRKMEN
2
Armağan ÇAĞLAYAN
19
Ateş Yalazan
3
Aylin Anne
1
Aynur TARTAN
1
Ayçe DİKMEN
6
Ayşe ARAL
10
Ayşe ARAL - Kelebek
191
Ayşe ARMAN
57
Bahar AKINCI
5
Bahar KORÇAN
1
Banu TUNA
5
Bekir COŞKUN
4
Bilgin GÖKBERK
1
Bünyamin SÜRMELİ
2
Can BARTU
2
Cengiz SEMERCİOĞLU
395
Cenker TEZEL
23
Ceren Şehirlioğlu
2
Civan ER
2
DODO
1
Defne BARAK
3
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Deniz Gürel
1
Deniz SİPAHİ
2
Doğan HIZLAN
18
Doğan ULUÇ
3
Dr. Gündüz TEZMEN
21
Dr. Nuri Soysal
1
Duygu Sedefoğlu
1
Ebru ÇAPA
39
Ece SÜKAN
3
Ege CANSEN
1
Elif Çongur Tüfekçi
2
Emin ÇÖLAŞAN
5
Engin KRATZER
1
Enis BERBEROĞLU
2
Eray GÖRGÜLÜ
1
Erdal İPEKEŞEN
2
Erdem SEVGİ
1
Erkan ÇELEBİ
4
Ertan ACAR
1
Ertuğrul ÖZKÖK
38
Esra MİDİLLİ
34
Fatih ALTAYLI
4
Fatih Tekeci
1
Fatih ÇEKİRGE
2
Ferai TINÇ
1
Feriha Dildar ŞENKAYA
4
Ferzane ZENAN
2
Figen BATUR
7
Fırat TUR
2
Gamze CİZRELİ
1
Gila BENMAYOR
2
Gökhan KİMSESİZCAN
23
Gürül Öğüt
1
Güzin Abla
190
Hadi ULUENGİN
1
Hülya AVŞAR
1
Kadir KIR
1
Kamil Aydoğan
1
Kanat ATKAYA
16
Kubilay KESKİN
164
Lale Barçin İMER
1
Latif DEMİRCİ
118
Mehmet Ali BİRAND
5
Mehmet Barlas
5
Mehmet Y. YILMAZ
14
Mehmet YAŞİN
5
Mehmet ÖZ
1
Melda Narmanlı ÇİMEN
23
Melike Birgölge
4
Melike Karakartal
51
Melis ALPHAN
7
Mesude ERŞAN
1
Mevlüt TEZEL
12
Murat BARDAKÇI
1
Musa Dede
1
Mümtaz SOYSAL
1
Nedim BUBİK
2
Nihat DEMİRKOL
1
Nil KARAİBRAHİMGİL
46
Nilüfer KAS
34
Nilüfer PAZVANTOĞLU
62
Niobe
114
Nora ROMİ
3
Onur BAŞTÜRK
196
Osman MÜFTÜOĞLU
58
Oya ARMUTÇU
1
Oğuz ARAL
5


Bölümlere göre
AKDENİZ
4
Ajanda
1
Amatör Sporlar
34
Anasayfa
109
Ankara
45
Avrupa
14
Avrupa 2013 v2
1
Bilim
24
Cuma
42
Cumartesi
68
Diger
10
Diğer Sporlar
52
DÜNYA
5
Dünya
38
DİĞER HABERLER
60
E-Yaşam
4
EKONOMİ
11
Ege
31
Ege Anasayfa
8
Ekonomi
434
Eğitim
3
Formula1
1
Futbol
30
Futbol 2013
1
GÜNDEM
30
Gündem
306
Gündem2008
146
Haber
9
Hayat
33
KELEBEK
1
Kadın
7
Kelebek
13.061
Kelebek Anasayfa
358
Kelebek Bu Gece
165
Kelebek Dünyadan
1.227
Kelebek Magazin
4.041
Kelebek Tırtıl
120
Kelebek Yazarlar
1.302
Keyif
54
Keyif 2013
1
Keyif_
4
Kültür Sanat
74
Kültür Sanat 2009
1
Magazin
715
Magazin Dünyadan
3
Magazin Hattı
497
Magazin Televizyon
33
Magazin Yazarlar
410
Mekan Seyahat
1
Moda Dekorasyon
2
Okur Temsilcisine Mektuplar
1
Otoyaşam
21
POLİTİKA
2
Paparazzi
48
Pasaj
3
Pazar
66
Planet
36
Polemik
2
SAĞLIK
2
Sağlık
53
Serdar Devrim
213
Seyahat
66
Son Dakika
24
Spor
62
Spor Diğer
58
Spor Futbol
10
Spor Tenis
2
Spor Yazarlar
5
Star Dünyası
2
Stil
2
Su Sporları
22
Teknoloji
7
Teknoloji 2007
45
Teknonet
1
Tenis
3
WEBTV
9
WorldCup
1
YAZARLAR
62
Yazarlar
1.458
Yelken
1
İzmir Ekonomi
1
İzmir KültürSanat
4

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa