Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kanat güner

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

37  adet haber bulundu.


 • AK Parti Aydın’da 55 aday adayı - kanat güner
  AK Parti Aydın’da 55 aday adayı23.02.2015
  EgeGENEL seçimler için AK Parti’de 11 Şubat’ta başlayan aday adaylığı başvuruları 20 Şubat’ta sona erdi.AK Parti’den Aydın milletvekili olmak için 55 kişi aday adaylığı için başvurdu.
 • İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş - kanat güner
  İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş07.08.2014
  FutbolSiyah beyazlı kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat İsmail Er'le burada olacak.
 • İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş - kanat güner
  İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş23.06.2014
  FutbolSiyah beyazlı kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat İsmail Er'le burada olacak.
 • Ciğerinde dikiş iğnesi sürprizi - kanat güner
  Ciğerinde dikiş iğnesi sürprizi13.04.2014
  GündemManisa Turgutlu’da köprücük kemiği kırılan Ramazan Kanat’ın (4) röntgen filminde, akciğerinden kalp zarına kadar gelen 5 santimetrelik dikiş iğnesi saptandı.
 • İyi ki köprücük kemiği kırılmış - kanat güner
  İyi ki köprücük kemiği kırılmış12.04.2014
  EgeMANİSA'nın Turgutlu İlçesi'nde köprücük kemiği kırılan 4 yaşındaki Ramazan Kanat'ın götürüldüğü hastanede çekilen röntgen filminde, akciğerinden kalp zarına kadar gelen 5 santimetrelik dikiş iğnesi saptandı.İğne Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde yapılan ameliyatla çıkartıldı.
 • Dikiş iğnesi sürprizi - kanat güner
  Dikiş iğnesi sürprizi12.04.2014
  AvrupaKöprücük kemiğini kıran küçük Ramazan'ın çekilen röntgeninde akciğerine kadar gelen 5 santimetrelik dikiş iğnesi saptandı.
 • Twitter Erdoğan'ın sözlerini konuşuyor - kanat güner
  Twitter Erdoğan'ın sözlerini konuşuyor14.01.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşma sosyal medyada büyük ses getirdi.
 • Hikmet Demirkol

  Mabel Matiz:Ahıra Girmeyen Koç - kanat güner
  Mabel Matiz:Ahıra Girmeyen Koç17.06.2013
  PasajSalı ve Cuma olunca yazılarım, gündemi 2-3 gün arayla buraya aktarabiliyorum.Zaten artık tavşan uykusu uyur oldum.Tüm ülke gibi resmen saat başı twitter’a bakıp, ne oldu ne olmadı takip ederek yaşıyorum 15 gündür.
 • Yorgancılar yeniden başkan seçildi - kanat güner
  Yorgancılar yeniden başkan seçildi09.05.2013
  EgeEnder Yorgancılar yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.
 • Kanat ATKAYA

  Yandın Fettah Bey! - kanat güner
  Yandın Fettah Bey!21.12.2010
  YazarlarDÜN öğle saatlerinde Başbakan Erdoğan Ankara’da Otelciler Federasyonu Genel Kurulu’nda konuşuyordu.
 • Soner YALÇIN

  Gölgedeki first lady: Müveddet Hanım - kanat güner
  Gölgedeki first lady: Müveddet Hanım31.01.2010
  YazarlarCumhuriyet’in kurucu kadroları bugünlerde “seçkinci” olmakla itham ediliyor.Sahi öyle mi? Teorik bilgiler yerine somut olgular üzerinden tartışmanın daha aydınlatıcı olacağını sanıyorum.Bu nedenle Müveddet Hanım’ın hayatından bahsetmek istiyorum.Bakın bakalım, Balkanlar’dan canını zor kurtaran, ilk eşi Yüzbaşı Mehmet Saim’i Sakarya Savaşı’nda şehit veren, o güç koşullarda Anadolu’nun orta yerinde annesi ve iki evladıyla kalakalan ve yazdığı bir mektupla hayatı değişen Müveddet Hanım seçkinci miymiş?
 • Kanat ATKAYA

  Hişt, Yalı Mahallesi! İyi miyiz? - kanat güner
  Hişt, Yalı Mahallesi! İyi miyiz?08.11.2009
  YazarlarMALTEPE Yalı Mahallesi, zamanı 1970’lerin başında dondurmuş insanların yaşadığı bir yer olmalı.
 • Yaşar AKSOY

  Hayran olduğum kadın - kanat güner
  Hayran olduğum kadın04.10.2009
  YazarlarErtuğrul Özkök’ten Fatih Çekirge’ye bir çok ünlü gazeteci ve edebiyatçının ilk ürünleri “Oluşum” dergisinde yayınlandı.
 • Hürriyet Okur Meclisi ’haber’ toplantısında - kanat güner
  Hürriyet Okur Meclisi ’haber’ toplantısında20.04.2009
  GündemHürriyet’in okurlarıyla gazete yönetimi ve yazı işleri arasındaki iletişimini, bilgi alışverişini güçlendirmek için kurduğu Okur Meclisi, ikinci toplantısını önceki gün Bağcılar Güneşli’deki Hürriyet Medya Towers’ta yaptı.Hürriyet Yazı İşleri’nin sabahki haber toplantısına katılan 50 kişilik Okur Meclisi, daha sonra Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve Hürriyet yazarlarıyla buluştu.
 • Uğur CEBECİ

  Tek motorlu özel jetler geliyor - kanat güner
  Tek motorlu özel jetler geliyor13.07.2008
  YazarlarFiyatları 1.2 milyon dolardan başlayan tek motorlu jetler, özel uçak pazarında yeni bir çığır açmaya hazırlanıyor.
 • Talat’ın nüfus kağıdı temizliği - kanat güner
  Talat’ın nüfus kağıdı temizliği17.11.2007
  DünyaKKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ın dava açtığı, aralarında ATO Başkanı Sinan Aydın Aygün ve Jak Kamhi’nin de bulunduğu 156 kişinin KKTC vatandaşlığı iptal edildi.Yüksek İdare Mahkemesi, KKTC Bakanlar Kurulu’nun 2002-2003 döneminde verdiği vatandaşlıklarda usulsüzlük yapıldığını hükme bağladı.Talat’ın avukatına göre, Sinan Aygün’ün KKTC kimliğinde gösterdiği adres de sahte çıktı.Davalılar arasında yer alan NET Holding Yönetim Kurulu Başkanı Besim Tibuk’un vatandaşlığı ise geçerliliğini korudu.
 • Güner’in eroinden ölümü sahnede - kanat güner
  Güner’in eroinden ölümü sahnede14.11.2007
  GündemÜniversite eğitimi almak için gittiği İstanbul’da eroine alışıp Beyoğlu’nda bir sinema tuvaletinde aşırı doz alarak intihar eden Kanat Güner’in tuttuğu ve daha sonra kitap olarak yayınlanan günlük, Adana Tiyatro Derneği tarafından tiyatro sahnesine taşındı.
 • Hedeflerinde 15 general vardı13.09.2006
  GündemAnayasal düzeni değiştirerek yerine Marksist-Leninist ideolojiye dayalı bir düzen kurmak için silahlı faaliyet gösteren terör örgütü Marksist Leninist Komünist Partisi (MLKP), 2 yıldır sürdürülen operasyonlar sonunda çökertildi.
 • Ercan SAATÇİ

  Hiç erik çaldınız mı? - kanat güner
  Hiç erik çaldınız mı?04.06.2006
  YazarlarFutbol dünyasında hemen hemen herkesin, menfaat duygusuyla elinde bir takım belgeleri gizlediği izlenimi uyandı bende.
 • Yalçın BAYER

  Komşuda örnek seçim - kanat güner
  Komşuda örnek seçim22.06.2005
  Yazarlar BULGARİSTAN’ da cumartesi günü genel seçimler yapılıyor.Bulgaristan’da ve yurt dışında 3 ve 4 milyon arasında seçmenin sandık başına gitmesi bekleniyor 240 parlamenterin belirleneceği seçimlere 22 parti (5’i ittifak yaptı) katılıyor.
 • Kanat ATKAYA

  En güzel ralli - kanat güner
  En güzel ralli28.02.2003
  YazarlarBIRAKIN otomobili, bisiklete bile binemem.Hem ilgi duymamaktan, haydi kabul edeyim hem de yeteneksizlikten dolayı bu duruma geldim.
 • Uğur CEBECİ

  Boeing'deki Süper Türk - kanat güner
  Boeing'deki Süper Türk10.11.2002
  YazarlarAmerika'ya giderken sadece 300 Doları vardı.Babası ona dönmek istediğinde sıkıntı çekmesin diye bir uçak bileti verdi.Ama o bileti hiç kullanmadı.
 • ANAP'ın adayları - kanat güner
  ANAP'ın adayları11.09.2002
  AnasayfaANAP'ın milletvekili aday listesi
 • Yener SÜSOY

  Gece Yalova üzerinde uçağın motorları durdu - kanat güner
  Gece Yalova üzerinde uçağın motorları durdu07.05.2002
  YazarlarSekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın koruması ve sırdaşı, ANAP Adana Milletvekili Musa Öztürk, 1986 yılında İstanbul'dan Ankara'ya uçarken yaşadığı ‘‘kader anı’’nı Yener Süsoy'a anlattı.
 • Üçer yıllık sözleşme - kanat güner
  Üçer yıllık sözleşme 27.06.2000
  Spor..İZMİRSPOR, geçen yıl çeşitli kulüplere kiralık verilen Hasan Kostak, Güner, Burak, Okan, Ender, Reşit, Serkan, Ata ve Serhat'la 3'er yıllık sözleşme imzaladı.Kulüp binasındaki imza törenine katılan dokuz futbolcuya ödenecek
 • İstanbul'daki yaralılar - kanat güner
  İstanbul'daki yaralılar 23.08.1999
  Gündem..A.Yener Yücal (Özel Levent Hast.), Abdülkadir Ateş (Marmara Tıp), Abdülkadir Koç (Özel B.Çekmece), Abdullah Akın (Çatalca Devlet), Abdullah Koloğlu (Cerrahpaşa Tıp Fakültesi), Abdullah Şir
 • Mesaj yağıyor - kanat güner
  Mesaj yağıyor 21.08.1999
  Gündem..Hürriyet'in, deprem bölgesindeki yakınlarından haber alamayanlar için açtığı ‘Özel Mesaj Hattı’na telefon yağıyor.Yakınlarına ulaşamayanların başvuruları ve alınan sonuçlar şöyle:.Yaralıların listesi <
 • Muharrem SARIKAYA

  Muharrem Sarıkaya: Milliyetçi kuşatmasındaki merkez sağ - kanat güner
  Muharrem Sarıkaya: Milliyetçi kuşatmasındaki merkez sağ 25.04.1999
  YazarlarMuharrem SARIKAYA.Seçim vurgunu yiyen iki merkez sağ parti, bir haftadır bu noktaya nasıl geldiğini tartışıyor.Üzerinde en fazla durdukları soru ise kendi oy kayıplarının nedenlerinden çok, MHP'nin oy patlamasını nasıl g
 • THY uçağı Adana’da düştü - kanat güner
  THY uçağı Adana’da düştü 07.04.1999
  Gündem Cidde'ye hacıları almaya giden THY'ye ait Boeing 737-400 tipi ‘‘Trakya’’ uçağı gece 01.00 sıralarında Adana'dan havalandıktan bir süre sonra havada infilak ederek Ceyhan ilçesine bağ
 • Sakarya - kanat güner
  Sakarya 25.02.1999
  Gündem...FP: Cevat Ayhan, Nezir Aydın, Cemal Kamacı , Adnan Çelik, Hasan Ali Çelik, Ahmet Aslan.ANAP: Ersin Taranoğlu, Ahmet Neidim, Ahmet Gürsoy, Mehmet Hammas, Tacettin İç
 • Depodan günışığına - kanat güner
  Depodan günışığına 26.07.1998
  Magazin..İstanbul Arkeoloji Müzeleri'nin depolarında saklanan İstanbul ve çevresine ait binlerce yıllık eserlerin 700'ü iki hafta sonra gün ışığına kavuşacak.Kültür Bakanı İstemihan Talay'ın müzelere sponsor bulma kam
 • Eroinden ölen kızın ikinci kitabı çıkıyor - kanat güner
  Eroinden ölen kızın ikinci kitabı çıkıyor 30.06.1998
  Magazin..Eroin kurbanı Kanat Güner'in, ölmeden önce kaleme alıp bastırmaya fırsat bulamadığı ikinci kitabına, mezarının ada numarası verildi.Kardeşi Sonat Antepli, ‘Ada 4 4910’ adını taşıyacak kitabı baskı aşamasına getirdi.Kanat G
 • Elif’le her telden - kanat güner
  Elif’le her telden 21.05.1998
  Magazin..Müzik dünyası, ‘‘Aşk Yolu’’ adlı albümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanan genç bir yeteneğe, Elif Karlı'ya ‘‘Merhaba’’ demeye hazırlanıyor.Müzik direktörlüğünü Ercan Saatçi ve Aykut Gürel'in yaptığı albümünde E
 • Son çığlığı - kanat güner
  Son çığlığı 16.04.1998
  Magazin..Gerçek anlamda hiçbir şeye tutunamadı hayatında eroinden başka.Bağlanamadı.‘‘Şeytan sevgilim’’ diye adlandırdığı eroinle paylaştı hayatını.Sahip olduğu her şeyi onun için tüketti.Gençliğini, hayallerini, mesleğin
 • Savcıyı yakan kadın - kanat güner
  Savcıyı yakan kadın 22.03.1998
  Magazin..Gönül Duman, Bayrampaşa Cezaevi'nde yatarken adı aşk dedikodusuna karıştığı savcı Necati Özdemir'in istifa etmesine neden oldu.Onu, Bayrampaşa Cezaevi eski Savcısı Necati Özdemir'le karıştığı aşk dedikodu
 • Sevgilim Şeytan - kanat güner
  Sevgilim Şeytan 03.03.1998
  Magazin..İçimizden biri Kanat Güner.27 yaşında bir eroinman.Toplumla uyuşmazlığı onu intihara kadar sürüklediği anda eroinin tutsağı olmuş.Yine de yaratma arzusu ölüme ağır basınca yaşadıklarını kaleme almış.‘‘Eroin Gün
 • Kanat kitabını imzalıyor - kanat güner
  Kanat kitabını imzalıyor 21.02.1998
  Magazin..Kanat Antepli Güner, 22 Şubat Pazar Günü saat 17.00’de Beyoğlu Aznavur Pasajı, 8.Kat, Bulunmaz Tiyatro’da ‘‘Bir Eroinmanın Güncesi’’ adlı kitabını imzalayacak.Kanat’ın kendi yaşamından yola çıkarak kaleme aldığı
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »