Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : izmir >>
115.681  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Kimyasal tepkime işçileri zehirledi - izmir

  Kimyasal tepkime işçileri zehirledi27.11.2014

  GÜNDEM

  İZMİR'in Bornova İlçesi'nde belediyenin çöp arabasıyla evsel atıkları toplayan 4 işçi, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin çöpe attığı kimyasal tarım ilacının tepkime gösterip alev alması sonucu oluşan gaz nedeniyle hastanelik oldu.
 • Jönlerin büyük savaşı - izmir

  Jönlerin büyük savaşı27.11.2014

  Hayat

  Esmeri, kumralı, sarışını… Kimi Fransızlara kimi İspanyollara benziyor… Bu sezon hayatımıza giren ekranın yeni starlarından bahsediyorum.Şimdilerde kadınlar bu adamlarının hangisinin daha yakışıklığı olduğu konusunda hararetli tartışmalara giriyor.Fan sayfaları almış başını gidiyor… Peki bu renkli dünyanın yıldız savaşçıları aslında kimler?
 • 50 liralık çay bocu cinayetine müebbet - izmir

  50 liralık çay bocu cinayetine müebbet27.11.2014

  Ege

  İZMİR’in Konak İlçesi’nde geçen yıl ağustos ayında, 50 liralık çay borcunu ödemesini isteyen çay ocağı çalışanı 48 yaşındaki Hasan Targat’ı bıçaklayarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan 40 yaşındaki Yaşar Baykal, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
 • İzmir Büyükşehir'in sualtı ragbi takımı Avrupa sınavında - izmir

  İzmir Büyükşehir'in sualtı ragbi takımı Avrupa sınavında27.11.2014

  Ege

 • Sanayi çalışanları türkü molası verecek - izmir

  Sanayi çalışanları türkü molası verecek27.11.2014

  Ege

  İZMİR Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu, 28 Kasım Cuma günü, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi çalışanlarına "Türkü Molası" adı altında bir program sunacak.
 • 'Canım Kardeşim' İzmir'de - izmir

  'Canım Kardeşim' İzmir'de27.11.2014

  Ege

  TRT Çocuk kanalında beğeniyle izlenen "Canım Kardeşim" adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde çocuklarla buluşuyor.
 • Katarakt hastası çocuklar için sahne aldılar - izmir

  Katarakt hastası çocuklar için sahne aldılar27.11.2014

  Ege

  ÜNLÜ sanatçı Haldun Dormen'in yönettiği "Lüküs Hayat" oyunu, İzmir Alsancak Lions Kulübü'nün organisazyonu ile Ege Üniversitesi Hastanesi'nde doğuştan kataraklı çocukların tedavisi için açılacak birimin fiziksel ve teknik donanımına katkı amacıyla sahnelendi.
 • Tiyatro festivali başlıyor - izmir

  Tiyatro festivali başlıyor27.11.2014

  Ege

  TOPLUMSAL Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV), Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali'ni, 5-15 Aralık 2014 tarihleri arasında, "Dayanışma" temasıyla gerçekleştirecek.Bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek olan İzmir Tiyatro Festivali ile İzmirliler tiyatroya doyacak.
 • Ahmet Çubukoğlu toprağa verildi - izmir

  Ahmet Çubukoğlu toprağa verildi27.11.2014

  Ege

  TRT İzmir Radyosu emekli Türk Halk Müziği (THM) solistlerinden olan ve ani bir rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren 81 yaşındaki Ahmet Çubukoğlu toprağa verildi.
 • Kalp hastaları soğuktan kötü etkileniyor - izmir

  Kalp hastaları soğuktan kötü etkileniyor27.11.2014

  Sağlık

  Özel İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi Kardiyoloji Doktoru Çetin Aydın, özellikle yaşlı, kalp ve hipertansiyon rahataları ile aşırı kilolu kişilerin soğuk havalarda ağır iş ve egzersizler yapmasının, terliyken rüzgarda kalmasının kalp krizine davetiye çıkardığını söyledi.
 • LİYAKAT tarafından düzenlenen gecede Candan Erçetin sahne aldı - izmir

  LİYAKAT tarafından düzenlenen gecede Candan Erçetin sahne aldı27.11.2014

  Ege

  İZMİR'de, Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), tarafından "Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması İçin Uluslararası Mücadele Günü" kapsamında düzenlenen gecede şiddete karşı güçbirliği ilan edildi.Şiddeti önlemek için kadınları girişimci yapmayı hedefleyen LİYAKAT Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi, "Bu geceyle başlayacak projeler, bir çok kadının hayatını değiştirecek" dedi.Gecede ünlü sanatçı Candan Erçetin, birbirinden güzel eserlerini seslendirdi.
 • Taşeron çekildi işçi rahatladı - izmir

  Taşeron çekildi işçi rahatladı27.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nde kriz yaratan, 1170 İZENERJİ işçisini ilgilendiren park ve bahçeler hizmet alımı ihalesini kazanan teşeron firma, haklarını İZENERJİ'ye devrederek çekildi.İşçi bulamamasını gerekçe gösteren firmanın çekilmesiyle, aylardır işlerini kaybetmemek için eylemler yapan işçiler rahatladı.
 • Akdeniz sempozyumu başladı - izmir

  Akdeniz sempozyumu başladı27.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen, 'çoğulluğu ve farklılığı içeren bir birlik özlemi' temalı 'Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu' İzmir Sanat Merkezi'nde başladı.
 • Hurda gemi sökümünde Aliağa rokor kırdı - izmir

  Hurda gemi sökümünde Aliağa rokor kırdı27.11.2014

  EKONOMİ

  İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde bulunun gemi söküm tesisleri hurda gemi bulmakta zorlanınca, Avrupa ülkelerinin savunma bakanlıklarıyla görüşüp hurda savaş gemilerini almaya başlayarak B planına geçti.Aliağa’da faaliyet gösteren 22 şirketin gemi geri dönüşüm tesislerinde, geçen yıl rekor kırılırken, sökülen gemilerden 900 bin tonun üzerinde hurda elde edildi.
 • Avrupa'dan hurda savaş gemileri alınacak - izmir

  Avrupa'dan hurda savaş gemileri alınacak27.11.2014

  Ege

  İZMİR'in Aliağa İlçesi'nde bulunun gemi söküm tesisleri hurda gemi bulmakta zorlanınca, Avrupa ülkelerinin savunma bakanlıklarıyla görüşüp hurda savaş gemilerini almaya başlayarak B planına geçti.
 • Öğretmen atama takvimi Aralık'ta açıklanacak - izmir

  Öğretmen atama takvimi Aralık'ta açıklanacak27.11.2014

  Eğitim

  MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, 15 bin öğretmenin, eş atamalarından sonra alınacağını belirtti.Aydoğdu, "2015 yılıyla ilgili takvimi de Aralık'ta açıklayacağız.Öğretmenlerimiz, eş durumu ve ilk atama tayinlerinin, iller arası atama, il içi atama ve rotasyonun ne zaman olacağını takvimle görmüş olacak" dedi.
 • Ege Üniversitesi öğrencilerinden örnek proje - izmir

  Ege Üniversitesi öğrencilerinden örnek proje27.11.2014

  Ege

  EGE Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü öğretim elemanları ve öğrenciler, Bornova Kadın Sığınma Evi'ne 'Çocuk oyun alanı' yapıldı.Projenin sorumlu öğretim elemanlarından Araşırma Görevlisi Yeliz Çakır Koçak, şiddetin sessiz tanıkları olarak nitelendirdiği çocukların ruhlarının iyileşmesine bir parça katkı sağlamak amacıyla bu projeyi hazırladıklarını söyledi.
 • Bonzai evine baskın - izmir

  Bonzai evine baskın27.11.2014

  Ege

  İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde, esrar ve bonzai (sentetik cannabinoid) imal edildiği iddiasıyla bir eve jandarma tarafından operasyon düzenlendi.Operasyonda 3 kilo esrar ve bonzai yapımında kullanılan malzemeler ele geçirilirken, 4 şüpheli gözaltına alındı.
 • İşte Türkiye'nin rekabetçilik haritası - izmir

  İşte Türkiye'nin rekabetçilik haritası27.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), yaptığı araştırmayla 81 ilin üretim ve ihracat verilerini analiz ederek il bazında rekabet gücünü belirledi.TÜGİAD'dan yapılan açıklamaya göre, 4 ilin ürettiği ürünleri ihraç eden firma bulunmuyor, 3 il ise en az rekabetçi sektöre ev sahipliği yapıyor.
 • Bornova Belediye Başkanı Atilla zehirlenen işçileri ziyaret etti - izmir

  Bornova Belediye Başkanı Atilla zehirlenen işçileri ziyaret etti27.11.2014

  Ege

  BORNOVA Belediye Başkanı Olgun Atila, çöpe atılan zehirli bir atık nedeniyle rahatsızlanarak tedavi altına alınanan dört temizlik işçisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • Prof.Dr.Esat Rennan Pekünlü cezaevi öncesi gözyaşlarını tutamadı - izmir

  Prof.Dr.Esat Rennan Pekünlü cezaevi öncesi gözyaşlarını tutamadı27.11.2014

  GÜNDEM

  İZMİR Ege Üniversitesi'nde, türbanlı öğrencilerin şikayeti üzerine “Öğrenim özgürlüğünü engellediği" gerekçesiyle aldığı 2 yıl 1 aylık cezası Yargıtay tarafından onanan Prof.Dr.Renan Pekünlü, son kez kendisini uğurlamaya gelenlere, “Evren ve Evrim" dersini verdi.İlgiden dolayı salonun merdivenlerine oturmak zorunda kalan ve kürsüye çıktığında ise, duygulanıp gözyaşlarına hakim olamayan Pekünlü, “Beni ben yapan sizlersiniz.Bu son dersimiz değil.Daha yapacak çok işimiz var.Daha sona gelmedik" dedi.
 • CHP'li Güler: Önseçim kaçınılmaz - izmir

  CHP'li Güler: Önseçim kaçınılmaz27.11.2014

  Ege

  CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, seçim bölgesindeki çalışmaları kapsamında CHP Dikili İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.Belediye Başkanı Mustafa Tosun'u da makamında ziyaret eden Güler, yaklaşan genel seçimleri değerlendi, tüm üyelerle önseçimin kaçınılmaz söyledi.
 • Meslek liselilere Avrupa'da staj imkanı - izmir

  Meslek liselilere Avrupa'da staj imkanı27.11.2014

  Eğitim

  Balıkesir 100.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Yapı Tesisatı Öğrencilerinin Avrupa Stajı" konulu proje, Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edildi.
 • Yanlış diyet kansız bırakıyor - izmir

  Yanlış diyet kansız bırakıyor27.11.2014

  Sağlık

  Toplumda yüzde 20-30 yaygınlıkla en sık görülen kansızlık tipi olan demir eksikliği anemisine dikkati çeken uzmanlar, yetersiz beslenmenin yanı sıra yanlış diyet uygulamalarının da hastalığa neden olabileceği uyarısında bulundu.
 • Bir ilin adının değişmesi için teklif - izmir

  Bir ilin adının değişmesi için teklif27.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun grup toplantısındaki konuşmasının ardından bir ilin adının daha değiştirilmesi için teklif hazırlanıyor.
 • Meclis'te yüksek tansiyon - izmir

  Meclis'te yüksek tansiyon27.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Meclisi bütçe görüşmelerinde CHP ve AK Partililer arasında gergin anlar yaşandı.Özellikle AK Partililerin 30 yıl önce Konak'taki yol açmak için yapılan kamulaştırmasız el atılmasıyla ilgili eleştirisine CHP Grubu sert tepki gösterdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Meclisi germeye hakkınız yok" dedi.
 • Ülkenin en başarılı gençlerden biri - izmir

  Ülkenin en başarılı gençlerden biri27.11.2014

  Avrupa

  İzmir'in Seferihisar İlçe Belediyesi Etüd Proje Müdürü Aslı Menekşe Odabaş Kırar, Dünya’nın en başarılı on gencinin belirleneceği yarışmanın Türkiye’ye ayağında Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik kategorisinde birinciliği elde etti.
 • Yayın yasağına 'Bu karar gayrimeşrudur' diyerek itiraz ettiler - izmir

  Yayın yasağına 'Bu karar gayrimeşrudur' diyerek itiraz ettiler27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP, dört eski bakan hakkında açılan Meclis Soruşturma Komisyonu çalışmalarına ilişkin getirilen basın yasağına itiraz etti.İtiraz dilekçesinde yasağın iktidarı koruyan siyasi bir karar olduğu belirtilirken, "Bu karar meşru olmayıp gayri meşrudur.Nasıl bir mahkemenin verebileceği 'adam öldürmek serbesttir' kararı gayri meşru ise işbu kararın meşruiyeti de aynı derecede değerlendirilmelidir" denildi.
 • 15 yaşındaki lise öğrencisine fırıncıdan tecavüz! - izmir

  15 yaşındaki lise öğrencisine fırıncıdan tecavüz!27.11.2014

  Avrupa

  İZMİR’in Dikili İlçesi’nde, lise öğrencisi 15 yaşındaki E.A.’ya 2012 yılında tecavüz ettiği ileri sürülen fırıncı 55 yaşındaki A.K.ve kendisine yardım ettiği iddia edilen eşi E.K.ile Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmeni 52 yaşındaki R.K.’nin 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya devam edildi.Tutuksuz sanık R.K.’den DNA örneği alınması karar verilip, duruşma ertelendi.
 • İstanbul Ankara arası 1 saat 20 dakika - izmir

  İstanbul Ankara arası 1 saat 20 dakika27.11.2014

  EKONOMİ

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, talep olması durumunda Ankara-İstanbul arasını 80 dakikaya indirecek hızlı tren hattı için hemen ihaleye çıkabileceklerini söyledi.
 • CHP önerge verdi, o uygulamadan vazgeçildi - izmir

  CHP önerge verdi, o uygulamadan vazgeçildi26.11.2014

  GÜNDEM

  İdari yargıda 5 yıl süreyle görev yapan hakim veya savcılarla Cumhurbaşkanınca seçilen Danıştay üyelerinden hukuk fakültesi mezunu olmayanların sınavsız olarak hukuk fakültelerine yerleştirilmesi uygulamasından vazgeçildi.
 • Uyuşturucu Şurası'na uyuşturucu kullanmış sanatçılar da çağrılacak - izmir

  Uyuşturucu Şurası'na uyuşturucu kullanmış sanatçılar da çağrılacak26.11.2014

  GÜNDEM

  TÜRKİYE’de ilk defa yapılacak olan Uyuşturucu İle Mücadele Şurası’na ilginç konuklar çağırılacak.Bu konuklar arasında daha önce uyuşturucu satıcılığı yapmış kişiler bulunacak.Sağlık Bakanlığı, 28-29 Kasım’daki şuraya katılmaları için daha önce uyuşturucu kullanmış olan sanatçılarla da temasa geçecek.Konuyla ilgili gazetecilere bilgi veren Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Seçil Özkan, şura sonrasında Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planının hayata geçirileceğini belirterek şunları söyledi:
 • Destek eylemi - izmir

  Destek eylemi26.11.2014

  GÜNDEM

  İZMİR'in Bornova ilçesindeki Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü önünde toplanan bazı sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, türbanlı bir öğrencinin eğitim hakkını engellediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezası verilen ve bugün cezaevine girecek olan Prof.Dr.Rennan Pekünlü'ye destek açıklaması yaptı.
 • Kafasına düşen taş sayesinde yaşayacak - izmir

  Kafasına düşen taş sayesinde yaşayacak26.11.2014

  GÜNDEM

  İzmir'de kafasına taş düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan çocuğun beyninde, milyonda bir görülen kistler olduğu anlaşıldı.Çocuk ölümcül olduğu belirtilen kitlelerden yapılan operasyon sayesinde kurtuldu.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı - izmir

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı26.11.2014

  GÜNDEM

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı, sanık polis Mevlüt Saldoğan hakkında “kasten adam öldürmek” suçlamasıyla müebbet hapis cezası istedi.Saldoğan, ''Bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı 'Gezi Parkı bir darbedir' diyor.Eğer bu darbeyse ben darbenin bastırılmasında görev aldım'' diye kendini savunurken avukatı da ''Eskişehir Emniyet Müdürü, Valisi, İçişleri Bakanı ve Başbakan da davaya dahil edilip, ifadeleri alınmalıdır'' dedi.
 • Moskova virtüözleri İzmir'de - izmir

  Moskova virtüözleri İzmir'de26.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), dünyanın en önemli oda toplulukları arasında yer alan ’Moskova Virtüözleri Oda Orkestrası’nı ağırlayacak.
 • Fitness eğitimine akademik dokunuş - izmir

  Fitness eğitimine akademik dokunuş26.11.2014

  Ankara

  Ankara Üniversitesi ile özel bir spor merkezi arasında imzalanan protokole göre, fitness eğitmenlerine, alacağı programın ardından sertifika verilecek.
 • 10 ayda 105 bin konut satıldı - izmir

  10 ayda 105 bin konut satıldı26.11.2014

  Ankara

  Türkiye genelindeki konut satışları ocak-ekim döneminde 1 milyona yaklaştı.
 • Çamdibi'ne 5 yıldızlı yatırım - izmir

  Çamdibi'ne 5 yıldızlı yatırım26.11.2014

  Ege

  ? İZMİR Karabağlar’da 2008’de Opr.Dr.Abdullah Karaca ve Dr.Dilek Karaca tarafından ‘Alfa Göz’ olarak kurulan Alfa Grubu, merkez şubesini Çamdibi’ndeki 4 katlı yeni binasına taşıyarak kapasite ve hizmet yelpazesini genişletti.Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla tarafından açılışı gerçekleştirilen Gaziosmanpaşa Mahallesi’ndeki Alfa Tıp Merkezi, bin 200 metrekarelik alanda, 15 hekim ve toplam 45 personelle, plastik cerrahi, genel cerrahi, kardiyoloji ve göz hastalıkları branşlarında son teknoloji tanı ve tedavi birimleriyle hizmet verecek.
 • Klasik müzik gecesi - izmir

  Klasik müzik gecesi26.11.2014

  Ege

  İZMİR Devlet Senfoni Orkestrası sanatçısı Numan Pekdemir’in sanat koordinatörlüğünde Bodrum Belediyesi’nce kuruluş çalışmalarına başlanan Bodrum Oda Orkestrası, 30 kişilik kadrosuyla, 15 Eylül Pazartesi günü sanatseverlerin karşısına çıkacak.
 • İbrahim Örs'ün Eserleri Selçuk Yaşar'da - izmir

  İbrahim Örs'ün Eserleri Selçuk Yaşar'da26.11.2014

  Ege

  TÜRKİYE'nin önde gelen ressamlarından İbrahim Örs'ün 50'yi aşan kişisel sergilerinden biri İzmir'deki Selçuk Yaşar Resim Müzesi ve Sanat Galerisi'nde açıldı.
 • Liseli sanatçıların eserleri görücüde - izmir

  Liseli sanatçıların eserleri görücüde26.11.2014

  Ege

  ÖZEL Çamlaraltı Koleji’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen ve ülke genelindeki 28 Güzel Sanatlar Lisesi’nin öğrencilerinin eserlerinden oluşan “Ekim Geçidi” adlı sergi, İzmir Resim Heykel Müzesi’nde sergileniyor.
 • İsyankar fırtına - izmir

  İsyankar fırtına26.11.2014

  Ege

  İzmir derbisinde KSK'ye penaltı golüyle teslim olan Bucaspor, hakemlere tepki gösterdi.İlk 10 maçta aleyhlerine 8 penaltı verildiğini hatırlatan Teknik Direktör Sait Karafırtınalar, "Karşıyaka maçında Ofoedu, ayağını Yasin'e takarak düştü.Bu kadar ucuz penaltı olmaz.Aleyhimize çalınan 8 penaltı düdüğünün en az 5'i hatalı.Hakkımız gasp ediliyor" dedi.
 • Prim verilmezse pamuk yetişmez - izmir

  Prim verilmezse pamuk yetişmez26.11.2014

  Ege

  İZMİR Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Barış Kocagöz, bu yıl hayal kırıklığına uğrayan üreticinin sıkıntısı devam ederse önümüzdeki sezon üretimin ciddi anlamda düşeceğini söyledi.
 • Canlı hayvanda 5 yılın rekoru - izmir

  Canlı hayvanda 5 yılın rekoru26.11.2014

  Ege

  İZMİR Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (İDSYB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gülkaynak, canlı hayvan ihracatının yılın 9 ayında 20 milyon doları aşarak son 5 yılın en yüksek seviyesine ulaştığını açıkladı.
 • İZİKAD Akdeniz’in yıldızı - izmir

  İZİKAD Akdeniz’in yıldızı26.11.2014

  Ege

  GEÇTİĞİMİZ günlerde Ankara Merkezli Kamu-Der tarafından Başkanı Candan Çilingiroğlu’nun yılın iş kadını seçildiği İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) şimdi de 24 ülkeden, 44 derneğin üye olduğu olan Akdeniz İş Kadınları Federasyonu (AFAEMME) üyeliğine kabul edildi.
 • Lojistik merkezinin altyapısı hazır - izmir

  Lojistik merkezinin altyapısı hazır26.11.2014

  Ege

  AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli Kemalpaşa Lojistik Merkezinde, Kemalpaşa Organize Sanayi Yönetim Kurulu ve Ulaştırma Bölge Müdürü Ömer Tekin ile birlikte incelemelerde bulundu.Denizli 35 Proje içinde yeralan lojistik merkezinin Ulaştırma Bakanlığı'nca yapılacak bölümünün tamamlandığını ve yap-işlet-devret ile ihaleye hazır hale geldiğini söyledi.
 • Öğretmenlerin değerini okul sıralarında bilelim - izmir

  Öğretmenlerin değerini okul sıralarında bilelim26.11.2014

  Ege

  İZMİR'de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı.Yeni öğretmenlerin yemin ettiği törende Vali Mustafa Toprak öğrencilere öğretmenlerin kıymetini okul sıralarındayken bilmelerini öğütledi.
 • Aborjin resim sanatı Türkiye'de - izmir

  Aborjin resim sanatı Türkiye'de26.11.2014

  Ege

  NOKTALİZM ekolü olarak da bilinen Aborjin resim sanatının Türkiye'deki tek temsilcisi Hamdullah Bostancı'nın 41 eseri İzmir Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç Sanat Galerisi'nde sergilenmeye başlandı.
 • Mavi beyaz bir Akdeniz esintisi - izmir

  Mavi beyaz bir Akdeniz esintisi26.11.2014

  Ege

  RESSAM ve fotoğraf sanatçısı Berna Kızıltan’ın “Mavi Beyaz Bir Akdeniz Esintisi” adlı kişisel sergisi, İzmir Devlet Resim Heykel Müzesi Şeref Akdik Salonu’nda açıldı.

Yıllara göre
2014
9.076
2013
11.123
2012
13.653
2011
12.186
2010
10.082
2009
9.037
2008
9.024
2007
7.070
2006
5.793
2005
3.927
2004
3.454
2003
2.448
2002
2.561
2001
3.463
2000
7.468
1999
2.382
1998
2.114
1997
820


Yazarlara göre

6.614
Abdülkadir Küşin
1
Adnan KAYA
212
Ahmet ALTAN
1
Ahmet Arsan
2
Ahmet HAKAN
125
Ahmet Mümtaz TAYLAN
2
Ajda PEKKAN
2
Akif BEKİ
11
Ali Atıf BİR
71
Ali SARP
1
Altan Tanrıkulu
19
Alışveriş Cadısı
4
Arda TÜRKMEN
3
Arman Kırım
19
Armağan ÇAĞLAYAN
1
Ateş BAKAN
7
Ateş Yalazan
5
Aydın CANDABAK
4
Aylin Anne
11
Aynur TARTAN
14
Ayçe DİKMEN
402
Ayşe ARAL
66
Ayşe ARAL - Kelebek
5
Ayşe ARMAN
208
Ayşe ÖZEK KARASU
3
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
24
Ayşegül EKİNCİ
1
Ayşen GÜR
6
Bahar AKINCI
180
Bahar KORÇAN
3
Banu TUNA
39
Banu ŞEN
125
Banu Şen
3
Bayram AYDIN
2
Bekir COŞKUN
46
Bilgin GÖKBERK
3
Buse Özel
1
Bülent BOĞ
4
Bülent KATARCI
190
Bünyamin GEZER
3
Bünyamin SÜRMELİ
1
Can BARTU
6
Cemal TÜKEL
97
Cengiz SEMERCİOĞLU
135
Cengiz ÇANDAR
28
Cenker TEZEL
23
Civan ER
10
Cüneyt ÜLSEVER
24
Deniz BAYRAMOĞLU
4
Deniz Gürel
17
Deniz SİPAHİ
1.114
Devrim SAĞIROĞLU
1
Doğan HIZLAN
384
Doğan Hakyemez
8
Doğan ULUÇ
4
Dr. Gündüz TEZMEN
214
Dr. Nüsret ARSEL
1
Dr.Başak DEMİRİZ
1
Dursun GÜNDOĞDU
8
Ebru Coşkun
1
Ebru Güzel
1
Ebru ÇAPA
94
Ege CANSEN
5
Elif Çongur
1
Elif Çongur Tüfekçi
2
Emel Armutçu
5
Emin ÇÖLAŞAN
164
Emre Özpeynirci
8
Engin KRATZER
22
Enis BERBEROĞLU
62
Eray GÖRGÜLÜ
7
Ercan KUMCU
2
Ercan SAATÇİ
11
Erdal KAPLANSEREN
1
Erdal Kaplanseren
1
Erdal SAĞLAM
20
Erdal İPEKEŞEN
49
Erdem KIRIM
2
Erdem SEVGİ
4
Ergül SATIÇ
4
Erkan ÇELEBİ
135
Erman TOROĞLU
54
Erol Aksoy
158
Ertan ACAR
3
Ertuğrul ÖZKÖK
465
Esra MİDİLLİ
6
Ethem GENİM
1
Eyüp CAN
7
Fatih ALTAYLI
74
Fatih Tekeci
4
Fatih ÇEKİRGE
118
Ferai TINÇ
35
Feridun DÜZAĞAÇ
1
Ferzane ZENAN
1
Figen BATUR
16
Fırat TUR
1
Gamze CİZRELİ
2
Gence Alton
1
Gila BENMAYOR
109


Bölümlere göre
AKDENİZ
141
Ajanda
2
Amatör Sporlar
653
Anasayfa
935
Ankara
1.807
Ankara 2013
4
Antalya
4
Avrupa
189
Avrupa 2013 v2
3
Avrupa Birliği
16
Basketbol
948
Basketbol 2013
46
Beşiktaş
7
Bilim
50
Bisiklet
2
Bursa
2
Cuma
490
Cumartesi
670
Diger
174
Diger 2013
74
Diyarbakır
1
Diğer Sporlar
819
DÜNYA
4
Dün Gece Neler Oldu
5
Dünya
382
DİĞER HABERLER
904
E-Yaşam
25
EKONOMİ
66
Ege
23.396
Ege 2013
60
Ege Anasayfa
5.207
Ege Ekonomi
20
Ege KültürSanat
24
Ege Magazin
8
Ege Spor
15
Ege Yazarlar
1
Ekonet
6
Ekonomi
8.187
Ekonomi Emlak
1
Ekonomi Kobi
3
Emlak-Mortgage
3
Enerji
1
Eskişehir
1
Eğitim
807
Eğitim 2013 v2
6
Fenerbahçe
9
Formula1
44
Futbol
1.726
Futbol 2013
53
GEZİ
8
Galatasaray
5
Gaziantep
1
Gezi Haberleri
16
Gurme
11
GÜNDEM
221
Gündem
19.832
Gündem2008
7.203
Güzellik
1
Haber
18
Hayat
27
IK
4
Kadın
116
Kasımpaşa
1
Kelebek
348
Kelebek Anasayfa
4
Kelebek Bu Gece
2
Kelebek Magazin
108
Kelebek Tırtıl
5
Kelebek Yazarlar
50
Keyif
74
Keyif 2013
3
Keyif_
59
Kültür Sanat
798
Kültür Sanat
4
Kültür Sanat 2009
11
Magazin
853
Magazin Dünyadan
3
Magazin Hattı
672
Magazin Televizyon
85
Magazin Tırtıl
8
Magazin Yazarlar
451
Magazin Özel Röportaj
1
Max
3
Mekan Seyahat
7
Moda
1
Moda Dekorasyon
2
Motor Sporları
70
NBA
1
Otoyaşam
131
POLİTİKA
671
Paparazzi
63
Pasaj
35
Pazar
776
Planet
206
Planet - Dünya Gazeteleri
1
Polemik
3
Politika
2
SAĞLIK
82
SAĞLIK -YAŞAM
12
SPOR
1

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa