Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala : En Yeni | En Eski

18  adet haber bulundu.


 • Başbakan Erdoğan Afyonkarahisar'da konuştu - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Başbakan Erdoğan Afyonkarahisar'da konuştu09.05.2014
  GündemAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Baralor Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na yönelik, "Danıştayın Başkanı 25 dakika konuşuyor, ev sahibi.Bu beyefendi, orada bir saat konuşma yapıyor ve Danıştayın kuruluş yıl dönümünde konuyla ilgili değil tamamıyla baştan aşağıya bir siyasi konuşma yapmak suretiyle orada kendine göre bir tatmin.Çıkar cübbeni sen de birilerinin yaptığı gibi.Söylüyoruz, siyaseti çok seviyorsan çık bu siyaset meydanına orada kendini ispat et" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Uğur Mumcu seni unutmadık - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Uğur Mumcu seni unutmadık22.01.2014
  YazarlarGÜZEL ülkemizin gerçek vatansever ve gerçek kuvvacılarından birisi olan değerli Uğur Mumcu’yu, haince ve gaddarca saldırı sonucu kaybedişimizin 21.yılında, sevgi ve saygıyla anıyoruz.
 • Merakla beklenen filmler haftası - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Merakla beklenen filmler haftası12.01.2012
  AnkaraNefret cinayetlerine dikkat çeken ve Ahmet Yıldız’a adanan Zenne, yılın en çok tartışılacak yerli yapımlarından biri olmaya aday.
 • Ajanda - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Ajanda23.12.2011
  Cumartesi
 • Güzin Abla

  Önce “Beni unut” dedi, şimdi de “Bekle” diyor - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Önce “Beni unut” dedi, şimdi de “Bekle” diyor01.08.2011
  Magazin Yazarlarİnternette tanıştığım gence aşık oldum.Sonra o Rusya’ya gitti.Telefonunu bulup aradım, “Beni bekleme, unut” dedi.Ama çok geçmeden sevgi dolu mesajlar atmaya başladı.
 • 12 Eylül’ün ayak sesleri - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  12 Eylül’ün ayak sesleri04.12.2010
  PazarFoto Muhabiri Kadir Can, Türkiye’nin en sıcak sokak olaylarının yaşandığı ve 12 Eylül askeri darbesiyle noktalanan yedi yıllık süreci ‘Oniki Eylül Bindokuzyüzseksenin Ayak Sesleri’ adlı kitabında topladı.
 • İstanbul'daki küçük Kudüs: Çarşamba - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  İstanbul'daki küçük Kudüs: Çarşamba27.02.2010
  PazarErzincan ve Erzurum başsavcılarının çekişmesiyle başlayıp Ankara’daki siyasetçilere de sıçrayan tartışmaların baş aktörü İsmailağa Cemaati, bir kez daha gündemin ana başlığı.Gözler yeniden cemaatin merkezi Fatih Çarşamba’da.Çarşamba semti son otuz-kırk yıldır ne zaman irtica tartışmaları gündeme gelse spotların tutulduğu ilk adreslerden biri.Medya, “Laiklik elden gidiyor mu” sorusuna yanıt ararken Çarşamba’yı hiç ıskalamadı.“Türkiye İran mı olacak” manşetlerinin altındaki cüppeli erkek ve çarşaflı kadın görüntüleri çoğu zaman hep Çarşamba’dan bir fotoğraf karesiydi.
 • İstanbul'daki küçük Kudüs - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  İstanbul'daki küçük Kudüs27.02.2010
  MagazinErzincan ve Erzurum başsavcılarının çekişmesiyle başlayıp Ankara’daki siyasetçilere de sıçrayan tartışmaların baş aktörü İsmailağa Cemaati, bir kez daha gündemin ana başlığı.
 • Baykal'dan önemli açıklamalar - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Baykal'dan önemli açıklamalar26.01.2009
  GündemCHP Lideri Deniz Baykal partisinin grup toplantısında konuştu.İşte konuşmasından satır başları:
 • Sendikalar arasında Ergenekon kapışması - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Sendikalar arasında Ergenekon kapışması25.01.2009
  GündemErgenekon operasyonu sendikalar arasında da gerginliğe yol açtı.Türk Metal Sendikası'nın Genel Başkanı Mustafa Özbek'in tutuklanmasının ardından Türk-İş, hükümeti gündemi değiştirmekle suçladı.KESK ise Ergenekon'un "İnsan haklarını tanımayan bir devlet anlayışının doğal sonucu" olduğunu vurguladı.
 • Babalar içeride çeteler şirketleşti - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Babalar içeride çeteler şirketleşti20.08.2007
  GündemTEMPO dergisi, son sayısında kapsamlı bir "Mafya Dosyası" hazırladı.Usta gazeteci Saygı Öztürk’ün kaleminden, Türk mafyasının geçmişi, şu andaki durumu ve gelecekteki hali derinlemesine incelendi, istihbaratçı ve emniyetçilerin görüşü alındı.Sonuçta, devletin eski tip mafyayı bitirdiği, mafyanın bu yüzden, çağa uyup şekil değiştirdiği ortaya çıktı.
 • Kötümserlerin tarih kitabı17.02.2005
  Kültür SanatDünyanın 18 milyar yıl önceki büyük patlamadan bugüne yaşadığı büyük felaketler bir kitapta toplandı.Stuart ve Doris Flexner'in yazdığı "Kötümserin Tarih Rehberi" Aykırı Yayınları tarafından okura sunuluyor.
 • Kötümserler için tarih kitabı17.02.2005
  Kültür SanatDünyanın 18 milyar yıl önceki büyük patlamadan bugüne yaşadığı büyük felaketler bir kitapta toplandı.Stuart ve Doris Flexner'in yazdığı "Kötümserin Tarih Rehberi" Aykırı Yayınları tarafından okura sunuluyor.Kitapta, bugüne kadar meydana gelen büyük depremler, yangınlar, patlamalar, büyük kazalar, salgın hastalıklar, cinayetler, suikastlar, katliamlar, soykırımlar, fırtınalar, kasırgalar, hortumlar ve tsunamilere yer veriliyor.
 • Dünyadaki felaketler kitap oldu - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Dünyadaki felaketler kitap oldu17.02.2005
  GündemDünyanın 18 milyar yıl önceki büyük patlamadan (Big Bang) bugüne yaşadığı büyük felaketler bir kitapta toplandı.
 • Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu29.01.2005
  PazarKilise kayıtlarına göre sadece 1244 kişi kaldılar.Türkiye’nin Rumları onlar.Tedirginler.Dini bayramları, ayinleri, törenleri olay oluyor.Hayatları sürekli gözlem altında.Daha bir-iki hafta önce, her yıl olduğu gibi geleneklerine göre ocak ayının soğuğuna aldırmadan suya atlayıp Haliç’in dibinden haç çıkarırken etrafları teknelerle çevrilip, ülkücülerce sözde protesto edilen vatandaşlarımız.
 • Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu29.01.2005
  PazarKilise kayıtlarına göre sadece 1244 kişi kaldılar.Türkiye’nin Rumları onlar.Tedirginler.Dini bayramları, ayinleri, törenleri olay oluyor.Hayatları sürekli gözlem altında.Daha bir-iki hafta önce, her yıl olduğu gibi geleneklerine göre ocak ayının soğuğuna aldırmadan suya atlayıp Haliç’in dibinden haç çıkarırken etrafları teknelerle çevrilip, ülkücülerce sözde protesto edilen vatandaşlarımız.
 • Katliam zanlısı 15 dakikayla kurtuldu24.03.2004
  GündemAlmanya'da eşi, üvey kızı, teyzesi ve teyzesinin oğlu dahil, toplam beş kişiyi bıçakla vahşice öldürmekten aranan Ali Göbelek'in 15 dakika farkla polisin elinden kaçtığı anlaşıldı.
 • Her ağaç bir insan - istanbulda bugün yaşanan cinayetler
  Her ağaç bir insan 08.10.1998
  Magazin.Geçtiğimiz günlerde, İstanbul Piyalepaşa'da yol kenarında bir orman arazisinde ağaç dikme töreni vardı.Hepsi 40 yaşın üzerinde bir sürü kadın, altında isimler ve tarihler yazan fidanlarla bir orman oluşturdu.Konuşmalar yapıldı,
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »