Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

hangi sanatçı öldü

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

986  adet haber bulundu.


 • Ayçe DİKMEN

  Avrupa’nın 2’nci büyük kukla festivali İzmir - hangi sanatçı öldü
  Avrupa’nın 2’nci büyük kukla festivali İzmir01.03.2015
  Yazarlar
 • Ömür GEDİK

  Kadınların hayatı kabus - hangi sanatçı öldü
  Kadınların hayatı kabus22.02.2015
  YazarlarÖzge Borak ve İlker Aksum, 27 Şubat’ta TİM Show Center’da başlayacak “Bazıları Sıcak Sever” müzikalinde buluştu.Özge, Marilyn Monroe’nun canlandırdığı Sugar Kane oldu, İlker ise Tony Curtis’in Joe rolünü aldı.Biz de onlarla buluştuk, tiyatro sahnesinden hayat sahnesine uzanan bir sohbet gerçekleştirdik.
 • Ayçe DİKMEN

  Gördüklerim müzik duyduklarım resim - hangi sanatçı öldü
  Gördüklerim müzik duyduklarım resim22.02.2015
  Yazarlar
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  200 bin euro’luk arabası var, 2 bin liralık kış lastiği almıyor - hangi sanatçı öldü
  200 bin euro’luk arabası var, 2 bin liralık kış lastiği almıyor20.02.2015
  YazarlarTamam, 28 yılın kar rekoru kırıldı, en son 1987 yılında böyle kar yağmıştı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Arkadaş hani bu darbeydi - hangi sanatçı öldü
  Arkadaş hani bu darbeydi20.02.2015
  YazarlarNE demişti o arkadaş.
 • Hikmet Demirkol

  Adele mi? Yoksa Florence mi? - hangi sanatçı öldü
  Adele mi? Yoksa Florence mi?20.02.2015
  Yazarlar
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Bir Fatiha okumak - hangi sanatçı öldü
  Bir Fatiha okumak18.02.2015
  YazarlarÖZGECAN Aslan, kadın olduğu için vahşice katledildi.
 • Muhalefete göre en önde yine Oktay Saral vardı - hangi sanatçı öldü
  Muhalefete göre en önde yine Oktay Saral vardı18.02.2015
  GündemTBMM'de iç güvenlik paketi konusunda çıkan tokmaklı kavgada, muhalefet vekillerine göre AKP saflarında en önde yer alan milletvekillerinden biri de, İstanbul Milletvekili Oktay Saral oldu.
 • Türkiye’de kadınların kaderini en iyi yazan Aysel Gürel’in 7.Ölüm yıldönümü - hangi sanatçı öldü
  Türkiye’de kadınların kaderini en iyi yazan Aysel Gürel’in 7.Ölüm yıldönümü17.02.2015
  HayatTürkiye’de kadın olmanın zorluklarını kusursuz anlatan bir sanatçıydı o.Kelimelere dans ettirir, anlatmak istediğini tokat gibi indirirdi insanın suratına.Aysel Gürel’in ölümünün üzerinden tam 7 yıl geçti.Kadınlarla ilgili yazdığı şarkılar ise hiç unutulmadı.
 • Müdür: O resimlere emek verildiğini bilmiyordum - hangi sanatçı öldü
  Müdür: O resimlere emek verildiğini bilmiyordum16.02.2015
  EğitimTarihi Erenköy Kız Anadolu Lisesi mezunları, yarıyıl tatilinde Atatürk Köşesi’nin küçültülüp padişah resimlerinin asıldığı, duvarlardaki balerin figürlerinin boyandığı iddialarına karşı okulun önünde eylem yaptı.
 • Nilüfer PAZVANTOĞLU

  Sezonun yeni bordo tonları - hangi sanatçı öldü
  Sezonun yeni bordo tonları13.02.2015
  YazarlarParlak böğürtlen tonları, yoğun yabanmersini ya da ahududu kırmızıları.Yeni sezonda gözler, dudaklar ve tırnaklar bordonun her türlü tonuyla kadınların aklını başından alacak gibi görünüyor.
 • Kılıçdaroğlu: CHP iktidarında Suriye'ye huzur geldi git kendi ülkende çalış diyeceğiz - hangi sanatçı öldü
  Kılıçdaroğlu: CHP iktidarında Suriye'ye huzur geldi git kendi ülkende çalış diyeceğiz10.02.2015
  GündemKemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında "CHP’lilerin iktidarında Ortadoğu’ya barışı getireceğiz, Türkiye Cumhuriyeti olarak, ben de Başbakan olarak.Asla ve asla savaştan kavgadan yana olmayacağım.İnsanları silahlandırmadan yana olmayacağım.Suriye’ye de Irak’a da her tarafa barışı getireceğim Suriyeli kardeşlerime diyeceğim ki, 'Bir milyon 700 bin kardeşim, git kardeşim, baba ocağına geri dön, sana her türlü yardımı yapacağız.' Sana şu ana kadar 5,5 milyar dolar harcadık, helali hoş olsun.Ama CHP iktidarında 'Suriye’ye huzur geldi, git kardeşim kendi ülkende çalış' diyeceğiz" dedi.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - hangi sanatçı öldü
  Yetiş Ayşe09.02.2015
  Yazarlar
 • İzzet ÇAPA

  Dünyada iki şeyi paylaşamazsın bir nikahındaki kadın, iki iktidar! - hangi sanatçı öldü
  Dünyada iki şeyi paylaşamazsın bir nikahındaki kadın, iki iktidar!08.02.2015
  YazarlarGerçekten de film gibi bir hayat hikayesi var.“Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan”ın oğlu Sacit o.İstanbul gece hayatının en renkli, Maksim’li yıllarının birinci dereceden tanığı.Gazinonun efsane sahnesinden geçmeyen ünlü, mekanın kapısından girmeyen kalburüstü isim kalmamış.Sacit Aslan işin mutfağında babasının bir numaralı yardımcısı, sahne arkasında sanatçıların sırdaşı, perdenin önünde ise müşterilerin sohbet arkadaşı olmuş hep.Ama sırası geldiğinde bir baba-oğul gibi değil de iki iş arkadaşı gibi birbirlerine de girmişler.“Dünyada iki şeyi paylaşamazsın; bir beraber olduğun kadını, iki iktidarı” sözleriyle anlatıyor Maksim’in kulislerinde yaşanan kavgaları.Şimdilerde kendi adını verdiği internet sitesiyle magazin alemine “ayar veriyor”.Bir de hukuk mücadelesi var kardeşi Mehmet’le aralarında tam yedi yıldır devam eden.O bildiğinden şaşmayan, sözünü sakınmayan bir “dik adam”, huzurlarınızda Sacit Aslan.
 • Yalçın BAYER

  Bir kez daha anımsayalım mı? - hangi sanatçı öldü
  Bir kez daha anımsayalım mı?06.02.2015
  Yazarlar“BUGÜN Türkiye’de yaşananlar ile geçmişte yaşanmışlıkların benzer bir yanı var mı acep?” diye herkes birbirine soruyor.
 • Pişire pişire yeryüzünde tavuk mavuk kalmadı - hangi sanatçı öldü
  Pişire pişire yeryüzünde tavuk mavuk kalmadı01.02.2015
  HayatKahramanmaraş, Pazarcık ilçesinde yörük ve Kürt bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.Köklü Kureyşan aşiretine mensup.İlkokulu üçüncü sınıfa kadar okudu.Ailesiyle Ankara’ya oradan da Düzce’ye yerleşti.Şarkıcı olmak istediği için az kalsın canından oluyordu ama o pes etmedi.Babası parmaklarını kırdı, boynuna ip geçirip ahırlarda yatırdı, amcası dağa çıkarıp kurşunlanmasını istedi, 13’ünde babası yaşında bir adamla evlenip peşi sıra iki çocuk doğurdu, Ankara’daki radyonun kapısından dilenci zannedilip kovuldu ama o en sonunda Dilber Ay (58) oldu.
 • Kadınların hala kişiliği değil dişiliği ön planda - hangi sanatçı öldü
  Kadınların hala kişiliği değil dişiliği ön planda31.01.2015
  PaparazziDavranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, yeni kitabı “Kalbin Anahtarı”nı okurlara sundu.Çıkış noktası Instagram olan yeni kitabında okura hap bilgiler verdiğini söyleyen Kapışmak, bir yandan da turne ve eğitim seminerlerine devam ediyor.
 • Ayrıldığımızı kim söyledi - hangi sanatçı öldü
  Ayrıldığımızı kim söyledi25.01.2015
  PaparazziCem’den önce de Cem’den sonra da Ayşe Hatun Önal ismi benim için hep ilgi çekici olmuştur.İlginç kafasından dolayı.Hedefi 12’den vuran şarkıları, sahneye fazlasıyla yakışan güzelliği ile tam bir pop star olmasına rağmen, kafasına estiği gibi yaşayan, istediği zaman müziğe ara verip istediği zaman dönen biri o.İşte 6 yıl aradan sonra “Çak Bir Selam”la bir döndü pir döndü, şimdi “Güm Güm”le ortalığı sallıyor, Ricky Martin’le düet yaptı.Buyrun Ayşe Hatun Önal kafasına.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Ayrıldığımızı kim söyledi - hangi sanatçı öldü
  Ayrıldığımızı kim söyledi24.01.2015
  YazarlarCem’den önce de Cem’den sonra da Ayşe Hatun Önal ismi benim için hep ilgi çekici olmuştur.İlginç kafasından dolayı.Hedefi 12’den vuran şarkıları, sahneye fazlasıyla yakışan güzelliği ile tam bir pop star olmasına rağmen, kafasına estiği gibi yaşayan, istediği zaman müziğe ara verip istediği zaman dönen biri o.İşte 6 yıl aradan sonra “Çak Bir Selam”la bir döndü pir döndü, şimdi “Güm Güm”le ortalığı sallıyor, Ricky Martin’le düet yaptı.Buyrun Ayşe Hatun Önal kafasına.
 • Şiir benim için bir varoluş sorunu - hangi sanatçı öldü
  Şiir benim için bir varoluş sorunu11.01.2015
  KeyifToplumcu kuşağın manifesto niteliğindeki şiirlerinin büyük ustası, şair, yazar, düşünür ve çevirmen Ataol Behramoğlu yazın hayatının 50’nci yılında.Edebiyattaki yarım yüzyılı çeşitli etkinliklerle kutlanacak.Bu sırada Tekin Yayınevi tarafından kendi sesinden şiirlerin yer aldığı ‘Yarım Yüzyıldan Şiirler’ seçkisi yayımlandı.Ataol Behramoğlu’yla şiirle geçen 50 yılını konuştuk.
 • Yabancı damat ve Charlie - hangi sanatçı öldü
  Yabancı damat ve Charlie10.01.2015
  AvrupaASLINDA bu hafta Avrupalılar ile Türkler arasındaki kültür farklılıklarını anlatan eğlenceli bir yazı yazmayı, sonunu da “Aslında o kadar farklı değiliz” diye bağlamayı planlıyordum.
 • Nurettin Rençber: Öğretmenlikle müziği bir arada yürütüyorum - hangi sanatçı öldü
  Nurettin Rençber: Öğretmenlikle müziği bir arada yürütüyorum08.01.2015
  Keyifİideolojisiyle değil de sanatıyla ön plana çıkan, sanatçı Nurettin Rençber ile yeni albümü ‘Sessiz Nehir’i, öğretmenlik ve müzik hayatı başta olmak üzere birçok konuyu konuştuk.
 • Sıradan olmak hiç bu kadar.zor ve seksi olmamıştı - hangi sanatçı öldü
  Sıradan olmak hiç bu kadar.zor ve seksi olmamıştı27.12.2014
  HayatGücü erkek modasıyla ve dergi dünyasıyla sınırlı değil.İngiliz GQ dergisinin 15 yıldır başındaki Dylan Jones, 80’lerden beri ciddi gazetecilik yapıyor, bir yandan da popüler kültür ve müzik üzerine kitaplar yazıyor.Bu hafta Marka Konferansı’nda yapacağı konuşma öncesi Londra’da, GQ ofisinde buluştuk.Modern erkek, gazeteciliğin geleceği, U2 ve Kim Kardashian üzerine epey mesai harcadık.İşte sonuç.
 • Hikmet Demirkol

  2014'ün en iyi yabancı albümleri - hangi sanatçı öldü
  2014'ün en iyi yabancı albümleri25.12.2014
  Yazarlar2014’te hangi albümler çıktı, bunlardan hangileri en çok dinlendi diye araştırma yaparken resmen başım döndü.O kadar çok yeni albüm ve uzun zamandır beklenip piyasaya çıkan albüm varmış ki, aralarından 25 tanesini seçmek gerçekten çok zor oldu.İlk 25 albümü sıralarken sene boyunca hazırladığım Karışık Kaset listeleri ve dünya listelerini göz önüne aldım.
 • Aşk, rüzgârı kendinden menkul.bir uçurtmadır - hangi sanatçı öldü
  Aşk, rüzgârı kendinden menkul.bir uçurtmadır20.12.2014
  HayatBu da oldu, o vurdulu kırdılı, bol siyasetli sahnelerden sonra Erdal Beşikçioğlu’nu aşk adamı olarak da izleyebileceğiz.Beşikçioğlu’na ‘Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’ filminde Sezin Akbaşoğulları eşlik ediyor.İkiliyle buluştuk, aşktan meşkten, dekolteden, her şeyden bahsettik.
 • Hikmet Demirkol

  Morrissey: Ben sizin arkadaşınızım! - hangi sanatçı öldü
  Morrissey: Ben sizin arkadaşınızım!19.12.2014
  YazarlarYazının başlığındaki sözler önceki akşam Volkswagen Arena’da konser veren Morrissey’e ait.
 • Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz? - hangi sanatçı öldü
  Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz?15.12.2014
  EğitimDrone, insansız hava aracı demek.
 • Kaprisli sanatçıyla çalışmam - hangi sanatçı öldü
  Kaprisli sanatçıyla çalışmam15.12.2014
  PaparazziKoreograf Banu Noyan, son dönemde imza attığı organizasyonlarla adından söz ettiriyor.Mesleğinde 20’nci yılı kutlayan Noyan, şu sıralar açacağı ‘Artistik Sanatlar Akademisi’ adlı okulun heyecanını da yaşıyor.Ünlü koreografla 20 yıllık kariyerini ve okul hayalini konuştuk.
 • Deniz SİPAHİ

  Kimseye öykünmeyen İzmir - hangi sanatçı öldü
  Kimseye öykünmeyen İzmir14.12.2014
  Yazarlar
 • Fatih Akın: Çok şımartılmıştım, şimdi yumruk yiyorum! - hangi sanatçı öldü
  Fatih Akın: Çok şımartılmıştım, şimdi yumruk yiyorum!10.12.2014
  KeyifFatih Akın son çalışması ‘Kesik’te kendi deyimiyle ‘Ermeni soykırımı’nı fonunda kullanan bir ‘western’e imza attı.Film, yönetmenin kariyerindeki en çok eleştirilen yapım oldu.‘Beni anlamadılar’ diyen Akın’la ‘Kesik’i, tarihsel meseleleri, Osmanlı’nın son büyük günahı olan ‘1915 olayları’nı, Cumhuriyet’in benzer günahlarını, Gezi’yi, Türkiye’nin gidişatını, Nuri Bilgi sinemasını konuştuk.
 • Ahmet HAKAN

  Menderes Türel: Altın Portakal’ı sabote etmeye kalkıştılar - hangi sanatçı öldü
  Menderes Türel: Altın Portakal’ı sabote etmeye kalkıştılar10.12.2014
  YazarlarAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel sansür iddialarına ilk kez yanıt verdi.
 • Adnan KAYA

  Böyle ‘Mikrop’ dostlar başına - hangi sanatçı öldü
  Böyle ‘Mikrop’ dostlar başına06.12.2014
  Yazarlar
 • Hamdolsun bizde sanatçı ve ilim insanı yetişiyor - hangi sanatçı öldü
  Hamdolsun bizde sanatçı ve ilim insanı yetişiyor04.12.2014
  KeyifCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda dün düzenlenen törenle Hülya Koçyiğit, Niyazi Sayın, Alev Alatlı, Prof.Dr.Engin Akarlı ve kurum kategorisinde Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi’ne Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’ni verdi.
 • Ahmet HAKAN

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı! - hangi sanatçı öldü
  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı!02.12.2014
  YazarlarYÜZDE 10 seçim barajı, tam bir oy hırsızlığıdır.
 • Doğum günü veda günü oldu - hangi sanatçı öldü
  Doğum günü veda günü oldu28.11.2014
  AvrupaAlmanya’da iki kızı tacizden kurtarırken saldırganın darbesiyle komaya giren Tuğçe Albayrak’ın yaşam ünitesi kapatıldı.Binlerce kişi ellerinde mumlar, balonlar ve çiçeklerle klinik önünde cesur kızın 23.yaşını kutladı.
 • Nuri Bilge en son kaça olur? - hangi sanatçı öldü
  Nuri Bilge en son kaça olur?22.11.2014
  HayatTürkiye’nin en büyük çağdaş sanat fuarı ‘Contemporary İstanbul’ başladı.Cem Erciyes, sanat eleştirmeni Hasan Bülent Kahraman’ın hazırladığı 1 milyon liralık listeyle bir koleksiyoner edasıyla fuara girdi, hangi eserlere sahip olabileceğini inceledi.Gördü ki sanat var diye burada paradan konuşmak ayıp değil.Hele pazarlık yapmak hiç değil.Fiyatlar yüksek olsa da Türkiye’de ve dünyada sanatın nereye gittiğini görmek için bile bu fuar ziyaret edilir.İşte yeni başlayanlar için Contemporary İstanbul.
 • Ahmet HAKAN

  Türkiye hiç bu denli bölünmemişti - hangi sanatçı öldü
  Türkiye hiç bu denli bölünmemişti19.11.2014
  Yazarlar
 • Beni test edemezsiniz! - hangi sanatçı öldü
  Beni test edemezsiniz!16.11.2014
  PaparazziSon single’ı “Mütemadiyen”in bazı müzik kanalları tarafından “çalınıp çalınamayacağına” dair özel kurula sokulması, Hakan Peker’i kızdırdı.Ünlü şarkıcı, “25 yıllık sanatçıyım, beni test edemezsiniz” diyerek uygulamaya isyan etti.
 • Kemal Sunal kimdir? İşte Hababam Sınıfı'nın efsane sahnesi - hangi sanatçı öldü
  Kemal Sunal kimdir? İşte Hababam Sınıfı'nın efsane sahnesi11.11.2014
  GündemTürk sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran komedi ustası Kemal Sunal'ın bugün doğum günü.Google'ın da doodle yaptığı efsane komedyen Kemal Sunal kimdir?
 • Ömür GEDİK

  Yaşlı çapkınların sorunu hormonal! - hangi sanatçı öldü
  Yaşlı çapkınların sorunu hormonal!09.11.2014
  Yazarlar“Güldür Güldür” reytingleri almış başını giderken, Alper Kul senaryosunu da yazdığı “Olur Olur” ile çıktı karşımıza.Bu film için “Star komedisi değil ekip işi” diyen Kul, bir sonraki filminin adını şimdiden bulmuş bile: “Oldu Galiba!” Alper Kul’un Aylin Kontente’yi ailesinden istediği gün ben de yanındaydım; bu röportajda o günden yola çıkarak Aylin, aşk, evlilik ve baba olmakla ilgili de uzun uzun konuştuk.
 • Ay ile kadın biraz birbirine benzer - hangi sanatçı öldü
  Ay ile kadın biraz birbirine benzer09.11.2014
  KeyifKatarlı sanatçı Amal Al-Aathem, ‘Moon Dialog/ Ay Diyalogları’ sergisiyle ilk kez Türkiye’de.Galeri Artist’te açılan sergideki eserlerinin başrolüne Arap Körfezi’nin geleneksel kıyafeti abaye içindeki kadını yerleştiren sanatçı, “Zorluklara karşı etrafını aydınlatan kadınla, karanlığa karşı duran, yol gösterici ayı özdeşleştirdim” diyor.
 • Ayşe ARMAN

  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman - hangi sanatçı öldü
  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman08.11.2014
  YazarlarMüthiş bir kız!
 • Başkent’te sahne darbesi - hangi sanatçı öldü
  Başkent’te sahne darbesi06.11.2014
  AnkaraDevlet Tiyatroları’nın kullandığı Şinasi ve Akün Sahnesi’ni bünyesinde barındıran binanın satılmasının ardından sanat camiasından tepkiler yükselirken, Bakan Faruk Çelik, “Satışa ilişkin hile, şüphe iddiası varsa, böyle birşey ortaya çıkarsa ben üzerime düşeni yaparım” dedi.
 • Leyla Emadi: Yeni eserimin konusu, çok ve boş konuşanlar! - hangi sanatçı öldü
  Leyla Emadi: Yeni eserimin konusu, çok ve boş konuşanlar!31.10.2014
  KeyifArtnivo’nun sanatçılarından Leyla Emadi ile, insana dokunan konularını, kullandığı malzemeleri, bol enerjili atölyesini konuştuk… Tabii çok yakında Contemporary İstanbul’da sergilenecek işlerini de.
 • Ak Saray’a gitmeyin kirlenmeyin - hangi sanatçı öldü
  Ak Saray’a gitmeyin kirlenmeyin25.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonu için, “Önümüzde Cumhuriyet Bayramı var.Davetler geldi, sizlere de gelmiştir.Bizi Ak Saray’da bekliyorlarmış.Şunu söyledim: Gitmeyin, kirlenmeyin.Gidenler kirlenecektir” dedi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Bu yalnızca sitem - hangi sanatçı öldü
  Bu yalnızca sitem24.10.2014
  YazarlarSitem dozunda ve haklı bir şekilde yapılırsa naiftir, hatta şık bir şeydir.
 • Kılıçdaroğlu: Bu çok tehlikeli bir süreç - hangi sanatçı öldü
  Kılıçdaroğlu: Bu çok tehlikeli bir süreç24.10.2014
  GündemKemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi Toplantısı'nda "Partiyle devletinin iç içe geçtiğini görüyoruz.Valisi, emniyet müdürü, kaymakamı… Biz diyorlar ki "Hükümetin memuruyuz" Geldikleri nokta bu.Savcı ve hakimler de böyle.Bu çok tehlikeli bir süreç" dedi.
 • MHP'ye eleştiri: AKP'nin koltuk değneği - hangi sanatçı öldü
  MHP'ye eleştiri: AKP'nin koltuk değneği16.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuşuyor.İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:
 • Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuğu boştur - hangi sanatçı öldü
  Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuğu boştur14.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın Başbakanlık da yaptığını, Abisinin Başbakan yaptığı Davutoğlu’nun Başbakanlık yapamadığını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuklarının şu anda boş olduğunu belirtti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar - hangi sanatçı öldü
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar13.10.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Üniversitesi'nde konuştu.Erdoğan, "Hizmet eri görünümünde, gazeteci yazar görünümünde terörist görünümünde yeni Lawrence'lerin çabaladığını görüyoruz.Hizmet diyerek, basın özgürlüğü diyerek, bağımsızlık savaşı ya da cihat diyerek Sykes-Picot anlaşmalarını yapanlar var." dedi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »