Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : hangi sanatçı öldü >>
1.141  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Doğum günü veda günü oldu - hangi sanatçı öldü

  Doğum günü veda günü oldu28.11.2014

  Avrupa

  Almanya’da iki kızı tacizden kurtarırken saldırganın darbesiyle komaya giren Tuğçe Albayrak’ın yaşam ünitesi kapatıldı.Binlerce kişi ellerinde mumlar, balonlar ve çiçeklerle klinik önünde cesur kızın 23.yaşını kutladı.
 • Nuri Bilge en son kaça olur? - hangi sanatçı öldü

  Nuri Bilge en son kaça olur?21.11.2014

  Hayat

  Türkiye’nin en büyük çağdaş sanat fuarı ‘Contemporary İstanbul’ başladı.Cem Erciyes, sanat eleştirmeni Hasan Bülent Kahraman’ın hazırladığı 1 milyon liralık listeyle bir koleksiyoner edasıyla fuara girdi, hangi eserlere sahip olabileceğini inceledi.Gördü ki sanat var diye burada paradan konuşmak ayıp değil.Hele pazarlık yapmak hiç değil.Fiyatlar yüksek olsa da Türkiye’de ve dünyada sanatın nereye gittiğini görmek için bile bu fuar ziyaret edilir.İşte yeni başlayanlar için Contemporary İstanbul.
 • Ahmet HAKAN

  Türkiye hiç bu denli bölünmemişti - hangi sanatçı öldü

  Türkiye hiç bu denli bölünmemişti19.11.2014

  YAZARLAR

 • Beni test edemezsiniz! - hangi sanatçı öldü

  Beni test edemezsiniz!15.11.2014

  Paparazzi

  Son single’ı “Mütemadiyen”in bazı müzik kanalları tarafından “çalınıp çalınamayacağına” dair özel kurula sokulması, Hakan Peker’i kızdırdı.Ünlü şarkıcı, “25 yıllık sanatçıyım, beni test edemezsiniz” diyerek uygulamaya isyan etti.
 • Kemal Sunal kimdir? İşte Hababam Sınıfı'nın efsane sahnesi - hangi sanatçı öldü

  Kemal Sunal kimdir? İşte Hababam Sınıfı'nın efsane sahnesi11.11.2014

  GÜNDEM

  Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran komedi ustası Kemal Sunal'ın bugün doğum günü.Google'ın da doodle yaptığı efsane komedyen Kemal Sunal kimdir?
 • Ay ile kadın biraz birbirine benzer - hangi sanatçı öldü

  Ay ile kadın biraz birbirine benzer09.11.2014

  Keyif

  Katarlı sanatçı Amal Al-Aathem, ‘Moon Dialog/ Ay Diyalogları’ sergisiyle ilk kez Türkiye’de.Galeri Artist’te açılan sergideki eserlerinin başrolüne Arap Körfezi’nin geleneksel kıyafeti abaye içindeki kadını yerleştiren sanatçı, “Zorluklara karşı etrafını aydınlatan kadınla, karanlığa karşı duran, yol gösterici ayı özdeşleştirdim” diyor.
 • Ömür GEDİK

  Yaşlı çapkınların sorunu hormonal! - hangi sanatçı öldü

  Yaşlı çapkınların sorunu hormonal!08.11.2014

  YAZARLAR

  “Güldür Güldür” reytingleri almış başını giderken, Alper Kul senaryosunu da yazdığı “Olur Olur” ile çıktı karşımıza.Bu film için “Star komedisi değil ekip işi” diyen Kul, bir sonraki filminin adını şimdiden bulmuş bile: “Oldu Galiba!” Alper Kul’un Aylin Kontente’yi ailesinden istediği gün ben de yanındaydım; bu röportajda o günden yola çıkarak Aylin, aşk, evlilik ve baba olmakla ilgili de uzun uzun konuştuk.
 • Ayşe ARMAN

  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman - hangi sanatçı öldü

  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman07.11.2014

  YAZARLAR

  Müthiş bir kız!
 • Başkent’te sahne darbesi - hangi sanatçı öldü

  Başkent’te sahne darbesi05.11.2014

  Ankara

  Devlet Tiyatroları’nın kullandığı Şinasi ve Akün Sahnesi’ni bünyesinde barındıran binanın satılmasının ardından sanat camiasından tepkiler yükselirken, Bakan Faruk Çelik, “Satışa ilişkin hile, şüphe iddiası varsa, böyle birşey ortaya çıkarsa ben üzerime düşeni yaparım” dedi.
 • Leyla Emadi: Yeni eserimin konusu, çok ve boş konuşanlar! - hangi sanatçı öldü

  Leyla Emadi: Yeni eserimin konusu, çok ve boş konuşanlar!31.10.2014

  Keyif

  Artnivo’nun sanatçılarından Leyla Emadi ile, insana dokunan konularını, kullandığı malzemeleri, bol enerjili atölyesini konuştuk… Tabii çok yakında Contemporary İstanbul’da sergilenecek işlerini de.
 • Ak Saray’a gitmeyin kirlenmeyin - hangi sanatçı öldü

  Ak Saray’a gitmeyin kirlenmeyin24.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonu için, “Önümüzde Cumhuriyet Bayramı var.Davetler geldi, sizlere de gelmiştir.Bizi Ak Saray’da bekliyorlarmış.Şunu söyledim: Gitmeyin, kirlenmeyin.Gidenler kirlenecektir” dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Bu çok tehlikeli bir süreç - hangi sanatçı öldü

  Kılıçdaroğlu: Bu çok tehlikeli bir süreç24.10.2014

  GÜNDEM

  Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi Toplantısı'nda "Partiyle devletinin iç içe geçtiğini görüyoruz.Valisi, emniyet müdürü, kaymakamı… Biz diyorlar ki "Hükümetin memuruyuz" Geldikleri nokta bu.Savcı ve hakimler de böyle.Bu çok tehlikeli bir süreç" dedi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Bu yalnızca sitem - hangi sanatçı öldü

  Bu yalnızca sitem23.10.2014

  YAZARLAR

  Sitem dozunda ve haklı bir şekilde yapılırsa naiftir, hatta şık bir şeydir.
 • MHP'ye eleştiri: AKP'nin koltuk değneği - hangi sanatçı öldü

  MHP'ye eleştiri: AKP'nin koltuk değneği13.10.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuşuyor.İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:
 • Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuğu boştur - hangi sanatçı öldü

  Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuğu boştur13.10.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın Başbakanlık da yaptığını, Abisinin Başbakan yaptığı Davutoğlu’nun Başbakanlık yapamadığını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık koltuklarının şu anda boş olduğunu belirtti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar - hangi sanatçı öldü

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar12.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Üniversitesi'nde konuştu.Erdoğan, "Hizmet eri görünümünde, gazeteci yazar görünümünde terörist görünümünde yeni Lawrence'lerin çabaladığını görüyoruz.Hizmet diyerek, basın özgürlüğü diyerek, bağımsızlık savaşı ya da cihat diyerek Sykes-Picot anlaşmalarını yapanlar var." dedi.
 • Niran Ünsal'ın müstehcen kliplere karşı mücadelesi ve canlı yayın olayları - hangi sanatçı öldü

  Niran Ünsal'ın müstehcen kliplere karşı mücadelesi ve canlı yayın olayları08.10.2014

  Keyif

  Niran Ünsal'ı son dönemde şarkılarıyla değil tartışmalarıyla hatırlıyoruz.
 • Arınç'tan Sam'a sert eleştiri: Bu zavallıyı huzurunuzda kınıyorum - hangi sanatçı öldü

  Arınç'tan Sam'a sert eleştiri: Bu zavallıyı huzurunuzda kınıyorum04.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sanatçı Leman Sam'ın, bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı "Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır" açıklamasına ilişkin, "İnsan bile sayılmayan, kaldı ki Müslüman olduğunu konuşmayacağız bir cellatlar grubunun yaptığı işle bir kurban kesmeyi yan yana getiren bu zavallıyı huzurlarınızda kınıyorum" dedi.
 • Hale Soygazi:.Genç yönetmenler iyi ama.çok erkek filmler çekiyorlar - hangi sanatçı öldü

  Hale Soygazi:.Genç yönetmenler iyi ama.çok erkek filmler çekiyorlar28.09.2014

  Hayat

  Sinemaya adını ‘Kadının Adı Yok’, ‘Bir Yudum Sevgi’ ve ‘Cazibe Hanım’ın Gündüz Düşleri’ gibi filmlerle yazdıran oyuncu Hale Soygazi’ye göre artık yeni kadın karakter yaratılmıyor.
 • Onur BAŞTÜRK

  Sanat adına solak yemek yedim - hangi sanatçı öldü

  Sanat adına solak yemek yedim27.09.2014

  Yazarlar

  Bir yanda modern sanat fuarı ArtInternational bir yanda ona paralel düzenlenen ilginç performanslar.İşte onlardan biri sanatçı Erdem Taşdelen’in Lale Lokantası’ndaki sol el yemeğiydi!
 • İzzet ÇAPA

  Atatürk’ün sandalına takılıp yüzen veletlerden biriydim - hangi sanatçı öldü

  Atatürk’ün sandalına takılıp yüzen veletlerden biriydim27.09.2014

  Yazarlar

  En çok fırça yediğim ve bir o kadar da keyif aldığım röportajlardan biriydi bu haftaki.Bütün ezberleri bozan, bunu sadece söyledikleriyle değil, hayatıyla da ortaya koyan, kendisini asla bir sanatçı olarak görmeyen dünya çapında bir sanatçıyla karşılıklı üç saat geçirdim.Değil üç saat, üç gün anlatsa yine nefes almadan dinlerdim.O yüzden de lafı hiç uzatmadan sözü ona, sanatın simyacısı Ara Usta’ya bırakıyorum.
 • İzzet ÇAPA

  Yıllarca Müjdat’ı benim kocam sandılar - hangi sanatçı öldü

  Yıllarca Müjdat’ı benim kocam sandılar20.09.2014

  Yazarlar

  Sabahat, Müstesna, Şehnaz, Perihan, Neriman.Hayatımıza daha pek çok değişik karakterle girdi Perran Kutman.Her birini evimize misafir ederken onlara hayat veren kadını tanımayı unuttuk adeta.Yeni dizisinin setinde Kutman’ı ziyaret ettiğimde eski bir dostla karşılaşmışcasına heyecanlıydım.Oysa hiç tanışmamıştık.Tatlı tatlı anlatmaya başladı yaşamının “mihenk taşlarını”.Öylesine keyifliydi ki hikayeleri, sorularla bölmek bile istemedim muhabbeti.Çocukken hayalini kurduğu minibüsçü sevgilisi Enver oldum onun için.Birer birer mola verdik hayatının “duraklarında”.Buyrun siz de katılın yolculuğumuza.
 • Bir kez daha Joan Miró - hangi sanatçı öldü

  Bir kez daha Joan Miró19.09.2014

  Keyif

  Eserleriyle İstanbul’u tekrar ziyaret etmeye hazırlanan Katalan ressam Joan Miró’yu karşılamaya hazır mısınız? Eksikleri gidermeye ressamın az bilinen simgeleriyle başlayalım: Kadınlar, kuşlar, yıldızlar.
 • İzzet ÇAPA

  Yaşar Kemal: Zülfü bu kıza albüm yap - hangi sanatçı öldü

  Yaşar Kemal: Zülfü bu kıza albüm yap13.09.2014

  Yazarlar

  Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım.
 • Zülfü bu kıza bir albüm yap - hangi sanatçı öldü

  Zülfü bu kıza bir albüm yap13.09.2014

  Paparazzi

  Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım.Onu dört yıl önce çıkardığı “10 Dilde Livaneli Şarkıları” adlı çalışmasıyla tanımıştım.Bugünlerde üçüncü albümünü dinleyicisiyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.Züleyha’yı en son Tayyip Bey henüz Başbakanken sanatçılarla çektirdiği o meşhur “aile fotoğrafında” gördüm.Bu yüzden de, lafı hiç dolandırmadan, eveleyip gevelemeden sordum: “Sen de yandaş sanatçılardan mısın?” Böyle bir soruya ilk defa bu kadar dobra bir cevap duydum: “Eğer ülkemde 30 yıldır akan kanın durmasına destek olmaksa yandaşlık, üniversite kapılarında kurulan ikna odalarında genç kızların türbanlarının zorla açılmasına karşı çıkmaksa, eğer seçkinlerin değil halktan en çok oy alan gerçek seçilmişlerin ülkeyi yönetmesini istemekse, yaz İzzet büyük puntolarla; evet ben yandaşım.”
 • Hikmet Demirkol

  40 yıldır beklenen konser: Blondie İstanbul'da - hangi sanatçı öldü

  40 yıldır beklenen konser: Blondie İstanbul'da04.09.2014

  Yazarlar

  40.yılını kutlayan Blondie’nin bu amaçla çıktığı turne programı duyurulduğunda tüm dünyada büyük merak uyandırmıştı.
 • Aşkı öldüren kaybetme korkusudur - hangi sanatçı öldü

  Aşkı öldüren kaybetme korkusudur30.08.2014

  Paparazzi

  “Masumiyet” filmi ve “Şaşıfelek Çıkmazı” dizisiyle pek çoğumuzun hayatında iz bırakan Derya Alabora, yaz aylarını çalışarak geçirdi; tam üç sinema filminde rol aldı.Kendisini biraz olsun dinlenmek için gittiği Bodrum-Gümüşlük’te yakaladım.Söz hayalindeki rollerden, oyunculuktan açıldı, Uğur Yücel’e, aşka, yaşamdaki önceliklerin kadar uzandı.İşte o sıcak sohbetten geri kalanlar.
 • Ömür GEDİK

  Aşkı öldüren kaybetme korkusudur - hangi sanatçı öldü

  Aşkı öldüren kaybetme korkusudur30.08.2014

  Yazarlar

  “Masumiyet” filmi ve “Şaşıfelek Çıkmazı” dizisiyle pek çoğumuzun hayatında iz bırakan Derya Alabora, yaz aylarını çalışarak geçirdi; tam üç sinema filminde rol aldı.Kendisini biraz olsun dinlenmek için gittiği Bodrum-Gümüşlük’te yakaladım.Söz hayalindeki rollerden, oyunculuktan açıldı, Uğur Yücel’e, aşka, yaşamdaki önceliklerin kadar uzandı.İşte o sıcak sohbetten geri kalanlar.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Kadir Topbaş, Tarkan’la rekor ücrete el sıkıştı… - hangi sanatçı öldü

  Kadir Topbaş, Tarkan’la rekor ücrete el sıkıştı…28.08.2014

  Yazarlar

  Tarkan ücretsiz halk konserlerine çıkan bir sanatçı değil.
 • İzzet ÇAPA

  Melankolik değilim hüznü dozunda yaşarım - hangi sanatçı öldü

  Melankolik değilim hüznü dozunda yaşarım23.08.2014

  Yazarlar

  Gönlünü kaptırdığı oyunculuk adına hayatında “U dönüşleri” yapmayı göze almış bir kadın Ayça Bingöl.Pek çoğumuz onu “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin “kalpleri dağlayan” Cemile’si olarak tanıdık.Oysa kendisine çok yakışan, bir o kadar da “yapışan” rolü üstlenene kadar esaslı bir mücadele vermiş bu genç kadın.Bingöl’ü başrolünde oynadığı yeni dizisi “Benim Adım Gültepe”nin setinde ziyaret ettim.İtiraf etmeliyim ki, karşıma canlandırdığı karakterler gibi “hüznü dost edinmiş” biri çıkacak sanıyordum.Aksine cıvıl cıvıl, mesleğine ve hayata sımsıkı bağlı, egosunu törpülemeyi başarmış Ayça’yla tanıştım.Yaşamın ona sunduklarından çıkardığı dersler sonucu her ne olursa olsun üzülmeyi “gereksiz bulan”, sürprizlerle dolu bu genç kadınla siz de bir “el sıkışın” derim.
 • Melankolik değilim hüznü dozunda yaşarım - hangi sanatçı öldü

  Melankolik değilim hüznü dozunda yaşarım23.08.2014

  Paparazzi

  Gönlünü kaptırdığı oyunculuk adına hayatında “U dönüşleri” yapmayı göze almış bir kadın Ayça Bingöl.Pek çoğumuz onu “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin “kalpleri dağlayan” Cemile’si olarak tanıdık.Oysa kendisine çok yakışan, bir o kadar da “yapışan” rolü üstlenene kadar esaslı bir mücadele vermiş bu genç kadın.Bingöl’ü başrolünde oynadığı yeni dizisi “Benim Adım Gültepe”nin setinde ziyaret ettim.İtiraf etmeliyim ki, karşıma canlandırdığı karakterler gibi “hüznü dost edinmiş” biri çıkacak sanıyordum.Aksine cıvıl cıvıl, mesleğine ve hayata sımsıkı bağlı, egosunu törpülemeyi başarmış Ayça’yla tanıştım.Yaşamın ona sunduklarından çıkardığı dersler sonucu her ne olursa olsun üzülmeyi “gereksiz bulan”, sürprizlerle dolu bu genç kadınla siz de bir “el sıkışın” derim.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  AKP’de neler oluyor? - hangi sanatçı öldü

  AKP’de neler oluyor?18.08.2014

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisinden sonra AKP’nin başına geçecek ve Başbakanlığa atanacak ismi belirlemek için “nabız yokluyor”muş.
 • Bengisu: Ben kendimle barışığım, bu neyin kafası? - hangi sanatçı öldü

  Bengisu: Ben kendimle barışığım, bu neyin kafası?15.08.2014

  Hayat

  Justin Timberlake tarafından keşfedildi, apar topar sahneye çıkarıldı.Grammy Ödülleri’ni seçen komitede yer aldı.Dünyanın en prestijli müzik okullarından Berklee’de burslu okumaya hak kazandı.Ama ilk klibi, Türkiye’nin en çok izlenen müzik kanallarından Kral TV’den üstü kapalı veto yedi.Şarkıcı Bengisu’ya göre derinde yatan sebep ise Türkiye’nin şişman ve dans eden bir şarkıcı görmek istememesi: “Pirelli Takvimi’nde bile büyük beden model var, siz neyin kafasındasınız?”
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Çerez tabağını ressam Komet’in kafasına attı - hangi sanatçı öldü

  Çerez tabağını ressam Komet’in kafasına attı14.08.2014

  Yazarlar

  Önceki akşam ilginç bir olaya şahit oldum, Cihangir’de Kaktüs kafede oturuyoruz.
 • İngiltere'nin zirvesi belli.peki ya Türkiye'de durum ne? - hangi sanatçı öldü

  İngiltere'nin zirvesi belli.peki ya Türkiye'de durum ne?10.08.2014

  Keyif

  İngiltere'nin 'müziğe yön verenler' listesi belirlendi.Türkiye'deki yön veren isimlerde ise ağırlık kadın solo müzisyenler ve internet dünyasını zekâlarıyla sarsanlar öne çıkıyor.
 • Dâhi Modacı: Beni Hüseyin Çağlayan yapan can sıkıntısı - hangi sanatçı öldü

  Dâhi Modacı: Beni Hüseyin Çağlayan yapan can sıkıntısı02.08.2014

  Stil

 • Ayşe ARMAN

  Beni Hüseyin Çağlayan yapan can sıkıntısı - hangi sanatçı öldü

  Beni Hüseyin Çağlayan yapan can sıkıntısı02.08.2014

  Yazarlar

  Bu pazar böyle.Başka bir kafa.Başka bir ses.Başka bir renk.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Javier Bardem’in mektubu - hangi sanatçı öldü

  Javier Bardem’in mektubu30.07.2014

  Yazarlar

  Javier Bardem’in Penolepe Cruz’la öpüştüğü bir fotoğrafı haber olacak da Gazze için yazdığı mektup haber olmayacak mı?
 • Yalçın BAYER

  Polisler çok rahat savcılar hazırlıksız - hangi sanatçı öldü

  Polisler çok rahat savcılar hazırlıksız26.07.2014

  Yazarlar

  TUTUKLANAN polisleri gördünüz mü?
 • Nasıl Ceren oldum - hangi sanatçı öldü

  Nasıl Ceren oldum24.07.2014

  Gündem2008

  Emniyet’te önüme konulan dosyada gördüklerim dehşet vericiydi.Polis, organize suç örgütü üyesi olarak e-mail’lerimin izlenmesini istemişti.Ancak hangi örgüte üye olduğum, bu örgüt kapsamında nasıl bir faaliyet gösterdiğime dair dosyaya herhangi bir delil koymamıştı.Dinleme kararı gerekçesi tek satırdı: ‘Organize suç örgütü üyesi olmak’.Dinleme talebi istenen hedef kişi ibaresinin karşısında aynen şu yazıyordu: ‘Ceren isimli kişi.’
 • Nejat’ın başında beklerken tanıştık - hangi sanatçı öldü

  Nejat’ın başında beklerken tanıştık19.07.2014

  Paparazzi

  Adeta bir fenomen haline gelen “Çakallarla Dans” serisinin üçüncü filminin çekimleri tamamlandı.Aralık ayında vizyona girecek filmi, yönetmeni Murat Şeker ve oyuncusu Derya Şensoy ile konuştuk.Nejat İşler’in başucunda beklerken tanışan ikiliyle sinema sektöründen sosyal medyaya, aşka ve ilişkilere kadar uzanan bir sohbete imza attık.
 • Ömür GEDİK

  Nejat’ın başında beklerken tanıştık - hangi sanatçı öldü

  Nejat’ın başında beklerken tanıştık19.07.2014

  Yazarlar

  Adeta bir fenomen haline gelen “Çakallarla Dans” serisinin üçüncü filminin çekimleri tamamlandı.Aralık ayında vizyona girecek filmi, yönetmeni Murat Şeker ve oyuncusu Derya Şensoy ile konuştuk.Nejat İşler’in başucunda beklerken tanışan ikiliyle sinema sektöründen sosyal medyaya, aşka ve ilişkilere kadar uzanan bir sohbete imza attık.
 • Kış Uykusu yüzünden Bilge’yle bolca küstük - hangi sanatçı öldü

  Kış Uykusu yüzünden Bilge’yle bolca küstük02.07.2014

  Keyif

  Yaza, “Kış Uykusu”nun Cannes başarısıyla girdi Türkiye.Bütün spotlar Altın Palmiye ödülünü kazanan yönetmen Nuri Bilge Ceylan’a döndü.Bu başarıda filmin senaryosunu birlikte yazdığı eşi Ebru Ceylan’ın da büyük payı vardı tabii.Tempo dergisi, temmuz sayısında 2002’den beri her Nuri Bilge Ceylan filminde ya oyuncu, ya senarist ya da sanat yönetmeni olarak yer alan Ebru Ceylan’la konuştu.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - hangi sanatçı öldü

  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar30.06.2014

  Gündem2008

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuşuyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bizim minik ‘kutsal canavarımız’ - hangi sanatçı öldü

  Bizim minik ‘kutsal canavarımız’27.06.2014

  Yazarlar

  GEÇEN gün gazetede bir ilan gördüm.
 • Vahap MUNYAR

  O adam orada para aklir komutanım - hangi sanatçı öldü

  O adam orada para aklir komutanım27.06.2014

  Yazarlar

  OKAN Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Hüsamettin Koçan’ın Bayburt’taki köyü Bayraktar’ın eski adından yola çıkarak kurduğu Baksı Müzesi’ne bir gün ilçe jandarma komutanı gitti.
 • Hikmet Demirkol

  Caz Festivali için geri sayım başladı - hangi sanatçı öldü

  Caz Festivali için geri sayım başladı26.06.2014

  Yazarlar

 • Ayçe DİKMEN

  Balkan kültürünü yayma sevdalısı - hangi sanatçı öldü

  Balkan kültürünü yayma sevdalısı21.06.2014

  Yazarlar

 • ‘Hırsız var’ gücüme gitti - hangi sanatçı öldü

  ‘Hırsız var’ gücüme gitti20.06.2014

  Gündem2008

  Bodrum’da eşi Ebru Gündeş ve çocuğuyla tatil yapan işadamı Reza Zarrab’a iki üniversiteli “Hırsız var” diye bağırdı.İddiaya göre, Zarrab’ın korumaları gençleri dövdü.Taraflar şikâyetçi olmadı.
 • Reza Zarrab Bodrum'da ifade verdi - hangi sanatçı öldü

  Reza Zarrab Bodrum'da ifade verdi19.06.2014

  Gündem2008

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde işadamı Reza Zarrab , karşılaştıkları koyda kendisine laf atan 2 üniversiteli gencin dövülmesi olayıyla ilgili polis merkezine giderek ifade verdi.

Yıllara göre
2014
87
2013
106
2012
86
2011
81
2010
119
2009
82
2008
104
2007
83
2006
67
2005
52
2004
47
2003
23
2002
26
2001
40
2000
45
1999
47
1998
35
1997
11


Yazarlara göre

85
Ahmet HAKAN
8
Ajda PEKKAN
3
Ali Atıf BİR
1
Arman Kırım
1
Armağan ÇAĞLAYAN
1
Ateş Yalazan
1
Aynur TARTAN
1
Ayçe DİKMEN
29
Ayşe ARMAN
49
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
2
Bahar KORÇAN
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
30
Cengiz ÇANDAR
1
Cenker TEZEL
1
Deniz SİPAHİ
4
Doğan HIZLAN
16
Doğan ULUÇ
1
Dursun GÜNDOĞDU
2
Ebru Köksaldı
1
Ebru ÇAPA
6
Ece SÜKAN
2
Emin ÇÖLAŞAN
4
Enis BERBEROĞLU
1
Ercan SAATÇİ
1
Erdal İPEKEŞEN
1
Ergun GÜRSOY
1
Erman TOROĞLU
2
Erol Aksoy
1
Ertuğrul ÖZKÖK
7
Esra MİDİLLİ
1
Eyüp CAN
2
Fatih ALTAYLI
3
Fatih ÇEKİRGE
4
Figen BATUR
4
Fırat TUR
1
Gamze CİZRELİ
1
Gila BENMAYOR
2
Gülçin TELCİ
1
Gürül Öğüt
1
Güzin Abla
1
Hikmet Demirkol
8
Kanat ATKAYA
6
Kubilay KESKİN
2
Köşem Sultan
1
Mehmet Ali BİRAND
2
Mehmet Y. YILMAZ
6
Mehmet YAŞİN
1
Melda Narmanlı ÇİMEN
1
Melike Karakartal
1
Mevlüt TEZEL
1
Nil KARAİBRAHİMGİL
1
Nilüfer PAZVANTOĞLU
1
Nuran ÇAKMAKÇI
1
Onur BAŞTÜRK
6
Oya BERBEROĞLU
2
Pakize SUDA
6
Pako'nun Sayfası
1
Rahmi TURAN
1
Salih UÇAR
1
Sedat Ergin
2
Sema DENKER
1
Soner YALÇIN
3
Tolga AKYILDIZ
3
Tolga TANIŞ
2
Tufan TÜRENÇ
4
Tuğrul ŞAVKAY
5
Uğur Ergan
1
Vahap MUNYAR
2
Yalçın BAYER
55
Yener SÜSOY
5
Yorgo KIRBAKİ
7
Yılmaz ÖZDİL
3
Zeynep ATİKKAN
1
Ömür GEDİK
5
İpek DURKAL
1
İsmet BERKAN
1
İzzet ÇAPA
6
Şükrü KIZILOT
2


Bölümlere göre
AKDENİZ
6
Ajanda
1
Amatör Sporlar
1
Anasayfa
18
Ankara
12
Avrupa
2
Avrupa Birliği
1
Cuma
3
Cumartesi
52
Dünya
4
DİĞER HABERLER
55
Ege
8
Ege Anasayfa
1
Ekonomi
12
Eğitim
3
Futbol
1
GÜNDEM
3
Gündem
45
Gündem2008
46
Haber
2
Hayat
4
Kelebek
38
Kelebek Magazin
12
Kelebek Yazarlar
2
Keyif
8
Keyif 2013
1
Keyif_
13
Kültür Sanat
14
Magazin
95
Magazin Hattı
103
Magazin Televizyon
2
Magazin Tırtıl
2
Magazin Yazarlar
22
Magazin Özel Röportaj
1
POLİTİKA
1
Paparazzi
5
Pasaj
4
Pazar
80
Planet
3
Sağlık
2
Serdar Devrim
29
Seyahat
9
Son Dakika
2
Spor
6
Spor Futbol
3
Star Dünyası
1
Stil
1
Teknoloji 2007
1
YAZARLAR
4
Yazarlar
338
Yelken
1
İzmir KültürSanat
1

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa