Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

hürriyet bursa eki

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

36  adet haber bulundu.


 • Aile hekimleri iş bıraktı - hürriyet bursa eki
  Aile hekimleri iş bıraktı12.12.2014
  SağlıkAile hekimleri, çalışma saatleri ve nöbet sistemini protesto amacıyla bugün iş bıraktı.Muayene için aile sağlığı merkezlerine gelenler, geri dönmek zorunda kaldı.Yeni doğan bebeği kontrol için getiren baba, merkezin kapalı olduğunu görünce tepki gösterdi.Sağlık Bakanlığı müsteşarı da eylem için yorum yaparak, 'Bu bir nöbet, gece acili değildir' dedi.
 • Tayfun işten mi atıldı? - hürriyet bursa eki
  Tayfun işten mi atıldı?13.12.2013
  MagazinEmrah’ın oğlu Tayfun, Bursa’daki bir pastanede garsonluk yaptığı haberiyle gündeme gelince işinden oldu.Tayfun, patronu tarafından işten çıkarıldığı iddiasına “Hayır, kendim çıktım” yanıtını verdi.
 • Vicdan 'muhasebesi' istediler - hürriyet bursa eki
  Vicdan 'muhasebesi' istediler13.06.2012
  EkonomiSerbest muhasebeciler, Bursa ve Ankara'da eş zamanlı eylem gerçekleştirdikleri eylemlerde devleti vicdan 'muhasebesi' yapmaya davet etti.
 • Ajanda - hürriyet bursa eki
  Ajanda03.03.2012
  Cumartesi
 • Vali yardımcıları sayısı yeniden düzenlendi - hürriyet bursa eki
  Vali yardımcıları sayısı yeniden düzenlendi27.08.2011
  Gündemİllerdeki vali yardımcıları sayısı yeniden düzenlendi.İstanbul'daki vali yardımcısı sayısı 22'den 20'ye, İzmir'deki 15'ten 14'e düşürüldü.Ankara'da sayı 20'de bırakıldı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Türk kimliği tartışılamaz’ - hürriyet bursa eki
  ‘Türk kimliği tartışılamaz’07.08.2011
  YazarlarRAMAZAN ayında Rumeli ve Balkan isimlerini taşıyan derneklerin, geçen ramazanlara göre daha hareketli oldukları dikkat çekiyor.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - hürriyet bursa eki
  Yetiş Ayşe05.10.2010
  Yazarlar
 • Kısa Kısa. - hürriyet bursa eki
  Kısa Kısa.07.06.2010
  Seyahat
 • Rekortmen yorumcu: Kazandırmaya devam - hürriyet bursa eki
  Rekortmen yorumcu: Kazandırmaya devam17.11.2009
  Spor DiğerNesine.com'un rekortmen yorumcusu İsmet Demir, Senih Yurga'nın sorularını tüm içtenliğiyle yanıtladı.At yarışında kazanmanın püf noktalarını en ince ayrıntılarına kadar anlattı.
 • Ayşe ARMAN

  Başkanın adamı elbisesini bir giyen bir daha çıkaramaz - hürriyet bursa eki
  Başkanın adamı elbisesini bir giyen bir daha çıkaramaz23.08.2009
  YazarlarŞimdi diyeceklerinizi duyar gibiyim:.Hükümetle yakınlaşmaya çalışıyor.
 • Yalçın BAYER

  GS duruyor FB koşuyor BJK şampi. - hürriyet bursa eki
  GS duruyor FB koşuyor BJK şampi.30.05.2009
  YazarlarSPOR camiasının içinde olduğunu ve kulüplerin yapısını gayet iyi izlediğini söyleyen bir dostumuz, "Sana bir şeyler anlatayım" dedi.
 • Doğan HIZLAN

  Yerel basının sanatsal işlevi - hürriyet bursa eki
  Yerel basının sanatsal işlevi04.03.2009
  YazarlarTÜRKİYE’DE bir kente gittiğimde, oranın kültür, edebiyat, sanat coğrafyasını öğrenmek isterim.O gün nereye gidebilirim, ne seyredebilirim, ne dinleyebilirim, hangi sergileri gezebilirim?
 • YSK tartışmalı beldelerde son noktayı koydu - hürriyet bursa eki
  YSK tartışmalı beldelerde son noktayı koydu13.02.2009
  GündemYüksek Seçim Kurulu adrese dayalı nüfus sistemi sonuçlarına göre nüfusu 2 binin altına düşen beldelerin belediyeliklerini iptal eden yasayla başlayan tartışmaya son noktayı koydu.YSK, Anayasa Mahkemesi ve Danıştay’ın kararlarına uydu.
 • TÜRKİYE’NİN KAYAK VE KAPLICA MERKEZLERİ 2009 - hürriyet bursa eki
  TÜRKİYE’NİN KAYAK VE KAPLICA MERKEZLERİ 200919.01.2009
  SeyahatMarmara Bölgesi’nin kayak, kaplıca merkezlerindeki son durumu aktarmaya geçen hafta Bursa ve Yalova’yla başlamıştık.Bu hafta sıradaki şehirler İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir.İstanbul’a en yakın kayak merkezi, Kocaeli’deki Kartepe.Otelin dekorasyonu yenilendi, en hızlı yoldan ulaşmak isteyenler için helikopter servisi başlatıldı.Tuzla’daki kaplıcalar, iki kişi 110 TL’ye kahvaltı, termal havuz, konaklama dahil tatil fırsatı sunuyor.
 • Vahap MUNYAR

  Ceylanpınar’da 400 bin dönüm alandaki hububat kuraklığa kurban gitti - hürriyet bursa eki
  Ceylanpınar’da 400 bin dönüm alandaki hububat kuraklığa kurban gitti26.05.2008
  YazarlarKOÇ Holding’in tüm gıda şirketlerini çatısı altında toplayan Tat Konserve’nin Genel Müdürü Güçlü Toker, bugün adı Harranova Tarım’a dönüşen Koç-Ata-Sancak Çiftliği’nin başındayken bir gün 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i ziyarete gitti: "GAP projesini yakından inceledim.Böyle bir projeyi nasıl hayal ettiniz ve hayata geçirmek için temellerini attınız?"
 • Sokakta keseriz ceza neyse öderiz - hürriyet bursa eki
  Sokakta keseriz ceza neyse öderiz21.12.2007
  GündemKurban Bayramlarının istenmeyen, çağdışı manzaraları, bu yıl da sürdü.Türkiye genelinde birçok kişi, yasaklara ve uyarılara rağmen, dini bir vecibeyi yerine getirmek yerine, "vahşet"i andıran şekilde, çocukların gözü önünde kurbanlarını "katletmeyi" sürdürdü.Birçok yetkilinin ise her yıl olduğu gibi, bu tür olaylara karşı yine sessiz kalmayı ve görmezden gelmeyi seçtiği tespit edildi.
 • Ahmet HAKAN

  8 yeni bakanın alamet-i farikası - hürriyet bursa eki
  8 yeni bakanın alamet-i farikası31.08.2007
  YazarlarERTUĞRUL GÜNAY "Müslüman Sol" dedi, gelip dayandığı yer "Muhafazakár Demokratlık" oldu.
 • Mizahçının hazin sonu - hürriyet bursa eki
  Mizahçının hazin sonu19.02.2006
  Kültür SanatNeredesin Firuze'de Unkapanı müzik piyayasını esprili bir dille anlatan Ezel Akay, şimdi de gölge oyununun meşhur ikilisini beyazperdeye taşıyor.Renkli kostümleri ve görüntüleriyle bizleri yıllar öncesinin Anadolu'suna götüren Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü'nün başrollerinde Haluk Bilginer ve Beyazıt Öztürk var.Film, Hacivat ve Karagöz'ün nasıl biraraya gelip, ünlendiklerini ve sivri dilleriyle sonlarını nasıl hazıladıklarını anlatırken, diğer yandan Osmanlı'nın kuruluş yıllarına, dönemin entrika ve dolaplarına farklı bir yorum getiriyor.
 • Okur Temsilcisi'ne Mektuplar - hürriyet bursa eki
  Okur Temsilcisi'ne Mektuplar31.10.2005
  Gündem
 • Ömür GEDİK

  Ata Demirer Karagöz Haluk Bilginer Hacivat - hürriyet bursa eki
  Ata Demirer Karagöz Haluk Bilginer Hacivat30.11.2004
  Yazarlar Neredesin Firuze’ nin ardından bir sonraki projesini merakla beklediğimiz Ezel Akay, Türkler’in seks hayatını konu alan filmi üzerinde çalışmaya devam etse de, rotayı şimdilik tam olarak Karagöz ve Hacivat’ a çevirmiş durumda.
 • Gila BENMAYOR

  General Electric’teki siyah kuşaklı Türk - hürriyet bursa eki
  General Electric’teki siyah kuşaklı Türk21.09.2004
  Yazarlar GENERAL Electric piyasa değeri açısından dünyanın en büyük şirketi.Dow Jones endeksinin kurulmasından bu yana burada kalmayı başarmış tek şirket.
 • Hürriyet’in 20 bininci sayısı31.10.2003
  AnasayfaBugün elinizde tuttuğunuz gazete, Hürriyet'in 20 bininci sayısı.20 bin rakamı, insanlık tarihi için küçük olabilir, ama bir gazete için oldukça önemli.Hele, 1929'da Harf Devrimi yapmış 80 yıllık bir Cumhuriyet'in tarihinde, 20 bininci sayı farklı bir anlam kazanıyor.
 • Okur Temsilcisi'ne mektuplar - hürriyet bursa eki
  Okur Temsilcisi'ne mektuplar21.07.2003
  Gündem
 • Görünmek-gözükmek - hürriyet bursa eki
  Görünmek-gözükmek26.05.2003
  Gündem OKUYUCULARINIZDAN Haydar Iloğlu, yazarlarımızın bir sözcükle ilgili olarak çok sık ‘‘Türkçe yanlışı’’ yaptığını belirterek, ‘‘görünmek’’ yerine ‘‘gözükmek’’ yazdıklarını, oysa fiilin görmek olduğunu, gözmek olmadığını, bu yüzden de ‘‘görünüyordu’’ nun doğru ‘‘gözüküyordu’’ nun yanlış olduğunu söylüyor.
 • Ayşe ARMAN

  10 yıl ve 1 gecede köşe yazarı oldum - hürriyet bursa eki
  10 yıl ve 1 gecede köşe yazarı oldum29.03.2003
  YazarlarMeslek arkadaşımızdı.Aynı dönemlerde Aktüel'de birlikte çalıştık.Sonra dağıldık.O sıkı bir mutfak elemanıydı.Bir tür aşçıbaşı.Pek çok dergi çıkardı.
 • Gençlere Timsah şoku:2-0 - hürriyet bursa eki
  Gençlere Timsah şoku:2-031.03.2001
  Spor.Bursaspor, Gençlerbirliği'ni 2-0 yenerek çıkışını sürdürdü.Ligin 25.haftasında İstanbulspor'u 4-2 yenerek iyi bir grafik yakalayan Yeşil beyazlı eki
 • Son haftaya kaldı - hürriyet bursa eki
  Son haftaya kaldı 15.05.2000
  Spor..Antalyaspor'un kaderini Altay maçı belirleyecek.Kocaeli deplasmanından aldığı 1 puan Şimşekler'i karanlık tünelden kurtarmaya yetmedi.Bu hafta oynanacak Antalyaspor-Altay karşılaşması, iki eki
 • Yalçın BAYER

  Yalçın Bayer: Çek suçlarına af yetmez ceza kaldırılmalı - hürriyet bursa eki
  Yalçın Bayer: Çek suçlarına af yetmez ceza kaldırılmalı 11.03.2000
  YazarlarYalçın BAYER.14.10.1999 tarihli köşenizde 'Af yasası mı, yoksa af tasası mı?' başlıklı yazım yayımlanmıştı.Hükümet ortakları arasındaki görüş ayrılıkları giderildiği için 3167 sayılı kanuna muhalefet yani karşılıksız
 • Antalya finalde 2-0 - hürriyet bursa eki
  Antalya finalde 2-0 17.02.2000
  Spor..Bursaspor'u iki golle devirip, tarihi bir başarıya ulaştı.Türkiye Kupası yarı finalinde konuk ettiği yeşil beyazlıları Zafer ve Fazlı'nın ikinci yarıda attığı gollerle yenen kırmızı beyazlı eki
 • Bütçe görüşmeleri - hürriyet bursa eki
  Bütçe görüşmeleri 27.12.1999
  Ekonomi.DYP Grubu adına konuşan Samsun Milletvekili Kemal Kabataş, bütçeninIMF programının eki haline dönüştürüldüğünü söyledi.Bu program doğrultusunda 21 milyon çalışanın ücret ve maaş artışlarının yüzde 25'lik enflasyona endekslendiği
 • 182 asker enkaz altında - hürriyet bursa eki
  182 asker enkaz altında 18.08.1999
  Gündem..Donanma Komutanlığı'nın Gölcük'teki tesislerinde bulunan 70 ve 40 yıllık 2 orduevi yerlebir oldu.43 asker kurtarıldı, 20'sinin cesedi çıkarıldı.187 asker enkaz altında kurtarılmayı bekliyor.Depremde, Deniz Harp
 • Zorluk çıkarmıyor - hürriyet bursa eki
  Zorluk çıkarmıyor 25.02.1999
  Gündem..Teröristbaşını üç gün sorgulayan savcılar, ‘‘Sorduğumuz her soruya gayet rahat ve bilinçli cevaplar verdi.Bize hiç bir şekilde zorluk çıkarmadı’’ dedi.Apo'nun sağlığı konusunda ‘‘bizden iyi’’ diyen sorgu eki
 • Öteki Dünya - hürriyet bursa eki
  Öteki Dünya 03.01.1999
  Magazin..99 bize yaramamış.Yüzyılın son senesine girişimiz, geçen asırların 99'lu yıllarını nasıl geçirdiğimiz sorusunu aklıma taktı.O devirleri anlatan kitapları karıştırdım ve ortaya gayet renkli bir tab
 • Murat BARDAKÇI

  99 bize yaramamış - hürriyet bursa eki
  99 bize yaramamış 03.01.1999
  YazarlarMurat BARDAKÇI.Yüzyılın son senesine girişimiz, geçen asırların 99'lu yıllarını nasıl geçirdiğimiz sorusunu aklıma taktı.O devirleri anlatan kitapları karıştırdım ve ortaya gayet renkli bir tablo çıktı.İşte, son beş asrın 99'lu yıllarını
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Hürriyet'in insan kaynakları - hürriyet bursa eki
  Hürriyet'in insan kaynakları 20.04.1998
  YazarlarErtuğrul ÖZKÖK...Lütfen bu yazıyı, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni'nin değerlendirmesi olarak okumayın.Bu yazıyı, Türkiye'nin ulaştığı çizginin yarattığı heyecanın yansıması olarak değerlendi
 • Milli servete piyango koruması - hürriyet bursa eki
  Milli servete piyango koruması 12.12.1997
  Magazin.İngiltere'deki ormanlar, yeldeğirmenleri, mezartaşları, sembolik, nostaljik telefon kulübeleri, dereler, dağlar, kıyılar çok şanslı.Çünkü onlar ‘‘milli servet’’ kabul ediliyor ve korunmaları için ulusal piyangodan 40
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »