Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : hürriyet bilgi yarışması >>
982  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Ayçe DİKMEN

  Dünya Mirası Gezginleri sizi bekliyor - hürriyet bilgi yarışması

  Dünya Mirası Gezginleri sizi bekliyor18.12.2014

  YAZARLAR

 • Almanlar 2014'te en çok bunları merak etti - hürriyet bilgi yarışması

  Almanlar 2014'te en çok bunları merak etti16.12.2014

  Avrupa

  Almanlar bu yıl Google arama motoruna en çok bu kelimeleri girdi.
 • 26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu - hürriyet bilgi yarışması

  26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu13.12.2014

  GÜNDEM

  AYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 26.Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.33 üniversitenin İletişim Fakültelerinden Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında 1351 öğrencinin 1057 çalışma ile katıldığı yarışmada, Seçici Kurullar tarafından 19 üniversitenin 113 öğrencisi 64 proje ile ödüllere değer görüldü.
 • Bu Tarz Benim için oyuncak bebek kılığına bile girdi ama. - hürriyet bilgi yarışması

  Bu Tarz Benim için oyuncak bebek kılığına bile girdi ama.11.12.2014

  Keyif

  Ne zaman, nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır ve en şık kadın olmak bu kadar zor mudur sorularına yanıt arayan ekranların fenomen yarışması "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor.Bu Tarz Benim Yeni Sezon’da “Kostüm Partisi” konseptiyle Gökçe Markal podyuma çıktı fakat jüriyi umduğu kadar etkileyemedi.
 • Yeni bina için fikrini söyle - hürriyet bilgi yarışması

  Yeni bina için fikrini söyle04.12.2014

  Ege

  KONAK Belediyesi, Yenişehir'de inşa edilmesi planlanan yeni hizmet binasının tasarımıyla ilgili vatandaşların da görüşüne başvurdu.
 • Ortaokul öğrencilerinin bulduğu fikir kamu spotu oluyor - hürriyet bilgi yarışması

  Ortaokul öğrencilerinin bulduğu fikir kamu spotu oluyor02.12.2014

  Ege

  MANİSA merkezdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu'nda 6 öğrencinin amatörce çektiği 'Kahraman Çocuk Hakkı' adlı kısa film, kamu spotu oluyor.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın 2'inci Çocuk Hakları Kısa Film yarışmasında Türkiye birinciliğini kazanan filmin, profesyonel olarak tekrar çekilip yayınlanacağı açıklandı.
 • Öğrencilerin kısa filmi kamu spotu olacak - hürriyet bilgi yarışması

  Öğrencilerin kısa filmi kamu spotu olacak02.12.2014

  Eğitim

  Manisa merkezdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nda 6 öğrencinin amatörce çektiği ‘Kahraman Çocuk Hakkı’ adlı kısa film, kamu spotu oluyor.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 2’inci Çocuk Hakları Kısa Film yarışmasında Türkiye birinciliğini kazanan filmin, profesyonel olarak tekrar çekilip yayınlanacağı açıklandı.
 • Bu Tarz Benim'in Nur Yerlitaş'ına Kanal 7'de rakip çıktı! (+Video) - hürriyet bilgi yarışması

  Bu Tarz Benim'in Nur Yerlitaş'ına Kanal 7'de rakip çıktı! (+Video)28.11.2014

  Keyif

  Bu Tarz Benim yarışması gerek polemiklerle gerek laf dalaşlarıyla gerekse eleme geceleri yaşanan çetrefilli anlarla gündeme gelir.İzlemeyenlerin bile hakkında bilgi sahibi olduğu fenomen yarışma öyle bir popüler oldu ki, diğer kanallara da sıçramaya başladı bile.
 • Göksel Bekmezci: Göktürklerden PowerTurk’lere geldik - hürriyet bilgi yarışması

  Göksel Bekmezci: Göktürklerden PowerTurk’lere geldik28.11.2014

  Keyif

  Göksel Bekmezci, bir anlatı insanı… Şiirleri, özlü sözleri, tek kişilik gösterileri ve kitapları ile düşündüren hüzünlendiren biri o.Sanattan popüler kültüre, siyasetten bilime kadar birçok alanda söyleyecek bir sözü var.“Küf Noktası” adlı tek kişilik gösterisi ile oldukça dikkat çekiyor.Peki, ama Göksel Bekmezci o gösteride nelerden söz ediyor?
 • Ülkenin en başarılı gençlerden biri - hürriyet bilgi yarışması

  Ülkenin en başarılı gençlerden biri27.11.2014

  Avrupa

  İzmir'in Seferihisar İlçe Belediyesi Etüd Proje Müdürü Aslı Menekşe Odabaş Kırar, Dünya’nın en başarılı on gencinin belirleneceği yarışmanın Türkiye’ye ayağında Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik kategorisinde birinciliği elde etti.
 • Halk Ekmek set oldu - hürriyet bilgi yarışması

  Halk Ekmek set oldu21.11.2014

  Ankara

  Halk Ekmek Fabrikası, kısa film yarışması için kapılarını öğrencilere açtı.
 • Sign of the City Awards geleneksel hale gelecek - hürriyet bilgi yarışması

  Sign of the City Awards geleneksel hale gelecek17.11.2014

  EKONOMİ

  TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen ve bu yıl ilki gerçekleşen ‘Sign of the City Awards’ yoğun ilgi gördü.Yarışmada jüri başkanı olan Y.Müh.Mimar Doğan Hasol ve Hürriyet Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan yarışmanın geleneksel hale geleceğini söyledi.
 • Dunga: Bence Türk Milli Takımı. - hürriyet bilgi yarışması

  Dunga: Bence Türk Milli Takımı.14.11.2014

  Futbol

  Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga, Türk halkına seslenerek 4-0'lık yenilginin büyütülmemesi gerektiğini belirtti.Türk futbolcuların hırslı ve güçlü olduğunu ifade eden Dunga, "Türk Milli Takımı bu kadar ağır eleştirilmemeli.Sonuçta bu bir hazırlık maçıydı.Avrupa Şampiyonası elemeleri sırasında Brezilya ile oynamak zordur.Terim hoca daha düşük performansa sahip milli takımlarla da maç yapabilirdi.Ama o maç aldatıcı olurdu.Terim bence akıllı iş yapmış" dedi.
 • TÜBİTAK’tan üniversitelerarası siber güvenlik yarışması - hürriyet bilgi yarışması

  TÜBİTAK’tan üniversitelerarası siber güvenlik yarışması13.11.2014

  Eğitim

  TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) Siber Güvenlik Enstitüsü, Türkiye genelinde üniversite öğrencilerinin siber güvenlik konularına yönelik ilgi ve teknik yeteneklerinin arttırılması amacıyla, ‘Üniversitelerarası Siber Savunma Yarışması’ düzenleyecek.
 • Yurt'ta kazan patladı: 4 öğretmen yaralı - hürriyet bilgi yarışması

  Yurt'ta kazan patladı: 4 öğretmen yaralı10.11.2014

  Eğitim

  Iğdır’da lise öğrencilerinin kaldığı yurttaki kalorifer kazanında meydana gelen patlamada 1’i ağır 4 öğretmen yaralandı.
 • Takip bu sezon çok daha heyecanlı - hürriyet bilgi yarışması

  Takip bu sezon çok daha heyecanlı09.11.2014

  Paparazzi

  Kanal D’nin ilgiyle izlenen bilgi yarışması “Takip”, yeni sezonu bu akşam açıyor.Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yaptığı, yarışmacıların Muhsin Divan’a karşı yarıştığı program, artık pazartesi akşamları ekrana gelecek.
 • ‘Sign of the City Awards’ gecesinde Türkiye’nin en iyileri ödül aldı - hürriyet bilgi yarışması

  ‘Sign of the City Awards’ gecesinde Türkiye’nin en iyileri ödül aldı08.11.2014

  EKONOMİ

  HÜRRİYET’in öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards’ta gayrimenkul ve inşaat sektörünün en iyi projeleri seçildi.Gecede 24 proje alanında en iyi seçilirken, 4 jüri özel ödülü de sahibini buldu.500’den fazla sektör temsilcisinin katıldığı gecede yarışmanın gelenekselleştirilmesi ve uluslararası boyut kazanması için sinyaller verildi.
 • Ayşe ARMAN

  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman - hürriyet bilgi yarışması

  Dünya çapında ödül kazanan görme engelli Duygu Kayaman07.11.2014

  YAZARLAR

  Müthiş bir kız!
 • Dünya kentler yarışmasında ikincilik - hürriyet bilgi yarışması

  Dünya kentler yarışmasında ikincilik05.11.2014

  Ege

  TÜRKİYE’deki kıyı şeritlerinin kullanımını çeşitlendirmeye yönelik bir öneri olarak, İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından tasarlanan "Yüzer Aktivite İskelesi", Birleşmiş Milletler Habitat ve The Guardian Gazetesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen "2014 Dünya Kentler Günü Yarışması"nda ikinci oldu.
 • Kent EXPO açılışında dönüşüme vurgu - hürriyet bilgi yarışması

  Kent EXPO açılışında dönüşüme vurgu16.10.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentsel dönüşümün iki ayrı yasayla yürütülmesinin iki başlılık yarattığını, çelişki olduğunu, uygulamada önemli sıkıntılar yarattığını, bu nedenle iki yasanın birleştirilmesi gerektiğini söyledi.Kocaoğlu, "Acilen, kentsel dönüşümle ilgili iki yasa birleştirilmeli, her ikisinden de doğru ve sağlıklı yanlar alınmalı" dedi.
 • 36.Vodafone İstanbul Maratonu için geri sayım başladı - hürriyet bilgi yarışması

  36.Vodafone İstanbul Maratonu için geri sayım başladı09.10.2014

  Spor Diğer

  16 Kasım Pazar günü koşulacak 36.Vodafone İstanbul Maratonu "#birsebebivar" sloganıyla koşulacak.
 • Çocuklarınıza iPad Mini hediye - hürriyet bilgi yarışması

  Çocuklarınıza iPad Mini hediye08.10.2014

  Keyif

  Hürriyet Çocuk Kulübü’nün geleneksel yarışması “Kendi Gazeteni Yap” başladı.Çocuklarınızı okuyup araştırmaya yönlendirmeyi ve onların el becerilerini geliştirmeyi hedefleyen yarışma boyunca 3 çocuk 3 iPad Mini kazanacak.
 • Genç tasarımcılara büyük ödül - hürriyet bilgi yarışması

  Genç tasarımcılara büyük ödül03.10.2014

  Ege

  Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen, Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması’nda dereceye giren genç tasarımcılar ve deri mühendisleri, Deri Tanıtım Grubu sponsorluğunda, İtalya’da Milano’da düzenlenen dünyanın en önemli fuarları arasından yer alan Lineapelle Deri Fuarı’nı ziyaret etti.Birliğin organizasyonu ile Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Bahri Başaran ile 9 Eylül Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümünden Öğr.Gör.Canan Erdönmez’in katılımlarıyla gerçekleştirilen ziyarete, yarışmada dereceye giren 4 tasarımcı ve 4 deri mühendisi de katıldı.
 • Doğu’da üniversite olmak - hürriyet bilgi yarışması

  Doğu’da üniversite olmak02.10.2014

  Eğitim

  Üniversiteler bir eğitim kurumu olmanın ötesinde ülkeler için kültürel, ekonomik ve sosyal hedeflerini gerçekleştirmede önemli bir role sahip.Üniversiteler bilgiyi üretir, yayar, geliştirir, günceller ve toplumun kullanımına sunar.Bu açıdan bakıldığında Doğu Bölgesindeki üniversiteler, klasik eğitim anlayışının yanında sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel roller de üstlenirler.
 • Kendi Gazeteni Yap iPad Mini kazan - hürriyet bilgi yarışması

  Kendi Gazeteni Yap iPad Mini kazan02.10.2014

  Gündem2008

  Hürriyet Çocuk Kulübü’nün geleneksel yarışması “Kendi Gazeteni Yap” başladı.Çocuklarınızı okuyup araştırmaya yönlendirmeyi ve onların el becerilerini geliştirmeyi hedefleyen yarışma boyunca 3 çocuk 3 iPad Mini kazanacak.
 • iPhone 6 çılgınlığı Türkiye'de - hürriyet bilgi yarışması

  iPhone 6 çılgınlığı Türkiye'de26.09.2014

  Teknoloji 2007

  Apple'ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 6'ya Türkiye'den yoğun talep var.iPhone 6 meraklıları, saatler öncesinden satın almak için İstanbul'daki Apple mağazasında sıraya girdi.
 • TÜSİAD'dan 'Kadın-Erkek Eşitliği' temalı kısa film yarışması - hürriyet bilgi yarışması

  TÜSİAD'dan 'Kadın-Erkek Eşitliği' temalı kısa film yarışması22.09.2014

  Ekonomi

  TÜSİAD, üniversite öğrencilerine yönelik, “Kadın-Erkek Eşitliği” temalı kısa film yarışması başlattı.Yarışmanın amacı; genç nesillerin toplumsal zihniyet dönüşümünü hızlandırıcı gücünden hareketle toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmak olarak açıklandı.
 • İzzet ÇAPA

  Ünlülere tweet atılan değil mektup yazılan zamanlardan bir hikaye. - hürriyet bilgi yarışması

  Ünlülere tweet atılan değil mektup yazılan zamanlardan bir hikaye.22.09.2014

  Yazarlar

  Yıl 1955.Yomtov Arguete, İstanbul’da yaşayan, hayatını ofisle adliye arasında mekik dokuyarak geçiren bir avukattır.İşi onun her şeyidir.
 • Binicilikte Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Sencer Horasan kazandı - hürriyet bilgi yarışması

  Binicilikte Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Sencer Horasan kazandı20.09.2014

  Spor Diğer

  Binicilikte Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı, Quick De Stehermelle isimli atıyla Sencer Horasan kazandı.
 • Sosyal medya üzerinden oyun oynayacaklar - hürriyet bilgi yarışması

  Sosyal medya üzerinden oyun oynayacaklar07.09.2014

  Eğitim

  Öğrenciler için Facebook ve Twitter üzerinden bilgi yarışması başlatıldı.
 • Türk Film Festivali 30 filmle başlıyor - hürriyet bilgi yarışması

  Türk Film Festivali 30 filmle başlıyor05.09.2014

  Avrupa

  Frankfurt Türk Film Festivali, 14’üncü kez düzenleniyor.Pazar günü başlayacak festivalde 30’un üzerinde film gösterilecek.Çok sayıda ünlü sanatçı da festival için Franfurt’a gelecek.
 • Frankfurt Türk filmlerini bekliyor - hürriyet bilgi yarışması

  Frankfurt Türk filmlerini bekliyor31.08.2014

  Avrupa

  Frankfurt’ta bir hafta boyunca Türk, Türk-Alman ortak yapımı ve Avrupa yapımı uzun ve kısa metrajlı otuzun üzerinde filmin yanısıra, belgeseller gösterime sunulacak.
 • Mete Tamer OMUR

  Gönüllü ve mutlu ineklerin markası - hürriyet bilgi yarışması

  Gönüllü ve mutlu ineklerin markası30.08.2014

  Yazarlar

 • Bağlardan ‘vadi’ye uzanan teknoloji köprüsü - hürriyet bilgi yarışması

  Bağlardan ‘vadi’ye uzanan teknoloji köprüsü30.08.2014

  Ankara

  Bugüne kadar geliştirdikleri birçok projeyle önemli başarılara imza attıklarını belirten Bilkent Cyberpark Genel Müdürü Canan Çakmakçı, “Son olarak iki girişimcimizin geliştirdikleri ‘vizera’ adındaki proje Silikon Vadisi’nde yatırımcıların ilgisini çekti” dedi.
 • Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan - hürriyet bilgi yarışması

  Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan28.08.2014

  Keyif

  51.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin jürisi belli oldu.Festivalin jüri başkanlığını Kürt sorunu çözüm sürecinde 'akil insan' olarak görev yapan Yılmaz Erdoğan üstlenecek.
 • Festival yüzü bulundu: Esnaf - hürriyet bilgi yarışması

  Festival yüzü bulundu: Esnaf22.08.2014

  Ankara

  Bütçe yetersizliği nedeniyle bu kez ünlü bir mankenin getirilmeyeceği Ankara Alışveriş Festivali’nin tanıtım yüzü bulundu.ATO Başkanvekili Koray Güngör Şanal, esnafa seslenerek, “Festivalin yüzü sizin güler yüzünüzdür” dedi.
 • Bu kütüphane herkese açık - hürriyet bilgi yarışması

  Bu kütüphane herkese açık21.08.2014

  Ege

  YAŞAR Üniversitesi Bilgi Merkezi, "Üniversite kütüphaneleri herkesindir" sloganıyla, 10 binlerce yazılı, görsel ve elektronik arşivini, İzmirlilerin kullanımına sunuyor.Öğrencilerinin yanı sıra vatandaşların da eğitim ve araştırma gereksinimlerine eksiksiz yanıt veren kütüphane, tüm İzmirlileri kitap okumaya davet ediyor.
 • Selahattin DUMAN

  Futbolun sırları istanbul’da buralarda sır filan arama! - hürriyet bilgi yarışması

  Futbolun sırları istanbul’da buralarda sır filan arama!18.08.2014

  Yazarlar

  Spor sayfası yöneticilerinin haberi olsun.İstanbul’da “Benden duymamış ol” veya “Ölümü öp, aramızda kalsın” uyarısıyla fısıldanan sırlar, Bodrum’da erkek muhabbetlerinde havalarda uçuşuyor.
 • Berlin’de gören atleti görmüyor diye yarıştırdık - hürriyet bilgi yarışması

  Berlin’de gören atleti görmüyor diye yarıştırdık12.08.2014

  Avrupa

  Görme Engelliler Atletizm Federasyonu Teknik Kurulu’nda yer alan, antrenör Yılmaz Kaya “Almanya’da yapılan yarışmalarda Türkiye’de gören kategorisinde koşan Semih Deniz’in görmeyenler kategorisinde yarışması Türkiye adına bir skandaldı” dedi.
 • Üniversiteli best model aranıyor - hürriyet bilgi yarışması

  Üniversiteli best model aranıyor11.08.2014

  Gündem2008

  YAKLAŞIK iki yıl önce Maltepe Üniversitesi’nde bahar şenliği kapsamında güzellik yarışması organize edilmesinin ardından, şimdi de sadece üniversitelilerin katılabileceği modellik yarışması düzenleniyor.“Keşfedilmeyi bekleme, ‘Best Model Of Universities’le geleceğini belirle!” sloganıyla Türkiye ve KKTC’de yeni üniversiteye başlayan veya eğitimi devam eden gençler yarışmaya katılmaya davet ediliyor.
 • Doğan HIZLAN

  Türk sinemasının 100.yılında kısa filme katkı - hürriyet bilgi yarışması

  Türk sinemasının 100.yılında kısa filme katkı06.08.2014

  Yazarlar

  ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ SİNEMA DERNEĞİ, Türk sinemasının 100’üncü yılında, kısa film yapımcılarına projelerini gerçekleştirebilmeleri için maddi katkı sağlıyor.
 • Anadolu fotoğraflarına 36 bin lira ödül - hürriyet bilgi yarışması

  Anadolu fotoğraflarına 36 bin lira ödül31.07.2014

  Keyif

  Anadolu fotoğraflarına 36 bin lira ödül Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen 16’ncı Devlet Fotoğraf Yarışması, Anadolu'nun renklerini yansıtan en iyi fotoğraf karelerini bir araya getirmeyi amaçlıyor.
 • Vali Cevdet Can yamaç paraşütüyle sürüklendi - hürriyet bilgi yarışması

  Vali Cevdet Can yamaç paraşütüyle sürüklendi30.07.2014

  Gündem2008

  TOKAT Valisi Cevdet Can, Turhal İlçesi’nde düzenlenen yamaç paraşütü yarışması öncesi, eğitmen Alim Yıldırım ile birlikte uçmak istedi.Vali Can, yamaç paraşütü ile havalanmayınca düşüp sürüklendi.
 • Tarih Ödülleri'ne başvuruda son hafta! - hürriyet bilgi yarışması

  Tarih Ödülleri'ne başvuruda son hafta!23.07.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi yapıların korunmasını teşvik amacıyla bu yıl 12.kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri"ne başvurularının 1 Ağustos 2014 tarihinde sona ereceği bildirildi.
 • Gayrimenkulde en prestijli ödül - hürriyet bilgi yarışması

  Gayrimenkulde en prestijli ödül15.07.2014

  Ekonomi

  HÜRRİYET Dünyası gayrimenkul sektörünün en iyilerinin ödüllendireceği yarışma için düğmeye bastı.
 • "2 milyar lira yatırım yapmayı planlıyoruz"14.07.2014

  Teknoloji 2007

  Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Vodafone Türkiye olarak, gelecek 2 yıl içerisinde toplam 2 milyar lira yatırım yapmayı taahhüt ettiklerini bildirdi.
 • AB'ye ödül ziyareti - hürriyet bilgi yarışması

  AB'ye ödül ziyareti02.07.2014

  Ege

  AVRUPA Birliği (AB) Bakanlığı tarafından düzenlenen AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması televizyon dalında birinci olan Yaşar Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri, yarışmanın ödülü olan Brüksel-Atina seyahatini gerçekleştirdi.Seyahat kapsamında yapılan resmi ziyaretlerde ekibin ’Unity’ ismini verdikleri proje komisyon çalışanları ve büyükelçilikler tarafından övgü aldı.
 • Yalçın DOĞAN

  Cehalet paçalardan akıyor - hürriyet bilgi yarışması

  Cehalet paçalardan akıyor28.06.2014

  Yazarlar

  COĞRAFYA öğretmeni Beyşehir Gölü’nün yerini bilmiyor.Fizik öğretmeni fen bilimlerini sayamıyor.
 • Usta karikatüristler çocuklarla buluştu - hürriyet bilgi yarışması

  Usta karikatüristler çocuklarla buluştu18.06.2014

  Ege

  AYDIN Doğan Vakfı’nca düzenlenen, dünyanın bir numaralı karikatür yarışması olarak nitelendirilen, ‘serbest’ konulu 31’inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın Seçici Kurul Üyeleri Ercan Akyol, Piyale Madra, Tan Oral, Lichuan Xia, Liza Donnelly, Dokhshid Ghodratipour, Moacir Knorr Gutterres ve Catherine Meurisse, Bodrum’daki çeşitli kurumlarda eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencileri ile bir araya geldi.
 • Denizlili öğrencilerden uluslararası başarı - hürriyet bilgi yarışması

  Denizlili öğrencilerden uluslararası başarı12.06.2014

  Ege

  DENİZLİ İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Kemal Bacak ile Merve Şahin, internet üzerinden yapılan Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması'nda birincilik ve ikincilik kazandı.Antalya'da internet üzerinden yapılan yarışmaya 14 ülkeden 15 bin 345 öğrenci katıldı.

Yıllara göre
2014
112
2013
103
2012
99
2011
113
2010
128
2009
127
2008
155
2007
34
2006
18
2005
20
2004
13
2003
11
2002
10
2001
12
2000
8
1999
6
1998
11
1997
2


Yazarlara göre

65
Adnan KAYA
1
Ahmet HAKAN
1
Ali Atıf BİR
1
Aylin Anne
1
Ayçe DİKMEN
8
Ayşe ARMAN
2
Ayşe ÖZEK KARASU
1
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
2
Bahar AKINCI
5
Banu TUNA
1
Banu Şen
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
3
Doğan HIZLAN
28
Dursun GÜNDOĞDU
1
Ebru Coşkun
1
Emin ÇÖLAŞAN
1
Emre Özpeynirci
2
Ertuğrul ÖZKÖK
1
Fatih ALTAYLI
1
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
3
Kubilay KESKİN
3
Mehmet Uğur YÜKSEL
1
Mehmet Y. YILMAZ
4
Melda Narmanlı ÇİMEN
2
Melike Karakartal
1
Mete Tamer OMUR
2
Mevlüt TEZEL
1
Nihat DEMİRKOL
1
Nilüfer KAS
3
Nilüfer PAZVANTOĞLU
1
Nora ROMİ
6
Nurten ERK TOSUNER
1
Oya ARMUTÇU
1
Pako'nun Sayfası
3
Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU
3
Pınar REYHAN
7
Rauf TAMER
3
Sahrap SOYSAL
1
Selahattin DUMAN
1
Soner YALÇIN
1
Tufan TÜRENÇ
1
Tuğrul ŞAVKAY
1
Ufuk SANDIK
1
Uğur CEBECİ
2
Uğur Ergan
1
Vahap MUNYAR
6
Yalçın BAYER
26
Yalçın DOĞAN
4
Yaşar AKSOY
3
Yaşar SÖKMENSÜER
2
Yeşim Çobankent
1
Yonca TOKBAŞ
1
Yorgo KIRBAKİ
1
Yurtsan ATAKAN
2
Yılmaz ÖZDİL
1
Çiğdem TOKER
1
Ömür GEDİK
2
İsmail UĞURAL
1
İsmet BERKAN
1
İzzet ÇAPA
1
Şenay DÜDEK
2


Bölümlere göre
Ajanda
1
Amatör Sporlar
4
Anasayfa
5
Ankara
115
Avrupa
7
Avrupa 2013 v2
1
Basketbol
3
Bilim
4
Cuma
11
Cumartesi
34
Diğer Sporlar
6
Dünya
9
DİĞER HABERLER
5
E-Yaşam
1
EKONOMİ
2
Ege
55
Ege 2013
1
Ege Anasayfa
13
Ekonomi
68
Eğitim
39
Futbol
9
GÜNDEM
1
Gündem
95
Gündem2008
31
Hayat
1
Kadın
1
Kelebek
1
Kelebek Magazin
3
Keyif
6
Keyif_
7
Kültür Sanat
13
Magazin
32
Magazin Hattı
18
Magazin Televizyon
14
Magazin Yazarlar
22
Otoyaşam
12
Paparazzi
1
Pasaj
3
Pazar
18
Planet
6
SAĞLIK
1
Sağlık
4
Serdar Devrim
6
Seyahat
24
Son Dakika
4
Spor
2
Spor Diğer
3
Spor Futbol
4
Teknoloji
21
Teknoloji 2007
11
Teknonet
1
WEBTV
2
YAZARLAR
2
Yazarlar
158
İzmir KültürSanat
5

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa