Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

338  adet haber bulundu.


 • Günübirlik Anadolu - hürriyet avrupa ilanlari
  Günübirlik Anadolu27.12.2014
  EkonomiAçılan lüks şehir otelleri ile turizmin geliştiğini belirten Touristica Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Temel, “Türkler artık günübirlik ya da bir gece konaklamalı Anadolu’ya gidiyor.Yemek yiyip, lüks otelde kalıyor” dedi.
 • Her eve bir gazete - hürriyet avrupa ilanlari
  Her eve bir gazete17.12.2014
  AvrupaAlmanya’da Kuzey Ren Vestfalya (NRW) Türk Gazeteciler Birliği, ‘Her eve bir gazete, gazeteme sahip çıkıyorum’ sloganıyla kampanya başlattı.
 • Bu yarışmacının hikayesi şaşırttı - hürriyet avrupa ilanlari
  Bu yarışmacının hikayesi şaşırttı15.12.2014
  AvrupaAlmanya'nın "Kim Milyoner Olmak İster" programında 64 bin Euro kazanan yarışmacının, eskiden milyoner olduğu ortaya çıktı.
 • 3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak - hürriyet avrupa ilanlari
  3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak11.12.2014
  EkonomiİSTANBUL Riva, hem yatırımcıların hem de doğal bir hayat yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.3.köprü, Kanal Riva gibi projelerde değeri yükselen bölge, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.Riva’da 2 yılda arsa ve konut fiyatlarının yüzde 35-40 arttığını belirten uzmanlar, artışın süreceğini söylüyor.
 • En yüksek aidatı Beşiktaş en ucuzu Güngören ödüyor - hürriyet avrupa ilanlari
  En yüksek aidatı Beşiktaş en ucuzu Güngören ödüyor30.11.2014
  EkonomiREIDIN tarafından gerçekleştirilen "Konut Projeleri Aidat Değerleri" araştırması ile il, ilçe ve projeler bazında lokasyonların aidat ortalamaları analiz edilebilir şekilde yayınlandı.İstanbul Beşiktaş'ta metrekare başına aidat ortalaması 5.6 lira olarak belirlendi.Beşiktaş'ın aidat ortalamasını Bebek, Ortaköy gibi sahil semtleri yükseltiyor.Araştırmaya göre 5.6 liralık metrekare fiyatına göre Beşiktaş'ta 100 metrekarelik bir evin aidatı 560 lira oluyor.
 • İngiltere 17 yaşındaki Şilhan’ı konuşuyor - hürriyet avrupa ilanlari
  İngiltere 17 yaşındaki Şilhan’ı konuşuyor24.11.2014
  AvrupaLondra Metropolitan Polisi, İngiltere vatandaşı olan 17 yaşındaki Şilhan Özçelik isimli genç kızın fotoğrafını yayınlayarak, Suriye’de IŞİD’e karşı savaşmak için PYD saflarına katılmış olabileceğini duyurdu.
 • Kuzey Marmara Otoyolu için ihale ilanına çıkıldı - hürriyet avrupa ilanlari
  Kuzey Marmara Otoyolu için ihale ilanına çıkıldı29.10.2014
  EkonomiKuzey Marmara (3.Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yolları dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak.
 • Sadece bir ilçe.35 bin yabancıya konut satıldı - hürriyet avrupa ilanlari
  Sadece bir ilçe.35 bin yabancıya konut satıldı08.10.2014
  EkonomiANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde yabancılara yönelik gayrimenkul satışı gün geçtikçe artıyor.İlçede, bugüne kadar 35 bine yakın yabancıya mülk satışı yapıldı.
 • Bodrum'daki 35 yıllık Halikarnas Disko satılıyor - hürriyet avrupa ilanlari
  Bodrum'daki 35 yıllık Halikarnas Disko satılıyor23.09.2014
  EkonomiBodrum'da bu yıl 35’nci kuruluş yılını kutlayan ve her yıl on binlerce yerli ve yabancı turistin eğlence için akın ettiği dünyaca ünlü Halikarnas Disko 23 milyon dolara satışa çıkarıldı.
 • Hamas’lı, IŞİD’li ilana ambargo - hürriyet avrupa ilanlari
  Hamas’lı, IŞİD’li ilana ambargo23.09.2014
  AvrupaİNGİLTERE’nin başkenti Londra’da Ulaşım Müdürlüğü (TFL) Siyonist bir grubun Hamas ile IŞİD’i karşılaştıran ilanını otobüs ve metrolarda yayınlamayı reddetti.
 • Kapitalist robot - hürriyet avrupa ilanlari
  Kapitalist robot02.09.2014
  TeknolojiPiyasa ekonomisi üretim maliyetini düşürmek ister.Bunu bilmek için ekonomist olmaya gerek yok.Bir şirket için önemli olan daha çok üretim yapmak daha çok para kazanmaktadır.Kapitalist mahallede büyük balık küçük balığı hep ham eder.Bu ölüm kalım savaşında olan hep zavallı işçiye olur.
 • Suri'nin köpeğini bulana 1000 Dolar - hürriyet avrupa ilanlari
  Suri'nin köpeğini bulana 1000 Dolar26.08.2014
  AvrupaTom Cruise ve Katie Holmes'ın kızı Suri, kayıp köpeğini arıyor.
 • Ölüdeniz ve Belcekız plajları ihalesi tepki çekti - hürriyet avrupa ilanlari
  Ölüdeniz ve Belcekız plajları ihalesi tepki çekti01.07.2014
  GündemMUĞLA’nın Fethiye İlçesi’nde, yılda yaklaşık 8 milyon lira gelir getirdiği açıklanan dünyaca ünlü Ölüdeniz ile Belcekız plajlarının, yıllık 2 milyon 690 bin liraya özel bir şirkete verilmesi tepkilere neden oldu.İhalenin iptal edilmesi için imza kampanyası başlatıldığı belirtildi.
 • İstanbul'a üçüncü havaalanı bölgedeki fiyatları iki kat artırdı - hürriyet avrupa ilanlari
  İstanbul'a üçüncü havaalanı bölgedeki fiyatları iki kat artırdı08.06.2014
  EkonomiTSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ Kurumsal Değerleme ve Özel Projeler Departmanı Müdürü Ozan Kolcuoğlu, İstanbul'a üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü yakınlarında yer alan bölgelerde ulaşımın çok daha kolaylaşacak olması nedeniyle daha da değerleneceğini belirterek, "Bölgede metrekare fiyatları projeler açıklanmadan önceki rakamlardan neredeyse iki katı oranında arttı" dedi.Kolcuoğlu değer artışının en çok Tayakadın mevkisinde görüldüğünü belirtiyor.
 • Berlin'de 'Plastik poşete Hayır' kampanyası - hürriyet avrupa ilanlari
  Berlin'de 'Plastik poşete Hayır' kampanyası28.05.2014
  AvrupaBerlin Türk Cemaati'nden anlamlı kampanya.Berlin Türk Cemaati (TGB), Berlin Çevre Koruma Vakfı (Stiftung Naturschutz Berlin) ile birlikte “Plastik Poşete Hayır” kampanyası başlattı.
 • Ant Yapı, Ukrayna’dan vazgeçti ve Türkiye’ye yöneldi - hürriyet avrupa ilanlari
  Ant Yapı, Ukrayna’dan vazgeçti ve Türkiye’ye yöneldi24.05.2014
  EkonomiAĞIRLIKLI olarak yurtdışında inşaat projeleri geliştiren Ant Yapı, Ukrayna’daki karmaşa nedeniyle bir projesini iptal etti.İstanbul’da 500 milyon dolar değerinde 3 proje hayata geçirecek şirket, 1001 ev ve ofise imza atacak.
 • Yalçın BAYER

  Pasaportlar çöpe. - hürriyet avrupa ilanlari
  Pasaportlar çöpe.19.05.2014
  YazarlarAvrupa’daki Türk konsoloslukları, Türkiye’ye gidenlerden 200 Euro istiyor
 • Pasaport Çağrı Merkezi diye aradık.Bakın karşımıza ne çıktı? - hürriyet avrupa ilanlari
  Pasaport Çağrı Merkezi diye aradık.Bakın karşımıza ne çıktı?19.05.2014
  AvrupaDışişleri Bakanlığı ‘Yeni pasaportları Türkiye’den almak daha kolay’ adı altında hazırladığı el ilanlarını başkonsolosluklara gönderdi.Bakanlık, el ilanlarına pasaportla ilgili bilgi almak için bir de telefon numarası ekledi.Ancak vatandaşlar, bu ilandaki numarayı aradığında büyük bir sürprizle karşılaştı.Hürriyet, vatandaşlardan gelen şikayet üzerine numaranın izini sürdü.
 • Belçikada seçim kampanyasında çift dilli ilan tartışması - hürriyet avrupa ilanlari
  Belçikada seçim kampanyasında çift dilli ilan tartışması19.05.2014
  AvrupaValon Liberal Parti'den Brüksel Bölge milletvekili Alain Destexhe'in seçim kampanyalarındaki ilanlarda Fransızca yanında Türkçenin de kullanılmasına tepki göstermesi eleştiri konusu oldu.
 • Türk yok ithal işçi istiyoruz - hürriyet avrupa ilanlari
  Türk yok ithal işçi istiyoruz16.04.2014
  EkonomiTürkiye'de bir taraftan işsizlikten bahsedilirken bir tarafta da işletmeler eleman bulamamaktan şikayetçi.Afyonkarahisar'da mermerciler, el ve gazete ilanları, afişler ve İŞKUR aracılığıyla çalıştıracak yeterli eleman bulamayınca, gözünü yurtdışına çevirdi.Sektörün işçi ihtiyacını karşılamakta zorlanan firmalar, hükümetten ithal işçi için destek bekliyor.
 • Altın bina - hürriyet avrupa ilanlari
  Altın bina31.03.2014
  EkonomiYurtdışındaki altınlar artık Türkiye’de bu merkezde saklanacak.
 • 'Ev'de fırsat - hürriyet avrupa ilanlari
  'Ev'de fırsat24.03.2014
  EkonomiEmlak sektöründe satışlar yavaşladı, 80 bin TL’yi aşan indirimler devrede.
 • Erken teslim müjdesi - hürriyet avrupa ilanlari
  Erken teslim müjdesi23.03.2014
  EkonomiHAYATA geçirdiği tüm Avrupa Konutları markalı projeleri erken teslimlerle tamamlayan Artaş Grubu, Avrupa Konutları TEM 2 projesinin de teslim tarihini öne çekti.
 • ‘Sıfır trafik’li konut ve ofis - hürriyet avrupa ilanlari
  ‘Sıfır trafik’li konut ve ofis25.02.2014
  EkonomiDAP Yapı, Kartal’da denize sıfır 70 dönüm arsa üzerinde hayata geçireceği proje için talep toplamaya başladı.Konut, ofis, otel, hastane ve okulun yer alacağı projede hem hızlı tren olacak, hem de helikopter pisti.Denizden ulaşımı isteyenler için de deniz taksi iskelesi ve deniz uçağı pisti bulunacak.
 • Yeni konut fiyatları yüzde 13,55 arttı - hürriyet avrupa ilanlari
  Yeni konut fiyatları yüzde 13,55 arttı16.02.2014
  EkonomiReidin-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre yüzde 0,49, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 13,55 oranında yükseldi.
 • 3 trilyon dolara 18 milyon konut - hürriyet avrupa ilanlari
  3 trilyon dolara 18 milyon konut14.02.2014
  EkonomiULI Türkiye Başkanı ve Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur, gayrimenkul sektörünün geleceğinin parlak olduğunu belirtti.
 • Ronaldinho için Jet Fadıl ve Acun Ilıcalı iddiası - hürriyet avrupa ilanlari
  Ronaldinho için Jet Fadıl ve Acun Ilıcalı iddiası31.01.2014
  FutbolBeşiktaş'ın şu sıralarda devam eden Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda söz alan Beşiktaş Kongre Üyesi Atıf Keçeci Ronaldinho transfer çalışmaları hakkında konuştu.
 • Dünyayı inşa ediyoruz - hürriyet avrupa ilanlari
  Dünyayı inşa ediyoruz30.01.2014
  EkonomiTürk müteahhitlerinin yurtdışındaki başarı grafiği, 2013’te de yükselmeye devam etti.Yıllık uluslararası yeni iş tutarı, ilk kez 30 milyar dolar eşiğini aştı ve 31.3 milyar dolara ulaştı.İnşaat malzemeleri ihracatımız ise 22 milyar doları aştı.
 • İş'te yarış - hürriyet avrupa ilanlari
  İş'te yarış23.01.2014
  EkonomiOFİSLERDE Anadolu yakası atağa geçti.Yıllardır Avrupa yakasının açık ara önde olduğu ofis projelerinde durumlar eşitlenecek.Anadolu yakasında ofisler 3 yılda 3 milyon metrekareyi bulacak.
 • TOKİ'den 3.havalimanı açıklaması - hürriyet avrupa ilanlari
  TOKİ'den 3.havalimanı açıklaması19.01.2014
  EkonomiBaşbakanlık Topluk Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, İdarece bölgede yapılan kamulaştırmaların, İstanbul 3.Havaalanı projesi için yapıldığı, başka bir amaçla kullanılmasının söz konusu olmadığını bildirdi.
 • İzmir’e 68 milyon dolarlık yatırım - hürriyet avrupa ilanlari
  İzmir’e 68 milyon dolarlık yatırım22.12.2013
  EkonomiTÜRKİYE’nin önde gelen yalıtım şirketlerinden İzmirli BTM, 2014 için 4 ayrı alanda toplam 68 milyon dolarlık yatırım kararı aldı.
 • 185 dakikadan 105 dakikaya inecek - hürriyet avrupa ilanlari
  185 dakikadan 105 dakikaya inecek18.12.2013
  EkonomiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünce çalışmaları yürütülen Marmaray Projesi'ni de içine alan Gebze-Halkalı arasındaki 76 kilometrelik demiryolu hattının tamamlanmasıyla iki hat arasındaki mesafe 185 dakikadan 105 dakikaya düşecek.
 • Yabancı ev istiyor yerli ‘almasın’ diyor - hürriyet avrupa ilanlari
  Yabancı ev istiyor yerli ‘almasın’ diyor11.12.2013
  EkonomiSICAK satış yapılan Arap pazarı inşaat şirketleri için önemli bir kapı olurken Türk vatandaşları yabancıların Türkiye’de ev alması fikrine sıcak bakmıyor.İnşaat firmalarının bir bölümü yabancılara satışın sektöre kan kazandıracağını düşünürken, bir bölümü yerli alıcıyı kaybetme korkusuyla satışlarına sınır koyuyor.
 • İstanbul’a yüzer otopark - hürriyet avrupa ilanlari
  İstanbul’a yüzer otopark09.12.2013
  EkonomiİSTANBUL’da İSPARK, denizde kullanacağı yüzer otopark yapımı için harekete geçti.
 • Yabancı evin ucuzuna kaçtı - hürriyet avrupa ilanlari
  Yabancı evin ucuzuna kaçtı09.12.2013
  EkonomiMÜTEKABİLİYET esasının kalkması ile Türkiye’den gayrimenkul alımını hızlandıran yabancı yatırımcılar uygun fiyatlı ilçeleri tercih etti.Yabancılar Türkiye genelinde Antalya’yı seçerken, ilçe bazında Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece’den konut ve arsa aldı.
 • Konutlar kapış kapış. - hürriyet avrupa ilanlari
  Konutlar kapış kapış.08.12.2013
  EkonomiEmlak 2013 Fuarı’nda, Suudi Arabistanlı yatırımcılar damgasını vurdu.Fuarda 500 milyon dolarlık alım bekleniyor.Yatırımcılar, köprü ve Kanal projelerine komşu arsalara da bakacak.
 • Dubai'de emlak fiyatları uçtu - hürriyet avrupa ilanlari
  Dubai'de emlak fiyatları uçtu08.12.2013
  Ekonomi2012'nin üçüncü çeyreğinden itibaren geçen 1 yıllık sürenin içinde Dubai dünyada konut fiyatlarını en çok arttığı şehir oldu.
 • 116 kez toplandılar 2 bin konutu sattılar - hürriyet avrupa ilanlari
  116 kez toplandılar 2 bin konutu sattılar01.12.2013
  Ekonomi2 milyar dolar yatırım için güçlerini birleştiren 3 patron Tema İstanbul projesi için ince eleyip sık dokuyor.
 • İstanbul için çok önemli haber - hürriyet avrupa ilanlari
  İstanbul için çok önemli haber01.12.2013
  Gündem29 Ekim'de hizmete giren Marmaray'ın kapalı olan Sirkeci istasyonu dün sessiz sedasız hizmete girdi.
 • Emlak’ta dev buluşma - hürriyet avrupa ilanlari
  Emlak’ta dev buluşma28.11.2013
  EkonomiCNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık tarafından organize edilen ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından desteklenen Emlak Fuarı 28 milyar liralık emlak pazarının oyuncularını biraraya getirecek.
 • Ev alana altın hediye edecek - hürriyet avrupa ilanlari
  Ev alana altın hediye edecek28.11.2013
  EkonomiKELEŞ İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığıyla ‘Güneşli’de inşa edilen Cornerlife projesinde ev sahibi olanlara dairenin metrekaresi kadar gram altın verilecek.
 • Dubai-İzmir’in ‘Expo’ savaşı - hürriyet avrupa ilanlari
  Dubai-İzmir’in ‘Expo’ savaşı24.11.2013
  EkonomiDünyanın en büyük uluslararası etkinlikleri arasında yer alan Expo 2020 için geri sayım başladı.
 • İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı - hürriyet avrupa ilanlari
  İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı11.11.2013
  EkonomiEmlak Konut GYO, hisseleri için 3 günlük talep toplamada 3.25 milyar TL’ye ulaştı.Son 5 yılda Avrupa’da yapılan en büyük gayrimenkul halka arzında, hisselerin 2.3 katı talep gelirken ABD’li ve İngiliz yatırımcılar hisselerin yüzde 78’ini aldı.
 • Emlak Konut GYO'ya büyük talep - hürriyet avrupa ilanlari
  Emlak Konut GYO'ya büyük talep10.11.2013
  EkonomiEmlak Konut GYO'nun Haziran ayında ertelenen ikincil halka arzına özellikle yabancılardan yoğun talep geldi.2.5 kat talebin geldiği halka arzın büyüklüğü 3,25 milyar liraya ulaştı.Bu büyüklükle borsada gerçekleşen en büyük halka arzlardan biri oldu.Hisse fiyatı da 2.50 TL'den gerçekleşti.
 • İnternette ilanlı tuzak - hürriyet avrupa ilanlari
  İnternette ilanlı tuzak05.11.2013
  Avrupaİnternet üzerinden Türkçe ve İngilizce, “Bu rol tam size göre” gibi ilanlarla ağlarına düşürdükleri kadınlara zorla porno film çektirip tehditle fuhuş yaptıran çete çökertildi.
 • Araplar Trump’a çıkarma yapacak - hürriyet avrupa ilanlari
  Araplar Trump’a çıkarma yapacak31.10.2013
  EkonomiDubai’de 8-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen emlak fuarı Cityscape’e katılan Trump Towers İstanbul projesi Arap yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.Körfez ülkelerinden birçok yabancı işadamı Trump Towers için İstanbul’a çıkarma yapacak.
 • Tokyo, Pekin, Londra Üsküdar olur mu olur - hürriyet avrupa ilanlari
  Tokyo, Pekin, Londra Üsküdar olur mu olur30.10.2013
  EkonomiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Marmaray sadece bir İstanbul projesi değil aynı zamanda bir insanlık ve barış projesidir.Japonya ile İstanbul’u birleştirmek.İnşallah Tokyo, Pekin, Londra, Üsküdar.Olur mu olur” dedi.
 • Marmaray 15 gün bedava - hürriyet avrupa ilanlari
  Marmaray 15 gün bedava29.10.2013
  Ekonomi‘Asrın projesi’ olarak adlandırılan ve Asya ile Avrupa arasında denizin altından demiryolu ulaşımını sağlayacak 150 yıllık rüya proje Marmaray dün törenle açıldı.Proje dünya liderleri ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Üsküdar’da düzenlenen törenle iki kıtayı birleştirdi.
 • Topbaş: Marmaray'da bütün ihtimaller dikkate alındı - hürriyet avrupa ilanlari
  Topbaş: Marmaray'da bütün ihtimaller dikkate alındı28.10.2013
  Ekonomiİstanbul'un iki yakasını Boğaz'dan birleştirecek Marmaray'ın açılışına saatler kala açıklamalar da birbirini izledi.Saat 15.00'da açılacak Marmaray'la ilgili dün TMMOB bir uyarı yaptı.TMMOB'un uyarasına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan jet yanıt geldi.
 • Japonya Başbakanı Abe, Hürriyet’e konuştu: Yeni dostluk sembolü olacak - hürriyet avrupa ilanlari
  Japonya Başbakanı Abe, Hürriyet’e konuştu: Yeni dostluk sembolü olacak27.10.2013
  Ekonomi29 EKİM’de gerçekleşecek ‘Marmaray’ açılış törenine katılmak üzere bu akşam Türkiye’ye gelecek olan Japonya Başbakanı Shinzo Abe, Hürriyet’in sorularını yanıtladı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Sonraki »
Son Sayfa » »