Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : hürriyet çukurova >>
3.132  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Kız kardeşini 250 liraya pazarlamış - hürriyet çukurova

  Kız kardeşini 250 liraya pazarlamış18.12.2014

  GÜNDEM

  ADANA’nın Çukurova ilçesi, Toros Mahallesi’nde bir apartman dairesine farklı erkeklerin gelip gitmesinden şüphelenen komşular, Ahlak Bürosu’na ‘fuhuş’ ihbarında bulundu.
 • Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu - hürriyet çukurova

  Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu08.12.2014

  EKONOMİ

  Hükümet ve kamu bankalarından kredi kullandırılması konusundaki son dönem tartışmalarının odağındaki isim Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Hürriyet’e konuştu.‘Politik baskı ile kredi veriyor musunuz?’ sorusuna, “Hayır, ben ve ekibimin üzerinde hiç bir politik baskı yoktur.10 yıldır genel müdürlük yapıyorum ama herhalde en az baskı gören benimdir diye düşünüyorum” cevabını verdi.
 • Okuldan uzaklaştırma ve atılma geri dönüyor - hürriyet çukurova

  Okuldan uzaklaştırma ve atılma geri dönüyor05.12.2014

  Eğitim

  19’uncu Milli Eğitim Şurası’nda Okul Güvenliği Grubu komisyonunda, okul güvenliğiyle ilgili yeni kararlara imza atıldı.Kabul edilen maddeler arasında güvenli okullara mavi bayrak, öğrenci bilgilerinin emniyet ve sağlık kuruluşlarından alınması ve paylaşılması, disiplin yönetmeliğinde okuldan uzaklaştırma ve atma cezalarının yeniden getirilmesi bulunuyor.
 • Çikolata duşlu reklama veto - hürriyet çukurova

  Çikolata duşlu reklama veto03.12.2014

  EKONOMİ

  Fortune Türkiye tarafından ‘Yılın İş İnsanı’ seçilen Murat Ülker patron değil baş mesul olduğunu söyledi.Dergiye konuşan Ülker, “Reklamlarla ilgili 48 saatlik veto hakkım var.En son çikolata ile yıkanan adam olduğu için Dido reklamını veto ettim” dedi.
 • Serdal Adalı bombası - hürriyet çukurova

  Serdal Adalı bombası03.12.2014

  Futbol

  Türkiye Jokey Kulübü, 2015 Şubat'ında başkanlık seçimine gidecek.Bir dönem daha devam etmesi beklenen mevcut başkan Serdal Adalı, aday olmayacağını açıkladı.Başkanlık için Yasin Kadri Ekinci, Doruk Yılmaz ve Cüneyt Çalıcıoğlu aday oldu.
 • VIP kulak - hürriyet çukurova

  VIP kulak02.12.2014

  GÜNDEM

  2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • 2 çocuk annesi eşine dava açtı: 'Beni Senegalli öğrencisiyle aldattı' - hürriyet çukurova

  2 çocuk annesi eşine dava açtı: 'Beni Senegalli öğrencisiyle aldattı'30.11.2014

  GÜNDEM

  ADANA’da sigorta şirketi sahibi 38 yaşındaki C.B., Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu’nda öğretim görevlisi eşi 2 çocuğunun annesi 37 yaşındaki E.B.’nin, kendisini 20 yaşındaki Senegal uyruklu öğrencisiyle aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı.
 • İzzet ÇAPA

  Kan davası ve çapraz ateşten nasıl kurtuldu - hürriyet çukurova

  Kan davası ve çapraz ateşten nasıl kurtuldu29.11.2014

  YAZARLAR

  O şarkılarıyla Türkiye’yi tespih yapmış sallarken, biz de aslında yaşam öyküsüne çok benzeyen konuların anlatıldığı dizileri ekranlarda reyting şampiyonu yaptık.Çünkü tıpkı bahsettiğim dizilerin senaryosundaki gibi onun hikayesinde de ağalar, aşiretler, çocuk gelinler, kan davaları var.Henüz 6 yaşındayken üzerlerine tam 167 kalaşnikof mermisi sıkılmış.“Bizi annemin duaları kurtardı” diyor o günü anlatırken.Yaşadığı travma, bütün ilkokul yılları boyunca uğraşacağı bir kekemelik illeti bırakmış diline.Ama mücadele ruhu da sinmiş genlerine.Hiç vazgeçmemiş hayattan.Artık hepimiz tanıyoruz onu, ismi Ferman Toprak.Pek bilmediğimiz perde arkasında kalan bir hikayesi var Ferman’ın.İşte o arabesk film tadındaki hayatı.
 • Dünya sıralamalarında üniversitelerimiz daha hızlı yükselebilir - hürriyet çukurova

  Dünya sıralamalarında üniversitelerimiz daha hızlı yükselebilir27.11.2014

  Eğitim

  Üniversitelerimiz, dünya sıralamaları ortaya çıktıktan kısa süre sonra sıralamalarda hızla yükselmişti.Ancak son yıllarda yükselme hızımız yavaşladı.
 • Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor - hürriyet çukurova

  Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor27.11.2014

  Sağlık

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Behice Kurtaran, klimaların kışın solunum yolu virüslerini bulaştırma olasılığının daha fazla olduğunu söyledi.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  PHILIPPE STARCK İLE İSTANBUL HATIRASI - hürriyet çukurova

  PHILIPPE STARCK İLE İSTANBUL HATIRASI25.11.2014

  YAZARLAR

  Sandalyeden limon sıkacağına, konuttan avizeye kadar pek çok alanda tasarımları bulunan Philippe Starck, İstanbul’a geldi.İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, yeni projelerini tanıtan Starck ile tanışmak için sıraya girdi.
 • Bandoyla sahnede - hürriyet çukurova

  Bandoyla sahnede25.11.2014

  Paparazzi

  Ömür Gedik, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Adana Belediyesi’nin Çukurova Üniversitesi’nde düzenlediği etkinlikte konser verdi.
 • Asansörlere hava yastığı mı geliyor - hürriyet çukurova

  Asansörlere hava yastığı mı geliyor25.11.2014

  TEKNOLOJİ

  Asansör kabinlerine taşıtlardaki gibi hava yastığı sistemi yerleştirilmesinin, olası kazalarda yaralanma ve can kaybını önleyebileceği bildirildi.
 • 3 öğretmen 3 hikâye - hürriyet çukurova

  3 öğretmen 3 hikâye24.11.2014

  Eğitim

  24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, onbinlercesinin arasından üç fedakâr öğretmen, anılarını Hürriyet’e anlattı.Dokundukları öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, farklılıklar ortaya koyan Özden Aydın, Reşit Yıldız ve Bekir Aydın’ın hikâyeleri birçok kişiye örnek olacak.İşte o söyleşi ve anlattıkları:
 • 3 öğretmen 3 hikâye - hürriyet çukurova

  3 öğretmen 3 hikâye23.11.2014

  GÜNDEM

  24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, onbinlercesinin arasından üç fedakâr öğretmen, anılarını Hürriyet’e anlattı.Dokundukları öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, farklılıklar ortaya koyan Özden Aydın, Reşit Yıldız ve Bekir Aydın’ın hikâyeleri birçok kişiye örnek olacak.İşte o söyleşi ve anlattıkları:
 • Bir sütun da biz dikelim - hürriyet çukurova

  Bir sütun da biz dikelim23.11.2014

  Seyahat

  Anadolu kültür mirasının en güzel örneklerinden biri Kastabala antik kenti.Çukurova’daki antik kentle ilgili yeni bir kampanya başladı.Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı, ‘Bir Sütun da Sen Dik’ sloganıyla tarihi kentin sütunlarını ayağa kaldırmaya çalışıyor.
 • Bir yanlış doğruları götürdü - hürriyet çukurova

  Bir yanlış doğruları götürdü21.11.2014

  GÜNDEM

  Adana Çukurova’da, Kurttepe Teknik Meslek Lisesi 1’inci sınıf öğrencisi Arif Ünler (15), arkadaşı O.P.(16) ile önceki gece oturdukları sitenin deposunda şakalaşmaya başladı.
 • Kalbine kebap şişi saplandı - hürriyet çukurova

  Kalbine kebap şişi saplandı20.11.2014

  Avrupa

  Adana'da şakalaştığı arkadaşı 16 yaşındaki O.P.’nin fırlattığı kebap şişinin sırtına isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 15 yaşındaki Arif Ünver yakınlarını yasa boğdu.
 • Şakalaştığı arkadaşı tarafından şişlendi - hürriyet çukurova

  Şakalaştığı arkadaşı tarafından şişlendi20.11.2014

  Avrupa

  Adana’da şakalaştığı arkadaşı tarafından şişlenince ağır yaralanan 15 yaşındaki Arif Ünler, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
 • 6 ay ömrün kaldı dediler doktorları dinlemedi kurtuldu - hürriyet çukurova

  6 ay ömrün kaldı dediler doktorları dinlemedi kurtuldu16.11.2014

  Sağlık

  Adana’da, yumurtalık kanserine yakalanıp 2 kez ameliyat olmasına karşın bir türlü sağlığına kavuşamayan emekli öğretmen 41 yaşındaki Mehtap Sağlam, 1 ay önce kendisine 6 ay ömür biçen doktorların 'Yine ameliyat olursan yaşayamazsın' uyarısına rağmen Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde yeni bir yöntemle yapılan ameliyatla iyileşti.Karın bölgesinden 20 santimetre çapında tümör çıkartılan Sağlam, çok özlediği öğrencilerine kavuşmak istediğini söyledi.
 • YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu - hürriyet çukurova

  YÖK Başkan Vekili Prof.Dr.Yavuz Atar oldu14.11.2014

  Eğitim

  YÖK Başkanlığı’na Prof.Dr.Yekta Saraç’ın atanmasının ardından boşalan Başkan Vekilliği’ne, Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Yavuz Atar atandı.Prof.Dr.Saraç Başkanlığı’nda toplanan Genel Kurul’da, 14 devlet üniversitesinde yapılan seçimle rektör adayları arasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulmak üzere, her üniversite için 3’er aday da belirlendi.Ayrıca devlet üniversitelerin 40 fakültesine dekan atamaları da yapıldı.Bazı vakıf üniversitelerinin rektör ve dekan adayları için de olumlu görüş bildirildi.
 • Turkcell’de kamu gücü - hürriyet çukurova

  Turkcell’de kamu gücü13.11.2014

  EKONOMİ

  Özel şirket Turkcell’in 7 kişilik yönetim kurulunda devleti temsilen 5 isim yer alınca şirkette kamunun etkisi iyice hissedilmeye başlandı.Önceki gün Genel Müdür Süreyya Ciliv’in yanısıra ilk kez kamuyu temsilen atanan bağımsız üye ve yönetim kurulu başkanı Ahmet Akça da ön plana çıktı.
 • Hastane asansörü düştü - hürriyet çukurova

  Hastane asansörü düştü12.11.2014

  GÜNDEM

  ADANA’daki Çukurova Dr.Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde ana binasındaki asansör, dün saat 16.00 sıralarında zemin kattan eksi 2’nci kata düştü.
 • Hastanede asansör kazası: 6 yaralı - hürriyet çukurova

  Hastanede asansör kazası: 6 yaralı12.11.2014

  GÜNDEM

  ADANA’daki Çukurova Dr.Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde asansör 2 kat düştü, içindeki 6 kişi yaralandı.
 • Adanalı şarkıcı ifade değiştirdi - hürriyet çukurova

  Adanalı şarkıcı ifade değiştirdi12.11.2014

  Avrupa

  ADANA’da 23 yaşındaki Bilal Ayyıldız’ın evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan ve ilk sorgusunda cinayeti itiraf eden şarkıcı 37 yaşındaki A.K, ifade değiştirip, bıçağı 14 yaşındaki oğlu S.A.’nın kullandığını öne sürdü.A.K, "Oğlum bıçakladı, ama O daha çok küçük, cezaevinde yatamaz" diyerek suçu üstlendiğini iddia etti.
 • Cinayet Sherlock Holmes usulü çözüldü - hürriyet çukurova

  Cinayet Sherlock Holmes usulü çözüldü11.11.2014

  GÜNDEM

  ADANA’da 23 yaşındaki Bilal Ayyıldız’ın evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şarkıcı 37 yaşındaki Asuman K, cinayeti itiraf etti.Genç kadın bir barda gecelik 500 lira ücretle sahneye çıktığını belirterek, "Kazandığım parayı yiyordu.Çalışmıyor, sürekli para istiyordu.Artık canıma tak etti.Eve geldiğimde bana saldırdı.Mutfaktan aldığım bıçakla kendimi korumak istedim" dedi.Cinayet bürosu dedektifleri, şüphelinin kaçtığı otomobilin plakasını hayali dedektif kahraman Sherlock Holmes gibi güvenlik kamerası görüntüsünü büyüteçle inceleyerek, kırık stop lambasından iz sürerek belirledi.
 • 130 bin yırtıcı kuş üstümüzden uçtu - hürriyet çukurova

  130 bin yırtıcı kuş üstümüzden uçtu09.11.2014

  GÜNDEM

  Adana’da, Balkanlar’dan Afrika’ya göç eden yırtıcı kuşları gözlemleyen Doğa Derneği gönüllüleri, en az 20 türden 130 bin yırtıcı kuş saydı.
 • İki yaşında yakalandığı lösemiyi beş yaşında yendi - hürriyet çukurova

  İki yaşında yakalandığı lösemiyi beş yaşında yendi09.11.2014

  Sağlık

  Lösemi tedavisi gören 5 yaşındaki Ensar Şen, başta ailesi ve doktorları olmak üzere Lösemili Çocuklar Vakfı'nın da (LÖSEV) desteğiyle 3 yılda hastalığı yenmeyi başardı.
 • Berber dükkanında silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı - hürriyet çukurova

  Berber dükkanında silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı08.11.2014

  GÜNDEM

  Adana'da berber dükkanında gerçekleştirilen silahlı saldırıda iş yeri çalışanı ile bir müşteri hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
 • Eşini taciz eden komşusunu öldürdü! - hürriyet çukurova

  Eşini taciz eden komşusunu öldürdü!07.11.2014

  Avrupa

  ADANA’da eşi 20 yaşındaki M.Ç.’yi taciz ettiğini ileri sürdüğü komşusu 22 yaşındaki Aziz Aka’yı bıçaklayarak öldüren 25 yaşındaki Sedat Ç., ’kasten adam öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle tutuklu yargılandığı davada 11 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • Rektör yardımcısını dolandırdılar - hürriyet çukurova

  Rektör yardımcısını dolandırdılar05.11.2014

  GÜNDEM

  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Osman Genç, akademik sınavda jüri üyeliği yapmak için geldiği Adana’da cep telefonu dolandırıcılarına 40 bin lira kaptırdı.
 • Melis ALPHAN

  Öldüklerinde hatırladıklarımız - hürriyet çukurova

  Öldüklerinde hatırladıklarımız02.11.2014

  YAZARLAR

  MEVSİMLİK gezici tarım işçileri ilk kez 1830’larda Çukurova’da çalıştırılmak üzere Kavalalı İbrahim Paşa tarafından Sudan’dan getirildi.
 • Bu keçiler

  Bu keçiler "yok" satıyor02.11.2014

  EKONOMİ

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Ziraat Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliği'nde yetiştirilen keçiler, yöredeki üreticiler tarafından yoğun talep görüyor.
 • İnşaatın 6.katında asılı kaldı ama gücü yetmedi - hürriyet çukurova

  İnşaatın 6.katında asılı kaldı ama gücü yetmedi29.10.2014

  GÜNDEM

  ADANA yaşanan korkunç iş kazalarına bir tane daha eklendi.50 yaşındaki Ömer Sönmez, çalıştığı inşaatın 6’ncı katta duvar örerken dengesini kaybedince tuğla taşıyan yük asansörüne asılı kaldı.Sönmez, gücü tükenince düşüp öldü.
 • O kupayı Fenerbahçe kazandı - hürriyet çukurova

  O kupayı Fenerbahçe kazandı29.10.2014

  Futbol

  Galatasaray'ın Kürek Federasyonu'nu protesto için katılmadığı Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı.Sarı lacivertli kulüp, yıldız ve genç erkekler, genç kızlar, kadınlar ve erkekler kategorilerinde kupayı müzesine götürdü.
 • Murat Göğebakan'ın babası vefat etti - hürriyet çukurova

  Murat Göğebakan'ın babası vefat etti27.10.2014

  Paparazzi

  Bir süre önce hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan'ın babası Hasan Göğebakan, 73 yaşında vefat etti.
 • Pamuğun fiyatı üreticiyi üzüyor - hürriyet çukurova

  Pamuğun fiyatı üreticiyi üzüyor27.10.2014

  Tarım

  Türkiye'nin önemli pamuk üretim merkezlerinden Çukurova'da geçen yıla göre ekim alanı ve rekoltesi yaklaşık yüzde 20 artan pamukta, prim desteğine rağmen fiyatın düşük olması çiftçiyi üzdü.
 • Akademik yayınlar derece getirdi - hürriyet çukurova

  Akademik yayınlar derece getirdi25.10.2014

  IK

  QS 2014-2015 Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 400’e Türkiye’den iki üniversite girdi.Geçen yıl 431-440 bandında bulunan Bilkent Üniversitesi ve 461-470 bandında yer alan Boğaziçi Üniversitesi 399’uncu sıraya yükseldi.
 • Avukat çift cinayetinde her şey var delil yok - hürriyet çukurova

  Avukat çift cinayetinde her şey var delil yok25.10.2014

  GÜNDEM

  Adana'da sırtında 27 bıçak darbesi olan Nilay Pişkin ile 31 bıçak darbesi olan eşi Yüksel Pişkin son yolculuğuna uğurlandı.Çiftin evde kanlı giysileri bulunan, kamera görüntülerinden ise Seyhan Baraj Gölü'ne içinde cinayet aleti olduğu tahmin edilen bir poşet atan oğulları Ali İhsan Pişkin tutuklandı.Tırnaklarını kestiği ve ellerinde çamaşır suyuna bağlı tahriş oluştuğu belirlenen Ali İhsan "Delil yok, gören yok.Neden beni suçluyorlar dedi.
 • MERS virüsü nedir ve MERS hangi yolla bulaşıyor? İşte yeni tehlike - hürriyet çukurova

  MERS virüsü nedir ve MERS hangi yolla bulaşıyor? İşte yeni tehlike22.10.2014

  GÜNDEM

  MERS virüsü nedeniyle ortaya çıkan hastalık, MERS'in belirtileri ve alınması gereken önlemler hakkında herkesin bilgi sahibi olması gerekiyor.Konuyla ilgili olarak en hızlı şekilde buradan detayları öğrenebilirsiniz.
 • Adana'da üç kadın hırsız yakalandı - hürriyet çukurova

  Adana'da üç kadın hırsız yakalandı22.10.2014

  GÜNDEM

  Adana'da kapı kilitlerini çay kaşığı ve tornavida yardımı ile açıp, evlerden hırsızlık yapan 23 yaşındaki Sibel Fidan, 21 yaşındaki Tuğba Demir ile 27 yaşındaki Sevgi Güler kaçarken yakalandı.
 • Mers şüphesi Türkiye'ye yayılıyor - hürriyet çukurova

  Mers şüphesi Türkiye'ye yayılıyor22.10.2014

  Sağlık

  "Mers virüsü" şüphesiyle karantinaya alınan Eyüp Devlet Hastanesi Acil Servisi yeniden açıldı.Bu arada Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne Ebola virüsü şüphesiyle bir hastanın getirilmesi nedeniyle hastane diğer hastaların girişine kapatıldı.Adana ve Antalya'da da Mers şüphesi yaşanıyor.
 • Acil serviste kurşun yağmuru - hürriyet çukurova

  Acil serviste kurşun yağmuru21.10.2014

  GÜNDEM

  ADANA Dr.Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde intihar girişiminde bulunan yengesiyle tartışan 17 yaşındaki G.D., tabancayla çevreye 13 el ateş etti.Büyük panik yaşanan acil servisi savaş alanına çeviren ve 1 kişiyi yaralayan G.D., serbest bırakıldı.
 • Tarkan Kuvulmaz sağ olarak bulundu - hürriyet çukurova

  Tarkan Kuvulmaz sağ olarak bulundu21.10.2014

  GÜNDEM

  NİĞDE’nin Çamardı İlçesi’ndeki Aladağlar’ın 3 bin 734 metrelik Kaldı Zirvesi’ne tırmanış yaptıktan sonra dönüş yolunda kaybolan amatör dağcı 43 yaşındaki Tarkan Kuvulmaz 46 saat sonra bulundu.Hava sıcaklığının eksi 15 dereceye düştüğü Aladağlar’da 2 gece geçiren Kuvulmaz, helikopterle hastaneye sevk edildi.
 • Derbide yeniden; “Biz Kardeşiz…” - hürriyet çukurova

  Derbide yeniden; “Biz Kardeşiz…”19.10.2014

  Futbol

  Bu haftaki röportaj konuklarım Adana Demirspor Şimşekler Tribün Lideri Göksel Tel ve Adanaspor GKA Turbeyler Tribün Lideri Refik Gül… Bu akşam 18.30’da 5 Ocak Stadyumu’nda oynanacak derbi için bir araya geldik.
 • Pamukta düşük fiyat korkuttu - hürriyet çukurova

  Pamukta düşük fiyat korkuttu16.10.2014

  Ege

  İZMİR Ticaret Borsası (İTB) Meclis Başkanı ve Ulusal Pamuk Konseyi (UPK) Yönetim Kurulu Başkanı Barış Kocagöz, pamuk fiyatlarının bu yıl hüsrana yol açtığını, önlem alınmazsa üreticinin geçmişte olduğu gibi üretimden kaçacağını söyledi.
 • Karamehmet sürpriz yaptı! - hürriyet çukurova

  Karamehmet sürpriz yaptı!14.10.2014

  Ekonomi

  TANAP’ın boru ihalesini kazanan şirketler Çinli Baosteel Europe GmbH, Borusan-Noksel-Erciyas konsorsiyumu, Tosçelik AŞ, Ümran Çelik-Emek Boru AŞ konsorsiyumu oldu.
 • 3 bin aileye kömür yardımı - hürriyet çukurova

  3 bin aileye kömür yardımı13.10.2014

  Ege

  MANİSA’da 1.5 ay önce kurulan Yunusemre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ilçedeki 3 bin aileye toplam 3 bin ton kömür dağıtımına başladı.
 • Çukurova Üniversitesi'nde Kobani gerginliği - hürriyet çukurova

  Çukurova Üniversitesi'nde Kobani gerginliği13.10.2014

  Gündem2008

  Adana’da bugün akademik yıl açılışı yapılan Çukurova Üniversitesi’nde yaklaşık 200 kişilik öğrenci grubu IŞİD’in Kobani’ye yönelik saldırılarını protesto etti.
 • 'Helal Adanalı Celal' vefat etti - hürriyet çukurova

  'Helal Adanalı Celal' vefat etti09.10.2014

  Hayat

  Adana'da politika, spor ve basın camiasında iz bırakan, cemiyet hayatının sevilen simalarından Celal Serin, 85 yaşında vefat etti.

Yıllara göre
2014
306
2013
351
2012
352
2011
372
2010
397
2009
475
2008
507
2007
48
2006
53
2005
43
2004
53
2003
61
2002
14
2001
28
2000
14
1999
24
1998
29
1997
5


Yazarlara göre

197
Ahmet HAKAN
5
Ali Atıf BİR
1
Aynur TARTAN
1
Ayçe DİKMEN
2
Ayşe ARAL
2
Ayşe ARMAN
17
Bahar AKINCI
1
Banu TUNA
1
Banu ŞEN
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
6
Cengiz ÇANDAR
4
Deniz Gürel
1
Deniz SİPAHİ
1
Doğan HIZLAN
25
Dursun GÜNDOĞDU
1
Emre Özpeynirci
1
Enis BERBEROĞLU
4
Erdal SAĞLAM
3
Erdem SEVGİ
3
Erman TOROĞLU
1
Ertan ACAR
1
Ertuğrul ÖZKÖK
15
Eyüp CAN
2
Fatih ALTAYLI
10
Fatih ÇEKİRGE
3
Gila BENMAYOR
7
Gökhan KİMSESİZCAN
3
Güzin Abla
2
Hadi ULUENGİN
1
Kenan BAŞARAN
1
Kubilay KESKİN
2
M. Rauf Ateş
1
Mehmet ARSLAN
1
Mehmet Ali BİRAND
4
Mehmet Y. YILMAZ
5
Melike Birgölge
2
Melis ALPHAN
2
Mesude ERŞAN
1
Mümtaz SOYSAL
2
Nihat DEMİRKOL
1
Nuran ÇAKMAKÇI
2
Nurten ERK TOSUNER
3
Oktay EKŞİ
2
Oya BERBEROĞLU
4
Oğuz ARAL
1
Pako'nun Sayfası
1
Rahmi TURAN
2
Sabanur Kıraç
1
Sahrap SOYSAL
7
Sedat Ergin
2
Sefer LEVENT
4
Selim Türsen
1
Serdar ALYAMAÇ
2
Serdar TURGUT
1
Seçkin TÜRESAY
2
Soner YALÇIN
1
Tufan TÜRENÇ
3
Turgut ÖZAKMAN
3
Tuğrul ŞAVKAY
2
Uğur CEBECİ
5
Uğur Ergan
1
Uğur VARDAN
1
Vahap MUNYAR
34
Yalçın BAYER
49
Yalçın DOĞAN
3
Yaşar AKSOY
2
Yaşar SÖKMENSÜER
2
Yılmaz ÖZDİL
1
Özdemir İNCE
20
Özgür BOLAT
1
İsmail UĞURAL
2
İsmet SOLAK
2
İzzet ÇAPA
2
Şükrü KIZILOT
1
Şükrü KÜÇÜKŞAHİN
1


Bölümlere göre
AKDENİZ
1
Amatör Sporlar
15
Anasayfa
22
Ankara
51
Avrupa
12
Basketbol
29
Beslenme
1
Bilim
3
Cuma
10
Cumartesi
19
Diger
1
Diğer Sporlar
29
Dünya
10
DİĞER HABERLER
4
EKONOMİ
4
Ege
29
Ege Anasayfa
4
Ekonomi
577
Eğitim
85
Eğitim 2013 v2
1
Formula1
20
Futbol
47
Futbol 2013
2
Gaziantep
1
Gurme
1
GÜNDEM
17
Gündem
696
Gündem2008
428
Haber
1
Hayat
3
IK
1
Kadın
5
Kelebek
1
Keyif
5
Keyif_
1
Kültür Sanat
24
Kültür Sanat 2009
2
Magazin
7
Magazin Hattı
9
Magazin Televizyon
2
Magazin Yazarlar
14
Magazin Özel Röportaj
1
Motor Sporları
20
Otoyaşam
3
POLİTİKA
4
Paparazzi
4
Pasaj
2
Pazar
26
Planet
7
Polemik
1
SAĞLIK
14
Sağlık
178
Serdar Devrim
42
Seyahat
28
Sigarayı Bırakmak
1
Son Dakika
48
Spor
1
Spor Basketbol
2
Spor Diğer
16
Spor Futbol
12
Spor Tenis
1
Su Sporları
2
TEKNOLOJİ
2
Tarım
4
Tarım 2013
1
Teknoloji
12
Teknoloji 2007
6
Tenis
28
WEBTV
7
YAZARLAR
3
Yat Dünyası
2
Yazarlar
305
Yelken
2
İzmir KültürSanat
1

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa