Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : genel af >>
3.349  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Kanat ATKAYA

  Enseyi karartmayıngenel af -

  Enseyi karartmayın31.10.2014

  YAZARLAR

  GALATASARAY’ın “iyi oyunculardan kurulu kötü bir takım” oluşunu futbolun saha içindeki kurallarıyla açıklamak güç bir işti.
 • Kültürümüze sahip çıkalımgenel af -

  Kültürümüze sahip çıkalım31.10.2014

  Avrupa

  ALMANYA’da, 1955 yılında İtalyanlarla başlayan işgücü göçünden sonra, aslında çok uluslu çok kültürlü bir toplum oluştu.Tabii zamanla çok dilli bir toplum.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadıngenel af -

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • CDU bu rüzgara karşı durabilecek migenel af -

  CDU bu rüzgara karşı durabilecek mi25.10.2014

  Avrupa

  Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU), göçmenlere açılıyor.Bu amaçla bir kampanya başlattı.Kampanyanın açılışını bizzat Başbakan ve CDU Genel Başkanı Angela Merkel yaptı.Ama CDU’nun üye ve seçmenlerinden sert bir karşı rüzgar esiyor.CDU bu rüzgarı yenebilecek mi?
 • Haftanın tarihine bakışgenel af -

  Haftanın tarihine bakış20.10.2014

  Avrupa

  Kopyalama teknolojisinin öncüsü sayılan fotokopi makinesi, 74 yıl önce Amerikalı fizikçi Chester Floyd Carlson tarafından icat edildi.
 • CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalargenel af -

  CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar18.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu."AKP'li bakan bir emniyet görevlisinin Kocatepe'deki cenaze töreninde bana teşekkür etti" diyen Kılıçdaroğlu, bakanın iznini almadan ismini açıklayamayacağını belirtti.Kılıçdaroğlu, Başbakan seçilen Davutoğlu'nun kendisine yönelik bir eleştirisinin doğru olduğunu dile getirerek, "(Ben seçildim.Kılıçdaroğlu beni kutlamadı) diye.Doğrudur.Hiç bunu da eleştirmedim çünkü haklı bir eleştiriydi'' ifadelerini kullandı.Ak Saray'da yapılacak 29 Ekim resepsiyonu için Erdoğan'dan davet aldığını ama katılmayacağını vurgulayan CHP lideri, "Biz CHP olarak o binayı kullanmayacağız.ODTÜ'ye vereceğiz'' ifadelerini kullandı.
 • Memura kötü habergenel af -

  Memura kötü haber14.10.2014

  Ekonomi

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, geçen yıl olduğu gibi 2015 yılında da alkol ve sigara vergilerine zam yapılacak mı, sorusuna 'hayır' demedi.Ancak Şimşek, "Şu aşamada bu konuda konuşmak istemiyorum ama bütçeyle ilgili varsayımlarımız ne gerektiriyorsa o adımları atacağız" dedi."Sene başında yüzde 5 olarak hedeflenen enflasyonun yıl sonunda yüzde 9.4 olacağını söylediniz.Bu fark nedeniyle memur ve emekliye enflasyon farkı verilecek mi" sorusuna ise Şimşek, bunun hukuken mümkün olmadığını, memur zammının toplu sözleşme ile belirlendiğini söyledi.
 • Olayların sorumlusu bu iktidargenel af -

  Olayların sorumlusu bu iktidar10.10.2014

  Gündem2008

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, son günlerde yaşanan olaylarla ilgili “Meselenin bu boyutlara gelmesinin birinci derecede sorumlusu AKP iktidarıdır” dedi.Adan şunları söyledi:
 • Ali İsmail’i döven hani siz değildinizgenel af -

  Ali İsmail’i döven hani siz değildiniz09.10.2014

  Gündem2008

  Eskişehir’deki Gezi eylemleri sırasında sokak arasında feci şekilde dövülen, günlerce komada kaldıktan sonra ölen Ali İsmail Korkmaz davasında dayak anı ile ilgili iyileştirilmiş görüntüler izlendi.Ali İsmail Korkmaz’ın annesi sanıklara “Hani siz değildiniz” diye bağırdı.
 • Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandıgenel af -

  Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandı26.09.2014

  Ekonomi

  Bazı kamu alacakların, 6552 sayılı Kanun kapsamında yeniden yapılandırılmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı.Yapılandırmadan yararlanmak isteyenlerin, 1 Aralık 2014 mesai saati bitimine kadar borçlu bulundukları idareye başvurmaları gerekiyor.
 • Adnan Polat: Duayen geçinen muayyenlergenel af -

  Adnan Polat: Duayen geçinen muayyenler25.09.2014

  Futbol

  Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, seçim süreciyle ilgili soruya, "Benden değil, Galatasaray'ın ağabeylerinden, duayen geçinen muayyenlerinlerinden görüş alın" cevabını verdi.Aysal'a eleştiri yağdıran Polat, aday olmayı düşünmediğini de belirtti.
 • Su borcu olana büyük af geldigenel af -

  Su borcu olana büyük af geldi23.09.2014

  Ankara

  Torba Yasa’nın bazı borçlara getirdiği yapılandırma imkanının ardından ATO ve ASKİ’den ‘borçlarınızı yapılandırın’ çağrısı geldi.150 bin üyeli ATO’da yaklaşık 90 bin üyenin aidat borcu olduğu öğrenilirken ATO başkanı Salih Bezci, “Fırsatı kaçırmayın, tek seferde ödeyene yüzde 10 indirim” dedi.ASKİ Genel Müdürü İrfan Kaya ise, su borcu olan abonelerin cezasının affedileceğini, ana paranın ise 36 ay taksitle ödenebileceğini söyledi.
 • Çatı kuruluyorgenel af -

  Çatı kuruluyor17.09.2014

  Ekonomi

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) gibi kurullar yeniden tartışılıyor.Mevcut kurulların kaldırılması mümkün görünmezken bir çatı kurul oluşturulabileceği belirtiliyor.
 • Kim bu AfDgenel af -

  Kim bu AfD15.09.2014

  Avrupa

  ALMANYA’da siyasi partiler endişeli.Muhafazakar Hıristiyan Demokrat partilerin sağında yeni bir parti doğuyor.
 • Şükrü KIZILOT

  Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacakgenel af -

  Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacak12.09.2014

  Yazarlar

 • Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacak?genel af -

  Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacak?12.09.2014

  Ekonomi

  Torba Yasa Tasarısı 146 maddeyle çıktı.Yasada vergi borçları ile SSK, Bağ-Kur prim borçları ile ilgili milyonları ilgilendiren düzenlemeler var.İşte bu düzenlemeyle ilgili merak edilen sorulara yanıtlar.
 • Büyükşehirleri kaybeden CDU göçmenlere açılacakgenel af -

  Büyükşehirleri kaybeden CDU göçmenlere açılacak08.09.2014

  Avrupa

  Euro karşıtı Almanya için Alternatif Partisi‘nin (AfD) seçimlerde başarı elde etmesi ve Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) tabanından oy alması ile birlikte CDU’nun büyükşehir belediye başkanlıklarını kaybetmesi parti içi tartışmaları hızlandırdı.
 • Ukrayna’da ateşkes kağıtta kaldıgenel af -

  Ukrayna’da ateşkes kağıtta kaldı06.09.2014

  Planet

  Ukrayna krizi temas gurubunun 5 Eylülde Minsk’te imzaladığı ateşkes anlaşması, aradan 48 saat bile geçmeden bozuldu.
 • 'Yeni Türkiye silinmiş bir ülkedir'genel af -

  'Yeni Türkiye silinmiş bir ülkedir'05.09.2014

  Gündem2008

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.Bahçeli, "Başbakan Davutoğlu, yeni Türkiye'ye öyle anlamlar yüklemiş, öyle değerler atfetmiştir ki, bu konuda sahibini bile solda sıfır bırakmıştır.Davutoğlu diyor ki; yeni Türkiye, büyümüş, kalkınmış ve güçlü bir Türkiye'dir.Biz diyoruz ki; yeni Türkiye küçülmüş, sinmiş, silinmiş, sömürülmüş, zayıf bir ülkedir" diye konuştu.
 • Demirtaş’tan CHP’ye ittifak çağrısıgenel af -

  Demirtaş’tan CHP’ye ittifak çağrısı03.09.2014

  Gündem2008

  HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, hafta sonu yapılacak kurultaydan yüzünü sola dönen bir CHP çıktığı takdirde diyaloğa hazır olduklarını söyledi.
 • Yargıtay hakimleri kaza geçirdi: 3 yaralıgenel af -

  Yargıtay hakimleri kaza geçirdi: 3 yaralı02.09.2014

  Gündem2008

  Yargıtay 2.Ceza Dairesi Üyesi ve eski Yargıtay Genel Sekreteri Aydın Boşgelmez'in annesinin cenaze törenine katılmak üzere Isparta'ya gelen Yargıtay hakimlerine otomobil çarptı.
 • Genel af yerine teminatgenel af -

  Genel af yerine teminat24.08.2014

  Gündem2008

  Çözüm sürecinde ‘Devlet-İmralı-Kandil’ arasında trafik hızlanırken genel af yerine Terörle Mücadele Yasası’nda değişiklikler yapılması ve geri dönenler için teminat verilmesi düşünülüyor.Öcalan ile yapılan ‘PKK’nın silahsızlandırılması’ görüşmelerinde, Türkiye içindeki silahlı unsurların tamamen çekilmesinde anlaşıldı.
 • Atalay: Heyetimizin Kandil ile direkt görüşmesini arzu ediyorumgenel af -

  Atalay: Heyetimizin Kandil ile direkt görüşmesini arzu ediyorum18.08.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki bir örgüt üyesine ait heykelin kaldırılması sırasında çıkan olaylara ilişkin, yaşananları çözüm sürecine yönelik provokasyon olarak niteleyerek, "HDP kesimiyle de görüşüldü.Onların da katiyen onayladığı bir şey değil.Onların da bilgisi olan bir şey değil.Onlar açısından da bu bir provokasyondur" dedi.Çözüm süreci hakkında da konuşan Atalay "Oluşacak yeni heyetimizin Kandil'le de direkt görüşmesini arzu ediyorum.Devlet kurumlarımız gerekirse Kandil'le gerekirse başka yerlerle de görüşürler.Çünkü bu işin artık son adımlarının belirlenmesi safhasındayız.Yasa çerçevesinde, eylem planının olgunlaşması için gereken her görüşme yapılır" dedi.
 • Şükrü KIZILOT

  Vergiler ödenmiyorgenel af -

  Vergiler ödenmiyor13.08.2014

  Yazarlar

  YAZ sıcaklarının iyice bastırdığı şu günlerde, sevimsiz bir haberimiz var; vergiler ödenmiyor!.
 • Diyarbakırlı İzmirli'nin yanındagenel af -

  Diyarbakırlı İzmirli'nin yanında08.08.2014

  Gündem2008

  CUMHURBAŞKANI adayı Selahattin Demirtaş, İzmir’de yaptığı son seçim mitinginde, "Ortak vatanda bölünme- parçalanma algısı olmadan, özgürlüğün tadını alacağız.Hiç kimse korkmasın yolumuz açıktır artık.İzmirli korkmasın neden çünkü Diyarbakır onun yanındadır.Tekirdağ korkmasın Hakkari yanındadır" dedi.
 • Almanya’nın bu eyaleti seçimlere kilitlendigenel af -

  Almanya’nın bu eyaleti seçimlere kilitlendi05.08.2014

  Avrupa

  Almanya’nın Saksonya eyaletindeki siyasi partiler, 31 Ağustos’ta yapılacak eyalet seçimlerine yönelik çalışmalarına hız verdi.
 • Vatandaşa 36 ay belediyeye 72 aygenel af -

  Vatandaşa 36 ay belediyeye 72 ay25.07.2014

  Ekonomi

  VERGİ borçlarına getirilen af paketinde belediyelere vatandaşın iki katı ödeme süresi verilecek.
 • İzzet ÇAPA

  Mevlana’nın mezarının 700 yıllık sırrıgenel af -

  Mevlana’nın mezarının 700 yıllık sırrı21.07.2014

  Yazarlar

  Hava yeni kararmaya başlamıştı.Konya-Ankara arasında uzanan o dümdüz, uçsuz bucaksız yolda ilerleyen kamyonun ön bölümünde iki adam, bir çocuk vardı.Şoförün yanında oturan Yusuf Akyurt, cam kenarında oturan küçük oğluna bakarken aklından binbir soru geçiyordu.
 • Görüş Günü Kadınları’ndan Erdoğan’a genel af çağrısıgenel af -

  Görüş Günü Kadınları’ndan Erdoğan’a genel af çağrısı16.07.2014

  Ege

  İZMİR’de adli mahkumlara da af çıkması ya da denetimli serbestlik süresinin uzatılmasını isteyen, ‘Görüş Günü Kadınları Topluluğu’nu kuran aileler, Konak’ta toplandı.
 • Şükrü KIZILOT

  Vergi affı çıkıyor ama ödeyenlere müjde yok!genel af -

  Vergi affı çıkıyor ama ödeyenlere müjde yok!15.07.2014

  Yazarlar

  Yaklaşık iki aydır tartışılan “vergi affı” diğer aflarla birlikte, Komisyon’da görüşülerek kabul edildi.
 • TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedigenel af -

  TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedi14.07.2014

  Gündem2008

  ESKİŞEHİR’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında Ali İsmail Korkmaz’ın dövülmesi ve 38 gün komada kaldıktan sonra hayatını kaybetmesiyle ilgili davaya dün Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.Mahkeme heyeti, olay günü çekilen kamera görüntüleriyle ilgili TÜBİTAK’tan istenen yazının gelmediğini açıkladı.4’üncü duruşmanın 9 Ekim’de yapılmasına, eksik evrakların da bu tarihe kadar tamamlanmasına karar verildi.Ali İsmail Korkmaz davasının duruşmasında,anne Emel Korkmaz'ın da sol koluna oğlunun ismini dövme yaptırdığı görüldü.
 • Erdal SAĞLAM

  Torba dolusu popülizm ve af düzenlemelerigenel af -

  Torba dolusu popülizm ve af düzenlemeleri13.07.2014

  Yazarlar

  60 madde ile TBMM’ye gelen ‘torba yasa’ olarak adlandırılan düzenleme, tahmin ettiğimiz gibi, Komisyondan 150 madde olarak geçti.
 • Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yokgenel af -

  Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok13.07.2014

  Gündem2008

  Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında polisler tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversiteli Ali İsmail Korkmaz davasının üçüncü duruşması Kayseri'de yapıldı.Duruşmada Ali İsmail'in otopsi raporları okunurken annesi Emel Korkmaz dayanamayıp fenalaştı.Bir süre dışarı çıkarılan anne Emel Korkmaz, daha sonra tekrar salondaki yerini aldı.Anne Emel Korkmaz oğlunun dövülme şekli anlatılırken sanıklara dönerek, "Allah belanızı versin, kızınıza mı tecavüz etti, dayanamıyorum hakim bey" deyince salon karıştı.Duruşma 09 Ekim'e ertelendi.
 • Şükrü KIZILOT

  Düğündeki altınlar geline mi yoksa damada mı ait?genel af -

  Düğündeki altınlar geline mi yoksa damada mı ait?11.07.2014

  Yazarlar

 • Torba zor kapandıgenel af -

  Torba zor kapandı11.07.2014

  Ekonomi

  Önceki gece Meclis Genel Kurulu’na gönderilen torba yasada yok yok.Bucakları kapatan, vergi ve SGK borçlarını yapılandıran, patrona kasa affı, evde çalışana kuponlu sigortalılık getiren, kiralık memurluğa vize veren düzenlemeleri şimdi de Meclis sınavı bekliyor.Tasarı Salı'dan itibaren görüşülecek.
 • 'Görüş Günü Kadınları' mitinge çağrıyorgenel af -

  'Görüş Günü Kadınları' mitinge çağrıyor11.07.2014

  Ege

  ERGENEKON, Balyoz ve KCK gibi operasyonlarda tutuklananların serbest bırakılmasının ardından adli suçlardan cezaevinde olanların aileleri de harekete geçti.
 • Banu ŞEN

  Zengin çalınca adı yolsuzluk fakir bir ekmek çalsa hırsızlıkgenel af -

  Zengin çalınca adı yolsuzluk fakir bir ekmek çalsa hırsızlık06.07.2014

  Yazarlar

 • AYM’den sağlıkta iki kat katkı payına vizegenel af -

  AYM’den sağlıkta iki kat katkı payına vize03.07.2014

  Sağlık

  ANAYASA Mahkemesi, sağlıkta vatandaşlardan alınan katkı payının iki katına çıkarılmasına vize verdi.AYM dün CHP’nin 6486 sayılı Torba Kanun’da yer alan sağlıkta katkı payını iki katına çıkaran maddenin iptali istemini reddetti.Konuya ilişkin davayı açan CHP Mersin milletvekili Aytuğ Atıcı sağlıkta ek ücretin yüzde 200 arttığını söyledi.
 • Erdoğan: Endişeniz olmasın, herkesin cumhurbaşkanı olacağımgenel af -

  Erdoğan: Endişeniz olmasın, herkesin cumhurbaşkanı olacağım01.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı adayı olarak ilk konuşmasına dua ederek başladı.Erdoğan, “Eğer seçilirsek, herkes bilsin ki asla bir kesimin, bir partinin değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin cumhurbaşkanı olacağız.Bize oy versin ya da vermesin herkesin cumhurbaşkanı olacağımdan kimsenin endişesi olmasın” dedi.
 • Maliki genel af ilan ettigenel af -

  Maliki genel af ilan etti01.07.2014

  Planet

  Irak Başbakanı Nuri el-Maliki, devlete karşı savaşan kişiler ve aşiret mensuplarından "eli kana bulaşmamış" olanlarına genel af ilan etti.
 • Twitter’da Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı yorumlarıgenel af -

  Twitter’da Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı yorumları30.06.2014

  Gündem2008

  Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladıktan sonra Twitter’da yorumlar yapıldı.
 • AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğangenel af -

  AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan30.06.2014

  Gündem2008

  AK Parti’nin aylardır merakla beklenen Cumhurbaşkanı adayı açıklandı AK Parti'nin Köşk adayını Mehmet Ali Şahin açıkladı.Şahin cumhurbaşkanı adaylarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olduğunu duyurdu.Erdoğan konuşmasında, "Halkın seçtiği cumhurbaşkanı ve halkın seçtiği başbakan Türkiye’yi uçuracaktır" dedi.Saat 12:12'de kürsüye çıkan Erdoğan saat 13:15'te konuşmasını tamamladı.
 • HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaşgenel af -

  HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş29.06.2014

  Gündem2008

  Halkların Demokratik Partisi (HDP), düzenlenen basın toplantısı ile cumhurbaşkanı adayını açıkladı.HDP'nin adayı Selahattin Demirtaş oldu.
 • Her yağmur sonrası yollar göle dönüyorgenel af -

  Her yağmur sonrası yollar göle dönüyor29.06.2014

  Ankara

  Batıkent Yenibatı Mahallesi 2368.Sokak’taki Mimarlar Sitesi önü, her yağmur sonrasında göle dönüyor.
 • İsmet BERKAN

  ‘Kürt’ demeden ‘Kürt sorunu’nu çözmek.genel af -

  ‘Kürt’ demeden ‘Kürt sorunu’nu çözmek.26.06.2014

  Yazarlar

  HEPİ topu A4 boyutunda bir sayfa.
 • DİTİB yeni başkanı seçecekgenel af -

  DİTİB yeni başkanı seçecek26.06.2014

  Avrupa

  DİTİB'de Prof.Dr.İzzet Er dönemi sona ererken, yeni genel başkan adayı Prof.Dr.Nevzat Yaşar Aşıkoğlu olacak.Son basın toplantısını düzenleyen İzzet Er, Ramazan faaliyetleri, Köln’deki büyük cami inşaatı ve DİTİB’in yeniden yapılanma çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 • MİT TIR'larını durduran casus askerler davası başladıgenel af -

  MİT TIR'larını durduran casus askerler davası başladı25.06.2014

  Gündem2008

  Adana'da MİT'e ait TIR'ların durdurulmasıyla ilgili haklarında 'casusluk' davası açılan tutuksuz 13 askerin yargılanmasına başlandı.Duruşmayı izlemek için Adana'ya gelen ancak 'gizlilik ve yayın yasağı' nedeniyle duruşmaya alınmayan Hatay CHP Milletvekilleri Refik Eryılmaz ve Mevlüt Dudu, karara tepki gösterdi.Aynı gerekçe ile gazeteciler de duruşmanın yapıldığı binaya alınmadı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Bonzai’, Meclis gündemindegenel af -

  ‘Bonzai’, Meclis gündeminde25.06.2014

  Yazarlar

  TOPLUM arasında ‘Bonzai’ olarak bilinen ‘Sentetik Kannabioid’ adlı uyuşturucunun Türkiye’de oluşturduğu tehlike günden güne büyüyor.
 • MHP, marjinal solun maymunugenel af -

  MHP, marjinal solun maymunu25.06.2014

  Gündem2008

  MHP ve CHP’de ilke kalmadı, fikir zaten hiç kalmadı.Bahçeli MHP’yi aldı, CHP’nin yedeği, marjinal sol örgütlerin maymunu haline getirdi.CHP’nin genel müdürü o koltuğa oturdu.Mustafa Kemal’in partisi diye övündüğü partiyi paçavraya çevirdi.
 • Halaçoğlu: Kimse ırkçılık yapmasıngenel af -

  Halaçoğlu: Kimse ırkçılık yapmasın24.06.2014

  Gündem2008

  MHP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Cumhurbaşkanlığı için CHP ile birlikte belirledikleri ’çatı aday’ Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili pazar günü TBMM’ye gereken imzaların verileceğini söyledi.Halaçoğlu, İhsanoğlu’nun soyuyla ilgili söylentilere de tepki göstererek, "Ekmeleddin bey, Türk’tür.Bazılarının uydurduğu, söylenti çıkarttığı ve ifade ettiği gibi Arap değildir.Kimse ırkçılık yapmasın" dedi.

Yıllara göre
2014
150
2013
204
2012
148
2011
177
2010
222
2009
174
2008
197
2007
156
2006
242
2005
196
2004
180
2003
216
2002
205
2001
163
2000
358
1999
190
1998
142
1997
29


Yazarlara göre

413
Ahmet ALTAN
1
Ahmet HAKAN
5
Akif BEKİ
1
Ali Atıf BİR
1
Aydın CANDABAK
2
Ayşe ARAL
2
Ayşe ARMAN
9
Banu TUNA
1
Banu ŞEN
2
Bekir COŞKUN
9
Bilgin GÖKBERK
1
Bülent BOĞ
1
Cengiz ÇANDAR
13
Cüneyt ÜLSEVER
15
Deniz SİPAHİ
1
Doğan HIZLAN
6
Doğan ULUÇ
2
Ebru ÇAPA
2
Emel Armutçu
2
Emin ÇÖLAŞAN
34
Enis BERBEROĞLU
17
Ercan KUMCU
3
Erdal SAĞLAM
19
Erdal İPEKEŞEN
1
Ertuğrul ÖZKÖK
13
Eyüp CAN
1
Fatih ALTAYLI
29
Fatih ÇEKİRGE
9
Ferai TINÇ
12
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
5
Hadi ULUENGİN
12
Haluk KALAFAT
3
Hüseyin YAYMAN
1
Kanat ATKAYA
2
Korkut GÖZE
1
Kurthan FİŞEK
23
M. Rauf Ateş
3
Mehmet Ali BİRAND
51
Mehmet Nuri YILMAZ
2
Mehmet Y. YILMAZ
22
Melike Karakartal
1
Memet ESER
4
Muharrem SARIKAYA
19
Murat BARDAKÇI
4
Mümtaz SOYSAL
9
Nihat DEMİRKOL
1
Nihat HATİPOĞLU
2
Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
2
Nilüfer KAS
1
Nilüfer PAZVANTOĞLU
1
Nurten ERK TOSUNER
2
Oktay EKŞİ
39
Oya ARMUTÇU
5
Oya BERBEROĞLU
6
Pakize SUDA
2
Rahmi TURAN
6
Rauf TAMER
9
Reşit ÇAĞLAYANGİL
1
Sedat ERGİN
6
Sedat Ergin
4
Serdar TURGUT
2
Seçkin TÜRESAY
1
Soner YALÇIN
2
Taha AKYOL
5
Taha Akyol
1
Tahir Perek
1
Tekin ARAL
1
Tolga TANIŞ
1
Tufan TÜRENÇ
13
Tuğrul ŞAVKAY
2
Uğur CEBECİ
3
Vahap MUNYAR
2
Yalçın BAYER
166
Yalçın DOĞAN
28
Yavuz GÖKMEN
1
Yaşar SÖKMENSÜER
1
Yener SÜSOY
2
Yonca TOKBAŞ
1
Yurtsan ATAKAN
1
Yılmaz ÖZDİL
4
Zeynep ATİKKAN
6
Ömür GEDİK
1
Özdemir İNCE
15
İlter TÜRKMEN
1
İrem Köker
1
İsmet BERKAN
5
İsmet SOLAK
6
İzzet ÇAPA
1
Şükrü KIZILOT
27
Şükrü KÜÇÜKŞAHİN
6


Bölümlere göre
AKDENİZ
4
Anasayfa
100
Ankara
25
Avrupa
22
Avrupa 2013 v2
2
Avrupa Birliği
3
Bilim
1
Cumartesi
1
Denizli
1
Diğer Sporlar
4
Dünya
110
DİĞER HABERLER
22
Ege
24
Ege Anasayfa
4
Ekonomi
246
Eğitim
18
Futbol
58
GEZİ
1
GÜNDEM
1
Gündem
810
Gündem2008
253
Hayat
1
Kadın
2
Kelebek
3
Keyif_
1
Kültür Sanat
6
Magazin
2
Magazin Hattı
3
Magazin Yazarlar
4
Otoyaşam
1
POLİTİKA
168
Pasaj
1
Pazar
28
Planet
89
Planet - Orta Doğu
1
Sağlık
4
Serdar Devrim
21
Seyahat
2
Son Dakika
78
Spor
37
Spor Basketbol
2
Spor Diğer
1
Spor Futbol
12
Strateji
1
Teknoloji 2007
1
Teknonet
1
Trabzon
1
YAZARLAR
1
Yazarlar
776
Yelken
1

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa