Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : gazete iş ilanları >>
300  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Ev almak isteyenlere çok önemli haber - gazete iş ilanları

  Ev almak isteyenlere çok önemli haber27.11.2014

  EKONOMİ

  Tüketici, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak.Ön ödemeli konut satışında devir veya teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 ayı geçemeyecek.
 • Kamu avukatları: Hakkımızı helal etmiyoruz - gazete iş ilanları

  Kamu avukatları: Hakkımızı helal etmiyoruz30.09.2014

  Ekonomi

  Kamuda çalışan avukat ve hukukçular, mali ve özlük haklarının verilmesi için bugün eylem yaptılar.Ankara Abdi İpekçi Parkı'nda buluşan avukatlar, "Bize verilmeyen vekalet ücretlerimiz, bütçeye gelir kaydediliyor.Hakkımızı helal etmiyoruz" dediler.4 bin kamu avukatı adına Ankara'da bir araya gelen avukatlara, Türkiye Barolar Birliği Metin Feyzioğlu ile Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş da destek verdi.
 • Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema Sergisi açıldı - gazete iş ilanları

  Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema Sergisi açıldı24.09.2014

  Hayat

  "Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema ve Seyirci İlişkisi" sergisi açıldı.Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sinema mirasının korunmasının çok önemli olduğunu ve Türk sinema mirasının bugüne kadar iyi korunamadığını ve sinema hafızasının ciddi bir şekilde hasar gördüğünü belirterek, "Bunun korunmasıyla ilgili bir adım atıyoruz.Sinema Genel Müdürlüğümüz bünyesinde bir Sinema Arşiv Müzesi oluşturacağız" dedi.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - gazete iş ilanları

  Yetiş Ayşe08.06.2014

  Yazarlar

 • TEB Özel yönünü ‘meleklere’ çevirdi - gazete iş ilanları

  TEB Özel yönünü ‘meleklere’ çevirdi05.05.2014

  Ekonomi

  TEB Özel, yönünü melek yatırımcılara çevirdi.TEB’in bireysel ve özel bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Melek yatırımını müşterilerimize finansal bir araç olarak sunuyoruz” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı - gazete iş ilanları

  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı23.04.2014

  Yazarlar

  DÜNKÜ Hürriyet gazetesinde “Meclis’te soru önergesi-Hanginize inanalım” başlıklı haber yayınlandı.
 • Türk yok ithal işçi istiyoruz - gazete iş ilanları

  Türk yok ithal işçi istiyoruz15.04.2014

  Ekonomi

  Türkiye'de bir taraftan işsizlikten bahsedilirken bir tarafta da işletmeler eleman bulamamaktan şikayetçi.Afyonkarahisar'da mermerciler, el ve gazete ilanları, afişler ve İŞKUR aracılığıyla çalıştıracak yeterli eleman bulamayınca, gözünü yurtdışına çevirdi.Sektörün işçi ihtiyacını karşılamakta zorlanan firmalar, hükümetten ithal işçi için destek bekliyor.
 • Atalay, seçim çalışmalarını anlattı - gazete iş ilanları

  Atalay, seçim çalışmalarını anlattı11.04.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin yerel seçim çalışmalarını anlattı.Bir psikiyatri profesörünün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Erdoğan'ın 8 mitingini izleyerek içerik analizi yaptığını anlatan Atalay, ''Başbakanımızın konuşmasının yüzde 65'i pozitif, Kılıçdaroğlu'nun söyleminin sadece yüzde 17'si pozitif'' dedi.
 • Şükrü KIZILOT

  Yağ ve bal çuvalındaki milyonluk sürpriz - gazete iş ilanları

  Yağ ve bal çuvalındaki milyonluk sürpriz22.03.2014

  Yazarlar

  HEM DE ne sürpriz! Çuval açılıp, içinden çıkanları gören iş adamı, büyük bir şok yaşadı.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - gazete iş ilanları

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar26.02.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Burdur'da açıklamalarda bulundu.
 • Çikolata alaturka - gazete iş ilanları

  Çikolata alaturka10.01.2014

  Cumartesi

  Çikolatanın bu topraklarda bir mazisi var.Ama bugüne dek sisler arasında kalmıştı.Saint Joseph Lisesi’ndeki ‘Çikolatanın Öyküsü’ sergisi sisi dağıtıyor, meraklılarını tatlı mı tatlı bir yolculuğa çağırıyor.Serginin küratörü Saadet Özen ile konuştuk.
 • Kanserojen kırtasiye raporu - gazete iş ilanları

  Kanserojen kırtasiye raporu05.01.2014

  Ekonomi

  İyi haber: Güvensiz ürün oranı dörtte bire düştü.Kötü haber: Güvensizlerin yüzde 78’i yerli.Bakanlık, bu ürünleri ve markalarını açıklamaya hazırlanıyor.
 • Kanserojen kırtasiye raporu - gazete iş ilanları

  Kanserojen kırtasiye raporu05.01.2014

  Eğitim

  İyi haber: Güvensiz ürün oranı dörtte bire düştü.Kötü haber: Güvensizlerin yüzde 78’i yerli.Bakanlık, bu ürünleri ve markalarını açıklamaya hazırlanıyor.
 • YSK seçim yasaklarını açıkladı - gazete iş ilanları

  YSK seçim yasaklarını açıkladı04.12.2013

  Gündem2008

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere ilişkin uygulama ve yasakları açıkladı.
 • İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı - gazete iş ilanları

  İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı11.11.2013

  Ekonomi

  Emlak Konut GYO, hisseleri için 3 günlük talep toplamada 3.25 milyar TL’ye ulaştı.Son 5 yılda Avrupa’da yapılan en büyük gayrimenkul halka arzında, hisselerin 2.3 katı talep gelirken ABD’li ve İngiliz yatırımcılar hisselerin yüzde 78’ini aldı.
 • Gürül Öğüt

  89 yıllık bankanın yıldönümü ilanları - gazete iş ilanları

  89 yıllık bankanın yıldönümü ilanları31.08.2013

  Pasaj

  Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası, 1950’lerde başladığı her yıl kuruluş yıldönümü ilanı yayınlama alışkanlığını bugün de sürdürüyor.
 • Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor - gazete iş ilanları

  Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor04.08.2013

  Eğitim

  Türkiye’de 9 üniversitede bulunan çağrı merkezi hizmetleri ön lisans programını geçen sene 1.020 öğrenci tercih etti.Öğrenciler bölümü tercih etme nedenini başta iş olanaklarının geniş olmasına bağlarken, insanlarla iletişim kurmayı sevdiklerini de söylediler.
 • Konut kredisinde sigorta zorunluluğu kalkıyor - gazete iş ilanları

  Konut kredisinde sigorta zorunluluğu kalkıyor27.05.2013

  Ekonomi

  Konut kredilerinde hayat sigortası zorunluluğu kalkacak, sigorta yaptırmak isteyen istediği sigorta şirketine gidebilecek.Vatandaş tüketici kredisinden, maketten konut satışından 14 gün içinde vazgeçebilecek.Yapı ruhsatı almayan, maketten konut satamayacak.100 konutun üzerindeki projelerde müteahhit, ‘yapı tamamlama sigortası’ yaptırmak zorunda kalacak.Ayıplı malın, ayıpsızlığını satıcı ispatlayacak.Vatandaş, ayıplı malı 6 ay içinde iade edebilecek.Kapıdan satışlarda ‘cayma süresi’ 14 güne çıkacak; tarihi vatandaş el yazısıyla atacak! İnternetten telefona; paket turlardan gazete promosyonlarına elektrik, doğalgaz, su, telefon aboneliğine kadar tüketici lehine yeni değişiklikler geliyor.
 • Dönüşüm İstanbul'da fiyatları yüzde 50 artırabilir - gazete iş ilanları

  Dönüşüm İstanbul'da fiyatları yüzde 50 artırabilir16.05.2013

  Ekonomi

  İstanbul’da kentsel dönüşümle birlikte Zeytinburnu’ndan Kadıköy’e, Kağıthane’den Bağcılar’a, Şişli’den Pendik’e birçok ilçede binaların yıkımına başlandı.Uzmanlar, kentsel dönüşümle çehresi yenilenecek ilçelerde fiyatların yükseleceğini belirtiyor.Hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu, “İstanbul’da satılık konutların yıllık fiyat artışı yüzde 12’yi buldu.Dönüşümün hızlanmasıyla beraber bu artış yüzde 50’lere ulaşacaktır.Önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul’da konut fiyatları dünya metropolleriyle yarışacak” dedi.
 • Legacy.com, iAnnounce'u satın aldı - gazete iş ilanları

  Legacy.com, iAnnounce'u satın aldı10.05.2013

  Teknoloji 2007

  Amerika'nın en çok ziyaret edilen 200 internet sitesinden biri olan ölüm ilanları portalı legacy.com, Avrupa'nın en büyük ölüm ilanları sitesi iAnnounce'ı satın aldı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Japonlar dün ayranla tanıştı - gazete iş ilanları

  Japonlar dün ayranla tanıştı19.03.2013

  Yazarlar

  Japonya’da dün ilk kez ayran satışa sunuldu, karton kutulardaki ayranlar marketlere dağıtıldı.Bu noktaya gelene kadar yoğurt ve ayranın Japonya’da çok ilginç bir hikayesi var, bugün onu anlatayım size.
 • Radikal ‘Canlı Kırmızı’da bir ilk - gazete iş ilanları

  Radikal ‘Canlı Kırmızı’da bir ilk02.03.2013

  Ekonomi

  Gazete ve dergi reklamlarında yaratıcılığın desteklenmesi amacıyla 10 yıldır aralıksız sürdürülen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde her yıl tören sırasında canlı olarak gerçekleştirilen Radikal Canlı Kırmızı Ödülü’nde bu yıl bir ilk yaşandı.
 • Mehmet YAŞİN

  Meydanların en ünlüsü - gazete iş ilanları

  Meydanların en ünlüsü06.01.2013

  Yazarlar

  New York üçlemesinin ilk bölümünde Beşinci Cadde’yi anlatmıştım.Bu hafta sıra kentin simgelerinden Times Square’de.Bütün dünyanın gazete ve TV’lerde sık sık gördüğü bu meydan, şimdilerde yine tiyatro ve müzikallerin merkezi.
 • Erkan ÇELEBİ

  Teşhirin böylesi hiç görülmedi - gazete iş ilanları

  Teşhirin böylesi hiç görülmedi23.12.2012

  Yazarlar

  GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı, okul malzemeleriyle çocukların sağlığını tehlikeye atan firmalarla ilgili daha önce örneği olmayan bir uygulamayı devreye soktu.Kanserojen madde içeren ürünlerini piyasadan toplamayan firmaları gazetelere ilan vererek, tek tek teşhir eden Bakanlık ilanların faturasını da firmalara ödetiyor.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir medya patronunun hikayesi - gazete iş ilanları

  Bir medya patronunun hikayesi02.10.2012

  Yazarlar

  ŞEHRİN doğu kıyısında, taştan bir evde oturuyorlardı.
 • 2 ilan ve 4 insan - gazete iş ilanları

  2 ilan ve 4 insan09.09.2012

  Futbol

  JOHAN Cruyff, Louis Van Gaal, Kemal Merkit ve Gürsoylar.
 • Kaçağa ilandan takip - gazete iş ilanları

  Kaçağa ilandan takip02.09.2012

  Ekonomi

  Gazete ve internet ilanlarından veri tabanı oluşturan Maliye, mahalle mahalle sokak sokak emsal fiyat elde edecek.Vatandaş sattığı veya kiraladığı evin fiyatını beyan ettiğinde bu emsal fiyatla karşılaştırılacak.Yüzde 20’den fazla fark varsa işlem incelemeye alınıp ceza kesilecek.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Metro ilanları 1,5 milyon lira - gazete iş ilanları

  Metro ilanları 1,5 milyon lira17.08.2012

  Yazarlar

  Bütün gazetelerde yer alan Kadıköy-Kartal metrosunun açılış ilanlarının Posta’ya neden verilmediğini sormuştum.
 • Şükrü KIZILOT

  TTK değişikliği TBMM’de kabul edildi - gazete iş ilanları

  TTK değişikliği TBMM’de kabul edildi27.06.2012

  Yazarlar

  Yeni Türk Ticaret Kanunu ile bu kanunun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun’da değişiklik yapan yasa tasarısı, Salı gecesi TBMM’de kabul edilerek yasalaştı.
 • Yalçın BAYER

  3.sayfa sansürü - gazete iş ilanları

  3.sayfa sansürü26.05.2012

  Yazarlar

  SON yıllarda Türkiye’de yeni bölge müdürlükleri açarak büyüyen Basın İlan Kurumu’nun (BİK) önderliğinde, Samsun’da yayın yapan 9 gazetecinin temsilcisi bir araya gelip ‘tehdit, şantaj, şiddet, dolandırıcılık, kapkaç, hırsızlık, kaza, adam öldürme, intihar, cinsel istismar, tecavüz, toplumu psikolojik baskı altına alabilecek haber, ahlaki değerleri sarsıp insanlığı erozyona uğratacak’ haberlere 3.sayfalarında yer vermeme kararı aldı.Dün bu haberi ibretle okuduk.Amaç, 3.sayfa algısını değiştirip benzer haberleri gazetenin diğer sayfalarında yayınlamak(mış).
 • EPDK, akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı: 24 şirkete 6.2 milyon TL ceza - gazete iş ilanları

  EPDK, akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı: 24 şirkete 6.2 milyon TL ceza22.05.2012

  Ekonomi

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı.İncelemeler sonrasında 24 şirkete toplam 6 milyon 210 bin 980 TL’lik ceza kesen EPDK, 66 şirketten ise savunma istedi.
 • Yalçın BAYER

  Türk milleti nankör mü oldu - gazete iş ilanları

  Türk milleti nankör mü oldu10.05.2012

  Yazarlar

  12 Eylül’ü ancak 11 Eylül’ü ve öncesini yaşayanlar değerlendirebilir.En az 50 yaşında olunmalı.Öyle kuru demokrasi laflarıyla, vatan millet nutuklarıyla konuşulmaz.Meclis, aylardır cumhurbaşkanını bile seçememişti.Ne olacaktı, anarşi ortamı, ölümler, yakıp yıkmalar sürmeli miydi? Bu davayı çoğu kişi haksız bulmaktadır.
 • İTO’dan Yenişehir Ticaret Merkezi’ne müşteri servisi - gazete iş ilanları

  İTO’dan Yenişehir Ticaret Merkezi’ne müşteri servisi23.04.2012

  Ege Anasayfa

  İZMİR Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Yenişehir Ticaret Merkezi için “Ticareti Canlandırma Projesi” yürüttüklerini belirterek, “Bu kapsamda 24 Nisan’dan itibaren Yenişehir ile Konak arasında ücretsiz müşteri servisi uygulaması başlatıyoruz.TV’lerde tanıtım filmleri de yayınlanmaya başlayacak.Bu tanıtımı gazete ve bilboard ilanları ile de destekleyeceğiz.Ayrıca çarşıya İzmirlilerin kolay ulaşımı için de yine ücretsiz müşteri servisi uygulamasını başlatıyoruz.Deneme seferlerine başlayan servis 24 Nisan-19 Mayıs arasında Konak-Yenişehir Ticaret Merkezi güzergahında pazar dışında her gün 10.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.Verim alınırsa devam edeceğiz” dedi.
 • İTO'dan müşteri servisi - gazete iş ilanları

  İTO'dan müşteri servisi22.04.2012

  Ege Anasayfa

  İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş " 24 Nisan'dan itibaren Yenişehir ile Konak arasında ücretsiz müşteri servisi uygulaması başlatıyoruz" dedi.
 • 98 milyon liralık halka arzda gözler Mahkeme’de - gazete iş ilanları

  98 milyon liralık halka arzda gözler Mahkeme’de08.02.2012

  Ekonomi

  Borsaya gelmeye hazırlanan Özak Gayrimenkul'ün halka arzında sorun çıktı.Dün başlayan ve yarın sona erecek olan halka arz sürecine, diğer ortağın başvurusu üzerine mahkemeden durdurma kararı geldi.Sermaye Piyasası Kurulu ise bu sabah itibariyle mahkemeye savunmasını sundu.Gün içinde mahkemenin halka arzın devam edip etmeyeceği ile ilgili son kararı vermesi bekleniyor.
 • ‘Bakanlığa mektup’ imzası attılar, adlarına verilen ilana şaşırdılar - gazete iş ilanları

  ‘Bakanlığa mektup’ imzası attılar, adlarına verilen ilana şaşırdılar13.01.2012

  Ekonomi

  Niğde ve Kayseri’deki bazı ziraat odalarının başkanları, dün kendi imzalarıyla gazetelerde yer alan, “Başbakan’a açık mektup” ilanlarını görünce şaşırdı.Söz konusu ziraat odalarının yöneticileri, “İsmet Şeker isimli şahıs bize ‘Tarım Bakanlığı yetkililerine verilmek üzere’ bir mektup imzalattı.İlan verileceğinden haberimiz yoktu, şaşırdık” dedi.
 • Kırmızı Bölge Reklam Ödülleri’nde beğendiğiniz ilanı internetten oylayın - gazete iş ilanları

  Kırmızı Bölge Reklam Ödülleri’nde beğendiğiniz ilanı internetten oylayın30.11.2011

  Ankara

  Kırmızı Reklam Ödülleri’nin, İstanbul dışındaki reklamcı ve reklamverenlere ulaşmak amacıyla başlattığı Kırmızı Bölge projesinde okurlarımız da oy verme fırsatı buldu.Bu yıl ilk kez uygulanan Kırmızı Reklam Ödülleri İnternet Sergisi ile siz de bu heyecana ortak olabilir, beğendiğiniz ilanları oylayabilirsiniz.
 • Yalçın BAYER

  Roth Türkiye’de siyaset yapsa. - gazete iş ilanları

  Roth Türkiye’de siyaset yapsa.18.10.2011

  Yazarlar

  YEŞİLLER Eşbaşkanı Claudia Roth çok tecrübeli bir siyasetçi.Hemen herkesi etkiliyor.Alman-Türk Dostluk Federasyonu’nun ‘politika’ ödülünü alırken, Türkiye’nin AB’ye tam üye yapılmamasını eleştirdi.
 • Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi - gazete iş ilanları

  Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi21.09.2011

  Ege Anasayfa

  İzmir’de, gazetelere eleman ilanı verdikten sonra başvuruda bulunanları, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve işlemler için 400-2 bin TL alarak dolandıran H.H.M.ve eşi L.M., ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • Bakan Yıldırım 'uzun tutukluluktan' yakındı - gazete iş ilanları

  Bakan Yıldırım 'uzun tutukluluktan' yakındı09.09.2011

  Gündem2008

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanlar Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, gazetecilere ve yargıya önemli mesajlar verdi.Türkiye’de tutukluluk sürelerinin uzunluğuna ilişkin eleştirilere değinen Binali Yıldırım, "Tutukluluk konusunda kısa sürede hükme dönüşmemesi hepimizin vicdanını yaralıyor.Konuştuğun zaman 'yargıya müdahale' konuşmadığın zaman 'nerdesin' diyorlar" dedi.
 • Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta - gazete iş ilanları

  Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta05.09.2011

  Gündem2008

  İstanbul Ticaret Odası (İTO), "İlan-ı Ticaret-Resimli İlanlar Perspektifinde Osmanlı'dan Cumhuriyet'e İstanbul Ticaret Hayatı" kitabını yayınladı.
 • Ömür GEDİK

  Sertab niye bu kadar sakin? - gazete iş ilanları

  Sertab niye bu kadar sakin?29.08.2011

  Magazin Yazarlar

  Rauf Tamer, Posta’daki “Ölçüye Dikkat” başlıklı yazısında “Sertab’ı bile kategorize edenler” demişti, umudunu yitirmenin cümlesi olarak.
 • İsrail’de ‘Antalya’ya dönüş’ manşeti devreye girdi, 420 otobüse ‘Türkiye’ giydirecek - gazete iş ilanları

  İsrail’de ‘Antalya’ya dönüş’ manşeti devreye girdi, 420 otobüse ‘Türkiye’ giydirecek10.07.2011

  Ekonomi

  İsrail-Türkiye ilişkilerini iki ülkenin turizm çalışmalarının yumuşatması bekleniyor.İsrail’in en çok okunan Yediot Ahronot Gazetesi, “Antalya’ya Dönüş” başlıklı bir haber hazırlayarak, manşetine taşıdı.Türkiye ise 400 bin dolarlık bir bütçeyle İsrail’de 420 otobüsü reklamlarla giydirmeye ve gazetelere ilan vermeye hazırlanıyor.
 • Gündüz iş akşam eylem gece eğlence - gazete iş ilanları

  Gündüz iş akşam eylem gece eğlence11.06.2011

  Pazar

  İktidardaki sosyalist PASOK hükümetinin Başbakan Yardımcısı Teodoros Pangalos, parlamentoda konuşurken bir ara bakışlarını ana muhalefetteki merkez-sağcı Yeni Demokrasi partisi milletvekillerine çevirdi ve Yunanistan’ın neden bu hale düştüğünü iki kelimeyle itiraf etti: “Ta Fagame mazi.” Yani, “Siz ve biz paraları birlikte yedik.”
 • Şükrü KIZILOT

  Torba Yasa’da başvuru süresi uzatılmalı - gazete iş ilanları

  Torba Yasa’da başvuru süresi uzatılmalı20.04.2011

  Yazarlar

  “CUMHURİYET tarihinin en kapsamlı af yasası” olarak adlandırılan Torba Yasa, milyonlarca vergi mükellefi ve sade vatandaşı yakından ilgilendiriyor.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Her ayın ilk haftası müzeler bedava - gazete iş ilanları

  Her ayın ilk haftası müzeler bedava05.04.2011

  Magazin Yazarlar

  Paris’te böyle bir uygulama olduğunu bilmiyordum, geçen gün Paris üzerine bir program izlerken öğrendim.
 • Kırmızı’ya bölgeler de katıldı, tüm Türkiye’de ‘yaratıcı’lığın önü açıldı - gazete iş ilanları

  Kırmızı’ya bölgeler de katıldı, tüm Türkiye’de ‘yaratıcı’lığın önü açıldı29.03.2011

  Ekonomi

  Bu yıl 8’incisi düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne 1600’ün üzerinde başvuru yapıldı.Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, “Bu ilginin nedeni Kırmızı’nın hiçbir gizli gündemi olmadan Türk reklam sektörüne katkı sağlaması ve yaratcılığın önünü açması” dedi.
 • Türkiye deprem kredisi talep etti - gazete iş ilanları

  Türkiye deprem kredisi talep etti21.03.2011

  Ekonomi

  Türkiye, Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (IBRD) İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi kapsamında 310 milyon euro’luk krediye ek olarak harcanmak üzere 109 milyon 800 bin euro değerinde yeni bir kredi başvurusunda bulundu.Bu krediden elde edilen miktar, proje dahilinde alınacak mallar, inşaat işleri ve müşavirlik hizmetleri ödemeleri için kullanılacak.
 • Üniversiteliler 'alkol' riski altında - gazete iş ilanları

  Üniversiteliler 'alkol' riski altında08.03.2011

  Sağlık

  Hangi gençlerin alkolle sorun yaşayacağı birçok etkene bağlı.Bunda bireysel, çevresel ve psikolojik faktörlerin etkisi ise tartışılmaz.
 • Hedef: Yarısı kadın Meclis - gazete iş ilanları

  Hedef: Yarısı kadın Meclis02.03.2011

  Gündem

  2007 genel seçimleri öncesi, “Meclis’e girmek için erkek olmak şart mı?” diye sorup ‘bıyıklı kampanya’ başlatan KA.DER, bu kez de 2011 genel seçimleri için harekete geçti.KA.DER Başkanı Çiğdem Aydın, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner gibi başarılı 25 kadının ‘yüzü’ olduğu kampanyanın hedefi, Meclis’in yarısı, yani 275 koltuğa kadın milletvekillerini oturtabilmek.


Yazarlara göre

28
Ali Atıf BİR
2
Ayşe ARAL
1
Ayşe ARMAN
2
Bekir COŞKUN
2
Cengiz SEMERCİOĞLU
10
Cengiz ÖZDEMİR
1
Cüneyt ÜLSEVER
1
Doğan HIZLAN
1
Doğan ULUÇ
2
Emin ÇÖLAŞAN
10
Erdal SAĞLAM
1
Erdal İPEKEŞEN
1
Erkan ÇELEBİ
10
Ertuğrul ÖZKÖK
3
Fatih ALTAYLI
1
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
2
Gürül Öğüt
1
Güzin Abla
1
Hadi ULUENGİN
1
M. Rauf Ateş
1
Mehmet Ali BİRAND
1
Mehmet Y. YILMAZ
2
Mehmet YAŞİN
2
Nilüfer PAZVANTOĞLU
1
Oktay EKŞİ
1
Onur BAŞTÜRK
1
Oya BERBEROĞLU
1
Pakize SUDA
2
Pako'nun Sayfası
2
Serdar TURGUT
1
Sevil ATASOY
1
Tolga TANIŞ
2
Yalçın BAYER
17
Yalçın DOĞAN
4
Yılmaz ÖZDİL
2
Zeynep ATİKKAN
1
Zeynep GÖĞÜŞ
1
Ömür GEDİK
1
Şükrü KIZILOT
3


Bölümlere göre
Anasayfa
4
Ankara
8
Cumartesi
3
Dünya
4
DİĞER HABERLER
4
EKONOMİ
1
Ege
2
Ege Anasayfa
3
Ekonomi
70
Eğitim
3
Futbol
1
Gündem
36
Gündem2008
5
Hayat
1
Kelebek
1
Kelebek Yazarlar
2
Kültür Sanat
2
Magazin
3
Magazin Televizyon
1
Magazin Yazarlar
7
Otoyaşam
4
POLİTİKA
1
Pasaj
1
Pazar
8
Sağlık
2
Serdar Devrim
3
Seyahat
1
Son Dakika
1
Teknoloji 2007
1
Yazarlar
90