Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

gazete iş ilanları

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

279  adet haber bulundu.


 • Yalçın BAYER

  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi - gazete iş ilanları
  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi07.01.2015
  YazarlarAKP ve yandaşları bir dönem yürürlükte olan, EMASYA (Emniyet Asayiş Yardımlaşma) protokolünden sürekli şikâyet ederlerdi.
 • Günübirlik Anadolu - gazete iş ilanları
  Günübirlik Anadolu28.12.2014
  EkonomiAçılan lüks şehir otelleri ile turizmin geliştiğini belirten Touristica Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Temel, “Türkler artık günübirlik ya da bir gece konaklamalı Anadolu’ya gidiyor.Yemek yiyip, lüks otelde kalıyor” dedi.
 • Ev almak isteyenlere çok önemli haber - gazete iş ilanları
  Ev almak isteyenlere çok önemli haber27.11.2014
  EkonomiTüketici, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak.Ön ödemeli konut satışında devir veya teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren 36 ayı geçemeyecek.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Hacı Gülben - gazete iş ilanları
  Hacı Gülben09.10.2014
  YazarlarGülben Ergen ve Erhan Çelik evlendikten sonra balayına gitmek yerine hacca gittiler ve hacı oldular.
 • Kamu avukatları: Hakkımızı helal etmiyoruz - gazete iş ilanları
  Kamu avukatları: Hakkımızı helal etmiyoruz02.10.2014
  EkonomiKamuda çalışan avukat ve hukukçular, mali ve özlük haklarının verilmesi için bugün eylem yaptılar.Ankara Abdi İpekçi Parkı'nda buluşan avukatlar, "Bize verilmeyen vekalet ücretlerimiz, bütçeye gelir kaydediliyor.Hakkımızı helal etmiyoruz" dediler.4 bin kamu avukatı adına Ankara'da bir araya gelen avukatlara, Türkiye Barolar Birliği Metin Feyzioğlu ile Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş da destek verdi.
 • Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema Sergisi açıldı - gazete iş ilanları
  Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema Sergisi açıldı25.09.2014
  Hayat"Yüzyıllık Aşk: Türkiye'de Sinema ve Seyirci İlişkisi" sergisi açıldı.Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, sinema mirasının korunmasının çok önemli olduğunu ve Türk sinema mirasının bugüne kadar iyi korunamadığını ve sinema hafızasının ciddi bir şekilde hasar gördüğünü belirterek, "Bunun korunmasıyla ilgili bir adım atıyoruz.Sinema Genel Müdürlüğümüz bünyesinde bir Sinema Arşiv Müzesi oluşturacağız" dedi.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - gazete iş ilanları
  Yetiş Ayşe09.06.2014
  Yazarlar
 • TEB Özel yönünü ‘meleklere’ çevirdi - gazete iş ilanları
  TEB Özel yönünü ‘meleklere’ çevirdi06.05.2014
  EkonomiTEB Özel, yönünü melek yatırımcılara çevirdi.TEB’in bireysel ve özel bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Melek yatırımını müşterilerimize finansal bir araç olarak sunuyoruz” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı - gazete iş ilanları
  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı24.04.2014
  YazarlarDÜNKÜ Hürriyet gazetesinde “Meclis’te soru önergesi-Hanginize inanalım” başlıklı haber yayınlandı.
 • Türk yok ithal işçi istiyoruz - gazete iş ilanları
  Türk yok ithal işçi istiyoruz17.04.2014
  EkonomiTürkiye'de bir taraftan işsizlikten bahsedilirken bir tarafta da işletmeler eleman bulamamaktan şikayetçi.Afyonkarahisar'da mermerciler, el ve gazete ilanları, afişler ve İŞKUR aracılığıyla çalıştıracak yeterli eleman bulamayınca, gözünü yurtdışına çevirdi.Sektörün işçi ihtiyacını karşılamakta zorlanan firmalar, hükümetten ithal işçi için destek bekliyor.
 • Atalay, seçim çalışmalarını anlattı - gazete iş ilanları
  Atalay, seçim çalışmalarını anlattı12.04.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin yerel seçim çalışmalarını anlattı.Bir psikiyatri profesörünün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Erdoğan'ın 8 mitingini izleyerek içerik analizi yaptığını anlatan Atalay, ''Başbakanımızın konuşmasının yüzde 65'i pozitif, Kılıçdaroğlu'nun söyleminin sadece yüzde 17'si pozitif'' dedi.
 • Şükrü KIZILOT

  Yağ ve bal çuvalındaki milyonluk sürpriz - gazete iş ilanları
  Yağ ve bal çuvalındaki milyonluk sürpriz23.03.2014
  YazarlarHEM DE ne sürpriz! Çuval açılıp, içinden çıkanları gören iş adamı, büyük bir şok yaşadı.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - gazete iş ilanları
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar27.02.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan Burdur'da açıklamalarda bulundu.
 • Çikolata alaturka - gazete iş ilanları
  Çikolata alaturka11.01.2014
  CumartesiÇikolatanın bu topraklarda bir mazisi var.Ama bugüne dek sisler arasında kalmıştı.Saint Joseph Lisesi’ndeki ‘Çikolatanın Öyküsü’ sergisi sisi dağıtıyor, meraklılarını tatlı mı tatlı bir yolculuğa çağırıyor.Serginin küratörü Saadet Özen ile konuştuk.
 • Kanserojen kırtasiye raporu - gazete iş ilanları
  Kanserojen kırtasiye raporu06.01.2014
  Ekonomiİyi haber: Güvensiz ürün oranı dörtte bire düştü.Kötü haber: Güvensizlerin yüzde 78’i yerli.Bakanlık, bu ürünleri ve markalarını açıklamaya hazırlanıyor.
 • Kanserojen kırtasiye raporu - gazete iş ilanları
  Kanserojen kırtasiye raporu06.01.2014
  Eğitimİyi haber: Güvensiz ürün oranı dörtte bire düştü.Kötü haber: Güvensizlerin yüzde 78’i yerli.Bakanlık, bu ürünleri ve markalarını açıklamaya hazırlanıyor.
 • YSK seçim yasaklarını açıkladı - gazete iş ilanları
  YSK seçim yasaklarını açıkladı05.12.2013
  GündemYüksek Seçim Kurulu (YSK), 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere ilişkin uygulama ve yasakları açıkladı.
 • İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı - gazete iş ilanları
  İngiliz ve ABD’liler Emlak GYO’yu kapıştı12.11.2013
  EkonomiEmlak Konut GYO, hisseleri için 3 günlük talep toplamada 3.25 milyar TL’ye ulaştı.Son 5 yılda Avrupa’da yapılan en büyük gayrimenkul halka arzında, hisselerin 2.3 katı talep gelirken ABD’li ve İngiliz yatırımcılar hisselerin yüzde 78’ini aldı.
 • Gürül Öğüt

  89 yıllık bankanın yıldönümü ilanları - gazete iş ilanları
  89 yıllık bankanın yıldönümü ilanları03.09.2013
  PasajCumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası, 1950’lerde başladığı her yıl kuruluş yıldönümü ilanı yayınlama alışkanlığını bugün de sürdürüyor.
 • Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor - gazete iş ilanları
  Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor05.08.2013
  EğitimTürkiye’de 9 üniversitede bulunan çağrı merkezi hizmetleri ön lisans programını geçen sene 1.020 öğrenci tercih etti.Öğrenciler bölümü tercih etme nedenini başta iş olanaklarının geniş olmasına bağlarken, insanlarla iletişim kurmayı sevdiklerini de söylediler.
 • Konut kredisinde sigorta zorunluluğu kalkıyor - gazete iş ilanları
  Konut kredisinde sigorta zorunluluğu kalkıyor28.05.2013
  EkonomiKonut kredilerinde hayat sigortası zorunluluğu kalkacak, sigorta yaptırmak isteyen istediği sigorta şirketine gidebilecek.Vatandaş tüketici kredisinden, maketten konut satışından 14 gün içinde vazgeçebilecek.Yapı ruhsatı almayan, maketten konut satamayacak.100 konutun üzerindeki projelerde müteahhit, ‘yapı tamamlama sigortası’ yaptırmak zorunda kalacak.Ayıplı malın, ayıpsızlığını satıcı ispatlayacak.Vatandaş, ayıplı malı 6 ay içinde iade edebilecek.Kapıdan satışlarda ‘cayma süresi’ 14 güne çıkacak; tarihi vatandaş el yazısıyla atacak! İnternetten telefona; paket turlardan gazete promosyonlarına elektrik, doğalgaz, su, telefon aboneliğine kadar tüketici lehine yeni değişiklikler geliyor.
 • Dönüşüm İstanbul'da fiyatları yüzde 50 artırabilir - gazete iş ilanları
  Dönüşüm İstanbul'da fiyatları yüzde 50 artırabilir17.05.2013
  Ekonomiİstanbul’da kentsel dönüşümle birlikte Zeytinburnu’ndan Kadıköy’e, Kağıthane’den Bağcılar’a, Şişli’den Pendik’e birçok ilçede binaların yıkımına başlandı.Uzmanlar, kentsel dönüşümle çehresi yenilenecek ilçelerde fiyatların yükseleceğini belirtiyor.Hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu, “İstanbul’da satılık konutların yıllık fiyat artışı yüzde 12’yi buldu.Dönüşümün hızlanmasıyla beraber bu artış yüzde 50’lere ulaşacaktır.Önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul’da konut fiyatları dünya metropolleriyle yarışacak” dedi.
 • Legacy.com, iAnnounce'u satın aldı - gazete iş ilanları
  Legacy.com, iAnnounce'u satın aldı11.05.2013
  TeknolojiAmerika'nın en çok ziyaret edilen 200 internet sitesinden biri olan ölüm ilanları portalı legacy.com, Avrupa'nın en büyük ölüm ilanları sitesi iAnnounce'ı satın aldı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Japonlar dün ayranla tanıştı - gazete iş ilanları
  Japonlar dün ayranla tanıştı20.03.2013
  YazarlarJaponya’da dün ilk kez ayran satışa sunuldu, karton kutulardaki ayranlar marketlere dağıtıldı.Bu noktaya gelene kadar yoğurt ve ayranın Japonya’da çok ilginç bir hikayesi var, bugün onu anlatayım size.
 • Radikal ‘Canlı Kırmızı’da bir ilk - gazete iş ilanları
  Radikal ‘Canlı Kırmızı’da bir ilk03.03.2013
  EkonomiGazete ve dergi reklamlarında yaratıcılığın desteklenmesi amacıyla 10 yıldır aralıksız sürdürülen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde her yıl tören sırasında canlı olarak gerçekleştirilen Radikal Canlı Kırmızı Ödülü’nde bu yıl bir ilk yaşandı.
 • Mehmet YAŞİN

  Meydanların en ünlüsü - gazete iş ilanları
  Meydanların en ünlüsü07.01.2013
  YazarlarNew York üçlemesinin ilk bölümünde Beşinci Cadde’yi anlatmıştım.Bu hafta sıra kentin simgelerinden Times Square’de.Bütün dünyanın gazete ve TV’lerde sık sık gördüğü bu meydan, şimdilerde yine tiyatro ve müzikallerin merkezi.
 • Erkan ÇELEBİ

  Teşhirin böylesi hiç görülmedi - gazete iş ilanları
  Teşhirin böylesi hiç görülmedi24.12.2012
  YazarlarGÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı, okul malzemeleriyle çocukların sağlığını tehlikeye atan firmalarla ilgili daha önce örneği olmayan bir uygulamayı devreye soktu.Kanserojen madde içeren ürünlerini piyasadan toplamayan firmaları gazetelere ilan vererek, tek tek teşhir eden Bakanlık ilanların faturasını da firmalara ödetiyor.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir medya patronunun hikayesi - gazete iş ilanları
  Bir medya patronunun hikayesi03.10.2012
  YazarlarŞEHRİN doğu kıyısında, taştan bir evde oturuyorlardı.
 • 2 ilan ve 4 insan - gazete iş ilanları
  2 ilan ve 4 insan10.09.2012
  FutbolJOHAN Cruyff, Louis Van Gaal, Kemal Merkit ve Gürsoylar.
 • Kaçağa ilandan takip - gazete iş ilanları
  Kaçağa ilandan takip03.09.2012
  EkonomiGazete ve internet ilanlarından veri tabanı oluşturan Maliye, mahalle mahalle sokak sokak emsal fiyat elde edecek.Vatandaş sattığı veya kiraladığı evin fiyatını beyan ettiğinde bu emsal fiyatla karşılaştırılacak.Yüzde 20’den fazla fark varsa işlem incelemeye alınıp ceza kesilecek.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Metro ilanları 1,5 milyon lira - gazete iş ilanları
  Metro ilanları 1,5 milyon lira18.08.2012
  YazarlarBütün gazetelerde yer alan Kadıköy-Kartal metrosunun açılış ilanlarının Posta’ya neden verilmediğini sormuştum.
 • Şükrü KIZILOT

  TTK değişikliği TBMM’de kabul edildi - gazete iş ilanları
  TTK değişikliği TBMM’de kabul edildi28.06.2012
  YazarlarYeni Türk Ticaret Kanunu ile bu kanunun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun’da değişiklik yapan yasa tasarısı, Salı gecesi TBMM’de kabul edilerek yasalaştı.
 • Yalçın BAYER

  3.sayfa sansürü - gazete iş ilanları
  3.sayfa sansürü27.05.2012
  YazarlarSON yıllarda Türkiye’de yeni bölge müdürlükleri açarak büyüyen Basın İlan Kurumu’nun (BİK) önderliğinde, Samsun’da yayın yapan 9 gazetecinin temsilcisi bir araya gelip ‘tehdit, şantaj, şiddet, dolandırıcılık, kapkaç, hırsızlık, kaza, adam öldürme, intihar, cinsel istismar, tecavüz, toplumu psikolojik baskı altına alabilecek haber, ahlaki değerleri sarsıp insanlığı erozyona uğratacak’ haberlere 3.sayfalarında yer vermeme kararı aldı.Dün bu haberi ibretle okuduk.Amaç, 3.sayfa algısını değiştirip benzer haberleri gazetenin diğer sayfalarında yayınlamak(mış).
 • EPDK, akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı: 24 şirkete 6.2 milyon TL ceza - gazete iş ilanları
  EPDK, akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı: 24 şirkete 6.2 milyon TL ceza23.05.2012
  EkonomiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), akaryakıt bayilerine ceza yağdırdı.İncelemeler sonrasında 24 şirkete toplam 6 milyon 210 bin 980 TL’lik ceza kesen EPDK, 66 şirketten ise savunma istedi.
 • Yalçın BAYER

  Türk milleti nankör mü oldu - gazete iş ilanları
  Türk milleti nankör mü oldu11.05.2012
  Yazarlar12 Eylül’ü ancak 11 Eylül’ü ve öncesini yaşayanlar değerlendirebilir.En az 50 yaşında olunmalı.Öyle kuru demokrasi laflarıyla, vatan millet nutuklarıyla konuşulmaz.Meclis, aylardır cumhurbaşkanını bile seçememişti.Ne olacaktı, anarşi ortamı, ölümler, yakıp yıkmalar sürmeli miydi? Bu davayı çoğu kişi haksız bulmaktadır.
 • İTO’dan Yenişehir Ticaret Merkezi’ne müşteri servisi - gazete iş ilanları
  İTO’dan Yenişehir Ticaret Merkezi’ne müşteri servisi24.04.2012
  EgeİZMİR Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Yenişehir Ticaret Merkezi için “Ticareti Canlandırma Projesi” yürüttüklerini belirterek, “Bu kapsamda 24 Nisan’dan itibaren Yenişehir ile Konak arasında ücretsiz müşteri servisi uygulaması başlatıyoruz.TV’lerde tanıtım filmleri de yayınlanmaya başlayacak.Bu tanıtımı gazete ve bilboard ilanları ile de destekleyeceğiz.Ayrıca çarşıya İzmirlilerin kolay ulaşımı için de yine ücretsiz müşteri servisi uygulamasını başlatıyoruz.Deneme seferlerine başlayan servis 24 Nisan-19 Mayıs arasında Konak-Yenişehir Ticaret Merkezi güzergahında pazar dışında her gün 10.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.Verim alınırsa devam edeceğiz” dedi.
 • İTO'dan müşteri servisi - gazete iş ilanları
  İTO'dan müşteri servisi23.04.2012
  Egeİzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş " 24 Nisan'dan itibaren Yenişehir ile Konak arasında ücretsiz müşteri servisi uygulaması başlatıyoruz" dedi.
 • 98 milyon liralık halka arzda gözler Mahkeme’de - gazete iş ilanları
  98 milyon liralık halka arzda gözler Mahkeme’de09.02.2012
  EkonomiBorsaya gelmeye hazırlanan Özak Gayrimenkul'ün halka arzında sorun çıktı.Dün başlayan ve yarın sona erecek olan halka arz sürecine, diğer ortağın başvurusu üzerine mahkemeden durdurma kararı geldi.Sermaye Piyasası Kurulu ise bu sabah itibariyle mahkemeye savunmasını sundu.Gün içinde mahkemenin halka arzın devam edip etmeyeceği ile ilgili son kararı vermesi bekleniyor.
 • ‘Bakanlığa mektup’ imzası attılar, adlarına verilen ilana şaşırdılar - gazete iş ilanları
  ‘Bakanlığa mektup’ imzası attılar, adlarına verilen ilana şaşırdılar14.01.2012
  EkonomiNiğde ve Kayseri’deki bazı ziraat odalarının başkanları, dün kendi imzalarıyla gazetelerde yer alan, “Başbakan’a açık mektup” ilanlarını görünce şaşırdı.Söz konusu ziraat odalarının yöneticileri, “İsmet Şeker isimli şahıs bize ‘Tarım Bakanlığı yetkililerine verilmek üzere’ bir mektup imzalattı.İlan verileceğinden haberimiz yoktu, şaşırdık” dedi.
 • Kırmızı Bölge Reklam Ödülleri’nde beğendiğiniz ilanı internetten oylayın - gazete iş ilanları
  Kırmızı Bölge Reklam Ödülleri’nde beğendiğiniz ilanı internetten oylayın01.12.2011
  AnkaraKırmızı Reklam Ödülleri’nin, İstanbul dışındaki reklamcı ve reklamverenlere ulaşmak amacıyla başlattığı Kırmızı Bölge projesinde okurlarımız da oy verme fırsatı buldu.Bu yıl ilk kez uygulanan Kırmızı Reklam Ödülleri İnternet Sergisi ile siz de bu heyecana ortak olabilir, beğendiğiniz ilanları oylayabilirsiniz.
 • Yalçın BAYER

  Roth Türkiye’de siyaset yapsa. - gazete iş ilanları
  Roth Türkiye’de siyaset yapsa.19.10.2011
  YazarlarYEŞİLLER Eşbaşkanı Claudia Roth çok tecrübeli bir siyasetçi.Hemen herkesi etkiliyor.Alman-Türk Dostluk Federasyonu’nun ‘politika’ ödülünü alırken, Türkiye’nin AB’ye tam üye yapılmamasını eleştirdi.
 • Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi - gazete iş ilanları
  Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi22.09.2011
  Egeİzmir’de, gazetelere eleman ilanı verdikten sonra başvuruda bulunanları, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve işlemler için 400-2 bin TL alarak dolandıran H.H.M.ve eşi L.M., ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • Bakan Yıldırım 'uzun tutukluluktan' yakındı - gazete iş ilanları
  Bakan Yıldırım 'uzun tutukluluktan' yakındı10.09.2011
  GündemTürkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanlar Konseyi Toplantısı’na katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, gazetecilere ve yargıya önemli mesajlar verdi.Türkiye’de tutukluluk sürelerinin uzunluğuna ilişkin eleştirilere değinen Binali Yıldırım, "Tutukluluk konusunda kısa sürede hükme dönüşmemesi hepimizin vicdanını yaralıyor.Konuştuğun zaman 'yargıya müdahale' konuşmadığın zaman 'nerdesin' diyorlar" dedi.
 • Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta - gazete iş ilanları
  Ticari reklamcılığın tarihi bu kitapta06.09.2011
  Gündemİstanbul Ticaret Odası (İTO), "İlan-ı Ticaret-Resimli İlanlar Perspektifinde Osmanlı'dan Cumhuriyet'e İstanbul Ticaret Hayatı" kitabını yayınladı.
 • Ömür GEDİK

  Sertab niye bu kadar sakin? - gazete iş ilanları
  Sertab niye bu kadar sakin?30.08.2011
  Magazin YazarlarRauf Tamer, Posta’daki “Ölçüye Dikkat” başlıklı yazısında “Sertab’ı bile kategorize edenler” demişti, umudunu yitirmenin cümlesi olarak.
 • İsrail’de ‘Antalya’ya dönüş’ manşeti devreye girdi, 420 otobüse ‘Türkiye’ giydirecek - gazete iş ilanları
  İsrail’de ‘Antalya’ya dönüş’ manşeti devreye girdi, 420 otobüse ‘Türkiye’ giydirecek11.07.2011
  Ekonomiİsrail-Türkiye ilişkilerini iki ülkenin turizm çalışmalarının yumuşatması bekleniyor.İsrail’in en çok okunan Yediot Ahronot Gazetesi, “Antalya’ya Dönüş” başlıklı bir haber hazırlayarak, manşetine taşıdı.Türkiye ise 400 bin dolarlık bir bütçeyle İsrail’de 420 otobüsü reklamlarla giydirmeye ve gazetelere ilan vermeye hazırlanıyor.
 • Gündüz iş akşam eylem gece eğlence - gazete iş ilanları
  Gündüz iş akşam eylem gece eğlence12.06.2011
  Pazarİktidardaki sosyalist PASOK hükümetinin Başbakan Yardımcısı Teodoros Pangalos, parlamentoda konuşurken bir ara bakışlarını ana muhalefetteki merkez-sağcı Yeni Demokrasi partisi milletvekillerine çevirdi ve Yunanistan’ın neden bu hale düştüğünü iki kelimeyle itiraf etti: “Ta Fagame mazi.” Yani, “Siz ve biz paraları birlikte yedik.”
 • Şükrü KIZILOT

  Torba Yasa’da başvuru süresi uzatılmalı - gazete iş ilanları
  Torba Yasa’da başvuru süresi uzatılmalı21.04.2011
  Yazarlar“CUMHURİYET tarihinin en kapsamlı af yasası” olarak adlandırılan Torba Yasa, milyonlarca vergi mükellefi ve sade vatandaşı yakından ilgilendiriyor.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Her ayın ilk haftası müzeler bedava - gazete iş ilanları
  Her ayın ilk haftası müzeler bedava06.04.2011
  Magazin YazarlarParis’te böyle bir uygulama olduğunu bilmiyordum, geçen gün Paris üzerine bir program izlerken öğrendim.
 • Kırmızı’ya bölgeler de katıldı, tüm Türkiye’de ‘yaratıcı’lığın önü açıldı - gazete iş ilanları
  Kırmızı’ya bölgeler de katıldı, tüm Türkiye’de ‘yaratıcı’lığın önü açıldı30.03.2011
  EkonomiBu yıl 8’incisi düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne 1600’ün üzerinde başvuru yapıldı.Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, “Bu ilginin nedeni Kırmızı’nın hiçbir gizli gündemi olmadan Türk reklam sektörüne katkı sağlaması ve yaratcılığın önünü açması” dedi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Sonraki »
Son Sayfa » »