Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : fethullah gulen >>
2.601  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Ekrem Dumanlı’ya bunları sordular - fethullah gulen

  Ekrem Dumanlı’ya bunları sordular18.12.2014

  GÜNDEM

  Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde İstanbul Cumhuriyet Savcısı Fuzuli Aydoğdu’ya 22 sayfalık ifade verdi.
 • Kaset diyeti ödüyorlar - fethullah gulen

  Kaset diyeti ödüyorlar17.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 17 Aralık’ın yıldönümünde Fethullah Gülen’e seslenerek, “Gazetelerden alınan kendi takımı için ‘Onların yerinde olmak isterdim’ diyor.Senin elini kolunu bağlayan yok ki, gel onların yanına.Çoktandır sana ‘Gel’ diyoruz zaten” dedi.Vatandaşlara, “17 Aralık’ta kimlerin yan yana durduğunu görün.Birbirlerine diyet ödüyorlar diyet.Kasetlerin diyetlerini ödüyorlar” diyen Erdoğan, Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattı açılışında özetle şunları söyledi:
 • Ahmet HAKAN

  Allah’a şükür ki hükümet ile Cemaat savaş halinde - fethullah gulen

  Allah’a şükür ki hükümet ile Cemaat savaş halinde17.12.2014

  YAZARLAR

  CEMAAT, Muş’ta faaliyet gösteren gariban bir İslami gruba kumpas kurmuş.
 • Akif BEKİ

  ‘Darbeci gazeteciler’ listesi veren ‘özgür basın’ - fethullah gulen

  ‘Darbeci gazeteciler’ listesi veren ‘özgür basın’17.12.2014

  YAZARLAR

  ‘EL Kaide bağlantılı Tahşiye örgütü’ diye bir kumpas kurulabileceğini ilk haber veren Fethullah Gülen.Daha dosyası açılmadan uyarıda bulunuyor.
 • Aziz Yıldırım: Benden böyle bir şey duydunuz mu! - fethullah gulen

  Aziz Yıldırım: Benden böyle bir şey duydunuz mu!17.12.2014

  Futbol

  Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat’ın 3 Temmuz sürecine ilişkin iddiaları üzerine, “Sizden 50 milyon dolar istendiği doğru mu” diye sorduğumuz Aziz Yıldırım, “Bunu kim söylediyse ona sorun” karşılığını verdi.
 • Ateş BAKAN

  Tekme, Güvercin ve Selpak… - fethullah gulen

  Tekme, Güvercin ve Selpak…17.12.2014

  YAZARLAR

  “Adalete Fener yakmak” için Anıtkabir’e gelen sarı kırmızılı formalıların ayrı bir yeri vardır bende; Unutmam!
 • Türkiye'yi sarsan iddiaya bir cümlelik cevap - fethullah gulen

  Türkiye'yi sarsan iddiaya bir cümlelik cevap17.12.2014

  Futbol

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, spor yazarı Atilla Gökçe'nin, Duygun Yarsuvat'ın ağzından aktardığı, "Fethullah Gülen grubu, Aziz Yıldırım'dan 50 milyon dolar istedi.Aziz Yıldırım da Fenerbahçe de bu parayı vermedi.Ondan sonra malum süreç başladı" iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.
 • Fethullah Gülen'in avukatı: Duygun Yarsuvat'ı dava edeceğiz - fethullah gulen

  Fethullah Gülen'in avukatı: Duygun Yarsuvat'ı dava edeceğiz17.12.2014

  Futbol

  Fethullah Gülen'in avukatı Nurullah Albayrak, Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın, Gülen Grubu'na mensup bazı kişilerin 3 Temmuz 2011 öncesi Aziz Yıldırım'dan 50 milyon dolar istediği ve sonrasında Şike Operasyonu başlatıldığı yönündeki iddiasını yalanladı.Albayrak, Yarsuvat hakkında dava açacaklarını duyurdu.
 • Turanlı: Gözaltı süresi cezalandırmaya dönüştü - fethullah gulen

  Turanlı: Gözaltı süresi cezalandırmaya dönüştü17.12.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL merkezli 13 ilde düzenlenen 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın avukatı Fikret Turan sürece ilişkin yaptığı açıklamada, müvekkilinin 4 gündür hiçbir işlem yapılmaksızın keyfi olarak bekletildiğini söyledi.Turan "Şu aşama böyle boş bir soruşturma ile 4 gün boyunca bekleten irade Hidayet bey hakkında tutuklama kararı verirse buna şaşırmıyoruz biz." dedi.
 • Wall Street Journal: Erdoğan bu konuda son derece ciddi - fethullah gulen

  Wall Street Journal: Erdoğan bu konuda son derece ciddi17.12.2014

  DÜNYA

  ABD'nin Wall Street Journal gazetesinin bugünkü iki başyazısından biri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, diğeri ise Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ayırdı.Erdoğan ile ilgili yazıda 14 Aralık operasyonu ele alınırken, Cumhurbaşkanı'nın "Türkiye'nin düşmanları tarafından kurulan tuzakları bozuyoruz" sözleri hatırlatıldı ve şöyle denildi: Bu sözler kulağa paranoyakça gelebilir.Ancak Türkiye'nin Cumhurbaşkanı bu konuda son derece ciddi.
 • 3 Temmuz'un 50 milyon dolarlık sırrı - fethullah gulen

  3 Temmuz'un 50 milyon dolarlık sırrı17.12.2014

  Futbol

  Duayen spor yazarı Atilla Gökçe, bugün Milliyet Gazetesi'nde yayımlanan yazısında Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın, 3 Temmuz 2011'deki Şike Operasyonu hakkındaki şok iddiasını yazdı: “Fethullah (Gülen) grubu, Aziz Yıldırım’dan 50 milyon dolar istedi.Aziz Yıldırım da Fenerbahçe de bu parayı vermedi.Ondan sonra malum süreç başladı.Henüz sonlanmayan bir süreç."
 • Fethullah Gülen'le ilgili kritik açıklama - fethullah gulen

  Fethullah Gülen'le ilgili kritik açıklama16.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ÇAD Başbakanı Kalzeube Payimi Deubet ile ortak basın toplantısı düzenledi.Başbakanlık'ta gerçekleştirilen basın toplantısında Davutoğlu, 14 Aralık operasyonu kapsamında Fethullah Gülen hakkında kırmızı bülten hazırlığı olup olmadığı sorusu için, "Fethullah Gülen ile de ilgili soruşturma neyi gerektiriyorsa mutlaka yargı onun gereğini yapacak.Bizim buradan şu veya bu yorumda bulunmamız doğru değil ancak yargı süreci içinde bir talep söz konusu olursa kırmızı bülten veya diğerleri, herhangi bir suç söz konusu olduğunda hangi işlem yapılıyor ise hiçbir ayrım gözetmeden eşit durumdaki bir vatandaşa ne uygulama yapılırsa o yapılır.Bu konuda da kararlılığımız kesindir" dedi.
 • Gülen ve Tahşiyeciler ‘tesettür’den çelişti - fethullah gulen

  Gülen ve Tahşiyeciler ‘tesettür’den çelişti16.12.2014

  GÜNDEM

  TAHŞİYECİLER adlı grubun lideri olduğu suçlamasıyla 17 ay cezaevinde tutuklu kalan emekli imam Mehmet Doğan (70), kendilerine tuzak kurulduğunu iddia etti.
 • Gerekirse Gülen için kırmızı bülten çıkar - fethullah gulen

  Gerekirse Gülen için kırmızı bülten çıkar16.12.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 14 Aralık soruşturmasının şikâyetle başlayan yargı süreci olduğunu belirterek şunları söyledi: “Yargı süreci insan hakları ihlali bakımından bir dönüm noktasıdır.Yürütülen süreç basın özgürlüğünü kısıtlayıcı bir faaliyet değildir.Suçların örtülmesi için basın özgürlüğü alanına çekilmektedir.Bu tamamıyla hukuki bir süreçtir, yapılması gereken ne ise yapılacaktır.Basın özgürlüğü kısıtlanıyorsa ona da karşı geliriz.AB’nin tepkisi hukuk devleti ile bağdaşmaz.
 • Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın - fethullah gulen

  Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın16.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu’yla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki göstererek, Fethullah Gülen’e çağrıda bulundu.
 • Dizi senaristlerine 'karanlık kurul' sorusu - fethullah gulen

  Dizi senaristlerine 'karanlık kurul' sorusu16.12.2014

  GÜNDEM

  Üç gün önce onaylanan yasadaki ‘makul şüphe’ düzenlemesiyle yapılan 14 Aralık operasyonunda suçlanan dizi senaristlerine cemaat lideri Fethullah Gülen’le tanışıp tanışmadıkları ve dizide geçen ‘Karanlık Kurul’ soruldu.Sorulara cevap veren Tek Türkiye dizisi Naci Çelik Bersoy serbest bırakıldıktan sonra, "Bir takım terör örgütü diye anlattıkları bir şeyi sordular.Bilmiyorum dedim.Valla böyle bir şey yoktur tarihte.Yani filmden dolayı sansürlemeler olmuştur, ama tutuklama hiç olmamıştır” dedi.
 • Operasyon nedeni - fethullah gulen

  Operasyon nedeni16.12.2014

  GÜNDEM

  14 Aralık’ın gerekçesi olarak gösterilen ‘Tahşiyeciler Cemaati’nin lideri Mehmet Ali Doğan, 25 yıl boyunca Muş’ta imamlık yaptı.İleri derecede görme kaybı bulunan Doğan, 2010’daki operasyon sonrasında 17 ay tutuklu kaldı.Doğan ve arkadaşları için iddianamede, “Direkt El Kaide’yle bağlantıları görünmese de aynı amaçla ülkemizde eylemler gerçekleştirdikleri görülmektedir” denilmişti.
 • Ahmet HAKAN

  Beceriksizlik açısından 8 maddede operasyon - fethullah gulen

  Beceriksizlik açısından 8 maddede operasyon15.12.2014

  YAZARLAR

 • Ayşe ARMAN

  Kadınları hiçe sayan rezil anlayış - fethullah gulen

  Kadınları hiçe sayan rezil anlayış15.12.2014

  YAZARLAR

  ÖNCE gazeteci arkadaşım Kübra Par’ı tebrik ediyorum.Parlak röportajlarına Tuğrul İnançer’le yaptığı söyleşiyi de ekledi.
 • ‘Bombalı’ Tahşiyeciler - fethullah gulen

  ‘Bombalı’ Tahşiyeciler15.12.2014

  GÜNDEM

  EMNİYET kaynaklarına göre, 14 Aralık Operasyonu’nun gerekçesi 2009’daki Tahşiye Cemaati operasyonuyla ilgili iddialara dayanıyor.
 • Arınç: 32'nci isim yok - fethullah gulen

  Arınç: 32'nci isim yok15.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Arınç, 14 Aralık operasyonu ile ilgili olarak hakkında gözaltı kararı bulunan 32'nci ismin Fethullah Gülen olup olmadığı sorusu için "Soruşturma dosyası kapsamında bir kısım medya mensupları ve emniyet görevlilerinin sahte delil üreterek sözde tahşiye suç örgütü hakkında soruşturma yaptıklarının tespiti üzerine bu soruşturma kapsamında 31 isimden müteşekkil bunlara yönelik olarak silahlı terör örgütü kurmak, yönetmek, üyesi olmak, örgüt kapsamında sahtecilik, iftira suçlarından ifadeleri alınmak üzere şüpheli sıfatıyla gözaltına alınmaları talimatı verilmiştir.Burada bir 32'nci isim yok" dedi.
 • 14 Aralık operasyonu onun şikayetiyle başlamış - fethullah gulen

  14 Aralık operasyonu onun şikayetiyle başlamış15.12.2014

  GÜNDEM

  14 Aralık operasyonu çerçevesinde, 37 kişi hakkındaki soruşturmanın, daha önce terör örgütü üyeliği suçundan açılan bir davada tutuklu yargılanan dönemin Tahşiye Yayınevi'nin sahibi Mehmet Nuri Turan'ın şikayeti üzerine başlatıldığı öğrenildi.
 • Gülerce'den ifade sonrası açıklama - fethullah gulen

  Gülerce'den ifade sonrası açıklama15.12.2014

  GÜNDEM

  Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, 14 Aralık soruşturması kapsamında ifade verdikten sonra açıklama yaptı.
 • Koza Grubu hisselerinde hareketlilik - fethullah gulen

  Koza Grubu hisselerinde hareketlilik15.12.2014

  EKONOMİ

  14 Aralık soruşturmasının ardından ilk işlem gününde cemaate yakınlığı ile bilinen Koza grubunun iki şirketinde hisselerde sert düşüş yaşandı.Koza Altın ve İpek Doğal Enerji hisseleri bugün açılışta sert düşüş yaşayarak yüzde 4'ün üzerinde değer kaybetti.Koza Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek bu yıl içerisinde verdiği bir röportajda, Fethullah Gülen'i kast ederek “Hocaefendinin bir tebessümüne tüm malımı bağışlarım” demişti.
 • Fethullah Gülen: Demek ki doğru yoldasınız - fethullah gulen

  Fethullah Gülen: Demek ki doğru yoldasınız15.12.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen, 'Demek ki doğru yoldasınız' başlıklı yeni sohbetinde14 Aralık operasyonuyla ilgili mesajlar verdi.
 • 14 Aralık operasyonu - fethullah gulen

  14 Aralık operasyonu14.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık 2013’teki rüşvet ve yolsuzluk soruşturmalarının yıldönümüne, Türkiye yeni bir operasyon haberiyle uyandı.İstanbul başta olmak üzere birçok ilde dün sabah başlayan operasyonda Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile Terörle Mücadele Şubesi’nin eski yetkililerinin de aralarında bulunduğu 31 kişi hakkındaki gözaltı kararları uygulamaya konuldu, gece olduğunda 27 şüpheli, Emniyette'ydi.
 • İkinci perdeyi açtı - fethullah gulen

  İkinci perdeyi açtı14.12.2014

  DÜNYA

  İNGİLİZ yayın kuruluşu BBC’nin internet sitesinde Mark Lowen imzasıyla yazılan analizde, operasyonun Türkiye'nin yakın tarihinin en büyük yolsuzluk skandalının birinci yıldönümü arifesinde gerçekleştiği belirtildi.
 • Tahşiyeciler kimdir? - fethullah gulen

  Tahşiyeciler kimdir?14.12.2014

  GÜNDEM

  14 Aralık operasyonunun nedeni Anadolu Ajansı kaynaklarına göre 'Tahşiyeciler Operasyonu'.4 yıl önce 122 kişiye yönelik yapılan operasyonda Tahşiyecile grubunun, El Kaide'ye yakın olduğu iddia edilmişti.Peki Tahşiye nedir? Tahşiyeciler kimdir? İşte cevabı.
 • Dış basın '14 Aralık operasyonu'nu böyle gördü - fethullah gulen

  Dış basın '14 Aralık operasyonu'nu böyle gördü14.12.2014

  DÜNYA

  Zaman Gazetesi'ne yapılan gözaltı operasyonu, erken saatlerde gerçekleşmesine rağmen uluslararası haber ajansları tarafından da duyuruldu.
 • Kardeş Ergin’e hakaret cezası - fethullah gulen

  Kardeş Ergin’e hakaret cezası14.12.2014

  GÜNDEM

  Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’in kardeşi Vedat Ergin’in, Kandıra Asliye Ceza Mahkemesi’nce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Fethullah Gülen ve Kandıra F Tipi Cezaevi Müdürü Adem Tatlısoy’a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada karar çıktı.
 • Tamamen algı operasyonu - fethullah gulen

  Tamamen algı operasyonu12.12.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen, ülke genelinde 150’si gazeteci olmak üzere 400 kişinin gözaltına alınacağı iddialarını herkul.org’da yayınlanan sohbetinde yorumladı.
 • Fethullah Gülen'den operasyon açıklaması - fethullah gulen

  Fethullah Gülen'den operasyon açıklaması12.12.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen, Fuat Avni adlı twitter kullanıcısının iddia ettiği, başta Zaman ve Bugün gazetesi çalışanları olmak üzere cemaate yakın çok sayıda kişinin gözaltına alınacağı yönündeki haberler hakkında konuştu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Üst akıl mı ast akıl mı? - fethullah gulen

  Üst akıl mı ast akıl mı?04.12.2014

  YAZARLAR

  HAVUZ medyasında yazılanlara göre Başbakan Ahmet Davutoğlu’na bir rapor verilmiş.
 • Askeri savcı, sivil savcıyı ziyaret etti - fethullah gulen

  Askeri savcı, sivil savcıyı ziyaret etti03.12.2014

  GÜNDEM

  Genelkurmay Askeri Savcısı Kurtuluş Kaya, Fethullah Gülen cemaatine yönelik soruşturmayı sürdüren savcı Serdar Coşkun’u makamında ziyaret etti.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ben taziyede bulundum - fethullah gulen

  Ben taziyede bulundum02.12.2014

  YAZARLAR

  FETHULLAH Gülen’in kardeşi Seyfullah Gülen vefat etti.
 • Ahmet HAKAN

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı! - fethullah gulen

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı!01.12.2014

  YAZARLAR

  YÜZDE 10 seçim barajı, tam bir oy hırsızlığıdır.
 • Yarbay Ali Tatar'ın ailesinden 'kumpas' şikayeti - fethullah gulen

  Yarbay Ali Tatar'ın ailesinden 'kumpas' şikayeti01.12.2014

  GÜNDEM

  Yarbay Ali Tatar’ın eşi Nilüfer Tatar ve ağabeyi Ahmet Tatar sabah saatlerinde İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Bülent Başar’a yaklaşık 2 saat ifade verdi.İfadenin ardından adliye önünde açıklama yapan Abi Ahmet Tatar, "Bugün buraya bu kumpasların şikayeti amacıyla geldik.Bildiğiniz gibi bize büyük bir hukuksuzluk yaşatıldı bu süreçte.Ve bu hukuksuzluğun sonucunda biz kardeşimizi kaybettik" dedi.
 • Gülen’in kardeşini böyle uğurladılar - fethullah gulen

  Gülen’in kardeşini böyle uğurladılar30.11.2014

  GÜNDEM

  KALP ve solunum yetmezliği nedeniyle 72 yaşında vefat eden Fethullah Gülen’in kardeşi Seyfullah Gülen, dün Erzurum’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • Cemaat TSK’da at koşturuyor - fethullah gulen

  Cemaat TSK’da at koşturuyor30.11.2014

  GÜNDEM

  Haşim Bey ‘Yargıtay’da Cemaat hâkim’ dedi.Ben de bu süreci yaşayan eski bir savcı olarak ve Askeri Yargıtay ve Askeri Yüksek İdari Mahkemesi’nin tamamen Cemaat’in kontrolü halinde olduğuna dair birçok yayına göre diyorum ki: Cemaat’in şu an en güçlü olduğu kurum TSK’dır.
 • Fethullah Gülen'in kardeşi toprağa verildi - fethullah gulen

  Fethullah Gülen'in kardeşi toprağa verildi30.11.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen'in kardeşi Seyfullah Gülen'in cenazesi, Erzurum'da defnedildi.
 • Fethullah Gülen'in kardeşi vefat etti - fethullah gulen

  Fethullah Gülen'in kardeşi vefat etti28.11.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen'in kardeşi Seyfullah Gülen,(72) Erzurum'da bir süredir tedavi gördüğü Özel Şifa Hastanesi'nde sabah saatlerinde vefat etti.
 • Generallerle CD savcıda - fethullah gulen

  Generallerle CD savcıda26.11.2014

  GÜNDEM

  ''Sayın savcılığınız tarafından yürütülen TSK’daki Fethullah Gülen Cemaati’nin örgütlenmesinin delili olan CD’yi sizlere izlettim.Söz konusu videoda açıkça görüldüğü üzere Gülen’in generallerle görüştüğü, kendisi ile görüşen generallerin Cemaat mensubu olduğu, TSK’dan kendilerini daha fazla gizlemek istemedikleri ortaya çıkmıştır.Gülen o dönem itibariyle daha erken olduğunu, gizliliğe devam edilmesi gerektiğini söylemiştir.Bütün soruşturma dosyası bir tarafa, salt bu video Gülen Cemaati’nin TSK içerisinde örgütlendiğini çok açık bir şekilde ortaya koymuştur.''
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - fethullah gulen

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)25.11.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  50 yıl öncesinden ışınlanmış gibi - fethullah gulen

  50 yıl öncesinden ışınlanmış gibi24.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği’nin düzenlediği Kadın ve Adalet konulu toplantıda konuştu.
 • Ödülü aldı ama geceye gitmedi - fethullah gulen

  Ödülü aldı ama geceye gitmedi22.11.2014

  DÜNYA

  ABD Başkanı Barack Obama tarafından Adalet Bakanlığı’na atanan Brooklyn Bölge Savcısı Loretta Lynch, Gülen Hareketi tarafından New York’un ünlü Plaza Oteli’nde onuruna verilen Gala Yemeği’ne son anda katılmadı.
 • Böcek iddianamesi tamam 13 kişiye casusluk suçlaması - fethullah gulen

  Böcek iddianamesi tamam 13 kişiye casusluk suçlaması18.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde çalışma ofislerinde bulunan dinleme cihazlarıyla ilgili olarak sürdürülen soruşturma tamamlandı.
 • Önder Aytaç gözaltına alındı - fethullah gulen

  Önder Aytaç gözaltına alındı13.11.2014

  GÜNDEM

  Fethullah Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen ve bir dönem Polis Akademisi’nde öğretim üyeliği de yapan gazeteci- yazar Önder Aytaç, dün Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı.Aytaç, sabah çıkartıldığı adliyede serbest bırakıldı.
 • Ahmet HAKAN

  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler - fethullah gulen

  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler11.11.2014

  YAZARLAR

  Haftanın konuğu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı.
 • Ahmet HAKAN

  Saat 9’u 5 geçiyordu ben ayağa kalkmadım - fethullah gulen

  Saat 9’u 5 geçiyordu ben ayağa kalkmadım10.11.2014

  YAZARLAR

  YER: Teşvikiye.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş! - fethullah gulen

  Ne kuvvetli bir sigorta imiş!03.11.2014

  YAZARLAR

  HÜSEYİN Gülerce, Fethullah Gülen cemaatinin en önemli isimlerinden biriydi.Zaman gazetesinden cemaat–hütkümet kavgası nedeniyle ayrıldı ve Ahmet Hakan ile ayrıntılı bir söyleşi yaptı, Hürriyet’te okumuş olmalısınız.

Yıllara göre
2014
444
2013
254
2012
128
2011
139
2010
223
2009
207
2008
218
2007
119
2006
102
2005
105
2004
86
2003
59
2002
59
2001
48
2000
137
1999
164
1998
90
1997
19


Yazarlara göre

127
Adnan KAYA
1
Ahmet Arsan
10
Ahmet HAKAN
258
Akif BEKİ
7
Ali Atıf BİR
4
Ateş BAKAN
2
Ayşe ARMAN
22
Bekir COŞKUN
35
Cengiz SEMERCİOĞLU
7
Cengiz ÇANDAR
19
Cenker TEZEL
1
Cüneyt ÜLSEVER
39
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Doğan HIZLAN
2
Ebru ÇAPA
3
Emin ÇÖLAŞAN
43
Enis BERBEROĞLU
37
Erdal SAĞLAM
1
Erman TOROĞLU
1
Ertuğrul ÖZKÖK
76
Eyüp CAN
2
Fatih ALTAYLI
27
Fatih ÇEKİRGE
8
Ferai TINÇ
2
Gila BENMAYOR
2
Gülse BİRSEL
1
Gülçin TELCİ
3
Hadi ULUENGİN
19
Haluk KALAFAT
2
Hüseyin YAYMAN
2
Kanat ATKAYA
6
Kurthan FİŞEK
2
Mehmet Ali BİRAND
22
Mehmet Y. YILMAZ
87
Melis ALPHAN
1
Metehan Demir
1
Muharrem SARIKAYA
4
Murat BARDAKÇI
5
Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
1
Nuray MERT
2
Oktay EKŞİ
23
Oya BERBEROĞLU
2
Pakize SUDA
3
Pako'nun Sayfası
1
Rahmi TURAN
2
Rauf TAMER
2
Sedat ERGİN
30
Sedat Ergin
3
Sefer LEVENT
1
Serdar TURGUT
1
Seçkin TÜRESAY
1
Soner YALÇIN
5
Taha AKYOL
10
Tolga TANIŞ
10
Tolga Tanış
2
Tufan TÜRENÇ
11
Uğur DÜNDAR
1
Vahap MUNYAR
8
Verda ÖZER
1
Yalçın BAYER
102
Yalçın DOĞAN
12
Yasin Girgin
1
Yener SÜSOY
6
Yurtsan ATAKAN
3
Yılmaz ÖZDİL
16
Zeynep ATİKKAN
2
Zeynep GÖĞÜŞ
2
Ömür GEDİK
1
Özdemir İNCE
26
İlhan SÖYLER
1
İlter TÜRKMEN
2
İsmet BERKAN
16
İsmet ORHAN
1
İsmet SOLAK
24
İzzet ÇAPA
1
Şükrü KÜÇÜKŞAHİN
10


Bölümlere göre
Anasayfa
41
Ankara
1
Avrupa
19
Avrupa 2013 v2
10
Cumartesi
2
DÜNYA
4
Dünya
38
DİĞER HABERLER
19
EKONOMİ
1
Ege
6
Ekonomi
36
Eğitim
9
Futbol
8
Gezi Haberleri
1
GÜNDEM
31
Gündem
524
Gündem2008
382
Hayat
3
Kelebek
3
Kelebek Magazin
1
Kelebek Yazarlar
1
Kültür Sanat
7
Magazin
10
Magazin Hattı
1
Magazin Yazarlar
16
POLİTİKA
28
Pasaj
2
Pazar
36
Planet
84
Politika
2
Serdar Devrim
13
Seyahat
3
Son Dakika
18
Spor
6
Spor Futbol
6
Teknoloji 2007
1
WEBTV
4
YAZARLAR
17
Yazarlar
1.094

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa