Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : emlak >>
9.474  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Vergiyi 10 yıla yayın - emlak

  Vergiyi 10 yıla yayın22.12.2014

  EKONOMİ

  İnşaatçılar Bakan Nihat Zeybekci’den rant desteği istedi.
 • Basın Ekspres’te kampanya - emlak

  Basın Ekspres’te kampanya20.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde Kuyaş Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Vizyon Park projesi, cadde dükkânların için bir kampanya hazırladı.
 • Ruslar Antalya'dan göç ediyor - emlak

  Ruslar Antalya'dan göç ediyor19.12.2014

  EKONOMİ

  Ülkelerindeki krizden etkilenen borçlu Ruslar, bunu ödeyebilmek için Antalya’daki evlerini satışa çıkarmaya başladı.
 • ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu Çalıştayı’ bitti - emlak

  ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu Çalıştayı’ bitti19.12.2014

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’ Antalya’da gerçekleştirildi.KYK Elektronik Değişim ve Dönüşüm Projesi kapsamındaki çalıştayda, KYK’nın çeşitli il ve bölgelerdeki yurtlarından gelen farklı kademelerdeki personelleriyle bir araya gelindi, eleştirilecek yazılımda mevcut sorunları engelleyecek gereksinimler tartışıldı.
 • Balıkesir'de olaylı yıkım - emlak

  Balıkesir'de olaylı yıkım18.12.2014

  Ege

  BALIKESİR'in Karesi İlçesi'ne bağlı Kabakdere Mahallesi'nde Hazine arazisinde yapılan kaçak binaların yıkılmak istenmesi sırasında olaylar çıktı.Yıkım için gelen ekipler taş ve baltayla engellendi.Bir kadın bebeğinin boğazına bıçak dayayarak "Gitmezseniz boğazını keserim" diye bağırdı.Mahalle sakinlerinin tepkilerinin dinmemesi üzerine şimdilik yıkımdan vazgeçen ekipler, mahalleden ayrıldı.
 • Başkan'dan stadyum hamlesi - emlak

  Başkan'dan stadyum hamlesi18.12.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, uzun süredir kent gündemini meşgul eden stat probleminin çözümünde yeni bir öneri getirdi.Kocaoğlu, Çiğli’de önemli bir bölümünü Milli Emlak’tan tahsis aldıkları ve bir kısmı kamulaştırmayla elde edilmiş yaklaşık 34 dönümlük araziyi stat yapılması şartıyla Örnekköy’deki araziyle takas etmeye hazır olduklarını açıkladı.Bu takasta herhangi bir fark talebinde bulunmayacaklarını kaydeden Başkan Kocaoğlu, “Tek şartımız var, o da Örnekköy arazisinin belediye hizmet alanı olarak bize verilmesi” dedi.
 • Anadolu evleri ŞAHA KALKTI - emlak

  Anadolu evleri ŞAHA KALKTI18.12.2014

  EKONOMİ

  Konut fiyatları son 1 yılda sadece İstanbul’da değil , Gaziantep, Kayseri, Şanlıurfa, Muğla, Trabzon ve Ankara’da da yüzde 20’inin üzerinde zamlandı.Suriye’den Türkiye’ye kaçanların talebi doğu ve güneydoğuda, zengin Arapların talebi İzmir, Antalya, Trabzon ve Muğla’da fiyat artışını tetikledi.Markalı konut pazarının büyüdüğü Ankara ve Kayseri’de metrekaresi bin 200 liradan ucuz ev bulmak zorlaştı.TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin Hürriyet’e özel yaptığı araştırmaya göre fiyat artışında İstanbul’u da geride bırakan iller var.
 • Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - emlak

  Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar18.12.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Ahmet Davutoğlu '10.Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları’nı açıklıyor.Davutoğlu burada Türkiye’nin büyüme rakamlarıyla ilgili olarak, “Son büyüme rakamları beklentimizin altında geldi.Ama genel olarak takdir gören bir performanstır bu” dedi.Davutoğlu ayrıca plaket hediye etmenin israf olduğunu söyleyerek, "Plaket ve hediyelerle ciddi bir israf veriliyor.Yerel yönetimler valilikler ve kurumlar plaket ve hediye sunumunda bulunmayacaklar" diye konuştu.
 • Fakülte için YÖK'ten onay bekleniyor - emlak

  Fakülte için YÖK'ten onay bekleniyor17.12.2014

  Eğitim

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nin (ETÜ) Diyarbakır'daki tarihi bir mekanda açacağı fakülteye Yüksek Öğretim Kurulu'nun (YÖK) onay vermesi durumunda önümüzdeki yıl hizmete girmesinin planlandığı bildirildi.
 • Bu ilçe bir ayda yüzde 12,6 kazandırdı - emlak

  Bu ilçe bir ayda yüzde 12,6 kazandırdı17.12.2014

  EKONOMİ

  hurriyetemlak.com Kasım 2014 Emlak Endeksi açıklandı.Türkiye genelinde yıllık fiyat artışı yüzde 25’i bulurken, satılık konutların metrekare satış fiyatı ortalama 2.474 lira olarak yansıdı.
 • Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz? - emlak

  Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz?15.12.2014

  Eğitim

  Drone, insansız hava aracı demek.
 • Bağları dozerler vurdu - emlak

  Bağları dozerler vurdu14.12.2014

  EKONOMİ

  PURSAKLAR Gümüşoluk köyü halkının, 40 yılı aşkın bir süredir üzüm yetiştirdiği bağlar, önceki gün yol yapım çalışması nedeniyle yok edildi.
 • Krizdeki Yunanistan’da 20’den fazla ada alıcı bekliyor - emlak

  Krizdeki Yunanistan’da 20’den fazla ada alıcı bekliyor14.12.2014

  EKONOMİ

  Yunanistan’da artan arazi vergileri ve bir türlü bitmeyen ekonomik kriz nedeniyle zenginler ellerindeki gayrimenkulleri bir bir satışa çıkarıyor.Komşuda, 20’den fazla ada satışa çıkartılırken, fiyatları 800 bin Euro ile 1.5 milyon Euro arasında değişiyor.
 • 20’den fazla Yunan adası satılık - emlak

  20’den fazla Yunan adası satılık14.12.2014

  Avrupa

  Ekonomik krizin etkisinden hala kurtulamayan Yunanistan’da 20’den fazla ada satışa çıkartıldı.
 • Dönüşüm kavgasına bakanlık ‘dur’ dedi - emlak

  Dönüşüm kavgasına bakanlık ‘dur’ dedi13.12.2014

  Ekonomi Emlak

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de kentsel dönüşümü hızlandıracak adımlar atıyor.Aynı ada içinde 2-3 firmanın olması nedeniyle sürecin tıkandığını tespit eden bakanlık, inşaat firmalarına ihtarname yolladı ve “Ya inşaat hakkını çoğunlukla anlaşan firmaya bırakın ya da ortaklık kurun” dedi.
 • Turkmall'dan Maslak'a yeni yatırım - emlak

  Turkmall'dan Maslak'a yeni yatırım12.12.2014

  Ekonomi Emlak

  Turkmall’un yatırımı ile Maslak’ta hayata geçen, UNIQ İstanbul; kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe bir ortamda bir araya getiriyor.
 • Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı başladı - emlak

  Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı başladı12.12.2014

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı", Antalya'da başladı.
 • Yurt ve burslar, çalıştayda ele alınacak - emlak

  Yurt ve burslar, çalıştayda ele alınacak11.12.2014

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı" 12-14 Aralık'ta yapılacak.Çalıştayda, kredi veya burs ve yurt başvuru, değerlendirme, yerleştirme, kayıt, öğrenci takip, tesis kiralama konuları ele alınacak.
 • Odakule ihalesi iptal oldu - emlak

  Odakule ihalesi iptal oldu10.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL Sanayi Odası’nın, satışa çıkardığı Odakule binasına yeterli talep gelmemesi nedeni ile ihale iptal edildi.İSO’dan yapılan açıklamaya göre, Odakule ile ilgili önümüzdeki dönemde yeni bir yol haritası belirlenecek.
 • Duman var duyan yok - emlak

  Duman var duyan yok09.12.2014

  Ankara

  Başkent’te doğalgaz bağlantısı yapılamayan semtlerde kış öncesi başlayan tepkiler, soğukların kendisini göstermesiyle büyüdü.Doğalgaz bağlantıları yapılmadığı için kömürle ısınan Kusunlar TOKİ konutlarının sakinleri, duruma tepki göstermek için bir apartmana “Dumansız hava sahasında dumanlı hava.Doğalgazı bağlanamayan tek mahalle” yazılı pankart astı.
 • Başkan Atilla'dan pasta sürprizi - emlak

  Başkan Atilla'dan pasta sürprizi08.12.2014

  Ege

  BORNOVA Belediye Başkanı Olgun Atila, emlak vergisi ikinci taksitlerinin son ödeme günleri nedeniyle en yoğun dönemlerini geçiren Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne giderek, çalışanlar ve vatandaşlarla birlikte pasta kesti.
 • Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek - emlak

  Şehit yakınları ve gazilere tapuları verilecek08.12.2014

  GÜNDEM

  BURSA’da, 2001’de şehit yakınları ve gazilere dönemin devlet bakanının da katılımıyla düzenlenen törenle tahsis edilen 20 dairelik apartmana talip olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), gelen tepkiler üzerine bu talebinden vazgeçti.Şehit ve Gazi Apartmanı’na gelen TOKİ yöneticileri, görüştükleri şehit yakınları ve gazilere, "Yazı yanlışlıkla gönderilmiş, yılbaşına kadar sembolik bir rakamla tapularınıza kavuşacaksınız" dedi.
 • Yeni trend sanal ve hazır ofis - emlak

  Yeni trend sanal ve hazır ofis07.12.2014

  Ege

  Dünyada hızla yaygınlaşan sistemi İzmir’e taşıyan girişimci Melek Karaca, şirketlerin sekreterya ve kiralama maliyetlerini düşürdü.
 • Konutta trend gelişme potansiyeli olan kentler - emlak

  Konutta trend gelişme potansiyeli olan kentler06.12.2014

  Ege

  GEDİZ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde misafir öğretim üyesi olarak ders veren Yrd.Doç.Dr.Emre Özsöz, emlak piyasasına mercek tuttu, arz ve talebin gelişme potansiyeli yüksek kentlere yöneldiğine işaret etti.
 • Ne olacak bu Euro’nun hali - emlak

  Ne olacak bu Euro’nun hali06.12.2014

  Avrupa

  Euro dolar karşısında 2012’den beri en düşük seviyeyi gördü.Avrupa Merkez Bankası’nın sıfır faiz politikasına tepki artıyor.Amerika Merkez Bankası (FED) faizleri yükseltirse, Euro dolar karşısında daha değer kaybedecek.
 • Yalçın BAYER

  Ha Hürkuş ha Atak - emlak

  Ha Hürkuş ha Atak04.12.2014

  YAZARLAR

  HÜRKÜŞ ile ilgili yazımızdan sonra çok sayıda eleştiri geldi.Çoğunluğu mühendislerin yazdığı bu yazılardan bir okur da ATAK helikopterine değinmiş.Özetliyoruz:
 • Ombudsman, denetmenlerin isyanını haklı buldu - emlak

  Ombudsman, denetmenlerin isyanını haklı buldu04.12.2014

  EKONOMİ

  KAMU Denetçiliği Kurumu, 659 Sayılı KHK ile mağdur edilen milli emlak ve muhasebe denetmenlerinin isyanını haklı buldu.Başombudsman Nihat Ömeroğlu, denetmenlerin mali ve sosyal haklar yönünden mağdur edildiğini belirterek, “Hakkaniyet ve nesafet (insaf) ölçülerine aykırı uygulamaların giderilmesi için mevzuat değişikliği tasarısı gündeme alınmalıdır” görüşünü iletti.
 • Vuslat Doğan Sabancı: Marka projeler çağı başladı' - emlak

  Vuslat Doğan Sabancı: Marka projeler çağı başladı'04.12.2014

  EKONOMİ

  14.Gayrimenkul Zirvesi'nde konuşan Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı insanlık tarihinin 20.yüzyılda kırlardan şehirlere, az gelişmiş ülkelerin çok gelişmiş ülkelere göçüne tanık olduğunu belirterek, “Biz Hürriyet olarak reklamların yanı sıra ekonomik ve sosyal haberlerle de bu tarihi dönüşümün medyadaki ortağı olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.Vuslat Doğan Sabancı sektörde markalaşma açısından heyecanlı bir dönüşüm yaşandığına dikkat çekerken "Artık marka projeler çağı başlamış durumda" diye konuştu.
 • Razi CANİKLİGİL

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi - emlak

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi03.12.2014

  YAZARLAR

  Obama’yı 2008 yılında destekleyerek ABD’nin ilk siyah başkanı olarak seçtirmeyi başaran “Y” ya da “Millennials” kuşağı diye adlandırılan 1977-1981 arası doğumlu gençlerin, gelecek hafta hafta yapılacak olan ara seçimlerde Başkan Obama’ya sırt çevirmeleri ne rağmen yine Demokrat Parti’yi desteklenmeleri bekleniyor.
 • Amorti süresi 15 yıla çıktı - emlak

  Amorti süresi 15 yıla çıktı02.12.2014

  Ankara

  Emlak piyasasının nabzını tutan Hurriyetemlak.com, Ekim 2014 Emlak Endeksi açıkladı.
 • Asfalt bedeli ‘anayasa’lık oldu - emlak

  Asfalt bedeli ‘anayasa’lık oldu01.12.2014

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in, son dönemlerde Başkentlilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri olan yüksek meblağdaki ‘asfalt katılım bedeli’ konusunda gündem oluşturmasının ardından, Ankara Barosu’na kayıtlı Avukat Sedat Vural anayasa mahkemesine başvurdu.
 • Asfalttan sonra tapuda haciz şoku - emlak

  Asfalttan sonra tapuda haciz şoku01.12.2014

  Ankara

  Ankaralıların tepki gösterdiği yüksek meblağlı ‘asfalt katılım payı’na, haciz şoku eklendi.Tapu dairelerinde satış yapmak isteyen vatandaşların “işlem yapılamaz” yazısıyla karşılaştığını belirten emlak müşaviri Salim Taşçı, “Ankara’da tapularının yüzde 50’si hacizli” dedi.
 • ‘Adam’ gibi bina yapacak - emlak

  ‘Adam’ gibi bina yapacak30.11.2014

  EKONOMİ

  FARKLI mimaride yapılar inşa eden Dap Yapı, bu defa petek ve adam görünümünde binalar hayata geçirecek.Şirket, bal peteğini Taksim’e, Adam Kule’yi Kartal’a inşa edecek.
 • Ömür GEDİK

  ‘O kadın’ı bulursam bir seneye evlenirim - emlak

  ‘O kadın’ı bulursam bir seneye evlenirim29.11.2014

  YAZARLAR

  O, “Benim İçin Üzülme” dizisinde canlandırdığı karakter öldüğünde, ardından “Ahmet ölmedi” diye pankart açılan adam.Şimdi ise “Deliha” filminde Deliha’nın deli gibi aşık olduğu yakışıklıyı oynuyor.Yeni jönler arasında adı sıkça geçen, genç kızların gözdesi Barış Arduç “Hatırlayabildiğim bir ilk aşkım bile yok, bugüne dek hiç aşık olmadım” diyor.
 • 9 ayda 41 kilo verdi - emlak

  9 ayda 41 kilo verdi29.11.2014

  Paparazzi

  Türkiye’deki televizyonların Avrupa kanalları için emlak programı hazırlayıp sunan Duygu Meltem Yalçınkaya, birçok kişiyi hayallerindeki eve kavuşturdu.Sunuculuğun yanı sıra DMY Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak büyük projelere imza atan Yalçınkaya’yla hem ekran macerasını hem de sektörün durumunu konuştuk.
 • Borç yapılandırmaya gitti kalp krizi geçirdi - emlak

  Borç yapılandırmaya gitti kalp krizi geçirdi28.11.2014

  Ege

  DENİZLİ'de bu sabah Merkezefendi Belediyesi'ne emlak vergisi borcunu yapılandırmak için gelen 48 yaşındaki Muhammet Tabak, sıra beklerken kalp krizinden yaşamını yitirdi.Acı haberi alarak gelen Tabak'ın yakınlarının feryadı belediye personelini gözyaşlarına boğdu.
 • Yapılandırma için hafta sonu mesaisi - emlak

  Yapılandırma için hafta sonu mesaisi28.11.2014

  Ankara

  Çankaya Belediyesi 1 Aralık’ta sona erecek emlak vergisi ödemeleri için cumartesi ve pazar günleri de mesai yapacak.
 • Danıştay, Ataköy’de 70 metrelik gökdelene izin vermedi - emlak

  Danıştay, Ataköy’de 70 metrelik gökdelene izin vermedi28.11.2014

  EKONOMİ

  SON dönemde yüksek yapılar ve durdurulan gayrimenkul projeleriyle gündeme gelen Ataköy için yeni bir karar çıktı.Danıştay, bölgede yapılmak istenen 70 metrelik gökdelene izin vermedi.
 • Denizli'de vezneler haftasonu da çalışacak - emlak

  Denizli'de vezneler haftasonu da çalışacak27.11.2014

  Ege

  DENİZLİ'de Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi borçlarında yapılandırmanın sağladığı ödeme kolaylığından faydalanmak isteyenler, veznelerde yoğunluğa neden oldu.Yoğunluğu azaltmak için Merkezefendi ile Pamukkale Belediyeleri hafta sonu borç yapılandırma masası ve veznelerinin hafta sonu açık tutulacağını duyurdu.
 • Ankara'da vatandaşların tapu bilgileri çalındı - emlak

  Ankara'da vatandaşların tapu bilgileri çalındı27.11.2014

  GÜNDEM

  ANKARA’da 1 milyon 568 bin kişinin tapu bilgilerinin çalındığı ortaya çıktı.Organize polisi, vatandaşın tapu bilgilerini çalarak başta emlakçılar olmak üzere isteyen herkese 500 lira karşılığında satan S.A., N.A, M.G.ve N.A.D.’yi gözaltına aldı.Polis, şimdi şüphelilerin tapu bilgilerinin nasıl temin ettiği, tapu dairelerinde kimlerle bağlantılı olduğu araştırıyor.
 • 10 ayda 105 bin konut satıldı - emlak

  10 ayda 105 bin konut satıldı26.11.2014

  Ankara

  Türkiye genelindeki konut satışları ocak-ekim döneminde 1 milyona yaklaştı.
 • 3 bin TL geliri olana ev lazım - emlak

  3 bin TL geliri olana ev lazım26.11.2014

  EKONOMİ

  TÜRKİYE genelinde yıllık 650 bin, İstanbul’da ise 120 bin konut ihtiyacı olduğunu söyleyen Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Başkanı ve EYG Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Konut ihtiyacının yüzde 30-40’ı orta gelirliden geliyor.Piyasada ise ağırlıklı olarak lüks üretim var.Biz aylık geliri 3-5 bin lira olan ve ufak birikimleri olan aileleri hedefliyoruz” dedi.
 • Dakikada iki konut el değiştirdi - emlak

  Dakikada iki konut el değiştirdi26.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye genelindeki konut satışları ocak-ekim döneminde 1 milyona yaklaştı.Buna göre günde ortalama 3 bin 90, saatte 129, dakikada 2 konut el değiştirdi
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Çarpık olan sözlerin kendisidir - emlak

  Çarpık olan sözlerin kendisidir25.11.2014

  YAZARLAR

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, ırkçı nefret suçu işleyen ve vatandaşlar arasında dini ayrım yapan Edirne Valisi’ne sahip çıktı, “Valimiz yanlış yapmıştır, hissi davranmıştır” dedi.
 • Türkiye'nin yüzde 2'si esnaf - emlak

  Türkiye'nin yüzde 2'si esnaf25.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye'de 488 ayrı iş kolunda 1 milyon 572 bin 344 esnaf faaliyet gösteriyor.Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) verilerine göre, 31 Ekim 2014 tarihi itibarıyla Türkiye'de 1 milyon 572 bin 344 esnaf ve bunlara ait 1 milyon 694 bin 290 iş yeri bulunuyor.
 • Derneklere ücretsiz yer tahsis edilsin - emlak

  Derneklere ücretsiz yer tahsis edilsin25.11.2014

  Ege

  Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi'nin ihaleyle kiraladıkları İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait büroların kira borcunu ödeyememesi ile ortaya çıkan sorunu CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven, Meclis'e taşıdı.Güven hazırladığı kanun teklifinde dezavantajlı gruplar olarak tanımlanan kadın, çocuk, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazi ve malul derneklerine kira bedeli alınmadan devletin yer göstermesini önerdi.
 • Vergi borçları için uzun kuyruklar başladı! - emlak

  Vergi borçları için uzun kuyruklar başladı!25.11.2014

  EKONOMİ

  Torba yasayla birlikte gelen vergi borçlarının yeniden yapılandırılması için son günün 1 Aralık olmasıyla Türkiye'de belediyelerde kuyruklar oluşmaya başladı.Kırıkkale'de vatandaşlar vergi borçlarını yapılandırması için uzun kuyruklar oluşturdu.
 • Ekimde metrekaresi 2.378 TL'den 'ev'lendik - emlak

  Ekimde metrekaresi 2.378 TL'den 'ev'lendik24.11.2014

  EKONOMİ

  Ekim 2014 Emlak Endeksi'ne göre Türkiye'de satılık konutların metrekare fiyatı 2.378 TL ortalamasına ulaştı.
 • Fatih Tekeci

  Vale ambargosu - emlak

  Vale ambargosu23.11.2014

  YAZARLAR

  Denetimsiz işleyiş, vatandaşta fobiye dönüştü.
 • Borcu olan dikkat son tarih 1 Aralık - emlak

  Borcu olan dikkat son tarih 1 Aralık23.11.2014

  EKONOMİ

  Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, emlak ve çevre temizlik vergisi borcu bulunanların borçlarını yapılandırma işlemlerinin başladığını bildirdi.Emlak ve çevre vergilerinin yapılandırılması başvuruları için son tarih 1 Aralık.

Yıllara göre
2014
623
2013
641
2012
564
2011
511
2010
636
2009
596
2008
788
2007
743
2006
573
2005
412
2004
354
2003
357
2002
389
2001
509
2000
490
1999
553
1998
449
1997
286


Yazarlara göre

1.095
Abdülkadir Küşin
6
Adnan KAYA
4
Ahmet HAKAN
3
Ali Atıf BİR
6
Arman Kırım
1
Aylin LİVANELİ
2
Ayçe DİKMEN
5
Ayşe ARMAN
20
Ayşe ÖZEK KARASU
2
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
1
Ayşegül EKİNCİ
1
Ayşen GÜR
14
Bahar AKINCI
1
Banu TUNA
1
Banu ŞEN
1
Bekir COŞKUN
10
Bilgin GÖKBERK
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
9
Cengiz ÇANDAR
2
Cengiz ÖZDEMİR
1
Cüneyt ÜLSEVER
10
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Deniz Bayramoğlu
1
Deniz Gürel
5
Deniz SİPAHİ
11
Doğan HIZLAN
4
Doğan ULUÇ
37
Ebru ÇAPA
3
Ege CANSEN
12
Emin ÇÖLAŞAN
43
Emre KIZILKAYA
1
Emre Özpeynirci
4
Engin KRATZER
3
Enis BERBEROĞLU
48
Eray GÖRGÜLÜ
1
Ercan KUMCU
17
Erdal KAPLANSEREN
1
Erdal SAĞLAM
8
Erdal İPEKEŞEN
7
Erdem KIRIM
1
Erkan ÇELEBİ
17
Ertan ACAR
2
Ertuğrul ÖZKÖK
13
Eyüp CAN
1
Eyüp Can - Referans
1
Fatih ALTAYLI
20
Fatih Tekeci
4
Fatih ÇEKİRGE
3
Ferai TINÇ
2
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
35
Gökhan KİMSESİZCAN
5
Gülçin TELCİ
13
Güzin Abla
2
Hadi ULUENGİN
6
Hayri ÇETİNKAYA
5
Hülya AVŞAR
1
Kanat ATKAYA
1
Kubilay KESKİN
10
Kurthan FİŞEK
4
Leyla Ataman GÜNAYDIN
1
M. Rauf Ateş
8
Mehmet Ali BİRAND
5
Mehmet Nuri YILMAZ
1
Mehmet Y. YILMAZ
20
Mehmet YAŞİN
1
Melda Narmanlı ÇİMEN
1
Melike Karakartal
3
Melis ALPHAN
5
Mete Tamer OMUR
10
Muharrem SARIKAYA
10
Murat BARDAKÇI
4
Mustafa KUTLAY
1
Mümtaz SOYSAL
1
Nedim BUBİK
3
Nilgün GEDİKOĞLU
1
Niobe
14
Noyan Doğan
1
Nurten ERK TOSUNER
25
Okan Aybar
42
Oktay EKŞİ
12
Onur BAŞTÜRK
5
Oya ARMUTÇU
5
Oya BERBEROĞLU
30
Pakize SUDA
4
Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU
1
Rahmi TURAN
3
Razi CANİKLİGİL
1
Sabanur Kıraç
1
Sarper V. Özten
1
Sedat ERGİN
7
Sefer LEVENT
3
Selim Türsen
2
Sema DENKER
2
Serdar ALYAMAÇ
1
Serdar TURGUT
2
Sevgi'nin Diviti
1
Sevil ATASOY
1
Soner YALÇIN
6


Bölümlere göre
AKDENİZ
61
Amatör Sporlar
24
Anasayfa
114
Ankara
354
Ankara 2013
1
Avrupa
31
Avrupa 2013 v2
3
Basketbol
8
Bilim
1
Cuma
7
Cumartesi
24
Diger
2
Diğer Sporlar
11
DÜNYA
2
Dünya
203
DİĞER HABERLER
105
E-Yaşam
4
EKONOMİ
43
Ege
257
Ege 2013
1
Ege Anasayfa
62
Eko Analiz
1
Ekonet
66
Ekonomi
3.370
Ekonomi Emlak
34
Ekonomi Kobi
1
Emlak-Mortgage
19
Eğitim
35
Eğitim 2013 v2
1
Futbol
31
Futbol 2013
2
Galatasaray
1
GÜNDEM
13
Gündem
697
Gündem2008
180
Haber
3
Hayat
3
Kelebek
29
Kelebek Dünyadan
7
Kelebek Magazin
11
Kelebek Yazarlar
1
Keyif
2
Keyif_
2
Kültür Sanat
12
Kültür Sanat 2009
1
Magazin
47
Magazin Dünyadan
7
Magazin Hattı
22
Magazin Yazarlar
36
Motor Sporları
1
NBA
1
Otoyaşam
4
POLİTİKA
48
Paparazzi
3
Pasaj
3
Pazar
67
Planet
102
Planet - Dünya Gazeteleri
7
Planet - Orta Doğu
1
Polemik
1
Sağlık
5
Serdar Devrim
34
Seyahat
16
Son Dakika
186
Spor
316
Spor Basketbol
1
Spor Diğer
44
Spor Formula1
2
Spor Futbol
13
Star Dünyası
1
Su Sporları
1
Teknoloji
7
Teknoloji 2007
11
Teknonet
11
WEBTV
5
YAZARLAR
12
Yazarlar
1.544
Yelken
1
İzmir Ekonomi
5
İzmir Spor
2

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa