Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

eleman ilanları

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

64  adet haber bulundu.


 • Bir tıkla iş - eleman ilanları
  Bir tıkla iş07.11.2014
  EgeKemalpaşa OSB, iş arayanlarla elemana ihtiyacı olan firmaları internet üzerinden biraraya getiriyor.
 • Turizmde istihdam hızlandı - eleman ilanları
  Turizmde istihdam hızlandı18.04.2014
  EkonomiYaz dönemi için hazırlıkların sürdüğü Turizm-Otelcilik sektöründe firmaların eleman arayışı Türkiye genelinde yüzde 30, Antalya’da ise yüzde 324 oranında arttı.Yenibiris.com’da yaklaşık 6700 kişi bu sektörde istihdam edilmek üzere aranıyor.
 • 7 bin kişiye iş fırsatı - eleman ilanları
  7 bin kişiye iş fırsatı17.04.2014
  EkonomiYenibiris.com, İstihdam Raporu’nun 2014 ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı.İş ilanları da başvurular da bu dönemde arttı.Özellikle yerel seçimlerden sonraki 10 günde, iş başvuruları yüzde 10 oranında artış gösterdi.Perakendecilik sektöründe, geçen yılın aynı dönemine göre daha fazla eleman arayışı var.Başta satış temsilcisi olmak üzere sektörde 7 bin 340 kişi aranıyor.İşte Türkiye'nin istihdam karnesi.
 • Türk yok ithal işçi istiyoruz - eleman ilanları
  Türk yok ithal işçi istiyoruz17.04.2014
  EkonomiTürkiye'de bir taraftan işsizlikten bahsedilirken bir tarafta da işletmeler eleman bulamamaktan şikayetçi.Afyonkarahisar'da mermerciler, el ve gazete ilanları, afişler ve İŞKUR aracılığıyla çalıştıracak yeterli eleman bulamayınca, gözünü yurtdışına çevirdi.Sektörün işçi ihtiyacını karşılamakta zorlanan firmalar, hükümetten ithal işçi için destek bekliyor.
 • İşsizliğin en az olduğu şehir - eleman ilanları
  İşsizliğin en az olduğu şehir07.03.2014
  Ekonomiİş ilanlarının son 6 ayda yüzde 26 artış gösterdiği Konya’da, Yenibiris.com verilerine göre yakın dönemde özellikle sağlık ve üretim-imalat sektöründe 2100 kişiye iş imkanı sağlanacak.
 • Mavi yakalılar artık burada iş bulacak - eleman ilanları
  Mavi yakalılar artık burada iş bulacak03.01.2014
  EkonomiYenibiris.com’un 14 yıllık deneyimine dayanarak kurulan Yenibireleman.com, mavi yakalı çalışanlara özel iş ilanları sunuyor.Yenibireleman.com özellikle KOBİ’lere hizmet sunacak.
 • 'Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor' - eleman ilanları
  'Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor'08.11.2013
  Gündemİçişleri Bakanı Muammer Güler, şu ana kadar öğrencilerin kaldıkları evler, daireler, apart daireler veya pansiyonlarla ilgili gelen değişik müracaatlar olduğunu, bunların değerlendirildiğini belirterek "Olaya, terörle mücadele boyutuyla öncelikle baktık.Özellikle üniversite öğrencilerinin kaldığı evler, yurtlar ve pansiyonlar, terör örgütlerinin ve çeşitli illegal oluşumların, hem taban kazanma hem de eleman temini açısından önemli bir kaynak olarak gördükleri yerlerdir" dedi.
 • En çok bu sektörlerde eleman arandı - eleman ilanları
  En çok bu sektörlerde eleman arandı22.08.2013
  EkonomiYenibiris.com verilerine göre en çok eleman aranan sektör ve meslekler.
 • Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor - eleman ilanları
  Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor05.08.2013
  EğitimTürkiye’de 9 üniversitede bulunan çağrı merkezi hizmetleri ön lisans programını geçen sene 1.020 öğrenci tercih etti.Öğrenciler bölümü tercih etme nedenini başta iş olanaklarının geniş olmasına bağlarken, insanlarla iletişim kurmayı sevdiklerini de söylediler.
 • Kayseri OSB'de iş var ama işçi yok - eleman ilanları
  Kayseri OSB'de iş var ama işçi yok30.06.2013
  EkonomiTürkiye'nin gelişen sanayisine paralel olarak artan eleman ihtiyacı yapılan tüm çalışmalara rağmen karşılanamıyor.Kayserili sanayiciler de her türlü girişimlere rağmen eleman ihtiyaçlarını karşılayamayınca çareyi fabrikaların ve işçi servislerinin önüne "eleman aranıyor" ilanı asmakta buldu.
 • Bu sektörde eleman arayışı ikiye katlandı - eleman ilanları
  Bu sektörde eleman arayışı ikiye katlandı10.12.2012
  Ekonomiİnternetin hızlı yaygınlaşması pazarlama anlayışını da değiştiriyor.Artık firmalar müşteri ve iş ortaklarına interaktif platformları kullanarak ulaşmaya çalışıyor.
 • Bulut bilişimde 4 bin 250 kişi istihdam edilecek - eleman ilanları
  Bulut bilişimde 4 bin 250 kişi istihdam edilecek21.11.2012
  EkonomiBilişim, alt alanlarıyla birlikte birçok sektörü de geliştirerek büyümeye devam ediyor.Türkiye henüz bilgi teknolojileri alanında yolun başında olsa da sektörün eğitimli eleman ihtiyacı artıyor.Yenibiris.com’daki ilanlara göre bulut bilişim sayesinde 4250 kişi işe alınacak.
 • Ayçe DİKMEN

  Putin’in sarayında bir İzmirli - eleman ilanları
  Putin’in sarayında bir İzmirli09.09.2012
  Yazarlar
 • 4500 sağlık çalışanı aranıyor - eleman ilanları
  4500 sağlık çalışanı aranıyor10.08.2012
  EkonomiYeni yatırımlarla büyümesini sürdüren sağlık sektörü, önümüzdeki dönemde 4 bin 500 kişi istihdam edecek
 • Herkes gelsin, bizde iş çok - eleman ilanları
  Herkes gelsin, bizde iş çok06.07.2012
  EkonomiGaziantep'te istihdam gelişen sanayiye ayak uydurmakta zorlanıyor.Organize sanayi bölgelerinde sadece kalifiye eleman değil düz işçi bulmak konusunda bile zorlandıklarını söyleyen Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Cahit Nakıboğlu, iş arayan herkesi kente davet etti.Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve eski Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer de çok ciddi bir işçi talebi olduğunun altını çizdi.
 • Hani Facebook’ta iş yoktu? İnsankaynaklari.com ile iş bulmak artık çok kolay! - eleman ilanları
  Hani Facebook’ta iş yoktu? İnsankaynaklari.com ile iş bulmak artık çok kolay!12.06.2012
  EkonomiYenibiris.com’un yeni uygulaması insankaynaklari.com adaylara Facebook üzerinden profesyonel iş ağı oluşturarak en uygun işi en kısa sürede bulma fırsatı tanıyor!
 • Mobilya sektöründe açık 30 bin kişi - eleman ilanları
  Mobilya sektöründe açık 30 bin kişi08.05.2012
  AnkaraTürkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kayseri başta olmak üzere mobilya sektöründeki kalifiye eleman ihtiyacının yaklaşık 30 bin kişi olduğunu açıkladı.
 • Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi - eleman ilanları
  Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi22.09.2011
  Egeİzmir’de, gazetelere eleman ilanı verdikten sonra başvuruda bulunanları, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve işlemler için 400-2 bin TL alarak dolandıran H.H.M.ve eşi L.M., ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • İlanla vurgun - eleman ilanları
  İlanla vurgun22.09.2011
  Gündemİzmir’de gazetelere eleman arandığı ilanları verdikten sonra kendilerine ulaşan işsiz kişileri, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve iş başvurusu işlemleri için 400 liradan 2 bin TL’ye kadar para alarak dolandıran Hasan Hüseyin Mutlu (31) ve eşi Lale Mutlu (27) polise gelen ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı - eleman ilanları
  Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı03.04.2011
  EkonomiSecretcv.com'un 'İş Profili' araştırmasına göre, 2011'in ilk çeyreğinde verilen iş ilanları, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 91 arttı.İlk 3 ayda işverenler 152 bin 721 kişiyi istihdam etmek üzere arayışa girerken, aynı dönemde iş ilanlarına başvuran aday sayısı yaklaşık 7,5 milyon oldu.
 • Mezunları hemen iş buluyor - eleman ilanları
  Mezunları hemen iş buluyor02.02.2011
  EkonomiMilyonlarca genç işsiz gezerken; mühendisler, işletmeciler, maliyeciler , hukukçular asgari ücrete talim ederken bir okul var ki mezunları hemen devlet dairesinde işe başlıyor….
 • SHÇEK ve bazı üniversiteler personel alacak - eleman ilanları
  SHÇEK ve bazı üniversiteler personel alacak15.01.2011
  GündemBaşbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürlüğü 23 müfettiş yardımcısı, İçişleri Bakanlığı dernekler denetçi yardımcısı, Kahramanmaraş Sütçü İmam ile Gazi üniversiteleri öğretim üyesi alacak.Çeşitli kurumların işe alım ilanları Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.
 • 2010'da iş ilanları tavan yaptı - eleman ilanları
  2010'da iş ilanları tavan yaptı05.01.2011
  Ekonomiİş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com'un 2010 yılı istihdam bilançosu çalışmasına göre, Türkiye'de firmalar 2009 yılına kıyasla yüzde 50 oranında daha fazla eleman arayışına girdi.
 • KOBİ'lere 3 milyar liralık destek - eleman ilanları
  KOBİ'lere 3 milyar liralık destek11.11.2010
  Ekonomi50 bin işletmeye Sanayi Bakanından bayram harçlığı… KOSGEB’in ihracatçılar ile mikro, küçük ve orta boy işletmeler için hazırladığı yeni kredi programının faizleri şaşırttı.
 • "İş var işçi bulamıyoruz"12.10.2010
  EkonomiYozgat'ın Sorgun ilçesi Doğankent beldesinde 4 ülkeye ihracat yapan tekstil tesislerinde eleman sıkıntısı yaşanıyor.
 • İşkur'da büyük değişim - eleman ilanları
  İşkur'da büyük değişim07.09.2010
  Ekonomiİş-Kur’da büyük değişim… Kuruma binlerce iş koçu alınacak.15 büyük şehirde hizmet verecek koçlar, işsizlerin daha kolay iş bulması için taktikler verecek.İşverenlerin kapısını çalıp, ‘aradığınız elamanı biz bulalım’ diyecek.Bir sonraki adımda ise tüm eleman aranıyor, ilanları İş-Kur portalına alınacak.
 • Sokaklar eleman panosuna döndü - eleman ilanları
  Sokaklar eleman panosuna döndü11.07.2010
  EkonomiTÜRKİYE'de etkileri görülen ekonomik krizle birlikte işsizlerin sayısı artarken, İzmir'in bazı semtlerinde, eleman arayanlar sokakları ilan panosuna çeviriyor.
 • Ferzane ZENAN

  Oğlunuz ne iş yapar? - eleman ilanları
  Oğlunuz ne iş yapar?21.06.2010
  Yazarlar- Ali topu tut.- Tut derken?
 • Tolga TANIŞ

  Mahalle lokantasındaki zenginler ve röntgenciler - eleman ilanları
  Mahalle lokantasındaki zenginler ve röntgenciler18.04.2010
  YazarlarTutması için hiçbir sebep yok aslında.Makarnasını New York’taki herhangi bir İtalyan’da yersiniz.Şarapları bulunmaz değil.Dekorasyon eskimiş.
 • Yeni Call of Duty geliyor - eleman ilanları
  Yeni Call of Duty geliyor11.01.2010
  TeknolojiCall of Duty: Modern Warfare 2'nin dev başarısı üzerine yapımcılar yeni oyun için düğmeye bastı.
 • 10 yılda 400 bin kişiye iş bulduk - eleman ilanları
  10 yılda 400 bin kişiye iş bulduk24.12.2009
  EkonomiOnline insan kaynakları şirketi Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, geçen 10 yılda doğru kişiyi doğru işle buluşturma yaklaşımı içinde toplam 400 bin kişinin istihdam edilmesine ve iş bulmasına aracılık etmenin büyük mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, 2009 sonu itibariyle 10 milyon 500 özgeçmişe, 15 binin üzerinde ilan sayısına ve 22 bin 500 de kurumsal müşteri sayısına ulaşacaklarını söyledi.
 • Sanayide çırak ihtiyacı - eleman ilanları
  Sanayide çırak ihtiyacı07.10.2009
  EkonomiTeknik Eğitim Vakfı (TEKEV) Bursa İl Başkanı Fahri Yıldız, sanayi sitelerinin duvarlarında “Çırak aranıyor” ilanlarının gün geçtikçe arttığını belirterek, “8 yıllık zorunlu eğitim, tekrar gözden geçirilmelidir” dedi.
 • Minibüsle dolaşıp eleman alıyorlar - eleman ilanları
  Minibüsle dolaşıp eleman alıyorlar11.08.2009
  EkonomiKendi şirketi Proser'i dünyanın ve Türkiye'nin en büyük tesis yönetimi şirketi olan ISS'e sattıktan sonra ISS Türkiye'nin başına CEO olarak geçen Cavit Habib ile konuştuk.
 • Meslek kurslarına 20 bin kişi aranıyor - eleman ilanları
  Meslek kurslarına 20 bin kişi aranıyor28.07.2009
  EkonomiTürkiye İş Kurumu hükümet tarafından daha önce açıklanan istihdam ve teşvik paketi kapsamından 20 bine yakın maaşlı kursiyer arıyor.Kırk branşta eğitim alacak olan kursiyerlere günlük ücret ödenecek.
 • Sağlık Bakanlığı 1750 eleman alacak - eleman ilanları
  Sağlık Bakanlığı 1750 eleman alacak11.07.2009
  EkonomiSağlık Bakanlığı, hemşire, psikolog, sosyal çalışmacı, diyetisyen, fizyoterapist, programcı, mimar gibi toplam bin 750 eleman alacağını duyurdu.
 • Bırakın parayı, önemli olan deneyim - eleman ilanları
  Bırakın parayı, önemli olan deneyim01.07.2009
  EkonomiYenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, iş hayatına yeni başlayacak olanlara bir an önce deneyim kazanmalarını önerdi.Staj yaparken paraya bakmamalarını ve kazandıkları deneyime odaklanmalarını isteyen Kılıçlıoğlu ile istihdam piyasasını, en çok hangi sektörlere alım yapıldığını, önümüzdeki dönemin şanslı sektörlerini ve yeni işe başlayacak olanlara tavsiyelerini konuştuk.
 • Kiğılı’dan çok çektim, şimdi Abdullah’ın keyfini sürüyorum - eleman ilanları
  Kiğılı’dan çok çektim, şimdi Abdullah’ın keyfini sürüyorum02.06.2009
  EkonomiKiğılı’nın sahibi Abdullah Kiğılı, "Yıllarca soyadım Kiğılı’nın telaffuz edilirken ve yazılırken zorluğunu yaşadım.Kendi ismimi taşıyan Abdullah Kiğılı markasını çıkardım.Şimdi Arap turistler sayesinde ’Abdullah’ isminin keyfini sürüyorum" dedi.
 • Almanya'da MOL atağı - eleman ilanları
  Almanya'da MOL atağı30.04.2009
  EkonomiRotayı yurtdışına çeviren MOL Mağazacılık, Aralık 2009'a kadar Almanya'da 20 mağaza açacak
 • Dolandırıcılık davasında ilginç savunma - eleman ilanları
  Dolandırıcılık davasında ilginç savunma17.03.2009
  GündemESKİŞEHİR’de, internetteki sitesinde iş ilanı verip, kendisine iş başvurusu yapanlardan para alarak dolandırıcılık yapmaktan yargılanan M.E., duruşmada 'İşsizdim ve psikolojim bozulmuştu.Kendimi yalnız hissediyordum, pişmanım' dedi.
 • IFRA: Otobil dünya basını için çok önemli bir proje - eleman ilanları
  IFRA: Otobil dünya basını için çok önemli bir proje03.12.2008
  OtoyaşamUluslararası Medya Teknoloji Birliği (IFRA) Hürriyet Otoyaşam’ın düzenlediği Otobil yarışmasını dünya basınına örnek gösterdi.IFRA Diröktürü Dietmar Schantin, ’Gazeteler internet üzerinden para kazanabiliyor mu’ sorusuna karşılık yaptığı uluslararası araştırma sonucunda arasında Otobil’in de yer aldığı 5 farklı projenin bu konuda önemli bir başarı elde ettiğini açıkladı.
 • İstanbul’a özel eleman ilanları gazetesi İK34 - eleman ilanları
  İstanbul’a özel eleman ilanları gazetesi İK3423.09.2008
  Ekonomi
 • 60 kişi alınacaktı, 3690 müracaat etti - eleman ilanları
  60 kişi alınacaktı, 3690 müracaat etti12.04.2008
  GündemTüpraş Kırıkkale Rafinerisinin açtığı 60 kişilik işçi kadrosuna 3 bin 690 kişi başvurdu.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir gazeteci arkadaşın ricası - eleman ilanları
  Bir gazeteci arkadaşın ricası27.02.2007
  YazarlarHÜRRİYET reklam servisi uzunca bir süredir, Türk basınında devrim sayılabilecek bir proje üzerinde çalışıyordu.
 • Yalçın BAYER

  İstanbul'un raflardak itozlanmış projeleri - eleman ilanları
  İstanbul'un raflardak itozlanmış projeleri01.12.2006
  YazarlarİSTANBUL Belediyesi'nde inşa edilen kavşaklar, yanlış yapılan projelerdeki diğer inşaatlar bir türlü bitmez, çünkü:
 • Cengiz ÖZDEMİR

  ’Çevreden merkeze yaklaşmak zorundayız’ - eleman ilanları
  ’Çevreden merkeze yaklaşmak zorundayız’07.10.2006
  YazarlarYAZIMIN başlığındaki bu cümle, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ait.Partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nın iftar yemeğindeki konuşmasında kullandı.
 • ABD istihbarat servisleri Türkçe bilen eleman arıyor - eleman ilanları
  ABD istihbarat servisleri Türkçe bilen eleman arıyor19.12.2005
  DünyaABD ordusuna tercümanlık yaptıkları Kuzey Irak’ta 2 yıl önce Türk askerinin başına çuval geçirilmesi skandalına tanık olan ve daha sonra vatan haini ilan edilme korkusuyla ABD’ye iltica eden iki Türkle ilgili haberler tartışma yaratırken, ABD’nin 3 büyük istihbarat teşkilatı da Türkçe bilen eleman aramaya başladı.
 • El Kaide’den iş ilanı - eleman ilanları
  El Kaide’den iş ilanı07.10.2005
  DünyaEL Kaide terör örgütünün, internet üzerinden iş ilanları verdiği bildirildi.
 • Beyoğlu Belediyesi logosunu Bülent Erkmen’e, personel giysilerini Cemil İpekçi’ye emanet etti17.09.2005
  CumartesiBeyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın 2004 başında yeni bir kurumsal kimlik yaratmak için başlattığı çalışma ilk sonuçlarını verdi.Belediye, Beyoğlu’nun yeni kurumsal kimlik çalışmasını ünlü grafik tasarımcı Bülent Erkmen’in şirketi Bek Tasarım üstlendi.Personel giysileri modacı Cemil İpekçi’nin elinden çıktı.
 • ATO’dan iş ve işçi arayana özel büro - eleman ilanları
  ATO’dan iş ve işçi arayana özel büro04.09.2005
  Ekonomi
 • Okur Temsilcisi'ne mektuplar - eleman ilanları
  Okur Temsilcisi'ne mektuplar21.02.2005
  Gündem
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2
Sonraki »
Son Sayfa » »