Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : eleman ilanları >>
79  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • En çok işe alım perakendede - eleman ilanları

  En çok işe alım perakendede22.11.2014

  IK

  İş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com, işverenlerin ilanları ve iş arayanların başvuruları doğrultusunda, ekim ayını kapsayan istihdam raporunu yayınladı.Rapora göre ekim ayında en çok eleman arayan sektörlerin başında yüzde 11 ile perakendecilik-toptancılık geldi.
 • Bir tıkla iş - eleman ilanları

  Bir tıkla iş06.11.2014

  Ege

  Kemalpaşa OSB, iş arayanlarla elemana ihtiyacı olan firmaları internet üzerinden biraraya getiriyor.
 • Turizmde istihdam hızlandı - eleman ilanları

  Turizmde istihdam hızlandı17.04.2014

  Ekonomi

  Yaz dönemi için hazırlıkların sürdüğü Turizm-Otelcilik sektöründe firmaların eleman arayışı Türkiye genelinde yüzde 30, Antalya’da ise yüzde 324 oranında arttı.Yenibiris.com’da yaklaşık 6700 kişi bu sektörde istihdam edilmek üzere aranıyor.
 • 7 bin kişiye iş fırsatı - eleman ilanları

  7 bin kişiye iş fırsatı15.04.2014

  Ekonomi

  Yenibiris.com, İstihdam Raporu’nun 2014 ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı.İş ilanları da başvurular da bu dönemde arttı.Özellikle yerel seçimlerden sonraki 10 günde, iş başvuruları yüzde 10 oranında artış gösterdi.Perakendecilik sektöründe, geçen yılın aynı dönemine göre daha fazla eleman arayışı var.Başta satış temsilcisi olmak üzere sektörde 7 bin 340 kişi aranıyor.İşte Türkiye'nin istihdam karnesi.
 • Türk yok ithal işçi istiyoruz - eleman ilanları

  Türk yok ithal işçi istiyoruz15.04.2014

  Ekonomi

  Türkiye'de bir taraftan işsizlikten bahsedilirken bir tarafta da işletmeler eleman bulamamaktan şikayetçi.Afyonkarahisar'da mermerciler, el ve gazete ilanları, afişler ve İŞKUR aracılığıyla çalıştıracak yeterli eleman bulamayınca, gözünü yurtdışına çevirdi.Sektörün işçi ihtiyacını karşılamakta zorlanan firmalar, hükümetten ithal işçi için destek bekliyor.
 • İşsizliğin en az olduğu şehir - eleman ilanları

  İşsizliğin en az olduğu şehir06.03.2014

  Ekonomi

  İş ilanlarının son 6 ayda yüzde 26 artış gösterdiği Konya’da, Yenibiris.com verilerine göre yakın dönemde özellikle sağlık ve üretim-imalat sektöründe 2100 kişiye iş imkanı sağlanacak.
 • Mavi yakalılar artık burada iş bulacak - eleman ilanları

  Mavi yakalılar artık burada iş bulacak02.01.2014

  Ekonomi

  Yenibiris.com’un 14 yıllık deneyimine dayanarak kurulan Yenibireleman.com, mavi yakalı çalışanlara özel iş ilanları sunuyor.Yenibireleman.com özellikle KOBİ’lere hizmet sunacak.
 • 'Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor' - eleman ilanları

  'Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor'05.11.2013

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Muammer Güler, şu ana kadar öğrencilerin kaldıkları evler, daireler, apart daireler veya pansiyonlarla ilgili gelen değişik müracaatlar olduğunu, bunların değerlendirildiğini belirterek "Olaya, terörle mücadele boyutuyla öncelikle baktık.Özellikle üniversite öğrencilerinin kaldığı evler, yurtlar ve pansiyonlar, terör örgütlerinin ve çeşitli illegal oluşumların, hem taban kazanma hem de eleman temini açısından önemli bir kaynak olarak gördükleri yerlerdir" dedi.
 • En çok bu sektörlerde eleman arandı - eleman ilanları

  En çok bu sektörlerde eleman arandı21.08.2013

  Ekonomi

  Yenibiris.com verilerine göre en çok eleman aranan sektör ve meslekler.
 • Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor - eleman ilanları

  Çağrı merkezi uzmanları üniversitelerde yetişiyor04.08.2013

  Eğitim

  Türkiye’de 9 üniversitede bulunan çağrı merkezi hizmetleri ön lisans programını geçen sene 1.020 öğrenci tercih etti.Öğrenciler bölümü tercih etme nedenini başta iş olanaklarının geniş olmasına bağlarken, insanlarla iletişim kurmayı sevdiklerini de söylediler.
 • Kayseri OSB'de iş var ama işçi yok - eleman ilanları

  Kayseri OSB'de iş var ama işçi yok28.06.2013

  Ekonomi

  Türkiye'nin gelişen sanayisine paralel olarak artan eleman ihtiyacı yapılan tüm çalışmalara rağmen karşılanamıyor.Kayserili sanayiciler de her türlü girişimlere rağmen eleman ihtiyaçlarını karşılayamayınca çareyi fabrikaların ve işçi servislerinin önüne "eleman aranıyor" ilanı asmakta buldu.
 • Bu sektörde eleman arayışı ikiye katlandı - eleman ilanları

  Bu sektörde eleman arayışı ikiye katlandı09.12.2012

  Ekonomi

  İnternetin hızlı yaygınlaşması pazarlama anlayışını da değiştiriyor.Artık firmalar müşteri ve iş ortaklarına interaktif platformları kullanarak ulaşmaya çalışıyor.
 • Bulut bilişimde 4 bin 250 kişi istihdam edilecek - eleman ilanları

  Bulut bilişimde 4 bin 250 kişi istihdam edilecek20.11.2012

  Ekonomi

  Bilişim, alt alanlarıyla birlikte birçok sektörü de geliştirerek büyümeye devam ediyor.Türkiye henüz bilgi teknolojileri alanında yolun başında olsa da sektörün eğitimli eleman ihtiyacı artıyor.Yenibiris.com’daki ilanlara göre bulut bilişim sayesinde 4250 kişi işe alınacak.
 • Ayçe DİKMEN

  Putin’in sarayında bir İzmirli - eleman ilanları

  Putin’in sarayında bir İzmirli08.09.2012

  Yazarlar

 • 4500 sağlık çalışanı aranıyor - eleman ilanları

  4500 sağlık çalışanı aranıyor09.08.2012

  Ekonomi

  Yeni yatırımlarla büyümesini sürdüren sağlık sektörü, önümüzdeki dönemde 4 bin 500 kişi istihdam edecek
 • Herkes gelsin, bizde iş çok - eleman ilanları

  Herkes gelsin, bizde iş çok05.07.2012

  Ekonomi

  Gaziantep'te istihdam gelişen sanayiye ayak uydurmakta zorlanıyor.Organize sanayi bölgelerinde sadece kalifiye eleman değil düz işçi bulmak konusunda bile zorlandıklarını söyleyen Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Cahit Nakıboğlu, iş arayan herkesi kente davet etti.Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve eski Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer de çok ciddi bir işçi talebi olduğunun altını çizdi.
 • Hani Facebook’ta iş yoktu? İnsankaynaklari.com ile iş bulmak artık çok kolay! - eleman ilanları

  Hani Facebook’ta iş yoktu? İnsankaynaklari.com ile iş bulmak artık çok kolay!10.06.2012

  Ekonomi

  Yenibiris.com’un yeni uygulaması insankaynaklari.com adaylara Facebook üzerinden profesyonel iş ağı oluşturarak en uygun işi en kısa sürede bulma fırsatı tanıyor!
 • Mobilya sektöründe açık 30 bin kişi - eleman ilanları

  Mobilya sektöründe açık 30 bin kişi07.05.2012

  Ankara

  Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kayseri başta olmak üzere mobilya sektöründeki kalifiye eleman ihtiyacının yaklaşık 30 bin kişi olduğunu açıkladı.
 • İlanla vurgun - eleman ilanları

  İlanla vurgun21.09.2011

  Gündem2008

  İzmir’de gazetelere eleman arandığı ilanları verdikten sonra kendilerine ulaşan işsiz kişileri, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve iş başvurusu işlemleri için 400 liradan 2 bin TL’ye kadar para alarak dolandıran Hasan Hüseyin Mutlu (31) ve eşi Lale Mutlu (27) polise gelen ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi - eleman ilanları

  Dolandırıcı karı-koca e-postayla çökertildi21.09.2011

  Ege Anasayfa

  İzmir’de, gazetelere eleman ilanı verdikten sonra başvuruda bulunanları, yurtdışında iş vaadinde bulunarak pasaport, vize ve işlemler için 400-2 bin TL alarak dolandıran H.H.M.ve eşi L.M., ihbar e-postasıyla yakalandı.
 • Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı - eleman ilanları

  Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı02.04.2011

  Ekonomi

  Secretcv.com'un 'İş Profili' araştırmasına göre, 2011'in ilk çeyreğinde verilen iş ilanları, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 91 arttı.İlk 3 ayda işverenler 152 bin 721 kişiyi istihdam etmek üzere arayışa girerken, aynı dönemde iş ilanlarına başvuran aday sayısı yaklaşık 7,5 milyon oldu.
 • Mezunları hemen iş buluyor - eleman ilanları

  Mezunları hemen iş buluyor01.02.2011

  Ekonomi

  Milyonlarca genç işsiz gezerken; mühendisler, işletmeciler, maliyeciler , hukukçular asgari ücrete talim ederken bir okul var ki mezunları hemen devlet dairesinde işe başlıyor….
 • SHÇEK ve bazı üniversiteler personel alacak - eleman ilanları

  SHÇEK ve bazı üniversiteler personel alacak14.01.2011

  Gündem

  Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürlüğü 23 müfettiş yardımcısı, İçişleri Bakanlığı dernekler denetçi yardımcısı, Kahramanmaraş Sütçü İmam ile Gazi üniversiteleri öğretim üyesi alacak.Çeşitli kurumların işe alım ilanları Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.
 • 2010'da iş ilanları tavan yaptı - eleman ilanları

  2010'da iş ilanları tavan yaptı03.01.2011

  Ekonomi

  İş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com'un 2010 yılı istihdam bilançosu çalışmasına göre, Türkiye'de firmalar 2009 yılına kıyasla yüzde 50 oranında daha fazla eleman arayışına girdi.
 • KOBİ'lere 3 milyar liralık destek - eleman ilanları

  KOBİ'lere 3 milyar liralık destek10.11.2010

  Ekonomi

  50 bin işletmeye Sanayi Bakanından bayram harçlığı… KOSGEB’in ihracatçılar ile mikro, küçük ve orta boy işletmeler için hazırladığı yeni kredi programının faizleri şaşırttı.
 • "İş var işçi bulamıyoruz"11.10.2010

  Ekonomi

  Yozgat'ın Sorgun ilçesi Doğankent beldesinde 4 ülkeye ihracat yapan tekstil tesislerinde eleman sıkıntısı yaşanıyor.
 • İşkur'da büyük değişim - eleman ilanları

  İşkur'da büyük değişim06.09.2010

  Ekonomi

  İş-Kur’da büyük değişim… Kuruma binlerce iş koçu alınacak.15 büyük şehirde hizmet verecek koçlar, işsizlerin daha kolay iş bulması için taktikler verecek.İşverenlerin kapısını çalıp, ‘aradığınız elamanı biz bulalım’ diyecek.Bir sonraki adımda ise tüm eleman aranıyor, ilanları İş-Kur portalına alınacak.
 • Sokaklar eleman panosuna döndü - eleman ilanları

  Sokaklar eleman panosuna döndü10.07.2010

  Ekonomi

  TÜRKİYE'de etkileri görülen ekonomik krizle birlikte işsizlerin sayısı artarken, İzmir'in bazı semtlerinde, eleman arayanlar sokakları ilan panosuna çeviriyor.
 • Oğlunuz ne iş yapar? - eleman ilanları

  Oğlunuz ne iş yapar?20.06.2010

  Yazarlar

  - Ali topu tut.- Tut derken?
 • Tolga TANIŞ

  Mahalle lokantasındaki zenginler ve röntgenciler - eleman ilanları

  Mahalle lokantasındaki zenginler ve röntgenciler17.04.2010

  Yazarlar

  Tutması için hiçbir sebep yok aslında.Makarnasını New York’taki herhangi bir İtalyan’da yersiniz.Şarapları bulunmaz değil.Dekorasyon eskimiş.
 • Yeni Call of Duty geliyor - eleman ilanları

  Yeni Call of Duty geliyor10.01.2010

  Teknoloji

  Call of Duty: Modern Warfare 2'nin dev başarısı üzerine yapımcılar yeni oyun için düğmeye bastı.
 • 10 yılda 400 bin kişiye iş bulduk - eleman ilanları

  10 yılda 400 bin kişiye iş bulduk23.12.2009

  Ekonomi

  Online insan kaynakları şirketi Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, geçen 10 yılda doğru kişiyi doğru işle buluşturma yaklaşımı içinde toplam 400 bin kişinin istihdam edilmesine ve iş bulmasına aracılık etmenin büyük mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, 2009 sonu itibariyle 10 milyon 500 özgeçmişe, 15 binin üzerinde ilan sayısına ve 22 bin 500 de kurumsal müşteri sayısına ulaşacaklarını söyledi.
 • Sanayide çırak ihtiyacı - eleman ilanları

  Sanayide çırak ihtiyacı06.10.2009

  Ekonomi

  Teknik Eğitim Vakfı (TEKEV) Bursa İl Başkanı Fahri Yıldız, sanayi sitelerinin duvarlarında “Çırak aranıyor” ilanlarının gün geçtikçe arttığını belirterek, “8 yıllık zorunlu eğitim, tekrar gözden geçirilmelidir” dedi.
 • Minibüsle dolaşıp eleman alıyorlar - eleman ilanları

  Minibüsle dolaşıp eleman alıyorlar10.08.2009

  Ekonomi

  Kendi şirketi Proser'i dünyanın ve Türkiye'nin en büyük tesis yönetimi şirketi olan ISS'e sattıktan sonra ISS Türkiye'nin başına CEO olarak geçen Cavit Habib ile konuştuk.
 • Meslek kurslarına 20 bin kişi aranıyor - eleman ilanları

  Meslek kurslarına 20 bin kişi aranıyor27.07.2009

  Ekonomi

  Türkiye İş Kurumu hükümet tarafından daha önce açıklanan istihdam ve teşvik paketi kapsamından 20 bine yakın maaşlı kursiyer arıyor.Kırk branşta eğitim alacak olan kursiyerlere günlük ücret ödenecek.
 • Sağlık Bakanlığı 1750 eleman alacak - eleman ilanları

  Sağlık Bakanlığı 1750 eleman alacak10.07.2009

  Ekonomi

  Sağlık Bakanlığı, hemşire, psikolog, sosyal çalışmacı, diyetisyen, fizyoterapist, programcı, mimar gibi toplam bin 750 eleman alacağını duyurdu.
 • Bırakın parayı, önemli olan deneyim - eleman ilanları

  Bırakın parayı, önemli olan deneyim30.06.2009

  Ekonomi

  Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, iş hayatına yeni başlayacak olanlara bir an önce deneyim kazanmalarını önerdi.Staj yaparken paraya bakmamalarını ve kazandıkları deneyime odaklanmalarını isteyen Kılıçlıoğlu ile istihdam piyasasını, en çok hangi sektörlere alım yapıldığını, önümüzdeki dönemin şanslı sektörlerini ve yeni işe başlayacak olanlara tavsiyelerini konuştuk.
 • Kiğılı’dan çok çektim, şimdi Abdullah’ın keyfini sürüyorum - eleman ilanları

  Kiğılı’dan çok çektim, şimdi Abdullah’ın keyfini sürüyorum01.06.2009

  Ekonomi

  Kiğılı’nın sahibi Abdullah Kiğılı, "Yıllarca soyadım Kiğılı’nın telaffuz edilirken ve yazılırken zorluğunu yaşadım.Kendi ismimi taşıyan Abdullah Kiğılı markasını çıkardım.Şimdi Arap turistler sayesinde ’Abdullah’ isminin keyfini sürüyorum" dedi.
 • Almanya'da MOL atağı - eleman ilanları

  Almanya'da MOL atağı29.04.2009

  Ekonomi

  Rotayı yurtdışına çeviren MOL Mağazacılık, Aralık 2009'a kadar Almanya'da 20 mağaza açacak
 • Dolandırıcılık davasında ilginç savunma - eleman ilanları

  Dolandırıcılık davasında ilginç savunma16.03.2009

  Gündem

  ESKİŞEHİR’de, internetteki sitesinde iş ilanı verip, kendisine iş başvurusu yapanlardan para alarak dolandırıcılık yapmaktan yargılanan M.E., duruşmada 'İşsizdim ve psikolojim bozulmuştu.Kendimi yalnız hissediyordum, pişmanım' dedi.
 • IFRA: Otobil dünya basını için çok önemli bir proje - eleman ilanları

  IFRA: Otobil dünya basını için çok önemli bir proje02.12.2008

  Otoyaşam

  Uluslararası Medya Teknoloji Birliği (IFRA) Hürriyet Otoyaşam’ın düzenlediği Otobil yarışmasını dünya basınına örnek gösterdi.IFRA Diröktürü Dietmar Schantin, ’Gazeteler internet üzerinden para kazanabiliyor mu’ sorusuna karşılık yaptığı uluslararası araştırma sonucunda arasında Otobil’in de yer aldığı 5 farklı projenin bu konuda önemli bir başarı elde ettiğini açıkladı.
 • İstanbul’a özel eleman ilanları gazetesi İK34 - eleman ilanları

  İstanbul’a özel eleman ilanları gazetesi İK3422.09.2008

  Ekonomi

 • 60 kişi alınacaktı, 3690 müracaat etti - eleman ilanları

  60 kişi alınacaktı, 3690 müracaat etti11.04.2008

  Gündem

  Tüpraş Kırıkkale Rafinerisinin açtığı 60 kişilik işçi kadrosuna 3 bin 690 kişi başvurdu.
 • İşsizin hızı saatte 250 - eleman ilanları

  İşsizin hızı saatte 25007.04.2008

  Bugün Türkiye'deki işsizlerin hızı ortaya çıktı.Gazetelere 50 işçi almak için ilan veren Tüpraş Kırıkkale Rafinerisi'ne 4 saat gibi kısa bir sürede tam 1000 işsiz başvurdu.Yani her saat 250 işsiz umutla Kırıkkale'ye koştu.Siz bu haberi şu an da okurken Kırıkkale Tüpraş'a iş umuduyla koşanların sayısı çığ gibi artmaya devam ediyor.
 • Ülker’de çalışmak için 540 bin kişi bekliyor - eleman ilanları

  Ülker’de çalışmak için 540 bin kişi bekliyor13.03.2008

  Toplam 25 bin kişiye istihdam sağlayan Ülker, iş gücüne yeni katılan eğitimli kesimin en çok çalışmak istediği grupların başında geliyor
 • Hürriyet İK, ekonominin aynası oldu, buraya giren hedefe koşar - eleman ilanları

  Hürriyet İK, ekonominin aynası oldu, buraya giren hedefe koşar13.10.2007

  12 yıl önce yayınlanmaya başlayan Hürriyet İK Gazetesi, iş dünyasını takip etmek isteyenler açısından ’Bir numaralı gösterge’ durumuna geldi.Hürriyet Gazetesi Reklam Koordinatörü Batuhan Ekin, "Hürriyet İK, yükselen sektörler, pazara yeni giren veya yatırımlarını yoğunlaştıran firmaları takip etmek açısından son derece önemli.Hürriyet İK’da yayınlanan ilan sayfalarındaki artış veya azalış, ekonomideki beklentiler için de ayna oluyor" dedi.
 • Petkim, 390 yeni personel alacak - eleman ilanları

  Petkim, 390 yeni personel alacak19.04.2007

  İzmir'in Aliağa ilçesinde kurulu bulunan ve bu yıl özelleştirilmesi beklenen Petkim Petro Kimya holding A.Ş Genel Müdürlüğü, kuruma 390 yeni daimi eleman alacak.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir gazeteci arkadaşın ricası - eleman ilanları

  Bir gazeteci arkadaşın ricası26.02.2007

  Yazarlar

  HÜRRİYET reklam servisi uzunca bir süredir, Türk basınında devrim sayılabilecek bir proje üzerinde çalışıyordu.
 • Yalçın BAYER

  İstanbul'un raflardak itozlanmış projeleri - eleman ilanları

  İstanbul'un raflardak itozlanmış projeleri30.11.2006

  Yazarlar

  İSTANBUL Belediyesi'nde inşa edilen kavşaklar, yanlış yapılan projelerdeki diğer inşaatlar bir türlü bitmez, çünkü:
 • Çalışanların yüzde 37'si iş arıyor - eleman ilanları

  Çalışanların yüzde 37'si iş arıyor16.11.2006

  Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş, Türkiye'nin istihdam ve işsizlik profilini belirlemek amacıyla bir araştırma yaptırdı.


Yazarlara göre

14
Ali Atıf BİR
1
Ayçe DİKMEN
1
Cengiz ÖZDEMİR
1
Erkan ÇELEBİ
5
Ertuğrul ÖZKÖK
1
Güzin Abla
1
Tolga TANIŞ
1
Yalçın BAYER
1


Bölümlere göre
Ankara
1
Cumartesi
1
Dünya
2
DİĞER HABERLER
2
Ege
1
Ege Anasayfa
1
Ekonomi
34
Eğitim
1
Gündem
4
Gündem2008
2
IK
1
Otoyaşam
1
Serdar Devrim
2
Teknoloji
1
Yazarlar
13