Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ekmek fiyatları

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

535  adet haber bulundu.


 • Yenilerden yeni beğen - ekmek fiyatları
  Yenilerden yeni beğen28.02.2015
  Gurmeİstanbul’un hızına, başdöndürücülüğüne yetişmek imkânsız.İki haftadır sokağa çıkmadıysanız, buyurun kaçırdıklarınız.Hepsinin yeri/zamanı ayrı; ister haftaya yayın, ister bir günde aradan çıkarın.Ankara ve İzmir'i de unutmadık.
 • Portakal kabuğu ekmek kapıları oldu - ekmek fiyatları
  Portakal kabuğu ekmek kapıları oldu18.02.2015
  EkonomiTürkiye’de narenciyenin anavatanı sayılan Çukurova Bölgesi’nde portakal fiyatları bahçede kilosu 50 kuruşa inince, narenciye üreticisinin yeni umudu kilosu 1 liradan alıcı bulan portakal kabuğu oldu.
 • Suriye parası pul oldu - ekmek fiyatları
  Suriye parası pul oldu10.02.2015
  EkonomiSuriye'de Mart 2011'den bu yana devam eden muhalif gösterilerin aynı yılın Ağustos ayında iç savaşa dönüşmesinden sonra Suriye Lirası'nın (SYP), ABD Doları (USD) karşısında yaklaşık yüzde 240 oranında değer kaybetmesi, gıdadan tarıma bir çok sektörü olumsuz etkileyerek halkın yaşam şartlarını zorlaştırıyor.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Uludağ’a çıkmak zenginlerin tekelinde değildir! - ekmek fiyatları
  Uludağ’a çıkmak zenginlerin tekelinde değildir!30.01.2015
  YazarlarBizim çocukluğumuzda Uludağ’a çıkmak olaydı.
 • Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu - ekmek fiyatları
  Bahçeli MHP grup toplantısında konuştu27.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanın devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.Bahçeli konuşması sonrasında gazetecilerin de sorularını cevapladı.Bir gazetecinin AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın kendisi için söylediği sözleri sorması üzerine "Onu adam yerine mi koyuyorsun sen?" cevabını verdi.
 • Vatandaşın belini gıda büktü - ekmek fiyatları
  Vatandaşın belini gıda büktü07.01.2015
  EkonomiMerkez Bankası Aralık ayı fiyat gelişmesi raporunda yer alan yıllık enflasyon oranlarına gıda ürünleri damgasını vurdu.Diğer ürünlere nazaran gıda ürünleri yıllık çift haneli artışla yüzde 8.17'lin TÜFE'yi de solladı.Merkez Bankası özellikle et, ekmek, tahıl, kahve-çay başta olmak üzere gıdada yıllık enflasyonun yüksek seyrettiğine dikkat çekti.
 • Üretimi soğuk havadan etkilendi fiyatı iki kat arttı - ekmek fiyatları
  Üretimi soğuk havadan etkilendi fiyatı iki kat arttı28.12.2014
  EkonomiÜretimi mart ayında yaşanan soğuklardan etkilenen cevizde kilogram fiyatı iki kat artışla 20 liraya ulaştı.Geçen yıl en ucuzunun kilogramı 10 lira olan kabuklu ceviz, bu yıl 20 liradan satılıyor.İç randımanı yüksek ve daha iri olan kabuklu cevizin kilogramı 30 liraya kadar çıkıyor.Kuruyemişcilerde iç çeviz ise 44-50 liradan satılıyor.
 • İlk çeyrekte ekmeğe zam yok - ekmek fiyatları
  İlk çeyrekte ekmeğe zam yok27.12.2014
  AnkaraTürkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "2015'in birinci çeyreğinde ekmek fiyatlarında artış gündemimizde yok" dedi.
 • Gıda fiyatları dünyada dibe indi Türkiye'de hala yüksek - ekmek fiyatları
  Gıda fiyatları dünyada dibe indi Türkiye'de hala yüksek05.12.2014
  EkonomiBirleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) Gıda Fiyatları Endeksi Kasım’da 192.6 puan ile üçüncü ayda da yatay gelişmesini sürdürürken, geçen yılın aynı dönemine göre, 13 puan ya da yüzde 6.4 geriledi.Gıda fiyatlarının dünya üzerinde dibe inmesine rağmen Türkiye'de yükseliyor olması dikkatleri çekti.
 • TARİŞ'den ortak ses: Birlik batıyor, bizi de arkasından sürüklüyor - ekmek fiyatları
  TARİŞ'den ortak ses: Birlik batıyor, bizi de arkasından sürüklüyor02.12.2014
  EgeTARİŞ Söke 131 No.lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi Olağan Mali genel kurulunda hem kooperatif başkanı İsmail Özer, hem de TARİŞ Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği eski Başkanı Beliğ Azbazdar, "Birlik batıyor, bizi de arkasından sürüklüyor" dedi.
 • Fırıncılar da dertli - ekmek fiyatları
  Fırıncılar da dertli03.11.2014
  EgeİZMİRLİ fırıncılar, yapılan zamla 250 gram ekmeğin fiyatının 90 kuruştan 1 TL’ye çıkarılmasına gösterilen tepkilerin haksız olduğunu dile getirdi.
 • Sen mutluluğun turunu atabilir misin Abidin? - ekmek fiyatları
  Sen mutluluğun turunu atabilir misin Abidin?22.09.2014
  SeyahatTürkiye İstatistik Kurumu’nun son araştırmasına göre, ülkemizin en mutlu kenti Sinop.Peki nedir bu mutluluğun şifresi? Hamsilos Fiyordu’ndan Akkum’a, Şahin Tepesi’ne farklı keşif noktalarında huzuru aradık.
 • Gıdanın alevi vuruyor - ekmek fiyatları
  Gıdanın alevi vuruyor06.09.2014
  EkonomiENFLASYON beklentilerin aksine ağustosta da düşmedi.Gıdadaki yükseliş yüzde 0.1 düşüş beklentilerini vurdu ve aylık enflasyon yüzde 0.09 arttı.Böylece yıllık enflasyon yüzde 9.54’e yükseldi.Merkez Bankası’nın enflasyonun sorumlusu olarak gösterdiği gıda enflasyonu ise yıllık yüzde 14.4 ile 4 yılın zirvesine çıktı.
 • Balıkçılar
  Balıkçılar "Vira Bismillah" dedi, 100 liralık hamsi 30 liraya düştü01.09.2014
  Ekonomi1 Eylül ile birlikte av yasağının kalkmasıyla yurdun dört yanından balıkçılar "Vira Bismillah" diyerek denize açıldı.Özellikle Marmara'ya açılan balıkçılar ilk günden umduklarını bulamadıklarını söyledi.İzmir'de sezon öncesi 100 lira olan hamsi ise 30 TL'ye düştü.Uzmanlar fiyatların daha da düşeceğini vatandaşın bu sezon 5 liradan hamsi yiyebileceğini belirtti.Tezgahlarda palamutun da fiyatının 15 liraya kadar gerilediği görüldüğü.
 • Yalçın BAYER

  Türkiye, Merkel’den ‘o CD’yi isteme cesaretini gösteremiyor - ekmek fiyatları
  Türkiye, Merkel’den ‘o CD’yi isteme cesaretini gösteremiyor29.08.2014
  YazarlarBERLİN’de bulunan bir Alman yetkili, Türkiye’nin dinlemeler karşısında bu kadar sessiz kalmasındaki nedenleri soruyor.(Peşinen kimdir bu kişi diye soru sormayın lütfen! Y.B.:)
 • Yalçın BAYER

  Yüreksiz muhalefet - ekmek fiyatları
  Yüreksiz muhalefet28.08.2014
  Yazarlar
 • Yalçın BAYER

  Buğdayda hep aynı oyun! - ekmek fiyatları
  Buğdayda hep aynı oyun!27.08.2014
  YazarlarBUĞDAYDA geçen yıl 22 milyon ton üretimle rekor kırıldı.Bu yıl kuraklığın etkisi ile üretim 18 milyon tona geriledi.
 • Kopuz: Stokçular yüzünden bıçak kemiğe dayandı - ekmek fiyatları
  Kopuz: Stokçular yüzünden bıçak kemiğe dayandı22.08.2014
  EkonomiTÜRKİYE’de bir taraftan Avrupa’ya ambargo koyan Rusya’ya gıda ihracatı tartışılırken diğer taraftan özellikle fındık ve buğdaydaki spekülatif hareketler yeni zamları gündeme getirdi.Kuraklık ve don etkisiyle birçok üründeki rekolte kaybıyla özellile fındık ve buğday gibi ürünlerde üreticide yaşanan zam oranı yüzde 30 ile 70 arasında olunca sanayiciler de harekete geçti.
 • Söylenti stoku - ekmek fiyatları
  Söylenti stoku22.08.2014
  EkonomiTÜRKİYE Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Başkanı Şemsi Kopuz’un önceki gün yaptığı, “Çiftçiye, köylüye milletin efendisi derler, ama bence çiftçi milletin efendisi olmaktan çıkmış spekülatörlerin, stokçuların efendisi olmuş” açıklaması tarım ve gıda sektörünü karıştırdı.Ardı ardına açıklamalar yapan sektör temsilcileri Şemsi Kopuz’un yanlış bilgiler verdiğini iddia etti.
 • Kazıkçılara isyan - ekmek fiyatları
  Kazıkçılara isyan20.08.2014
  EgeBODRUM Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Ali Kaplan da, bazı lokanta ve restoranların fahiş fiyat uygulamasına tepki gösterdi.Bir fincan kahvenin 15 liraya satıldığını belirten Kaplan, "Sorun o kadar büyüdü ki mikro değil makro projelerle çözülebilir.Şu anda Bodrum'da 14 bin işletme var ve bunların her yıl 3 bin 500'ü iflas edip kapanıyor.Ardından yeni 5 bin işletme daha açılıyor.Yazın 2-3 ay çalışıp yüksek kira ve personel gideri ödemek zorunda kalan işletmeler, turiste acımasızca fiyat çıkartıyor" diye konuştu.
 • Burger zamda kebabı geride bıraktı - ekmek fiyatları
  Burger zamda kebabı geride bıraktı10.08.2014
  EkonomiBurgerlerin fiyatlarında yılbaşından bu yana yaşanan artış çift haneye ulaştı.Burgerler, fiyat artışında Türk mutfağındaki rakiplerini geride bıraktı.
 • Para bozdurmak daha karlı - ekmek fiyatları
  Para bozdurmak daha karlı20.06.2014
  AvrupaMacaristan, Schengen’e giriş kapısı.Dönüşte çok sıkı gümrük kontrolü var.Yolcu başına sadece 2 paket sigara hakkı var.Fazla çıkarsa ağır cezası var.
 • Slovakya'da sizi polis karşılıyor - ekmek fiyatları
  Slovakya'da sizi polis karşılıyor19.06.2014
  AvrupaSlovakya’da 10 günlük vinyet 10 Euro.Vinyet almamanın cezası 120 Euro ile 700 Euro arasında.
 • Türklerin Slovenya sorunu - ekmek fiyatları
  Türklerin Slovenya sorunu17.06.2014
  AvrupaSlovenya’da en büyük sorun vinyet.Bir haftalık vinyet 15 Euro.Cezası 300 Euro.Polis otobanda vinyetsiz seyreden sürücünün pasaportuna el koyuyor.
 • Efsanevi kulüp ve galerileriyle.36 saatte Berlin turu - ekmek fiyatları
  Efsanevi kulüp ve galerileriyle.36 saatte Berlin turu17.06.2014
  SeyahatThe New York Times'dan Gisella Williams Berlin’i Avrupa’nın Silikon Vadisi olmaya aday diğer kentlerin arasında gösteriyor.
 • Ortadoğu'ya yük taşıyan şoförler tedirgin - ekmek fiyatları
  Ortadoğu'ya yük taşıyan şoförler tedirgin10.06.2014
  PlanetGaziantep Otobüs-Kamyon ve Kamyonetçiler Odası Başkanı Cengiz Polat, Ortadoğu’ya yük götüren birçok kamyon şoförünün, bölgede yaşanan iç karışıklık ve adam kaçırma olayları yüzünden tedirginlik yaşadığını söyledi.
 • Yalçın DOĞAN

  Çacando Elefantes Brancos - ekmek fiyatları
  Çacando Elefantes Brancos08.06.2014
  YazarlarİNGİLİZ Milli Takımı Brezilya’da Sao Conrado kentinde havaalanından kendilerine ayrılan yere gitmek için bir tünelden geçmek zorunda.
 • Buse Özel

  'O sebzeleri kurt bile yemiyorsa biz niye yiyoruz' - ekmek fiyatları
  'O sebzeleri kurt bile yemiyorsa biz niye yiyoruz'03.06.2014
  Yazarlar"Beyni olmayan kurt bile bu meyvelerin kabuğunu yemiyor, tükürüyor." Yani bizim yediğimiz meyveleri yemiyorlar.Bu sözler Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Necip Tosun'a ait.Yani bu durumda ya bizim kurt kadar beynimiz yok ve canımızın kıymetini bilmiyoruz ya da birileri bizi fena halde kandırıyor.
 • Enflasyon iki yılın zirvesinde - ekmek fiyatları
  Enflasyon iki yılın zirvesinde03.06.2014
  EkonomiMayıs ayı enflasyon rakamları açıklandı.Buna göre Mayıs ayında TÜFE yüzde 0,40 olarak gerçekleşti.Beklentiler yüzde 0,49 olacağı yönündeydi.Yıllık TÜFE ise yüzde 9,66 oldu.Bu kategorideki beklenti ise yüzde 9,72 olacağı yönündeydi.Ancak bu oranla yıllık enflsayon son 2 senenin zirvesine çıkmış oldu.
 • Mayısta zam şampiyonu kuru kayısı oldu - ekmek fiyatları
  Mayısta zam şampiyonu kuru kayısı oldu03.06.2014
  EkonomiTüketici fiyatları bazında mayısta en yüksek fiyat artışı görülen ürün yüzde 32,97 ile kuru kayısı oldu.
 • Taha AKYOL

  Kömür deyince - ekmek fiyatları
  Kömür deyince22.05.2014
  YazarlarBİLİMSEL raporlara göre, dünyada petrol ve doğalgaz rezervleri kabaca elli yılda tükenecek, bu yüzden özellikle 2030’lardan itibaren dünyada kömüre yöneliş artacak.
 • Ekmeğe şimdilik zam yok - ekmek fiyatları
  Ekmeğe şimdilik zam yok10.05.2014
  EkonomiTürkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmeğe şu anda zam yapılmayacağını, ekmek fiyatlarını belirleyecek un fiyatlarının, buğday hasadı sonrası şekilleneceğini bildirdi.
 • Ekmeğimiz tehlikede - ekmek fiyatları
  Ekmeğimiz tehlikede09.05.2014
  EkonomiTürkiye’de kurak geçen kış döneminin ilk sıkıntısı ortaya çıktı.Buğday kuraklık ve dondan en çok etkilenen ürünler arasında yer alırken, bazı bölgelerde rekolte kaybı yüzde 50’yi aştı.
 • Atın yemeği havuçtan olsun - ekmek fiyatları
  Atın yemeği havuçtan olsun06.05.2014
  AnkaraBüyük yarışlara Ankara’da hazırlanan atlar, 15 çeşit meyve, sebze ve vitamin ilaçlarından oluşan özel menüyle besleniyor.Menü, havuç, elma, maydanoz, arpa, yulaf ve pekmez gibi birçok besin maddesinin karışımından oluşuyor.
 • İzzet ÇAPA

  ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı İstanbul'a neden geldi - ekmek fiyatları
  ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı İstanbul'a neden geldi31.03.2014
  Yazarlarİstanbul’daki katolik cemaatinin önde gelen isimlerinden Cenovalı armatör Ignazio Corpi’nin ünlü İtalyan mimar Giacomo Leoni’ye yaptırdığı Corpi Sarayı, 1882 yılında tamamlandığı zaman barok stilindeki ihtişamıyla tüm Avrupa’nın dikkatini çekmişti.
 • Karayipler’de cennete yelken açmak - ekmek fiyatları
  Karayipler’de cennete yelken açmak24.02.2014
  SeyahatGemi yolculuklarını çok severim.Her türlü tembelliğe uygun bir tatil şeklidir.Dilediğin saatte yemek yiyebilir, uyuyabilir, havuza ya da denize dalıp hayal kurabilir, limanlarda bilmedik yaşamların tadını çıkartabilirsiniz.Size bu hafta Karayip Denizi’nde yaptığım bir gemi yolculuğunu anlatacağım.
 • 'Kur enflasyona etkisini gösterdi' - ekmek fiyatları
  'Kur enflasyona etkisini gösterdi'04.02.2014
  EkonomiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Ocak Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu'nda enflasyonun yükselmesini gıda fiyatları, vergi ayarlamaları ve döviz kuru hareketlerinin etkili olduğunu belirtti.
 • Sahrap SOYSAL

  Seyyar manavlar - ekmek fiyatları
  Seyyar manavlar23.01.2014
  YazarlarEski İstanbul sokaklarının vazgeçilmezlerinden biriymiş seyyar satıcılar.Kalaycı, börekçi, macuncu sesleriyle her daim capcanlı, renkli ve hayat doluymuş İstanbul’un mahalleleri.
 • Bu yıl Uludağ’ın tadını Araplar çıkarıyor - ekmek fiyatları
  Bu yıl Uludağ’ın tadını Araplar çıkarıyor13.01.2014
  SeyahatTürkiye’nin en popüler kış turizm merkezi Uludağ’a kar bu yıl 13 Aralık’ta geldi.Oteller ve eğlence yerleri kapılarını 20 Aralık’ta açtı.
 • 36 saatte Güney Miami sahili - ekmek fiyatları
  36 saatte Güney Miami sahili06.01.2014
  SeyahatOcak ayında Kuzey Yarımküre’nin gündeminde kar, kış, Florida Eyaleti’nin sahillerinde ise buzlu margaritalar, güzelliğiyle göz kamaştıran şortlu kızlar var.
 • İzmir'de ekmek ve simit 90 kuruştan satılacak - ekmek fiyatları
  İzmir'de ekmek ve simit 90 kuruştan satılacak19.12.2013
  Ekonomiİzmir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni fiyatlara göre İzmir'de ekmek ve "gevrek" olarak adlandırılan simitin 90 kuruştan satılacağı bildirildi.
 • ‘Altın Çadır’ sayısı dörtlendi - ekmek fiyatları
  ‘Altın Çadır’ sayısı dörtlendi04.12.2013
  EkonomiATASAY’ın bu yıl 4’üncüsünü yapacağı ‘Geleneksel Altın Çadır Günleri’ 5-8 Aralık tarihlerinde dört ilde gerçekleşecek.
 • Zafer Algöz’ün tatil sırları - ekmek fiyatları
  Zafer Algöz’ün tatil sırları25.11.2013
  SeyahatOyuncu Zafer Algöz, seyahat programını genelde son dakikada yapmayı seviyor.Ama özellikle yaz aylarında komşu adalara uğramayı tercih ediyor.İşte Algöz’ün önerileri.
 • Un fiyatları arttı, ekmeğe zam kapıda - ekmek fiyatları
  Un fiyatları arttı, ekmeğe zam kapıda15.11.2013
  EkonomiEkmek, baklava, börek gibi ürünlerin yapıldığı kaliteli buğday üretiminde yaşanan rekolte düşüklüğü un fiyatlarını artırdı.
 • Bahar AKINCI

  İzmir’de gastronomik bir şeyler oluyor - ekmek fiyatları
  İzmir’de gastronomik bir şeyler oluyor26.10.2013
  YazarlarBU yılki sloganım, “Yemeğini İzmir’de ye, alışverişini İzmir’de yap.
 • Bahar AKINCI

  Sen istiyor dünya şehri olmak, yiyecek 40 fırın ekmek! - ekmek fiyatları
  Sen istiyor dünya şehri olmak, yiyecek 40 fırın ekmek!19.10.2013
  Yazarlar
 • Arda TÜRKMEN

  Bayram kahvaltıdan başlar - ekmek fiyatları
  Bayram kahvaltıdan başlar14.10.2013
  YazarlarTüm gün ziyaretçilerin ağırlandığı bayram maratonuna girdik.Aileyle ya da misafirlerle bir arada olmaya sabahtan başlayanlarımız oldukça fazla.Peki mükellef bir bayram kahvaltısı sofrasında neler olmalı, nasıl sunulmalı, nerelerden alınmalı?
 • Süt kuzusu 1 yaşında - ekmek fiyatları
  Süt kuzusu 1 yaşında06.10.2013
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bir yıldır 0-5 yaş arası çocukların evlerine ayda 8 litre süt verilmesini kapsayan “Süt kuzusu” projesinin birinci yılını çocuklar ve aileleriyle kutladı.
 • Cengiz Han’ın kutsal vadisinde - ekmek fiyatları
  Cengiz Han’ın kutsal vadisinde16.09.2013
  SeyahatUlan Bator’a 70 kilometre uzaklıktaki Gorkhi-Terelj Milli Parkı, yüksekliği 2400 metreyi bulan dağların arasında, kilometrelerce uzunluktaki yemyeşil vadilerden oluşuyor.Cengiz Han’ın doğduğu bölgenin uçsuz bucaksız çayırlarında bugün yaklar, atlar otluyor.Tepelerde şaman kayaları, gizli Budist tapınakları yer alıyor.Vadi, yaz boyunca şaşırtıcı kaya oluşumlarını görmek, at binmek, yerel çadırlarda konaklamak isteyenleri ağırlıyor.
 • "Tarifelere uyulmazsa hukuki işlem yapılır"14.09.2013
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin ücret tarifesinin hukuken geçerli olduğunu ve uyulması gerektiğini açıkladı.İBB 5216 sayılı kanunu ihlal edenlere hukuki yaptırımın söz konusu olabileceğini belirtti.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »