Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

987  adet haber bulundu.


 • Charlie Hebdo saldırısı: Wolinski Eyüp'te başında takkeyle çizmişti - dünkü haberler
  Charlie Hebdo saldırısı: Wolinski Eyüp'te başında takkeyle çizmişti07.01.2015
  PlanetKatliam haberini aldıktan sonra Tuncay Akgün sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı.Altında sadece bir cümle yazıyordu: “Onlar bizim arkadaşımızdı.”
 • Yalçın BAYER

  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi - dünkü haberler
  EMASYA protokolü kalktı AKASYA protokolü geldi06.01.2015
  YazarlarAKP ve yandaşları bir dönem yürürlükte olan, EMASYA (Emniyet Asayiş Yardımlaşma) protokolünden sürekli şikâyet ederlerdi.
 • Önce teşekkür sonra suçlama - dünkü haberler
  Önce teşekkür sonra suçlama29.12.2014
  GündemYazdığım haberlerden dolayı önce teşekkür alıp, ardından ‘algı operasyonu yapmak’la suçlanmak gibi bir durumun içinde buldum dün kendimi.Ve 20 yıllık gazetecilik hayatım boyunca ilk kez böyle bir durum yaşıyorum.
 • Erdal SAĞLAM

  Asıl etken Fed - dünkü haberler
  Asıl etken Fed15.12.2014
  YazarlarİÇ piyasada geçen hafta, özellikle kurun belirlediği, ciddi bir bozulma başladı ve dün haftanın ilk günü bozulma daha da hızlandı.
 • ‘Bombalı’ Tahşiyeciler - dünkü haberler
  ‘Bombalı’ Tahşiyeciler14.12.2014
  GündemEMNİYET kaynaklarına göre, 14 Aralık Operasyonu’nun gerekçesi 2009’daki Tahşiye Cemaati operasyonuyla ilgili iddialara dayanıyor.
 • Bakan Fikri Işık torpil iddialarına yanıt verdi - dünkü haberler
  Bakan Fikri Işık torpil iddialarına yanıt verdi08.12.2014
  GündemSanayi Bakanı Fikri Işık, CHP'nin bir yakınının TÜBİTAK Genel Sekreterliği’ne getirilmek için memur yapıldığı iddialarına yanıt verdi.Işık "Genel sekreter olmak için memur olma şartı yok.Arkadaşımız o kurumda 25 yıl çalışmış pek çok hizmeti olmuş.Siyasal bilimler mezunu bir arkadaşımızı genel sekreter olarak atamışız, ne tuhaf anlayabilmiş değilim' dedi.
 • IŞİD’den sınırda intihar saldırıları - dünkü haberler
  IŞİD’den sınırda intihar saldırıları29.11.2014
  PlanetTerör örgütü Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD), 15 Eylül’den beri kuşatma altında tuttuğu Suriye’nin kuzeyindeki Kobani’nin Kürt güçlerin elindeki Türkiye sınırındaki noktaya dün en az iki intihar saldırısı gerçekleştirdi.
 • Utandıran açıklama ortalığı karıştırdı - dünkü haberler
  Utandıran açıklama ortalığı karıştırdı22.11.2014
  GündemEdirne Valisi Dursun Şahin'in, şehirde restorasyonu devam eden sinagogu müze olarak kulllanmaya karar verdiklerini açıklamasından sonra tepkiler art arda geldi.Valinin ibadethaneyi İsrail'in Mescid'i Aksa'ya düzenlediği baskına kızıp müzeye çevirmek istemesine ilk yanıt Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden geldi.Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, bir açıklama yaparak sinagog ile ilgili tasarrufun kendilerinde olduğunu hatırlatarak Edirne Büyük Sinagogu'nun ibadethane olarak hizmet vereceğini bildirdi.Bu açıklamadan sonra Vali Dursun Şahin çark etti, binanın kullanım şekliyle ilgili kararın Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait olduğunu söyledi.Türkiye Hahambaşılığı ve Türk Musevi Cemaati de bir yazılı açıklama yaparak "Bu tür bir söylemin devletimizi temsil eden bir valimiz tarafından ifade edilmesinden dolayı hicap duymaktayız" ifadelerini kullandı.
 • Darbeyi önlediğime dair haberler yalan - dünkü haberler
  Darbeyi önlediğime dair haberler yalan10.11.2014
  GündemYargıtay tarafından Balyoz davasında aldıkları mahkûmiyet kararları bozulan 62 sanığın davasında, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvveleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman tanık olarak dinlendi.
 • Ömür GEDİK

  Unutursam Fısılda - dünkü haberler
  Unutursam Fısılda29.10.2014
  YazarlarUnutursam Fısılda, Çağan Irmak’ın Babam ve Oğlum’dan sonra en gişeye yönelik filmi.
 • Arınç'tan Beşiktaş övgüsü - dünkü haberler
  Arınç'tan Beşiktaş övgüsü23.10.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı.Arınç, dün akşam Beşiktaş'ın Partizan karşısında aldığı 4-0'lık galibiyeti soran bir gazeteciye '' 7 yaşından beri Beşiktaşlı olan bir Başbakan Yardımcısına sorulabilecek en iyi soru budur'' yanıtını verdi.
 • Ahmet HAKAN

  Ve bu elbise de bol geldi - dünkü haberler
  Ve bu elbise de bol geldi16.10.2014
  Yazarlar1961 Anayasası, çok aşağılık bir darbenin ardından ve halkın tüm kesimlerinin katılımı olmadan yapılmış olsa da nispeten özgürlükçü bir anayasaydı.
 • Yalçın BAYER

  AİHM’nin yeni kararı Öcalan için ne diyor - dünkü haberler
  AİHM’nin yeni kararı Öcalan için ne diyor14.10.2014
  YazarlarAİHM, 18 Mart 2014 tarihli kararı ile ‘terörist başı’nın vatana ihanet suçundan aldığı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile ilgili olarak, şartlı salıverme olanağı ihtimalinin de açık tutulması gerektiği yönünde bir yorumda bulunmuştu.
 • İzzet ÇAPA

  Ara’dan Yetmiş Yedi Yıl Geçti. - dünkü haberler
  Ara’dan Yetmiş Yedi Yıl Geçti.28.09.2014
  YazarlarTek fotoğrafa koca bir “ömür” sığdırabilen adamla muhabbete koyulunca, anlattıklarını bir güne sığdırmak da mümkün olmuyor haliyle.
 • Volkan ve Emre için müthiş iddialar - dünkü haberler
  Volkan ve Emre için müthiş iddialar27.09.2014
  FutbolFenerbahçe'de Emre ve Volkan'ın Manisa'ya gitmemesi beraberinde çeşitli söylentileri getirdi: 1.Emre Belözoğlu, Emenike oynatılacağı için bozuldu.2.Kartal, Emre'nin uzlaşmacı olmamasını cezalandırdı.3.Mert'in oynayacağını öğrenen Volkan 'sakatım' dedi.
 • Taha AKYOL

  Bundan sonra - dünkü haberler
  Bundan sonra21.09.2014
  YazarlarMUSUL Konsolosluğumuzda görevli 49 vatandaşımızın kurtarılması, her şeyden önce MİT’in başarısıdır.
 • Tokalaşma zamanı - dünkü haberler
  Tokalaşma zamanı20.09.2014
  EkonomiTÜRK Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TÜSİAD) dünkü Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısına ‘onur konuğu’ olarak katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni Türkiye’nin inşasında TÜSİAD’ın deneyim ve vizyonundan yararlanmak istiyoruz.Zaman yumrukları sıkma zamanı değil, tokalaşma zamanı” diyerek buzları eritti.
 • Yalçın BAYER

  Her yol mubah!. - dünkü haberler
  Her yol mubah!.20.09.2014
  YazarlarSicil affı ve maaş zammından sonra TOKİ’den İstanbul’da ev mi?
 • New York Times: Tehditler kabul edilemez - dünkü haberler
  New York Times: Tehditler kabul edilemez18.09.2014
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve New York Times arasında başlayan polemiğin ardından, gazete yönetimi dün akşam saatlerinde çok sert bir açıklama yayınladı.Genel yayın yönetmeni adına yayınlanan bildiride, “Bazı Türk yetkililer ve medya organlarının Türkiye’deki muhabirlerine yönelik tehditlerinin kabul edilemez” olduğu belirtilerek, Türk devletinden muhabirlerinin güvenliğini sağlaması istendi.
 • Eski sevgilisinin kalbini, akçiğerini ve beynini yedi - dünkü haberler
  Eski sevgilisinin kalbini, akçiğerini ve beynini yedi16.09.2014
  AvrupaABD'de cinayetten yargılanan bir mahkum, eski sevgilisini önce öldürdü, sonra da organlarını pişirip yedi.
 • Cengiz ÇANDAR

  Veda ve başlangıç… - dünkü haberler
  Veda ve başlangıç…27.08.2014
  YazarlarAtletizmle ilgilenenler bilirler, yarışın başlaması startını veren tabanca patlamadan bir atlet ya da atletler fırlarsa, buna “faux depart” denir.Yarış devam etmez.Yarışmacılar yarışa başlama çizgisine geri dönerler.
 • Cengiz ÇANDAR

  “Yeni Türkiye”nin İslâm Devleti ile imtihanı… - dünkü haberler
  “Yeni Türkiye”nin İslâm Devleti ile imtihanı…26.08.2014
  YazarlarBaşkan Obama, Amerikan Hava Kuvvetleri’nin, Suriye’de İD’e (eski IŞİD) karşı “keşif uçuşları”na izin verdi.Bu kararın bir “bombardıman” habercisi olacağı üzerinde duruluyor.
 • ‘Dr.Ticaret’e bakanlıktan açıklama - dünkü haberler
  ‘Dr.Ticaret’e bakanlıktan açıklama23.08.2014
  EkonomiHÜRRİYET’in dün manşetten yayınladığı ‘Dr.Ticaret’ başlıklı haberle ilgili olarak Sağlık Bakanlığı’ndan bir açıklama yapıldı.Açıklamada, “Haberde ‘Diyanet’ten 7 milyon TL’ye kadro alıp, LÖSEV’e 8 milyon TL’ye teklif ettiler’ denmektedir.Konuyla ilgili yönetmelik gereği söz konusu kadro ve ruhsatın satışı mümkün değildir” denildi.Bakanlık açıklama yaptı ama, ortada yanıt bekleyen çelişkili durumlar var.
 • Ahmet HAKAN

  Ne söylediğinde ne kastediliyor? - dünkü haberler
  Ne söylediğinde ne kastediliyor?23.08.2014
  Yazarlar
 • Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray - dünkü haberler
  Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray21.08.2014
  FutbolSarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Namusu ve şerefi üzerine yemin edecek! - dünkü haberler
  Namusu ve şerefi üzerine yemin edecek!21.08.2014
  YazarlarAnglosakson gazetecilik âdetidir, seçimle işbaşına yeni gelenlere icraatlarını yapmaları için makul bir süre verilir ve beklenir.
 • İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş - dünkü haberler
  İsmail Er'le 24 saat Beşiktaş06.08.2014
  FutbolSiyah beyazlı kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat İsmail Er'le burada olacak.
 • Devlet Bahçeli: TRT'den hesap sormazsam namerdim - dünkü haberler
  Devlet Bahçeli: TRT'den hesap sormazsam namerdim04.08.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin TRT’nin yanlı davranışlarıyla büyük bir adaletsizlik içinde gerçekleştiğini savunarak, "Bu devir böyle gitmez.Devir değişir gün değişir.Bir gün gelir, şimdiki TRT’nin başı olmak üzere haberler müdüründen tutun programcısına kadar hesap sormazsam namerdim" dedi.Bahçeli, Tefenni Belediyesi'ni ziyaretinde kendisine hediye edilen dipçiğinde üç hilal ve bozkurt bulunan av tüfeği ile poz verdi.
 • İşler: 232 bin kişi yurt dışında oy kullandı - dünkü haberler
  İşler: 232 bin kişi yurt dışında oy kullandı03.08.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Emrullah İşler yurt dışında kullanılan oy sayısını açıkladı.
 • İsrail gittikçe şiddetini artırıyor - dünkü haberler
  İsrail gittikçe şiddetini artırıyor28.07.2014
  PlanetGazze'deki gerilim, umut edilenin aksine Ramazan Bayramı süresince yavaşlamak yerine daha da şiddetleniyor.İsrail dün geceden bu yana en ağır bombardımanını düzenledi.Son gelen haberler, İsrail'in dün gece Gazze'yi yoğun bir bombardımana tuttuğu ve Gazze'ye elektrik sağlayan tek santralin vurulduğu ve şehirde elektrik olmadığı şeklinde.Can kayıpları ise her geçen dakika artıyor.
 • Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe - dünkü haberler
  Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe17.07.2014
  FutbolSarı lacivert kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ahmet Ercanlar'la burada olacak.
 • Yalçın BAYER

  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor - dünkü haberler
  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor15.07.2014
  YazarlarOKURUMUZ N.S., Büyükşehir ve İSKİ’ye ciddi bir soru yöneltiyor:
 • Kuzey Irak'tan Türkiye'ye 'al petrolü ver benzini' teklifi - dünkü haberler
  Kuzey Irak'tan Türkiye'ye 'al petrolü ver benzini' teklifi28.06.2014
  EkonomiIrak’ta 320 bin ton kapasiteli Beyci rafinerisinin devre dışı kalması, Irak’ın kuzeyinde akaryakıt krizine yol açtı.Irak Kürdistan Bölgesi Başbakanı Neçirvan Barzani’nin Ankara’daki temaslarında Türkiye’den bölgeye giden akaryakıt miktarını acil olarak arttırması gündeme geldi.
 • IŞİD komutanı iddiasında tedavi var isim yok - dünkü haberler
  IŞİD komutanı iddiasında tedavi var isim yok12.06.2014
  GündemIŞİD terör örgütü komutanı Mazen Ebu Muhammed olduğu iddia edilen kişinin Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildiği iddiaları üzerine yapılan incelemede, fotoğrafın bu hastanede çekildiği; ancak kayıtlarda bu ismin yer almadığı ortaya çıktı.
 • Yalçın BAYER

  Irak üçe bölündü - dünkü haberler
  Irak üçe bölündü11.06.2014
  YazarlarIRAK’ta Şii lider Mukteda Sadr’ın partisinin Kerkük milletvekili Ekrem Fevzi, Yön Haber Sitesi Haber Müdürü Erdal Emre’ye ilginç açıklamalarda bulundu.
 • Kurumlar taviz vermezse önümüz açık - dünkü haberler
  Kurumlar taviz vermezse önümüz açık27.05.2014
  EkonomiBAŞBAKAN Yardımcısı Babacan, güvenin sürmesi için sözlerin tutulması gerektiğini belirterek, “Kurumların kendi görev alanlarında tanımlanan şekilde asla taviz vermeden, uygulamalarına devam etmeleri gerekiyor.Bu yapıldığı sürece önümüz açık” diye konuştu.
 • Yalçın BAYER

  ‘Hükümeti sürekli uyardık’ - dünkü haberler
  ‘Hükümeti sürekli uyardık’14.05.2014
  YazarlarTÜRKİYE’nin depremden sonra yaşadığı en büyük felaket karşısında kendi kendimize bir soru-cevap yaptık.
 • Yalçın BAYER

  ‘Aksaçlılar’ Erbakan’a kapıyı açmak istemiyor - dünkü haberler
  ‘Aksaçlılar’ Erbakan’a kapıyı açmak istemiyor02.05.2014
  YazarlarSAADET Partisi’nin 5.Olağan Kongresi yarın Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonun’da toplanacak.Fatih Erbakan, babasının yakın mücadele arkadaşlarına karşı ilk kez genel başkanlık yarışına girecek.
 • 3 dönem devam kararıyla Köşk mesajı - dünkü haberler
  3 dönem devam kararıyla Köşk mesajı02.05.2014
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan, partisindeki 3 dönem kuralıyla ve seçim sistemi değişikliği ilgili kararını, partisinin dünkü MKYK toplantısında netleştirdi.Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, 5 saat süren toplantının ardından, 3 dönem kuralının korunacağının, seçimlere de mevcut yüzde 10 barajlı sistemle gidilmesinin kararlaştırıldığını açıkladı.AK Parti’nin dün MKYK’sında aldığı 3 dönem kuralıyla ilgili devam kararı ile 70 milletvekili 2015 seçimlerinde aday olamayacak.
 • Yalçın BAYER

  Mersin büyükşehirdeki 55 ‘bankamatikçi’ kimler - dünkü haberler
  Mersin büyükşehirdeki 55 ‘bankamatikçi’ kimler28.04.2014
  YazarlarGEÇTİĞİMİZ günlerde buradan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Burhanettin Kocamaz’la ilgili “Hangi başkan bunu düşünebildi” başlıklı bir yazı paylaşmıştık.
 • ESHOT, Gezi'den yargılanan çocuklardan şikayetçi olmadı - dünkü haberler
  ESHOT, Gezi'den yargılanan çocuklardan şikayetçi olmadı25.04.2014
  EgeGEZİ Parkı eylemlerinde oluşan zararlar nedeniyle 18 yaşından küçük 25 çocuk hakkında 15’inci Çocuk Mahkemesi’nde kamu davası açıldı.
 • Yalçın BAYER

  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı - dünkü haberler
  Eroğlu su konusunda neye güveniyor, deniz suyuna mı23.04.2014
  YazarlarDÜNKÜ Hürriyet gazetesinde “Meclis’te soru önergesi-Hanginize inanalım” başlıklı haber yayınlandı.
 • Kiev Türkiye’ye Şeytan sattı mı - dünkü haberler
  Kiev Türkiye’ye Şeytan sattı mı08.04.2014
  PlanetRusya, Ukrayna’nın yeni yönetiminin, nükleer başlık taşıyabilen “Şeytan” füzesinin çizimlerini Türkiye ve üçüncü ülkelere satmak için temaslarda bulunduğunu iddia etti.
 • Erdal SAĞLAM

  Faize biz karar veririz - dünkü haberler
  Faize biz karar veririz07.04.2014
  YazarlarMerkez Bankası Başkanı Başçı, Başbakan’ın ‘Faiz indirimi yapın’ çağrısına rağmen geçen hafta Londra’da yabancılara verdiği ‘Kısa sürede faiz indirmeyeceğim’ mesajını dün teyit etti.Başçı, “Faiz indirimlerinin zamanlamasına PPK karar verir.İleride indirim için ölçülü adım atılabilir” dedi.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Engellileri ötekileştirmemek için… - dünkü haberler
  Engellileri ötekileştirmemek için…23.03.2014
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Kamu grevleri devam edebilir - dünkü haberler
  Kamu grevleri devam edebilir19.03.2014
  AvrupaAlmanya'nın bazı kentlerinde kamu dairelerinde çalışan vatandaşların ver.di sendikasının çağrısı üzerine maaşlarına zam talebiyle greve gitmesi, ülkede hayatı yer yer olumsuz etkiledi.
 • 5.kattan düşen partilinin eşine bakandan telefon - dünkü haberler
  5.kattan düşen partilinin eşine bakandan telefon16.03.2014
  EgeEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Sarayköy'de dünkü mitingi sırasında partisinin rüzgardan yırtılan afişini düzeltmek isterken 5'inci kattan düşüp yaralanan 23 yaşındaki Onur Şeker'in hamile eşi, 22 yaşındaki Sema Şeker'i arayıp, "Geçmiş olsun" dileğinde bulunduğunu söyledi.Bakan Zeybekci, Denizli'de tüm partilere tuzaklara düşmememeleri için meydanlardan uzak durma uyarısında bulundu.
 • Cengiz ÇANDAR

  ‘Üçüncü Dünya’ya uygun ‘Yeni Türkiye’. - dünkü haberler
  ‘Üçüncü Dünya’ya uygun ‘Yeni Türkiye’.27.02.2014
  YazarlarCumhurbaşkanı Abdullah Gül, geçen hafta sonunda, New York Times’ın başyazısında kendisiyle ilgili değerlendirmelere ilişkin üzüntüsünü bildirmiş ve NYT başyazısının 'yanlış bilgi'ye dayandığını söylemişti.
 • Yalçın BAYER

  Üniversitelerin topluma katkı misyonu yok mudur - dünkü haberler
  Üniversitelerin topluma katkı misyonu yok mudur26.02.2014
  YazarlarAKADEMİSYEN bir okurumuzla konuşuyoruz:
 • Piyes servis ettiler - dünkü haberler
  Piyes servis ettiler25.02.2014
  GündemBaşbakan Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal’le arasında geçtiği öne sürülen ses kaydı için, “Alçakça, haince saldırı, montaj, dublaj, okyanus ötesinden atılan yem” tepkisini verip, kaset misillemesi uyarısında bulundu.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »