Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

canlı borsa

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

234  adet haber bulundu.


 • Ev alanın cebi doldu - canlı borsa
  Ev alanın cebi doldu22.02.2015
  EkonomiSON yıllarda hızlı bir büyüme trendi yakalayan gayrimenkul sektörü yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.Merkez Bankası kayıtlarına göre konuttaki 5 yıllık kazanç tüm yatırım araçlarını sollayıp yüzde 70’in üzerine çıktı.
 • Ortaylı: İşadamları uyuyor - canlı borsa
  Ortaylı: İşadamları uyuyor22.10.2014
  GündemİZMİR Ticaret Borsası Ekim ayı Meclis toplantısına konuk olan ünlü tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı, İzmir’in tarihi gelişimini anlattı.
 • Devler ‘yeşil’ için buluştu - canlı borsa
  Devler ‘yeşil’ için buluştu24.09.2014
  Ekonomi‘YEŞİL İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’ 6.yılında iş dünyasını değişim için bir araya getirdi.İki gün boyunca 130 konuşmacı ve 60 oturuma ev sahipliği yapacak Yeşil İş 2014’ün bu yılki teması ‘Değişimi Yönetmek’ oldu.
 • Bigpara'da borsa ücretsiz - canlı borsa
  Bigpara'da borsa ücretsiz10.09.2014
  EkonomiBorsa İstanbul (BIST) borsa verilerini ücretli hale getirdi ancak Bigpara bu ücreti kullanıcılara yansıtmayarak ücretsiz yayın yapmaya devam ediyor.Kullanıcılar bigpara.com internet sitesine girerek borsa ile ilgili anlık verilere erişebiliyor ve hisse senetlerindeki fiyat hareketlerini takip edebiliyor.
 • Borsa verileri burada ücretsiz - canlı borsa
  Borsa verileri burada ücretsiz03.09.2014
  EkonomiBorsa İstanbul (BIST), verileri canlı yayınlamak isteyen kurumlara, kullanıcı adedine göre ücret ödeyerek lisans sahibi olma şartı getirdi.Ancak Bigpara bu ücretlendirmeyi kullanıcılarına yansıtmayarak ‘canlı borsa’yı ücretsiz olarak yayınlamaya devam ediyor.
 • Çankaya seçimi sonrası borsada yüzde 2,43 düşüş - canlı borsa
  Çankaya seçimi sonrası borsada yüzde 2,43 düşüş11.08.2014
  EkonomiCUMHURBAŞKANLIĞI seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 1.turda zaferle ayrılması ile piyasalarda beklenen senaryo gerçekleşti.
 • Bank Asya'ya önce Maliye şimdi de SGK şoku - canlı borsa
  Bank Asya'ya önce Maliye şimdi de SGK şoku07.08.2014
  EkonomiBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın dün canlı yayında Ziraat Bankası'nın Bank Asya'yı satın almak için görüşmeler yürüttüğünün açıklamasının ardından arka arkaya çok önemli gelişmeler yaşanıyor.Babacan'ın açıklamaları önce bizzat Başbakan Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut tarafından yalanlanırken, arkasından bugün önce hisseleri dibe vurdu, ardından Gelir İdaresi Bank Asya'yı vergi tahsilatı yapan bankalar listesinden çıkardı.Gelir İdaresi'nin ardından SGK'dan da Bank Asya'nın tahsilat yetkisinin 8 Eylül itibariyle sonlandırıldığı açıklaması geldi.Bank Asya'nın hisse sırası geçici olarak işleme kapatılmıştı.
 • Kişi başı iftarın en ucuzu 5 TL, en pahalısı 230 TL - canlı borsa
  Kişi başı iftarın en ucuzu 5 TL, en pahalısı 230 TL15.07.2014
  EkonomiBelediye çadırında iftar vermenin kişi başı maliyeti 5 TL’den başlıyor.İstanbul’un en lüks otellerinde iftar davetinin kişi başı maliyeti 230 TL’ye kadar çıkıyor.Kumanya bedelleri ise 30-150 TL arasında değişiyor.
 • Yalçın BAYER

  Bosna’nın acıları sürüyor - canlı borsa
  Bosna’nın acıları sürüyor08.07.2014
  YazarlarTÜRKİYE, Bosna’ya çok yardım etti.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - canlı borsa
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar03.06.2014
  GündemTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Genel Kurul'unda "Bazı müjdeleri burada açıklamanın daha uygun olacağına karar verdim" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti'nin grup toplantısında konuştu.
 • Yalçın BAYER

  ‘Kürt açılımı’ kritik noktada - canlı borsa
  ‘Kürt açılımı’ kritik noktada29.05.2014
  Yazarlar‘YALÇIN Bey, geçenlerde bizim Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş’la Vatikan’daki temasları ile ilgili yazınız vardı.Yazının sonunda “Barış sürecinin şu anda ortadan kalkmış durumda olduğu ve bu sürecin kritik bir aşamaya geldiği’ belirtiliyordu.
 • Sefer LEVENT

  Nasdaq tamam şimdi sıra Londra’da - canlı borsa
  Nasdaq tamam şimdi sıra Londra’da25.04.2014
  YazarlarANLAŞMA gerçekleşirse Londra Borsası’nda bir Borsa İstanbul masası açılacak.
 • ABD'de borsadaki kavga işlem durdurdu - canlı borsa
  ABD'de borsadaki kavga işlem durdurdu02.04.2014
  Ekonomiİki borsa CEO'su CNBC televizyonunda New York borsasında gerçekleştiren canlı yayında sözlü tartışmaya girdi.CEO'lar birbirlerini piyasalarda hileli işlem yapmakla suçladı.Etrafta çalışan borsacılar da işlerini bırakıp kavgayı izleyince işlemler bir süre durdu.
 • Sandık coşkusu - canlı borsa
  Sandık coşkusu29.03.2014
  EkonomiPiyasa değeri bir haftada 25 milyar TL arttı.
 • Gelen para sanayiye dönmedi - canlı borsa
  Gelen para sanayiye dönmedi24.03.2014
  EkonomiTürkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) Yönetim Kurulu Başkanı Rızanur Meral, "Türkiye dünyanın en büyük satın alıcı ülkelerinden birisi.Afrika'da 54 tane ülke var.Bunların toplam ithalatı 500 milyar dolar civarında.Türkiye'nin tek başına ithalatı 241 milyar dolar.Yani Afrika'daki 54 ülkenin ithalatının yüzde 45'i kadar ithalat yapıyoruz" dedi.
 • Reha ERUS

  Sayılmayan gol - canlı borsa
  Sayılmayan gol21.02.2014
  YazarlarBu yazı, son dakikada gelen gol olmasaydı bambaşka yazılacaktı.Şu bir gerçek ki Trabzonspor Avrupa’da çok daha kişilikli, rahat oynuyor.
 • Bülent Arınç: Hükümet-cemaat tartışması son bulacak - canlı borsa
  Bülent Arınç: Hükümet-cemaat tartışması son bulacak21.02.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Erdoğan'ın Ankara'da Gülen cemaatine sert sözlerle yüklendiği saatlerde, İngiltere'nin önde gelen düşünce kuruluşlarından Chatham House'da bir konuşma yaptı ve Gülen cemaatinin bir oyunun bile kendileri için önemli olduğunu, bu tartışmaların kısa zamanda son bulacağını söyledi.
 • Piyasada alarm - canlı borsa
  Piyasada alarm10.01.2014
  EkonomiTÜRKİYE ekonomisi için kötü haberler artıyor.2013 yılında yabancılar sadece 5.2 milyar dolarlık birleşme ve satın alma işlemi yaparken Fitch TL’deki değer kaybının şirketlerin kredi notunu tehdit ettiğini duyurdu.Özelleştirmede erteleme talepleri gelirken, yılın ilk üç işlem gününde Türkiye dahil gelişmekte olan ülkelerden 1.2 milyar dolar kaçtı.
 • Dolardan yeni yılda yeni rekor - canlı borsa
  Dolardan yeni yılda yeni rekor02.01.2014
  EkonomiPiyasalarda yeni yılın ilk işlem gününde dolar 2.1765 TL'lik tarihi rekorunu yeniledi.Dolar 2.1870 TL'den işlem görerek tarihi rekorunu kırdı Borsada da kayıp yüzde 2'ye yaklaştı.Türkiye'de siyasi riskin hala canlı olması, dünyada ise doların gelişmekte olan ülkeler para birimlerine karşı değer kazanması ile rekor gerçekleşti.
 • Reşat KUTUCULAR

  Sonsuza kadar bolluk - canlı borsa
  Sonsuza kadar bolluk26.10.2013
  Yazarlar
 • Gürül Öğüt

  En sıradışı reklam araçları - canlı borsa
  En sıradışı reklam araçları21.09.2013
  PasajAmbient reklam uygulamalarına 28 farklı yaratıcı örnek.
 • Başkan Başçı, TL’yi aslanlar gibi koruruz dedi ama. - canlı borsa
  Başkan Başçı, TL’yi aslanlar gibi koruruz dedi ama.28.08.2013
  EkonomiGünlerdir yükselen dolar, dün Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’nın “TL’yi aslanlar gibi koruruz.Dolar yılsonunda 1.92’nin altında olursa şaşırmayın” sözlerine rağmen tırmanışını sürdürdü.“Bana inanın ve kazanın” diyen Başçı’nın yaklaşık 50 dakika süren konuşması boyunca doların yükselmesi ve borsanın düşmesi dikkat çekti.
 • Faiz 19 ay sonra çift hanede, dolar 2 TL'ye dayandı - canlı borsa
  Faiz 19 ay sonra çift hanede, dolar 2 TL'ye dayandı27.08.2013
  EkonomiGeçtiğimiz hafta 2.010 TL ile tarihi rekorunu kıran dolarda ve gösterge bono faizinde hareketlilik var.Haftaya 1.99 TL seviyelerinde dolara Merkez Bankası saat 16:30'da 350 milyon dolarlık ihale ile müdahale etti.Müdahalenin ardından dolar 1.9920 TL seviyesine geldi.Gösterge faiz 19 ay sonra yüzde 10'un üstüne çıktı.
 • Ticaret Borsası’ndan Başkan Tuna’ya ziyaret - canlı borsa
  Ticaret Borsası’ndan Başkan Tuna’ya ziyaret16.08.2013
  AnkaraAnkara Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı ziyaret etti.
 • Piyasaların enflasyonla maçı devam edecek - canlı borsa
  Piyasaların enflasyonla maçı devam edecek06.08.2013
  EkonomiGeçtiğimiz haftanın ABD verileri gündeminden sonra Türkiye’de piyasalar ilk kez yurtiçinde açıklanan Temmuz enflasyonu verilerine odaklandı.
 • Bu hafta sona ermeden - canlı borsa
  Bu hafta sona ermeden13.07.2013
  Cumartesi
 • Tahvil faizinde çift hane endişesi - canlı borsa
  Tahvil faizinde çift hane endişesi13.07.2013
  EkonomiPiyasalara dün yine yüksek faiz ve kur damga vurdu.Borsa hızl toparlansa da gösterge faiz ve dolardaki yüksek trend endişeleri azaltmadı.Merkez Bankası’nın normal gün ilanı doları yine yukarı itti.Dolar ve Euro’dan oluşan döviz sepeti tarihi rekor kırdı.
 • Piyasalarda kısa süren mutluluk - canlı borsa
  Piyasalarda kısa süren mutluluk12.07.2013
  EkonomiAmerika Merkez Bankası (Fed) Başkanı Ben Bernanke öngörülebilir gelecekte genişlemeci para politikasının devamı sinyalini verince dün Avrupa borsalarında yüzde 1’ler düzeyinde yükselişler yaşandı.
 • 3.havalimanı için 'Çılgın Proje'yi işaret etti - canlı borsa
  3.havalimanı için 'Çılgın Proje'yi işaret etti19.06.2013
  EkonomiLimak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, 3.havaalimanı malzemelerinin nereden temin edileceği konusunda, "3.havalimanında doldurmak için bu malzemeyi nereden alacağımızı hükümet gösterecek.Kanal da bu dolgu malzemesini bize sağlayacak muhtemelen" dedi.
 • Başbakan: Bu Tayyip Erdoğan değişmez - canlı borsa
  Başbakan: Bu Tayyip Erdoğan değişmez12.06.2013
  GündemBaşbakan Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşmasına Gezi Parkı olaylarıyla başladı.Samimi çevrecilerin oradan ayrılmasını isteyen Başbakan Erdoğan, ''Diyorlar ki Başbakan geriyor, Başbakan sert.Bunların önünde diz çöküp, ne olur bu paçavraları AKM'den indirin mi diyecektik.Buna sert diyorsanız kusura bakmayın bu Tayyip Erdoğan değişmez'' dedi.Başbakan, samimi duygularla oraya giden gençlere seslendiğini belirterek, ''Bu işi bitirin diyor ve gözlerinden öpüyorum'' ifadelerini kullandı.
 • Cengiz ÇANDAR

  Demokrasinin Meydanı - Başbakan’ın Sokağı - canlı borsa
  Demokrasinin Meydanı - Başbakan’ın Sokağı12.06.2013
  YazarlarTayyip Erdoğan’ı dün dinlerken bir hesapladım; 10 gün içinde 15 ya da 16 kez (17 de olabilir) dinlemişim.
 • AKP, Gezi’nin neo-Kemalistidir - canlı borsa
  AKP, Gezi’nin neo-Kemalistidir10.06.2013
  GündemGezi Parkı direnişine desteği nedeniyle hükümet vetosuyla BDP'nin İmralı heyetinden çılarılan BDP'li vekil Sırrı Süreyya Önder, partisinib tavrını şöyle yorumladı: Süreci sabote ettiğiniz gibi iftiraya muhatap olma kaygısı belki daha yüksek sesli bir duruşu engellemiş olabilir.Bu çocuklarınki Kürt halkı üzerindeki bütün saçma sapan hak gasplarını da hayatın dışına itebilecek bir anlayıştır.Barışı artık bu Gezi Parkı'nda ortaya çıkan irade getirecektir.Onlara yapılabilecek en büyük kötülük Kemalist diye kodlamaktır.Bugüne kadar futbol takımı tutmayan Önder, bundan böyle Çarşı grubu saflarında yer alacağını ve Beşiktaşlı olduğunu da söylüyor.
 • Boston’da ilim, irfan ve alışveriş - canlı borsa
  Boston’da ilim, irfan ve alışveriş20.05.2013
  Seyahat70 üniversiteli Boston’da bir bahar günü yapabileceğiniz pek çok şey var.Nehir kıyısındaki parklarda yürüyün, antikacılarda alışveriş yapın, restoranları keşfedin.Hepsinden önemlisi bedavaya Harvard’lı olun, fikir önderlerinin ücretsiz konferanslarını dinleyin, ufkunuz açılsın.
 • Faiz Başbakan Erdoğan'ın işaret ettiği seviyeye indi - canlı borsa
  Faiz Başbakan Erdoğan'ın işaret ettiği seviyeye indi16.04.2013
  EkonomiBaşbakan Erdoğan'ın yüksek bulduğunu açıkladığı faizler, bugünkü Merkez Bankası kararının ardından Başbakan'ın işaret ettiği seviyeye geldi.Gösterge faiz, tarihinin en düşük seviyesi olan yüzde 5,49'a geriledi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Biji izlemeye devam edin - canlı borsa
  Biji izlemeye devam edin23.03.2013
  YazarlarApo miting yaptı, bizim basın Apo’dan bile daha çok sevindi.
 • “Sunum” boyut değiştirdi - canlı borsa
  “Sunum” boyut değiştirdi19.03.2013
  TeknolojiSigorta şirketlerinden bankalara, anket firmalarından eğitim kurumlarına kadar birçok firmanın daha verimli “sunum” yapılabilmesi için Türk mühendislerinin geliştirdiği yazılım, Las Vegas'ta düzenlenen “Stevie Ödülleri”nde, “pazarlama çözümü” dalında dünyanın en iyi yazılımı seçildi.
 • Uzmanlar 2013'te de 'borsa' dedi - canlı borsa
  Uzmanlar 2013'te de 'borsa' dedi28.12.2012
  EkonomiDün 78 bin puanın üzerinde kapatarak tarihi rekorunu yenileyen İMKB 100 Endeksi, 2013 yılı için de en çok tavsiye edilen yatırım aracı oldu.Uzmanlar, hisse senedi seçiminin bu noktada önemli olduğuna işaret ederken, alternatif olarak altını öneriyor.
 • Altan Tanrıkulu

  Kaybedenler Kulübü - canlı borsa
  Kaybedenler Kulübü27.12.2012
  YazarlarHEY arkadaş.Biraz bana bakabilir misin.Biraz konuşalım seninle.Biraz dertleşelim.Belki iyi gelir anlatacaklarım sana.Belki şu asık yüzün gülmeye başlar artık.
 • Kurbanlıklar İstanbul'a 10 Ekim'de giriş yapacak - canlı borsa
  Kurbanlıklar İstanbul'a 10 Ekim'de giriş yapacak02.10.2012
  Yaşamİstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasına uygun şartları taşıyan kurbanlık hayvanların sevklerine 10 Ekim tarihinden itibaren başlanacak.
 • "İspatlasınlar bu işi bırakırım"26.09.2012
  EkonomiKAYSERİ Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ile Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Dursun Ergin’in, Kayseri sucuk-pastırması ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.
 • En iyi 10 iftar mekanı - canlı borsa
  En iyi 10 iftar mekanı28.07.2012
  CumartesiRamazan ayının gelmesiyle birlikte restoranlardaki aşçılar birbirleriyle yarışmaya başladı.Hepsi en güzel iftar mönüsünü hazırlamak için uğraşıyor.Çeşit çeşit iftariyelikler masalarda sizleri bekliyor.
 • İki nedeni var, piyasalar iyi olacak - canlı borsa
  İki nedeni var, piyasalar iyi olacak19.06.2012
  EkonomiPiyasalarda son dönemde hareketli günler yaşanıyor.Bir tarafta Yunanistan seçimleri, bir tarafta ülkelerin borçluluk problemleri.Bir yanda euronun geleceği, bir yanda para arzı ile ilgili tartışmalar.Ayrıca Türkiye'deki son durum.Azalan cari açık ve düşen enflasyonun piyasalara etkileri.
 • Türkiye’nin en büyük borsasına şok soruşturma - canlı borsa
  Türkiye’nin en büyük borsasına şok soruşturma04.06.2012
  EkonomiTürkiye'nin en büyük borsası konumundaki İstanbul Ticaret Borsası (İTB) hakkında 'çete' suçlaması ile soruşturma açıldığı ortaya çıktı.1925 yılında kurulan İTB ile ilgili savcılık soruşturması başlarken, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın açtığı 'borsa yönetim organlarının feshi' davası ise sürüyor.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Önce kadınları vurmak lazım - canlı borsa
  Önce kadınları vurmak lazım01.06.2012
  YazarlarDOĞRU mudur bilmiyorum, bir zamanlar şöyle bir şey işitmiştim.
 • Altın borasası gibi - canlı borsa
  Altın borasası gibi05.12.2011
  EkonomiÇiftçilerin ürünleri Konya'da elektronik satışla gerçekleşiyor, satış işlemlerine güvenlik, hız ve standart getirerek ürünlerin reel fiyattan alınıp satılmasına imkan veriliyor.Böylece sanayici, tüccar, üretici olmak üzere herkesin kazançlı çıktığı bildirildi.
 • Vahap MUNYAR

  Philips’in zirvesindeyken kızı için Türkiye’ye döndü Doğan Online’ı zıplatacak - canlı borsa
  Philips’in zirvesindeyken kızı için Türkiye’ye döndü Doğan Online’ı zıplatacak19.10.2011
  YazarlarDOĞAN Online’ın yeni CEO’su Yenal Gökyıldırım dün sabah ofisindeki buluşmamızda söze 14 yıllık Philips geçmişinden girdi:
 • Kayıp kılıç - canlı borsa
  Kayıp kılıç09.09.2011
  EgeDokuz Eylül Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Müdürü Doç.Dr.Kemal Arı, Türk Ordusu’nun İzmir’e 9 Eylül’de İzmir’e nasıl girdiğini, Hükümet Konağı’na Türk Bayrağı’nı çeken Yüzbaşı Şerafettin’in onurlu yaşam hikayesini, Atatürk ve İnönü’den sonra kendisine armağan edilen, “Üçüncü Kılıç’ın” nasıl kaybolduğunu şiir gibi bir anlatımla kaleme aldı.İşte o yazı:
 • Avrupa bankaları dünyayı salladı, bizim borsada 10.4 milyar dolar uçtu - canlı borsa
  Avrupa bankaları dünyayı salladı, bizim borsada 10.4 milyar dolar uçtu19.08.2011
  EkonomiDünya borsaları dün ikinci bir çöküş dalgasıyla sarsılırken İMKB’de de etkisi hissedildi.Borsa dün yüzde 4.19 değer yitirdi, hisselerin günlük değer kaybı 10.4 milyar dolar oldu.
 • Yalçın DOĞAN

  Muhteşem bir yaşam hem ideolog, hem militan - canlı borsa
  Muhteşem bir yaşam hem ideolog, hem militan18.08.2011
  YazarlarKÜRSÜDE dört kişi.Behice Boran, Sadun Aren, İlhan Selçuk, Mihri Belli.Yanılmıyorsam yıl 1967.İstanbul Aksaray’da Türkiye Öğretmenler Sendikası (TÖS) binası.“Devrim Stratejisi” tartışılıyor.
 • Yılın ilk iftarı için 11 adres - canlı borsa
  Yılın ilk iftarı için 11 adres30.07.2011
  CumartesiTop atıldığında sabrınızın mükafatını görmenin tadı başka.Sevdiklerinizle bir bardak su içip yılın ilk orucunu açmak için en güzeli elbette kendi kurduğunuz iftar sofraları.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki »
Son Sayfa » »