Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : borsa >>
15.368  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Neslişah Alkoçlar: Rant elde etmek için konuştukça konuştular - borsa

  Neslişah Alkoçlar: Rant elde etmek için konuştukça konuştular22.12.2014

  Hayat

  Neslişah Alkoçlar’ı nasıl bilirsiniz? Baba parası yiyen, zengin ve şımarık biri mi? Kocasını birilerinin elinden alan bir kadın mı? Engin Altan Düzyatan’la yaptığı sürpriz evliliğin ardından hakkında çok şey yazıldı ama o hiç konuşmadı.
 • Smyrna Meclisi 2 bin yıl sonra güneşi gördü - borsa

  Smyrna Meclisi 2 bin yıl sonra güneşi gördü22.12.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği İzmir Agorası kazılarında, Romalılar’ın birçok karar aldığı meclis yapısı da gün ışığına çıkarıldı.
 • Ataç İnşaat için iflas erteleme istendi - borsa

  Ataç İnşaat için iflas erteleme istendi22.12.2014

  EKONOMİ

  BİR dönem Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan ve varlıkları 500 milyon doları aşan ATAÇ İnşaat A.Ş.’nin alacaklıları iflas isterken, şirketi iflastan kurtarmak için yönetime gelen fon şirketinin yönetim kurulu da iflas erteleme istedi.Şirketin iki kurucu ortağından Hüseyin Çalık’ın kızı Lale Çalık Sarper ise yeni yönetim kurulu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.Şirketin büyük ortağı Halil Ataman, CHP eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın da damadı konumunda.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - borsa

  Yetiş Ayşe21.12.2014

  YAZARLAR

 • Bu düzenlemeler herkesin hayatını etkileyecek - borsa

  Bu düzenlemeler herkesin hayatını etkileyecek19.12.2014

  EKONOMİ

  Bugüne kadar telefon veya mektupla yapılan ve birçok önemli vergi soruşturmasının temelini oluşturan ihbarlar artık internetten yapılabilecek.Bu konudaki düzenlemenin 1 yıl içinde hayata geçirilmesi planlanıyor.
 • Taha AKYOL

  17 Aralık - borsa

  17 Aralık18.12.2014

  YAZARLAR

  BAŞKA bir 17 Aralık’tan bahsedeceğim bugün.
 • Zirvede buluştular - borsa

  Zirvede buluştular17.12.2014

  EKONOMİ

  Rusya Merkez Bankası’nın önceki yüksek faiz silahı ters tepince dün ruble ve TL tarihi rekorlarını kırdı.Türkiye’de Merkez Bankası müdahalesi doları tekrar 2.37 TL’ye düşürdü.Rusya’da ise ‘sermaye kontrolü’ ihtimali dile getirilmeye başlandı.Bu ihtimal gerçekleşirse Türkiye de olumsuz etkilenecek.Öte yandan Apple, rublenin tehlikeli dalgalanışı nedeniyle Rusya'daki online satışlarını durdurma kararı aldı.
 • Dolar ve euro düşüyor - borsa

  Dolar ve euro düşüyor17.12.2014

  EKONOMİ

  Merkez Bankası'nın enerji ithalatçısı kamu kuruluşlarının döviz ihtiyacını bu aydan itibaren karşılayacak olması, rekortmen dolar geriletiyor.
 • Milyon dolarlık öğrencinin hikayesi uydurma çıktı - borsa

  Milyon dolarlık öğrencinin hikayesi uydurma çıktı17.12.2014

  Eğitim

  New York'ta bir dergiye verdiği röportajda, borsadan 72 milyon dolar kazandığını anlatan ve uluslararası medyanın ilgi odağı haline gelen Muhammed İslam adlı öğrenci, hikayenin doğru olmadığını itiraf etti.
 • 'Teneffüslerde borsa oynayarak 72 milyon dolar kazandım' efsanesi yalan çıktı - borsa

  'Teneffüslerde borsa oynayarak 72 milyon dolar kazandım' efsanesi yalan çıktı17.12.2014

  DÜNYA

  Teneffüslerde Wall Street borsasında hisse senedi alım satımı yaptığını ve bu sayede 72 milyon dolar kazandığını söyleyen lise öğrencisi Mohammed Islam'ın yalan söylediği ve New York Magazine dergisini yanılttığı ortaya çıktı.
 • Çarşı hakim karşısında

  Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın"16.12.2014

  GÜNDEM

  Gezi Parkı olaylarına ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı üyesi 35 kişi hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçundan açılan davanın ilk duruşmasında savunmalar devam ediyor.
 • Ar Tarım için SPK raporu: Şirketin içi boşaltıldı - borsa

  Ar Tarım için SPK raporu: Şirketin içi boşaltıldı16.12.2014

  EKONOMİ

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) denetçileri, Türkiye’nin ilk organik tarım şirketi Ar Tarım ile ilgili denetim raporu hazırladı.Raporda, bu yılın başında el değiştiren şirket ile ilgili önemli tespitler yapıldı.Şirketin 29 milyon liralık zararının olduğu belirtilen raporda ‘şirketin içi boşaltıldı’ denildi.Rapora göre toplam aktifi 38 milyon TL olan şirketin yüzde 77’si eski sahibine aktarıldı.5 bin kadar borsa yatırımcısının mağdur olduğu iddia edilen Ar Tarım’da, yetkililer hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.
 • Dolardan yeni rekor - borsa

  Dolardan yeni rekor16.12.2014

  EKONOMİ

  Dolar/TL rubledeki değer kaybı, süren siyasi endişelerle 2.3950'yi aşarak yeni tarihi zirveye çıktı.Dolar TL 2.41'i aştı.Merkez Bankası'nın enerji ithalatçısı kamu iktisadi teşebbüslerinin döviz ihtiyacının gerekli görülen kısmını Hazine ve Merkez Bankası'nın sağlayacağını açıklaması doları tekrar 2.36 TL'ye düşürdü.Borsa İstanbul 100 endeksi ise yaklaşık yüzde 4'ün üzerinde düştü.
 • Rusya'da hareketli dakikalar - borsa

  Rusya'da hareketli dakikalar16.12.2014

  EKONOMİ

  Rusya Merkez Bankası'nın sert faiz artışına rağmen dolar/ruble ilk kez 80 seviyesini aşarak yeni bir rekor kırdı.
 • Erdoğan'dan inşaat sektörü açıklaması - borsa

  Erdoğan'dan inşaat sektörü açıklaması14.12.2014

  EKONOMİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 365 oda ve borsa başkanının katılımı ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen istişare toplantısında inşaat sektörüyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Erdoğan, “Biz inşaat sektörüne asla dur demedik.İnşaat sektörüne yürüyün dedik.Başı da TOKİ çekti.İnşaat sektörüne dur, sanayiye ilerle derseniz çöküntü başlar” diye konuştu.Erdoğan’ın bu sözleri ekonomi çevreleri tarafından “Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’a cevap” olarak yorumlandı.
 • Boyner Büyük Mağazacılık hisseleri işlem sırasına kapandı - borsa

  Boyner Büyük Mağazacılık hisseleri işlem sırasına kapandı12.12.2014

  EKONOMİ

  Hafta başından beri olağandışı fiyat hareketlerinin olduğu Boyner Büyük Mağazacılık'ın hisse işlem sırası kapandı.Hafta başından bu yana yüzde 65 prim yapan Boyner Büyük Mağazacılık hisselerinde yarından itibaren 15 gün brüt takas uygulaması yapılacak.Böylece şirket hisselerinde 15 gün boyunca açığa satış ve kredili alım yapılamayacak.
 • İnşaata ‘dur’ demek olmaz - borsa

  İnşaata ‘dur’ demek olmaz12.12.2014

  EKONOMİ

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan “Sanayi ilerlesin, ama inşaat sektörü de ilerlesin.İnşaat sektörüne ‘dur’, sanayiye ‘ilerle’ derseniz, orada çöküntü başlar.Bizim için emek yoğun olan sektör inşaat sektörüdür” diye konuştu.
 • Erdoğan: Paralel yapı faili meçhule bulaşmış - borsa

  Erdoğan: Paralel yapı faili meçhule bulaşmış12.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Paralel Yapı iddialarıyla ilgili “İnlerine girdik ve giriyoruz.Eğitimden, hizmetten, himmetten bahsedenlerin birtakım kirli cinayetlere, faili meçhul cinayetlere bulaştığını dahi bugünlerde görüyoruz.Fazlası da çıkıyor.Zincir bunu gösteriyor.Daha şaşırtıcı şeyler de duyacaksınız” dedi.
 • Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda TOBB'a konuştu - borsa

  Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda TOBB'a konuştu12.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanı ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda istişare toplantısı yapıyor.
 • Dolar 2.31 TL'yi geçti, Ocak 2014'ten beri zirveyi gördü - borsa

  Dolar 2.31 TL'yi geçti, Ocak 2014'ten beri zirveyi gördü12.12.2014

  EKONOMİ

  Bugün güne 2,27 TL seviyesinden başlayan dolar bankalararası piyasada dolar 2,31'in üzerine çıktı.Dolar 2,3116 TL ile 29 Ocak'tan bugüne en yüksek düzeyi gördü.
 • F.Bahçe'ye karşı bir cephe var - borsa

  F.Bahçe'ye karşı bir cephe var10.12.2014

  Futbol

  Uslu, “Şu an soyut durumda olan bazı suçlamalarımız var.Somut durumda olmadığı için bunları açıklayamıyoruz.Belki ispat edemeyiz ama bu bizim hissiyatımız” dedi.
 • Yunanistan'da borsa çakıldı - borsa

  Yunanistan'da borsa çakıldı10.12.2014

  EKONOMİ

  Yunanistan'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin erkene alınmasının ardından Atina borsası yüzde 6'nın üzerinde düştü.Yunan tahvillerinde de faizler yükseldi.
 • Ekonomi Bakanlığının yeni internet portalı yayına alındı - borsa

  Ekonomi Bakanlığının yeni internet portalı yayına alındı08.12.2014

  EKONOMİ

  Ekonomi Bakanlığının yeni internet portalı yayına alındı.Ekonomi Bakanlığının yazılı açıklamasına göre, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açılışını yaptığı yeni portalda, Bakanlık verilerinin yanı sıra, borsa, döviz kurları, emtia piyasalarına dair güncel veri akışları anlık olarak izlenebilecek, 110 ülkede 160 merkezde hizmet veren 200 ticaret müşaviri ve ataşe aracılığıyla dış pazarlar hakkında günlük haber akışı da yer alacak.
 • Ne olacak bu Euro’nun hali - borsa

  Ne olacak bu Euro’nun hali06.12.2014

  Avrupa

  Euro dolar karşısında 2012’den beri en düşük seviyeyi gördü.Avrupa Merkez Bankası’nın sıfır faiz politikasına tepki artıyor.Amerika Merkez Bankası (FED) faizleri yükseltirse, Euro dolar karşısında daha değer kaybedecek.
 • İnovasyon yerine uygulamalı yenilik - borsa

  İnovasyon yerine uygulamalı yenilik05.12.2014

  EKONOMİ

  Türkiye İnovasyon Haftası’na katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, inovasyon kelimesi yerine Türkçe ‘uygulamalı yenilik’ kavramının kullanılmasını önerdi.İnovasyon alanında yapılacak her türlü çalışmanın desteklenmesi gerektiğini anlatan Davutoğlu, inovasyonun 5 farklı aşaması olduğunu anlattı.
 • 5 yıl geçti 'keriz silkeleme'de sona gelindi - borsa

  5 yıl geçti 'keriz silkeleme'de sona gelindi05.12.2014

  EKONOMİ

  Nisan 2009’da yapılan ‘keriz silkeleme’ operasyonu sonrası açılan davada sona geliniyor.59 sanıklı davada 25.duruşma bugün yapılacak.Orhan Gencebay, Galip Öztürk, Bekir Sani Karayal, Nihat Özçelik ve Özcan Halaç’ın da sanıklar arasında olduğu davada, sunulan bilirkişi raporunda, heyet, sanıklara yöneltilen suçlamaların tespiti için mahkemeyi işaret etti.
 • Altın ithalatı 6 yılın zirvesinde - borsa

  Altın ithalatı 6 yılın zirvesinde05.12.2014

  EKONOMİ

  Altın ithalatı kasım ayında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 100’ün üzerinde artışla 46 tonu geçerek 6 yılın zirvesine çıktı.
 • Vahap MUNYAR

  ‘Altın madalyayı 46 başkanıyla aldı - borsa

  ‘Altın madalyayı 46 başkanıyla aldı03.12.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2009’da Eurochambers’ın Avusturyalı Başkanı Christoph Leitl’i ziyaret için Viyana’ya gitti.
 • Davutoğlu: Bedellide kararımızı verdik - borsa

  Davutoğlu: Bedellide kararımızı verdik02.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Meclis grup toplantısından önce gazetecilerin bedelli askerlikle ilgili sorusu üzerine ''Grup toplantımda sürprizlerim var.Dinleyin, bekleyin'' dedi.Ardından grup toplantısında konuşan Davutoğlu, "Bakanlar kurulumuzda, 1 ocak 2015 itibariyle 28 yaşından gün almış olan, 27 yaşını doldurmuş olan vatandaşlarımızın bedelli askerlik imkanı getiriliyor.Bu vatandaşlarımız 18 bin lira ödeme karşılığında askerlik görevlerini yapmış sayılacaklar." dedi.
 • İki yüzlü kara cuma - borsa

  İki yüzlü kara cuma01.12.2014

  EKONOMİ

  Rusya ve ABD arasında uzun yıllara dayanan ‘güç savaşı’ dün keskin çizgilerini gösterdi.Rusya’yı yaptırım kıskacına alan ABD’de alışveriş çılgınlığı yaşanırken, Rus ekonomisinde düşen petrol fiyatları nedeniyle alarm zilleri çaldı.ABD’de geleneksel indirimli “Kara Cuma” alışverişlerinde bir günde 40 milyar dolar harcanırken, Rusya OPEC’in petrol üretiminde kısıntıya gitmeme kararıyla gerçek anlamda bir kara Cuma yaşadı.
 • Fransa Büyükelçiliği'nden İTB'ye ziyaret - borsa

  Fransa Büyükelçiliği'nden İTB'ye ziyaret29.11.2014

  Ege

  FRANSA Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Sylvain Berger ve Fransa İzmir Konsolosu ve Ege Bölgesi Ticaret Ateşesi Zeliha Jale Toprak, İzmir Ticaret Borsası (İTB) Meclis Başkanı Barış Kocagöz'ü makamında ziyaret etti.
 • 'Petrol fiyatları düştü diye rehavete kapılamayız' - borsa

  'Petrol fiyatları düştü diye rehavete kapılamayız'29.11.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, kısa vadede popülist hamlelerle elde edilen büyümeleri saman alevine benzeterek, "Sonunda kül bırakacak bir büyüme istemiyoruz.Sürdürülebilir, sıhhatli büyüme istiyoruz" dedi.Babacan düşen petrol fiyatları için ise ""Petrol fiyatları düştü, problemlerimizi çözdük, onun için artık rahatlayalım, rehavet içinde oturalım.Böyle bir şey diyemeyiz.Bu işler hiç belli olmaz.Petrol fiyatları her an tekrar yükselebilir gibi hazır olmak zorundayız" diye konuştu.
 • Borsa İstanbul’da 6 milyar dolarlık sukuk - borsa

  Borsa İstanbul’da 6 milyar dolarlık sukuk28.11.2014

  EKONOMİ

  ARALARINDA Türkiye’nin de pay sahibi olduğu İslam Kalkınma Bankası’nın (IDB) yurtdışında işlem gören 6.05 milyar dolarlık sukuku (kira sertifikası), Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı’nda nitelikli yatırımcılar arasında alım-satıma açıldı.
 • Borsa 1.5 yılın zirvesinde - borsa

  Borsa 1.5 yılın zirvesinde28.11.2014

  EKONOMİ

  Petrol fiyatlarında 4.5 yılın dip fiyatları görülürken bu borsaya olumlu yansıdı.Dün 84 bin puan sınırını aşan borsa bugün açılışta 85 bin puan seviyesini zorlamaya başladı.Borsa 84 bin 886 puanla 1.5 senenin zirvesini gördü.Böylece borsa Gezi Parkı olayları öncesine Mayıs 2013 seviyelerine geri döndü.
 • Apple'ın piyasa değeri zirve yaptı - borsa

  Apple'ın piyasa değeri zirve yaptı26.11.2014

  TEKNOLOJİ

  Teknoloji devi Apple, 700 milyar dolar piyasa değerine ulaşarak tarihi bir rekor kırdı.Türkiye'deki tüm halka açık şirketlerin piyasa değerini 2.5'a katlayan Apple'ı piyasa değerinden almak isteyenlerin İsviçre'nin milli gelirinden fazla para koyması gerekiyor.
 • TOBB’dan Doğu’ya ‘moral’ çıkarması - borsa

  TOBB’dan Doğu’ya ‘moral’ çıkarması25.11.2014

  EKONOMİ

  TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Güneydoğu çıkarmasına hazırlanıyor.Gelecek hafta sonu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’le birlikte Batman’da vergi ödül töreni düzenleyecek olan TOBB, yönetim kurulunu da Diyarbakır’da toplayacak.
 • Kira sertifikaları Borsa İstanbul'da - borsa

  Kira sertifikaları Borsa İstanbul'da25.11.2014

  EKONOMİ

  İslam Kalkınma Bankası'nın sukukları (kira sertifikaları), Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'nda ilk kez alım satıma açılacak.
 • TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu: Türkiye 6 yıldır yerinde sayıyor - borsa

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu: Türkiye 6 yıldır yerinde sayıyor25.11.2014

  Ege

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin büyüme hızında son 6 yıldır yerinde saydığını ve reform yapmayı unuttuğunu belirterek, reforma ihtiyaç duyulduğunu söyledi.İşverenlerin üstündeki yüklerin azaltılmasını isteyen Hisarcıklıoğlu, istihdam üzerindeki vergi yüklerinin işadamlarının belini büktüğünden yakındı.
 • Sadri Şener: Borsa davası şike davasından bile önemli - borsa

  Sadri Şener: Borsa davası şike davasından bile önemli25.11.2014

  Futbol

  Trabzonspor Kulübü A.Ş.'nin şikayeti üzerine 'güveni kötüye kullanma' ve 'özel belgede sahtecilik' suçlamalarıyla yargılanan eski başkan Sadri Şener hakim karşısına çıktı.Şener savunmasında zehir zemberek ifadeler kullanarak, "Bilirkişi raporunu kabul etmiyorum.Bu raporu hazırlayan, Trabzonspor’un en büyük davasının şike davası olduğunu diyebilecek kadar bu işi bilmemektedir.En büyük dava borsa davası ama şikeden de alnımızın akıyla çıktık" dedi.
 • Zirveden dünyaya 'Kıbrıs' mesajı - borsa

  Zirveden dünyaya 'Kıbrıs' mesajı22.11.2014

  EKONOMİ

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Atlantik Konseyi Zirvesi’nde Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ne çağrıda bulunarak, “Sanki bu kaynak sadece onlara aitmiş gibi ihalelere çıkarak Kıbrıs Türklerinin de hakkı olduğu o kaynakları tek taraflı olarak dünya piyasalarına sunmak isterlerse, biz de aynı yerde Kıbrıs Türkleriyle beraber araştırma yapar ve aynı hakkı kullanırız” dedi.
 • Borsa, güne son 3,5 ayın en yükseğinden başladı - borsa

  Borsa, güne son 3,5 ayın en yükseğinden başladı21.11.2014

  EKONOMİ

  Merkez Bankası'nın faiz oranlarını değiştirmemesi S&P'nin Türkiye not görünümünü olumlu yönde değiştirmesi beklentileriyle borsada aylardır görülmeyen seviyeler görülüyor.Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi güne önceki kapanışa göre 342,82 puanlık yükselişle 3,5 ayın en yüksek seviyesi olan 82.854,71 puandan başladı.
 • İstanbul Tahkim Merkezi'ne onay - borsa

  İstanbul Tahkim Merkezi'ne onay20.11.2014

  GÜNDEM

  İstanbul'da, tüzel kişiliği haiz, özel hukuk hükümlerine tabi olarak İstanbul Tahkim Merkezi kurulacak.
 • Yalçın BAYER

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri - borsa

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri19.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI, Ankara’da ve eski bakanlardan Tevfik İleri’nin adının verildiği, imam hatip lisesi açılışında, imam hatip gençliğine özel bir hitapla, “bu emanetleri koruyun, bilgi yetmez, hikmet sahibi olun” nasihatında bulundu.
 • Para sorun değil bahane - borsa

  Para sorun değil bahane17.11.2014

  EKONOMİ

  GLOBAL Girişimcilik Haftası’nı Borsa İstanbul Başkanı İbrahim Turhan ile birlikte gong çalarak başlatan TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, “Finansman eskiden en büyük sorundu, şimdi bahane oluyor” dedi.
 • En ucuz bilet hangi gün? - borsa

  En ucuz bilet hangi gün?16.11.2014

  Seyahat

  Uçak biletini hangi gün alırsanız daha ucuza uçarsınız? Günler arasında fiyat farkının yüzde 16’ya kadar çıktığını biliyor musunuz? Rezervasyon yaparken, bileti satın alırken aman dikkat!
 • Yalçın BAYER

  Bira kültürünün mabedi - borsa

  Bira kültürünün mabedi15.11.2014

  YAZARLAR

  ALMAN halkı, karnaval ya da diğer adıyla faşing kutlamasında, 6 hafta sürecek olan bir ‘oruca’ hazırlanıyor.
 • Stat da kurtarmaz - borsa

  Stat da kurtarmaz14.11.2014

  Futbol

  Beşiktaş Denetleme Kurulu, bugün açıklanacak raporda toplam borcun son 9 ayda yüzde 44, net borcun da yüzde 36.5 yükseldiğini belirledi.
 • Kariyerin yeni adı Girişimcilik - borsa

  Kariyerin yeni adı Girişimcilik14.11.2014

  EKONOMİ

  Girişimcilik üzerine en geniş çaplı farkındalık kampanyası olan Global Girişimcilik Haftası bu yıl Endeavor Türkiye koordinasyonunda 7.kez düzenleniyor.17-23 Kasım arasında gerçekleşecek haftaya, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi konusunda faaliyet yürüten aralarında üniversitelerin de olduğu 200’ü aşkın kurum 200’den fazla etkinlik için işbirliği yapıyor.
 • Borsa İstanbul halka arzı için resmi adım - borsa

  Borsa İstanbul halka arzı için resmi adım14.11.2014

  EKONOMİ

  Resmi Gazete'deki açıklamayla birlikte, Borsa İstanbul’un halka arzı için düğmeye basıldı.
 • Gong AvivaSA için çaldı - borsa

  Gong AvivaSA için çaldı13.11.2014

  EKONOMİ

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 13 Kasım 2014 itibarıyla Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreni; Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk Kurdaş ve Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr.M.İbrahim Turhan, katılımıyla gerçekleşti.Ak Yatırım’ın konsorsiyum lideri olarak görev aldığı halka arz ile yüzde 19,67’si halka açılan AvivaSA, gong töreninin ardından “AVISA” kodu ile 47 TL’den işlem görmeye başladı.

Yıllara göre
2014
573
2013
778
2012
445
2011
556
2010
593
2009
611
2008
990
2007
1.324
2006
1.307
2005
1.012
2004
1.052
2003
970
2002
1.253
2001
1.429
2000
993
1999
612
1998
592
1997
278


Yazarlara göre

1.445
Abdülkadir Küşin
2
Adnan KAYA
1
Ahmet ALTAN
1
Ahmet Arsan
2
Ahmet HAKAN
20
Ajda PEKKAN
1
Akif BEKİ
1
Ali Atıf BİR
6
Altan Tanrıkulu
2
Arman Kırım
2
Armağan ÇAĞLAYAN
1
Ata Nirun
1
Aynur TARTAN
1
Ayçe DİKMEN
2
Ayşe ARAL
1
Ayşe ARMAN
16
Ayşe ÖZEK KARASU
1
Ayşen GÜR
1
Bahar AKINCI
1
Bekir COŞKUN
38
Cemal TÜKEL
2
Cengiz SEMERCİOĞLU
9
Cengiz ÇANDAR
9
Cenker TEZEL
1
Cüneyt ÜLSEVER
14
Deniz BAYRAMOĞLU
285
Deniz Bayramoğlu
1
Deniz SİPAHİ
16
Doğan HIZLAN
4
Doğan ULUÇ
35
Ebru ÇAPA
2
Ege CANSEN
21
Emin ÇÖLAŞAN
85
Emre Özpeynirci
3
Engin KRATZER
1
Enis BERBEROĞLU
54
Ercan KUMCU
86
Erdal SAĞLAM
57
Erdal İPEKEŞEN
2
Erkan ÇELEBİ
6
Erman TOROĞLU
2
Ertan ACAR
2
Ertuğrul ÖZKÖK
36
Eyüp CAN
5
Fatih ALTAYLI
31
Fatih ÇEKİRGE
7
Ferai TINÇ
5
Ferudun Niğdelioğlu
1
Figen BATUR
5
Gence Alton
1
Gila BENMAYOR
18
Gökhan KİMSESİZCAN
7
Gülçin TELCİ
7
Güzin Abla
1
Hadi ULUENGİN
38
Hakan TARTAN
3
Haluk KALAFAT
4
Hayri ÇETİNKAYA
287
Kanat ATKAYA
5
Kenan BAŞARAN
2
Kubilay KESKİN
17
Kurthan FİŞEK
5
M. Rauf Ateş
25
Mehmet Ali BİRAND
19
Mehmet Barlas
2
Mehmet Uğur YÜKSEL
2
Mehmet Y. YILMAZ
10
Mehmet YAŞİN
7
Melike Karakartal
1
Melis ALPHAN
1
Mete Tamer OMUR
1
Muharrem SARIKAYA
15
Murat BARDAKÇI
4
Mümtaz SOYSAL
12
Nedim BUBİK
1
Nihat DEMİRKOL
1
Niobe
5
Noyan Doğan
7
Nuran ÇAKMAKÇI
1
Nurten ERK TOSUNER
12
Okan Aybar
10
Oktay EKŞİ
7
Oya BERBEROĞLU
19
Oğuz ARAL
2
Pakize SUDA
8
Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU
3
Rahmi TURAN
6
Rauf TAMER
11
Reha ERUS
1
Reşat KUTUCULAR
6
Sahrap SOYSAL
1
Salih NEFTÇİ
65
Sarper V. Özten
7
Savaş ÖZBEY
2
Sedat ERGİN
2
Sefer LEVENT
3
Selim Türsen
3
Serdar ALYAMAÇ
1
Serdar TURGUT
35


Bölümlere göre
AKDENİZ
19
Amatör Sporlar
1
Anasayfa
162
Ankara
70
Astroloji
1
Avrupa
42
Avrupa 2013 v2
1
Avrupa Birliği
1
Bilim
6
Cuma
31
Cumartesi
32
Diğer Sporlar
1
DÜNYA
1
Dünya
130
DİĞER HABERLER
62
E-Yaşam
3
EKONOMİ
49
Ege
188
Ege Anasayfa
30
Ekonet
110
Ekonomi
9.083
Ekonomi Kobi
1
Eğitim
11
Futbol
144
Futbol 2013
1
Galatasaray
1
Gezi Haberleri
3
Gurme
1
GÜNDEM
6
Gündem
227
Gündem2008
72
Hayat
2
Kelebek
14
Kelebek Magazin
1
Kelebek Tırtıl
1
Kelebek Yazarlar
6
Keyif
1
Keyif_
1
Kültür Sanat
15
Magazin
30
Magazin Hattı
19
Magazin Yazarlar
24
Motor Sporları
1
Otoyaşam
2
POLİTİKA
39
Paparazzi
1
Pasaj
1
Pazar
52
Planet
58
Planet - Dünya Gazeteleri
5
SAĞLIK
1
Sağlık
5
Serdar Devrim
28
Seyahat
18
Son Dakika
1.086
Spor
64
Spor Futbol
48
Spor Yazarlar
1
Strateji
2
TEKNOLOJİ
1
Tarım
2
Tarım 2013
1
Teknoloji
21
Teknoloji 2007
13
Teknonet
18
Trabzon
1
WEBTV
2
YAZARLAR
15
Yazarlar
1.864
İzmir Ekonomi
4

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa