Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : araba >>
13.363  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • '100 TL'den aşağısı bizi kesmez' - araba

  '100 TL'den aşağısı bizi kesmez'17.12.2014

  GÜNDEM

  Bahçelievler Yenibosna'da "düğün bahşişi" nedeniyle tartıştıkları damat Aziz Baş'ı otomobille sürükleyerek ölümüne neden olan 2 sanığın yargılanmasına Bakırköy Adliyesi'nde başlandı.İlk duruşmada mütalaasını veren savcı, tutuklu sanık Emrah Ayabak ile tutuksuz sanık amcasının oğlu Abdülkadir Ayabak hakkında "Canavarca hisle adam öldürmek ve iştirak" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istedi.Mahkeme, Abdülkadir Ayabak'ın da tutuklanmasına karar verdi.
 • Emre KIZILKAYA

  Yeni kuşak gazetecinin galaksi rehberi - araba

  Yeni kuşak gazetecinin galaksi rehberi16.12.2014

  YAZARLAR

  Son birkaç aydır Hürriyet Dünyası’nı ziyaret eden, Columbia ve George Washington gibi ABD üniversitelerinden gelen gazetecilik öğrencilerinin büyük bir merakla sorduğu soruları yanıtladım.Türkiye’de bu tür çalışma gezileri pek düzenlenmediğinden, bizim öğrencilerin ve genç gazetecilerin de belki işine yarar diye, bugün itibariyle medyaya dair düşündüklerimi bu yazıda özetlemek istedim.
 • Erkek dediğin, 5 yaşında çocuktur büyüse büyüse 8-10 yaşına gelir - araba

  Erkek dediğin, 5 yaşında çocuktur büyüse büyüse 8-10 yaşına gelir16.12.2014

  Keyif

  Hanımlar kendinizi “Duygularımı anlamıyor öküz, ha bire karışıyor bana.Bir çiçek bile almadı.Ayy, sanki duvara konuşuyorum” derken buluyor musunuz? O zaman dönün kendinize bakın.Yaşam koçu Aykut Oğut’un yeni kitabı ‘Keşke Kadın Olsam’ın size acı ama gerçek söyleyecekleri var.
 • Selahattin DUMAN

  Hızla tüketmek ahalimizin birinciye gelen marifetidir - araba

  Hızla tüketmek ahalimizin birinciye gelen marifetidir15.12.2014

  YAZARLAR

  Şair Özdemir Asaf’ın “Bütün renkler aynı anda kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler” dediği gibi biz de her şeyin hızla kirlendiği Türkiye’de birinciliği futbola verdik.Bu kirlenmeyi “hızlı tüketme refleksimiz” temizleyecek.Futbol bitecek, sorun kalmayacak.
 • Niobe

  2015’te İkizler burcunu neler bekliyor - araba

  2015’te İkizler burcunu neler bekliyor15.12.2014

  YAZARLAR

  İkizler burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda.
 • İstanbul dünyanın efendisi olacak - araba

  İstanbul dünyanın efendisi olacak15.12.2014

  Stil

  Dünyanın en ünlü tasarımcısı o: Philippe Starck.Limon sıkacağından uzay mekiğine kadar yaptığı tüm işleri çok konuşuldu.65 yaşındaki Starck, yeni ev projesiyle İstanbul’un endüstriyel bölgesini havalı bir semte dönüştürme peşinde.Ona göre Güneşli’den bir ‘Manhattan’ çıkabilir.
 • Niobe

  2015'te Boğa burcunu neler bekliyor - araba

  2015'te Boğa burcunu neler bekliyor14.12.2014

  YAZARLAR

  Boğa burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda.
 • Binbir tepe ülkesinin.goril ailesi Hirwa - araba

  Binbir tepe ülkesinin.goril ailesi Hirwa14.12.2014

  Seyahat

  Yağmur ormanlarının arasında, yağmurlara olan kızgınlığını püskürtmek isteyen volkanik bir kara parçası Ruanda.Kendi dilinde kelime anlamıysa ‘binbir tepe ülkesi’.Adı soykırımla özdeşleşen Ruanda, şimdi bambaşka bir görüntüye sahip.Güvenli ve tertemiz sokaklarıyla karşılıyor sizi.Volcanoes Ulusal Parkı ise ülkenin en önemli yeri.Ev sahibiyse tabii ki goriller.
 • İzzet ÇAPA

  Yaşar Kemal’i gülerken çekmeyi kafama takmıştım - araba

  Yaşar Kemal’i gülerken çekmeyi kafama takmıştım13.12.2014

  YAZARLAR

  Bir asırdır fotoğrafçılıkla uğraşan bir aileden geliyor.“Öylesine bağlıyız ki bu mesleğe, fotoğrafçı olmazsan aforoz edilirsin” diyecek kadar gönül vermiş bütün Turgut’lar bu işe.Antep’te erkeklerin fotoğraflarını dedesi, kadınlarınkini babaannesi çekermiş.Çocukluğu babasının stüdyosunda geçmiş.“Sanırım hâlâ evimde değil de stüdyoda yaşamam o günlerden kalma bir alışkanlık” diyor.
 • Ayşe ARMAN

  Evet, uyuşturucu kullandım - araba

  Evet, uyuşturucu kullandım13.12.2014

  YAZARLAR

  Önce Lady Gaga’ya, “Burası Müslüman ülke, giyin de gel!” dedi.
 • Adnan KAYA

  Etiketin Prensesi - araba

  Etiketin Prensesi13.12.2014

  YAZARLAR

 • Trafik çalışanların verimini düşürüyor - araba

  Trafik çalışanların verimini düşürüyor13.12.2014

  IK

  Her sabah işe gitmek için erkenden yollara düşüp trafikte saatlerimizi geçiriyoruz.Sürekli dur-kalk, korna sesleri ve binlerce araçla birlikte ofise ulaşmaya çalışıyoruz.Vardığımızda da enerjimizin bir kısmını çoktan harcamış, bitkin bir şekilde yeni güne başlıyoruz.Akşam eve dönerken de durum farklı değil.Bütün günün yorgunluğu üzerine yine adım adım ilerleyen bir trafik yüzünden eve ya da gideceğimiz yere ulaşana kadar sinir hastası oluyoruz.İstanbul gibi büyükşehirlerin trafik sorunun çözülmesi zor.O nedenle şirketlerin çalışanlarına bu konuda kolaylık sağlaması gerekiyor.Çalışanları trafikte zaman kaybetmesin diye onlara bisiklet hediye eden de var, ofise gelme zorunluluğunu kaldıran da.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Fatih Ürek’in Altın Çağ’ı - araba

  Fatih Ürek’in Altın Çağ’ı13.12.2014

  YAZARLAR

  Fatih Ürek, sektörde 30’uncu yılını kutluyor.Altın çağını.Ve 30’uncu yılında “Fatih Ürek’in Altın Çağı” adında yeni bir albüm hazırladı.15 gün sonra çıkacak albümde “Gül Döktüm Yollarına”, “Depresyondayım”, “Seni Yakacaklar” ve Serdar Ortaç’ın “Doyamadan Aşkına” adlı şarkılarını yeniden yorumladı.Fatih Ürek’in özellikle “Depresyondayım” yorumuna bayıldım.“Gül Döktüm Yollarına” da tam Fatih Ürek’in eğlenceli sahnesine uyacak bir şarkı olmuş.15 gün sonra çıkacak albümden önce Fatih’in yeni albümünü ve hayatını didikledim biraz.
 • Bizi anlamadın ya,.ben ona yanıyorum! - araba

  Bizi anlamadın ya,.ben ona yanıyorum!12.12.2014

  Hayat

  Dikkat! Az sonra okuyacaklarınız, yüksek dozda sitem, aşırı hayranlık, fazlaca samimiyet ve gereksiz duygusallık içeriyor olabilir!
 • Ronaldo tüm takımı ihya etti - araba

  Ronaldo tüm takımı ihya etti12.12.2014

  Futbol

  Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo, takım arkadaşlarına yaptığı jestle dikkatleri çekti.
 • Gökçeada'ya ulaşıma fırtına engeli - araba

  Gökçeada'ya ulaşıma fırtına engeli12.12.2014

  GÜNDEM

  Gökçeada-Kabatepe arasındaki araba vapuru seferleri geçici olarak durduruldu.
 • Orhan Tekelioğlu

  Şeref de, intikam da “yerelleşmek” zorunda - araba

  Şeref de, intikam da “yerelleşmek” zorunda11.12.2014

  YAZARLAR

  Herhâlde bu reyting koridorunda sıkışsın diye günlerce tanıtımı yapılmadı Şeref Meselesi’nin.Üç pazardır, deyim yerindeyse, 4-5 bandına sıkışıp kaldı dizi ve özellikle, reklamcıların önem verdiği 20+ABC1’de son hafta 5,74’den 4,52’ye düştü.İyice öğrendik, acımasız rekabet dünyasında yeni başlayan bir dizi için, hele bir de pahalı ve iddialı bir işse, bu oranlarla bir yere gidilmiyor.Daha sonra ya gün değiştiriliyor ya da, daha da fenası, daha geç bir saate konuyor ki, sonun başlangıcı oluyor.
 • VW, BMW'ye karşı - araba

  VW, BMW'ye karşı11.12.2014

  Avrupa

  Alman otomobil şirketlerinde sürpriz görev değişimi.Avrupa'nın en büyük otomobil fabrikası VW, en büyük rakibi BMW'yle kıyasıya bir yarışa giriyor.
 • Sabri Sarıoğlu Türkiye rekoru kırdı - araba

  Sabri Sarıoğlu Türkiye rekoru kırdı11.12.2014

  Futbol

  Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun, eşi Yağmur Sarıoğlu'na aldığı 2.5 milyon liralık Lamborghini, 2014 yılında Türkiye'de satılan en pahalı otomobil oldu.
 • Borussia Dortmund'dan Robbie Williams'a teklif - araba

  Borussia Dortmund'dan Robbie Williams'a teklif11.12.2014

  Avrupa

  İngiliz şarkıcı Robbie Williams'a Borussia Dortmund'dan espirili bir yanıt geldi.
 • Türk’ün cesareti Alman disiplini - araba

  Türk’ün cesareti Alman disiplini10.12.2014

  Avrupa

  BAYBURTLU Ulvi ve Abdurrahman Keskin, küçük yaşta gurbetçi çocuğu olarak gittikleri Almanya’da sanayici oldu.Syron oto lastik markasıyla büyük başarı yakalayan Keskin Group’un, Bayburt’ta da tuğla fabrikası var.
 • The Crew'deki CHP logosu görenleri şaşırtıyor - araba

  The Crew'deki CHP logosu görenleri şaşırtıyor10.12.2014

  TEKNOLOJİ

  Dünyanın en büyük oyun yapımcılarından olan Ubisoft’un 2 Aralık’ta piyasaya sürdüğü “The Crew” isimli yarış oyunu çıktığı gibi on binlerce satış gerçekleştirdi.Türk olmayanlar bir detayı kaçırdı; ancak Türkler, oyun içerisinde CHP logosunu görünce büyük şaşkınlığa uğradı.
 • Gülse BİRSEL

  Grekoromen tiyatro! - araba

  Grekoromen tiyatro!09.12.2014

  YAZARLAR

  ŞEHİR Tiyatroları’nın yeni genel müdürü, eski güreş hakemi Şevket Demirkaya oldu, malumunuz.
 • Türk'ün cesareti Alman'ın disiplini - araba

  Türk'ün cesareti Alman'ın disiplini09.12.2014

  EKONOMİ

  BAYBURTLU Ulvi ve Abdurrahman Keskin, küçük yaşta gurbetçi çocuğu olarak gittikleri Almanya’da sanayici oldu.Syron lastik markasıyla başarı yakalayan Keskin’in, Bayburt’ta da tuğla fabrikası var.
 • Yonca TOKBAŞ - Kelebek

  Adam yine kayıp - araba

  Adam yine kayıp08.12.2014

  YAZARLAR

  1 gün, 2 gün, hiç ses yok.Yer yarıldı sanki yerin dibine girdi.Yok.
 • Bazı şeyler yaşlanınca güzel - araba

  Bazı şeyler yaşlanınca güzel08.12.2014

  Avrupa

  Aile, para, seks: Her şey zamanında güzel.
 • İzzet ÇAPA

  Ivana Chubbuck: Tanışır tanışmaz Yılmaz Erdoğan’a aşık oldum - araba

  Ivana Chubbuck: Tanışır tanışmaz Yılmaz Erdoğan’a aşık oldum06.12.2014

  YAZARLAR

  Babası Naziler’den canını kurtarıp Amerika’ya kaçmış bir Musevi.Çocukluğu, anne şiddetinin yarattığı ağır travmalarla geçmiş.Hayata karşı gerçek bir “survivor” olabilmek için ismini verdiği bir teknik geliştirmiş.Acıların sadece yıkıcı değil, doğru yönlendirilirse yapıcı olabileceğini anlatıyor.Brad Pitt’ten Halle Berry’ye Hollywood’un en ünlü yıldızları, rollerine onun öğrettiği yöntemle hazırlanıyor.Kendisini “terapist, falcı, oyuncu ve yaşam koçu” olarak tarif ediyor.
 • The Sun: Premier Lig salağı! - araba

  The Sun: Premier Lig salağı!06.12.2014

  Futbol

  İngiliz The Sun gazetesi, araba kullanırken elinde şampanya şişesiyle poz veren ve gözünü yoldan ayıran Newcastle United'ın Fildişili futbolcusu Cheic Tiote için, "Premier Lig salağı" diye başlık attı.
 • Şenol Kalyoncu

  Hastayı rahatlatıyor anesteziyi destekliyor - araba

  Hastayı rahatlatıyor anesteziyi destekliyor05.12.2014

  YAZARLAR

  Sedasyonun uygulaması kolay ve güvenli bir yöntem olduğunu belirten Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr.Arif Timuruğlu, “Yöntem, hastalıkların tanı ve tedavisinin ağrısız ve korkusuz bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor” dedi.
 • Kocamla komşumu.arka bahçede gördüm ve… - araba

  Kocamla komşumu.arka bahçede gördüm ve…05.12.2014

  Hayat

  Bazen bir birikimin sonucu bazen de tek bir sözün… Kimi sevgisizlikten kimi ihanetten.Kabul edelim, boşanma artık yaygın bir ilişki gerçeği.Peki, insanların bu kararı aldığı anda akıllarından ne geçiyor, ne yaşıyorlar?
 • Mavi Ege suyla kucaklaştı - araba

  Mavi Ege suyla kucaklaştı04.12.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin 10 ay önce hizmete aldığı ’Mavi Körfez’ arabalı vapurunun ardından, yine kiralama yöntemi ile filosuna katacağı ’Mavi Ege’ arabalı vapuru da Gelibolu Tersanesi’nde suya indirildi.Yeni gemi, 2015’in ilk ayında sefere başlayacak.
 • OSTİM’de yeni dönem - araba

  OSTİM’de yeni dönem04.12.2014

  Ankara

  OSTİM, ‘sanal fabrika’ projesini hayata geçiriyor.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da desteklediği projenin yazılım çalışmaları tamamlandı.Yüzlerce firmanın üretim özellikleri ve kabiliyetleri sanal ortama aktarılırken, büyük şirketlerin verdiği siparişler tek tuşla karşılanacak.
 • Bedelli askerlik çıktı ilanlar patladı - araba

  Bedelli askerlik çıktı ilanlar patladı04.12.2014

  EKONOMİ

  Bedelli askerliğin çıkmasıyla birlikte, kredi çekme taraftarı olmayanlar arabalarını veya pahalı eşyalarını internette satışa çıkartıyor.Gerçek ilanlar haricinde mizah kokan ilanlar görmek de mümkün.
 • İngiltere sokakları sürücüsüz araçlara hazırlanıyor - araba

  İngiltere sokakları sürücüsüz araçlara hazırlanıyor04.12.2014

  DÜNYA

  İngiltere'de sürücüsüz taşıtların trafiğe ve yol güvenliğine etkisinin araştırılması için 1 Ocak'tan itibaren dört şehirde test sürüşleri başlayacak.Sürüşler en az bir buçuk yıl sürecek.Bu süre üç yıla da çıkabilir.
 • Londra’da katliam gibi kaza - araba

  Londra’da katliam gibi kaza04.12.2014

  Avrupa

  İngiltere’nin başkenti Londra’daki West Hampstead semtinde 83 yaşındaki Geoffrey Lederman Mercedes marka spor arabasının kontrolünü kaybedip kaldırıma çıktı ve bir kadının ölümüne bir diğerinin ise kalıcı beyin hasarı geçirmesine neden oldu.
 • Dolandırıcıların yeni hedefi ev kadınları - araba

  Dolandırıcıların yeni hedefi ev kadınları04.12.2014

  Avrupa

  Türkiye’den telefonla tehlikeli dolandırıcılık.Dolandırıcılar “Burası mali müşavirlik, ev kadınlarını emekli yapıyoruz” diyerek kimlik bilgileri istiyor.
 • Çikolata duşlu reklama veto - araba

  Çikolata duşlu reklama veto03.12.2014

  EKONOMİ

  Fortune Türkiye tarafından ‘Yılın İş İnsanı’ seçilen Murat Ülker patron değil baş mesul olduğunu söyledi.Dergiye konuşan Ülker, “Reklamlarla ilgili 48 saatlik veto hakkım var.En son çikolata ile yıkanan adam olduğu için Dido reklamını veto ettim” dedi.
 • 'Bedelli çıktı kebapçımı satıyorum' - araba

  'Bedelli çıktı kebapçımı satıyorum'03.12.2014

  EKONOMİ

  Dün Başbakan Ahmet Davutoğlu Bedelli askerlik bekleyenlere müjdeyi verdi.Davutoğlu yaş sınırının 27 olduğu bedelli askerlik için 18 bin TL fiyatını açıkladı.Bunun üzerine vatandaş hummalı bir finansman arayışına girdi.Aileden zengin olmayanlar evini arabasını internette satılığa çıkardı.Yalova’da 3+1 dairesini bedelli askerlik için 250 bin TL’ye satışa çıkaran vatandaş da var.Bedelli için 27 bin liraya kebapçı dükkanını satan bile var.
 • Aksiyon filmlerini aratmayan soygun - araba

  Aksiyon filmlerini aratmayan soygun02.12.2014

  Ankara

  Başkent’te büyük bir market zincirine ait para aracını trafikte sıkıştıran silahlı ve kar maskeli 4 kişi, sürücüyü etkisiz hale getirdi.Ardından araçta bulunan 685 bin TL’yi alıp kayıplara karıştı.Polis kar maskeli soyguncuların peşine düştü.
 • Karadeniz’den Hazar’a - araba

  Karadeniz’den Hazar’a02.12.2014

  Seyahat

  ‘Porsche Performance Drive’ etkinliğiyle Trabzon’dan başlayan ve Bakü’de sona eren 1500 km’lik bir macera yolculuğuna çıktık.
 • "Ferrari'de olmak peri masalı gibi"02.12.2014

  Avrupa

  Formula 1 takımlarından Ferrari'ye transfer olan Alman pilot Sebastian Vettel, yeni takımıyla gerçekleştirdiği iki günlük test sürüşünün ardından bir Ferrari'yi kullanmanın peri masalı gibi olduğunu söyledi.
 • Kızı Paul Walker'ı andı - araba

  Kızı Paul Walker'ı andı02.12.2014

  Hayat

  ABD’li ünlü oyuncu Paul Walker, ölümünün birinci yıldönümü olan 30 Kasım’da kızı Meadow tarafından bu fotoğrafla anıldı.
 • Sebastian Vettel: Ferrari'de olmak peri masalı gibi - araba

  Sebastian Vettel: Ferrari'de olmak peri masalı gibi02.12.2014

  Futbol

  Ferrari Formula 1 Takımı'nın Alman pilotu Vettel, yeni takımıyla çıktığı ilk testler sonrası, "Kırmızı araba'yı kullanmanın nasıl bir his olduğuna ilişkin birçok peri masalı var.Yalnızca peri masallarının doğru olduğunu söyleyebilirim" dedi.
 • Ankara'da güpegündüz soygun - araba

  Ankara'da güpegündüz soygun01.12.2014

  GÜNDEM

  Ankara'da bir market zincirine ait toplanan 800 bin lira, otomobille bankaya götürülürken, kimliği tespit edilemeyen maskeli 4 kişi tarafından gasp edildi.İçinde 800 bin lira bulunan çantayı alan zanlılar, araçla kaçarak izlerini kaybettirdi.
 • Adebayor: Kötü oynuyorum çünkü annem büyü yaptı - araba

  Adebayor: Kötü oynuyorum çünkü annem büyü yaptı01.12.2014

  Futbol

  Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'ndeki rakiplerinden Tottenham'ın dünyaca ünlü golcüsü Adebayor, annnesi kendisine kara büyü yaptığı için bir süredir kötü oynadığını iddia etti.
 • Ünlü futbolcudan akılalmaz iddia: Ailem bana kara büyü yapıyor! - araba

  Ünlü futbolcudan akılalmaz iddia: Ailem bana kara büyü yapıyor!01.12.2014

  Avrupa

  İngiltere Premier Ligi’ndeki Tottenham Hot Spurs takımında forma giyen Emmanuel Adebayor bir süredir sahada iyi bir performans sergilemiyor olmasının “annesinin ona kara büyü yapmasına bağlı olduğunu” söyleyerek şaşkınlık yarattı.
 • HIV'li kana 1 milyon 393 bin lira tazminat - araba

  HIV'li kana 1 milyon 393 bin lira tazminat01.12.2014

  GÜNDEM

  Şanlıurfa'da, 2008'de HIV'li kan verilen çocuğun ailesinin açtığı tazminat davasında, Sağlık Bakanlığının 1 milyon 393 bin lira ödemesine hükmedildi.
 • Nil KARAİBRAHİMGİL

  İstanbul’un batı yakasına kocaman bir park lazım! - araba

  İstanbul’un batı yakasına kocaman bir park lazım!30.11.2014

  YAZARLAR

  Matkap sesleri, gri uzun gökdelenler, trafik, araba, korna, inşaat ve egzoz mu yoksa ağaçlar, kuş sesleri, göl, çimen, yeşil, ördekler ve banklar mı?
 • Direksiyonda ceple konuşan vekil tarlaya uçtu - araba

  Direksiyonda ceple konuşan vekil tarlaya uçtu30.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın kullandığı otomobil, cep telefonu ile görüşürken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu tarlaya uçtu.Özcan, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
 • İzzet ÇAPA

  Kan davası ve çapraz ateşten nasıl kurtuldu - araba

  Kan davası ve çapraz ateşten nasıl kurtuldu29.11.2014

  YAZARLAR

  O şarkılarıyla Türkiye’yi tespih yapmış sallarken, biz de aslında yaşam öyküsüne çok benzeyen konuların anlatıldığı dizileri ekranlarda reyting şampiyonu yaptık.Çünkü tıpkı bahsettiğim dizilerin senaryosundaki gibi onun hikayesinde de ağalar, aşiretler, çocuk gelinler, kan davaları var.Henüz 6 yaşındayken üzerlerine tam 167 kalaşnikof mermisi sıkılmış.“Bizi annemin duaları kurtardı” diyor o günü anlatırken.Yaşadığı travma, bütün ilkokul yılları boyunca uğraşacağı bir kekemelik illeti bırakmış diline.Ama mücadele ruhu da sinmiş genlerine.Hiç vazgeçmemiş hayattan.Artık hepimiz tanıyoruz onu, ismi Ferman Toprak.Pek bilmediğimiz perde arkasında kalan bir hikayesi var Ferman’ın.İşte o arabesk film tadındaki hayatı.

Yıllara göre
2014
890
2013
884
2012
1.000
2011
1.000
2010
1.092
2009
1.049
2008
1.086
2007
988
2006
809
2005
714
2004
774
2003
541
2002
425
2001
413
2000
571
1999
602
1998
354
1997
171


Yazarlara göre

1.243
Adam Adam
3
Adnan KAYA
93
Ahmet ALTAN
5
Ahmet Arsan
1
Ahmet HAKAN
46
Ajda PEKKAN
6
Akif BEKİ
1
Ali Atıf BİR
29
Altan Tanrıkulu
3
Arman Kırım
4
Armağan ÇAĞLAYAN
13
Ateş BAKAN
2
Ateş Yalazan
5
Aylin Anne
3
Ayçe DİKMEN
27
Ayşe ARAL
22
Ayşe ARAL - Kelebek
8
Ayşe ARMAN
264
Ayşe ÖZEK KARASU
4
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
5
Ayşen GÜR
15
Bahar AKINCI
27
Bahar KORÇAN
3
Banu TUNA
10
Banu ŞEN
5
Bayram AYDIN
2
Başak Dizer Fransez
1
Bekir COŞKUN
58
Bige Dalkılıç
1
Bilgin GÖKBERK
8
Buse Özel
1
Bülent BOĞ
1
Bülent KATARCI
10
Bünyamin SÜRMELİ
4
Can BARTU
3
Can Mumay
1
Cem Keçe
3
Cemal ERBAŞ
2
Cemal TÜKEL
2
Cengiz SEMERCİOĞLU
125
Cengiz ÇANDAR
14
Cengiz ÖZDEMİR
1
Cenker TEZEL
6
Ceren Arseven
1
Civan ER
1
Cüneyt ÜLSEVER
22
Defne BARAK
2
Deniz BAYRAMOĞLU
2
Deniz Gürel
5
Deniz SİPAHİ
27
Doğan HIZLAN
32
Doğan ULUÇ
81
Dr. Gündüz TEZMEN
2
Dr. Nuri Soysal
5
Dr.Başak DEMİRİZ
14
Dursun GÜNDOĞDU
4
Ebru Güzel
2
Ebru ÇAPA
19
Ege CANSEN
19
Elif Çongur
4
Emel Armutçu
1
Emin ÇÖLAŞAN
49
Emre KIZILKAYA
1
Engin KRATZER
3
Enis BERBEROĞLU
5
Eray GÖRGÜLÜ
5
Ercan KUMCU
15
Ercan SAATÇİ
6
Erdal Kaplanseren
3
Erdal SAĞLAM
11
Erdal İPEKEŞEN
13
Erdem KIRIM
1
Erdem SEVGİ
2
Erkan ÇELEBİ
11
Erman TOROĞLU
48
Erol Aksoy
2
Ertan ACAR
5
Ertuğrul ÖZKÖK
131
Esat YILMAER
1
Eyüp CAN
5
Fatih ALTAYLI
14
Fatih Aktimur
2
Fatih Tekeci
7
Fatih ÇEKİRGE
23
Ferai TINÇ
2
Feriha Dildar ŞENKAYA
1
Ferzane ZENAN
1
Figen BATUR
20
Fırat TUR
3
Gamze CİZRELİ
1
Gence Alton
2
Gila BENMAYOR
57
Gökhan KİMSESİZCAN
15
Güler BİLGEN
1
Gülse BİRSEL
9
Gülçin TELCİ
1
Güzin Abla
78
Hadi ULUENGİN
23
Hakan Durgun
1


Bölümlere göre
AKDENİZ
99
Amatör Sporlar
8
Anasayfa
200
Ankara
407
Ankara 2013
1
Astroloji
1
Avrupa
108
Avrupa 2013 v2
9
Basketbol
8
Bilim
53
Cinsellik
2
Cuma
75
Cumartesi
163
Diger
3
Diger 2013
1
Diğer Sporlar
17
DÜNYA
4
Dünya
498
DİĞER HABERLER
270
E-Yaşam
35
EKONOMİ
13
Ege
160
Ege 2013
1
Ege Anasayfa
54
Ege Ekonomi
1
Ekonet
16
Ekonet - Rakamlarla Dünya
1
Ekonomi
1.066
Ekonomi Oto
1
Eğitim
52
Formula1
26
Futbol
126
Futbol 2013
1
GEZİ
9
Galatasaray
3
Gurme
2
GÜNDEM
28
Gündem
1.267
Gündem2008
519
Haber
13
Hayat
31
IK
3
Kadın
23
Kelebek
224
Kelebek Anasayfa
4
Kelebek Dünyadan
11
Kelebek Magazin
21
Kelebek Yazarlar
36
Keyif
7
Keyif_
21
Kültür Sanat
105
Magazin
300
Magazin Dünyadan
20
Magazin Hattı
222
Magazin Televizyon
27
Magazin Tırtıl
2
Magazin Yazarlar
343
Magazin Özel Röportaj
1
Max
2
Motor Sporları
37
Müzik
1
Otoyaşam
42
POLİTİKA
26
Paparazzi
14
Pasaj
15
Pazar
374
Planet
242
Planet - Dünya Gazeteleri
1
Planet - Orta Doğu
1
Polemik
4
SAĞLIK
25
Sağlık
157
Serdar Devrim
177
Seyahat
184
Sigarayı Bırakmak
1
Son Dakika
173
Spor
189
Spor Anasayfa
1
Spor Basketbol
2
Spor Diğer
14
Spor Formula1
3
Spor Futbol
108
Spor Tenis
1
Spor Yazarlar
7
Star Dünyası
1
Stil
4
Strateji
3
Su Sporları
1
TEKNOLOJİ
3
Teknoloji
100
Teknoloji 2007
81
Teknonet
41
Tenis
3
Trabzon
1
WEBTV
59
WorldCup
3
YAZARLAR
50
Yazarlar
3.370
Yelken
1
İzmir Ekonomi
1

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa