Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : alevi sanatçılar >>
71  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Gülse BİRSEL

  Duygusal kırıklarınızı aldırın - alevi sanatçılar

  Duygusal kırıklarınızı aldırın28.10.2014

  YAZARLAR

  MORALLER bozuk.
 • İzzet ÇAPA

  Yaşar Kemal: Zülfü bu kıza albüm yap - alevi sanatçılar

  Yaşar Kemal: Zülfü bu kıza albüm yap13.09.2014

  Yazarlar

  Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım.
 • Zülfü bu kıza bir albüm yap - alevi sanatçılar

  Zülfü bu kıza bir albüm yap13.09.2014

  Paparazzi

  Bu hafta mikrofonu, tabiri caizse “öteki mahalleden” genç bir sanatçıya uzattım.Onu dört yıl önce çıkardığı “10 Dilde Livaneli Şarkıları” adlı çalışmasıyla tanımıştım.Bugünlerde üçüncü albümünü dinleyicisiyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.Züleyha’yı en son Tayyip Bey henüz Başbakanken sanatçılarla çektirdiği o meşhur “aile fotoğrafında” gördüm.Bu yüzden de, lafı hiç dolandırmadan, eveleyip gevelemeden sordum: “Sen de yandaş sanatçılardan mısın?” Böyle bir soruya ilk defa bu kadar dobra bir cevap duydum: “Eğer ülkemde 30 yıldır akan kanın durmasına destek olmaksa yandaşlık, üniversite kapılarında kurulan ikna odalarında genç kızların türbanlarının zorla açılmasına karşı çıkmaksa, eğer seçkinlerin değil halktan en çok oy alan gerçek seçilmişlerin ülkeyi yönetmesini istemekse, yaz İzzet büyük puntolarla; evet ben yandaşım.”
 • Yalçın BAYER

  Turizmde alarm! - alevi sanatçılar

  Turizmde alarm!18.08.2014

  Yazarlar

  Bodrum ve Çeşme dahil ‘marka turizm’ merkezlerinde fırsatçılık yaparak fahiş fiyat uygulanmasına tepki büyüyor.
 • Kürtlere ne verdiniz - alevi sanatçılar

  Kürtlere ne verdiniz13.07.2014

  Gündem2008

  AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Tayyip Erdoğan, yasakları kaldıran ve özgürlükleri getirenlerin kendileri olduğunu belirterek, CHP ve HDP’ye, “Sizler bu güne kadar Kürt kardeşlerimize gözyaşından başka ne verdiniz” diye sordu.40 derece sıcakta Şanlıurfa Topçu Meydanı’na Erdoğan’ı izlemeye gelen vatandaşlara serinlemeleri için basınçlı su sıkıldı.
 • Vizyon mesajları - alevi sanatçılar

  Vizyon mesajları11.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan, ‘Yeni Türkiye Yolunda’ ismini taşıyan 84 sayfalık Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi’ni dün açıkladı.Belgeyi, ‘Yeni Türkiye Vizyonu’, ‘Demokratik Yönetim’, ‘Refah Toplumu’ ve ‘Öncü Ülke’ başlıkları ile anlatan Erdoğan, konuşmasına “Bu seçim, değişim, demokrasi, açıklık ve refah iradesi ile tutuculuk, vesayetçilik, kapalılık ve ekonomik oligarşi odakları arasında yapılacak bir seçimdir” sözleriyle başladı ve şunları söyledi:
 • Başbakan 'Vizyon Belgesi'ni açıkladı - alevi sanatçılar

  Başbakan 'Vizyon Belgesi'ni açıkladı10.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde “Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesini'' açıkladı.Başbakan, konuşmasına başlamadan önce elindeki tablet bilgisayardan konuşmasının son halini kontrol etti.
 • Madımak’ı sildiler - alevi sanatçılar

  Madımak’ı sildiler02.07.2014

  Gündem2008

  Sivas katliamının 21’inci yıldönümünde eski Madımak Oteli önünde toplanan gruba konuşan Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Müslüm Doğan, “Şu anda otelin Madımak olduğuna dair kanıt var mı? Başbakan Erdoğan, katliamı unutturmak için Valilik aracılığı ile adını değiştirip Bilim ve Kültür Merkezi tabelası yazdırdı” dedi.
 • Sivas'ta katledilenler anıldı - alevi sanatçılar

  Sivas'ta katledilenler anıldı01.07.2014

  Gündem2008

  Sivas'ta 2 Temmuz 1993'te çıkan olaylarda yaşamını yitirenler, şehirde düzenlenen programda anıldı.İlk tören, Valilik, Belediye ve kentteki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.Vali Alim Barut, "Bu bir tezgahtı ve maalesef bu tezgaha 37 canımızı verdik" dedi.Anma etkinliği sırasında CHP’li gençlerle bir grup ESP’ li arasında atılan sloganlar nedeniyle kısa süreli gerginlik yaşandı.Törenler boyunca polisin aldığı güvenlik önlemleri dikkat çekti.Kente giriş yapan özellikle yabancı plakalı araçlar ile şüpheli görülenler durdurularak arama yapıldı.İşte katliamın 21.yılında Sivas'ta yaşananlar.
 • Birileri bunun hesabını vermeli - alevi sanatçılar

  Birileri bunun hesabını vermeli13.06.2014

  Gündem2008

  Birileri bunun hesabını vermeli CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ‘Nasıl bir cumhurbaşkanı’ görüşmeleri kapsamında İstanbul’da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle bir araya geldi.Kılıçdaroğlu, Musul Başkonsolosluğu’nun işgaline de değinerek, “Terörün, bataklığın içindeyiz.Bunun bir siyasi sorumluluğu olmalı.Rehineler serbest bırakılıp Türkiye’ye geldikten sonra birilerinin bunun hesabını verip görevinden ayrılması gerekiyor” dedi.
 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan 'Büyük Uzlaşı' toplantısı - alevi sanatçılar

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan 'Büyük Uzlaşı' toplantısı12.06.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle 'Büyük Uzlaşı' toplantısında bir araya geldi.Görüşmenin gündemi cumhurbaşkanlığı seçimi.
 • Doğan HIZLAN

  Bir kültür mirası - alevi sanatçılar

  Bir kültür mirası07.06.2014

  Yazarlar

  MÜZİK kültür miraslarının en etkileyicisi, belleklerden silinmeyenidir.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - alevi sanatçılar

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar02.06.2014

  Gündem2008

  Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Genel Kurul'unda "Bazı müjdeleri burada açıklamanın daha uygun olacağına karar verdim" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti'nin grup toplantısında konuştu.
 • Hükümet tatilde miydi - alevi sanatçılar

  Hükümet tatilde miydi24.02.2014

  Gündem2008

  Selam Terör Örgütü ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle aralarında siyasiler, bakanlar, gazeteciler, işadamları, sanatçılar ve bürokratların da bulunduğu yaklaşık 7 bin kişinin telefonlarının dinlenildiği iddiası Ankara’da sert tepkilere yol açtı.
 • Gezi Parkı'nda o yasak delindi - alevi sanatçılar

  Gezi Parkı'nda o yasak delindi31.01.2014

  Gündem2008

  Gezi Parkı'nda uzun süredir basın açıklamasına izin verilmiyordu.Bugün Türkiye Barolar Birliği, Çevre ve Kent Hukuku Komisyon başkanı Av.Ali Arabacı'nın merdivenlerinde basın açıklaması yaptı.
 • Önce Ozan sonra Çapulcu - alevi sanatçılar

  Önce Ozan sonra Çapulcu01.11.2013

  Planet

  Almanya’nın Münih kentindeki ünlü kültür merkezi Gasteig’da sahnelenen ‘Ozanlar Maskeli Baloda’ müzikalinin sonunda sanatçılar, Gezi Parkı eylemleri sırasında ölenlerin fotoğraflarından yapılmış maskeleri takarak seyircileri selamladı.
 • Namazda kıyamla direniriz - alevi sanatçılar

  Namazda kıyamla direniriz22.06.2013

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı eylemlerini eleştirirken, “Biz sabırla, metanetle direniz.Ellerimizi semaya açarak duayla, namazda kıyamla direniriz.Onlar milyonlarca tweet attılar, bizim tek bir besmelemiz bütün tuzağı bozdu” dedi.Erdoğan, Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Milli İradeye Saygı’ mitinginde özetle şöyle konuştu:
 • 7 ‘Gezi’ şartı - alevi sanatçılar

  7 ‘Gezi’ şartı05.06.2013

  Gündem2008

  Taksim Gezi Parkı’nda başlayan ve tüm yurda yayılan olayların ardından Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Taksim Dayanışması üyeleri ile dün biraraya geldi.
 • Eroğlu'nun sözleri tepki çekti - alevi sanatçılar

  Eroğlu'nun sözleri tepki çekti24.03.2013

  Kültür Sanat

  Almanya'nın Dietzenbach kentinde Avrupa Saz Okulu'nun 130 öğrencisi, bağlama konseri verdi.Konsere Türkiye'den Hakan Kalaycı, Deniz Erdem, Özlem Özdil ve Yusuf Gül gibi sanatçıların yanı sıra Musa Eroğlu da katıldı.
 • Fatih Tekeci

  Sinema terbiyecisi - alevi sanatçılar

  Sinema terbiyecisi10.03.2013

  Yazarlar

  Yeşilçam’da 1970’li yıllarla birlikte ‘erotik’ ve ‘pornografik’ dönem başladı.
 • Kerbela için gözyaşı - alevi sanatçılar

  Kerbela için gözyaşı23.11.2012

  Gündem2008

  Hazreti Hüseyin ile 71 arkadaşının Kerbela Çölü'nde şehit edilişlerinin yıldönümü dolayısıyla çeşitli illerde anma etkinlikleri düzenleniyor.
 • Bakan Çelik: İnsanlık fabrika ayarlarına döndürülmeli - alevi sanatçılar

  Bakan Çelik: İnsanlık fabrika ayarlarına döndürülmeli01.08.2012

  Gündem2008

  ANTALYA’da iftara katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, dünyada 7 milyar insana rağmen insanlığın kıt olduğunu, insanlığın fabrika ayarlarına geri döndürülmesi gerektiğini söyledi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Kurşun ata ata bir türlü bitmeyince - alevi sanatçılar

  Kurşun ata ata bir türlü bitmeyince02.05.2012

  Yazarlar

  AŞAĞIDAKİ sözlerin müellifi, eski milliyetçi, yeni muhafazakâr bir arkadaş.
 • Ustaları çekti - alevi sanatçılar

  Ustaları çekti02.03.2012

  Gündem2008

  Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri törenine katılan Başbakan Tayyip Erdoğan, ödül vermekle kalmadı, kendi fotoğrafçısının makinesiyle önce Ara Güler’in, ardından da bu sanatın ustası 4 büyük ismin birlikte fotoğraflarını çekti.
 • Sivas Katliamı Bodrum’da canlandı - alevi sanatçılar

  Sivas Katliamı Bodrum’da canlandı22.01.2012

  Ege Anasayfa

  Muğla'nın Bodrum İlçesi’nde Canlar Tiyatrosu tarafından Sivas Katliamını anlatan belgesel tiyatro oyunu “Simurg” sahnelendi.
 • Büyük ustanın evlat acısı - alevi sanatçılar

  Büyük ustanın evlat acısı20.11.2011

  Gündem2008

  Halk ozanı Rahmi Saltuk’un oğlu Baran Saltuk, beşinci kattaki evlerinin penceresinden düşerek hayatını kaybetti.Acı haberi sabah kapıya gelen polislerden alan Saltuk, “Baran 4 gibi eve geldi, ‘Babacığım iyi geceler’ deyip sarılmak istedi, sonra odasında sigara içti” diyerek oğlunun son saatlerini anlattı.Baran Saltuk, İstanbul'da toprağa verildi.Cenaze töreninde büyük usta Rahmi Saltuk'un gözyaşları dinmedi.
 • Rock starlığı üstümüze giymiyoruz Biz böyleyiz - alevi sanatçılar

  Rock starlığı üstümüze giymiyoruz Biz böyleyiz01.07.2011

  Cumartesi

  Athena dört sene ortadan kaybolduktan sonra geçen sene ‘Pis’ albümüyle döndü.Bu sene Coca Cola için müzik ve gençlik kavramlarından yola çıkarak ‘My Way’ şarkısını cover’ladı.‘Ben Böyleyim’ isimli şarkı için buluştuk.34 yaşına gelen ikizler daha olgunlaşmış bir halde karşımdaydı.Yabancı albüm projelerinden aşklarına kadar her şeyi anlattılar
 • Kılıçdaroğlu: Hedef bir milyondu, gerçekleşti - alevi sanatçılar

  Kılıçdaroğlu: Hedef bir milyondu, gerçekleşti03.06.2011

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Zeytinburnu Kazlıçeşme'deki İstanbul mitinginde konuşmaya başladı.İşte o konuşmadan satırbaşları.
 • Ahmet HAKAN

  Peygamber, kör adam ve ilahi ikaz - alevi sanatçılar

  Peygamber, kör adam ve ilahi ikaz18.05.2011

  Yazarlar

  BİR gün Hz.Muhammed, Mekke’nin önemli simalarına İslam’ı anlattığı bir sırada gözleri görmeyen bir adam yanına gelir.
 • Kılıçdaroğlu CHP'nin seçim beyannamesini açıkladı - alevi sanatçılar

  Kılıçdaroğlu CHP'nin seçim beyannamesini açıkladı23.04.2011

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin seçim bildirgesini açıklıyor.Kılıçdaroğlu, "Kürt yurttaşlarımız kendi kimliklerini özgürce yaşayacak" derken Alevilerin eşit yurttaşlık hakkını bütün aşamalarda hayata geçireceklerini söyledi.
 • CHP'den 4 bin adaylık başvurusu - alevi sanatçılar

  CHP'den 4 bin adaylık başvurusu24.03.2011

  Gündem

  CHP'de milletvekili genel seçimlerine yönelik aday adaylığı başvuruları tamamlandı.
 • Alevilerden 60 bin kişilik miting - alevi sanatçılar

  Alevilerden 60 bin kişilik miting05.03.2011

  Gündem

  ALEVİ yurttaşlar eşitlik istemlerini dile getirmek için İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmir Gündoğdu Meydanı’nda miting düzenledi.
 • Aşkın kaç çeşidi var - alevi sanatçılar

  Aşkın kaç çeşidi var10.02.2011

  Sağlık

  Aşktan aşka fark var.Kimi kısa zamanda başlayıp saman alevi gibi yaşanıp bitiyor, kimi uzun yıllar sürüp gidiyor.Peki sizin aşkınız hangisi?
 • Pınar Sağ'a sanatçılardan destek - alevi sanatçılar

  Pınar Sağ'a sanatçılardan destek28.01.2011

  Gündem

  Malatya 3.Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada “Suç ve suçluyu övme” suçundan 10 ay hapis cezası alan Arif Sağ’ın gelini Pınar Sağ’a destek için sivil toplum örgütleri ve sanatçılardan oluşan bir grup basın açıklamasının ardından Galatasaray Meydanı’na yürüyüş düzenledi.
 • Mersin'de öldürülen Sarp Öztürk toprağa verildi - alevi sanatçılar

  Mersin'de öldürülen Sarp Öztürk toprağa verildi17.12.2010

  Gündem

  Mersin'de bir barda, “Kürtçe şarkı söylemediği” için çıkan tartışma sonucu öldürülen şarkıcı Sarp Öztürk'ün cenazesi düzenlenen törenle toprağa verildi.Cenaze törenine aynı saldırıda yaralanan gitarist Göktay Okçu koltuk değnekleriyle katıldı.Okçu ile öldürülen Sarp Öztürk'ün eşinin birbirlerine sarılıp gözyaşı dökmeleri yürekleri yaktı.
 • Kadıköy’de zorunlu din dersine protesto - alevi sanatçılar

  Kadıköy’de zorunlu din dersine protesto05.11.2010

  Gündem

  KADIKÖY’de Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) önderliğinde bir araya gelen Alevi örgütleri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşu üyeleri, "Din hanesinin nüfus cüzdanlarından çıkartılması ve zorunlu din derslerinin kaldırılması" için miting düzenledi.Sanatçıların da katıldığı mitingde 24 saat sürecek oturma eylemi başlatıldı.
 • Tufan TÜRENÇ

  O sanatçılar gururumuzdur onların kıymetini bilelim - alevi sanatçılar

  O sanatçılar gururumuzdur onların kıymetini bilelim08.10.2010

  Yazarlar

  EKİM gelince klasik müzik izleyicilerini bir heyecan sarar.Herkes sezona yayılan konserleri izleyebilmek için koşuşturmaya başlar.
 • Arif Sağ Faruk Çelik'e dava açıyor - alevi sanatçılar

  Arif Sağ Faruk Çelik'e dava açıyor29.09.2010

  Gündem

  Türk Halk Müziği Sanatçısı Arif Sağ, Devlet Bakanı Faruk Çelik'in bir gazeteye verdiği röportajda kendisini ajanlıkla suçladığını belirterek tazminat davası açacağını söyledi.
 • İlhan Selçuk'a hüzünlü veda - alevi sanatçılar

  İlhan Selçuk'a hüzünlü veda24.06.2010

  Gündem

  İlhan Selçuk’u, Hacıbektaş’taki mezarına gazetesi Cumhuriyet’in Yazı İşleri Müdürü Miyase İlknur indirdi.Binlerce kişinin uğurladığı İlhan Selçuk’u Hacı Bektaş-ı Veli’ye emanet ettiklerini söyleyen İlknur, “Onu ‘Hünkâr’ın kucağına ekiyoruz.Bakalım nerelerden fışkıracak.Nice İlhan Selçuk’lar çıkacak” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Yargıçlara ‘ayar’ mı - alevi sanatçılar

  Yargıçlara ‘ayar’ mı18.06.2010

  Yazarlar

  BAŞBAKAN’a, yargı tasarrufları konusunda danışmanlık yapanlar kendisini fena halde yanıltıyorlar.“Yargı artık güvenirliğini yitirmiştir” ne demektir?
 • Yalçın BAYER

  Hem gülümsetti hem düşündürdü - alevi sanatçılar

  Hem gülümsetti hem düşündürdü07.06.2010

  Yazarlar

  BEYOĞLU’ndaki Galatasaray Apartmanı’nda ‘Bir Nokta’ galerisinin terasında, şimdiye kadar sosyal demokrat kesimden bu tanıdık yüz bir araya gelmemiştir.
 • "Kimlik sorunu çözüm bekliyor"06.06.2010

  Sağlık

  Türkiye'de toplumsal barış ve çatışmaların son 30 yılda daha çok kimlik, etnik ve dini kimlikler üzerinden yürüdüğü görülüyor.
 • Ayşe ARMAN

  Hindistan’da ateşte yürüdüm - alevi sanatçılar

  Hindistan’da ateşte yürüdüm01.05.2010

  Yazarlar

  Mumbai’deyiz.Nasıl bir nem, sıcak üzerimize yapışıyor.Senih, Tuba ve ben otelden çıktık ateş üzerinde yürümeye gidiyoruz.
 • Gül:

  Gül: "İzmir en çok gurur duyulan ilimizdir"26.03.2010

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İzmir'in, Türkiye'nin ışıldayan kenti olduğunu belirterek, “İzmir, Türkiye'nin en çok gurur duyduğu, çok fazla zenginliği olan ilimizdir” dedi.
 • Erdoğan, sanatçılarla buluşmasında neler söyledi - alevi sanatçılar

  Erdoğan, sanatçılarla buluşmasında neler söyledi19.03.2010

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün sinema ve tiyatro dünyasının ünlü isimleriyle kahvaltılı toplantıda buluştu.Erdoğan, sanatçılara demokratik açılım çalışmalarını anlattı.
 • Yalçın BAYER

  Sanatçı olsaydım şunları söylerdim - alevi sanatçılar

  Sanatçı olsaydım şunları söylerdim21.02.2010

  Yazarlar

  DEMOKRATİK açılım çerçevesinde, sanatçılara verdiğiniz kahvaltılı toplantıda söylediğiniz; “Sanatçılarımız, engin yürekleriyle ülkemizin meselelerine elatsınlar, elini taşın altına koysunlar.
 • Adana'ya 7 milyonluk cemevi - alevi sanatçılar

  Adana'ya 7 milyonluk cemevi02.02.2010

  Gündem

  Ankara ve İstanbul'daki benzerlerinden sonra en büyük üçüncü büyük proje olan Adana Cemevinin, Sabancı Merkez Camisinden sonra kentin anıtsal nitelikteki ikinci sembol yapısı olacağı bildirildi.
 • Ayçe DİKMEN

  Filmlerde uyuşturucu satıyordum şimdi engellemeye çalışıyorum - alevi sanatçılar

  Filmlerde uyuşturucu satıyordum şimdi engellemeye çalışıyorum13.06.2009

  Yazarlar

  NURİ ALÇO, yılların eskitemediği bir sinema sanatçısı.Bir nesil, onun kötülüklerinden sakınması için sıkı sıkı tembih edilerek büyüdü.
 • Kızılbaş tabusunu yıkan albüm - alevi sanatçılar

  Kızılbaş tabusunu yıkan albüm20.03.2009

  Cumartesi

  Kalan Müzik, “Kızılbaş” adlı bir albüm çıkardı.Bu albümdeki türküler, Türkiye’de asırlardır süren bir tabunun daha yerle yeksan olmasını sağlayacak, “kızılbaş” kelimesine yüklenen olumsuz anlamı yok edecek bir güce sahip.16 eserin yer aldığı ve Musa Eroğlu, Cengiz Özkan, İsmail Hakkı Demircioğlu, Sabahat Akkiraz, Erkan Oğur gibi sanatçıların seslendirdiği albüm, bizi tarihin karanlık bir zamanına doğru yolculuğa çıkarıyor.
 • 50 bin Alevi ’eşit yurttaşlık’ istedi - alevi sanatçılar

  50 bin Alevi ’eşit yurttaşlık’ istedi09.11.2008

  Gündem

  Aleviler Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ve Danıştay kararlarına rağmen zorunlu din dersi uygulamasının sürdürülmesine, cemevlerine yasal statü verilmemesine, Diyanet İşleri Başkanlığı’na yönelik taleplerinin yanıtsız kalmasına tepkilerini, Ankara’da düzenledikleri mitingle protesto ettiler.


Yazarlara göre
Ahmet HAKAN
1
Ayçe DİKMEN
1
Ayşe ARMAN
1
Doğan HIZLAN
1
Ertuğrul ÖZKÖK
1
Fatih Tekeci
1
Gülse BİRSEL
1
Oya BERBEROĞLU
1
Tufan TÜRENÇ
1
Yalçın BAYER
9
İzzet ÇAPA
1


Bölümlere göre
Cuma
1
Cumartesi
3
Dünya
1
DİĞER HABERLER
3
Ege Anasayfa
1
Ekonomi
1
Gündem
17
Gündem2008
18
Kültür Sanat
1
Magazin
1
Paparazzi
1
Pazar
1
Planet
1
Sağlık
2
YAZARLAR
1
Yazarlar
18