Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

akdeniz iş ilanları

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

38  adet haber bulundu.


 • 3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak - akdeniz iş ilanları
  3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak12.12.2014
  EkonomiİSTANBUL Riva, hem yatırımcıların hem de doğal bir hayat yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.3.köprü, Kanal Riva gibi projelerde değeri yükselen bölge, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.Riva’da 2 yılda arsa ve konut fiyatlarının yüzde 35-40 arttığını belirten uzmanlar, artışın süreceğini söylüyor.
 • Ağaoğlu, Kartal’daki dev projeyi Dap Yapı’ya bıraktı - akdeniz iş ilanları
  Ağaoğlu, Kartal’daki dev projeyi Dap Yapı’ya bıraktı12.02.2014
  EkonomiAĞAOĞLU ve Dap Yapı Kartal’da 1.3 milyar TL proje için el sıkışmıştı.Emlak GYO ile arsa karşılığı gelir paylaşım olarak başlayan projede yüzde 51 ile işe giren Ağaoğlu’nun payı yüzde 0.50’ye düştü.
 • Ampullü radyodan CD çalara - akdeniz iş ilanları
  Ampullü radyodan CD çalara20.11.2013
  EkonomiPhilips reklamlarının 65 yıllık serüveni, aynı zamanda teknolojinin hayatımızdaki yerinin nasıl değiştiğinin belgeseli gibi.
 • Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtacak - akdeniz iş ilanları
  Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtacak17.06.2013
  EkonomiBünyesinde barındırdığı bir çok önemli özellik nedeni ile tipik bir Akdeniz kenti olan Mersin, yapılacak olan 17’nci Akdeniz Oyunları nedeni ile Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtırken, Büyükşehir Belediyesi ise yaptığı yatırımlarla kenti Avrupalı bir hale getirmeyi hedefliyor.
 • ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası - akdeniz iş ilanları
  ‘500 milyon Euro’luk elektrikli araç sırası27.05.2013
  EkonomiTÜBİTAK’ın yüzde 100 Ar-Ge desteği ve devlet destekli 500 milyon Euro teşvikle başlattığı ‘elektrikli araç’ projesi için son teklif süresi 24 Mayıs’ta doldu.
 • İskenderun Limanı Limak Yatırıma devredildi - akdeniz iş ilanları
  İskenderun Limanı Limak Yatırıma devredildi23.01.2012
  Ekonomiİskenderun Limanının 36 yıl süre ile işletme hakkının Limak Yatırım'a devrine ilişkin imtiyaz sözleşmesi Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Ahmet Aksu, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir tarafından imzalandı.Özdemir, 2010 tarihinde 372 milyon dolarlık teklifle işletme hakkı kazanılan limana, 5 yıl içinde 250 milyon dolar yatırım yapılacağını açıkladı.
 • Şenay DÜDEK

  Tüm yurtta eğlence tam gaz.Yılbaşında yıldız yağacak - akdeniz iş ilanları
  Tüm yurtta eğlence tam gaz.Yılbaşında yıldız yağacak21.12.2011
  YazarlarGazetelerde çarşaf çarşaf ilanları görüyorsunuz.
 • İyi Seyirler Tanrıçası’nın yarımadasına güz yolculuğu - akdeniz iş ilanları
  İyi Seyirler Tanrıçası’nın yarımadasına güz yolculuğu21.11.2011
  SeyahatZamansız yapılan yolculukları severim.Özellikle yazlık beldelere, kış başlangıcında gitmekten çok keyif alırım.Bu mevsimde bir sessizlik, yalnızlık, hüzün çöker oralara.Yemekler daha lezzetli olur, verilen selamlar daha gerçektir, fiyatlar can yakmayacak düzeye iner.Gün batımında ufuk daha çok renge boyanır, bulutlar şekilden şekile girer.Gül parmaklı güneş bile insafa gelip, yazın kavurduğu sokaklara, koylara, kumsallara ılık ışıklarını gönderir.
 • Dünyanın en faydalı ve çılgın eylemcileri - akdeniz iş ilanları
  Dünyanın en faydalı ve çılgın eylemcileri23.10.2011
  Pazar12 milyon destekçisi ve 40 ofisiyle belki de dünyanın en büyük örgütü Greenpeace.Amaçları çevreyi korumak ve barışı desteklemek.Bu uğurda her gün akıllara sığmayacak eylemler yapıyorlar.Orangutan kılığına giriyor, köprülere tırmanıyor, dünyanın en büyük şirketlerine kafa tutuyorlar.1971’de Kanada’ya nükleer denemeleri engellemek için çıktıkları yolda 40 yıldır kimi zaman canları pahasına bile olsa yürüyorlar.
 • Metro Holding, Varan Turizm'i satın aldı - akdeniz iş ilanları
  Metro Holding, Varan Turizm'i satın aldı23.06.2011
  EkonomiMetro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, A Plus yolcu hizmeti veren 65 yıllık otobüs firması Varan Turizm'i satın aldı.
 • Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı - akdeniz iş ilanları
  Firmaların iş ilanları 2011'in ilk çeyreğinde arttı03.04.2011
  EkonomiSecretcv.com'un 'İş Profili' araştırmasına göre, 2011'in ilk çeyreğinde verilen iş ilanları, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 91 arttı.İlk 3 ayda işverenler 152 bin 721 kişiyi istihdam etmek üzere arayışa girerken, aynı dönemde iş ilanlarına başvuran aday sayısı yaklaşık 7,5 milyon oldu.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - akdeniz iş ilanları
  Yetiş Ayşe29.11.2010
  YazarlarSedef hastası anneme yardım
 • Dev ihale Ağaoğlu'na kaldı - akdeniz iş ilanları
  Dev ihale Ağaoğlu'na kaldı10.11.2010
  EkonomiEmlak Konut'un Ayazağa'daki 242 bin metrekarelik dev arazi için düzenlediği ihale, ikinci en iyi teklifi veren Ali Ağaoğlu'nda kaldı.İhaleye 1.2 milyar TL ile rekor teklif veren Yeşil İnşaat ve Metal Yapı önderliğindeki konsorsiyum, açılan imar planı davasını ve Emlak Konut'un süre uzatımı vermemesini gerekçe göstererek ihaleden çekilmişti.
 • ABD’li ünlü romancının Datça aşkı - akdeniz iş ilanları
  ABD’li ünlü romancının Datça aşkı20.08.2010
  PlanetABD’li ünlü romancı Vendela Vida, New York Times’ın seyahat eki için yazdığı makalesinde Datça ve Knidos aşkını satırlara döktü.Bölgeyi 2007’de tesadüfen keşfettiğini ama bugün memleketi gibi gördüğünü belirten Vida son romanının ilhamını da bu 'ikiz' kasabalardan almış.
 • Şenay DÜDEK

  Dünya mirasından bir rüya Kapadokya - akdeniz iş ilanları
  Dünya mirasından bir rüya Kapadokya02.06.2010
  YazarlarDünyanın pek çok yerini gezdim.Hem de birkaç kez.
 • Mısır'dan davet var - akdeniz iş ilanları
  Mısır'dan davet var25.02.2010
  EkonomiYurtiçinde yapılacak tatil fiyatına yurtdışına çıkmak, aynı anda deniz, tarih ve kültür turizminden faydalanmak isteyenler, cazip fiyatları ve taksit imkanları bulunan Mısır turlarını tercih edebilir.
 • TYF 2010 İlke Kararları - akdeniz iş ilanları
  TYF 2010 İlke Kararları20.01.2010
  YelkenTYF 2010 yılı ilke kararlarını açıkladı TYF icra kurulunun kararlarında kulüple,r dernekler sporcular ve hakemler dışında , Türkiye de TYF tarafından tanımlanmış sınıfların yurt genelindeki faaliyetlerin kapsar şeklinde başlayan talimat yelken amaçlı turizm faaliyeti içindeki sportif, eğitim yada hobi amaçlı yarış faaliyeti kapsayan bireysel yada kurumsal her organizasyonu ilgilendirmekte, Kurum ve kuruluşlar için talimatlar şartlar var.
 • Erkan ÇELEBİ

  Fiyat 1 Euro’ya kadar indi, ek ücret şişti, ‘her şey dahil’ dış tura kaydı - akdeniz iş ilanları
  Fiyat 1 Euro’ya kadar indi, ek ücret şişti, ‘her şey dahil’ dış tura kaydı24.08.2009
  YazarlarBAZI seyahat acentelerinin havalimanı vergisi, seyahat sigortası, servis ve rehberlik ücretlerinden arındırdıktan sonra ilk başta 99 Euro’ya, ardından da 1 Euro’ya kadar çektikleri tur bedellerinin satış ofislerinde 350-400 Euro’ya ulaşması, ‘her şey dahil’ sistemini yurtdışı turlara da kaydırdı.
 • Doğuş'tan yeni otel - akdeniz iş ilanları
  Doğuş'tan yeni otel06.08.2009
  EkonomiDoğuş Holding Üst Yöneticisi (CEO) Hüsnü Akhan, Doğuş Grubunun, Port Göcek Marina ve 5 yıldızlı Marmaris Select Maris Otelini bünyesine katmak üzere Turkon Holding ile mutabakat sağladıklarını bildirdi.
 • ’Avrupa’ya tam gaz’ imzası - akdeniz iş ilanları
  ’Avrupa’ya tam gaz’ imzası14.07.2009
  EkonomiHazar doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak 7.9 milyar Euro’luk Nabucco Projesi’nde ilk büyük adım atıldı.Ankara’da 5 geçiş ülkesinin liderleriyle birlikte projeyi resmen başlatan Başbakan Tayyip Erdoğan, "Nabucco, AB’ye üyelik sürecine yeni soluk getirecek" dedi.
 • Corendon krizi fırsata çevirdi - akdeniz iş ilanları
  Corendon krizi fırsata çevirdi29.06.2009
  EkonomiCorendon Hava Yolları Şirketi Genel Müdürü ve ortağı Yıldıray Karaer, küresel krizi yeni destinasyonlar yaratarak fırsata çevirdiklerini, 2009 yılı sonu itibariyle 100 milyon dolar ciro hedeflediklerini bildirdi.
 • Karsan, 2 milyon Euro’ya LPG’li Partner üretecek - akdeniz iş ilanları
  Karsan, 2 milyon Euro’ya LPG’li Partner üretecek19.06.2009
  EkonomiKarsan Otomotiv, Bursa’da ürettiği Peugeot Partner’in doğal gazlı versiyonunu da geliştirdi.Karsan’dan yapılan açıklamada, Peugeot Citroen ile olan işbirlikleri kapsamında; CNG (Compressed Natural Gas)/ SDG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) alternatif yakıt türünün, uzun versiyon Peugeot Partner Origin’e uygulanması konusunda PSA ile anlaşma imzaladıkları belirtildi.
 • Vural Öger: Kriz nedeniyle yatırımları durdurduk - akdeniz iş ilanları
  Vural Öger: Kriz nedeniyle yatırımları durdurduk08.06.2009
  EkonomiÖGER Tours ile Majesty Oteller zincirinin sahibi Vural Öger, yaşanan ekonomik kriz nedeniyle Majesty Otellerin planlanan yatırımlarını durdurduklarını söyledi.
 • Migros’tan çevre dostu ’bez çanta’ - akdeniz iş ilanları
  Migros’tan çevre dostu ’bez çanta’03.06.2009
  EkonomiDoğada çözünebilen poşetleri tüketiciyle tanıştıran Migros, bu kez de günlük alışverişlerde kullanılmak üzere ’bez çanta’ dönemini başlatıyor.
 • 20 milyon Euro’ya 14 oteli yeniledi Sarıgerme’ye ikinci otelini de yapıyor - akdeniz iş ilanları
  20 milyon Euro’ya 14 oteli yeniledi Sarıgerme’ye ikinci otelini de yapıyor19.05.2009
  EkonomiAkdeniz çanağında ’her şey dahil’ sisteminin yayılmasını sağlayan tatil köyü zinciri Magic Life krize karşın Akdeniz’deki 14 otelinde 20 milyon Euro’luk yenileme yatırımı yaptı.
 • Turizmin yeni gözdesi gastronomi - akdeniz iş ilanları
  Turizmin yeni gözdesi gastronomi12.05.2009
  EkonomiYöresel lezzetlere ulaşmayı hedefleyen gastronomi turlarının turizm içindeki payı giderek artıyor.
 • İşsizlik oranı yüzde 11 oldu - akdeniz iş ilanları
  İşsizlik oranı yüzde 11 oldu08.05.2009
  Ekonomiİşsizlik oranı 2008 yılında, bir önceki yıla göre 0.7 puan artarak yüzde 11 oldu.
 • Alman yatırımcı Türkiye'ye 1.5 milyar dolarla geliyor - akdeniz iş ilanları
  Alman yatırımcı Türkiye'ye 1.5 milyar dolarla geliyor21.04.2009
  EkonomiAlışveriş merkezi yapım ve yönetim hizmetleri vermek üzere kurulan Alman yatırım firması Prime Development, Türkiye’de konut ve alışveriş merkezi (AVM) projeleri için 1.5 milyar dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.
 • Yalçın BAYER

  Hangi milli irade - akdeniz iş ilanları
  Hangi milli irade16.08.2007
  YazarlarİSMET Özel’e geçenlerde bir televizyonda sordular:"AKP dindar bir parti midir?"."Hayır" dedi:
 • Vahap MUNYAR

  Mandalina yemiş görünmek için kabuk toplardı, şimdi 60 milyon dolar cirosu var - akdeniz iş ilanları
  Mandalina yemiş görünmek için kabuk toplardı, şimdi 60 milyon dolar cirosu var05.08.2007
  YazarlarMALATYA’nın Pötürge İlçesi.30-35 yıl kadar önce.Mehmet Duman adlı ilkokul öğrencisi, yerde gördüğü mandalina kabuğunu kimseye çaktırmadan aldı, defterinin arasına koydu.
 • Yalçın DOĞAN

  Her yerde bir hafta kadın var - akdeniz iş ilanları
  Her yerde bir hafta kadın var14.11.2006
  YazarlarBUGÜN, bu hafta sonu ve gelecek hafta başında.
 • Mehmet YAŞİN

  Avrupa’da hesaplı tatil - akdeniz iş ilanları
  Avrupa’da hesaplı tatil18.06.2006
  YazarlarAvrupa’da ucuza gezmenin, eğlenmenin, karın doyurmanın bir formülü var mı?
 • Yalçın BAYER

  Talat’ın eli havada mı kalıyor - akdeniz iş ilanları
  Talat’ın eli havada mı kalıyor13.05.2005
  Yazarlar DÜN Lefkoşe’ de, ülkenin 5 üniversitesinden biri olan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi iletişim öğrencileriyle bir araya geldik.
 • Yalçın BAYER

  Kına yakalım - akdeniz iş ilanları
  Kına yakalım13.07.2003
  Yazarlar Atatürk zamanında kurulan Akdeniz'in dev filosu böyle battı
 • Türkiye Midnight Express değil midnight espresso24.05.2003
  PazarTürkiye'ye gelen turistlerin memnuniyet dereceleri son derece yüksek.Nereden anlıyoruz? Çünkü büyük bir bölümü tekrar geliyor.Yani bizim çocukluğumuzdaki Midnight Express kábusu bitti.İmaj artık o film değil.
 • Türkiye Midnight Express değil midnight espresso24.05.2003
  PazarTürkiye'ye gelen turistlerin memnuniyet dereceleri son derece yüksek.Nereden anlıyoruz? Çünkü büyük bir bölümü tekrar geliyor.Yani bizim çocukluğumuzdaki Midnight Express kábusu bitti.İmaj artık o film değil.
 • Kurthan FİŞEK

  Kurthan Fişek: Ne idiysen onu yansıtan amansız bir ayna şu beyaz káğıt - akdeniz iş ilanları
  Kurthan Fişek: Ne idiysen onu yansıtan amansız bir ayna şu beyaz káğıt 04.07.1999
  YazarlarKurthan FİŞEK.(İzmir edebiyat esnafından Yorgo Seferiz).Şimdi okuyacağınız yazının bir benzerini altı sene önce Tempo'da yazmıştım.Aynı şeyi niye tekrarladığımı sormayın.Hep aynı şey.Beyaz sayfa açmak, defte
 • Tatil muhabbeti - akdeniz iş ilanları
  Tatil muhabbeti 06.08.1998
  MagazinPakize SUDA..Malumunuz hava çok sıcak, üstüne nem de eklenince boğulduk boğulacağız.Peki ne yapmak lazım? Zamanımız ve ekonomik durumumuz el verdiği ölçüde geçici olarak daha serin bir yerlere gidip biraz nefes almak, rah
« « İlk Sayfa
« Önceki
1
Sonraki »
Son Sayfa » »