Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

858  adet haber bulundu.


 • e-YDS’ye girecek aday için ‘deneme e-sınav’ uygulaması - Tc Kimlik Numarası
  e-YDS’ye girecek aday için ‘deneme e-sınav’ uygulaması19.01.2015
  Eğitim24 Ocak 2015 tarihinde yapılacak Elektronik Yabancı Dil Sınavına (e-YDS) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı.ÖSYM’den yapılan duyuruya göre, e-YDS elektronik ortamda yapılacağından, adayların sınavda uygulanacak ara yüzleri sınav öncesinde tanıması ve sisteme aşinalık kazanması amacıyla bir deneme e-sınavı hazırlandı.
 • 15 tatil ne zaman başlayacak (Yarıyıl - Sömestr) | Takdir ve teşekkür hesaplama - Tc Kimlik Numarası
  15 tatil ne zaman başlayacak (Yarıyıl - Sömestr) | Takdir ve teşekkür hesaplama18.01.2015
  GündemÖğrencilerin merakla beklediği 15 tatili (Sömestr) geldi çattı.Peki 15 tatil (Yarıyıl) ne zaman başlayacak? Öğretmen atamalarında flash gelişme! Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Takdir ve teşekkür hesaplamarı nasıl yapılır?
 • YGS başvuruları için son iki gün - Tc Kimlik Numarası
  YGS başvuruları için son iki gün17.01.2015
  EğitimYükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve üniversitelere sınavsız geçiş için başvurular 19 Ocak Pazartesi akşamı sona eriyor.Sınav ücreti yatırmak için ise 20 Ocak Salı akşamına kadar vakit var.ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri, ÖSYS başvuruları için hafta sonu da açık tutuluyor.Başvurusunu yapıp ücreti yatırmayan adayların başvurusu geçerli olmayacak.
 • Üniversite başvuruları pazartesi sona erecek - Tc Kimlik Numarası
  Üniversite başvuruları pazartesi sona erecek15.01.2015
  EğitimYükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve üniversitelere sınavsız geçiş için başvurular 19 Ocak Pazartesi, sınav ücreti yatırma işlemi 20 Ocak Salı sona erecek.
 • İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! - Tc Kimlik Numarası
  İnternetten alışveriş yapanlar dikkat!09.01.2015
  AvrupaEmergen, internet sitelerinden alışverişlerle ilgili son zamanlarda çok sayıda şikayet aldıklarını belirterek, mağduriyetlerin azalması için tüketicileri uyardı.
 • YLSY sonuçları internette - Tc Kimlik Numarası
  YLSY sonuçları internette05.01.2015
  Eğitim“Yurtdışına Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Adayları Seçme ve Yerleştirme (2014-YLSY)” sonuçları açıklandı.Adaylar ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet adresinden sonuçlara erişebilecek.
 • Üniversite başvuruları başladı - Tc Kimlik Numarası
  Üniversite başvuruları başladı04.01.2015
  EğitimÜniversite adaylarının gireceği YGS ve sınavsız geçiş için başvurular başladı.Adaylar bu yıl ilk kez sınav başvurusunu yaptıktan sonra ücreti yatıracak.Ödeme işlemleri, 20 Ocak'a kadar bankadan ya da internet üzerinden yapılabilecek.Süresi içerisinde başvurusunu yaptığı halde sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları, tamamlanmamış sayılacak.
 • Adaylar sınav sorularının incelenmesini talep edebilecek - Tc Kimlik Numarası
  Adaylar sınav sorularının incelenmesini talep edebilecek04.01.2015
  GündemÖSYM, adayların sınav ve yerleştirme sonuçları ile soruların bilimsel açıdan doğru olup olmadığının incelenmesi konularında dilekçe yazabileceğini açıkladı.
 • Adaylar sınav sorularının incelenmesini isteyebilecek - Tc Kimlik Numarası
  Adaylar sınav sorularının incelenmesini isteyebilecek04.01.2015
  EğitimÖSYM, adayların sınav ve yerleştirme sonuçları ile soruların bilimsel açıdan doğru olup olmadığının incelenmesi konularında dilekçe yazabileceğini bildirdi.
 • Üniversite adayları için ÖSYS kılavuzu yayınlandı.YGS ücreti 50 TL - Tc Kimlik Numarası
  Üniversite adayları için ÖSYS kılavuzu yayınlandı.YGS ücreti 50 TL02.01.2015
  EğitimÜniversite adayları için geri sayım başladı.Lise son sınıfta okuyan veya mezun olup üniversite sınavlarına girmek isteyenler 5-19 Ocak arasında başvuru işlemlerini tamamlayabilir.20 Ocak akşamına kadar da sınav ücretlerini ilgili bankalara yatırabilir.ÖSYM, bu yıl YGS ücretini 50, LYS’lerin her oturumu için ise sınav ücretini 30 TL olarak belirledi.ÖSYS başvuru kılavuzu ise ÖSYM’nin internet sitesinde.
 • Günlük borçlanma 12.82 TL’ye çıktı - Tc Kimlik Numarası
  Günlük borçlanma 12.82 TL’ye çıktı01.01.2015
  AvrupaTÜRKİYE’de her altı ayda bir belirlenen asgari ücret miktarları açıklandı.
 • TEOG'a itiraz sayısında düşüş - Tc Kimlik Numarası
  TEOG'a itiraz sayısında düşüş22.12.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB) uygulamaya konulan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında gerçekleştirilen ortak sınavlara yapılan itirazlarda, geçen yıla göre yüzde 97'lik bir düşüş yaşandı.Geçen yıl aynı dönemde 8 bin 200 olan itiraz sayısı, bu yıl 268'e geriledi.
 • e-YDS’ye giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  e-YDS’ye giriş belgeleri internette15.12.2014
  Eğitim20 Aralık’ta yapılacak 2014 Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS)’na giriş belgeleri erişime açıldı.Adaylar sınava girecekleri yerleri belirten sınav giriş belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle ulaşabilecek.
 • 'Baba kombinem nerede?' - Tc Kimlik Numarası
  'Baba kombinem nerede?'07.12.2014
  FutbolGazeteci Cenk Başlamış, Moskova doğumlu olduğu için Passolig kartı alamayan ve bu yüzden de maçlara gidemeyen 14 yaşındaki Fenerbahçe taraftarı Berk Ünaldı'nın ilginç hikayesini yazdı.
 • "Sağlık veri toplama sistemi sayesinde bilgilerimiz izinsiz toplanıyor"03.12.2014
  EgeKarşıyaka Rotary Kulübü'nün düzenlediği sohbet toplantısının konuğu, Sağlık Bakanlığı tarafından kurulan "Sağlık Net Veri Toplama Sistemi"yle elde edilen hasta bilgileriyle kişisel verilerin demokrasi ve gelecek için tehlike oluşturduğunu dile getirerek change.org da kampanya başlatan Dr.Cemil Tugay oldu.Sistem ve kampanya ile ilgili bilgi veren Tugay'a Karşıyaka Rotary Kulübü Başkanı Avukat Barış Kaşka tarafından dernek flaması ve adına dikilen fidan sertifikası verildi.
 • TEOG'a itiraz modülü açıldı - Tc Kimlik Numarası
  TEOG'a itiraz modülü açıldı27.11.2014
  EğitimMEB, TEOG sınavlarına itirazların internet üzerinden alınabileceği "Sınav İtiraz Modülü"nü açtı.TEOG'a itirazların 5 iş günü içinde yapılması gerekiyor.
 • İşte AÖF (Açık Öğretim Üniversitesi) öğrencilerinin sınav giriş yerleri - Tc Kimlik Numarası
  İşte AÖF (Açık Öğretim Üniversitesi) öğrencilerinin sınav giriş yerleri27.11.2014
  GündemAÖF güz dönemi sınav yerleri belli oldu.Hangi sınıf hangi saatte sınava girecek? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerinin sınav tarihleri ve sınav yerleri belli oldu.AÖF öğrencileri güz dönemi ara sınavlarına 6-7 Aralık’ta girecek.AÖF sınavı girş yerleri ve saatleri (10 yeni ilçe), oturum süreleri, gerekli belgeler ve değerlendirme sistemleri.
 • ALES giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  ALES giriş belgeleri internette12.11.2014
  Eğitim23 Kasım’da yapılacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2014-ALES) sonbahar dönemi sınava giriş belgeleri internette erişime açıldı.Adaylar, TC kimlik numaraları ve şifreleriyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden belgelere ulaşabilecek.
 • ALES'e giriş belgesi bugün erişime açıldı - Tc Kimlik Numarası
  ALES'e giriş belgesi bugün erişime açıldı12.11.2014
  GündemAkademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) sonbahar dönemi giriş belgeleri bugün erişime açıldı.
 • YLSY adayları sözlü sınava girecek - Tc Kimlik Numarası
  YLSY adayları sözlü sınava girecek10.11.2014
  EğitimYurt Dışına Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Adayları Seçme ve Yerleştirme (YLSY) kapsamında sözlü sınavlara girecek öğrenciler belirlendi.
 • Yurtdışında lisansüstü eğitim için tercihler başladı - Tc Kimlik Numarası
  Yurtdışında lisansüstü eğitim için tercihler başladı27.10.2014
  Eğitim2014’te yurtdışına lisansüstü öğrenim görmek için gönderilecek öğrencilerin tercih süreci başladı.
 • 38 yıllık pembe ve mavi nüfus cüzdanlarına veda ediyoruz - Tc Kimlik Numarası
  38 yıllık pembe ve mavi nüfus cüzdanlarına veda ediyoruz18.10.2014
  EkonomiAralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak ‘Akıllı Kimlik Kartı’yla birlikte, 1976 yılından beri hayatımızda olan mavi ve pembe nüfus cüzdanları geçerliliğini yitirecek.3 yıl içerisinde tüm ülke genelinde dağıtılacak 1 GB’lik çipin de yer alacağı kimlik kartlarının vatandaşa maliyeti 18 lira olacak.Bugüne kadar 10 milyon adet basılan kartların bu yıl sonuna kadar 2 milyon kişiye verilmesi planlanıyor.
 • e-YDS giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  e-YDS giriş belgeleri internette13.10.2014
  EğitimÖSYM, 19 Ekim’de yapılacak Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS)’na giriş belgelerinin erişime açıldığını duyurdu.Buna göre adaylar ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle sınava giriş belgelerine ulaşabilecek.
 • Akıllı telefonlar büyüdü şimdi dev tabletler geliyor - Tc Kimlik Numarası
  Akıllı telefonlar büyüdü şimdi dev tabletler geliyor11.10.2014
  TeknolojiTelefonlardan sonra tabletler de büyüyor.Teknoloji şirketlerinin sunmaya başladığı yeni tablet modelleri 20 inçlik dev boyutlara ulaşıyor.
 • Kaza tespit tutanağında
  Kaza tespit tutanağında "mobil uygulama dönemi"08.10.2014
  AvrupaSigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilen uygulama sayesinde kaza tespit tutanakları akıllı telefonlar üzerinden doldurulabilecek.
 • Kaza tespit tutanakları artık cep telefonundan da doldurabilecek - Tc Kimlik Numarası
  Kaza tespit tutanakları artık cep telefonundan da doldurabilecek02.10.2014
  EkonomiSBM tarafından geliştirilen uygulama sayesinde kaza tespit tutanakları akıllı telefonlar üzerinden doldurulabilecek.
 • Af tebliği tamam başvuru başlıyor - Tc Kimlik Numarası
  Af tebliği tamam başvuru başlıyor27.09.2014
  EkonomiTORBA yasa ile getirilen afların uygulama tebliği yayınlandı.Şimdi borcu olan kişi ya da şirketler, futbol kulüpleri, kendileri için hazırlanmış dilekçeler üzerinden ilgili kuruluşlara başvurularını yapabilecek.Başvurular yarından itibaren yapılabilecek.
 • Özel okul desteğinde ikinci yerleştirme sonuçları açıklandı - Tc Kimlik Numarası
  Özel okul desteğinde ikinci yerleştirme sonuçları açıklandı24.09.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), özel okula devam edecek öğrenciler için verilen eğitim öğretim desteği başvurusunu kaçıranlara yönelik tanıdığı ikinci başvuruların yerleştirme sonuçlarını açıkladı.Özel okul teşvikine başvuran öğrenciler, TC kimlik numarası ve doğum tarihleriyle www.meb.gov.tr internet adresinden yerleştirme sonuçlarına ulaşabilecek.
 • KPSS adayları için 27-28 Eylül’de nüfus müdürlükleri açık olacak - Tc Kimlik Numarası
  KPSS adayları için 27-28 Eylül’de nüfus müdürlükleri açık olacak23.09.2014
  EğitimÖSYM, 27-28 Eylül’de yapılacak Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-2014) Ortaöğretim ile Önlisans’a katılacak adayların nüfus cüzdanı, kimlik numarası, kimlik fotoğrafı veya nüfus cüzdanında soğuk damga bulunmaması gibi konularda sorun yaşamaması için sınav günü il ve ilçe nüfus müdürlüklerinin açık olacağını duyurdu.
 • Ek yerleştirmeler 18-25 EYLÜL arasında - Tc Kimlik Numarası
  Ek yerleştirmeler 18-25 EYLÜL arasında19.09.2014
  EğitimMerkezi yerleştirme sonunda boş kalan ve kayıt hakkı kazanan adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan kontenjanlar yeni adayları bekliyor.ODTÜ, Boğaziçi ve Hacettepe gibi Türkiye’nin en yüksek puanla öğrenci alan üniversitelerinde 4 yıllık lisans bölümlerine bile yerleşme şansı var.Bunun için tek yapılması gereken 18-25 Eylül arası başvuruda bulunmak.
 • e-YDS yarın yapılacak - Tc Kimlik Numarası
  e-YDS yarın yapılacak18.09.2014
  EğitimBu yıl ilk kez yapılacak olan Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2014/1) yarın gerçekleştirilecek.
 • 4’üncü hafta nakil sonuçları ve boş kontenjanlar bugün açıklanacak - Tc Kimlik Numarası
  4’üncü hafta nakil sonuçları ve boş kontenjanlar bugün açıklanacak18.09.2014
  EğitimTemel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş ( TEOG) sonuçlarına göre yapılacak nakil işlemlerinin dördüncü haftasında, ortaöğretim kurumlarında oluşan boş kontenjan sayısı bu akşam açıklanacak.
 • Özel okul desteğinde ikinci başvuru sonuçları açıklandı - Tc Kimlik Numarası
  Özel okul desteğinde ikinci başvuru sonuçları açıklandı18.09.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), özel okula devam edecek öğrenciler için verilen eğitim öğretim desteği başvurusunu kaçıranlara yönelik tanıdığı ikinci başvuruların sonuçlarını açıklandı.
 • Üniversite adayları için yeni bir şans - Tc Kimlik Numarası
  Üniversite adayları için yeni bir şans17.09.2014
  EğitimHer yıl ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme sonunda boş kalan kontenjanlar, merkezi yerleştirme ile kayıt hakkı kazanan adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan kontenjanlar ile ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu basıldıktan sonra açılan ve bu nedenle merkezi yerleştirme işlemlerine girmemiş olan yükseköğretim programlarının kontenjanlarına öğrenci yerleştirmek amacıyla Ek Yerleştirme uygulaması yapılır.
 • KPSS giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  KPSS giriş belgeleri internette16.09.2014
  EğitimOrtaöğretim ve ön lisans alanlarına yönelik yapılacak Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-2014) giriş belgeleri internette erişime açıldı.
 • İlk elektronik sınıva giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  İlk elektronik sınıva giriş belgeleri internette15.09.2014
  Eğitim20 Eylül’de ilk defa elektronik ortamda yapılacak Yabancı Dil Sınavı’na (YDS) girecek adayların giriş belgeleri internette yayınlandı.Adaylar sınava giriş belgelerini T.C kimlik numarası ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden alabilir.
 • TUS, DUS giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  TUS, DUS giriş belgeleri internette10.09.2014
  EğitimÖSYM, 14 Eylül’de yapılacak Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2014-TUS), Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS), Diş Hekimliği Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (2014-STS Diş Hekimliği) ile Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (2014-STS Tıp Doktorluğu) sonbahar dönemi sınava giriş belgelerini yayınladı.Buna göre adaylar ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden sınavlara girecekleri bina ve salon bilgilerine ulaşabilecek.
 • YDS yarın yapılacak - Tc Kimlik Numarası
  YDS yarın yapılacak05.09.2014
  GündemYabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ile yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyenlerin gireceği Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yarın gerçekleştirilecek.
 • YDS yarın yapılacak - Tc Kimlik Numarası
  YDS yarın yapılacak05.09.2014
  EğitimYabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ile yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyenlerin gireceği Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yarın yapılacak.
 • Özel okula teşvik alan öğrenciler açıklandı, okullar birazdan açıklanacak - Tc Kimlik Numarası
  Özel okula teşvik alan öğrenciler açıklandı, okullar birazdan açıklanacak31.08.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından öğrencilere verilecek özel okul teşvik sonuçları açıklandı.Okullar da birazdan açıklanıyor.
 • Köklü Türk özel okulları ve azınlık okullarına teşvik - Tc Kimlik Numarası
  Köklü Türk özel okulları ve azınlık okullarına teşvik31.08.2014
  EğitimTeşvik alan okullar arasında İSTEK, Terakki gibi köklü okulların yanı sıra Ermeni, Rum, Musevi gibi azınlık okulları da yer alıyor.Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), özel okullara teşvik sonuçlarını açıkladı.Öğrenciler T.C kimlik numarası ve doğum tarihini girerek sonuçları öğrenebilir.Okulların listesi de il ve ilçelere göre Bakanlık tarafından verilen link üzerinden listeleniyor.
 • YDS giriş belgeri bugün erişime açılacak - Tc Kimlik Numarası
  YDS giriş belgeri bugün erişime açılacak27.08.2014
  GündemYabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) giriş belgeleri bugün erişime açılacak.
 • YDS giriş belgeleri internette - Tc Kimlik Numarası
  YDS giriş belgeleri internette27.08.2014
  EğitimYabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) giriş belgeleri erişime açıldı.
 • TEOG MEB Lise Tercih Sonuçları meb.gov.tr sorgulama ekranında - Tc Kimlik Numarası
  TEOG MEB Lise Tercih Sonuçları meb.gov.tr sorgulama ekranında21.08.2014
  GündemMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu yıl hayata geçirilen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında liselere yerleştirme sonuçlarını açıkladı.Sonuçlar, Bakanlığın internet sitesinden ve e-okuldan öğrenilebilecek.
 • TEOG yerleştirme sonuçları her an açıklanabilir.TEOG'da yerleştirilen okula otomatik kayıt yapılacak - Tc Kimlik Numarası
  TEOG yerleştirme sonuçları her an açıklanabilir.TEOG'da yerleştirilen okula otomatik kayıt yapılacak21.08.2014
  EğitimTEOG'da son dakikalar.Liseye yerleştirme sınav sonuçları bugün açıklanacak.Adaylar yerleştirme işlemi sonucunda öğrenim görmeye hak kazandıkları okulları görecek.TEOG sonuçları bugün http://www.meb.gov.tr, http://oges.meb.gov.tr ve https://e-okul.meb.gov.tr adreslerinde ilan edilecek.Öğrenciler T.C.kimlik numarası ve okul numarasıyla sonuç bilgilerini sorgulayabilecek.Öğrencilere ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecek.
 • YÖK, Seviye Tespit Sınavı sonuçlarını açıkladı - Tc Kimlik Numarası
  YÖK, Seviye Tespit Sınavı sonuçlarını açıkladı12.08.2014
  EğitimYükseköğretim Kurumu (YÖK) tarafından yapılan 2014 Seviye Tespit Sınavı (STS) mühendislik 2’nci aşama sınav sonuçları açıklandı.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Yine engelli seçim… - Tc Kimlik Numarası
  Yine engelli seçim…10.08.2014
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Haydi sandık başına - Tc Kimlik Numarası
  Haydi sandık başına09.08.2014
  GündemTürkiye, bu sabah 08.00’den itibaren ilk kez halkın oylarıyla cumhurbaşkanı seçmek için sandık başına gidiyor.Başbakan Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu ve Selahattin Demirtaş 12’nci Cumhurbaşkanı olmak için yarışacak.
 • Türkiye sandık başında - Tc Kimlik Numarası
  Türkiye sandık başında09.08.2014
  GündemTürkiye, cumhurbaşkanı seçmek için ilk defa sandık başında.Cumhurbaşkanı seçiminde oy kullanacak 52 milyon 894 bin 115 seçmen için saat 08.00 itibarıyla sandıklarda oy verme işlemi başladı.
 • Seçime 3 gün kaldı - Tc Kimlik Numarası
  Seçime 3 gün kaldı06.08.2014
  GündemTürkiye'de vatandaşlar, ilk defa cumhurbaşkanı seçmek için 10 Ağustos Pazar günü sandık başına gidecek.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »