Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala : En Yeni | En Eski

1.659  adet haber bulundu.


 • Vedat Bayram, Fatih Terim'in Olimpiyat Stadı projesine itiraz etti - Kapalı Spor Salonu
  Vedat Bayram, Fatih Terim'in Olimpiyat Stadı projesine itiraz etti31.01.2015
  FutbolTürkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Atatürk Olimpiyat Stadı ile ilgili önerisine, stat yapıldığı dönemde Gençlik ve Spor İstanbul İl Müdürü olan Vedat Bayram'dan itiraz geldi
 • Davutoğlu AK Parti İl Kongresi'nde konuştu - Kapalı Spor Salonu
  Davutoğlu AK Parti İl Kongresi'nde konuştu17.01.2015
  GündemAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin, Avrupa tarihinin bir parçası olduğunu, Avrupa geleceğinin de parçası olacağını belirterek, "Hem değerlerimizi koruyacağız, hem de Avrupa ile bütünleşmenin kararlı yürüyüşüne devam edeceğiz.Geçen hafta Paris'te dünya lideriyle birlikte yürürken sadece teröre karşı yürümedik, Avrupa'daki yabancı düşmanlığına karşı, Avrupa'da yükselen ırkçılığa karşı sesimizi yükselttik" dedi.
 • Chp Mhp ve 'Paralel Yapı'yla - Kapalı Spor Salonu
  Chp Mhp ve 'Paralel Yapı'yla16.01.2015
  EgeAK PARTİ Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, genel seçimlerde MHP, CHP gibi partilerin dışında 'Paralel Yapı'yla da mücadele edeceklerini söyledi.
 • Etimesgut’ta spor yılı - Kapalı Spor Salonu
  Etimesgut’ta spor yılı09.01.2015
  AnkaraEtimesgut Belediyesi bünyesindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ne geçen yıl 83 bin kişi spor yaptı.3 bin 700 emekli sportif aktivitelere katılırken, 3 bin kişi ise yüzme öğrendi.
 • İsmet BERKAN

  Müslümanların gündemi kalkınma ve iyi yönetim olmalı - Kapalı Spor Salonu
  Müslümanların gündemi kalkınma ve iyi yönetim olmalı09.01.2015
  YazarlarPARİS’teki vahim katliamdan sonra Türkiye’de hararetli bir tartışma başladı.
 • Elif Çongur

  İyilerin takımı - Kapalı Spor Salonu
  İyilerin takımı07.01.2015
  YazarlarMarifet diye söylemiyorum, öyle olduğu için söylüyorum.
 • Metin Göktepe'siz 19'uncu yıl - Kapalı Spor Salonu
  Metin Göktepe'siz 19'uncu yıl07.01.2015
  GündemEvrensel Gazetesi muhabiri Metin Göktepe (28) gözaltında öldürülüşünün 19.yılında Esenler’deki mezarı başında anıldı.Metin’in annesi Fadime Ana, oğlunun mezarını öperek 'Başka Metinler ölmesin' dedi.Anma törenine katılanlar, Paris’teki Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırıya dikkat çekmek için üzerinde “Je Suis Charlie” yazan dövizler taşıdı.
 • "Alsancak Stadı'nı kapatmak İzmir'e sabotaj"06.01.2015
  EgeİZMİR Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir’in kent merkezindeki ulaşım sorununun çözümü için üç noktada tüp geçit yapılmasını önerdi.Demirtaş, Atatürk Stadyumu’nun da zemininin kazılıp seyirci kapasitesinin artırılmasıyla yenilenebileceğini anlatırken "Projede stadyum içinde AVM’ye yer verilmediğini özellikle vurguladı.
 • Büyükşehir'den 1 milyar 215 milyonluk yatırım - Kapalı Spor Salonu
  Büyükşehir'den 1 milyar 215 milyonluk yatırım02.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin, 2014’te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptığı, son 11 yıllık yatırımın ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştığı açıklandı.
 • Yeni yıl karla geldi - Kapalı Spor Salonu
  Yeni yıl karla geldi31.12.2014
  GündemKar, tipi ve dondurucu soğuk yeni yıla girerken tüm Türkiye’yi etkisi altına aldı.Kara, deniz ve hava trafiği neredeyse durma noktasına geldi.Belediyeler, evsizleri koruma altına alırken, karayolları ekipleri yolları açık tutabilmek için 24 saat kesintisiz çalışıyor.Meteoroloji, olumsuz hava koşullarının süreceğini bildirdi.İstanbul-İzmir karayolunda 40 saatten fazla bir süre mahsur kalan vatandaslar 2015'e araçlarının içinde girdi.
 • Mardin'e 750 öğrenci kapasiteli yurt - Kapalı Spor Salonu
  Mardin'e 750 öğrenci kapasiteli yurt30.12.2014
  EğitimÇevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Mardin'e yapılan 750 öğrenci kapasiteli yurt kampüsü, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne teslim edildi.
 • Mavişehir'de NO3 kokteyli - Kapalı Spor Salonu
  Mavişehir'de NO3 kokteyli23.12.2014
  EgeİZMİR’de, Zabıtçı İnşaat’ın Mavişehir’de inşa ettiği No3 Mavişehir projesi, düzenlenen kokteyl ile tanıtıldı.Proje hakkında davetlileri bilgilendiren Zabıtçı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Zabıtçı, "Toplam 28 daireden oluşan No3 Mavişehir projemizi 2015 yılı Ocak ayında sahiplerine teslim edeceğiz" dedi.
 • İş GYO Kartal’daki konut ve ofis projesi için 300 milyon dolar yatırım yapıyor - Kapalı Spor Salonu
  İş GYO Kartal’daki konut ve ofis projesi için 300 milyon dolar yatırım yapıyor23.12.2014
  Ekonomi EmlakİŞ GYO, Kartal’da yer alan ‘Manzara Adalar’ gayrimenkul projesi için 300 milyon dolar yatırım yapacak.2 ofis, 3 konut bloğu yer alan projede 975 konut inşa edilecek.
 • Sayıştay'dan Fenerbahçe'ye şok. - Kapalı Spor Salonu
  Sayıştay'dan Fenerbahçe'ye şok.22.12.2014
  FutbolSayıştay denetçilerinden Kalamış hakkında Maliye’ye şok rapor.Hazine’ye ait Fenerbahçe’nin kullandığı 71 bin metrekare yeşil alanın işgal edildiği ve arazi üzerinde kaçak yapılaşmaya göz yumulduğu tespit edildi.Bakanlık, arazinin belediyeye devredilmesi için çalışma başlatacak.
 • Ağaoğlu, Ataşehir’de yeni ofis projesine başladı - Kapalı Spor Salonu
  Ağaoğlu, Ataşehir’de yeni ofis projesine başladı20.12.2014
  EkonomiAĞAOĞLU Şirketler Grubu, ofis pazarının en gözde ilçelerinden Ataşehir’de yeni bir projeye imza atıyor.İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan ve 345 bağımsız bölümden oluşan ‘Ağaoğlu My Newwork’ projesinde 350 milyon dolar hasılat bekleniyor
 • Bu kreş çocuklar için değil! - Kapalı Spor Salonu
  Bu kreş çocuklar için değil!19.12.2014
  EkonomiAntalya Konyaaltı Belediyesi, Türkiye’ye örnek olacak projesiyle bir ilke imza atarak, “Yaşlılar Kreşi” için düğmeye bastı.Projeyle çalışan vatandaşlar, anne ve babalarını sabah bırakıp, iş dönüşü alabilecek.
 • Y. Sinan Tanyıldız

  Hasan Adalı Okullarda adı yaşayanlar - Kapalı Spor Salonu
  Hasan Adalı Okullarda adı yaşayanlar15.12.2014
  Yazarlar
 • CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası - Kapalı Spor Salonu
  CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası10.12.2014
  GündemBeykoz’da İstanbulluların şehir merkezinde nefes alıp dinlenebilecekleri bir kent ormanı oluşturmak amacıyla yapılan 8 milyon metrekarelik alanda ağaç katliamı olduğunu ileri sürüldü.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge - Kapalı Spor Salonu
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge08.12.2014
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili TBMM'ye 1000 sorulu önerge verdi.
 • Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım - Kapalı Spor Salonu
  Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım05.12.2014
  SağlıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, onursal başkanlığını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun üstlendiği Kadın Sağlıkçıları Dayanışma Derneği KASAD-D tarafından, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Hastaneleri Birliği’nin işbirliğiyle düzenlenen “Şizofreni ile Birlikte Yaşama İçin Elimi Tutar mısın?” konulu sempozyumda, toplumu, şizofreni hastalarıyla birlikte yaşamaya davet etti.
 • Akpınar'dan stat konusunda sert açıklamalar:
  Akpınar'dan stat konusunda sert açıklamalar: "Bu kenti 9 milyona satmam"02.12.2014
  EgeKARŞIYAKA Belediye Meclisi'nde konuşan Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, devam eden stat tartışmaları ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.Stat sorununun sadece Karşıyaka'yı değil, tüm İzmir'i ilgilendirdiğini savunan Başkan Akpınar "Yalı'ya izin ver.Belediye kasasına 9 milyon lira girsin diyorlar.Ben 9 milyon liraya bu kenti satmam" dedi.
 • Anlamak için gözlerini yumdular - Kapalı Spor Salonu
  Anlamak için gözlerini yumdular02.12.2014
  FutbolÜnlüler karması Maltepe'de görme engellilerle karşı karşıya geldi.
 • Davutoğlu Balıkesir'de konuştu - Kapalı Spor Salonu
  Davutoğlu Balıkesir'de konuştu29.11.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef almayı sürdürdü.Davutoğlu, "Bahçeli bize cevap verdi ama eksik verdi.Tunceli’ye gitti Valilik’te konuştu.Tuncelili’nin elini sıkamadan, gözüne bakamadan Tunceli’den ayrıldı.Gözüne baktıkları, onunla oraya giden partililerdi" dedi.Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyartine de değinen Davutoğlu, "Diyarbakır’da yeni koalisyonun haberini veriyor.Kobani’den hareketle Diyarbakır, Van, Bitlis sokaklarını, Gezi olaylarını bahane ederek İstanbul, Ankara, İzmir’i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyor.Bunun adı yıkım koalisyonu" dedi.
 • İnanmış milletimize korku salmak istediler - Kapalı Spor Salonu
  İnanmış milletimize korku salmak istediler16.11.2014
  GündemBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, “3 ve 4 Şubat günü, burada Sincan’ın caddesinden büyük bir gürültüyle tankları geçirdiler, namlusunu halka, caminin minaresine yöneltmiş tanklarla inanmış milletimize korku salmak istediler” dedi.Arınç, Sincan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Sincan İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 • 1000 odalı sarayla itibarsız olunur - Kapalı Spor Salonu
  1000 odalı sarayla itibarsız olunur15.11.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Komşularımızın içişlerine müdahale etmeyerek itibar kazanır Türkiye.1000 odalı saray yapmakla itibar sahibi olunmaz, alay sahibi olunur.İtibarsızlık sahibi olunur.Oturuyorsun, kendine 1000 odalı saray yapıyorsun.1 milyar 370 milyon liraya.Daha bitmedi.1000 odanın daha döşenmesi var.İtalya'dan mobilya getirecekler göreceksiniz.Hindistan'dan mermer getirdiler.Sanki bizim ülkemizde mermer yok" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Bin odalı saray yaptırmakla alay sahibi olunur - Kapalı Spor Salonu
  Kılıçdaroğlu: Bin odalı saray yaptırmakla alay sahibi olunur14.11.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdroğlu, "Komşularımızın iç işlerine müdahale etmeyerek itibar kazanır Türkiye.Bin odalı saray yapmakla itibar sahibi olunmaz, alay sahibi olunur.İtibarsızlık sahibi olunur.Oturuyorsun, kendine bin odalı saray yapıyorsun.1 milyar 370 milyon liraya.Daha bitmedi.Bin odanın daha döşenmesi var.İtalya’dan mobilya getirecekler göreceksiniz.Hindistan’dan mermer getirdiler.Sanki bizim ülkemizde mermer yok" dedi.
 • Ömür GEDİK

  Ali Ağaoğlu’na küfür! - Kapalı Spor Salonu
  Ali Ağaoğlu’na küfür!10.11.2014
  YazarlarOlur Olur filminde en büyük gürültüyü koparan adamı açıklıyorum: Ali Ağaoğlu.
 • Soma'da 'golf' tartışması - Kapalı Spor Salonu
  Soma'da 'golf' tartışması03.11.2014
  GündemCHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'a 301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma'nın ihtiyacı zengin sporu olarak bilinen 'golf sahası' mıdır, diye sordu.Yanıt Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan geldi.
 • Hamza Yerlikaya'dan Şamil Erdoğan açıklaması - Kapalı Spor Salonu
  Hamza Yerlikaya'dan Şamil Erdoğan açıklaması24.10.2014
  Spor DiğerGüreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, milli güreşçi Şamil Erdoğan'nın dopingli çıkmasıyla ilgili "En ağır şekilde cezayı vereceğiz, hiç bir şekilde kurtuluş şansı yok" dedi.
 • Katal’dan erken teslim müjdesi - Kapalı Spor Salonu
  Katal’dan erken teslim müjdesi23.10.2014
  EgeÇEYREK asırdır Karşıyaka’da faaliyet gösteren Katal İnşaat’ın, Şahintepesi konutlarının ardından yapımına başladığı Yaylapark Evleri’nde çalışmalar hızlandı.
 • Gaziemir çağ atlıyor - Kapalı Spor Salonu
  Gaziemir çağ atlıyor22.10.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Gaziemir’i 2020’li yıllara taşıyacak projeleri masaya yatırıp, yeni yol haritalarını çizdi.
 • Bahçeli masadaki mikrofonları kaldırttı - Kapalı Spor Salonu
  Bahçeli masadaki mikrofonları kaldırttı18.10.2014
  GündemMHP’nin Belediye Başkanları 2014 Toplantısı’nın kapanışı için basın mensuplarının mikrofonlarını kürsüde gören Devlet Bahçeli, "Kaldırın bunları" dedi ve toplantının basına kapalı olduğunu söyleyerek basın mensuplarının çıkarılmasını istedi.
 • TOKİ’den depreme dayanıklı 24 derslikli okul - Kapalı Spor Salonu
  TOKİ’den depreme dayanıklı 24 derslikli okul15.10.2014
  EğitimKütahya’nın Simav İlçesi’nde Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) 14 milyon harcama yaptığı, depreme dayanıklı 200’ü kız toplam 400 öğrenci pansiyonlu İmam Hatip Lisesi Kompleksi’nin inşaatı tamamlandı.
 • Derbi heyecanı - Kapalı Spor Salonu
  Derbi heyecanı11.10.2014
  AnkaraBaşkent’te bugün hem futbol hem de voleybolda derbi maçı oynanacak.Kırmızı grupta zirvenin uzağında kalan Ankaragücü, çıkışa geçme hedefiyle Bugsaş karşısına çıkıyor.
 • Örnek proje tam gaz - Kapalı Spor Salonu
  Örnek proje tam gaz04.10.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi, kentlilerin pek çok önemli ihtiyacını aynı merkezde giderilebileceği, geniş yelpazede hizmet verecek Sosyal Yaşam Kampüsü projesinin inşaatında yüzde 40 seviyelerine geldi.Yapım çalışmaları planlandığı gibi süren Buca Tınaztepe’deki "Sosyal Yaşam Kampüsü" inşaatında toplam 7 binadan aşevi, kabul binası, çocuk ve gençlik merkezi ile kapalı spor salonu olmak üzere 4 binanın betonarme imalatı bitirildi.
 • Yanan alanda ikinci otel - Kapalı Spor Salonu
  Yanan alanda ikinci otel01.10.2014
  EkonomiMUĞLA’nın Milas İlçesi’ndeki, 7 yıl önce çıkan yangınla 238 hektarlık ormanlık alanın kül olduğu Güvercinlik Koyu’nda 1000 yatak kapasiteli ikinci otel inşaatına başlandı.Denize yaklaşık 50 metre uzaklıka inşa edilecek ve 60 milyona mal olacak otelin 2017 yılında tamamlanması planlandı.
 • TSE'den Ankara'ya
  TSE'den Ankara'ya "dev" laboratuvar üssü26.09.2014
  AnkaraTürk Standardları Enstitüsü, Ankara Temelli'ye "dev" laboratuvar üssü kuruyor.Enstitüsü, 120 milyon liralık yatırımla, Temelli'yi Ortadoğu ve Balkanların test ve eğitim merkezi yapmayı hedefliyor.
 • 5 yıllık stratejik plan onaylandı - Kapalı Spor Salonu
  5 yıllık stratejik plan onaylandı25.09.2014
  AnkaraEtimesgut Belediyesi’nin 2014-2019 yıllarını kapsayan 5 yıllık stratejik planı, Belediye Meclisi’nde onaylandı.
 • İzmir’de bayram hazırlığı - Kapalı Spor Salonu
  İzmir’de bayram hazırlığı24.09.2014
  GündemİZMİR’de 8 ilçedeki 12 noktada 30 adet kesim çadırı oluşturan Büyükşehir Belediyesi, bu alanların beton dökümünü ve asfaltlamasını gerçekleştirirken, haşere mücadele ekipleri de dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.Zabıta ekipleri, kent genelinde uygunsuz kurban kesimlerini önlemek için bayram süresince denetim yapacak.İlk gün yoğunluğunu azaltmak amacıyla bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerindeki kesim ücretleri indirimli olacak.
 • Dönüşüme üçlük - Kapalı Spor Salonu
  Dönüşüme üçlük23.09.2014
  AnkaraGecekondu yıkımlarının ve kentsel dönüşümün en sık görüldüğü Mamak, bu defa sosyal dönüşüm için harekete geçti.Belediye, basketbolda altyapıya verdiği destekle gecekondularda yaşayan çocuk ve gençlerin elinden tutup, Türk basketboluna kazandırmayı hedefliyor.
 • TSE'den başkente
  TSE'den başkente "dev" laboratuvar üssü22.09.2014
  GündemTürk Standardları Enstitüsü (TSE), Ankara Temelli'ye "dev" bir laboratuvar üssü kurmak için çalışmalara başladı.Enstitüsü, 120 milyon liralık yatırımla, Temelli'yi Ortadoğu ve Balkanların test ve eğitim merkezi yapmayı hedefliyor.
 • Mavişehir Modern4 20 Eylül'de satışta - Kapalı Spor Salonu
  Mavişehir Modern4 20 Eylül'de satışta15.09.2014
  EgeGERGÜL İnşaat’ın yeni projesi Mavişehir Modern4, 20 Eylül’ de özel tanıtım fiyatlarıyla satışa çıkacak.25 yıldır hayata geçirdiği projelerle, en çok tercih edilen konut geliştiricisi şirketi olmayı başaran Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin, İzmir’in gözde bölgesi Mavişehir’de yeni bir projenin daha yapımına başladı.
 • 48 yıllık okul taşındı - Kapalı Spor Salonu
  48 yıllık okul taşındı15.09.2014
  EğitimSamsun’da Tarım Anadolu Meslek ve Tarım Meslek Lisesi’nin bulunduğu arsaya 10 bin kişilik cami yapılması için okulları taşınan öğrenciler yeni binada ders başı yaptı.Bulunduğu yer imar planında ‘Dini tesis alanına’ dönüştürülen 48 yıllık okulun derslikleri ve bahçesi ise yeni eğitim döneminin ilk gününde boş kaldı.
 • Tire’de fen lisesi açıldı - Kapalı Spor Salonu
  Tire’de fen lisesi açıldı15.09.2014
  Eğitimİzmir’in Tire İlçesi’nde hayırsever işadamı Atila Çallıoğlu tarafından yaptırılan Fen Lisesi’nin açılışı Vali Mustafa Toprak’ın katıldığı törenle yapıldı.İlköğretim Haftası’nın kutlandığı törende bir diğer hayırsever Nefise Çetin ilçede yeni anaokulu yapımı için protokol imzaladı.
 • Çevreci yurtlar yapılıyor - Kapalı Spor Salonu
  Çevreci yurtlar yapılıyor15.09.2014
  EğitimÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, yüksek öğrenim öğrencilerine yönelik bu yıl 6 bin 977 öğrenci kapasiteli yurt inşaatının ihalesini yaptı.
 • 10 bin kişilik cami için 48 yıllık okul taşındı - Kapalı Spor Salonu
  10 bin kişilik cami için 48 yıllık okul taşındı13.09.2014
  GündemSAMSUN’da Tarım Anadolu Meslek ve Tarım Meslek Lisesi’nin bulunduğu arsaya 10 bin kişilik cami yapılması için öğrenciler, velileri ve sivil toplum kuruluşlarının tepkilerine rağmen 48 yıllık okul taşındı.Yapılan imar planı değişikliğinin iptali için dava açan Atakum Kent Konseyi eski Başkanı Murat Erkan, yargı sürecinin devam ettiğini belirterek, okulun kapasitesi yetersiz bir yere taşındığını söyledi.
 • Triyanda Evlerini Egebeta satacak - Kapalı Spor Salonu
  Triyanda Evlerini Egebeta satacak01.09.2014
  EgeEgebeta’nın yeni yatırımı Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı, Egesel İnşaat’ın yeni projesi Triyanda Evleri’nin satış ve pazarlamasında tek yetkili olacak.
 • Türkiye'de ilk otelini açan Raffles'ı farklı kılan 5 şey - Kapalı Spor Salonu
  Türkiye'de ilk otelini açan Raffles'ı farklı kılan 5 şey29.08.2014
  SeyahatRaffles markası; Türkiye’deki ilk otelini İstanbul Zorlu Center’da 1 Eylül’de açıyor.Raffles İstanbul herkesten önce Hürriyet Cumartesi’yi ağırladı.
 • Dünyanın en lüks ve pahalı.10 otel odası - Kapalı Spor Salonu
  Dünyanın en lüks ve pahalı.10 otel odası26.08.2014
  SeyahatPlayboy temalı ya da duvarları fresk kaplı bir oda.İçinde özel havuzları bulunan, 1500 metrekare dev bir süit.Tatilinizde bu özelliklere sahip bir otelde kalmak mümkün.Ancak her biri için küçük bir servet ödemeyi göze almanız gerekiyor.İşte dünyanın en pahalı 10 odası.
 • İstanbul’a yıldız yağacak - Kapalı Spor Salonu
  İstanbul’a yıldız yağacak20.08.2014
  PaparazziDünyaca ünlü sanatçılar, 70’inci yılını kutlayan Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda düzenlenecek “Good Music In Town” konserleri için İstanbul’a geliyor.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »