Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : HÜRRİYET EMLAK >>
4.886  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Razi CANİKLİGİL

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdiHÜRRİYET EMLAK -

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi31.10.2014

  YAZARLAR

  Obama’yı 2008 yılında destekleyerek ABD’nin ilk siyah başkanı olarak seçtirmeyi başaran “Y” ya da “Millennials” kuşağı diye adlandırılan 1977-1981 arası doğumlu gençlerin, gelecek hafta hafta yapılacak olan ara seçimlerde Başkan Obama’ya sırt çevirmeleri ne rağmen yine Demokrat Parti’yi desteklenmeleri bekleniyor.
 • KSK 'nin çılgınlığıHÜRRİYET EMLAK -

  KSK 'nin çılgınlığı31.10.2014

  Ege

  PINAR Karşıyaka, 27 yıl sonra 2’nci defa kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı, Yaşar Holding ve KSK’nin Onursal Başkanı Selçuk Yaşar’a götürdü.Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, yöneticiler, Genel Menajer Selim Çınar ve Antrenör Ufuk Sarıca, verdiği destek için Selçuk Baba’ya teşekkür etti.
 • Emlak ‘Oscar’larında gerİ sayımHÜRRİYET EMLAK -

  Emlak ‘Oscar’larında gerİ sayım31.10.2014

  EKONOMİ

  TÜRKİYE’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirileceği “Sign of the City Awards” için geri sayım sürüyor.
 • İnşaatın cazibesi yarışmayla artacakHÜRRİYET EMLAK -

  İnşaatın cazibesi yarışmayla artacak31.10.2014

  EKONOMİ

  HÜRRİYET’in gayrimenkul sektörü için düzenlediği yarışma ‘Sign Of The City’nin sponsorlarından biri de Vestel oldu.
 • Orta gelirliye 1424 daireHÜRRİYET EMLAK -

  Orta gelirliye 1424 daire31.10.2014

  EKONOMİ

  Lüks gayrimenkul geliştiren Tekfen orta gelirli için Esenyurt’u seçti.
 • O maden kazasına ağır cezaHÜRRİYET EMLAK -

  O maden kazasına ağır ceza31.10.2014

  GÜNDEM

  Zonguldak 2.Ağır Ceza Mahkemesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) maden ocağında 17 Mayıs 2010'da meydana gelen, 30 madencinin hayatını kaybettiği grizu faciasına ilişkin davada yargılanan 3 TTK yöneticisinin de aralarında bulunduğu 5 sanığa, 5 ile 10 yıl arasında hapis cezası verdi.
 • Vahap MUNYAR

  ‘Hibe’ alacak girişimciye iş güvenliği eğitimi göründüHÜRRİYET EMLAK -

  ‘Hibe’ alacak girişimciye iş güvenliği eğitimi göründü30.10.2014

  YAZARLAR

  ZEYTİN Hasat Şenlikleri için gittiğim Akhisar’da Keskinoğlu Ailesi’ne ait klasik otomobil müzesinde Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Ufuk Merde, Belediye Başkanı Salih Hızlı ile biraradayız.
 • Konut firmaları noterde satışa yanaşmıyorHÜRRİYET EMLAK -

  Konut firmaları noterde satışa yanaşmıyor30.10.2014

  EKONOMİ

  Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Emlak Komisyonu Başkanı Hatice Kolçak, ön ödemeli konut satışlarında noterde düzenlenmesi gereken satış vaadi sözleşmesinin, kanunen zorunlu hale getirildiği halde yapılmadığını iddia ederek, "Konut satışı yapan firmalar, noter huzurunda düzenlenmesi gereken satış vaadi sözleşmesini maliyeti artırdığı gerekçesiyle yapmaktan kaçınıyor ya da alıcıya yansıtıyor" dedi.
 • Tayvan'da kıskanç adam kız arkadaşının yüzünü kestiHÜRRİYET EMLAK -

  Tayvan'da kıskanç adam kız arkadaşının yüzünü kesti30.10.2014

  DÜNYA

  Tayvan’da 79 yaşındaki bir adam, kız arkadaşının burnunu, kulaklarını ve dudağını kesip tuvalete attıktan sonra tutuklandı.
 • I.Dünya Savaşı’na girişimizin 100’üncü yıldönümünde Osmanlı askerlerini anacağızHÜRRİYET EMLAK -

  I.Dünya Savaşı’na girişimizin 100’üncü yıldönümünde Osmanlı askerlerini anacağız29.10.2014

  Hayat

  29 Ekim, sadece Cumhuriyet’in kuruluşunun değil, Osmanlı’nın I.Dünya Savaşı’na girmesinin de yıldönümü.Hanedanın tarihçi üyesi Ayşe Gülnev Osmanoğlu savaşa girişimizin 100’üncü yılında Hürriyet için yazdı.
 • Yenibosna’da arsa kavgasıHÜRRİYET EMLAK -

  Yenibosna’da arsa kavgası29.10.2014

  EKONOMİ

  Emlak Konut GYO, dün İstanbul Yenibosna’da 36 bin 174 metrekare büyüklüğündeki arsasını gelir paylaşımı modeliyle ihaleye çıkardı.
 • Emrah’ın cimriliği ‘yok artık’ dedirttiHÜRRİYET EMLAK -

  Emrah’ın cimriliği ‘yok artık’ dedirtti28.10.2014

  Avrupa

  Cimriliğiyle dillere destan olan Emrah, son bombasını patlattı.Emrah’ın, canı et yemek isteyen 8 aylık hamile eşini ünlü bir restorana götürmeden önce menajerine arattırıp hesap alınmamasını istediği iddia edildi.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyızHÜRRİYET EMLAK -

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Deniz Gürel

  Kutlamanın adresi de AVM'ler olduHÜRRİYET EMLAK -

  Kutlamanın adresi de AVM'ler oldu27.10.2014

  YAZARLAR

  Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı.
 • Saraçoğlu’nda yokuz Mimarlar’a başarılarHÜRRİYET EMLAK -

  Saraçoğlu’nda yokuz Mimarlar’a başarılar27.10.2014

  Ankara

  Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi, Saraçoğlu Mahallesi için harekete geçen Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Ankara Ticaret Odası’nın işbirliği yaptığı projeye dahil olmayacaklarını açıkladı.
 • Türkiye yabancı yatırımcılar için fırsatlarla doluHÜRRİYET EMLAK -

  Türkiye yabancı yatırımcılar için fırsatlarla dolu27.10.2014

  Ekonomi Emlak

  Gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker’ın Global Operasyon Başkanı Peter Turtzo, “Türkiye, fırsatlarla dolu bir ülke ve gayrimenkul konut satışı alanında dünyanın altıncı en büyük ülkesi.” dedi.
 • En çok emlak yatırımını bu şehirler alıyor!HÜRRİYET EMLAK -

  En çok emlak yatırımını bu şehirler alıyor!27.10.2014

  EKONOMİ

  Cushman & Wakefield (C&W) şirketi, yaptığı araştırma sonucunda son 1 yılda en çok emlak yatırımı alan şehirleri ortaya koydu.
 • Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadıHÜRRİYET EMLAK -

  Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadı26.10.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, önceki gün Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) 4 asıl üyesini atadı.Avukat kökenli 4 ismin atama kararları dünkü Resmi Gazete’de yayınlandı.Buna göre halen HSYK üyesi olarak görev yapan Rasim Aytin yeniden atanırken, Ankara Barosu avukatlarından Muharrem Özkaya ile İstanbul Barosu avukatlarından Hayriye Şirin Ünsel ve Aysel Demirel yeni atanan HSYK üyeleri oldu.Atanan isimlerden Muharrem Özkaya, Erdoğan’ın avukatı olan Ali Özkaya’nın ağabeyi olması ile dikkat çekerken, Hayriye Şirin Ünsel de 2007 yılında AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuştu.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldıHÜRRİYET EMLAK -

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • 13 yıllık tahsilat!HÜRRİYET EMLAK -

  13 yıllık tahsilat!24.10.2014

  EKONOMİ

  EMLAK Bankası’nın bir çalışanı 2001’de banka tasfiye edilirken 22 vatandaşın parasını zimmetine geçirdi.Vatandaşlar parasını geri alabilmek için 13 yıl beklemek zorunda kaldı.Şimdi Bankacılık Yasası’na eklenen özel madde ile 22 vatandaşa 2.1 milyon lira ödenecek.
 • Eylülde metrekaresi 2.357 liradan ev aldıkHÜRRİYET EMLAK -

  Eylülde metrekaresi 2.357 liradan ev aldık24.10.2014

  EKONOMİ

  hurriyetemlak.com Eylül 2014 Emlak Endeksi açıklandı.Türkiye genelinde yıllık fiyat artışı yüzde 26'yı bulurken, satılık konutların metrekare satış fiyatı ortalama 2.357 lira olarak yansıdı.
 • Dönüşüme adını yazdıHÜRRİYET EMLAK -

  Dönüşüme adını yazdı24.10.2014

  Ekonomi Emlak

  DAP Yapı, Çağlayan’da hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri kapsamında 936 ofis ve ticari birim inşa ediyor.Z, İ, Y, A ve S harfli mimariye sahip binalar inşa ettiklerini söyleyen Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Kentsel dönüşüme adımı yazmak istedim” dedi.
 • Eski başkan ‘Cadde’ye indiHÜRRİYET EMLAK -

  Eski başkan ‘Cadde’ye indi24.10.2014

  Ekonomi Emlak

  Küçükçekmece eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, gayrimenkul sektörüne adım attı.24 Gayrimenkul isimli şirkete ortak olan Yeniay, Halkalı’da geliştirdikleri ‘Cadde 24’ projesindeki dükkanları satışa çıkardı.
 • Gaziemir çağ atlıyorHÜRRİYET EMLAK -

  Gaziemir çağ atlıyor23.10.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Gaziemir’i 2020’li yıllara taşıyacak projeleri masaya yatırıp, yeni yol haritalarını çizdi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Mor Menekşe’yi kim söylüyor?HÜRRİYET EMLAK -

  Mor Menekşe’yi kim söylüyor?22.10.2014

  YAZARLAR

  Önceki gün kasım başında çıkacak Kayahan’a Saygı albümünde sanatçıların şarkıları nasıl yorumladığını yazmıştım.
 • Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: Fazla tolerans azdırıyorHÜRRİYET EMLAK -

  Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: Fazla tolerans azdırıyor22.10.2014

  GÜNDEM

  Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilçedeki Validebağ Parkı yanına yapılacak cami nedeniyle yaşanan gerginlikle ilgili yaptığı açıklamada, medyanın kamuoyunu yanlış yönlendirdiğini iddia ederek, “İşin çevrecilikle, yeşille, Validebağ Korusu ile alakası yok" dedi.Aksine bir mahkeme kararı olmadığı için camiyi yapacaklarını belirten Türkmen, ''Arkadaşlar maalesef bu memlekette fazla tolerans, fazla iyi niyet karşındakini azdırıyor, karşındakini kendisini haklıymış gibi bir pozisyona düşürüyor.Haklılıkları yok'' ifadelerini kullandı.Bu arada Validebağ'daki gerginlik bugün de devam etti.Zabıta ekipleri ile vatandaşlar arasında arbede çıktı.
 • İstanbul'da semt isimleri nereden geliyor?HÜRRİYET EMLAK -

  İstanbul'da semt isimleri nereden geliyor?21.10.2014

  Ekonomi Emlak

  Yıllardır yaşadığınız semtinizin isminin anlamını çok ilginç bir hikayeye dayanıyor olabilir.İşte İstanbul'daki semt isimlerinin hikayeleri.
 • Rafineri bereketiHÜRRİYET EMLAK -

  Rafineri bereketi20.10.2014

  Ege

  AZERBAYCAN petrol şirketi SOCAR’ın Aliağa’daki 5,6 milyar dolarlık rafineri ve liman yatırımı hızla sürüyor.2018’de tamamlanacak yatırımların ilk halkası olan Petkim Limanı’na ise ilk gemi Eylül 2015’te yanaşacak.2.700 dönümlük alanda inşa edilen rafineri için bugüne kadar 1 milyar dolarlık harcama yapan SOCAR, 4 yıl boyunca rafinerinin altyapısında 15 binin üzerinde kişi istihdam edecek.Bölgeye ciddi bir ivme getirmesi beklenen rafineri yatırımları şimdiden emlak fiyatlarını da uçurmuş durumda.
 • Fikirler Saraçoğlu için yarışacakHÜRRİYET EMLAK -

  Fikirler Saraçoğlu için yarışacak18.10.2014

  Ankara

  Başkent’in tarihi mahallesi Saraçoğlu için yeniden harekete geçildi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ATO ve Mimarlar Odası’nın ortak hareket edeceği, “Saraçoğlu Mahallesi ve çevresi geleceğini arıyor” isimli ulusal fikir proje yarışmasıyla beraber mahalle Ankara’ya kazandırılacak.
 • Eski Amerikan Koleji binası yenilenecekHÜRRİYET EMLAK -

  Eski Amerikan Koleji binası yenilenecek17.10.2014

  Eğitim

  Kayseri'nin Talas ilçesinde 1871 yılında misyoner okulu olarak faaliyete başlayan, Cumhuriyet döneminde ise Amerikan Koleji olarak hizmet veren 143 yıllık tarihi bina Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ettirilerek eğitime kazandırılacak.
 • Başkentte konut yatırımı 15 yılda geri dönüyorHÜRRİYET EMLAK -

  Başkentte konut yatırımı 15 yılda geri dönüyor16.10.2014

  Ekonomi Emlak

  Türkiye'nin başkenti Ankara'da konutların ortalama amortisman (geri dönüş) süresinin 15 yıl olduğu ortaya çıktı.
 • Rize'de kitap tartışmasıHÜRRİYET EMLAK -

  Rize'de kitap tartışması12.10.2014

  Gündem2008

  RİZE İl Halk Kütüphanesi’nde, aralarında Atatürk’ün dini görüşleri ve hayatını konu alan kitapların da yer aldığı 2 bin 900 kitap, özelliğini kaybettiği gerekçesiyle 160 TL’ye satıldı.Bir arkadaşının özel kütüphanesi için kitapları iki kat fiyatla almak isteyen Hasan Kabil ise, olumsuz yanıt verilmesi üzerine kütüphane yetkilileri ile tartıştı.Tartışma, kitapları satın alan hurdacı Harun Eksilmez’ in istenilen kitapları vermeye razı olması ile son buldu.
 • Dünyanın en zengin insanının arkasındaki adamHÜRRİYET EMLAK -

  Dünyanın en zengin insanının arkasındaki adam11.10.2014

  Ekonomi

  Britanyalı ünlü ekonomist Adam Smith’in ekonomiyi düzenleyen ‘görünmez eli’ 21.yüzyılda Bill Gates’in arkasındaki Michael Larson ile ete kemiğe büründü.Larson’u işe aldığında 5 milyar dolar serveti olan Gates şimdi 81.6 milyar dolarla dünyanın en zengin adamı.
 • Projenin kaymağını proje yiyecekHÜRRİYET EMLAK -

  Projenin kaymağını proje yiyecek09.10.2014

  Ekonomi

  ORTA Vadeli Program ile hükümet 3.havalimanı, 3.köprü gibi yatırımlar sonrasında oluşan ranttan projelerin pay alması için sistem kuruyor.Ayrıca lüks tüketime de caydırıcı vergi geliyor.
 • 20 metrekare daireye 162 bin dolar istiyorlarHÜRRİYET EMLAK -

  20 metrekare daireye 162 bin dolar istiyorlar08.10.2014

  Ekonomi

  Bu kentte ev almak için iki kez düşünmek bile yetmez.Londra’da mülk edinmek oldukça zor.Son yıllarda ev fiyatları ekonomik krizin de etkisiyle çılgın seviyelere ulaştı.'Kutu' gibi ev için emlakçılar 162 bin dolar istiyor (370 bin TL).Türkiye'de 370 bin TL'ye çok daha konforlu evler almak mümkün.İstanbul'un merkezlerinde ise stüdyo daireleri 200 bin TL civarına bulmak mümkün.Fakat o dairelerin boyutu bile 20 metrekareden fazla.
 • Mutluluğun parçası oldukHÜRRİYET EMLAK -

  Mutluluğun parçası olduk07.10.2014

  Ekonomi

  İNŞAATIN oscarları olarak nitelendirilen ‘Sign Of The City Awards’ın sponsorlarından Hafele’nin İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, “Konut sektöründe çıtayı yükseltecek bu yarışmaya ‘mutluluğun bir parçası olmak için sponsor olduk” dedi.
 • Öleceğini sanıp hırsızlık yaptıHÜRRİYET EMLAK -

  Öleceğini sanıp hırsızlık yaptı07.10.2014

  Planet

  İngiltere’nin Bournemouth kentinde yaşayan Shirley Player (61) meme kanseri olduğunu öğrenince “Nasılsa öleceğim” diyerek muhasebeci olarak çalıştığı emlak ofisinden 400 bin sterlini kendi hesabına geçirdi.
 • Sadece bir ilçe.35 bin yabancıya konut satıldıHÜRRİYET EMLAK -

  Sadece bir ilçe.35 bin yabancıya konut satıldı07.10.2014

  Ekonomi

  ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde yabancılara yönelik gayrimenkul satışı gün geçtikçe artıyor.İlçede, bugüne kadar 35 bine yakın yabancıya mülk satışı yapıldı.
 • Öleceğini sanıp çaldı, iyileştiHÜRRİYET EMLAK -

  Öleceğini sanıp çaldı, iyileşti06.10.2014

  Avrupa

  İngiltere’nin Bournemouth kentinde 61 yaşındaki büyük anne Shirley Player meme kanseri olduğunu öğrenince “nasılsa öleceğini” düşünerek muhasebeci olarak çalıştığı emlak ofisinden 400 bin sterlin çaldı.
 • 'Arabayı ihalede bıraktık metroya bindik'HÜRRİYET EMLAK -

  'Arabayı ihalede bıraktık metroya bindik'30.09.2014

  Futbol

  Kayışdağı’ndaki F.Bahçe Koleji arazisi ihalesinde olağanüstü önlemler alındı.5 otobüs dolusu çevik kuvvet polisine 3 toma eşlik etti.Yıldırım, ihale öncesi Defterdarlık yetkililerine espriyle sitem etti.
 • Mal mülk saltanatıHÜRRİYET EMLAK -

  Mal mülk saltanatı28.09.2014

  Ekonomi

  Başbakan Davutoğlu’nun ‘Sürdürülebilir ve ahlaki bir durum değil, dökümü yapılsın’ talimatının nedeni işte bu saltanat: Kamunun elinde 248 bin 956 lojman ve sosyal tesis ile 15 bin adedi kiralık olmak üzere 106 bin taşıt bulunuyor.
 • Yeni KEY listesi açıklandıHÜRRİYET EMLAK -

  Yeni KEY listesi açıklandı28.09.2014

  Ekonomi

  Konut Edindirme Yardımı (KEY) yeni listesi açıklandı.
 • Göçün tanığı camide hazin sonHÜRRİYET EMLAK -

  Göçün tanığı camide hazin son28.09.2014

  Avrupa

  Almanya'ya göç eden Türklerin 49 yıl önce ibadete açtığı ilk cami olan Köln'deki Barbaros cami kapanıyor.
 • Suriyeli çok ev yokHÜRRİYET EMLAK -

  Suriyeli çok ev yok27.09.2014

  Ekonomi

  TÜRKİYE’ye sığınan Suriyeli mülteciler İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa ve Hatay’da kiralık ev talebinde patlamaya yol açtı.Kira fiyatlarında yüzde 100’e varan artışlar yaşanırken, kiralık ev bulmak da zorlaştı.
 • Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandıHÜRRİYET EMLAK -

  Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandı26.09.2014

  Ekonomi

  Bazı kamu alacakların, 6552 sayılı Kanun kapsamında yeniden yapılandırılmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı.Yapılandırmadan yararlanmak isteyenlerin, 1 Aralık 2014 mesai saati bitimine kadar borçlu bulundukları idareye başvurmaları gerekiyor.
 • 35 yıllık Halikarnas'ın sahibi: Satılacak iddiaları asılsızHÜRRİYET EMLAK -

  35 yıllık Halikarnas'ın sahibi: Satılacak iddiaları asılsız25.09.2014

  Ekonomi

  MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ndeki, bu yıl 35'inci kuruluş yıldönümünü kutlayan dünyaca ünlü Halikarnas Disko’nun işletmecisi Süleyman Demir, İstanbul’daki bir emlak danışmanlığı tarafından mekanı satışa çıkardıkları yolundaki açıklamanın gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • "Halikarnas satılmıyor"25.09.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki, bu yıl 39'uncu kuruluş yıldönümünü kutlayan dünyaca ünlü Halikarnas Disko'nun işletmecisi Süleyman Demir, İstanbul'daki bir emlak danışmanlığı tarafından mekanı satışa çıkardıkları yolundaki açıklamanın gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • Hyundai'den rekor satın almaHÜRRİYET EMLAK -

  Hyundai'den rekor satın alma25.09.2014

  Ekonomi

  Hyundai 2008 ekonomik krizinden bu yana Asya'nın en büyük emlak alımını gerçekleştirdi.Firma Güney Kore'nin başkenti Seul'de genel merkez inşa edeceği binanın arazisine 10.22 milyar dolar ödedi.
 • Devletin binaları boş kaldıHÜRRİYET EMLAK -

  Devletin binaları boş kaldı24.09.2014

  Ekonomi

  Maliye Bakanlığı, bazı illerde doluluk oranı yüzde 60'ın altına düşen kamu konutlarının aylık kira bedellerine uygulanacak indirimi yüzde 50'ye kadar çıkarabilecek.
 • Bodrum'daki 35 yıllık Halikarnas Disko satılıyorHÜRRİYET EMLAK -

  Bodrum'daki 35 yıllık Halikarnas Disko satılıyor23.09.2014

  Ekonomi

  Bodrum'da bu yıl 35’nci kuruluş yılını kutlayan ve her yıl on binlerce yerli ve yabancı turistin eğlence için akın ettiği dünyaca ünlü Halikarnas Disko 23 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Yıllara göre
2014
534
2013
641
2012
564
2011
511
2010
636
2009
596
2008
788
2007
102
2006
74
2005
65
2004
28
2003
33
2002
29
2001
66
2000
37
1999
53
1998
115
1997
14


Yazarlara göre

367
Abdülkadir Küşin
2
Adnan KAYA
4
Ahmet HAKAN
2
Ali Atıf BİR
3
Ayçe DİKMEN
4
Ayşe ARMAN
18
Ayşe ÖZEK KARASU
2
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
1
Ayşegül EKİNCİ
1
Bahar AKINCI
1
Banu ŞEN
1
Bekir COŞKUN
4
Bilgin GÖKBERK
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
4
Cengiz ÇANDAR
2
Cüneyt ÜLSEVER
3
Deniz Gürel
5
Deniz SİPAHİ
11
Doğan HIZLAN
3
Doğan ULUÇ
15
Ege CANSEN
12
Emin ÇÖLAŞAN
13
Emre KIZILKAYA
1
Emre Özpeynirci
3
Engin KRATZER
1
Enis BERBEROĞLU
25
Eray GÖRGÜLÜ
1
Ercan KUMCU
2
Erdal KAPLANSEREN
1
Erdal SAĞLAM
6
Erdal İPEKEŞEN
7
Erdem KIRIM
1
Erkan ÇELEBİ
5
Ertan ACAR
2
Ertuğrul ÖZKÖK
9
Eyüp CAN
1
Eyüp Can - Referans
1
Fatih ALTAYLI
8
Fatih Tekeci
2
Fatih ÇEKİRGE
3
Ferai TINÇ
1
Figen BATUR
1
Gila BENMAYOR
18
Gökhan KİMSESİZCAN
5
Gülçin TELCİ
5
Güzin Abla
1
Hadi ULUENGİN
1
Kanat ATKAYA
1
Kubilay KESKİN
7
Leyla Ataman GÜNAYDIN
1
M. Rauf Ateş
8
Mehmet Ali BİRAND
4
Mehmet Y. YILMAZ
14
Mehmet YAŞİN
1
Melda Narmanlı ÇİMEN
1
Melike Karakartal
3
Melis ALPHAN
5
Mete Tamer OMUR
10
Muharrem SARIKAYA
2
Mümtaz SOYSAL
1
Nedim BUBİK
3
Niobe
12
Noyan Doğan
1
Nurten ERK TOSUNER
9
Okan Aybar
16
Oktay EKŞİ
7
Onur BAŞTÜRK
3
Oya ARMUTÇU
4
Oya BERBEROĞLU
10
Pakize SUDA
1
Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU
1
Rahmi TURAN
2
Razi CANİKLİGİL
1
Sabanur Kıraç
1
Sedat ERGİN
3
Sefer LEVENT
3
Selim Türsen
2
Serdar ALYAMAÇ
1
Serdar TURGUT
1
Sevil ATASOY
1
Soner YALÇIN
6
Tolga TANIŞ
7
Tufan TÜRENÇ
2
Tuğrul ŞAVKAY
1
Uğur CEBECİ
1
Uğur DÜNDAR
4
Vahap MUNYAR
30
Veli ŞAKIR
2
Yalçın BAYER
170
Yalçın DOĞAN
9
Yasemin BORAN
2
Yaşar AKSOY
1
Yaşar SÖKMENSÜER
9
Yener SÜSOY
1
Yonca TOKBAŞ - Kelebek
1
Yorgo KIRBAKİ
5
Yurtsan ATAKAN
1
Yılmaz ÖZDİL
10
Zeynep ATİKKAN
1


Bölümlere göre
AKDENİZ
2
Amatör Sporlar
24
Anasayfa
15
Ankara
302
Ankara 2013
1
Avrupa
28
Avrupa 2013 v2
3
Basketbol
8
Cuma
2
Cumartesi
20
Diger
2
Diğer Sporlar
11
DÜNYA
1
Dünya
105
DİĞER HABERLER
11
EKONOMİ
8
Ege
187
Ege 2013
1
Ege Anasayfa
62
Eko Analiz
1
Ekonet
66
Ekonomi
1.743
Ekonomi Emlak
28
Ekonomi Kobi
1
Emlak-Mortgage
1
Eğitim
25
Eğitim 2013 v2
1
Futbol
31
Futbol 2013
2
Galatasaray
1
GÜNDEM
4
Gündem
350
Gündem2008
180
Haber
3
Hayat
1
Kelebek
3
Kelebek Dünyadan
1
Kelebek Magazin
7
Keyif
1
Keyif_
2
Kültür Sanat
7
Kültür Sanat 2009
1
Magazin
32
Magazin Dünyadan
5
Magazin Hattı
22
Magazin Yazarlar
35
Motor Sporları
1
NBA
1
Otoyaşam
1
POLİTİKA
5
Paparazzi
1
Pasaj
3
Pazar
45
Planet
102
Planet - Dünya Gazeteleri
7
Planet - Orta Doğu
1
Polemik
1
Sağlık
5
Serdar Devrim
11
Seyahat
12
Son Dakika
29
Spor
6
Spor Basketbol
1
Spor Diğer
2
Spor Futbol
10
Star Dünyası
1
Su Sporları
1
Teknoloji
7
Teknoloji 2007
11
WEBTV
5
YAZARLAR
5
Yazarlar
911
Yelken
1
İzmir Ekonomi
5
İzmir Spor
2

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa