Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

Feriköy Mezarlığı

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

238  adet haber bulundu.


 • CHP, Aleksis Çipras’a Mihri Belli’nin toprağıyla gidiyor - Feriköy Mezarlığı
  CHP, Aleksis Çipras’a Mihri Belli’nin toprağıyla gidiyor30.01.2015
  GündemYUNANİSTAN’da Başbakanlık koltuğuna oturan SYRIZA lideri Aleksis Çipras’dan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız’a “Atina’ya gelsin, görüşelim” mesajı geldi.
 • Doğum günüydü - Feriköy Mezarlığı
  Doğum günüydü06.01.2015
  GündemGEZİ eylemlerinde polisin attığı gaz kapsülüyle başından yaralanan ve 269 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın 16’ncı doğum günü nedeniyle dün Halk Cephesi üyesi yaklaşık 150 kişi, Berkin Elvan’ın vurulduğu Okmeydanı’nda toplandı.
 • Berkin Elvan doğum gününde anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Berkin Elvan doğum gününde anıldı05.01.2015
  GündemGezi Parkı odaklı olaylarda yaralanmasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan, doğum gününde anıldı.
 • Berkin Elvan yürüyüşü sonrası olaylar çıktı - Feriköy Mezarlığı
  Berkin Elvan yürüyüşü sonrası olaylar çıktı05.01.2015
  GündemGEZİ olayları sırasında polisin attığı gaz kapsülünün başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan’ın doğum günü nedeniyle düzenlenen yürüyüş sırasında olaylar çıktı.Berkin’in mezarına karanfil bırakan eylemcilerden bazıları, grubun dağılması sırasında polise molotof kokteyli atınca, polis de biber gazıyla müdahale etti.
 • Okmeydanı'nda polis müdahalesi - Feriköy Mezarlığı
  Okmeydanı'nda polis müdahalesi05.01.2015
  GündemGEZİ olayları sırasında polisin attığı gaz kapsülünün başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan’ın doğum günü nedeniyle düzenlenen yürüyüş sırasında olaylar çıktı.Berkin’in mezarına karanfil bırakan eylemcilerden bazıları, grubun dağılması sırasında polise molotof kokteyli atınca, polis de biber gazıyla müdahale etti.
 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen anıldı24.10.2014
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün 109.kuruluş yıl dönümü çerçevesinde, kulübün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, mezarı başında anıldı.
 • Kazada çıkan kask karakola ‘fırlamış’ - Feriköy Mezarlığı
  Kazada çıkan kask karakola ‘fırlamış’22.09.2014
  GündemFeriköy’de alkollü sürücünün çarptığı motosikletinde can veren Gökhan Keptiğ’in başından fırlayıp kaybolan kaskı, 5 gün sonra karakoldan çıktı.Alkollü sürücü serbest bırakılırken, Keptiğ’in eşi, delil karartılmaya çalışıldığını ileri sürdü.
 • Berkin Elvan’ın babası:
  Berkin Elvan’ın babası: "Şimdi mezarını yaptırabiliriz"12.09.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bu ayki oturumunda CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever tarafından gündeme getirilen, Berkin Elvan’ın ailesinin, oğullarının mezar yanının kendilerine verilmesine ilişkin talebine İBB Mezarlıklar Müdürlüğü’nden olumlu yanıt geldi.
 • İBB Meclisi’nde Berkin Elvan polemiği - Feriköy Mezarlığı
  İBB Meclisi’nde Berkin Elvan polemiği11.09.2014
  GündemCHP, Mezarlıklar Müdürü’nü Meclis’e şikayet etti.Berkin’in mezar yanının, annesine verilmesi için Meclis’ten yetki istedi.
 • Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi - Feriköy Mezarlığı
  Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi03.09.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hizmete açtığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kız öğrenci yurdu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) tahsis edildi.Yurdun adını ’Fatma Aliye Hanim Misafirhanesi’ olarak değiştiren TÜRGEV’in yönetiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak da bulunuyor.
 • Ne kendi tarihimizi, ne de.dünya tarihini koruyabiliyoruz - Feriköy Mezarlığı
  Ne kendi tarihimizi, ne de.dünya tarihini koruyabiliyoruz25.08.2014
  HayatTarihi 4'üncü yüzyıla dayanan Bizans'tan kalma kral mezarı yağmalandı.Bu ne ilkti, ne de son olacak gibi.Tarihi şehir İstanbul, kendisini adeta bir kuşak gibi saran mezarlıklarla dolu.Yedikule'den Ayvansaray'a, Haliç'ten Eyüp'e kadar uzanan bu mezarlara ne oldu?
 • Süleyman Seba'ya son görev - Feriköy Mezarlığı
  Süleyman Seba'ya son görev16.08.2014
  FutbolBeşiktaş’ın efsanevi başkanı Süleyman Seba’yı son yolculuğuna binlerce taraftar ile her takımdan sporseverler ve siyasetçiler uğurladı.
 • Efsane'ye son veda Dolmabahçe'de - Feriköy Mezarlığı
  Efsane'ye son veda Dolmabahçe'de15.08.2014
  FutbolSüleyman Seba’nın cenaze töreni bugün saat 12.00’de ilk golünü attığı dünün İnönü, bugünün Vodafone Arena’sında yapılacak.Cenaze töreni için Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada çevre yollar trafiğe kapatılacağı için taraftarların araçsız gelmeleri istendi.
 • Süleyman Seba hayatını kaybetti - Feriköy Mezarlığı
  Süleyman Seba hayatını kaybetti13.08.2014
  FutbolBeşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybetti.Süleyman Seba için Cuma günü Vodafone Arena Stadı'nda tören düzenlenecek.Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında da efsane başkanın naaşı Feriköy Mezarlığı'na defnedilecek.
 • Ali Sami Yen bugün anılıyor - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen bugün anılıyor29.07.2014
  FutbolG.SARAY Spor Kulübü’nün kurucusu, ilk başkanı ve ilk sporcularından Ali Sami Yen, ölümünün 63.yıl dönümünde bugün anılacak.
 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen anıldı29.07.2014
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 63.yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Ethem Karpat’a son görev - Feriköy Mezarlığı
  Ethem Karpat’a son görev19.07.2014
  FutbolBEŞİKTAŞ Kulübü, hayatını kaybeden eski kalecilerinden Ethem Karpat için kulüp binası önünde tören düzenledi.
 • Özgür BOLAT

  Geleceğimiz mezarlıklara mı bağlı? - Feriköy Mezarlığı
  Geleceğimiz mezarlıklara mı bağlı?12.06.2014
  YazarlarBomonti’de yüksek bir binanın en üst katına çıkıp, İstanbul’u izliyorum.
 • Uğur Kurt'un son anlarını yazdı - Feriköy Mezarlığı
  Uğur Kurt'un son anlarını yazdı24.05.2014
  GündemUğur Kurt, Okmeydanı Cemevi'nde katıldığı bir cenaze töreninde vurularak yaşamını yitirdi.Uğur Kurt vurulduğu sırada yanında olanlardan biri de Hülya Hürmet Özcan'dı.Hülya Hürmet Özcan, Uğur Kurt'un son yolculuğuna uğurlamak için geldiği 80 yaşındaki Esma Ceylan'ın doktor kızıydı.
 • Baba Elvan: Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun - Feriköy Mezarlığı
  Baba Elvan: Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun11.05.2014
  GündemGezi Parkı eylemleri sırasında, geçtiğimiz yıl 16 Haziran’da başına isabet eden biber gazı kapsülüyle ağır yaralanan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan, anneler gününde oğlunun mezarına çiçek dikti.Sami Elvan, "Bundan sonra Berkin’i vuranların, dileğim onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler" dedi.
 • Berkin Elvan'ı mezarı başında andılar - Feriköy Mezarlığı
  Berkin Elvan'ı mezarı başında andılar23.04.2014
  Gündem23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir grup liseli ‘Berkin’i unutma’ yazılı pankart açarak, saat 14.00 sıralarında Feriköy Mezarlığı’ndaki Berkin Elvan’ı andı.Mezarı başında Berkin Elvan posteri taşıyan topluluk, "15’inde bir fidan, Berkin Elvan’, ‘Berkin’in hesabı sorulacak’ diye slogan attı.
 • Berkin’in mezarına yetişebildiler - Feriköy Mezarlığı
  Berkin’in mezarına yetişebildiler03.04.2014
  GündemHalk Cephesi üyesi 5 arkadaş, Berkin Elvan henüz komadayken, onu ziyaret ve destek için Antalya’dan yürüyerek yola çıktılar.Burdur’a vardıklarında acı haberi alsalar da, yürüyüşe devam ettiler.Ve yola çıktıktan 25, Berkin öldükten 21 gün sonra, onun sıcacık gülümsemesi yerine, soğuk mezarına ulaşabildiler.
 • Berkin için 850 kilometre yürüdüler - Feriköy Mezarlığı
  Berkin için 850 kilometre yürüdüler02.04.2014
  GündemANTALYA’da yaşayan Mehmet Ali Uğurlu ve 4 arkadaşı 8 Mart’ta Berkin Elvan’ı hastanede ziyaret etmek için Antalya’dan yürüyerek yola çıktı.Dört gün sonra Burdur’a vardıklarında Berkin’in öldüğünü öğrendiler.“Hastanede olmazsa mezarını göreceğiz” diyerek yürüyüşlerine son vermediler.Toplamda 850 kilometreyi 25 günde yürüyüp Berkin’in mezarına ulaştılar.Boyunlarında taşıdıkları kırmızı fularlarını, ceplerindeki misketleri ve bir sapanı Berkin’in mezarına bıraktılar.Mehmet Ali Uğurlu mezarlığa gelirken bir de müjdeli haber aldı.Hamile eşi doğum yapmıştı.Oğlunun adını telefonda koydu: “Berkin Elvan Uğurlu”
 • Beş buçuk saatte uğurlandı - Feriköy Mezarlığı
  Beş buçuk saatte uğurlandı13.03.2014
  GündemÖnceki gün yaşamını yitiren Berkin Elvan'ı dün on binler uğurladı.Berkin için ilk tören saat 12:00'da Okmeydanı Cemevi'nde bir tören düzenlenmeye başladı.Sabah erken saatlerden itibaren binlerce kişi Cemevi'ne akın etti.Törenin ardından Berkin Elvan'ın cenazesi Şişli meydanına getirildi.Cenaze töreni için on binlerce kişi E-5 karayolundan yürüdü, trafik durdu.Berkin Elvan'ın cenazesi saat 15:40 sularında Şişli Camii'ne getirildi.Genç Berkin saat 17:30 civarında toprağa verildi.Berkin'in defnedilme süresi kendisini uğurlayan kortejin uzunluğu göz önüne alındığı zaman 5 buçuk saati buldu.
 • Ekmek Berkin koktu - Feriköy Mezarlığı
  Ekmek Berkin koktu13.03.2014
  GündemTürkiye’nin oğlu böyle uğurlandı.
 • Berkin Elvan uğurlandı! - Feriköy Mezarlığı
  Berkin Elvan uğurlandı!13.03.2014
  AvrupaBerkin Elvan'ın cenazesinin bulunduğu Okmeydanı Cemevi önünde kalabalık her geçen dakika artıyor.
 • Türkiye Berkin'e ağlıyor - Feriköy Mezarlığı
  Türkiye Berkin'e ağlıyor12.03.2014
  GündemGezi Parkı gösterileri sırasında ekmek almaya gittiği sırada başından biber gazı fişeğiyle vurulan Berkin Elvan, 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.Acılı anne Gülsüm Elvan'a destek, yine Gezi eylemleri sırasında oğlu dövülerek öldürülen acılı anne Emel Korkmaz'dan geldi.Berkin Elvan'ın cenazesi Okmeydanı'na son kez getirildiğinde üst kattaki pencerede bekleyen annesi ve ablası, gözyaşları içinde feryat etti.Berkin için Türkiye'nin dört bir yanında da eylem vardı.En yürek burkan mesajlardan birinde ise ''Neresinden vurulmuş diye sorarlarsa çocukluğundan dersiniz'' diye yazıyordu.
 • ABD İstanbul'daki vatandaşlarını uyardı: Dikkatli olun - Feriköy Mezarlığı
  ABD İstanbul'daki vatandaşlarını uyardı: Dikkatli olun12.03.2014
  PlanetABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu ABD vatandaşlarını Berkin Elvan'ın ölümünün ardından İstanbul'da düzenlenecek eylemlerle ilgili olarak bilgilendirdi.
 • En ağır 16 kilo - Feriköy Mezarlığı
  En ağır 16 kilo12.03.2014
  GündemEkmek almak için bakkala giderken Gezi eylemlerine müdahale eden polis tarafından gaz kapsülüyle başından vurulan Berkin Elvan yoğun bakımda 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
 • En ağır 16 kilo - Feriköy Mezarlığı
  En ağır 16 kilo12.03.2014
  AvrupaEkmek almak için bakkala giderken Gezi eylemlerine müdahale eden polis tarafından gaz kapsülüyle başından vurulan Berkin Elvan yoğun bakımda 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
 • AK Partililerden 'Berkin' mesajları - Feriköy Mezarlığı
  AK Partililerden 'Berkin' mesajları12.03.2014
  GündemEski Adalet Bakanı, AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin Berkin Elvan için başsağlığı mesajı yayınladı.
 • Huzurevinde garip ölüm - Feriköy Mezarlığı
  Huzurevinde garip ölüm04.03.2014
  GündemDarüşşafaka Yakacık Rezidans’ta kalan parkinson hastası Leyla Renee Voskay, kapısı içeriden kilitli, başına poşet geçirilmiş, boynu koli bandıyla sarılmış halde cansız bulundu.
 • Yılbaşı gecesi öldürülen Ebru Erenler toprağa verildi - Feriköy Mezarlığı
  Yılbaşı gecesi öldürülen Ebru Erenler toprağa verildi02.01.2014
  GündemŞİŞLİ’de yılbaşı gecesi, iddiaya göre, birlikte olmak istemediği için tartıştığı Celal Eroğlu (45) tarafından tabancayla başından vurularak öldürülen kuaför Ebru Erenler (28), İstanbul’da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • Zafer Önen son yolculuğuna uğurlandı - Feriköy Mezarlığı
  Zafer Önen son yolculuğuna uğurlandı15.12.2013
  GündemUsta oyuncu ve tiyatrocu Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı.Önen'in, kibar, esprili ve yetenekli biri olduğunu söyleyen oyuncu Zafer Algöz "2013 yılını hiç sevmedim.2013 yılında özellikle sanat dünyasında birçok büyüğümüzü, ağabeyimizi, arkadaşımızı kaybettik.2013 yılı bir an önce bitsin artık" dedi.
 • Galatasaray Kulübü 108 yaşında - Feriköy Mezarlığı
  Galatasaray Kulübü 108 yaşında25.10.2013
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıldönümü çerçevesinde, kulübün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, mezarı başında anıldı.
 • Galatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıl dönümü - Feriköy Mezarlığı
  Galatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıl dönümü22.10.2013
  FutbolGalatasaray'ın 108.kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, 25 Ekim Cuma günü kulübün kurucusu Ali Sami Yen'in mezarını ziyaretle başlayacak.
 • Son yolculuğuna uğurlandı - Feriköy Mezarlığı
  Son yolculuğuna uğurlandı12.08.2013
  GündemBeşiktaş, Kuru-çeşme’de, mimar Semra Öndeş’in çarptığı motorsikletin ölen sürücüsü Can Zarb, Saint Espirit Latin Katolik Katedrali’ndeki cenaze merasiminin ardından Feriköy Latin Katolik Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen anıldı30.07.2013
  FutbolGALATASARAY’ın kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 62.yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Ali Sami Yen mezarı başında anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen mezarı başında anıldı29.07.2013
  FutbolGalatasaray Spor Kulübü'nün kurucusu, ilk başkanı ve ilk sporcularından Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıldönümünde anıldı.
 • Galatasaray'da Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı
  Galatasaray'da Ali Sami Yen anıldı29.07.2013
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 62'nci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Galatasaray'da Ali Sami Yen yarın anılacak - Feriköy Mezarlığı
  Galatasaray'da Ali Sami Yen yarın anılacak28.07.2013
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıl dönümünde yarın mezarı başında anılacak.
 • Ali Sami Yen, 29 Temmuz'da anılacak - Feriköy Mezarlığı
  Ali Sami Yen, 29 Temmuz'da anılacak25.07.2013
  FutbolGalatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıl dönümünde 29 Temmuz Pazartesi günü mezarı başında anılacak.
 • Hocaların hocası son yolculuğuna uğarlandı - Feriköy Mezarlığı
  Hocaların hocası son yolculuğuna uğarlandı31.03.2013
  GündemÖnceki gün hayatını kaybeden Prof.Dr.Erdoğan Alkin'in cenazesi Teşvikiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.
 • Bu kalp seni unutur mu - Feriköy Mezarlığı
  Bu kalp seni unutur mu24.01.2013
  GündemGeçirdiği rahatsızlık sonucu önceki gün 72 yaşında hayatını kaybeden Türk Kızılayı Genel Başkan Başdanışmanı Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara için ilk tören yıllarca görev yaptığı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nde yapıldı.
 • ‘Deprem Dede’miz son kez Kandilli’de - Feriköy Mezarlığı
  ‘Deprem Dede’miz son kez Kandilli’de23.01.2013
  Gündemİstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara’nın cenazesi, dün oğlu tarafından hastane morgundan alınarak Karacaahmet Mezarlığı’nın gasilhanesine götürüldü.
 • 'Deprem dede'ye veda - Feriköy Mezarlığı
  'Deprem dede'ye veda23.01.2013
  GündemTedavi gördüğü hastanede 2 gün önce hayatını kaybeden Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara son yolculuğuna uğurlandı.
 • Deprem Dede hayatını kaybetti - Feriköy Mezarlığı
  Deprem Dede hayatını kaybetti22.01.2013
  GündemKızılay Başdanışmanı Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara bir süredir tedavi gördüğü Kadıköy Göztepe'deki Medical Park Hastanesinde dün akşam saatlerinde vefat etti.Işıkara, "Türkiye depremle yaşamaya alışmalı" demişti.
 • Gazeteci Şaban Şevkin'i kaybettik - Feriköy Mezarlığı
  Gazeteci Şaban Şevkin'i kaybettik14.11.2012
  GündemGazeteci Şaban Şevkin yaşamını yitirdi.Şaban Şevkin’in cenazesi bugün ikindi namazının ardından Feriköy Hasan Zeynep Camisi'nden alınarak Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
 • Erol Günaydın hayatını kaybetti - Feriköy Mezarlığı
  Erol Günaydın hayatını kaybetti16.10.2012
  Magazin HattıÜnlü tiyatro ve sinema oyuncusu Erol Günaydın bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetti.Günaydın 79 yaşındaydı.Erol Günaydın'ın kızları Günfer ve Fatoş Günaydın hastane önünde gözyaşlarına boğuldu.
 • Felsefemiz başarı ve liderlik - Feriköy Mezarlığı
  Felsefemiz başarı ve liderlik13.10.2012
  FutbolSarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı “Kulüp olarak amacımız her zaman şampiyonların şampiyonu olmaktır” dedi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki »
Son Sayfa » »