Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : Feriköy Mezarlığı >>
241  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen anıldı24.10.2014

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün 109.kuruluş yıl dönümü çerçevesinde, kulübün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, mezarı başında anıldı.
 • Kazada çıkan kask karakola ‘fırlamış’ - Feriköy Mezarlığı

  Kazada çıkan kask karakola ‘fırlamış’21.09.2014

  Gündem2008

  Feriköy’de alkollü sürücünün çarptığı motosikletinde can veren Gökhan Keptiğ’in başından fırlayıp kaybolan kaskı, 5 gün sonra karakoldan çıktı.Alkollü sürücü serbest bırakılırken, Keptiğ’in eşi, delil karartılmaya çalışıldığını ileri sürdü.
 • Berkin Elvan’ın babası:

  Berkin Elvan’ın babası: "Şimdi mezarını yaptırabiliriz"11.09.2014

  Gündem2008

  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bu ayki oturumunda CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever tarafından gündeme getirilen, Berkin Elvan’ın ailesinin, oğullarının mezar yanının kendilerine verilmesine ilişkin talebine İBB Mezarlıklar Müdürlüğü’nden olumlu yanıt geldi.
 • İBB Meclisi’nde Berkin Elvan polemiği - Feriköy Mezarlığı

  İBB Meclisi’nde Berkin Elvan polemiği10.09.2014

  Gündem2008

  CHP, Mezarlıklar Müdürü’nü Meclis’e şikayet etti.Berkin’in mezar yanının, annesine verilmesi için Meclis’ten yetki istedi.
 • Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi - Feriköy Mezarlığı

  Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi02.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hizmete açtığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kız öğrenci yurdu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) tahsis edildi.Yurdun adını ’Fatma Aliye Hanim Misafirhanesi’ olarak değiştiren TÜRGEV’in yönetiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak da bulunuyor.
 • İstanbul'da yerleşim yerlerinin büyük bölümü mezarlıklar üzerine kurulu - Feriköy Mezarlığı

  İstanbul'da yerleşim yerlerinin büyük bölümü mezarlıklar üzerine kurulu19.08.2014

  Hayat

  Üç tarafı denizlerle çevrili tarihi şehir İstanbul, kendisini adeta bir kuşak gibi saran mezarlıklarla dolu.Bu mezarlıklar Yedikule'den Ayvansaray'a, Haliç'ten Eyüp'e kadar uzayıp gider.
 • Süleyman Seba'ya son görev - Feriköy Mezarlığı

  Süleyman Seba'ya son görev14.08.2014

  Futbol

  Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba son yolculuğuna uğurlandı.Tören için Vodafone Arena Stadı'na gelen taraftarlar hepbir ağızdan 'Seba koysana, Seba koysana, stadın adını Seba koysana" tezahüratı yaptılar.Cenzae namazı kılınan Süleyman Seba, Feriköy'deki aile kabristanında toprağa verilecek.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili ve Galatasaray eski Başkanı Adnan Polat Dolmabahçe'deki cenaze töreninden sonra birlikte tekne ile ayrıldılar.
 • Efsane'ye son veda Dolmabahçe'de - Feriköy Mezarlığı

  Efsane'ye son veda Dolmabahçe'de13.08.2014

  Futbol

  Süleyman Seba’nın cenaze töreni bugün saat 12.00’de ilk golünü attığı dünün İnönü, bugünün Vodafone Arena’sında yapılacak.
 • Süleyman Seba hayatını kaybetti - Feriköy Mezarlığı

  Süleyman Seba hayatını kaybetti12.08.2014

  Futbol

  Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybetti.Süleyman Seba için Cuma günü Vodafone Arena Stadı'nda tören düzenlenecek.Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında da efsane başkanın naaşı Feriköy Mezarlığı'na defnedilecek.
 • Ali Sami Yen bugün anılıyor - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen bugün anılıyor28.07.2014

  Futbol

  G.SARAY Spor Kulübü’nün kurucusu, ilk başkanı ve ilk sporcularından Ali Sami Yen, ölümünün 63.yıl dönümünde bugün anılacak.
 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen anıldı28.07.2014

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 63.yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Ethem Karpat’a son görev - Feriköy Mezarlığı

  Ethem Karpat’a son görev18.07.2014

  Futbol

  BEŞİKTAŞ Kulübü, hayatını kaybeden eski kalecilerinden Ethem Karpat için kulüp binası önünde tören düzenledi.
 • Özgür BOLAT

  Geleceğimiz mezarlıklara mı bağlı? - Feriköy Mezarlığı

  Geleceğimiz mezarlıklara mı bağlı?11.06.2014

  Yazarlar

  Bomonti’de yüksek bir binanın en üst katına çıkıp, İstanbul’u izliyorum.
 • Uğur Kurt'un son anlarını yazdı - Feriköy Mezarlığı

  Uğur Kurt'un son anlarını yazdı23.05.2014

  Gündem2008

  Uğur Kurt, Okmeydanı Cemevi'nde katıldığı bir cenaze töreninde vurularak yaşamını yitirdi.Uğur Kurt vurulduğu sırada yanında olanlardan biri de Hülya Hürmet Özcan'dı.Hülya Hürmet Özcan, Uğur Kurt'un son yolculuğuna uğurlamak için geldiği 80 yaşındaki Esma Ceylan'ın doktor kızıydı.
 • Baba Elvan: Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun - Feriköy Mezarlığı

  Baba Elvan: Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun10.05.2014

  Gündem2008

  Gezi Parkı eylemleri sırasında, geçtiğimiz yıl 16 Haziran’da başına isabet eden biber gazı kapsülüyle ağır yaralanan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan, anneler gününde oğlunun mezarına çiçek dikti.Sami Elvan, "Bundan sonra Berkin’i vuranların, dileğim onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler" dedi.
 • Berkin Elvan'ı mezarı başında andılar - Feriköy Mezarlığı

  Berkin Elvan'ı mezarı başında andılar22.04.2014

  Gündem2008

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir grup liseli ‘Berkin’i unutma’ yazılı pankart açarak, saat 14.00 sıralarında Feriköy Mezarlığı’ndaki Berkin Elvan’ı andı.Mezarı başında Berkin Elvan posteri taşıyan topluluk, "15’inde bir fidan, Berkin Elvan’, ‘Berkin’in hesabı sorulacak’ diye slogan attı.
 • Berkin’in mezarına yetişebildiler - Feriköy Mezarlığı

  Berkin’in mezarına yetişebildiler02.04.2014

  Gündem2008

  Halk Cephesi üyesi 5 arkadaş, Berkin Elvan henüz komadayken, onu ziyaret ve destek için Antalya’dan yürüyerek yola çıktılar.Burdur’a vardıklarında acı haberi alsalar da, yürüyüşe devam ettiler.Ve yola çıktıktan 25, Berkin öldükten 21 gün sonra, onun sıcacık gülümsemesi yerine, soğuk mezarına ulaşabildiler.
 • Berkin için 850 kilometre yürüdüler - Feriköy Mezarlığı

  Berkin için 850 kilometre yürüdüler01.04.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’da yaşayan Mehmet Ali Uğurlu ve 4 arkadaşı 8 Mart’ta Berkin Elvan’ı hastanede ziyaret etmek için Antalya’dan yürüyerek yola çıktı.Dört gün sonra Burdur’a vardıklarında Berkin’in öldüğünü öğrendiler.“Hastanede olmazsa mezarını göreceğiz” diyerek yürüyüşlerine son vermediler.Toplamda 850 kilometreyi 25 günde yürüyüp Berkin’in mezarına ulaştılar.Boyunlarında taşıdıkları kırmızı fularlarını, ceplerindeki misketleri ve bir sapanı Berkin’in mezarına bıraktılar.Mehmet Ali Uğurlu mezarlığa gelirken bir de müjdeli haber aldı.Hamile eşi doğum yapmıştı.Oğlunun adını telefonda koydu: “Berkin Elvan Uğurlu”
 • Ekmek Berkin koktu - Feriköy Mezarlığı

  Ekmek Berkin koktu12.03.2014

  Gündem2008

  Türkiye’nin oğlu böyle uğurlandı.
 • Berkin Elvan uğurlandı! - Feriköy Mezarlığı

  Berkin Elvan uğurlandı!12.03.2014

  Avrupa

  Berkin Elvan'ın cenazesinin bulunduğu Okmeydanı Cemevi önünde kalabalık her geçen dakika artıyor.
 • Beş buçuk saatte uğurlandı - Feriköy Mezarlığı

  Beş buçuk saatte uğurlandı11.03.2014

  Gündem2008

  Dün yaşamını yitiren Berkin Elvan'ı on binler uğurladı.Berkin için ilk tören saat 12:00'da Okmeydanı Cemevi'nde bir tören düzenlenmeye başladı.Sabah erken saatlerden itibaren binlerce kişi Cemevi'ne akın etti.Törenin ardından Berkin Elvan'ın cenazesi Şişli meydanına getirildi.Cenaze töreni için on binlerce kişi E-5 karayolundan yürüdü, trafik durdu.Berkin Elvan'ın cenazesi saat 15:40 sularında Şişli Camii'ne getirildi.Genç Berkin saat 17:30 civarında toprağa verildi.Berkin'in defnedilme süresi kendisini uğurlayan kortejin uzunluğu göz önüne alındığı zaman 5 buçuk saati buldu.
 • Osmanbey’de çok sert müdahale - Feriköy Mezarlığı

  Osmanbey’de çok sert müdahale11.03.2014

  Gündem2008

  Berkin Elvan'ın son yolculuğuna uğurlanmasının ardından cenaze törenine katılan ve Şişli'den Taksim'e yürümek isteyen gruba polis müdahale etti.TOMA'dan tazyikli su ve biber gazı sıkılan kalabalık ara sokaklara kaçtı.Çok sert müdahale sonrası ortaya inanılmaz görüntüler ortaya çıktı.Osmanbey metro istasyonundan çıkan yolcular da yoğun biber gazına maruz kaldı.İstanbul Şişli'de bulunan Cevahir Alışveriş Merkezi'nin önünde de polis göstericilere müdahalede bulunuyor.Öte yandan olaylarda şu ana kadar 25 kişi gözaltına alındı.
 • AK Partililerden 'Berkin' mesajları - Feriköy Mezarlığı

  AK Partililerden 'Berkin' mesajları11.03.2014

  Gündem2008

  Eski Adalet Bakanı, AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin Berkin Elvan için başsağlığı mesajı yayınladı.
 • En ağır 16 kilo - Feriköy Mezarlığı

  En ağır 16 kilo11.03.2014

  Avrupa

  Ekmek almak için bakkala giderken Gezi eylemlerine müdahale eden polis tarafından gaz kapsülüyle başından vurulan Berkin Elvan yoğun bakımda 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
 • En ağır 16 kilo - Feriköy Mezarlığı

  En ağır 16 kilo11.03.2014

  Gündem2008

  Ekmek almak için bakkala giderken Gezi eylemlerine müdahale eden polis tarafından gaz kapsülüyle başından vurulan Berkin Elvan yoğun bakımda 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
 • ABD İstanbul'daki vatandaşlarını uyardı: Dikkatli olun - Feriköy Mezarlığı

  ABD İstanbul'daki vatandaşlarını uyardı: Dikkatli olun10.03.2014

  Planet

  ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu ABD vatandaşlarını Berkin Elvan'ın ölümünün ardından İstanbul'da düzenlenecek eylemlerle ilgili olarak bilgilendirdi.
 • Türkiye Berkin'e ağlıyor - Feriköy Mezarlığı

  Türkiye Berkin'e ağlıyor10.03.2014

  Gündem2008

  Gezi Parkı gösterileri sırasında ekmek almaya gittiği sırada başından biber gazı fişeğiyle vurulan Berkin Elvan, 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.Acılı anne Gülsüm Elvan'a destek, yine Gezi eylemleri sırasında oğlu dövülerek öldürülen acılı anne Emel Korkmaz'dan geldi.Berkin Elvan'ın cenazesi Okmeydanı'na son kez getirildiğinde üst kattaki pencerede bekleyen annesi ve ablası, gözyaşları içinde feryat etti.Berkin için Türkiye'nin dört bir yanında da eylem vardı.En yürek burkan mesajlardan birinde ise ''Neresinden vurulmuş diye sorarlarsa çocukluğundan dersiniz'' diye yazıyordu.
 • Huzurevinde garip ölüm - Feriköy Mezarlığı

  Huzurevinde garip ölüm03.03.2014

  Gündem2008

  Darüşşafaka Yakacık Rezidans’ta kalan parkinson hastası Leyla Renee Voskay, kapısı içeriden kilitli, başına poşet geçirilmiş, boynu koli bandıyla sarılmış halde cansız bulundu.
 • Yılbaşı gecesi öldürülen Ebru Erenler toprağa verildi - Feriköy Mezarlığı

  Yılbaşı gecesi öldürülen Ebru Erenler toprağa verildi01.01.2014

  Gündem2008

  ŞİŞLİ’de yılbaşı gecesi, iddiaya göre, birlikte olmak istemediği için tartıştığı Celal Eroğlu (45) tarafından tabancayla başından vurularak öldürülen kuaför Ebru Erenler (28), İstanbul’da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • Zafer Önen son yolculuğuna uğurlandı - Feriköy Mezarlığı

  Zafer Önen son yolculuğuna uğurlandı14.12.2013

  Gündem2008

  Usta oyuncu ve tiyatrocu Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı.Önen'in, kibar, esprili ve yetenekli biri olduğunu söyleyen oyuncu Zafer Algöz "2013 yılını hiç sevmedim.2013 yılında özellikle sanat dünyasında birçok büyüğümüzü, ağabeyimizi, arkadaşımızı kaybettik.2013 yılı bir an önce bitsin artık" dedi.
 • Galatasaray Kulübü 108 yaşında - Feriköy Mezarlığı

  Galatasaray Kulübü 108 yaşında24.10.2013

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıldönümü çerçevesinde, kulübün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, mezarı başında anıldı.
 • Galatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıl dönümü - Feriköy Mezarlığı

  Galatasaray Kulübü'nün 108.kuruluş yıl dönümü21.10.2013

  Futbol

  Galatasaray'ın 108.kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, 25 Ekim Cuma günü kulübün kurucusu Ali Sami Yen'in mezarını ziyaretle başlayacak.
 • Son yolculuğuna uğurlandı - Feriköy Mezarlığı

  Son yolculuğuna uğurlandı10.08.2013

  Gündem2008

  Beşiktaş, Kuru-çeşme’de, mimar Semra Öndeş’in çarptığı motorsikletin ölen sürücüsü Can Zarb, Saint Espirit Latin Katolik Katedrali’ndeki cenaze merasiminin ardından Feriköy Latin Katolik Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 • Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen anıldı29.07.2013

  Futbol

  GALATASARAY’ın kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 62.yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Galatasaray'da Ali Sami Yen anıldı - Feriköy Mezarlığı

  Galatasaray'da Ali Sami Yen anıldı28.07.2013

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, vefatının 62'nci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
 • Ali Sami Yen mezarı başında anıldı - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen mezarı başında anıldı28.07.2013

  Futbol

  Galatasaray Spor Kulübü'nün kurucusu, ilk başkanı ve ilk sporcularından Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıldönümünde anıldı.
 • Galatasaray'da Ali Sami Yen yarın anılacak - Feriköy Mezarlığı

  Galatasaray'da Ali Sami Yen yarın anılacak27.07.2013

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıl dönümünde yarın mezarı başında anılacak.
 • Ali Sami Yen, 29 Temmuz'da anılacak - Feriköy Mezarlığı

  Ali Sami Yen, 29 Temmuz'da anılacak24.07.2013

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 62.yıl dönümünde 29 Temmuz Pazartesi günü mezarı başında anılacak.
 • Hocaların hocası son yolculuğuna uğarlandı - Feriköy Mezarlığı

  Hocaların hocası son yolculuğuna uğarlandı29.03.2013

  Gündem2008

  Önceki gün hayatını kaybeden Prof.Dr.Erdoğan Alkin'in cenazesi Teşvikiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.
 • Bu kalp seni unutur mu - Feriköy Mezarlığı

  Bu kalp seni unutur mu23.01.2013

  Gündem2008

  Geçirdiği rahatsızlık sonucu önceki gün 72 yaşında hayatını kaybeden Türk Kızılayı Genel Başkan Başdanışmanı Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara için ilk tören yıllarca görev yaptığı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nde yapıldı.
 • ‘Deprem Dede’miz son kez Kandilli’de - Feriköy Mezarlığı

  ‘Deprem Dede’miz son kez Kandilli’de22.01.2013

  Gündem2008

  İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara’nın cenazesi, dün oğlu tarafından hastane morgundan alınarak Karacaahmet Mezarlığı’nın gasilhanesine götürüldü.
 • 'Deprem dede'ye veda - Feriköy Mezarlığı

  'Deprem dede'ye veda22.01.2013

  Gündem2008

  Tedavi gördüğü hastanede 2 gün önce hayatını kaybeden Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara son yolculuğuna uğurlandı.
 • Gazeteci Şaban Şevkin'i kaybettik - Feriköy Mezarlığı

  Gazeteci Şaban Şevkin'i kaybettik13.11.2012

  Gündem2008

  Gazeteci Şaban Şevkin yaşamını yitirdi.Şaban Şevkin’in cenazesi bugün ikindi namazının ardından Feriköy Hasan Zeynep Camisi'nden alınarak Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
 • Erol Günaydın hayatını kaybetti - Feriköy Mezarlığı

  Erol Günaydın hayatını kaybetti14.10.2012

  Magazin Hattı

  Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Erol Günaydın bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.Günaydın 79 yaşındaydı.Erol Günaydın'ın kızları Günfer ve Fatoş Günaydın hastane önünde gözyaşlarına boğuldu.
 • Felsefemiz başarı ve liderlik - Feriköy Mezarlığı

  Felsefemiz başarı ve liderlik12.10.2012

  Futbol

  Sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı “Kulüp olarak amacımız her zaman şampiyonların şampiyonu olmaktır” dedi.
 • "Hedef her zaman şampiyonların şampiyonu olmak"11.10.2012

  Futbol

  Galatasaray Kulübü'nün 107.kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında kulübün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, kabri başında anıldı.
 • 107.yıl Cumartesi günü kutlanacak - Feriköy Mezarlığı

  107.yıl Cumartesi günü kutlanacak10.10.2012

  Futbol

  Türkiye'nin en eski spor kulüplerinden Galatasaray, 107.kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayacak.
 • Avare - Feriköy Mezarlığı

  Avare29.07.2012

  Seyahat

 • Yen’e Devler Ligi Kupası’nı getiririz - Feriköy Mezarlığı

  Yen’e Devler Ligi Kupası’nı getiririz29.07.2012

  Futbol

  Galatasaray Kulübü’nün kurucusu ve ilk başkanı Ali Sami Yen, ölümünün 61.yıl dönümünde İstanbul’daki mezarı başında anıldı.
 • Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye sert cevap - Feriköy Mezarlığı

  Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye sert cevap28.07.2012

  Futbol

  Galatasaray Kulübü’nden Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına resmi siteden cevap geldi…


Yazarlara göre

22
Doğan HIZLAN
1
Ertuğrul ÖZKÖK
1
Gila BENMAYOR
1
Mehmet Ali BİRAND
1
Murat BARDAKÇI
1
Soner YALÇIN
1
Yalçın BAYER
3
Özgür BOLAT
1


Bölümlere göre
Anasayfa
2
Avrupa
2
Basketbol
7
DİĞER HABERLER
4
Ekonomi
3
Futbol
30
Galatasaray
2
Gündem
62
Gündem2008
31
Hayat
1
Kültür Sanat
10
Magazin
1
Magazin Hattı
5
Pazar
3
Planet
1
Seyahat
1
Son Dakika
5
Spor
19
Spor Basketbol
4
Spor Futbol
16
Yazarlar
10