Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : Başbakanlık Çalışma Ofisi >>
393  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantı19.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde yaptığı toplantı sona erdi.Toplantı 10 saat 15 dakika sürdü.
 • Başbakan akil insanlarla buluşuyorBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan akil insanlarla buluşuyor17.10.2014

  GÜNDEM

  Çözüm süreci kapsamında önemli rol oynayan Akil İnsanlar Heyeti üyeleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 19 Ekim Pazar günü saat 12.00'de Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde gerçekleştirilecekleri toplantıda, süreçte gelinen noktayı değerlendirecek.
 • 2 günde 60 bin SuriyeliBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  2 günde 60 bin Suriyeli20.09.2014

  Planet

  Suriye’den 3.5 yılda 1.5 milyona yakın göç alan Türkiye, IŞİD’in Suriye’nin kuzeyindeki Kobani’deki Kürt köylerine saldırması sonucu yeni bir göçmen akınıyla karşı karşıya kaldı.
 • Erdoğan'dan Vahdettin Köşkü’nde 1.5 saat teftişBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Erdoğan'dan Vahdettin Köşkü’nde 1.5 saat teftiş19.09.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı’daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti.
 • Numan Kurtulmuş: Türkiye'ye sığınan Suriyeli sayısı 60 bini aştıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Numan Kurtulmuş: Türkiye'ye sığınan Suriyeli sayısı 60 bini aştı19.09.2014

  Planet

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, bugün itibariyle Kobani'den gelerek sınırı geçen Suriyeli sayısının 45 bini aştığı şeklindeki açıklamasını güncelleyerek bu sayının son olarak 60 bini geçtiğini bildirdi.
 • Davutoğlu, Avrasya Tüneli inşaatında incelemelerde bulunduBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Davutoğlu, Avrasya Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu12.09.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3.5 saate indirecek Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun en önemli geçiş güzergahı İzmit Körfez Geçişi Köprüsü’nün son halini görmek için Dilovası’nda yapacağı incelemeyi son anda iptal etti.Başbakanı bekleyen Kocaeli’ndeki protokol üyeleri teknelerle Körfez’e açılarak köprü inşaat çalışmalarını inceledi.
 • 'Bizi oraya kamu görevlileri çağırdı'Başbakanlık Çalışma Ofisi -

  'Bizi oraya kamu görevlileri çağırdı'08.09.2014

  Futbol

  Gezi İddianamesi’nde adları geçen Çarşı grubu üyelerinin avukatı Mehmet Yıldız, gündem yaratacak bir iddiada bulundu: “Başbakanlık önünde başlayan olaylarda Çarşı Grubu üyelerini arayıp, 'Oraya gelin.Sizin semtiniz.Sizin bölgeniz.Bu şiddeti engelleyelim' diyenler kamu görevlileridir.Bunun da kayıtları var.”
 • 35 kişi hakkında yeni 'Gezi' iddianamesiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  35 kişi hakkında yeni 'Gezi' iddianamesi07.09.2014

  Gündem2008

  Gezi Parkı olaylarına ilişkin aralarında Beşiktaş Spor Kulübü taraftar grubu Çarşı'nın mensuplarının da bulunduğu 35 kişi hakkında, “Cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • Çarşı darbeden yargılanacakBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Çarşı darbeden yargılanacak07.09.2014

  Futbol

  Gezi sürecinde gözaltına alınan Çarşı grubu üyelerine yönelik soruşturmada hazırlanan iddianame kabul edildi.Savcı aralarında Çarşı liderlerinin de bulunduğu 35 kişiyi Gezi’de ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçladı; haklarında müebbet istedi.
 • Cumhurbaşkanlığı başbakanlığaBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa02.09.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisinin Atatürk Orman Çiftliği’ndeki (AOÇ) yeni yapılan binayı kullanacağını söyledi.Türkiye Cumhuriyeti’nin 91 yıllık geleneğinde bu önemli değişiklik sonrası bugüne kadar 11 cumhurbaşkanına ev sahipliği yapan Çankaya Köşkü’nü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu ve başbakanlık bürokrasisi kullanacak.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Hollywood’un 11 Eylül’üBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Hollywood’un 11 Eylül’ü01.09.2014

  Yazarlar

  Akıllı telefonların hepimizin hayatına soktuğu korkunç bir gerçek var.Mahremiyeti korumak artık çok zor!
 • Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı27.08.2014

  Gündem2008

  Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de yemin ederek resmen Cumhurbaşkanlığı görevine başladı.Yemin töreni öncesi yaşanan tartışma sonrası CHP'liler TBMM Başkanı'na iç tüzük kitapçığı fırlattı.
 • Yalçın BAYER

  Çiftçi perişan!Başbakanlık Çalışma Ofisi -

  Çiftçi perişan!25.08.2014

  Yazarlar

  HER yıl 1 Temmuz’da açılan Toprak Mahsulleri Ofisi bu yıl ‘kepenklerini’ açmadı.
 • Erdoğan’ı bekliyorBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Erdoğan’ı bekliyor23.08.2014

  Gündem2008

  Çengelköy’de hem devlet konukevi hem de Cumhurbaşkanlığı yazlık çalışma ofisi ve aynı zamanda ikamete uygun olarak da kullanılabilecek şekilde yeniden inşa edilen tarihi Vahdettin Köşkü, 12’nci Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı bekliyor.
 • Buse evlendi ablası hastaneye gittiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Buse evlendi ablası hastaneye gitti06.06.2014

  Paparazzi

  Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın düğünü dün akşam yapıldı.Buse Terim'in düğünün yapılacağı saatlerde ablası Merve Terim'in de Amerikan Hastanesi'nde olduğu öğrenildi.Merve Terim'in hastanede olduğu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etmek için gittiği hastanede o sırada orada bulunan Merve ile görüşmesiyle ortaya çıktı.Hamile olan Merve Terim'in neden hastanede olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.
 • Başbakan Erdoğan Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret ettiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan Erdoğan Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etti05.06.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mart'tan beri hastanede yatan tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ı, tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde ziyaret etti.
 • Dünden sonra yarından önce.Başbakanlık Çalışma Ofisi -

  Dünden sonra yarından önce.31.05.2014

  Hayat

  Geçen yıl bu zamanlarda Gezi Parkı için başlayan eylem ülke tarihindeki en büyük protesto gösterisine dönüşmüştü.O gün orada olanlar için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
 • Dakika dakika 1 Mayıs notlarıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Dakika dakika 1 Mayıs notları30.04.2014

  Gündem2008

  DİSK üyeleri Şişli'deki genel merkezde toplanmaya başladı.Taksim'e çıkan tüm yollar kapatıldı.Toplu taşıma araçlarının turnikelerine bant çekildi.Beşiktaş'ta CHP otobüsünün çektirilmesine 'Kılıçdaroğlu gelirse o kullanacak' diyerek itiraz etti, ancak otobüs çekildi.Engel olmak isteyen iki kişi ise gözaltında.Saat 09:00 sıralarında ise polis müdahalesi başladı.Yaklaşık yarım saat sonra ise ikinci müdahale geldi.Beşiktaş Ortabahçe'de 11 kişi gözaltına alındı.İşte dakika dakika 1 Mayıs notları.
 • Başbakan ofiste 6,5 saat kaldıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan ofiste 6,5 saat kaldı25.04.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş’taki Başbakanlık Çalışma Ofisi’ne dün saat 18.00’de geldi.Burada Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir televizyon kanalı için röportaj verdiği öğrenilen Erdoğan, 6,5 saat kaldığı çalışma ofisinden saat 00.30’da ayrılarak Kısıklı’daki evine geçti.
 • Ofis açmazsa Twitter’a ilan verenlerin KDV’si arttırılacakBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Ofis açmazsa Twitter’a ilan verenlerin KDV’si arttırılacak15.04.2014

  Ekonomi

  Twitter ofis açmadığı sürece Türkiye’nin uğrayacağı vergi kaybını karşılamak için yöntem geliştiriliyor.Maliye Bakanı Şimşek ofisi olmayan sosyal medya şirketlerine ilan verenlerin KDV’sinin yüzde 18’den 36’ya çı-karılabileceğini söyledi.
 • Siyasi gündem yumuşatılmalıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Siyasi gündem yumuşatılmalı11.04.2014

  Ekonomi

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen TOBB, TESK, TÜRK-İŞ, MEMUR-SEN, HAK-İŞ ve TİSK heyeti, çıkışta yaptığı ortak açıklamada, seçimlerin bittiğini, siyasi gerginliğin sona erdirilmesini istedi.
 • Başbakan'a açık çağrıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan'a açık çağrı10.04.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde ziyaret eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na eşlik eden TESK, Türk-İş, Memur-Sen, Hak-İş ve TİSK temsilcileri, Erdoğan'a ortak bir bildiri sundu.Bildiride, 5 örgüt, Başbakan'dan "siyasi ortamın yumuşamasını" istedi.
 • Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydettiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydetti10.04.2014

  Gündem2008

  Okan Özçelik, Gezi eylemleri sırasında telefonla kayıttayken polisin attığı fişekle gözünden oldu.Elinde o anın görüntüsü var ama polise işlem yok.
 • Başbakanlık'ta spor zirvesiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakanlık'ta spor zirvesi10.04.2014

  Diger

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Thomas Bach ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof.Dr.Uğur Erdener'i kabul etti.
 • Gezi Parkı raporunda ilginç ayrıntılarBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Gezi Parkı raporunda ilginç ayrıntılar09.04.2014

  Gündem2008

  Gezi olaylarıyla ilgili bakanlık müfetişlerinin raporu tamamlandı: "Gezi olayları bir yanlış anlamayla başladı.Sorumlusu çadır yakan zabıtalardı.Marjinaller ve çevreciler iç içe geçti.Vali Mutlu'nun olumlu mesajları tatminkar bulunmadı.Polis müdahalesinde kanuna aykırı bir işlem bulunmadı"
 • Mimar Sinan Üniversitesi'nde heyecanlı anlarBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Mimar Sinan Üniversitesi'nde heyecanlı anlar23.03.2014

  Gündem2008

  MİMAR Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na sırt çantasıyla ve hızla girmeye çalışan yabancı uyruklu kişiye güvenlik görevlileri müdahale etti.Kısa süreli arbedenin ardından durdurulan ve polise teslim edilen şüphelinen Libya uyruklu olduğu anlaşıldı.
 • Erdoğan, Kılıçdaroğlu Başbuğ'u aradıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Erdoğan, Kılıçdaroğlu Başbuğ'u aradı06.03.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Silivri Cezaevi'nden çıkan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile telefonla görüştü.
 • Sakın gözünü açmaBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Sakın gözünü açma06.03.2014

  Gündem2008

  Çengelköy’deki Vahdettin Köşkü’nün bulunduğu 50 dönümlük alan Devlet Konukevi oluyor.
 • Sakın gözlerini açmaBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Sakın gözlerini açma05.03.2014

  Gündem2008

  Çengelköy’deki Vahdettin Köşkü’nün bulunduğu 50 dönümlük alan Devlet Konukevi oluyor.Daha önce bu araziden ayrılan bölümlerin geri satın alınmasıyla 70 dönüme çıkarılan alana helikopter pisti de yapılıyor.Osmanlı ve Cumhuriyet döneminde birçok devlet adamının kaldığı, yabancı devlet adamlarının ağırlandığı köşkler, Orhan Veli’nin “İstanbul’u dinliyorum gözlerim kapalı” adlı şiirini yazdığı koru içinde yer alıyor.
 • Başbakan Erdoğan, İHH Başkanı ile görüştüBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan Erdoğan, İHH Başkanı ile görüştü07.02.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde görüştü.
 • 5’inci paket Dolmabahçe’deBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  5’inci paket Dolmabahçe’de02.02.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın özel yetkili mahkemelerin kaldırılacağını açıklamasının ardından çalışmalarını hızlandırdığı 5’inci Demokratikleşme Paketi, Dolmabahçe’de masaya yatırıldı.
 • Başbakan, Demokratikleşme Paketi toplantısındaBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan, Demokratikleşme Paketi toplantısında01.02.2014

  Gündem2008

  Dolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde 'Demokratikleşme Paketi Değerlendirme' toplantısı düzenleniyor.
 • Başbakanlık'ta demokratikleşme paketi zirvesiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakanlık'ta demokratikleşme paketi zirvesi01.02.2014

  Gündem2008

  Dolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde 'Demokratikleşme Paketi Değerlendirme' toplantısı saat 14.30'da başladı.
 • Priz bile takılmayacakBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Priz bile takılmayacak26.01.2014

  Gündem2008

  ANKARA’nın Atatürk Orman Çiftliği arazisi içinde 150 dönüm üzerine yapımı süren yeni Başbakanlık binası, üst düzey güvenlik tedbirleriyle donatıldı.2011 Kasım-Aralık arasında Başbakanlık çalışma ofisi ve Başbakan Erdoğan’ın evinde dinleme cihazları bulunması üzerine yeni binada ‘telekulak’ için özel tedbirler alındı.
 • Atalay, Akil İnsanlar Heyeti ile görüşüyorBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Atalay, Akil İnsanlar Heyeti ile görüşüyor17.01.2014

  Gündem2008

  Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan 12 isim, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'la toplantı gerçekleştirmek üzere Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geldi.
 • Pazartesi çalışmaya başlıyoruzBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Pazartesi çalışmaya başlıyoruz04.01.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Erdoğan, Ergenekon ve Balyoz davalarıyla ilgili ‘yeniden yargılama yapılması’ ve formül arayışı konusunda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a, Türkiye Barolar Birliği ile birlikte çalışma talimatı verdi.
 • Marmaray’ı Yüksek Hızlı Treni hazmedemiyorlarBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Marmaray’ı Yüksek Hızlı Treni hazmedemiyorlar03.01.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nde dün akşam Libya Başbakanı Ali Zeydan ve beraberindeki heyetle yaklaşık 3 saat görüştü.Başbakan Erdoğan, ortak basın toplantısında Türkiye’nin birliğine ve beraberliğine tahammül edemeyenler olduğunu belirterek şöyle konuştu:
 • Feyzioğlu Başbakanlık Çalışma Ofisi'ndeBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Feyzioğlu Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde03.01.2014

  Gündem2008

  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek için Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geldi.Feyzioğlu, saat 14.40 sıralarında ofise girdi.
 • Başbakan: Ayakkabı kutusundaki para hataBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Başbakan: Ayakkabı kutusundaki para hata03.01.2014

  Gündem2008

  Başbakan Erdoğan, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Arslan'ın evinde ayakkabı kutularında çıkan paralarla ilgili olarak 'hata' yorumunda bulundu.
 • İstanbul'da sır zirve sonrası önemli kararBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  İstanbul'da sır zirve sonrası önemli karar02.01.2014

  Gündem2008

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Âlâ, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve İstanbul’un yeni Emniyet Müdürü Selami Altınok, Cuma namazının ardından Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la buluştu.Sır zirve sonrasında Erdoğan'ın yarın 45 kişilik grupla bir araya gelme kararı aldığı öğrenildi.
 • Erdoğan:

  Erdoğan: "Atılan adımları, yatırımları hazmedemeyenler var"02.01.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Libya Başbakanı Ali Zeydan ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde bir araya geldi.Saat 17.15 sıralarında başlayan görüşme basına kapalı gerçekleşti.Görüşme sonrası Erdoğan ile Zeydan, kameraların karşısına geçti.
 • Konuşulmadık hiç bir şey kalmadı.Başbakanlık Çalışma Ofisi -

  Konuşulmadık hiç bir şey kalmadı.02.01.2014

  Futbol

  3 Temmuz sonrası, Recep Tayyip Erdoğan ile ilk temas gerçekleşti.Mahmut Uslu ve Rıdvan Dilmen’in, Erdoğan ile yaptığı toplantıda sürpriz bir konuk daha vardı, TFF Yöneticisi Servet Yardımcı.Sarı lacivertliler, Başbakan’a son gelişmeleri aktardı.
 • Erdoğan yılın ilk gününü İstanbul'da geçiriyorBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Erdoğan yılın ilk gününü İstanbul'da geçiriyor31.12.2013

  Gündem2008

  Dün akşam saat 21.00 sıralarında İstanbul’a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yeni yıla İstanbul’da girdi.Yeni yılın ilk gününün büyük kısmını ise Kısıklı’daki evinde geçiren ve herhangi bir resmi programı gözükmeyen Başbakan Erdoğan, saat 16.00 sıralarında evinden çıktı.Erdoğan, Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’ne geldi.
 • Gezi'ye katılan sanatçıları ihbar ettiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Gezi'ye katılan sanatçıları ihbar etti10.12.2013

  Gündem2008

  ANTALYA Devlet Senfoni Orkestrası Şefi Orhan Şallıel’in, yönetimindeki 2 sanatçıyı Gezi Parkı eylemlerinde ‘Gezi Parkı Filarmoni Orkestrası’na katıldıkları için Orkestra Müdürlüğü’ne dilekçeyle şikâyet ettiği ortaya çıktı.
 • Gezi'ye katılan sanatçıları ihbar ettiBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Gezi'ye katılan sanatçıları ihbar etti10.12.2013

  Avrupa 2013 v2

  ANTALYA Devlet Senfoni Orkestrası Şefi Orhan Şallıel’in, yönetimindeki 2 sanatçıyı Gezi Parkı eylemlerinde ‘Gezi Parkı Filarmoni Orkestrası’na katıldıkları için Orkestra Müdürlüğü’ne dilekçeyle şikâyet ettiği ortaya çıktı.
 • Ahmet HAKAN

  Çatışma'nın zirve anlarıBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Çatışma'nın zirve anları04.12.2013

  Yazarlar

 • İstanbul'da yarın bu yollar kapalı, metrobüsler ise.Başbakanlık Çalışma Ofisi -

  İstanbul'da yarın bu yollar kapalı, metrobüsler ise.15.11.2013

  Gündem2008

  35.'nci Kıtalararası Avrasya Maratonu nedeniyle 17 Kasım 2013 Pazar günü saat 06:00'dan itibaren yarış bitimine kadar kademeli olarak trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif yollar şu şekilde açıklandı:
 • Gezi’de 5 beraatBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Gezi’de 5 beraat05.11.2013

  Gündem2008

  Gezi eylemleri sırasında Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi önünde izinsiz gösteri yaptıkları ve kamu malına zarar verdikleri gerekçesiyle 9 yıla kadar hapsi istenen 5 kişi, İstanbul 28’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde dün hakim karşısına çıktı.
 • Gezi’de beraatBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  Gezi’de beraat04.11.2013

  Gündem2008

  GEZİ eylemlerinde Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi önünde çıkan olaylarda izinsiz gösteri yaptıkları ve kamu malına zarar verdikleri gerekçesiyle 9 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan 5 kişi ilk duruşmada delil yetersizliğinden beraat etti.
 • 80 dakika petrol ve SuriyeBaşbakanlık Çalışma Ofisi -

  80 dakika petrol ve Suriye31.10.2013

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani ile Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nde 80 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi.


Yazarlara göre

20
Ahmet HAKAN
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
1
Cüneyt ÜLSEVER
1
Ertuğrul ÖZKÖK
2
Fatih ALTAYLI
1
Ferai TINÇ
1
Gila BENMAYOR
1
Mehmet ARSLAN
1
Mehmet Y. YILMAZ
1
Vahap MUNYAR
1
Yalçın BAYER
3
Yılmaz ÖZDİL
1


Bölümlere göre
Amatör Sporlar
3
Anasayfa
5
Ankara
2
Avrupa 2013 v2
1
Basketbol
1
Diger
1
Diğer Sporlar
1
Dünya
8
Ekonomi
43
Eğitim
1
Futbol
9
GÜNDEM
2
Gündem
92
Gündem2008
151
Hayat
1
Magazin Hattı
2
POLİTİKA
6
Paparazzi
1
Pazar
2
Planet
9
Serdar Devrim
2
Son Dakika
15
Spor
1
Spor Basketbol
1
Spor Diğer
1
Spor Futbol
1
Teknonet
1
WEBTV
1
Yazarlar
16