Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

406  adet haber bulundu.


 • Atama kararları gece yarısı açıklandı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Atama kararları gece yarısı açıklandı08.01.2015
  GündemBazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı eski Genel Sekreteri Tuncay Engin, Denizli Vali Yardımcılığına, Akif Akgül ise Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.
 • Davutoğlu'nun katıldığı toplantıda yeni kilise kararı alındı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Davutoğlu'nun katıldığı toplantıda yeni kilise kararı alındı02.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun gayrimüslim azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle yaptığı toplantıda, Cumhuriyet tarihinde bir ilk gerçekleştirilerek Yeşilköy'de yeni bir kilise yapılmasının kararlaştırıldığı öğrenildi.
 • Berkin Elvan için yapmış - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Berkin Elvan için yapmış02.01.2015
  GündemDolmabahçe Sarayı’nın Saltanat Kapısı’ndaki nöbet kulübesine attığı 2 el bombasının patlamaması üzerine tabancayla ateş ettikten sonra kaçarken saygı nöbetindeki polislerce yakalanan Fırat Özçelik, eylemi Berkin Elvan için yaptığını söyledi.
 • 'Böcek' davasında sanık ifadeleri - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  'Böcek' davasında sanık ifadeleri01.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı sırasında çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili davada sanıklardan eski Başbakanlık Koruma Dairesi Başkanı Mehmet Yüksel, "Başbakan'ın bütün konuştuğu yerlerde böcek araması yaptık, ancak ikametlerde düzenli arama yapılmadığını soruşturma aşamasında gördük" dedi.Erdoğan'ın Yakın Koruma Müdürlüğü'nü yapan sanık Zeki Bulut da "Beyefendiye, 4 buçuk yıl hizmet ettim.Sabah erken saatte gittim, gece yarısı döndüm.Amiyane tabirle Sayın Erdoğan'ı yataktan aldım, yatağa bıraktım.En son adamdım.Çocuklarımın hangi sınıfa gittiğini unuttuğum oldu.Çocuklarımın büyüdüklerini hiç görmedim'' diyerek kendini savundu.
 • Davutoğlu azınlık temsilcileriyle buluştu - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Davutoğlu azınlık temsilcileriyle buluştu01.01.2015
  GündemAzınlık temsilcileriyle bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “İslamofobiye karşı hep beraber sesimizi yükselttiğimizde aslında sadece Müslümanlara dönük ayrımcılığa değil, bütün ayrımcılıklara karşı da sesimizi yükseltmiş oluruz” dedi.
 • Dolmabahçe saldırganı tutuklandı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Dolmabahçe saldırganı tutuklandı01.01.2015
  GündemBeşiktaş'taki Dolmabahçe Sarayı'nın Saltanat Kapısı’ndaki nöbet kulübesine el bombası atan ve el bombasının patlamamsı üzerine üzerindeki uzun namlulu silahla ateş ettikten sonra kaçarken yakalanarak etkisiz hale getirilen Fırat Ö.tutuklandı.
 • Artık 'Çankaya' yok, 'Beştepe' var. - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Artık 'Çankaya' yok, 'Beştepe' var.28.12.2014
  GündemAylardır konuşuluyordu, bugün tescillendi.Artık "Çankaya" yok, "Beştepe" var.
 • Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde silah patladı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde silah patladı03.12.2014
  GündemDolmabahçe Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde görevli bir polis, arkadaşının silahının kazayla ateş alması sonucu yaralandı.
 • VIP kulak - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  VIP kulak02.12.2014
  Gündem2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • Böcek iddianamesi kabul edildi - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Böcek iddianamesi kabul edildi30.11.2014
  GündemAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının, Başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 13 kişi hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
 • ‘Bu konuda kendisinden ders almalıyım’ - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  ‘Bu konuda kendisinden ders almalıyım’21.11.2014
  GündemABD Başkan Yardımcısı Joe Biden Türkiye'ye geldi.Biden'ı İstanbul'a getiren özel uçak akşam saat 20.30 sıralarında Atatürk Havalimanı'na indi.Biden, uçaktan indikten sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu ile kameraların karşısına geçerek bir açıklama yaptı.ABD Başkan Yardımcısı Biden'ın buradaki "En son Başbakan’ı gördüğüm zaman kendisi Dışişleri Bakanı’ydı.Kendisi bir üst kademeye geçti ama ben hala Başkan Yardımcısıyım.Bu konuda kendisinden ders almalıyım” sözleri Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu güldürdü.
 • Defterdeki denetleme ağı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Defterdeki denetleme ağı20.11.2014
  PlanetBugün Türkiye’ye gelecek olan ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın randevu defterinde Süryani, Kürt, başörtülü, eşcinsel, feminist savunucuların da aralarında bulunduğu 183 farklı sivil toplum örgütünden oluşan ‘Denge ve Denetleme Ağı’ temsilcileri de var.Biden, Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis’i telefonla arayarak “Ankara’ya ne dememi istersiniz” diye sordu.
 • Başbakan Davutoğlu, Erbil'de cuma namazı kıldı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan Davutoğlu, Erbil'de cuma namazı kıldı20.11.2014
  PlanetErbil'deki temaslarını sürdüren Başbakan Ahmet Davutoğlu, önce Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, ardından da IKBY Başkanı Mesud Barzani ile görüştü.Erbil'in en büyük camisine giderek cuma namazı kılan Davutoğlu'na halk yoğun ilgi gösterdi.Ancak Başbakan'ın korumaları olası bir saldırıya karşı her an teyakkuzdaydı.
 • Ayakkabı çıkardılar yaralı gelince çıkarmayı bıraktılar - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Ayakkabı çıkardılar yaralı gelince çıkarmayı bıraktılar14.11.2014
  GündemGEZİ Parkı eylemleri sırasında yaralıların tedavi edildiği Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Camisi’nin güvenlik görevlisi Naif Uçar, 255 kişi hakkında açılan davada tanık olarak dinlendi.
 • Gezi davasında ikinci duruşma görüldü - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Gezi davasında ikinci duruşma görüldü13.11.2014
  GündemAralarında Dolmabahçe Bezm-i Alem Camii'ne sığınan göstericilerin de bulunduğu 255 sanıklı Gezi Davası'nın ikinci duruşması bugün görüldü.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Bahçeli'den önemli açıklamalar10.11.2014
  GündemMHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.MHP liderinin açıklamalarından satırbaşları:
 • Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantı18.10.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde yaptığı toplantı sona erdi.Toplantı 10 saat 15 dakika sürdü.
 • Başbakan akil insanlarla buluşuyor - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan akil insanlarla buluşuyor16.10.2014
  GündemÇözüm süreci kapsamında önemli rol oynayan Akil İnsanlar Heyeti üyeleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 19 Ekim Pazar günü saat 12.00'de Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde gerçekleştirilecekleri toplantıda, süreçte gelinen noktayı değerlendirecek.
 • 2 günde 60 bin Suriyeli - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  2 günde 60 bin Suriyeli20.09.2014
  PlanetSuriye’den 3.5 yılda 1.5 milyona yakın göç alan Türkiye, IŞİD’in Suriye’nin kuzeyindeki Kobani’deki Kürt köylerine saldırması sonucu yeni bir göçmen akınıyla karşı karşıya kaldı.
 • Erdoğan'dan Vahdettin Köşkü’nde 1.5 saat teftiş - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Erdoğan'dan Vahdettin Köşkü’nde 1.5 saat teftiş19.09.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı’daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti.
 • Numan Kurtulmuş: Türkiye'ye sığınan Suriyeli sayısı 60 bini aştı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Numan Kurtulmuş: Türkiye'ye sığınan Suriyeli sayısı 60 bini aştı19.09.2014
  PlanetBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, bugün itibariyle Kobani'den gelerek sınırı geçen Suriyeli sayısının 45 bini aştığı şeklindeki açıklamasını güncelleyerek bu sayının son olarak 60 bini geçtiğini bildirdi.
 • Davutoğlu, Avrasya Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Davutoğlu, Avrasya Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu12.09.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3.5 saate indirecek Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun en önemli geçiş güzergahı İzmit Körfez Geçişi Köprüsü’nün son halini görmek için Dilovası’nda yapacağı incelemeyi son anda iptal etti.Başbakanı bekleyen Kocaeli’ndeki protokol üyeleri teknelerle Körfez’e açılarak köprü inşaat çalışmalarını inceledi.
 • 'Bizi oraya kamu görevlileri çağırdı' - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  'Bizi oraya kamu görevlileri çağırdı'08.09.2014
  FutbolGezi İddianamesi’nde adları geçen Çarşı grubu üyelerinin avukatı Mehmet Yıldız, gündem yaratacak bir iddiada bulundu: “Başbakanlık önünde başlayan olaylarda Çarşı Grubu üyelerini arayıp, 'Oraya gelin.Sizin semtiniz.Sizin bölgeniz.Bu şiddeti engelleyelim' diyenler kamu görevlileridir.Bunun da kayıtları var.”
 • Çarşı darbeden yargılanacak - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Çarşı darbeden yargılanacak07.09.2014
  FutbolGezi sürecinde gözaltına alınan Çarşı grubu üyelerine yönelik soruşturmada hazırlanan iddianame kabul edildi.Savcı aralarında Çarşı liderlerinin de bulunduğu 35 kişiyi Gezi’de ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçladı; haklarında müebbet istedi.
 • 35 kişi hakkında yeni 'Gezi' iddianamesi - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  35 kişi hakkında yeni 'Gezi' iddianamesi07.09.2014
  GündemGezi Parkı olaylarına ilişkin aralarında Beşiktaş Spor Kulübü taraftar grubu Çarşı'nın mensuplarının da bulunduğu 35 kişi hakkında, “Cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa02.09.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisinin Atatürk Orman Çiftliği’ndeki (AOÇ) yeni yapılan binayı kullanacağını söyledi.Türkiye Cumhuriyeti’nin 91 yıllık geleneğinde bu önemli değişiklik sonrası bugüne kadar 11 cumhurbaşkanına ev sahipliği yapan Çankaya Köşkü’nü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu ve başbakanlık bürokrasisi kullanacak.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Hollywood’un 11 Eylül’ü - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Hollywood’un 11 Eylül’ü01.09.2014
  YazarlarAkıllı telefonların hepimizin hayatına soktuğu korkunç bir gerçek var.Mahremiyeti korumak artık çok zor!
 • Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı28.08.2014
  GündemRecep Tayyip Erdoğan TBMM'de yemin ederek resmen Cumhurbaşkanlığı görevine başladı.Yemin töreni öncesi yaşanan tartışma sonrası CHP'liler TBMM Başkanı'na iç tüzük kitapçığı fırlattı.
 • Yalçın BAYER

  Çiftçi perişan! - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Çiftçi perişan!25.08.2014
  YazarlarHER yıl 1 Temmuz’da açılan Toprak Mahsulleri Ofisi bu yıl ‘kepenklerini’ açmadı.
 • Erdoğan’ı bekliyor - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Erdoğan’ı bekliyor23.08.2014
  GündemÇengelköy’de hem devlet konukevi hem de Cumhurbaşkanlığı yazlık çalışma ofisi ve aynı zamanda ikamete uygun olarak da kullanılabilecek şekilde yeniden inşa edilen tarihi Vahdettin Köşkü, 12’nci Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı bekliyor.
 • Dünden sonra yarından önce. - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Dünden sonra yarından önce.07.06.2014
  HayatGeçen yıl bu zamanlarda Gezi Parkı için başlayan eylem ülke tarihindeki en büyük protesto gösterisine dönüşmüştü.O gün orada olanlar için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
 • Buse evlendi ablası hastaneye gitti - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Buse evlendi ablası hastaneye gitti06.06.2014
  PaparazziFatih Terim'in küçük kızı Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın düğünü dün akşam yapıldı.Buse Terim'in düğünün yapılacağı saatlerde ablası Merve Terim'in de Amerikan Hastanesi'nde olduğu öğrenildi.Merve Terim'in hastanede olduğu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etmek için gittiği hastanede o sırada orada bulunan Merve ile görüşmesiyle ortaya çıktı.Hamile olan Merve Terim'in neden hastanede olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.
 • Başbakan Erdoğan Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etti - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan Erdoğan Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etti05.06.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mart'tan beri hastanede yatan tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ı, tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde ziyaret etti.
 • Dakika dakika 1 Mayıs notları - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Dakika dakika 1 Mayıs notları30.04.2014
  GündemDİSK üyeleri Şişli'deki genel merkezde toplanmaya başladı.Taksim'e çıkan tüm yollar kapatıldı.Toplu taşıma araçlarının turnikelerine bant çekildi.Beşiktaş'ta CHP otobüsünün çektirilmesine 'Kılıçdaroğlu gelirse o kullanacak' diyerek itiraz etti, ancak otobüs çekildi.Engel olmak isteyen iki kişi ise gözaltında.Saat 09:00 sıralarında ise polis müdahalesi başladı.Yaklaşık yarım saat sonra ise ikinci müdahale geldi.Beşiktaş Ortabahçe'de 11 kişi gözaltına alındı.İşte dakika dakika 1 Mayıs notları.
 • Başbakan ofiste 6,5 saat kaldı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan ofiste 6,5 saat kaldı25.04.2014
  GündemBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş’taki Başbakanlık Çalışma Ofisi’ne dün saat 18.00’de geldi.Burada Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir televizyon kanalı için röportaj verdiği öğrenilen Erdoğan, 6,5 saat kaldığı çalışma ofisinden saat 00.30’da ayrılarak Kısıklı’daki evine geçti.
 • Ofis açmazsa Twitter’a ilan verenlerin KDV’si arttırılacak - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Ofis açmazsa Twitter’a ilan verenlerin KDV’si arttırılacak15.04.2014
  EkonomiTwitter ofis açmadığı sürece Türkiye’nin uğrayacağı vergi kaybını karşılamak için yöntem geliştiriliyor.Maliye Bakanı Şimşek ofisi olmayan sosyal medya şirketlerine ilan verenlerin KDV’sinin yüzde 18’den 36’ya çı-karılabileceğini söyledi.
 • Siyasi gündem yumuşatılmalı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Siyasi gündem yumuşatılmalı11.04.2014
  EkonomiBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen TOBB, TESK, TÜRK-İŞ, MEMUR-SEN, HAK-İŞ ve TİSK heyeti, çıkışta yaptığı ortak açıklamada, seçimlerin bittiğini, siyasi gerginliğin sona erdirilmesini istedi.
 • Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydetti - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydetti10.04.2014
  GündemOkan Özçelik, Gezi eylemleri sırasında telefonla kayıttayken polisin attığı fişekle gözünden oldu.Elinde o anın görüntüsü var ama polise işlem yok.
 • Başbakan'a açık çağrı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan'a açık çağrı10.04.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde ziyaret eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na eşlik eden TESK, Türk-İş, Memur-Sen, Hak-İş ve TİSK temsilcileri, Erdoğan'a ortak bir bildiri sundu.Bildiride, 5 örgüt, Başbakan'dan "siyasi ortamın yumuşamasını" istedi.
 • Başbakanlık'ta spor zirvesi - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakanlık'ta spor zirvesi10.04.2014
  Spor DiğerBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Thomas Bach ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof.Dr.Uğur Erdener'i kabul etti.
 • Gezi Parkı raporunda ilginç ayrıntılar - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Gezi Parkı raporunda ilginç ayrıntılar09.04.2014
  GündemGezi olaylarıyla ilgili bakanlık müfetişlerinin raporu tamamlandı: "Gezi olayları bir yanlış anlamayla başladı.Sorumlusu çadır yakan zabıtalardı.Marjinaller ve çevreciler iç içe geçti.Vali Mutlu'nun olumlu mesajları tatminkar bulunmadı.Polis müdahalesinde kanuna aykırı bir işlem bulunmadı"
 • Mimar Sinan Üniversitesi'nde heyecanlı anlar - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Mimar Sinan Üniversitesi'nde heyecanlı anlar23.03.2014
  GündemMİMAR Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na sırt çantasıyla ve hızla girmeye çalışan yabancı uyruklu kişiye güvenlik görevlileri müdahale etti.Kısa süreli arbedenin ardından durdurulan ve polise teslim edilen şüphelinen Libya uyruklu olduğu anlaşıldı.
 • Sakın gözlerini açma - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Sakın gözlerini açma06.03.2014
  GündemÇengelköy’deki Vahdettin Köşkü’nün bulunduğu 50 dönümlük alan Devlet Konukevi oluyor.Daha önce bu araziden ayrılan bölümlerin geri satın alınmasıyla 70 dönüme çıkarılan alana helikopter pisti de yapılıyor.Osmanlı ve Cumhuriyet döneminde birçok devlet adamının kaldığı, yabancı devlet adamlarının ağırlandığı köşkler, Orhan Veli’nin “İstanbul’u dinliyorum gözlerim kapalı” adlı şiirini yazdığı koru içinde yer alıyor.
 • Sakın gözünü açma - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Sakın gözünü açma06.03.2014
  GündemÇengelköy’deki Vahdettin Köşkü’nün bulunduğu 50 dönümlük alan Devlet Konukevi oluyor.
 • Erdoğan, Kılıçdaroğlu Başbuğ'u aradı - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Erdoğan, Kılıçdaroğlu Başbuğ'u aradı06.03.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Silivri Cezaevi'nden çıkan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile telefonla görüştü.
 • Başbakan Erdoğan, İHH Başkanı ile görüştü - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan Erdoğan, İHH Başkanı ile görüştü07.02.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde görüştü.
 • 5’inci paket Dolmabahçe’de - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  5’inci paket Dolmabahçe’de02.02.2014
  GündemBAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın özel yetkili mahkemelerin kaldırılacağını açıklamasının ardından çalışmalarını hızlandırdığı 5’inci Demokratikleşme Paketi, Dolmabahçe’de masaya yatırıldı.
 • Başbakan, Demokratikleşme Paketi toplantısında - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakan, Demokratikleşme Paketi toplantısında01.02.2014
  GündemDolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde 'Demokratikleşme Paketi Değerlendirme' toplantısı düzenleniyor.
 • Başbakanlık'ta demokratikleşme paketi zirvesi - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Başbakanlık'ta demokratikleşme paketi zirvesi01.02.2014
  GündemDolmabahçe'de bulunan Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde 'Demokratikleşme Paketi Değerlendirme' toplantısı saat 14.30'da başladı.
 • Priz bile takılmayacak - Başbakanlık Çalışma Ofisi
  Priz bile takılmayacak26.01.2014
  GündemANKARA’nın Atatürk Orman Çiftliği arazisi içinde 150 dönüm üzerine yapımı süren yeni Başbakanlık binası, üst düzey güvenlik tedbirleriyle donatıldı.2011 Kasım-Aralık arasında Başbakanlık çalışma ofisi ve Başbakan Erdoğan’ın evinde dinleme cihazları bulunması üzerine yeni binada ‘telekulak’ için özel tedbirler alındı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Sonraki »
Son Sayfa » »