Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : Anne Cinayeti >>
810  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Anne kızın katili eşarplı enişte - Anne Cinayeti

  Anne kızın katili eşarplı enişte21.12.2014

  GÜNDEM

  Geçen hafta 63 bıçak darbesiyle öldürülen anne-kızın cinayet şüphelisi ‘enişte’ dedikleri komşuları Aydoğan Ü.çıktı.Şüpheli, tanınmamak için eve uzun hırka ve eşarpla girdiğini söyledi.
 • Kadın kıyafeti giyip öldürdüğü anne-kızın cenazesine katıldı - Anne Cinayeti

  Kadın kıyafeti giyip öldürdüğü anne-kızın cenazesine katıldı19.12.2014

  GÜNDEM

  KONYA’nın Ilgın İlçesi’nde evlerinde bıçaklanarak öldürülen 40 yaşındaki Fatma Geçitli ile 10 yaşındaki kızı Betül Geçitli’nin cinayet zanlısının, komşuları 32 yaşındaki Aydoğan Ü.olduğu saptandı.Jandarma tarafından gözaltına alınan ve suçunu itiraf ettiği belirtilen Aydoğan Ü.’nün, tanınmamak için kadın kıyafeti giyerek cinayeti işlediği, kurbanlarının cenaze törenine katıldığı ortaya çıktı.Aydoğan Ü.ifadesinde Fatma Geçitli’nin, daha önce 3’ü resmi nikahlı toplam 6 evlilik yaptığı öne sürülen eşi 36 yaşındaki G.Ü.hakkında dedikodu yaptığı için cinayeti işlediğini söyledi.
 • 2 ay önce cesedi bulunan kadın töreye kurban gitmiş - Anne Cinayeti

  2 ay önce cesedi bulunan kadın töreye kurban gitmiş15.12.2014

  GÜNDEM

  ŞANLIURFA’da 2 ay önce cesedi yol kenarında bulunan ve boğularak öldürüldüğü anlaşılan 19 yaşındaki Zahide Akgül’ün töre cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.Kurulan özel polis ekibinin araştırmasının ardından, aralarında genç kadının babasının da bulunduğu 4 kişi, şüpheli olarak gözaltına alındı.Şüpheli baba eşini terk eden kızını, bir başkasıyla gönül ilişkisi yaşadığı için öldürdüğünü belirterek, "Zahide’yi iple boğarak sevgilisi A.G.’nin evinin önüne attım" dedi.
 • Dehşet saçan eski nişanlının 3 kez müebbet hapsi istendi - Anne Cinayeti

  Dehşet saçan eski nişanlının 3 kez müebbet hapsi istendi10.12.2014

  Ege

  İZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nde bir yıl önce, kendisinden ayrılan nişanlısı 23 yaşındaki Nuray Çelik ve onun babası 59 yaşındaki Hasan Çelik'i av tüfeğiyle vurup öldürdüğü, annesi Bingül Çelik'i de öldürmeye kalkıştığı iddisıyla tutuklanan 29 yaşındaki Serdar Büberoğlu hakkında, biri ağırlaştırılmış olmak üzere üç kez ömür boyu hapis cezası istendi.
 • Andrew öldü mü öldürüldü mü - Anne Cinayeti

  Andrew öldü mü öldürüldü mü08.12.2014

  GÜNDEM

  Genç İngiliz Andrew Smyth, 4 yıl önce tatile geldiği Side’de, ormanda ölü bulundu.Savcılık ölümü ‘uyuşturucuya bağlı düşme’ olarak görüp dosyayı kapattı.Acılı aile ise, oğullarının içkisine ‘tecavüz hapı’ atılıp soyulduğu ve dövülerek öldürüldüğü yönünde kuvvetli deliller olduğu iddiasıyla, Türkiye’de adalet arıyor.
 • İngiltere’de pedofili cinayeti - Anne Cinayeti

  İngiltere’de pedofili cinayeti01.12.2014

  Avrupa

  İngiltere’nin başkenti Londra’da 77 yaşındaki emekli Mike Pleasted, onu “oğlunu taciz etmekle” suçlayan 31 yaşındaki bir anne tarafından Newham semtindeki evinde bıçaklanarak öldürüldü.
 • Ayşe ARMAN

  İsmini gizleyerek çapkınlık kitabı yazan gazeteci kim? - Anne Cinayeti

  İsmini gizleyerek çapkınlık kitabı yazan gazeteci kim?30.11.2014

  YAZARLAR

 • Ayşe ARMAN

  Erkekler hödüktür oğlum, sen olma! - Anne Cinayeti

  Erkekler hödüktür oğlum, sen olma!29.11.2014

  YAZARLAR

  Ünlü gazeteci, ‘Kerem Bengi’ müstear ismiyle ‘Çapkın Günlük’ü yazdı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadın ve Adalet toplantısında konuştu - Anne Cinayeti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadın ve Adalet toplantısında konuştu24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da düzenlenen KADEM 1.Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'ne katıldı.
 • 'ÖREN BAYAN' cinayetinde iddianame tamam - Anne Cinayeti

  'ÖREN BAYAN' cinayetinde iddianame tamam19.11.2014

  GÜNDEM

  ÖREN Bayan İpliklerinin eski sahibi Jak Karako ile eşi Georgia Karako’yu, İstanbul Ortaköy’deki villalarında bıçaklayarak öldürdükten sonra evlerinden hırsızlık yapan Özbekistan uyruklu Farkhodjon Yusufov ile eşi Gulbakar Yusufova hakkındaki iddianame tamamlandı.Gulbakar Yusufova, kıskanç olduğunu söylediği tıp fakültesi mezunu 7 yıllık eşinin cinayeti işlediğini anlattı.Önümüzdeki günlerde İstanbul 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak olan Özbek çift için, adam öldürmek suçundan ’ağırlaştırılmış ömürboyu’, hırsızlık suçundan da 7 yıla kadar hapis cezası istendi.
 • Adanalı şarkıcı ifade değiştirdi - Anne Cinayeti

  Adanalı şarkıcı ifade değiştirdi12.11.2014

  Avrupa

  ADANA’da 23 yaşındaki Bilal Ayyıldız’ın evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan ve ilk sorgusunda cinayeti itiraf eden şarkıcı 37 yaşındaki A.K, ifade değiştirip, bıçağı 14 yaşındaki oğlu S.A.’nın kullandığını öne sürdü.A.K, "Oğlum bıçakladı, ama O daha çok küçük, cezaevinde yatamaz" diyerek suçu üstlendiğini iddia etti.
 • “Yamyam” katil şizofrenmiş - Anne Cinayeti

  “Yamyam” katil şizofrenmiş10.11.2014

  Avrupa

  İngiltere’nin Galler bölgesindeki Caerpilly kentinde bir barda tanışıp otel odasına davet ettiği 22 yaşındaki satış görevlisi Cerys Yemm’in “gözlerini ve yüzünün bir kısmını yerken” yakalanan ve polis tarafından şok tabancası ile vurulunca kalp krizi geçirip ölen 34 yaşındaki Matthew Williams’ın paranoid şizofreni hastası olduğu ortaya çıktı.
 • Ömür GEDİK

  İngiliz’i dava ediyoruz - Anne Cinayeti

  İngiliz’i dava ediyoruz03.11.2014

  YAZARLAR

  Sadist bir İngiliz, Bodrum’da 12 yıllık köpeğini sokak ortasında döve döve öldürdü.
 • Dünya tarihini değiştiren.çözülemeyen cinayetler - Anne Cinayeti

  Dünya tarihini değiştiren.çözülemeyen cinayetler03.11.2014

  Hayat

  Zaman zaman filmlere de konu alan, okudukça tüyler ürperten cinayetler vardır.Öyle ki bazılar aradan bir asır geçmesine rağmen hala konuşulur.İşte dünya tarihinde sır perdesi hala aralanamayan o cinayetler.
 • Oğlumu öldürenlerin yüzüne bakacağım - Anne Cinayeti

  Oğlumu öldürenlerin yüzüne bakacağım28.10.2014

  Avrupa

  Tahir Özbek’i öldüren ‘Cehennem Melekleri’ çetesinin 11 üyesi, 11 ay sonra hakim karşısına çıkıyor.Duruşma için Türkiye’den Berlin’e gelen Tahir’in annesi Semiha Özbek, “Oğlumun canına kı­yanların gözlerinin içine bakacağım.Anneleri aklına gelsin” dedi.
 • Pompalı ile boşanma cinayeti - Anne Cinayeti

  Pompalı ile boşanma cinayeti27.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara'da 23 yaşındaki Tuğba Demir, ayrılmak üzere olduğu eşi Tamer Demir (30) tarafından bir parkta pompalı tüfekle feci şekilde öldürüldü.
 • SMS ile gelen

  SMS ile gelen "öldür emri"24.10.2014

  Avrupa

  ABD'de yaşayan 15 yaşında bir kız, sevgilisinden aldığı mesaj ile ailesini öldürmeye kalktı.
 • Cem Garipoğlu toprağa verildi - Anne Cinayeti

  Cem Garipoğlu toprağa verildi10.10.2014

  Gündem2008

  Türkiye'nin kanını donduran Münevver Karabulut cinayetini işleyen Cem Garipoğlu, 1849 gün sonra tek başına kaldığı cezaevindeki koğuşunda canına kıydı.Türkiye yıllarca bu cinayeti konuştu.Cinayetin sırrını mahkeme bile çözemedi.24 yıl hapis cezasına çarptırılan Cem Garipoğlu'nun hayat hikayesi Şakirin Camii'ndeki musalla taşında son buldu.Anne, baba ve abisi cemaatin en arkasında yan yana saf tuttu.
 • Erol Sander’le İSTANBUL’DA KATİL AVINDA - Anne Cinayeti

  Erol Sander’le İSTANBUL’DA KATİL AVINDA10.10.2014

  Avrupa

  Alman televizyon kanalı ARD’de yayınlanan Cinayet Masası İstanbul dizisinin yıldızı Erol Sander’le Boğaz’da bir cinayeti aydınlatma peşinde.
 • Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı - Anne Cinayeti

  Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı10.10.2014

  Gündem2008

  BEŞİKTAŞ Bingül Erdem Lisesi öğrencisi, 17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009’da Bahçeşehir’deki villalarında başını gövdesinden ayırarak öldüren 23 yaşındaki Cem Garipoğlu, 24 yıllık hapis cezasını çektiği Silivri 5 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi’ndeki koğuşunda dün sabah ölü bulundu.Başına geçirdiği naylon poşet ile yaşamına son veren Cem Garipoğlu 1849 gündür cezaevinde bulunuyordu.Cem’in önceki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir saat birarada kaldığı, görüş sonrası iki tarafında moralinin bozuk olduğu bildirildi.Cem Garipoğlu cezaevinde yaptığı son ropörtajda, “Kamuoyu baskısı nedeniyle en üst sınırdan hapse mahkûm edildim.Bana verilen en büyük ceza aslında vicdanım.Ömür boyu yaşayacağım bunu” demişti.
 • Kartonpiyercinin ailesi dava açtı - Anne Cinayeti

  Kartonpiyercinin ailesi dava açtı01.10.2014

  Ekonomi

  TORUN Center inşaatında meydana gelen asansör kazasında hayatını kaybeden kartonpiyer işçisi Murat Usta’nın ailesi, 820 bin TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtı.
 • Polis, 9 yıl önce işlenen cinayeti aydınlattı - Anne Cinayeti

  Polis, 9 yıl önce işlenen cinayeti aydınlattı21.09.2014

  Gündem2008

  Kayseri'de, 9 yıl önce cesedi bulunan kadının, fuhşa zorlandığı ve bıçaklandıktan sonra kuyuya atılıp öldürüldüğü, zanlının ise başka bir suçtan cezaevinde olduğu tespit edildi.
 • Fuhuş yapmak istemeyen eşini bıçaklayıp canlı canlı kuyuya atmış - Anne Cinayeti

  Fuhuş yapmak istemeyen eşini bıçaklayıp canlı canlı kuyuya atmış21.09.2014

  Avrupa

  KAYSERİ’de polisin 9 yıl sonra aydınlattığı kuyu cinayetiyle ilgili sır perdesi aralandı.H.A.'nın kendisini fuhuşa zorlayan eşi 44 yaşındaki Metin Karaman tarafından önce bıçaklanıp yaralandığı, sonra canlı canlı 8 metre derinlikteki kuyuya atıldığı ortaya çıktı.
 • ABD'li eşini öldüren modacıdan şok ifadeler - Anne Cinayeti

  ABD'li eşini öldüren modacıdan şok ifadeler10.09.2014

  Gündem2008

  MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde geçen Nisan ayında ABD’li ekonomi uzmanı eşi 39 yaşındaki Easter Giovanna Parker S.’yi 7 bıçak darbesi ve boynunu kırıp öldüren 37 yaşındaki modacı ve kuaför İhsan Bora S.bugün ilk kez çıktığı hakim karşısında tartıştığı eşini kendisini hamileliğinde bile evlenmeden önce birlikte olduğu kişilerle aldatmaya devam ettiği için öldürdüğünü ileri sürdü.
 • Amerikalı eşini öldüren modacıdan şok ifadeler - Anne Cinayeti

  Amerikalı eşini öldüren modacıdan şok ifadeler10.09.2014

  Avrupa

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde geçen Nisan ayında ABD'li ekonomi uzmanı eşi 39 yaşındaki Easter Giovanna Parker S.'yi 7 bıçak darbesi ve boynunu kırıp öldüren 37 yaşındaki modacı ve kuaför İhsan Bora S.bugün ilk kez çıktığı hakim karşısında tartıştığı eşini kendisini hamileliğinde bile evlenmeden önce birlikte olduğu kişilerle aldatmaya devam ettiği için öldürdüğünü ileri sürdü.
 • Erkekler bıçaklarken.kadınlar zehirliyor - Anne Cinayeti

  Erkekler bıçaklarken.kadınlar zehirliyor30.08.2014

  Keyif

  ‘Cinayet Sohbetleri’ Doğan Kitap etiketiyle önümüzdeki hafta çıkacak.Kitabın yazarlarından Mesut Demirbilek ile buluştuk.Annesini kesip kurban bayramında komşulara dağıtan adamın kan donduran hikâyesini dinledik, ‘katil erkek’ ve ‘katil kadın’ arasındaki farkları konuştuk.
 • Kocasını öldürüp başka bir katille evlenmiş! - Anne Cinayeti

  Kocasını öldürüp başka bir katille evlenmiş!25.08.2014

  Avrupa

  ABD’nin Wyoming eyaletinde 75 yaşındaki büyük anne Alice Uden 40 yıl önce kocası Ronald Hotz’u uyurken av tüfeği ile öldürüp cesedini terk edilmiş bir maden ocağına sakladığı gerekçesi ile ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
 • Birlikte yaşadığı Özbek kadını yaraladı, kızını öldürdü - Anne Cinayeti

  Birlikte yaşadığı Özbek kadını yaraladı, kızını öldürdü24.08.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’da 51 yaşındaki Ayhan A., birlikte yaşadığı Özbekistan uyruklu 37 yaşındaki Nazire Aşuralevia’yı bıçakla ağır yaraladı, kızı 14 yaşındaki Dila Aşuralevia’yı öldürdü.
 • Cinayet villasından vahşetin izi ellerinde - Anne Cinayeti

  Cinayet villasından vahşetin izi ellerinde23.08.2014

  Gündem2008

  Ören Bayan ipliklerinin eski sahiplerinden Jak ve eşi Georgia Karako’nun öldürülmesiyle ilgili sır perdesi, Özbekistanlı hizmetçilerin Kumkapı’da yakalanmasıyla aralandı.Çift geceyi cesetlerle geçirdi, ocağın gazını açtı, eşyalarını doldurdukları 7 bavulla taksiye binip kaçtı.
 • Dekolte cinayetinde şok iddialar - Anne Cinayeti

  Dekolte cinayetinde şok iddialar19.08.2014

  Gündem2008

  ADANA’da, 26 yaşındaki Efraim Türkmen ile kardeşi 19 yaşındaki Muhittin Türkmen’i tabancayla öldürdüğü iddiasıyla aranan 23 yaşındaki Tugay Çelik, kardeşi 21 yaşındaki Gürbüz Çelik, amcalarının oğlu 31 yaşındaki Necmettin Çelik ile 2 akrabaları gözaltına alındı.Katil zanlısı Tugay Çelik’in annesi Safire Çelik, "Efraim Türkmen, oğlum Tugay’ın yanına giderek, ’Senin karınla 3 kez ilişkiye girdim, 4’üncü kez evine gittiğimde yakalandım.Artık karını boşa ben alacağım’ demiş.Olay bu yüzden meydana gelmiş.Oğlum namusunu temizledi." dedi.
 • Yavru kedileri böyle öldürdü - Anne Cinayeti

  Yavru kedileri böyle öldürdü11.08.2014

  Gündem2008

  Kedi ve köpeklere musallat olan, onlara işkence yapan esrarengiz kişi önceki gece 2 yavru kediyi acımasızca tekmeleyerek, başlarını ezerek öldürdü.Görenin kanını donduran hayvan katliamı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.
 • Suriyeli genç kız töre kurbanı oldu - Anne Cinayeti

  Suriyeli genç kız töre kurbanı oldu07.08.2014

  Gündem2008

  ŞANLIURFA’da, geçen çarşamba günü boş arazide cesedi bulunan ve yakınlarının altınlarını gasp eden kişiler tarafından öldürüldüğünü iddia ettiği Suriyeli 18 yaşındaki Luma Ahmed’in, evden kaçtığı gerekçesiyle aile meclisinin kararıyla öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • Sevgili cinayeti - Anne Cinayeti

  Sevgili cinayeti30.07.2014

  Gündem2008

  ANTALYA’da salı günü sabaha karşı kalbinden bıçaklanarak ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede kurtarılamayan 22 yaşındaki Semih A’nı, tartıştığı sevgilisi Selma Y.tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • İntikam ateşi - Anne Cinayeti

  İntikam ateşi02.07.2014

  Planet

  Kaçırılan üç Yahudi gencin ölüsünün bulunmasından iki gün sonra bu defa 17 yaşındaki Filistinli bir çocuk kaçırılarak öldürüldü.Filistin yönetimi, olaydan Yahudi yerleşimcileri sorumlu tuttu.Çatışma çıktı.İsrail Başbakanı Netanyahu, “Kimse kendi elleriyle hukuk aramaya kalmasın” diye sert çıktı.
 • Anne ve kızını kim öldürdü ? - Anne Cinayeti

  Anne ve kızını kim öldürdü ?20.06.2014

  Avrupa

  ALMANYA'nın Bergisch Gladbach kentinde anne ve kızı yaşadıkları evde öldürüldü.
 • Tecavüzcüyü 23 bıçak darbesiyle öldürdü - Anne Cinayeti

  Tecavüzcüyü 23 bıçak darbesiyle öldürdü19.06.2014

  Avrupa

  17 yaşındaki Lübnanlı, ablasına tecavüz eden zanlıyı babası ve bir arkadaşının yardımıyla parkta önce dövdü, ardından 23 bıçak darbesiyle öldürdü.Üç zanlı adam öldürmekten tutuklandı.
 • LYS dönüşü baba dehşeti - Anne Cinayeti

  LYS dönüşü baba dehşeti15.06.2014

  Gündem2008

  ESENLER’de bir süredir maddi sıkıntıları bulunan kahveci Recep Genç, eşi Teyyibe ve 14 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü, daha sonra da intihara teşebbüs etti.
 • LYS dönüşü baba dehşeti - Anne Cinayeti

  LYS dönüşü baba dehşeti15.06.2014

  Eğitim

  Esenler’de bir süredir maddi sıkıntıları bulunan kahveci Recep Genç, eşi Teyyibe ve 14 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldürdü, daha sonra da intihara teşebbüs etti.
 • Soma’nın yetimleri namusumuz - Anne Cinayeti

  Soma’nın yetimleri namusumuz20.05.2014

  Gündem2008

  Bugün matem günümüz.Söylenecek her söz yaşadığımız bu acı hakikat karşısında aciz kalır.Aziz şehitlerimiz ülkenin vicdan sahibi bütün güzel insanları adına, insanlık adına aziz ruhlarınızdan af diliyorum.Hakkınızı bize helal ediniz.Allah’ın ve yüce milletimin önünde söz veriyorum ki geride bıraktığınız yetimlerinizin, gözü yaşlı eşlerinizin, gözü yaşlı anne ve babalarınızın haklarını her ne pahasına olursa olsun sonuna kadar aramak bizim namus borcumuzdur.
 • Türk baba oğlu için açlık grevinde - Anne Cinayeti

  Türk baba oğlu için açlık grevinde11.05.2014

  Avrupa

  DANİMARKA'nın Taastrup şehri istasyonunda geçen yılın ekim ayında işlenin cinayete ortak olduğu gerekçesiyle 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Hikmet Şahbaz'ın babası Ali Rıza Şahbaz, oğluna haksız yere 10 yıl hapis cezası verildiğini öne sürerek açlık grevine başladı.
 • Kamera kayıp - Anne Cinayeti

  Kamera kayıp08.05.2014

  Gündem2008

  Aliağa’da annelerini 24 yerinden bıçaklayarak öldürüp Türkiye’yi sarsan iki genç kız kardeşin teyzeleri, üçüncü duruşma öncesi Hürriyet’e konuştu: “Ablamın eve kurduğu kamera ve diğer delilleri yok ettiler.”
 • 121 kadın 25 erkek 13 çocuk öldürüldü - Anne Cinayeti

  121 kadın 25 erkek 13 çocuk öldürüldü06.05.2014

  Avrupa

  Fransa İçişleri Bakanlığı, geçen yıl 121 kadın, 25 erkek ve 13 çocuğun aile fertleri tarafından öldürüldüğünü açıkladı.
 • Anne katili ifade veremedi - Anne Cinayeti

  Anne katili ifade veremedi06.05.2014

  Avrupa

  Hamburglu sosyal pedagog Hülya Arslan, kadına yönelik şiddete karşı mücadele eden biriydi.Ama kendisi erkek şiddetinin kurbanı oldu.Psikolojik sorunlu oğlu, gözaltında.
 • Oğluna, ‘Anneni tatile götürüyorum’ dedi ama. - Anne Cinayeti

  Oğluna, ‘Anneni tatile götürüyorum’ dedi ama.03.05.2014

  Avrupa

  Kenan Öner’in hayatı, başından itibaren ailesi için muammaydı.Hangi fakültede okuduğu, Fransa yılları, İstanbul’da ne yaptığı… Cinayetlerini, yalanlarla ördüğü duvarların arkasında işliyordu.Polis, ortadan kaybettiği karısı Canan’ı bulsaydı, Kenan’ın anne-babası şimdi hayattaydı.
 • ABD'de öldürülen Türk öğrenci için yürüyüş - Anne Cinayeti

  ABD'de öldürülen Türk öğrenci için yürüyüş02.05.2014

  Avrupa

  ABD'de öldürülen Türk öğrenci Diren Dede için Almanya'nın Hamburg kentinde yürüyüş düzenlendi.
 • Gizem'in katilinin annesi: Oğlum artık benim için ölü - Anne Cinayeti

  Gizem'in katilinin annesi: Oğlum artık benim için ölü01.05.2014

  Gündem2008

  ADANA’da 6 yaşındaki Gizem Akdeniz’i kaçırıp, öldürdüğü iddiası ile tutuklanan katil zanlısı 25 yaşındaki Süleyman Akdeniz’in annesi Ayşe Akdeniz’in yakınlarına, "O artık benim için öldü.8 oğlum vardı, şimdi 7 tane kaldı" dediği ileri sürüldü.
 • Ablası evlenmedi diye Gizem’i katletti - Anne Cinayeti

  Ablası evlenmedi diye Gizem’i katletti29.04.2014

  Gündem2008

  Türkiye, Pamir ve Mert için ağlarken iki acı çocuk haberi daha geldi.Manisa’da 4 gündür aranan Umut’un cansız bedeni kuyuda bulundu.Adana’da pazar günü kaybolan Gizem’se vahşice katledildi.6 yaşındaki Gizem’in cinayet şüphelisi ailenin yakını.Cinayet nedeni ise: “Ablası benimle evlenmedi.”
 • Minik Gizem'den acı haber geldi - Anne Cinayeti

  Minik Gizem'den acı haber geldi28.04.2014

  Gündem2008

  ADANA’da geçen pazar günü ortadan kaybolan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz’in sabaha karşı cesedi bulundu.Minik Gizem’in bıçakla işkence edildikten sonra, boğularak öldürüldüğü, cesedinin de yakıldığı belirlendi.Cinayeti minik Gizem’in ablasıyla evlenmesine izin verilmeyen akrabaları 20 yaşındaki S.A.’nın intikam için işlediği belirlendi.S.A.’nın şüphe çekmemek için aileyle birlikte arama çalışmalarına da katıldığı ortaya çıktı.S.A yoğun güvenlik önlemiyle Adli Tıp'a getirildi.Zanlının savunması için yapılan talebi 41 avukatın reddettiği öğrenildi.Zanlının korkunç ifadeleri ise kan dondurdu.
 • '20 yıl büyük ceza çektim' - Anne Cinayeti

  '20 yıl büyük ceza çektim'28.04.2014

  Gündem2008

  Zonguldak'ta, 3.5 ay önce eve alkollü gelerek kendisine şiddet uygulayan eşi 38 yaşındaki M.E.’yi 4 çocuğunun gözü önünde boğarak öldüren ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 35 yaşındaki A.E., yaşadıklarını DHA’ya anlattı.
 • O dava başladı - Anne Cinayeti

  O dava başladı27.04.2014

  Ege

  İZMİR’in Kemalpaşa İlçesi’nde, kendisinden ayrılan nişanlısı 23 yaşındaki Nuray Çelik ile babası 59 yaşındaki Hasan Çelik’i, evlerinin balkonunda av tüfeğiyle vurup öldürdüğü, annesi Bingül Çelik’i de öldürmeye kalkıştığı iddiasıyla tutuklanan 29 yaşındaki Serdar Büberoğlu hakkında ’tasarlayarak, canavarca hisle iki insanı öldürme ve öldürmeye teşebbüs’ suçlarından üç kez ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istemiyle açılan davaya başlandı.İZMİR’in İZMİR’in Kemalpaşa İlçesi’nde, kendisinden ayrılan nişanlısı 23 yaşındaki Nuray Çelik ile babası 59 yaşındaki Hasan Çelik’i, evlerinin balkonunda av tüfeğiyle vurup öldürdüğü, annesi Bingül Çelik’i de öldürmeye kalkıştığı iddiasıyla tutuklanan 29 yaşındaki Serdar Büberoğlu hakkında ’tasarlayarak, canavarca hisle iki insanı öldürme ve öldürmeye teşebbüs’ suçlarından üç kez ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istemiyle açılan davaya başlandı.

Yıllara göre
2014
70
2013
52
2012
55
2011
61
2010
74
2009
99
2008
71
2007
91
2006
51
2005
38
2004
33
2003
16
2002
16
2001
24
2000
17
1999
21
1998
16
1997
5


Yazarlara göre

39
Ahmet HAKAN
1
Ali Atıf BİR
1
Aylin Anne
1
Ayşe ARMAN
18
Cengiz ÇANDAR
2
Cüneyt ÜLSEVER
1
Deniz SİPAHİ
1
Doğan HIZLAN
1
Ebru ÇAPA
1
Enis BERBEROĞLU
2
Ertuğrul ÖZKÖK
2
Eyüp CAN
1
Fatih ÇEKİRGE
2
Güzin Abla
2
Hakan TARTAN
1
Kurthan FİŞEK
1
Melis ALPHAN
2
Nihat HATİPOĞLU
1
Oktay EKŞİ
1
Onur BAŞTÜRK
1
Rahmi TURAN
1
Rauf TAMER
1
Serdar TURGUT
1
Sevil ATASOY
12
Soner YALÇIN
2
Tufan TÜRENÇ
1
Yalçın BAYER
2
Yalçın DOĞAN
2
Yener SÜSOY
1
Yeşim Çobankent
1
Yorgo KIRBAKİ
2
Yılmaz ÖZDİL
1
Zeynep ATİKKAN
2
Ömür GEDİK
3


Bölümlere göre
AKDENİZ
2
Anasayfa
21
Avrupa
20
Avrupa 2013 v2
1
Bilim
2
Cuma
3
Cumartesi
3
Dünya
49
DİĞER HABERLER
29
Ege
20
Ege Anasayfa
3
Ekonomi
2
Eğitim
2
GÜNDEM
7
Gündem
330
Gündem2008
110
Hayat
1
Kadın
5
Kelebek
4
Keyif
2
Keyif_
1
Kültür Sanat
5
Magazin
3
Magazin Hattı
2
Magazin Televizyon
1
Magazin Yazarlar
5
POLİTİKA
6
Pasaj
1
Pazar
17
Planet
21
SAĞLIK
1
Sağlık
3
Serdar Devrim
5
Seyahat
1
Son Dakika
10
WEBTV
1
YAZARLAR
3
Yazarlar
78

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa