Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : Anadolu Sağlık Meslek Liseleri >>
251  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Aile kavgasında çocuk taraf olmasınAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Aile kavgasında çocuk taraf olmasın13.10.2014

  Eğitim

  Anne-babanın, çocuğun yanında kavga etmesi onda suçluluk duygusu, başarısızlık, kaygı, güvensizlik gibi kalıcı etkiler yaratıyor.Uzmanlara göre yapılması gereken en iyi şey, çocuklara huzurlu bir ortam sağlamak.
 • Torbalı eğitim üssü olduAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Torbalı eğitim üssü oldu17.09.2014

  Ege

  ESKİ fabrika binalarının dönüştürülmesiyle yapılan yeni özel okullar sayesinde İzmir'in Torbalı İlçesi adeta eğitim üssü oldu.2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'yla birlikte beş özel okul kapılarını açtı.
 • Yeni eğitim yılının yenilikleriAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Yeni eğitim yılının yenilikleri14.09.2014

  Eğitim

  Üç aylık yaz tatilinin ardından bugün 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen ders başı yaptı.Yeni eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı birçok yenilik yaptı.
 • Liselerde daha az ders, daha çok araAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Liselerde daha az ders, daha çok ara12.09.2014

  Gündem2008

  Liselerde performans ödevleri kaldırıldı, teneffüslerin 10, öğle aralarının ise 45 dakika olmasına karar verildi.
 • Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftası başlayacakAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftası başlayacak12.09.2014

  Eğitim

  Liselerin hazırlık, 9’uncu sınıflarındaki açık kontenjanlara, eylül ayı sonuna kadar puan üstünlüğü esasına göre nakil ve geçişler bakanlıkça yapılacak.Böylece taban puan uygulaması kaldırıldı.Yazılı sınavlardan sonra başarısız öğrenciler için yapılan sınav tekrarı, dönem sonlarında yapılacak ek bir sınava dönüştürüldü.Ortaöğretim kurumlarında dersler arası dinlenme süresi 10 dakikadan az olamayacak.Seçmeli bir ders, 10 öğrenciyle açılabilecek.Ders seçimi mayıs ayının ikinci haftasından ders kesimine kadar yapılabilecek.
 • İlk ders zili 15 Eylül'de çalacakAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  İlk ders zili 15 Eylül'de çalacak08.09.2014

  Gündem2008

  Üç aylık yaz tatili ardından 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen için yeni eğitim öğretim yılı 15 Eylül Pazartesi başlayacak.
 • 16 milyon öğrenci pazartesi ders başı yapacakAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  16 milyon öğrenci pazartesi ders başı yapacak08.09.2014

  Eğitim

  Üç aylık yaz tatili ardından 16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen için yeni eğitim öğretim yılı 15 Eylül Pazartesi başlayacak.
 • Mesleki eğitimde

  Mesleki eğitimde "uzman okul" modeli25.08.2014

  Ege

  MİLLİ Eğitim Bakanlığı, endüstri, ticaret, kız, sağlık gibi çeşitli adlar altında eğitim veren tüm meslek liselerini "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" adını vererek sadeleştirmeye giderken, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de Türkiye'ye örnek olacak bir proje geliştirdi.
 • Mesleki eğitimde,

  Mesleki eğitimde, "uzman okul" modeli25.08.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı, endüstri, ticaret, kız, sağlık gibi çeşitli adlar altında eğitim veren tüm meslek liselerini "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" adını vererek sadeleştirmeye giderken, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de yeni bir proje geliştirdi.Çalışmayla meslek liselerinin uzmanlaştırılmasını hedeflediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Melih Ağzıbüyük, "Meslek liselerimiz bulundukları ilçenin özelliklerine, alt yapılarına göre hizmet, imalat, endüstriyel- otomasyon, sağlık gibi alanlarda uzmanlaşacak.Bu proje Türkiye’de ilk olacak" dedi.
 • Gelecek meslek liselerindeAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Gelecek meslek liselerinde23.08.2014

  Ege

  BATI Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, 12 yıllık kesintisiz eğitim sisteminde öğrencilerin üniversiteye yönlendirildiğini, kazanamayanların işsiz kalarak psikolojik bunalıma girdiğini söyledi.Gürbüz, BASEK öğrencilerinin üniversiteyi kazanamasalar da meslek sahibi olarak mezun olduklarını ve rahatlıkla iş bularak çalışma hayatına atıldıklarını belirtti.
 • Öğrenciler okul kodu mağduruAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Öğrenciler okul kodu mağduru11.08.2014

  Eğitim

  Savaştepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden (ASML) bu yıl mezun olan 19 öğrenci, üniversite tercihlerinde okul tür kodunun yanlış girilmesi nedeniyle çifte mağduriyet yaşadığını ileri sürdü.
 • “Türkiye’nin geleceği meslek liselerinde”Anadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  “Türkiye’nin geleceği meslek liselerinde”07.08.2014

  Eğitim

  Batı Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, 12 yıllık kesintisiz eğitim sisteminde öğrencilerin, lise eğitiminden sonra üniversiteye yönlendirildiğini fakat üniversiteyi kazanamayanların işsiz kalarak psikolojik bunalıma girdiklerini söyledi.
 • ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktıAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı30.07.2014

  Gündem2008

  ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını söyledi.
 • Mesleki ve teknik liseleri seçerken dikkat edinAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Mesleki ve teknik liseleri seçerken dikkat edin30.07.2014

  Eğitim

  TEOG tercih listelerinde mesleki ve teknik Anadolu liselerine yer verecekseniz, seçeceğiniz okuldaki bölümleri ve bölümlere geçişte özel başvuru şartı olup olmadığını araştırmanız gerekiyor.Aksi halde 10’uncu sınıfa başka bir okulda devam etmek zorunda kalabilirsiniz.
 • ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktıAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı30.07.2014

  Eğitim

  Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını iddia etti.
 • Sağlık meslek liselerinde yeni bölümler açılacakAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Sağlık meslek liselerinde yeni bölümler açılacak21.07.2014

  Eğitim

  Yeni eğitim öğretim yılında sağlık meslek liselerine hemşire, ebe ve sağlık hizmetleri yardımcılığı bölümleri açılacak.Aydın’ın Söke İlçesi’ndeki Fatma Tüzzehra Orhun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, yeni eğitim yılında 104 öğrenci alacak.
 • MEB liselerde kapasiteyi arttıracakAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  MEB liselerde kapasiteyi arttıracak15.07.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), mevcut okul ve dersliklerinin kapasitelerinin en üst seviyede öğrenci yerleştirilecek şekilde planlamasını istedi.Buna göre fen, sosyal bilimler , güzel sanatları ve spor liseleri ile Anadolu sağlık meslek liselerinde bir şubeye alınacak öğrenci sayısı en fazla 30, diğer okullarda ise 34, öğrenci sayısının çok fazla, derslik sayısının yetersiz olduğu durumlarda ise eğitim ortamı uygun olması kaydıyla bir şubedeki öğrenci sayısı en fazla 40 olabilecek.
 • Başarılı öğrencilere bursAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Başarılı öğrencilere burs16.06.2014

  Eğitim

  Batı Anadolu Sağlık Eğitim Kurumları (BASEK) Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Özer Gürbüz, TEOG sınav sonuçlarına göre BASEK’i tercih eden öğrencilere yıllık 5 bin TL’ye kadar burs vereceklerini söyledi.
 • Liseye 25+1 modeliAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Liseye 25+1 modeli07.05.2014

  Gündem2008

  TEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan merkezi sınavların sonuçları ile liselere giriş tercih taslağının ayrıntıları belli olmaya başladı.
 • Liseye 25+1 modeliAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Liseye 25+1 modeli07.05.2014

  Eğitim

  TEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan merkezi sınavların sonuçları ile liselere giriş tercih taslağının ayrıntıları belli olmaya başladı.
 • 22 okul türü Anadolu lisesi olduAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  22 okul türü Anadolu lisesi oldu02.05.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), mesleki ve teknik ortaöğretim sisteminin yeniden yapılanmasına ilişkin çalışmalar kapsamında, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren okul sayısını 2'ye düşürdü.
 • Beden öğretmenlerinden protestoAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Beden öğretmenlerinden protesto11.02.2014

  Eğitim

  Adana’da beden eğitimi öğretmenleri, 2013-2014 eğitim öğretim döneminin 2’nci yarısında meslek liselerinin 10 ve 11’inci sınıflarında beden eğitim dersinin kaldırılmasını, kentin işlek caddelerinden birine file çekip voleybol oynayarak protesto etti.
 • İş beğenmeyen piyango peşindeAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  İş beğenmeyen piyango peşinde13.12.2013

  Ekonomi

  TOBB, 913 meslek kursunu ‘talep olmadığı’ için kapattı.
 • MEB’in ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyonluk destekAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  MEB’in ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyonluk destek29.11.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2013 yılı ek bütçesinden Bursa’ya 65 milyon liralık pay verildi.Kaynakla Bursa’daki çeşitli okullara 2015 yılı sonuna kadar 192 derslik kazandırılması öngörülüyor.
 • Etüt merkezlerine velilerden destekAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Etüt merkezlerine velilerden destek28.11.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın “Etüt merkezlerinde bir üst eğitim kurumunun sınavına hazırlama kursları verilemeyecek” sözleri velilerin tepkisine sebep oldu.
 • Sağlıkçılara şokAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Sağlıkçılara şok13.11.2013

  Gündem2008

  Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’ne kayıt yaptıran birçok öğrenci, okullar kontenjanından fazla kayıt aldığı için e-okul sisteminde görünmüyor.
 • Sağlıkçılara şokAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Sağlıkçılara şok13.11.2013

  Eğitim 2013 v2

  Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’ne kayıt yaptıran birçok öğrenci, okullar kontenjanından fazla kayıt aldığı için e-okul sisteminde görünmüyor.
 • Yüzlerce sağlık meslek lisesi öğrencisi mağdurAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Yüzlerce sağlık meslek lisesi öğrencisi mağdur12.11.2013

  Eğitim 2013 v2

  İstanbul’da, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldığından habersiz olan veliler, çocuklarını özel sağlık meslek liselerine kaydettirince yüzlerce öğrenci mağdur oldu.
 • MEB'e bağlı 3 bin 640 dershane varAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  MEB'e bağlı 3 bin 640 dershane var11.11.2013

  Eğitim 2013 v2

  Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki dershane sayısı 6 Kasım 2013 tarihi itibariyle 3 bin 640 olarak belirlendi.
 • Başbakan Erdoğan, Van'da konuştuAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Başbakan Erdoğan, Van'da konuştu25.10.2013

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van'da konuştu.Erdoğan, Van'a 2 günde 1,5 milyar liralık yatırımı kazandırmış olacaklarını söyledi.
 • Gençliğin derdi iş ve eğitimAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Gençliğin derdi iş ve eğitim09.10.2013

  Gündem2008

  Ürdün’de 10 çocuklu bir aileden gelen 15 yaşından itibaren gönüllü olarak gençlik üzerine çalışan Ahmad Alhendawi, 1 Ocak’tan itibaren Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin ilk Gençlik Temsilcisi.
 • 4x1 eğitimAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  4x1 eğitim16.09.2013

  Ege

  HER yıl olduğu gibi 2013-2014 öğretim yılı da plansızlıkların, zamanında yapılmayan işlerin yarattığı olumsuzluklarla başladı.
 • Evli öğrenciye açık lise mecburiAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Evli öğrenciye açık lise mecburi08.09.2013

  Eğitim

  Yeni ortaöğretim yönetmeliğiyle ders süreleri 45 dakikadan 40 dakikaya, mazaretsiz devamsızlık hakkı 10 güne düştü.Yönetmeliğin ilkeler kısmındaki ifadeler de değişti.Yeni yönetmelikle birlikte evlenen öğrencinin açık liseye kaydının alınması da mecburi oldu.
 • Evli öğrenciye açık lise mecburiAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Evli öğrenciye açık lise mecburi07.09.2013

  Gündem2008

  Yeni ortaöğretim yönetmeliğiyle ders süreleri 45 dakikadan 40 dakikaya, mazaretsiz devamsızlık hakkı 10 güne düştü.Yönetmeliğin ilkeler kısmındaki ifadeler de değişti.Yeni yönetmelikle birlikte evlenen öğrencinin açık liseye kaydının alınması da mecburi oldu.
 • Ortaöğretim kurumları yönetmeliği değiştiAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Ortaöğretim kurumları yönetmeliği değişti06.09.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan ve güncellenen ortaöğretime geçiş sistemine yer verilen Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldı.
 • Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği yayınlandıAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği yayınlandı06.09.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
 • “Gaziantep’te açıkta öğrenci kalmayacak”Anadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  “Gaziantep’te açıkta öğrenci kalmayacak”30.08.2013

  Eğitim

  Gaziantep’te meslek liseleri müdürleri ile yapılan toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, ilde hiç bir öğrencinin lise yerleştirmelerinde dışarıda kalmayacağını söyledi.
 • Özel sağlık meslek liselerine dikkatAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Özel sağlık meslek liselerine dikkat20.08.2013

  Ege

  SÜREKLİ artan hemşire, anestezi, radyoloji, acil tıp, diş protez teknisyenleri gibi yardımcı sağlık personeli ihtiyacının yarattığı ‘özel sağlık meslek lisesi’ sektöründe bu yıl patlama yaşandı.
 • Özel sağlık meslek liselerinde staj ve kontenjan kaosuAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Özel sağlık meslek liselerinde staj ve kontenjan kaosu19.08.2013

  Eğitim

  Sektördeki eleman ihtiyacı yüzünden her yerde kurulmaya başlanan, bir bölümü henüz açılış onayı almadığı halde öğrenci kaydeden özel anadolu sağlık meslek liselerini, önce yönetmelik değişikliği, ardından Sağlık Bakanlığı (SB) genelgesi çarptı.Bakanlık öğrenci staj protokollerine ağır maddeler getirince, okullar protokol yapacak hastane bulamaz hale geldi.Protokol yapamayan okulların açılış onayı alamayacağını belirten bir özel okul yetkilisi, "Bu açılmadan batmak olacak.Kayıt yaptırmış öğrenciler de var.İşin içinden nasıl çıkılacak, kimse bilmiyor" dedi.
 • Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdıAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı12.08.2013

  Gündem2008

  MEB verilerine göre Anadolu liselerine 895 bin, İmam Hatip liselerine 171 bin öğrenci kayıt yaptırdı.
 • Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdıAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Hangi okula kaç öğrenci kayıt yaptırdı12.08.2013

  Eğitim

  MEB verilerine göre Anadolu liselerine 895 bin, İmam Hatip liselerine 171 bin öğrenci kayıt yaptırdı.
 • “Sağlık meslek liselerine ilgi arttı”Anadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  “Sağlık meslek liselerine ilgi arttı”04.08.2013

  Eğitim

  Sağlık meslek lisesi yetkilileri, hemşire ve sağlık personeli ihtiyacını karşılayan okulların, mezun olunduktan sonra kolay iş bulunabilmesi nedeniyle adaylar tarafından ilgi ile karşılandığını bildirdi.
 • Özel okullarda sınıf mevcutlarına sınırlamaAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Özel okullarda sınıf mevcutlarına sınırlama01.08.2013

  Eğitim

  Özel Öğretim Kurumları Kanunu’nda belirtilen faaliyetleri yetkili makamlardan kurum açma izni almadan yapan yerler valiliklerce kapatılacak.Özel Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’nin açılması için gerekli şartların yerine getirildiğine Bakanlıkça karar verilene kadar bu okullara yeni öğrenci kaydı ve nakli yapılamayacak.Özel eğitim kurumlarında ders saati ücretli olarak uzman öğretici ve ayrıca ölçme ve değerlendirme servisi elemanı, yatılı okullarda belletmen, usta öğretici ve diğer personel ise isteğe bağlı olarak görevlendirilecek.Okullarda sınıf mevcutları; okul öncesi eğitimde 20, Anadolu Sağlık Meslek Liseleri’nde 24, Fen ve Sosyal Bilimler Liseleri’nde 26, diğer okullarda ise 30’dan fazla olamayacak.
 • 378 okul artık mesleki eğitim verecekAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  378 okul artık mesleki eğitim verecek30.06.2013

  Eğitim

  MEB, mesleki eğitime daha fazla öğrenci kazandırmak için Türkiye genelinde 378 genel liseyi meslek lisesine çevirdi.
 • Her şeyi devletten bekleme anlayışı değişmeliAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Her şeyi devletten bekleme anlayışı değişmeli06.05.2013

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bütçede en büyük payın Milli Eğitim'e ayrıldığını belirterek, bunun da yeterli olmadığını, her şeyi devletten bekleme anlayışının değişmesi gerektiğini söyledi.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Sağlık meslek liseleriAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Sağlık meslek liseleri27.04.2013

  Yazarlar

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, kentin nüfusunun her yıl 300 bin artttığını, buna derslik ve sağlık hizmeti yetiştirmek için yoğun çalıştıklarını geçtiğimiz günlerde katıldığı Aydın Doğan Anadolu Meslek Lisesi’nin açılışında söyledi.
 • Sağlık meslek liseleriAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Sağlık meslek liseleri26.04.2013

  Eğitim

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, kentin nüfusunun her yıl 300 bin arttığını, buna derslik ve sağlık hizmeti yetiştirmek için yoğun çalıştıklarını geçtiğimiz günlerde katıldığı Aydın Doğan Anadolu Meslek Lisesi’nin açılışında söyledi.
 • Artvin’e yeni kız meslek lisesiAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Artvin’e yeni kız meslek lisesi25.04.2013

  Eğitim

  Doğuş Grubu ve Ayhan Şahenk Vakfı tarafından Artvin'de yaptırılacak Anadolu Kız Meslek Lisesinin temeli törenle atıldı.
 • Dağ gibi sorunlara dağ gibi hizmetlerAnadolu Sağlık Meslek Liseleri -

  Dağ gibi sorunlara dağ gibi hizmetler02.03.2013

  Ege

  Hafta sonunu Balıkesir'de geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle yaptığı kahvaltının ardından halka hitap etmek ve toplu açılışları gerçekleştirmek üzere saat 14.00 sıralarında helikopterle Edremit ilçesine geldi.Koca Seyit Havaalanı'na inen Başbakan Erdoğan, beraberindekilerle birlikte ilçedeki Hamdi Bey Meydanı'na geçti.
 • Erdoğan:

  Erdoğan: "Damdan düşerek geldim"02.03.2013

  Gündem2008

  Edremit'te halka hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bu kardeşiniz İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı yaptı.Nereden geldim, damdan düşerek geldim.Onlara sorun siz nereden geliyorsunuz? Tecrübe, uygulama konuşuyor.Akılla, bilimle bunları yoğurarak geldim" diye konuştu.


Yazarlara göre

22
Güzin Abla
1
Nuran ÇAKMAKÇI
1
Sedat Ergin
1
Yalçın BAYER
3


Bölümlere göre
Anasayfa
5
Ankara
3
DİĞER HABERLER
1
Ege
6
Ekonomi
5
Eğitim
67
Eğitim 2013 v2
3
Gündem
106
Gündem2008
19
Kültür Sanat
1
POLİTİKA
5
Son Dakika
3
Yazarlar
5