Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : 2 el oto >>
1.117  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Sahayı iki aile ‘parsellemiş’2 el oto -

  Sahayı iki aile ‘parsellemiş’31.10.2014

  EKONOMİ

  KAZANIN yaşandığı Karaman Ermenek’te üç maden sahası bulunuyor.Bunlar Boyalık, Güzve ve Cenne sahaları.Boyalık sahasında Saim Akpınar’a ait Ak Pınar; Güzve Sahası’nda da Yüksel Tartıcı’ya ait Tarkom sahasında kömür çıkarılırken Cenne Maden Sahası’nda bulunan 9 işletme Uyar ve Özbey aileleri tarafından yıllardır adeta parsellenmiş gibi çalıştırılıyor.Ailenin nakliye, taşımacılık ve akaryakıt şirketleri de var.
 • Biraz oyun oynayalım mı?2 el oto -

  Biraz oyun oynayalım mı?10.10.2014

  Ekonomi Oto

  Bu otomobili her kullandığımda içimden oyun oynamak geçiyor.Belirgin bir şekilde gücünü haykırmayan bir tasarımı olması sayesinde onu ne zaman kullansam çok eğleniyorum.
 • Bayilik isteyenler dikkat2 el oto -

  Bayilik isteyenler dikkat13.09.2014

  Ekonomi

  Ekonomist Dergisi bu haftaki kapağını Franchising 100 araştırmasına ayırdı.Yılda iki kez tekrarlanan araştırmada, bayi ağına göre Türkiye’nin en büyük 100 franchising şirketini sıralanıyor.Dergi, yıl sonuna kadar verilecek bayilik sayısına ve koşulların ne olduğuna da yer veriyor.
 • 'Oto Change' şebekesi çökertildi2 el oto -

  'Oto Change' şebekesi çökertildi11.09.2014

  Avrupa

  ANTALYA, Hatay ve Kahramanmaraş illeriyle bazı ilçelerinde, çaldıkları otomobillerin motor ve şase numaralarını ağır hasarlı araçlarla değiştirerek piyasaya sürdüğü belirlenen 18 kişi yakalandı.
 • Seat, Öztaş ve Polat’la dünyada en fazla Türkiye’de büyüdü2 el oto -

  Seat, Öztaş ve Polat’la dünyada en fazla Türkiye’de büyüdü07.09.2014

  Ekonomi

  İspanyol Seat, Türkiye’de Didem Altuğlu Öztaş ve Tilbe Polat’ın yönetiminde tarih yazıyor.Türkiye’de 5 yıl önce 2 bin adetli satışlara ancak ulaşan, İspanyol Seat, bugün 11 bini aşan satışla rekor kırdı.Bu rakam ve elde edilen büyüme Türkiye’yi Seat’ın tüm dünyada en fazla büyüyen ülkesi yaptı.
 • Ford bu işi çok iyi biliyor2 el oto -

  Ford bu işi çok iyi biliyor02.09.2014

  Ekonomi Oto

  TEST Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi.Ford Otosan’ın Kocaeli’ndeki fabrikasında üretilen Courier’i test ettikten sonra ağzımdan dökülen cümleler Ford bu işi çok iyi biliyor oldu.
 • Yalçın BAYER

  Buğdayda hep aynı oyun!2 el oto -

  Buğdayda hep aynı oyun!26.08.2014

  Yazarlar

  BUĞDAYDA geçen yıl 22 milyon ton üretimle rekor kırıldı.Bu yıl kuraklığın etkisi ile üretim 18 milyon tona geriledi.
 • Bayramda kiralanacak otomobil kalmadı2 el oto -

  Bayramda kiralanacak otomobil kalmadı25.07.2014

  Ekonomi

  Tatili nedeniyle birinci ve ikinci el otomobillerin fiyatının artması tüketiciyi başka alternatiflere yönlendirdi.Bayram tatilinin de gelmesiyle vatandaşlar araç kiralama servislerine yoğun ilgi gösterdi.Firmalar yüzde 100 dolulukla çalıştıklarını bildirirken araç kiralamada yoğunluğun 15 Ağustos'a kadar sürebileceği uyarısında bulundu.Otomobil kiralama sektörüne artan talepten firmalar memnun ancak müşteriler, kiralayacak araç bulamamaktan şikayetçi.
 • Yalçın BAYER

  Bitkisel yağda yeni oyunlar2 el oto -

  Bitkisel yağda yeni oyunlar23.07.2014

  Yazarlar

  ÜLKEMİZDE yıllardır en büyük vurgunlardan biri olan ‘10 numara yağ’ adı altında satılan motor yağı devletimizin uyguladığı politikayla son bir-iki yıl içinde bitirildi.Bayrampaşa Otogarı’nda bile 10 numara yağ üretiliyordu.Daha önce sıkı önlem alınsaydı, dünyada olmayan bu rezillik yaşanmazdı.
 • Has Group, 'RAM'larda dünya devi oldu2 el oto -

  Has Group, 'RAM'larda dünya devi oldu14.07.2014

  Ekonomi

  DÜNYANIN en büyük tekstil ve hazır giyim oyuncularından Türkiye, sektörün makinelerinin üretiminde de iddialı.Has Group, kumaş terbiye makinesi RAM’larda dünya devi olmayı başardı.
 • Ferrari'sini bırakan bilge!2 el oto -

  Ferrari'sini bırakan bilge!09.07.2014

  Ekonomi

  Otomotiv sektöründe sürpriz bir transfer gerçekleşti.Türkiye'de Ferrari ve Maserati markalı araçların satışını gerçekleştiren Koç Grubu'na bağlı Fer-Mas Oto'nun Genel Müdürü Ferhat Albayrak, lüks kurumsal 2’nci el araç pazarında faaliyet gösteren S&S Motors’un başına geçti.
 • Otomotivde ikinci ele ilgi sürüyor2 el oto -

  Otomotivde ikinci ele ilgi sürüyor05.07.2014

  Ekonomi Oto

  Otomotiv sektörü yılın ilk yarısında yüzde 25 oranında daralırken, ikinci el araç satışları geçen yıla oranla sınırlı da olsa arttı.Sıfır otomobil pazarı, kurdaki oynaklık, ÖTV ve kredi sınırlandırması gibi düzenlemelerinin de etkisiyle irtifa kaybını sürdürürken, Ramazan Bayramı öncesi ikinci el otomobil satışlarında hareketliliğin daha da artması bekleniyor.
 • İkinci el otomobil internette zamlandı2 el oto -

  İkinci el otomobil internette zamlandı27.06.2014

  Ekonomi

  ÖTV ve döviz kurlarındaki artışlar doğrultusunda 2014 model otomobillerin zamlanmasına paralel yükselişe geçen ikinci el otomobil fiyatlarının, internet ortamında çok abartılı tırmandırıldığı, bunun gerçek piyasayı yansıtmadığı bildirildi.İkinci el otomobil fiyatları internette zamlandı.
 • Sıkıntılar ülkesi Bulgaristan2 el oto -

  Sıkıntılar ülkesi Bulgaristan26.06.2014

  Avrupa

  Bulgaristan’da Sofya Filibe arasında yol onarımı var.Burada trafik sıkışması bekleniyor.Trafik kontrolleri çok sıkı.Cezalar ağır.Polise çorba parası daveti çıkarmayın.Vinyet almayı unutmayın.Zorunlu olmadıkça gece yolculuk yapmayın.
 • Fatih Tekeci

  Otopark cinnetine kim ‘dur’ diyecek?2 el oto -

  Otopark cinnetine kim ‘dur’ diyecek?22.06.2014

  Yazarlar

  Bahçelievler ve Emek bölgesinde 10 yıldır ‘otopark cinneti’ yaşanıyor.
 • Trafik cezaları cebinizi yakmasın2 el oto -

  Trafik cezaları cebinizi yakmasın22.06.2014

  Avrupa

  Sırbistan’da trafik cezaları çok yüksek.Hız sınırına mutlaka çok dikkat edin.Ülkeye girişte 10 bin Euro’yu aşan nakit para ve değerli eşya varsa, beyan edin.
 • Erdoğan'a 'el hareketi' iddiasına dava2 el oto -

  Erdoğan'a 'el hareketi' iddiasına dava19.06.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, 16 Mart günü İzmir'de miting alanına gelirken, yaptığı "el hareketi" yaparak hakarette bulunduğu iddia edilen kadın hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • Tek yol Süleymaniye2 el oto -

  Tek yol Süleymaniye12.06.2014

  Ekonomi

  IŞİD’ın Musul’u ele geçirmesinin ardından yılda 11.9 milyar doarlık ihracat yaptığımız Irak ile ticaret durdu.
 • Gülen’den Moskova üzerinden mektup2 el oto -

  Gülen’den Moskova üzerinden mektup05.06.2014

  Gündem2008

  Fethullah Gülen, Moskova’da düzenen Asya ile Avrupa Arasında Medya Köprüsü Forumu’na gönderdiği bir mektupla katıldı.
 • Fatih Tekeci

  ‘Tek şerit’ oto yıkama2 el oto -

  ‘Tek şerit’ oto yıkama01.06.2014

  Yazarlar

  1071 Malazgirt Bulvarı’nın Öğretmenler Caddesi ile Çukurambar’a bağlanması biz bölge sakinlerini trafik çilesinden kurtardı.
 • ‘Tek şerit’ oto yıkama2 el oto -

  ‘Tek şerit’ oto yıkama01.06.2014

  Ankara

  1071 Malazgirt Bulvarı’nın Öğretmenler Caddesi ile Çukurambar’a bağlanması biz bölge sakinlerini trafik çilesinden kurtardı.
 • Suriye’ye geçmeye çalışan 2 Alman ve 1 Türk yakalandı2 el oto -

  Suriye’ye geçmeye çalışan 2 Alman ve 1 Türk yakalandı07.05.2014

  Planet

  KİLİS’in Elbeyli ilçesinde jandarma birlikleri, Aşağıbeylerbeyi köyü yakınlarında yasadışı yollardan Suriye’ye geçmeye çalışan 3 kişiyi fark etti.
 • Suriye sınırında 2 Alman yakalandı2 el oto -

  Suriye sınırında 2 Alman yakalandı06.05.2014

  Avrupa

  Türkiye'nin güneyinde Suriye'ye komşu Kilis kentinin Elbeyli İlçesi'nde, yasadışı yollardan sınırı geçerek Suriye'ye gitmeye çalışan 2 Alman ile 1 Türk yakalandı.
 • MASFED’e yerli başkan2 el oto -

  MASFED’e yerli başkan04.05.2014

  Ankara

  Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanlığı’na, Başkent Otomotivcileri Derneği Başkanı Aydın Erkoç seçildi.
 • Kars'ta öldürülen çocuğun katil zanlısı yakalandı2 el oto -

  Kars'ta öldürülen çocuğun katil zanlısı yakalandı11.04.2014

  Gündem2008

  Kars'ta kaçırılarak öldürülen 9 yaşındaki M.A.'nın katil zanlısı yakalandı.Kars Valisi Eyüp Tepe, katil zanlısının 23 yaşındaki A.B.olduğunu söyledi.Katil zanlısı kentteki hassasiyet nedeniyle il dışına gönderildi, tutuklanarak cezaevine konuldu.Şüpheli A.B., 'yanlış' kamera görüntülerinde aranan kişinin kendisi olmadığını görüp rahatladı ve saklanmaktan vazgeçip işinin başına dönünce yakalandı.Günlerdir Kars'ta Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen çok sayıda vatandaş, olaya tepki göstermek için eylem yapmıştı.
 • Dünya Antalya’da ‘seks’ konuşacak2 el oto -

  Dünya Antalya’da ‘seks’ konuşacak04.04.2014

  Avrupa

  ULUSLARARASI Cinsel Sağlık Kongresi, bu yıl Türkiye’de düzenleniyor.Geçen yıl 20’ncisi Münih’te yapılan kongre, bu yıl 17–20 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.
 • Yalçın BAYER

  Ey seçmen, gözünü dört aç2 el oto -

  Ey seçmen, gözünü dört aç28.03.2014

  Yazarlar

  YARIN yapılacak yerel seçimler Türkiye’nin kader seçimidir.Zira bu seçimin hemen akabinde yapılacak cumhurbaşkanlığı ve genel seçim sonuçlarını da bu seçimin sonucu belirleyecektir.AKP için bu seçim hayati önem taşımaktadır.
 • Savcı Çakıcı'ya beraat istedi2 el oto -

  Savcı Çakıcı'ya beraat istedi26.03.2014

  Gündem2008

  İZMİR’de 1 No’lu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun eski müdürü Ayhan Çapacı’nın vurulmasıyla ilgili, Alaattin Çakıcı ile yeğeni ve eski avukatının da bulunduğu 4’ü tutuklu 1’i aranan 5 sanığın yargılandığı davaya İzmir 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.Savcı, Alaattin Çakıcı ve yeğeni Adem Çakıcı, hakkında "Öldürmeye azmettirme" suçundan beraat kararı verilmesini istedi.
 • Fransız cihatçılar Türkiye'nin yanı başında dehşet saçıyor2 el oto -

  Fransız cihatçılar Türkiye'nin yanı başında dehşet saçıyor26.03.2014

  Planet

  Suriye’ye savaşmaya giden Fransız gençlerin, Türkiye sınırına 8 kilometre uzaktaki Azaz kasabasında Irak ve Şam İslam Devleti'ne (IŞİD) bağlı 'Fransız Tugayı' ile korkunç cinayetlere imza attığı ortaya çıktı.Fransız haber kanalı BFM TV’nin yayınladığı yeni bir görüntü, Fransız cihatçıların öldürdükleri 7-8 kişiyi nasıl araçlarının arkasına bağlayarak, çılgın kahkahalar eşliğinde sürüklediklerini gözler önüne seriyor.
 • El Clasico pazar ekranında2 el oto -

  El Clasico pazar ekranında22.03.2014

  Futbol

  Pazar ekranı bu hafta da dopdolu.Birbirinden heyecanlı maçlar, Pazar gününü evinde geçirmek isteyen futbolseverlerin iyi vakit geçirmesini sağlayacak.
 • 50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro2 el oto -

  50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro04.03.2014

  Ekonomi

  Türkiye’nin en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olan Intercity, otomotivdeki olumsuzluklara rağmen 2014 yılında araç parkını 35 binden 50 bine, cirosunu ise 250 milyon Euro’dan 400 milyon Euro’ya çıkartmayı hedefliyor.
 • 8.2 milyarlık araç kiraladık2 el oto -

  8.2 milyarlık araç kiraladık03.03.2014

  Ekonomi

  AVANTAJLARININ iyice anlaşılmasıyla birlikte Türkiye’de son dönemde araç kiralama sektöründe büyük patlama yaşanıyor.Bu patlama özellikle operasyonel kiralamada, yani şirketlerin kiraladığı araç sayısında yaşanıyor.
 • Yalçın BAYER

  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar2 el oto -

  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar03.03.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Erdoğan, “Adaletin yerini bulacağını biliyordum.Hak yerini buldu.Beklentim bu istikametteydi” derken, Dışişleri Komisyonu Üyesi, CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, “Ustaların tapeleri dile düşünce acele çıkarılan yasalarla mevcut deliller karartıldı” yorumunu yaptı.
 • 50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro2 el oto -

  50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro03.03.2014

  Ekonomi

  Türkiye’nin en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olan Intercity, otomotivdeki olumsuzluklara rağmen 2014 yılında araç parkını 35 binden 50 bine, cirosunu ise 250 milyon Euro’dan 400 milyon Euro’ya çıkartmayı hedefliyor.
 • Vali Yüksel: İhracat rekoru kırıldı2 el oto -

  Vali Yüksel: İhracat rekoru kırıldı02.01.2014

  Ankara

  Ankara Valiliği, “2013 Yılı Genel İş Yürütme ve Faaliyetleri”ni açıkladı.Başkent ihracatında son 10 yılın rekorunun kırıldığını belirten Vali Alaaddin Yüksel, ihracatın 7.2 milyar dolar üzerinde gerçekleştiğini söyledi.
 • Bursa’ya yerli uçak yakışır2 el oto -

  Bursa’ya yerli uçak yakışır12.12.2013

  Ekonomi

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, yerli oto hedefine ilişkin ne bir babayiğit ne de bir hanımefendinin çıkmadığını belirterek “Ümit ediyorum ki Bursa yerli uçak üretimini yapacak” dedi.
 • Bülent Mumay’a İnsan Hakları ödülü2 el oto -

  Bülent Mumay’a İnsan Hakları ödülü03.12.2013

  Gündem2008

  '2013 SEEMO İnsan Hakları Ödülü'nü kazanan Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay’a ödülünü SEEMO Genel Sekreteri Oliver Vujovic verdi.Bülent Mumay yaptığı konuşmada, "Bu şerefli mesleği yapmaya ve sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
 • Anahtar bilgilerini kopyalayarak onlarca araç çaldılar2 el oto -

  Anahtar bilgilerini kopyalayarak onlarca araç çaldılar21.11.2013

  Ekonomi

  Ankara'da polis akıllara ziyan bir yöntemle araba çalan şebeyi yakaladı.Çin'den getirdikleri aparatla araçların anahtar bilgilerini kopyalayarak çalıntı araç işine giren şebekeyi polis 'karizma' adını verdiği operasyon ile çökertti.Çetenin, 23 adet çalıntı araç, 4 adet sahte plaka, 1 adet hacizli araç, 1 adet kanunsuz oto parçalamak suçları işlediği tespit edildi.Şebekenin çaldığı 23 otomobile ve hırsızlıkta kullanılan aparatlara el konuldu.
 • "Araçlarda kilometre düşürme dolandırıcılığı artabilir" uyarısı29.10.2013

  Ekonomi

  Bursa Oto Galericileri Sitesi (Oto-Koop) Başkanı Rasim Hazar, yüksek kilometreli araçları ucuza satın alıp sayaçlara müdahale ederek yasa dışı yoldan kazanç sağlamanın yaygınlaştığı ve çeşitli şirketlerin yenilemek için çok sayıda hizmet aracını satışa çıkardığı yılın son aylarında bu tür dolandırıcılıkların daha da artabileceği uyarısında bulundu.
 • Savaştan kaçan Suriyeliler, sigortasız olarak tekstil atölyelerinde çalıştırılıyor2 el oto -

  Savaştan kaçan Suriyeliler, sigortasız olarak tekstil atölyelerinde çalıştırılıyor19.10.2013

  Ekonomi

  İçsavaştan kaçarak Türkiye’ye gelen Suriyeli sığınmacılar yeni bir ‘işgücü’ yarattı.İstanbul’da çadırlarda kalan Suriyeliler özellikle tekstil atölyelerinde sigortasız ve ağır şartlarda çalıştırılıyor.Kendilerini Suriyeli gibi tanıtan bazı Türk vatandaşları da çadırlarda kalıp yardım topluyor.
 • İşte Türkiye'nin

  İşte Türkiye'nin "ev ödevi"15.10.2013

  Planet

  AB Komisyonu'nun yayınladığı 2013 Türkiye İlerleme raporunda, Ankara'da siyaset alanındaki "eksiklikler" ve "yapılması gerekenler" sıralandı.Raporda, hükümete "kimseye danışmadan yasa çıkarma" eleştirisinden, Genelkurmay'ın hala Başbakan'a bağlı olmasına, Jandarma üzerinde yeterli sivil denetim sağlanmadığı eleştirisinden, Türkiye'ye "Rum ve Yunanlıları tehdit etmekten vazgeçme" çağrısına kadar pek çok "ev ödevi" yer aldı.
 • "Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın"10.10.2013

  Ekonomi

  Deniz Temiz Derneği TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M.Koç, Sanayide Atık Yönetimi ve Mavi Dönüşüm Konferansı'nda konuştu.Rahmi Koç "'Ölmek istemiyorsan denizleri temiz tutacaksın.'Memnuniyetle altını çizmeliyim ki ülkemizde deniz ve su varlıklarımızın korunması ve kirlilikle mücadelede epey yol alındı.Övünmek gibi olmasın ama bunda derneğimizin de büyük rolü oldu"
 • Bence BMC.2 el oto -

  Bence BMC.15.09.2013

  Ekonomi

  Çalık Grubu’na satılacağı iddia edilen BMC’nin Başbakan Erdoğan’ın istediği yerli oto için çalışmalara başladığı kaydediliyor.Çukurova Grubu’nun bünyesinde yer alan ve borçları nedeniyle TMSF’nin el koyduğu Türk ticari araç markası BMC’de ‘Türk malı oto’ sesleri yükseliyor.
 • 82'inci İEF sona erdi2 el oto -

  82'inci İEF sona erdi08.09.2013

  Ege

  İZMİR'de, 66 ülkeden ve 34 ilden 839'u yerli, 286'sı yabancı olmak üzere toplam 1125 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapılarını kapadı.
 • TEGV Yönetim Kurulu Üyesi Solakoğlu: 3 çocuk yapın diyoruz, nasıl eğiteceğiz?2 el oto -

  TEGV Yönetim Kurulu Üyesi Solakoğlu: 3 çocuk yapın diyoruz, nasıl eğiteceğiz?05.09.2013

  Eğitim

  TEGV Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Solakoğlu, “Biz 3, 5 çocuk yapın diyoruz ama onları nasıl eğiteceğimizi tartışmıyoruz.Sorun buradadır” dedi.
 • Bursa'da taşlı sopalı kavga: 10 yaralı2 el oto -

  Bursa'da taşlı sopalı kavga: 10 yaralı20.08.2013

  Gündem2008

  Bursa'da, iki araç kiralama şirketinin çalışanları arasında çıkan, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 10 kişi yaralandı.
 • KİM KORUDU2 el oto -

  KİM KORUDU12.08.2013

  Avrupa

  Alman polisi tarafından bomba imalatı suçuyla aranan üçlü neonazi çetesi, 13 yıl gizli kalıyor ve 10 cinayet, iki bombalı saldırı, 15 soygun yapıyor.Ama polis bir türlü çeteden şüphelenmiyor.Çete tam yakayı ele verecekken, son anda polisin elinden kurtuluyor.Çeteye güvenlik birimleri ya da istihbarat için de bilgi sızdıran bir koruyucu el mi vardı? Güvenlik birimleri çeteyi yakalayamamakta neden başarısız kaldı.Herkesi meşgul eden bu soruları araştırmak için Federal Meclis bir komisyon kurdu.Komisyon tespit raporunu hazırladı.2 bin 178 sayfalık raporu 10 gün boyunca satır satır okudum, notlar aldım.Bu notları üç gün boyunca sizlerle paylaşacağım.
 • ‘Hamster’ın hamam âlemi2 el oto -

  ‘Hamster’ın hamam âlemi26.07.2013

  Gündem2008

  Çaldıkları arabaları ağır hasarlı araçlarla “change” yaparak satan hırsızlık çetesi çökertildi.
 • Hırsızlık çetesi, kadınlarla sefada yakalandı2 el oto -

  Hırsızlık çetesi, kadınlarla sefada yakalandı25.07.2013

  Gündem2008

  ÇALDIKLARI arabaları ağır hasarlı araçlarla change yaparak satan hırsızlık çetesini takibe alan polis, çete üyelerini hırsızlıktan elde ettikleri paralarla termal otellerde kadınlarla tatil yaparken yakaladı.
 • Karın doyurduk kurşun yedik2 el oto -

  Karın doyurduk kurşun yedik17.07.2013

  Gündem2008

  HATAY’ın Reyhanlı ilçesinde önceki gece Suriye’den Türkiye’ye geçen 2 kişi, Halil Hazırlar’ın (49) evine geldi.

Yıllara göre
2014
35
2013
48
2012
57
2011
76
2010
87
2009
171
2008
85
2007
107
2006
110
2005
65
2004
41
2003
39
2002
33
2001
44
2000
43
1999
34
1998
32
1997
10


Yazarlara göre

97
Ali Atıf BİR
1
Ayşe ARAL
1
Ayşe ARMAN
4
Bilgin GÖKBERK
1
Bülent KATARCI
1
Cengiz SEMERCİOĞLU
1
Deniz BAYRAMOĞLU
1
Deniz Gürel
1
Doğan ULUÇ
2
Emin ÇÖLAŞAN
2
Emre Özpeynirci
4
Enis BERBEROĞLU
1
Erdal İPEKEŞEN
1
Erkan ÇELEBİ
5
Erol Aksoy
1
Fatih ALTAYLI
3
Fatih Aktimur
1
Fatih Tekeci
2
Kanat ATKAYA
1
Mehmet Ali BİRAND
1
Mehmet Barlas
3
Mete Tamer OMUR
1
Muharrem SARIKAYA
1
Nora ROMİ
3
Noyan Doğan
2
Nurten ERK TOSUNER
2
Oya BERBEROĞLU
1
Reşat KUTUCULAR
1
Selim Türsen
1
Serdar TURGUT
3
Sevil ATASOY
3
Suna DUMANKAYA
1
Ufuk SANDIK
4
Uğur CEBECİ
11
Vahap MUNYAR
5
Yalçın BAYER
31
Yalçın DOĞAN
1
Yaşar Nuri Öztürk
1
Yaşar SÖKMENSÜER
1
Yorgo KIRBAKİ
1
Zeynep BÖLÜKBAŞI
1
Şükrü KIZILOT
2


Bölümlere göre
AKDENİZ
15
Anasayfa
18
Ankara
35
Avrupa
6
Bilim
3
Cuma
6
Cumartesi
5
Dünya
15
DİĞER HABERLER
18
E-Yaşam
1
EKONOMİ
1
Ege
17
Ege Anasayfa
5
Ekonomi
342
Ekonomi Oto
3
Eğitim
1
Formula1
1
Futbol
2
Gündem
280
Gündem2008
51
Keyif
1
Kültür Sanat
1
Magazin
2
Magazin Yazarlar
1
Otoyaşam
17
Pazar
16
Planet
9
Serdar Devrim
19
Seyahat
3
Son Dakika
26
Spor
1
Spor Futbol
1
Teknoloji 2007
1
WEBTV
2
Yazarlar
117

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa