Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

2 el oto

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.106  adet haber bulundu.


 • Teröriste 'Özel hayat' zırhı - 2 el oto
  Teröriste 'Özel hayat' zırhı07.02.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, 6 Ocak 2015 günü, İstanbul Sultanahmet'te bir polisin şehit olduğu Sultanahmet saldırısının faili Diana Ramanova'nın Türkiye'ye nasıl girdiğinin peşine düştü.Tanrıkulu, Başbakan Bilgi Edinme Merkezi'ne (BİMER) canlı bomba Ramazanova hakkında "Türkiye'ye ne zaman ve nasıl girdi" sorusunu yöneltti.BİMER'den yanıt geldi: "Özel hayatın gizliliği nedeniyle, size bilgi veremeyiz."
 • 5 ayda 4 milyonluk oto vurgunu - 2 el oto
  5 ayda 4 milyonluk oto vurgunu05.02.2015
  GündemDolandırıcılar, 30 lüks aracı sahiplerinden ‘almış gibi’ gösterip aynı gün içinde 2 ve 3’üncü kişilere ‘satarak’ 5 ayda 4 milyon liralık vurgun yaptı.Yasadaki açık nedeniyle değeri en düşük 110 bin lira olan araçlara el de konulamıyor.
 • Ateş Belçika’ya sıçradı - 2 el oto
  Ateş Belçika’ya sıçradı16.01.2015
  PlanetBelçika polisi, Suriye’den dönen ve eylem hazırlığında olduğu iddia edilen cihatçılara yönelik ülke çapında büyük bir operasyon başlattı.Cihatçıların IŞİD’le bağlantılı oldukları ve Paris’teki saldırıları düzenleyen cihatçılara silah sağladıkları iddia ediliyor.Operasyon, Başbakan Ahmet Davutoğlu Brüksel’deyken düzenlendi.
 • Atlantik’i ‘kızlar’ için geçecek - 2 el oto
  Atlantik’i ‘kızlar’ için geçecek05.01.2015
  SeyahatDilek Ergül (43), İzmirli amatör bir denizci.Uzun yıllar satış üzerine çalıştı.Ancak işlerine ara verdi ve yelkenliyle 14 aylık bir seyahate çıktı.Şu sıralar Kanarya Adaları’nda dalgalarla sağanak yağmurla boğuşan Ergül, hayali olan Atlantik Okyanusu’nu geçmeyi planlıyor.Üstelik bu yolculuğun bir de amacı var: 10 kız öğrencinin 10 yıl boyunca okumasını sağlamak.
 • 11 ay dağda yatıp kalktı, bugün lüks otoda ilk adres oldu - 2 el oto
  11 ay dağda yatıp kalktı, bugün lüks otoda ilk adres oldu08.12.2014
  EkonomiTürkiye’de süper lüks otomobil denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Ferhat Albayrak, son 5 aydır 2.el lüks oto şirketi S&S’i yönetiyor.Yılda 150 milyon lira değerinde 1200 lüks otomobil satan Albayrak, askerliğini Şırnak’ta komanda olarak yapmasının hayata bakışını değiştirdiğini belirterek, “Bugün müşterilerim evini, yatını bile benim satmamı istiyor” diyor.
 • Off-shore bombasında karar günü - 2 el oto
  Off-shore bombasında karar günü03.12.2014
  EkonomiTMSF’nin kabâsu haline gelen off-shore (kıyı bankacılığı) ödemeleri ile ilgili en büyük dava bugün karara bağlanıyor.Yargıtay’ın bugün görüşeceği dosyada, yerel mahkeme kararı onaylanırsa TMSF, 47 milyon liralık ödeme yapacak.‘Mağdur edildikleri’ iddiası ile dava açan kişilerin ise 1999'da bankaya 6.2 trilyon (6.2 milyon TL) para yatıran subay emeklisi M.Keramaettin Bahadır ve oğlu oldukları belirlendi.
 • Varsa daha büyüğünü yapan buyursun! - 2 el oto
  Varsa daha büyüğünü yapan buyursun!30.11.2014
  Ekonomi
 • Luca Mannucci’den Türk kadınlarına makyaj sırları - 2 el oto
  Luca Mannucci’den Türk kadınlarına makyaj sırları28.11.2014
  StilLuca Mannucci, geçtiğimiz gün İtalyan kozmetik markası Deborah Milano’nun davetlisi olarak İstanbul’a geldi ve Türk kadınlarına makyajla ilgili çok önemli ipuçları verdi.
 • Savcı 250 yıl ceza talep etti - 2 el oto
  Savcı 250 yıl ceza talep etti28.11.2014
  AnkaraPolisin 2008’de düzenlediği operasyonda 23 çalıntı araçla yakalanan ve oto hırsızlık çetesinin lideri olduğu iddia edilen Halil G., 14 ay ceza evinde kaldıktan sonra ‘şartlı’ tahliye oldu.Ancak devam eden davada Cumhuriyet Savcısı Halil G.için 250 yıl ceza talep etti.Mahkeme, Halil G.’yi 52 yıl 1 ay ağırlaştırılmış cezaya çarptırdı.
 • Putin: Türkiye'den gıda alımı artacak, doğalgazda hedefleri aşacağız - 2 el oto
  Putin: Türkiye'den gıda alımı artacak, doğalgazda hedefleri aşacağız28.11.2014
  EkonomiRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin "Türk üreticilerinin Rusya'ya et, süt, balık ürünleri, sebze ve meyve ihracatının arttırılmasına yönelik niyetlerine olumlu yaklaşıyoruz" diyerek Türkiye'den gıda alımının artacağı sinyalini verdi.Putin Rusya'dan Türkiye'ye sağlanan doğalgazda bu sene artış sağlanacağını belirtirken doğalgaz fiyatında indirim yönünde soruya ise "İlgili şirketler arasında, Türk doğal gaz pazarının gerçekleri göz önünde bulundurularak titiz bir inceleme gerekiyor" dedi.
 • Sahayı iki aile ‘parsellemiş’ - 2 el oto
  Sahayı iki aile ‘parsellemiş’03.11.2014
  EkonomiKAZANIN yaşandığı Karaman Ermenek’te üç maden sahası bulunuyor.Bunlar Boyalık, Güzve ve Cenne sahaları.Boyalık sahasında Saim Akpınar’a ait Ak Pınar; Güzve Sahası’nda da Yüksel Tartıcı’ya ait Tarkom sahasında kömür çıkarılırken Cenne Maden Sahası’nda bulunan 9 işletme Uyar ve Özbey aileleri tarafından yıllardır adeta parsellenmiş gibi çalıştırılıyor.Ailenin nakliye, taşımacılık ve akaryakıt şirketleri de var.
 • Biraz oyun oynayalım mı? - 2 el oto
  Biraz oyun oynayalım mı?10.10.2014
  Ekonomi OtoBu otomobili her kullandığımda içimden oyun oynamak geçiyor.Belirgin bir şekilde gücünü haykırmayan bir tasarımı olması sayesinde onu ne zaman kullansam çok eğleniyorum.
 • Bayilik isteyenler dikkat - 2 el oto
  Bayilik isteyenler dikkat15.09.2014
  EkonomiEkonomist Dergisi bu haftaki kapağını Franchising 100 araştırmasına ayırdı.Yılda iki kez tekrarlanan araştırmada, bayi ağına göre Türkiye’nin en büyük 100 franchising şirketini sıralanıyor.Dergi, yıl sonuna kadar verilecek bayilik sayısına ve koşulların ne olduğuna da yer veriyor.
 • 'Oto Change' şebekesi çökertildi - 2 el oto
  'Oto Change' şebekesi çökertildi12.09.2014
  AvrupaANTALYA, Hatay ve Kahramanmaraş illeriyle bazı ilçelerinde, çaldıkları otomobillerin motor ve şase numaralarını ağır hasarlı araçlarla değiştirerek piyasaya sürdüğü belirlenen 18 kişi yakalandı.
 • Seat, Öztaş ve Polat’la dünyada en fazla Türkiye’de büyüdü - 2 el oto
  Seat, Öztaş ve Polat’la dünyada en fazla Türkiye’de büyüdü08.09.2014
  Ekonomiİspanyol Seat, Türkiye’de Didem Altuğlu Öztaş ve Tilbe Polat’ın yönetiminde tarih yazıyor.Türkiye’de 5 yıl önce 2 bin adetli satışlara ancak ulaşan, İspanyol Seat, bugün 11 bini aşan satışla rekor kırdı.Bu rakam ve elde edilen büyüme Türkiye’yi Seat’ın tüm dünyada en fazla büyüyen ülkesi yaptı.
 • Ford bu işi çok iyi biliyor - 2 el oto
  Ford bu işi çok iyi biliyor03.09.2014
  Ekonomi OtoTEST Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi.Ford Otosan’ın Kocaeli’ndeki fabrikasında üretilen Courier’i test ettikten sonra ağzımdan dökülen cümleler Ford bu işi çok iyi biliyor oldu.
 • Yalçın BAYER

  Buğdayda hep aynı oyun! - 2 el oto
  Buğdayda hep aynı oyun!27.08.2014
  YazarlarBUĞDAYDA geçen yıl 22 milyon ton üretimle rekor kırıldı.Bu yıl kuraklığın etkisi ile üretim 18 milyon tona geriledi.
 • Bayramda kiralanacak otomobil kalmadı - 2 el oto
  Bayramda kiralanacak otomobil kalmadı28.07.2014
  EkonomiTatili nedeniyle birinci ve ikinci el otomobillerin fiyatının artması tüketiciyi başka alternatiflere yönlendirdi.Bayram tatilinin de gelmesiyle vatandaşlar araç kiralama servislerine yoğun ilgi gösterdi.Firmalar yüzde 100 dolulukla çalıştıklarını bildirirken araç kiralamada yoğunluğun 15 Ağustos'a kadar sürebileceği uyarısında bulundu.Otomobil kiralama sektörüne artan talepten firmalar memnun ancak müşteriler, kiralayacak araç bulamamaktan şikayetçi.
 • Yalçın BAYER

  Bitkisel yağda yeni oyunlar - 2 el oto
  Bitkisel yağda yeni oyunlar24.07.2014
  YazarlarÜLKEMİZDE yıllardır en büyük vurgunlardan biri olan ‘10 numara yağ’ adı altında satılan motor yağı devletimizin uyguladığı politikayla son bir-iki yıl içinde bitirildi.Bayrampaşa Otogarı’nda bile 10 numara yağ üretiliyordu.Daha önce sıkı önlem alınsaydı, dünyada olmayan bu rezillik yaşanmazdı.
 • Has Group, 'RAM'larda dünya devi oldu - 2 el oto
  Has Group, 'RAM'larda dünya devi oldu16.07.2014
  EkonomiDÜNYANIN en büyük tekstil ve hazır giyim oyuncularından Türkiye, sektörün makinelerinin üretiminde de iddialı.Has Group, kumaş terbiye makinesi RAM’larda dünya devi olmayı başardı.
 • Ferrari'sini bırakan bilge! - 2 el oto
  Ferrari'sini bırakan bilge!11.07.2014
  EkonomiOtomotiv sektöründe sürpriz bir transfer gerçekleşti.Türkiye'de Ferrari ve Maserati markalı araçların satışını gerçekleştiren Koç Grubu'na bağlı Fer-Mas Oto'nun Genel Müdürü Ferhat Albayrak, lüks kurumsal 2’nci el araç pazarında faaliyet gösteren S&S Motors’un başına geçti.
 • Otomotivde ikinci ele ilgi sürüyor - 2 el oto
  Otomotivde ikinci ele ilgi sürüyor06.07.2014
  Ekonomi OtoOtomotiv sektörü yılın ilk yarısında yüzde 25 oranında daralırken, ikinci el araç satışları geçen yıla oranla sınırlı da olsa arttı.Sıfır otomobil pazarı, kurdaki oynaklık, ÖTV ve kredi sınırlandırması gibi düzenlemelerinin de etkisiyle irtifa kaybını sürdürürken, Ramazan Bayramı öncesi ikinci el otomobil satışlarında hareketliliğin daha da artması bekleniyor.
 • İkinci el otomobil internette zamlandı - 2 el oto
  İkinci el otomobil internette zamlandı28.06.2014
  EkonomiÖTV ve döviz kurlarındaki artışlar doğrultusunda 2014 model otomobillerin zamlanmasına paralel yükselişe geçen ikinci el otomobil fiyatlarının, internet ortamında çok abartılı tırmandırıldığı, bunun gerçek piyasayı yansıtmadığı bildirildi.İkinci el otomobil fiyatları internette zamlandı.
 • Sıkıntılar ülkesi Bulgaristan - 2 el oto
  Sıkıntılar ülkesi Bulgaristan27.06.2014
  AvrupaBulgaristan’da Sofya Filibe arasında yol onarımı var.Burada trafik sıkışması bekleniyor.Trafik kontrolleri çok sıkı.Cezalar ağır.Polise çorba parası daveti çıkarmayın.Vinyet almayı unutmayın.Zorunlu olmadıkça gece yolculuk yapmayın.
 • Fatih Tekeci

  Otopark cinnetine kim ‘dur’ diyecek? - 2 el oto
  Otopark cinnetine kim ‘dur’ diyecek?23.06.2014
  YazarlarBahçelievler ve Emek bölgesinde 10 yıldır ‘otopark cinneti’ yaşanıyor.
 • Trafik cezaları cebinizi yakmasın - 2 el oto
  Trafik cezaları cebinizi yakmasın23.06.2014
  AvrupaSırbistan’da trafik cezaları çok yüksek.Hız sınırına mutlaka çok dikkat edin.Ülkeye girişte 10 bin Euro’yu aşan nakit para ve değerli eşya varsa, beyan edin.
 • Erdoğan'a 'el hareketi' iddiasına dava - 2 el oto
  Erdoğan'a 'el hareketi' iddiasına dava20.06.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, 16 Mart günü İzmir'de miting alanına gelirken, yaptığı "el hareketi" yaparak hakarette bulunduğu iddia edilen kadın hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • Tek yol Süleymaniye - 2 el oto
  Tek yol Süleymaniye13.06.2014
  EkonomiIŞİD’ın Musul’u ele geçirmesinin ardından yılda 11.9 milyar doarlık ihracat yaptığımız Irak ile ticaret durdu.
 • Gülen’den Moskova üzerinden mektup - 2 el oto
  Gülen’den Moskova üzerinden mektup06.06.2014
  GündemFethullah Gülen, Moskova’da düzenen Asya ile Avrupa Arasında Medya Köprüsü Forumu’na gönderdiği bir mektupla katıldı.
 • ‘Tek şerit’ oto yıkama - 2 el oto
  ‘Tek şerit’ oto yıkama05.06.2014
  Ankara1071 Malazgirt Bulvarı’nın Öğretmenler Caddesi ile Çukurambar’a bağlanması biz bölge sakinlerini trafik çilesinden kurtardı.
 • Fatih Tekeci

  ‘Tek şerit’ oto yıkama - 2 el oto
  ‘Tek şerit’ oto yıkama02.06.2014
  Yazarlar1071 Malazgirt Bulvarı’nın Öğretmenler Caddesi ile Çukurambar’a bağlanması biz bölge sakinlerini trafik çilesinden kurtardı.
 • Suriye’ye geçmeye çalışan 2 Alman ve 1 Türk yakalandı - 2 el oto
  Suriye’ye geçmeye çalışan 2 Alman ve 1 Türk yakalandı08.05.2014
  PlanetKİLİS’in Elbeyli ilçesinde jandarma birlikleri, Aşağıbeylerbeyi köyü yakınlarında yasadışı yollardan Suriye’ye geçmeye çalışan 3 kişiyi fark etti.
 • Suriye sınırında 2 Alman yakalandı - 2 el oto
  Suriye sınırında 2 Alman yakalandı07.05.2014
  AvrupaTürkiye'nin güneyinde Suriye'ye komşu Kilis kentinin Elbeyli İlçesi'nde, yasadışı yollardan sınırı geçerek Suriye'ye gitmeye çalışan 2 Alman ile 1 Türk yakalandı.
 • MASFED’e yerli başkan - 2 el oto
  MASFED’e yerli başkan05.05.2014
  AnkaraMotorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanlığı’na, Başkent Otomotivcileri Derneği Başkanı Aydın Erkoç seçildi.
 • Kars'ta öldürülen çocuğun katil zanlısı yakalandı - 2 el oto
  Kars'ta öldürülen çocuğun katil zanlısı yakalandı13.04.2014
  GündemKars'ta kaçırılarak öldürülen 9 yaşındaki M.A.'nın katil zanlısı yakalandı.İl Emniyet Müdürü Ercan Çakmak, A.B.'nin ekibe ilk olarak "Beni neden aldınız?" sorusunu yönelttiğini söyledi.Çakmak, A.B.'nin olay yerinde kırmızı arabasının önündeki fotoğrafı M.A.'ya çektirdiği iddialarına ilişkin, “İfadesinde telefonunu, bir telefoncuya sattığını söyledi.O telefon, telefoncudan alındı.Böyle bir şey doğru, Mert'e çektirmiş" dedi.
 • Dünya Antalya’da ‘seks’ konuşacak - 2 el oto
  Dünya Antalya’da ‘seks’ konuşacak05.04.2014
  AvrupaULUSLARARASI Cinsel Sağlık Kongresi, bu yıl Türkiye’de düzenleniyor.Geçen yıl 20’ncisi Münih’te yapılan kongre, bu yıl 17–20 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.
 • Yalçın BAYER

  Ey seçmen, gözünü dört aç - 2 el oto
  Ey seçmen, gözünü dört aç29.03.2014
  YazarlarYARIN yapılacak yerel seçimler Türkiye’nin kader seçimidir.Zira bu seçimin hemen akabinde yapılacak cumhurbaşkanlığı ve genel seçim sonuçlarını da bu seçimin sonucu belirleyecektir.AKP için bu seçim hayati önem taşımaktadır.
 • Fransız cihatçılar Türkiye'nin yanı başında dehşet saçıyor - 2 el oto
  Fransız cihatçılar Türkiye'nin yanı başında dehşet saçıyor27.03.2014
  PlanetSuriye’ye savaşmaya giden Fransız gençlerin, Türkiye sınırına 8 kilometre uzaktaki Azaz kasabasında Irak ve Şam İslam Devleti'ne (IŞİD) bağlı 'Fransız Tugayı' ile korkunç cinayetlere imza attığı ortaya çıktı.Fransız haber kanalı BFM TV’nin yayınladığı yeni bir görüntü, Fransız cihatçıların öldürdükleri 7-8 kişiyi nasıl araçlarının arkasına bağlayarak, çılgın kahkahalar eşliğinde sürüklediklerini gözler önüne seriyor.
 • Savcı Çakıcı'ya beraat istedi - 2 el oto
  Savcı Çakıcı'ya beraat istedi27.03.2014
  GündemİZMİR’de 1 No’lu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun eski müdürü Ayhan Çapacı’nın vurulmasıyla ilgili, Alaattin Çakıcı ile yeğeni ve eski avukatının da bulunduğu 4’ü tutuklu 1’i aranan 5 sanığın yargılandığı davaya İzmir 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.Savcı, Alaattin Çakıcı ve yeğeni Adem Çakıcı, hakkında "Öldürmeye azmettirme" suçundan beraat kararı verilmesini istedi.
 • El Clasico pazar ekranında - 2 el oto
  El Clasico pazar ekranında23.03.2014
  FutbolPazar ekranı bu hafta da dopdolu.Birbirinden heyecanlı maçlar, Pazar gününü evinde geçirmek isteyen futbolseverlerin iyi vakit geçirmesini sağlayacak.
 • 8.2 milyarlık araç kiraladık - 2 el oto
  8.2 milyarlık araç kiraladık05.03.2014
  EkonomiAVANTAJLARININ iyice anlaşılmasıyla birlikte Türkiye’de son dönemde araç kiralama sektöründe büyük patlama yaşanıyor.Bu patlama özellikle operasyonel kiralamada, yani şirketlerin kiraladığı araç sayısında yaşanıyor.
 • 50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro - 2 el oto
  50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro05.03.2014
  EkonomiTürkiye’nin en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olan Intercity, otomotivdeki olumsuzluklara rağmen 2014 yılında araç parkını 35 binden 50 bine, cirosunu ise 250 milyon Euro’dan 400 milyon Euro’ya çıkartmayı hedefliyor.
 • 50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro - 2 el oto
  50 bin araçlık park 400 milyon Euro ciro05.03.2014
  EkonomiTürkiye’nin en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olan Intercity, otomotivdeki olumsuzluklara rağmen 2014 yılında araç parkını 35 binden 50 bine, cirosunu ise 250 milyon Euro’dan 400 milyon Euro’ya çıkartmayı hedefliyor.
 • Yalçın BAYER

  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar - 2 el oto
  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar04.03.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Erdoğan, “Adaletin yerini bulacağını biliyordum.Hak yerini buldu.Beklentim bu istikametteydi” derken, Dışişleri Komisyonu Üyesi, CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, “Ustaların tapeleri dile düşünce acele çıkarılan yasalarla mevcut deliller karartıldı” yorumunu yaptı.
 • Vali Yüksel: İhracat rekoru kırıldı - 2 el oto
  Vali Yüksel: İhracat rekoru kırıldı04.01.2014
  AnkaraAnkara Valiliği, “2013 Yılı Genel İş Yürütme ve Faaliyetleri”ni açıkladı.Başkent ihracatında son 10 yılın rekorunun kırıldığını belirten Vali Alaaddin Yüksel, ihracatın 7.2 milyar dolar üzerinde gerçekleştiğini söyledi.
 • Bursa’ya yerli uçak yakışır - 2 el oto
  Bursa’ya yerli uçak yakışır13.12.2013
  EkonomiBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, yerli oto hedefine ilişkin ne bir babayiğit ne de bir hanımefendinin çıkmadığını belirterek “Ümit ediyorum ki Bursa yerli uçak üretimini yapacak” dedi.
 • Bülent Mumay’a İnsan Hakları ödülü - 2 el oto
  Bülent Mumay’a İnsan Hakları ödülü05.12.2013
  Gündem'2013 SEEMO İnsan Hakları Ödülü'nü kazanan Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay’a ödülünü SEEMO Genel Sekreteri Oliver Vujovic verdi.Bülent Mumay yaptığı konuşmada, "Bu şerefli mesleği yapmaya ve sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
 • Anahtar bilgilerini kopyalayarak onlarca araç çaldılar - 2 el oto
  Anahtar bilgilerini kopyalayarak onlarca araç çaldılar22.11.2013
  EkonomiAnkara'da polis akıllara ziyan bir yöntemle araba çalan şebeyi yakaladı.Çin'den getirdikleri aparatla araçların anahtar bilgilerini kopyalayarak çalıntı araç işine giren şebekeyi polis 'karizma' adını verdiği operasyon ile çökertti.Çetenin, 23 adet çalıntı araç, 4 adet sahte plaka, 1 adet hacizli araç, 1 adet kanunsuz oto parçalamak suçları işlediği tespit edildi.Şebekenin çaldığı 23 otomobile ve hırsızlıkta kullanılan aparatlara el konuldu.
 • "Araçlarda kilometre düşürme dolandırıcılığı artabilir" uyarısı30.10.2013
  EkonomiBursa Oto Galericileri Sitesi (Oto-Koop) Başkanı Rasim Hazar, yüksek kilometreli araçları ucuza satın alıp sayaçlara müdahale ederek yasa dışı yoldan kazanç sağlamanın yaygınlaştığı ve çeşitli şirketlerin yenilemek için çok sayıda hizmet aracını satışa çıkardığı yılın son aylarında bu tür dolandırıcılıkların daha da artabileceği uyarısında bulundu.
 • Savaştan kaçan Suriyeliler, sigortasız olarak tekstil atölyelerinde çalıştırılıyor - 2 el oto
  Savaştan kaçan Suriyeliler, sigortasız olarak tekstil atölyelerinde çalıştırılıyor20.10.2013
  Ekonomiİçsavaştan kaçarak Türkiye’ye gelen Suriyeli sığınmacılar yeni bir ‘işgücü’ yarattı.İstanbul’da çadırlarda kalan Suriyeliler özellikle tekstil atölyelerinde sigortasız ve ağır şartlarda çalıştırılıyor.Kendilerini Suriyeli gibi tanıtan bazı Türk vatandaşları da çadırlarda kalıp yardım topluyor.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »