Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : şişman mankenler >>
35  adet haber bulundu.

Arama Sonuçları

 • Nilüfer PAZVANTOĞLU

  Akıllı detoks stratejileri - şişman mankenler

  Akıllı detoks stratejileri25.09.2009

  Magazin Yazarlar

  Güzellik uzmanları, güzelliğin temizlikten geldiği konusunda hemfikir.Tabii bunun için sadece yüzeysel bir temizlik yeterli değil.Düzenli olarak detoksla bedeni arındırmak, size ışıltı ve enerji olarak geri dönüyor çünkü.
 • Vitrinlerde ezber bozuldu cansız mankenler de OBEZ oldu - şişman mankenler

  Vitrinlerde ezber bozuldu cansız mankenler de OBEZ oldu15.08.2009

  Pazar

  İstanbul’da Dolapdere semtinden geçenlerin gözü mutlaka yolun kenarındaki cansız manken satan dükkânların vitrinlerine takılır.Gidecekleri mağazaları bekleyen bu yüzlerce cansız üryanın hepsi de, son derece fit kadın ve erkeklerin birer kopyalarıdır.Ancak son zamanlarda onlar da “Türk kasları” yaptı.Bazı mağazaların vitrinlerinde artık şişman, hatta obez mankenler var.Aşırı kilolulara kıyafet satan dükkânlar için üretilen bu mankenler, “manken gibi” deyimini çürütüyor.
 • Osman MÜFTÜOĞLU

  İştah kaybını hafife almayın - şişman mankenler

  İştah kaybını hafife almayın30.08.2007

  Yazarlar

  Yeme bozukluğu özellikle gençler arasında hızla yayılıyor.Birçok aile sorunu sadece geçici bir iştah kaybı sanıp gereken önemi vermiyor.
 • Göbekli Dummy - şişman mankenler

  Göbekli Dummy28.08.2007

  Otoyaşam

  Obezite çağımızın en büyük tehlikelerinden birini oluşturuyor.Aşırı kilolu insan sayısının hızla artması otomotiv sektörünü de etkiledi.Otomobillerin obezite ile ne alaksı var demeyin!
 • Lagerfeld buzda dans etti Galliano defilesi cadı kazanıydı - şişman mankenler

  Lagerfeld buzda dans etti Galliano defilesi cadı kazanıydı09.03.2007

  Cumartesi

  Geçtiğimiz hafta düzenlenen Paris Moda Haftası’nı izlemek üzere Harvey Nichols’un davetlisi olarak Fransa’daydım.Chanel, Antonio Berardi ve John Galliano defilelerini izledim.Stella Mc Cartney’in showroom’unu ziyaret ettim.Chanel’in Baş Tasarımcısı Karl Lagerfeld ile kendimi aynı fotoğraf karesine girmek için belimi sakatladım.
 • Belçika'da şişman köpeklere ilaç - şişman mankenler

  Belçika'da şişman köpeklere ilaç07.02.2007

  Dünya

  Belçika'da hayvanlara yönelik üretim yapan bir ilaç şirketi, "aşırı şişman" köpekler için bir zayıflama ilacını piyasaya sürdü.
 • Sıska mankenlere yasak gelsin - şişman mankenler

  Sıska mankenlere yasak gelsin24.09.2006

  Pazar

  İki hafta önce İspanya moda sektörünün kendini gösterdiği geleneksel moda haftası çok konuşuldu.Hayır, dahice kreasyonlar yüzünden değil, Madrid Bölge Hükümeti’nin sıfır beden, ya da başka bir deyişle 32 bedenin içine giren mankenlerin podyuma çıkmasını yasaklaması nedeniyle.Bunun ardından Milano valisi de moda haftasında aynı yasağı uygulayacağını söyledi.
 • Başka kadınların markası - şişman mankenler

  Başka kadınların markası11.11.2005

  Cumartesi

  Ş, yabancı dilde telaffuzu zor bir harf olduğu için ‘Bashqua’ diye yazılıyor.Oysa markanın ismi ‘Başka.’ Tuba (29) ve Ezra Çetin (30) piyasadaki alternatiflerden sıkılmış, başka arayışlar içine girmiş kadınlar için tasarım yapıyorlar.
 • Kimse bilmiyor, ama aseksüel ve mutlu! - şişman mankenler

  Kimse bilmiyor, ama aseksüel ve mutlu!12.12.2004

  Bilim

  Şehvetin bir hap içinde satıldığı ve vücudun pazarlama aleti olduğu bir dünyada, hayatınızda hiç cinselliğe karşı zerre kadar ilgisi olmayan erkek veya kadın birisiyle karşılaştınız, böyle bir insanı tanıdınız mı? Hiçbir cinsellik istemeyen, yaşamayan ve yaşamayacak olan bir kimse çevrenizde oldu mu? Sağlıklı, genç, ama cinsellikle ilgisi olmayan?
 • Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi - şişman mankenler

  Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi04.12.2004

  Pazar

  Ona da bu yakışırdı! Belli ki düşünmüş.Hürriyet’e röportaj verecek.Nerede? İstinye koyunda demirli Çiğdem Simavi’nin dillere destan Halas Gemisi’nde! Gerçi belirtmeyi ihmal etmiyor: Son zamanlarda bütün davetlerini Halas’ta veriyor, çünkü evinde antikadan ayakta duracak yer kalmamış.Şimdi çok fazla şey ifade etmeyebilir.Ama onun büyüdüğü yıllarda Türkiye’de ikon ailelerden biriydi Burlalar.
 • 36’yken depresyondaydım şimdi 44’üm ama mutlu ve seksiyim - şişman mankenler

  36’yken depresyondaydım şimdi 44’üm ama mutlu ve seksiyim22.10.2004

  Cumartesi

  Derimod büyük beden kadınlar için de deri koleksiyonu üretti.‘Derimod 42+’ adındaki markanın tanıtım fotoğrafları için Amerika’nın en tanınmış büyük beden mankeni Kate Dillon Türkiye’ye geldi.
 • MEDYADAN : Magazin haberleri - şişman mankenler

  MEDYADAN : Magazin haberleri28.08.2004

  Serdar Devrim

  Kot üstüne gecelik modası nekine - Erkeğin evde hizmetçisi, yatakta fahişesi derken.- Ün yarışına girmek kovalasın sizi - Yüzünü sivilceler basmışmış - Ajda Pekkan’ın karmaşık aşkı - Sinan Çetin ‘Ben çektim, siz çekmeyin’ demiş - Kadırgalılar sarışın olur, değil mi - Çağla Şıkel neden iyi tanımadığı erkeklerle birlikte oluyormuş - Türk kadını niye 40’ından sonra seks istemiyormuş.ve diğer magazin haberleri.
 • Şişmanlık üstüne bir komplo teorisi - şişman mankenler

  Şişmanlık üstüne bir komplo teorisi 18.07.2004

  Cuma

  Son yıllarda şişmanlara saldırıya dönüşen sözde "Sağlıklı Beslenme" kampanyası artık o kadar sinirime dokunmaya başladı ki sürekli bunun sebebine kafa yorar oldum.
 • Hülya AVŞAR

  Anoreksiya ve Bulimia’ya yakalanma yaşı 11’e indi - şişman mankenler

  Anoreksiya ve Bulimia’ya yakalanma yaşı 11’e indi11.04.2004

  Yazarlar

  Hazır olun, dünya AIDS’ten sonra yeni bir patlamaya hazırlanıyor.O da kendini hastalarından bile gizleyen anoreksiya ve bulimia! Birinde yemekten başka bir şey düşünemiyor hasta.
 • 34 beden mankenler şov gerçek olan biziz - şişman mankenler

  34 beden mankenler şov gerçek olan biziz05.09.2003

  40 ile 56 beden arasındaki kadınların markası Faik Sönmez önümüzdeki kış için 350 parçalık bir koleksiyon hazırladı.Markayı 50'li yılların en ünlü terzisi babası Faik Sönmez'den devralan Mete Sönmez ‘Türk ve Dünya kadını 40 beden ve üstü ama bugün moda deyince akla 34 beden mankenlerin giydiği daracık kıyafetler geliyor.Onlar şov, gerçek olan biziz’ diyor.
 • Zayıflayarak intihar etmek - şişman mankenler

  Zayıflayarak intihar etmek03.08.2003

  Serdar Devrim

  Ana babalar dikkat! Batı’dan yayılan ve başta internet yoluyla (e-postalar, çetler, siteler) bulaşan her türlü “aykırılığa” açık gençlerimiz bir kere daha tehdit altında.Ve bu seferki düşmanın adı anoreksi, yani yememe hastalığı, yemeği reddetme.(doktordanhaber.com sitesinde yayımlanmış bir yazımdır.)
 • Kaçamağı imkansız kahve Kaktüs - şişman mankenler

  Kaçamağı imkansız kahve Kaktüs12.04.2003

  Pazar

  Beyoğlu'nun ara sokaklarından birinde 40-50 metrekarelik, yani küçücük bir mekan.Birbirine çok yakın, üstelik küçük, tıklım tıkış masalar.Gün ve gece boyu sürekli bir insan sirkülasyonu, uğultusu.Böyle bir yer nasıl bağımlılık yaratır? Eğer mekanın adı Kaktüs'se soru gereksizdir.
 • Haftanın akla ziyan başlıkları - şişman mankenler

  Haftanın akla ziyan başlıkları08.02.2003

  Serdar Devrim

  Magazin ve diğer haberler: Tarkan’a niyet abisine kısmet – Pleyboy olma yolunda büyük çaba içine girdi – NEZle oldu – Asena Bach Bach – Arzu KANARdağ – Havanın ardı KARardı – Hücrelerinizi DEFNEtmeyin – Şoförleri var özel ama ruhları yok - Haftanın ayıbı (Ajda uğruna araba parasını bir gecede yedi) ve haftanın haber spotu (Nina Popeil, futbolcu İlhan Mansız’ın sevgilisiyle aynı adı taşıyordu)
 • Ayşe ARMAN

  Başkanın bütün zamanları - şişman mankenler

  Başkanın bütün zamanları09.11.2002

  Yazarlar

  Siz benim yaratıcı bir kadın filan olduğumu zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.Ama esinlenebilirim.
 • Ayşe ARMAN

  Uludağ’da bir başı örtülü - şişman mankenler

  Uludağ’da bir başı örtülü15.02.2002

  Yazarlar

  Geçenlerde Lipton'un Uludağ'da Ice Tea tanıtımı vardı.Ne yazık ki, gidebilecek durumda değildim.
 • Nükleer silahlanma, terörizm filan değil Kıyamet şişmanlıktan kopacak - şişman mankenler

  Nükleer silahlanma, terörizm filan değil Kıyamet şişmanlıktan kopacak01.02.2002

  Pazar

  Dünya Sağlık Örgütü ve hekimlerin şişmanlık ya da tıp dilindeki adıyla ‘‘obezite’’ye bakışı değişti.Bir estetik sorun olarak değerlendirilen şişmanlık, artık yaşamı kısaltan bir hastalık kabul ediliyor ve tedavi edilmesi öneriliyor.
 • Salih UÇAR

  Enfraruj - şişman mankenler

  Enfraruj 29.01.2001

  Yazarlar

  .Salih UÇAR..Altay ya.BUNDAN iki yıl önce.Altay, İzmir'de sahne
 • Salih UÇAR

  Açılışta yaşananlar - şişman mankenler

  Açılışta yaşananlar 12.11.2000

  Yazarlar

  Salih UÇAR..ÜNLÜ eğlence merkezi Sherlock's, artık Antalya'da.Mr.White's Bar'ın yerine açılan Sherlock's, yepyeni bir dekorla karşımıza çıktı.Öyle ki, Mr.White's'in sahipleri Hüseyin Ak ve Firüzan Binbir bile eski
 • Şişman mankenler podyuma çıkacak - şişman mankenler

  Şişman mankenler podyuma çıkacak 08.11.2000

  AKDENİZ

  .Antalya'da önümüzdeki günlerde açılacak olan ADEN İGS'ye ait ADEN Plus için çalışmalar hızlandı.Sadece bayanlar için büyük beden kıyafetler satacak olan mağazanın açılışında yapılacak defilede görev yapacak büyük beden mankenler
 • Şişman Roseanne 47'sinde soyundu - şişman mankenler

  Şişman Roseanne 47'sinde soyundu 06.08.2000

  .ABD televizyonlarının şişman oyuncusu Roseanne, ‘‘Gear’’ dergisinin ekim sayısı için çıplak pozlar verdi.Kendisini çok seksi bulan 47 yaşındaki Roseanne, şişman bir kadının da soyunduğunda süper mankenler kadar güzel olabileceği
 • Salih UÇAR

  Enfraruj - şişman mankenler

  Enfraruj 05.05.2000

  Yazarlar

  ..Dost düşman duysun.TÜRKİYE'nin ilk bölge magazin ekini Hürriyet Akdeniz olarak ‘‘Weekend’’ adıyla çıkarmış ve bir ilke daha imza atmıştık.Bu ekin ilk sayısındaki manşet, epey yankı uyandırmış
 • Tombul manken furyası - şişman mankenler

  Tombul manken furyası 17.04.2000

  Kelebek

  ..Kim demiş manken olmak için ilk ve tek şart ince, uzun olmak diye? Artık podyum dünyasında inkar edilemez bir gerçek var: O da tombul mankenler.Üstelik ünlü isimlerin tombul çocukları bile bu furyaya katıld
 • Pakize SUDA

  Kahpe Bizans - şişman mankenler

  Kahpe Bizans 26.01.2000

  Yazarlar

  Pakize SUDA...Hakikaten kahpe.başka hiçbir isim bu kadar yakışmazdı.Zira Bizans'taki bütün kadınlar kahpe.Geceleri fuhuşa giden imparatoriçeler, ölürayak çocuğunun babasının kocası değil sevgilisi olduğunu
 • Manken dediğin, kıyafetin önüne geçmez - şişman mankenler

  Manken dediğin, kıyafetin önüne geçmez 19.01.2000

  Kelebek

  ...Disiplin sahibi, profesyonel mankenler her zaman takdir topluyor.Konuştuğumuz beş modacının en çok tercih ettikleri isim Ebru Ürün, ardından ceylan saner geliyor.Ülkemizin modasını belirl
 • 21.Yüzyıla Girerken - şişman mankenler

  21.Yüzyıla Girerken 27.11.1999

  Yazarlar

  Ayşe ÖZEK KARASU..Imagine Marksist şarkı mı.İngiltere'de yeni milenyumun simgelerinden biri olan Dom'un John Lennon'ın Imagine şarkısıyla açılması için yapılan planlar tartışma yaratıyor.Komünizmin çöktüğü yüzy
 • Kuyruklu acilis - şişman mankenler

  Kuyruklu acilis 30.05.1999

  Kelebek

  .Meger butun Istanbul, Pasha'nin kapilarini aralamasini bekliyormus.Istanbul'un en populer kuluplerinden Pasha, gectigimiz gunlerde acildi.Meger butun Istanbul, bu ani bekliyormus.Davetiyesini kapan kendini buraya atti.Kapi onu
 • Kuyruklu açılış - şişman mankenler

  Kuyruklu açılış 30.05.1999

  Kelebek

  .Meğer bütün İstanbul, Pasha'nın kapılarını aralamasını bekliyormuş.İstanbul'un en popüler kulüplerinden Pasha, geçtiğimiz günlerde açıldı.Meğer bütün İstanbul, bu anı bekliyormuş.Davetiyesini kapan kendini buraya attı.Kapı ön
 • Dünya 16’lık ‘top’ modellerin esiri - şişman mankenler

  Dünya 16’lık ‘top’ modellerin esiri 20.05.1999

  DİĞER HABERLER

  ..Moda dergilerinde vitrinlenen her şey 20'li yaşla sınırlı bir dünya için.Bu bir ayırımcılık.Yaratılan imaja uymak için kalıbımızla kavga ediyoruz.İradeliler diyet yapıyor, mücadeleciler jimnastik, parası olan operasy
 • ABD şişmanlıktan korktu - şişman mankenler

  ABD şişmanlıktan korktu 04.06.1998

  Dünya

  .Amerikan Yönetimi, yıllardır süren araştırmalar sonucunda boy ve kilo oranlarına göre ‘‘Şişmanlık’’ tanımını değiştirmeye hazırlanıyor.Yeni belirlemelere göre eskiden normal kilolu sınıfına giren 29 milyon Amerikalı'nın şişmanl
 • Şişman mankenlere zayıflama sabunu - şişman mankenler

  Şişman mankenlere zayıflama sabunu 11.03.1998

  Kelebek

  ...Deniz yosunu ve Çin'de yetişen egzotik bitkilerin bileşimiyle üretilen ‘‘Soft Zayıflama Sabunu’’nun tanıtımı Cağaloğlu Hamamı'nda şişman mankenler tarafından yapıldı.Kan dolaşımını canlandırarak vücuttak


Yazarlara göre

5
Ayşe ARMAN
2
Hülya AVŞAR
1
Nilüfer PAZVANTOĞLU
1
Osman MÜFTÜOĞLU
1
Pakize SUDA
1
Salih UÇAR
3


Bölümlere göre
AKDENİZ
1
Bilim
1
Cuma
1
Cumartesi
3
Dünya
2
DİĞER HABERLER
1
Kelebek
5
Magazin Yazarlar
1
Otoyaşam
1
Pazar
5
Serdar Devrim
3
Yazarlar
9