Arama

Aramanız :
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala : En Yeni | En Eski

123  adet haber bulundu.


 • Yalçın BAYER

  TİB, Başbakanlığın taşeronu mu olacak - özel güvenlik maaşları
  TİB, Başbakanlığın taşeronu mu olacak29.12.2014
  Yazarlar“TİB, Başbakanlığın taşeronu mu olacak artık?”
 • Afganistan'da Taliban banka şubesi bastı - özel güvenlik maaşları
  Afganistan'da Taliban banka şubesi bastı16.12.2014
  PlanetHafta başından beri dünyayı ayağa kaldıran rehine olaylarına bir yenisi daha eklendi.Pazartesi günü Avustralya ve dün Pakistan'da yaşanan rehine krizlerinin ardından bugün de Afganistan'ın güneyinde yer alan Helmand kentinde Taliban militanları özel bir banka şubesine saldırı düzenleyerek, içerideki sivilleri rehin aldı.Militanlarla güvenlik güçleri arasında yaşanan çatışmalar sonucunda yedi kişinin öldüğü, rehinelerin ise kurtarıldığı açıklandı.
 • Şimdi de tazminat krizi - özel güvenlik maaşları
  Şimdi de tazminat krizi02.12.2014
  EgeMANİSA’nın Soma İlçesi’nde, 301 madencinin hayatını kaybettiği Eynez bölgesindeki ocak ile Atabacası ocağından toplam 2 bin 831 işçiyi işten çıkartan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin tazminatlar konusundaki tavrı, yaşanacak yeni bir krizi de ortaya çıkardı.Şirketin, mallarına tedbir konulduğunu, bankalardan kredi alamadığını ve yeterli parası olmadığını gerekçe gösterip, ücretlerde olduğu gibi tazminatı da devletin ödemesini, kendisinden sonra tahsil edilmesini talep ettiği öğrenildi.CHP Milletvekili Özgür Özel de, şirketin tıpkı Uyar madencilik gibi tazminat ödemeden kaçmayı planladığını, ancak malları üzerindeki tedbirin kaldırılmamasıyla bunu başaramadığını iddia etti.
 • Tazminatlar sorunsuz ödenecek mi? - özel güvenlik maaşları
  Tazminatlar sorunsuz ödenecek mi?01.12.2014
  EkonomiMANİSA’nın Soma İlçesi’nde, 301 madencinin hayatını kaybettiği Eynez bölgesindeki ocak ile Atabacası ocağından toplam 2 bin 831 işçiyi işten çıkartan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin tazminatlar konusundaki tavrı, yaşanacak yeni bir krizi de ortaya çıkardı.Şirketin, mallarına tedbir konulduğunu, bankalardan kredi alamadığını ve yeterli parası olmadığını gerekçe gösterip, ücretlerde olduğu gibi tazminatı da devletin ödemesini, kendisinden sonra tahsil edilmesini talep ettiği öğrenildi.CHP Milletvekili Özgür Özel de, şirketin tıpkı Uyar madencilik gibi tazminat ödemeden kaçmayı planladığını, ancak malları üzerindeki tedbirin kaldırılmamasıyla bunu başaramadığını iddia etti.
 • Memura, emekliye asgari ücretliye yüzde 3 zam - özel güvenlik maaşları
  Memura, emekliye asgari ücretliye yüzde 3 zam02.11.2014
  Ekonomi2015 yılı memurlar, emekliler, asgari ücretliler ve kamu için zor geçecek.2015 yılı programına göre, memura, emekliye ve asgari ücretliye gelecek yıl verilecek zam yüzde 3’ü geçmeyecek.Kamu da tasarruf önlemlerinden payını alacak.Kırtasiyeden, temizliğe kadar tüm alanlarda kamuda tasarruf geçerli olacak.
 • Somalı işçiler Ankara'ya yürüyor - özel güvenlik maaşları
  Somalı işçiler Ankara'ya yürüyor27.10.2014
  EkonomiSoma ilçesinde, maden faciasının meydana geldiği Eynez Maden Ocağı ile aynı şirket tarafından işletilen Atabacası Maden Ocağı'nda çalışan bir grup işçi, bu ayki ücretlerinin ödenmediği gerekçesiyle Ankara'ya yürüyüşe başladı.Bu yürüyüş bundan 24 yıl önce Zonguldak'tan Ankara'ya yapılan ve 'Büyük Madenci Grevi' olarak anılan eylemleri hatırlattı.
 • CHP'li vekilden ödenmeyen maaş sorusu - özel güvenlik maaşları
  CHP'li vekilden ödenmeyen maaş sorusu14.08.2014
  EgeCHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, Manisa Müzesi özel güvenlik görevlilerinin yaklaşık 2 haftadır hesaplarına yatmayan maaşları için devreye girdi.Maaşların ödenmesi için Bakanlığın devreye girmesini talep eden Milletvekili Öz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'e verdiği önergeyle yaşanan sıkıntının nedeninin sordu.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - özel güvenlik maaşları
  Yetiş Ayşe06.07.2014
  Yazarlar
 • Tıp eğitimini kaliteyle markalaştıran üniversite: İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ - özel güvenlik maaşları
  Tıp eğitimini kaliteyle markalaştıran üniversite: İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ05.07.2014
  EğitimSağlık bilimleri alanında Türkiye’nin ilk sağlık üniversitesi olan İstanbul Bilim Üniversitesi; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunan Florence Nightingale Hastaneleri’nin çeyrek asırdır elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeyi eğitime aktarıyor.
 • Yeni Yargı Paketi yasalaştı - özel güvenlik maaşları
  Yeni Yargı Paketi yasalaştı17.06.2014
  GündemKamuoyunda "Yeni Yargı Paketi" olarak bilinen, Türk Ceza Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.
 • Mescidi olana + 20 - özel güvenlik maaşları
  Mescidi olana + 2008.06.2014
  GündemMEB özel okulları A, B, C ve D olmak üzere gruplara ayıracak ve 5 yıldızlı oteller gibi yıldız verecek.Yüzme havuzu olanlar 30, ibadethanesi bulunanlar 20 puan kazanacak.Öğretmene iyi maaş + 30 puan.Dershaneden dönüşerek okullaşanların kategorisi D sınıfı.LYS’de başarıya + 35, ikramiye verene + 20 puan.
 • Özel okula yıldız ayarı - özel güvenlik maaşları
  Özel okula yıldız ayarı08.06.2014
  EğitimMEB özel okulları A, B, C ve D olmak üzere gruplara ayıracak ve 5 yıldızlı oteller gibi yıldız verecek.Yüzme havuzu olanlar 30, ibadethanesi bulunanlar 20 puan kazanacak.Öğretmene iyi maaş + 30 puan.Dershaneden dönüşerek okullaşanların kategorisi D sınıfı.LYS’de başarıya + 35, ikramiye verene + 20 puan.
 • Yalçın BAYER

  Memur-Sen ‘susuyor’ - özel güvenlik maaşları
  Memur-Sen ‘susuyor’03.06.2014
  YazarlarMEMUR ve emekli yılın ilk beş ayında enflasyon canavarına yenildi.
 • 432 çocuk babasız kaldı - özel güvenlik maaşları
  432 çocuk babasız kaldı21.05.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AFAD merkez binada düzenlenen basın toplantısında konuştu.Maden faciasıyla ilgili en acı bilgiyi İslam verdi: 432 çocuğumuz babasız kaldı.Bu çocukların yaş ortalaması 10.
 • Madenci maaşları gelişmiş ülkelerde ortalama işçileri ikiye katlıyor - özel güvenlik maaşları
  Madenci maaşları gelişmiş ülkelerde ortalama işçileri ikiye katlıyor18.05.2014
  EkonomiGelişmiş ülkelerde maden işçileri yaptıkları işin riski ile paralel en çok kazanan işçi grupları arasında yer alıyor.Avustralya'da madencilerin yıllık kazancı 100 bin doları geçiyor.Bu ülkede ortalama özel sektör işçi maaşı ise 66 bin dolar civarında.ABD'de de zengin kömür yatakları olan eyaletlerde yıllık maaşlar 100 bin dolara yaklaşıyor.ABD'de ortalama kömür maden işçisi maaşı 81 bin doları geçerken ortalama özel sektör işçi maaşı 50 bin dolara yaklaşıyor.Soma işçisi ise ortalama aylık 1600 lira(bugünkü kur ile yaklaşık 770 dolar) yıllık 19 bin 200 lira (yaklaşık 9230 dolar) kazanıyor.
 • Farkı siz bulun - özel güvenlik maaşları
  Farkı siz bulun16.05.2014
  EkonomiAlman ve Türk madencileri karşılaştırdık.
 • Üç yıl içinde ‘çip’li vatandaş oluyoruz - özel güvenlik maaşları
  Üç yıl içinde ‘çip’li vatandaş oluyoruz03.11.2013
  Ekonomiİçişleri Bakanı Muammer Güler yeni kimlik kartlarının yılbaşından itibaren 3 yıl içerisinde bütün vatandaşlara dağıtılacağını bildirdi.
 • Yalçın BAYER

  Harcadığım gaz tutarına devlet mi karar verecek - özel güvenlik maaşları
  Harcadığım gaz tutarına devlet mi karar verecek26.08.2013
  YazarlarBirinci ikametgah adresim İstanbul, ikincisi Ankara.
 • Memurlar için kritik günler başlıyor - özel güvenlik maaşları
  Memurlar için kritik günler başlıyor30.07.2013
  EkonomiMemurların maaş artışını belirleyecek ikinci toplu sözleşme görüşmesi için yarın hükümet ile Memur-Sen masaya oturacak.Görüşmeler, Kamu Görevlileri Hakem Kurulu'nun kararının alınması da dahil en geç 1 ay içerisinde sonuçlandırılacak.
 • Yalçın BAYER

  Azeri Bakan’ın Türk korumasına ne oldu? - özel güvenlik maaşları
  Azeri Bakan’ın Türk korumasına ne oldu?16.07.2013
  YazarlarAZERBAYCAN halkı son haftalarda, Ulaştırma Bakanı Ziya Mammadov’un oğlunun Türkiye vatandaşı olan koruma polisinin akıbetini merak ediyor.
 • Ormanlar petrol sondajına açıldı - özel güvenlik maaşları
  Ormanlar petrol sondajına açıldı30.05.2013
  EkonomiYILLAR alan hazırlık ve tartışma sürecinin ardından Meclis’te önceki gece kabul edilen Türk Petrol Kanunu ile siyah altının aranması ve işletilmesinde kurallar yeniden yazıldı.Ormanlar petrol arama ve işletmesine açılırken, yabancı şirketlerin hareket alanları genişletildi.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın (TPAO) özelleştirilebileceğinin işaretini verdi.Milli parklar, önergeyle petrol aranacak yerler arasından çıkarıldı.
 • Bugün eleştirilir yarın unutulur - özel güvenlik maaşları
  Bugün eleştirilir yarın unutulur08.05.2013
  GündemMilletvekillerine yeni ayrıcalıklar getiren yasa teklifi bugün Plan-Bütçe Komisyonu’nda görüşülecek.Tartışılan teklif için Başbakan Yardımcısı Arınç “5-6 ay önce yine Meclis’te bütün partiler arasında bir konsensus oluşmuş, milletvekillerinin maaşları ve sağlıkla ilgili konularda Sosyal Güvenlik Kanunu’nun bir maddesinde değişiklik yapılmıştı.Bakınız o gün yapılanlardan bugün bir tek eleştiri bile kalmadı, bugün getirilmek istenen de bugün eleştiriliyorsa yarın unutulacak demektir” dedi.
 • Arınç: Sonuca yaklaştığımızı hissediyoruz - özel güvenlik maaşları
  Arınç: Sonuca yaklaştığımızı hissediyoruz07.05.2013
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terör örgütünün çekilmesiyle ilgili, “Süreç takibimiz altındadır ve bizim için sonuç önemlidir.Bu sonuca yaklaştığımızı hissediyoruz" dedi.
 • Polis ve jandarmaya yeni SGK görevi - özel güvenlik maaşları
  Polis ve jandarmaya yeni SGK görevi03.03.2013
  EkonomiYARGITAY, SGK’dan maaş almak için kocasından anlaşmalı olarak boşanıp aynı evde yaşamaya devam eden kadınlarla ilgili polis ve jandarmaya yeni görev verdi.Polis, kadının boşandığı eski eşiyle karı-koca hayatını sürdürdüğünü birden fazla yerde iz sürüp kanıtlarsa ancak o zaman SGK maaş kesebilecek.
 • Yatak odasında ‘iz’ sürecekler - özel güvenlik maaşları
  Yatak odasında ‘iz’ sürecekler03.03.2013
  EkonomiYargıtay, SGK’dan maaş almak için kocasından anlaşmalı olarak boşanıp aynı evde yaşamaya devam eden kadınlarla ilgili polis ve jandarmaya yeni görev verdi.Polis, kadının boşandığı eski eşiyle karı-koca hayatını sürdürdüğünü birden fazla yerde iz sürüp kanıtlarsa ancak o zaman SGK maaş kesebilecek.
 • Özel okul öğretmenlerine sözleşme şoku - özel güvenlik maaşları
  Özel okul öğretmenlerine sözleşme şoku05.12.2012
  EkonomiOn binlerce özel okul öğretmenine sözleşme şoku.Sosyal Güvenlik Kurumu’nun denetiminden kaçan özel okullar, öğretmenlerine ‘ücretli öğretmen’ sözleşmesi dayatmaya başladı.Öğretmenler, yıl ortasında ‘ya ücretli öğretmen sözleşmesini imzalarsın ya da kendine başka bir iş ararsın’ dayatmasıyla karşı karşıya bırakıldı.
 • Memurun fazla mesai ücret artışı belli oldu - özel güvenlik maaşları
  Memurun fazla mesai ücret artışı belli oldu02.12.2012
  EkonomiDevlet memurlarının fazla mesai ücretleri yeni yılda 10 kuruş artarak, 1 lira 45 kuruşa çıkacak.Önümüzdeki yıl, kamu görevlilerinin yurtiçi gündelikleri yüzde 5,1 ile yüzde 6,4 arasında zamlanacak.2013 yurtiçi gündelik olarak TBMM Başkanı ve Başbakan'a 51 lira, Anayasa Mahkemesi Başkanı, Genelkurmay Başkanı, bakanlar ve milletvekillerine 46 lira, en alt kademedeki memura ise 28,50 lira ödenecek
 • Erdal SAĞLAM

  Memur sayısında artış ve yeni zamlar - özel güvenlik maaşları
  Memur sayısında artış ve yeni zamlar12.09.2012
  YazarlarMEMUR sayısında hızlı artış bütçe dengelerini tehdit eden boyutlara ulaşmaya başladı.Bu artışın yıllık bütçeleri bozmasının yanında, önümüzdeki dönem sosyal güvenlik sistemine ilişkin açıkları artırması da kaçınılmaz olacak.
 • Özel okullarda maaşlar 2200 ile 2800 TL altı olmayacak - özel güvenlik maaşları
  Özel okullarda maaşlar 2200 ile 2800 TL altı olmayacak10.09.2012
  EkonomiYeni eğitim öğretim döneminde Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan (SGK) kritik adım.SGK; kayıt dışılıkla mücadele için özel okulları mercek altına alıyor.Yaklaşık 3 bin 700 özel okulda çalışan 59 bin öğretmenin maaşını masaya yatıracak olan kurum, brüt maaşı 2 bin 200 ile 2 bin 800 lira arasında olmayan öğretmenler için okullara, ceza kesmeye hazırlanıyor.
 • Eğitim ödeneği, aile yardımı, emekli ikramiyesi artacak, sözleşmeli kadro ve yemek parası gelecek - özel güvenlik maaşları
  Eğitim ödeneği, aile yardımı, emekli ikramiyesi artacak, sözleşmeli kadro ve yemek parası gelecek18.05.2012
  EkonomiHükümet, 3 artı 3‘lük zam teklifinden geri adım atmadı.Ancak görüşmelerde 1 derecelik ilerleme sağlandı.Son pazarlık Pazartesi’ye kaldı.
 • Maliye Bakanı Şimşek:
  Maliye Bakanı Şimşek: "Bu sene benden ilave ödenek beklemeyin"10.04.2012
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, “Ben bütün bakanlıklara yazı yazdım, bu sene benden ilave ödenek beklemeyin.Yani geçen seneler gibi, biz harcayalım gideriz Maliye'den alırız yaklaşımı son derece yanlış bir yaklaşım” dedi.
 • Şehit Astsubay gözyaşlarıyla uğurlandı - özel güvenlik maaşları
  Şehit Astsubay gözyaşlarıyla uğurlandı26.02.2012
  GündemMARDİN’in Nusaybin İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin yola döşediği patlayıcıyı imha ederken şehit düşen 35 yaşındaki Astsubay Kıdemli Başçavuş Coşkun Göl’ün cenazesi, memleketi Elazığ’da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • Yunanistan'da 130 milyar euro için karar bugün verilecek - özel güvenlik maaşları
  Yunanistan'da 130 milyar euro için karar bugün verilecek06.02.2012
  EkonomiMart ayında 14,5 milyar euroluk tahvil satışı gerçekleştiremezse temerrüde düşecek olan ülkede, yeni kredi anlaşması için şart koşulan yeni ekonomik önlemlere ilişkin Başbakan Lukas Papadimos başkanlığındaki geçici işbirliği hükümetini destekleyen siyasi partilerden nihai bir karar bekliyor.
 • Şükrü KIZILOT

  Milletvekili kavramı değişmeli - özel güvenlik maaşları
  Milletvekili kavramı değişmeli25.12.2011
  YazarlarBÖYLE bir değişiklik olursa, herhalde buna en çok milletvekilleri ve emeklileri sevinir.
 • Zenginler de kemer sıkar - özel güvenlik maaşları
  Zenginler de kemer sıkar15.12.2011
  EkonomiEuro bölgesindeki borç krizi her geçen gün biraz daha kötü bir hal alırken, kredi derecelendirme kuruluşları ve yatırımcılar Avrupalı ülkeleri ve bankaları cezalandırmaya devam ediyor.Borç krizi kıskacından kurtulmak isteyen euro ülkeleri ise birbiri ardına kemer sıkma programları açıklayıp, meclislerinden güvenoyu alıyor.
 • Erdal SAĞLAM

  SGK, ilaç israfına karşı kampanya yapacak kesinti oranı düşecek - özel güvenlik maaşları
  SGK, ilaç israfına karşı kampanya yapacak kesinti oranı düşecek02.11.2011
  YazarlarÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kamuda çalışan uzman, uzman yardımcısı, daire başkanı ve üstündeki yöneticilerin maaşları arasındaki farkın giderileceği “eşit işe eşit ücret” prensibiyle düzenlemeler yaptıklarını söyledi.
 • 'Promosyon'da önemli gelişme - özel güvenlik maaşları
  'Promosyon'da önemli gelişme20.10.2011
  EkonomiEmekli maaşlarına bankalar tarafından promosyon ödenmesine ilişkin açılan davada bilrkişi raporu mahkemeye sunuldu.Mahkeme ödenmesi gereken promosyonun geriye doğru 5 yıl için hesaplanmasını ve bu hususta sadece hesap cetveli sunulmasını kararlaştırdı.
 • Şükrü KIZILOT

  Milletvekiline fazladan maaş mı ödeniyor - özel güvenlik maaşları
  Milletvekiline fazladan maaş mı ödeniyor12.10.2011
  YazarlarBİRKAÇ gündür bu konu tartışılıyor.
 • "Buradan ayrılırsam hiç bir büyük otomotiv şirketinde iş bulamayacağım"16.08.2011
  EkonomiHYUNDAI Assan Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, geçtiğimiz günlerde cari açığı önlemek için hafif ticari araç ÖTV oranlarını biraz artırıp otomobil vergilerini bu pararelde düşürülmesi gerektiğini söyledi.
 • Yeşil Kart'larla ilgili önemli açıklama - özel güvenlik maaşları
  Yeşil Kart'larla ilgili önemli açıklama15.05.2011
  GündemHükümet yeşil kartı olan her bireyi, bu yeşil kartına vize için başvurduğunda incelemeye alacak.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, “‘yoksulum’ diyeni, yoksul kabul ediyorduk.Gerekli test mekanizmalarımız yoktu.Şimdi bunu oluşturduk” diye açıkladı yapılacak incelemeyi.
 • CHP'nin 'aile sigortasına' karşı hükümetten 'vatandaşlık hakkı' - özel güvenlik maaşları
  CHP'nin 'aile sigortasına' karşı hükümetten 'vatandaşlık hakkı'15.05.2011
  Gündem“Yoksullukla mücadele ana hedefimiz”
 • Bakan Şimşek radyodan vergi çağrısı yaptı - özel güvenlik maaşları
  Bakan Şimşek radyodan vergi çağrısı yaptı22.03.2011
  GündemMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kral FM’de Gezegen Mehmet’in konuğu oldu.Bakan Şimşek ağırlıklı olarak Torba Yasa ve vatandaşların sorularına cevap verdi.Çocukluk ve gençlik yıllarında arabesk müziği dinlediğini söyleyen Bakan Şimşek'e çeşitli sanatçılar telefonla bağlanarak sürpriz yaptı.Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur ve Neşe Karaböcek gibi sanatçılar programda Bakan Şimşek ile konuştu.Neşe Karaböcek ise Bakan Mehmet Şimşek'e ilginç bir öneride bulundu.
 • Başbakan talimatıyla yargı binaları tamam - özel güvenlik maaşları
  Başbakan talimatıyla yargı binaları tamam26.02.2011
  GündemAdalet Bakanı Sadullah Ergin, 6 yeni daire oluşturulan Yargıtay ile 2 yeni daire kurulan Danıştay’ın bina sorununun çözüldüğünü açıkladı.
 • Türkiye, özel güvenlikte 257 bin kişilik ‘ordu’yla Avrupa’nın lideri oldu - özel güvenlik maaşları
  Türkiye, özel güvenlikte 257 bin kişilik ‘ordu’yla Avrupa’nın lideri oldu15.12.2010
  EkonomiTürkiye 257 bin 192 özel güvenlik görevlisiyle Avrupa’nın lideri çıktı.Merkezi Brüksel’de bulunan Avrupa Özel Güvenlik Şirketleri Birliği’nin (CoESS) yayımladığı rapora göre Türkiye, Avrupa’nın en büyük özel güvenlik sistemine sahip ülkesi oldu.Raporda Avrupa ülkelerinin çoğunda özel güvenlik görevlisi sayısının polis sayısını aştığı belirtildi.
 • Kılıçdaroğlu, ‘aile maaşı’ önerdi hükümet, ‘sosyal koruma’ getiriyor - özel güvenlik maaşları
  Kılıçdaroğlu, ‘aile maaşı’ önerdi hükümet, ‘sosyal koruma’ getiriyor26.11.2010
  EkonomiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Geliri olmayan ailelere maaş” projesinin bir benzerini hayata geçirme kararı alan hükümet, geliri asgari ücretin 3’te birinden az olan ailelere, “sosyal koruma” adı altında sabit maaş verecek.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Mahkeme ve savcılar bu hesabı nasıl verecek? - özel güvenlik maaşları
  Mahkeme ve savcılar bu hesabı nasıl verecek?18.11.2010
  YazarlarDÜN Hürriyet’in manşetinde yayımlanan haber, benim ölçülerime göre “yılın haberi” ödülünü kazanmaya aday gösterilmesi gereken haberlerden biriydi.
 • Emekli astsubaylardan hak eylemi - özel güvenlik maaşları
  Emekli astsubaylardan hak eylemi08.10.2010
  GündemTürkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Mustafa Erol, “Özlük haklarımızın iyileştirilmesine yönelik verilen sözler tutulur umuduyla bugüne kadar olağanüstü gayret gösterdik.Her şeyin bir sonu olduğu gibi sabrımızın ve iyi niyetimizin sonuna geldik” dedi.Duygu dolu dakikaların da yaşandığı miting öncesi TEMAD üyeleri ve yakınları, Celal Bayar Caddesi'nde toplandı.Ellerinde taleplerini içeren pankartlar, Türk bayrakları ve Atatürk fotoğrafları taşıyan kalabalık grup, marşlar eşliğinde Abdi İpekçi Parkı'na kadar yürüdü.
 • SGK'dan Bankalara gözdağı - özel güvenlik maaşları
  SGK'dan Bankalara gözdağı06.07.2010
  EkonomiSosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Emin Zararsız, bugün bankalarla 9 milyon 300 bin emekli için pazarlık masasına oturdu.
 • Yunanistan'da genel grev hayatı yine felç etti - özel güvenlik maaşları
  Yunanistan'da genel grev hayatı yine felç etti20.05.2010
  DünyaYunanistan'da kamu ve özel sektör çalışanlarının, hükümetin kemer sıkma politikası ile sosyal güvenlik yasası tasarısını protesto etmek amacıyla başlattıkları 24 saatlik grev ülkede hayatı felç etti.
 • Eko-Analiz - özel güvenlik maaşları
  Eko-Analiz23.04.2010
  EkonomiTürkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler, şirket analizleri, piyasalar, makro ekonomi ve iş dünyasının yıldızları.Ekonomideki tüm gelişmeleri Eko- Analizle takip edin.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3
Sonraki »
Son Sayfa » »