Tarihe göre sıralama.             >> İlgili haberlere göre sıralama <<
Arama Kriterleri : çevre >>
44.120  adet haber bulundu.
İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa

Arama Sonuçları

 • Bu kez inatçı belediye çıktı - çevre

  Bu kez inatçı belediye çıktı23.11.2014

  EKONOMİ

  KENTSEL dönüşümdeki en büyük sorun inşaat firması ile hak sahiplerinin anlaşamaması.Fikirtepe’deki bir projede tüm hak sahipleri imzayı attı, arsa sahibi Kadıköy Belediyesi ‘olur’ demedi.Belediye yerini satmak istiyor.Firma ise ‘istenen bedel piyasa ortalamasının çok üstünde’ diyerek almıyor.
 • Gönüllü üniversitelilerden örnek davranış - çevre

  Gönüllü üniversitelilerden örnek davranış23.11.2014

  GÜNDEM

  Balıkesir Altıeylül İlçesi'nde düzenlenen çevre etkinliğine katılan üniversiteli öğrenciler mahalle mahalle dolaşıp bilgilendirme yaptılar daha sonra çöp topladılar.Etkinliğe Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile rallici Burcu Çetinkaya'da katıldı.
 • Borcu olan dikkat son tarih 1 Aralık - çevre

  Borcu olan dikkat son tarih 1 Aralık23.11.2014

  EKONOMİ

  Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, emlak ve çevre temizlik vergisi borcu bulunanların borçlarını yapılandırma işlemlerinin başladığını bildirdi.Emlak ve çevre vergilerinin yapılandırılması başvuruları için son tarih 1 Aralık.
 • Dün taburcu oldu bugün ölü bulundu - çevre

  Dün taburcu oldu bugün ölü bulundu23.11.2014

  GÜNDEM

  Antalya'da sokaklarda mendil satan Erkan Puğoça, hastane yakınında kaldırımda ölü bulundu.Puğoça’nın ölüm nedeni, otopsinin ardından belli olacak.
 • Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı - çevre

  Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı23.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Erzincan’da düzenlenen 5’inci Olağan Kongresi’ne katıldı.Davutoğlu, son günlerde MİT ile ilgili konuşmalar yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, "MİT, yurt dışındaki vatandaşlarımızı kurtarabilir, CHP’yi kurtaramaz" dedi.Davutoğlu ayrıca, "Bu 7 Şubat 2012’de MİT’e yapılan komplonun devamıdır.Bunu Kılıçdaroğlu’na fısıldayanlar aynı çevreler.Biz buna izin vermeyiz" şeklinde konuştu.
 • Emre KIZILKAYA

  Uzaylılar Türkiye'yi karıştırıyor, AB kuyrukluyıldız peşinde - çevre

  Uzaylılar Türkiye'yi karıştırıyor, AB kuyrukluyıldız peşinde22.11.2014

  YAZARLAR

  Biz yeni bir "uzaylı saldırısı" altında debelenirken, bakın Avrupa Birliği uzayda ne arıyor.
 • Razi CANİKLİGİL

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi - çevre

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi22.11.2014

  YAZARLAR

  Obama’yı 2008 yılında destekleyerek ABD’nin ilk siyah başkanı olarak seçtirmeyi başaran “Y” ya da “Millennials” kuşağı diye adlandırılan 1977-1981 arası doğumlu gençlerin, gelecek hafta hafta yapılacak olan ara seçimlerde Başkan Obama’ya sırt çevirmeleri ne rağmen yine Demokrat Parti’yi desteklenmeleri bekleniyor.
 • Davutoğlu'ndan Biden'a: Kendisini gençleşmiş olarak geri göndereceğiz - çevre

  Davutoğlu'ndan Biden'a: Kendisini gençleşmiş olarak geri göndereceğiz22.11.2014

  DÜNYA

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'deki temaslarına bugün de devam eden ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'a "İstanbul'un gizemli etkileyici bir tarafı vardır.Kim İstanbul' gelirse en az 10 yıl gençleşir.Dolayısıyla gençleşmiş olarak kendisini göndereceğiz" dedi.Davutoğlu'ndan önce konuşmasını yapan Joe Biden ise Davutoğlu için "Beni hala seviyor kendisi, ben de onu halen seviyorum" diyerek yanıt verdi.Biden’in bu sözleri salonda gülüşmelere neden oldu.
 • Gecekondulara bağımlı yıkımı - çevre

  Gecekondulara bağımlı yıkımı22.11.2014

  Ankara

  Kentsel dönüşüm çalışmalarına Atıf Bey Mahallesi’nde devam eden Altındağ Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Şube Müdürlüğü, bölgede 30 gecekondunun daha yıkımını gerçekleştirdi.
 • METEKSAN'dan taktik radar - çevre

  METEKSAN'dan taktik radar22.11.2014

  Ankara

  Savunma sanayi şirketi METEKSAN, sınır ve alan güvenliğine yönelik "insan ayırt edebilen" çevre gözetleme radarı "Retinar PTR"yi üretti.
 • Çayyolu’na Çankaya Evi - çevre

  Çayyolu’na Çankaya Evi22.11.2014

  Ankara

  Çankaya Belediyesi vatandaşların evlilik başvurusu, çevre ve emlak vergisi ödeme gibi belediye işlemlerini yapabileceği ve 21 ayrı branşta açılacak kurslardan yararlanabileceği Çankaya Evi’nin üçüncüsü Çayyolu’nda açılacak.
 • Tarihi mahalle AVM olmayacak - çevre

  Tarihi mahalle AVM olmayacak22.11.2014

  Ankara

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, tarihi Saraçoğlu Mahallesi için kimsenin net bir projesinin olmadığını belirterek, “Saraçoğlu AVM olmayacak.Düşünen her insanın düşüncesine ihtiyacımız var” diye konuştu.
 • Gökçek: ODTÜ, tecavüz etmiş durumda - çevre

  Gökçek: ODTÜ, tecavüz etmiş durumda22.11.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ arasında ‘ağaç kesme’ polemiği sürürken, Başkan Melih Gökçek sert açıklamalarda bulundu: “Şu anda Eymir, ODTÜ’nün sorumluluğunda değil, Özel Çevre Koruma Kurulu’nun (ÖÇK) sorumluluğunda.Yani ODTÜ, ÖÇK’nın alanına tecavüz etmiş durumda.”
 • Çanakkale'de termik santral endişesi - çevre

  Çanakkale'de termik santral endişesi22.11.2014

  Ege

  ÇANAKKALE'de faaliyet gösteren 4 termik santrale ek olarak 11 termik santral için hazırlık yapılması tarihi ve turistik özellikleri bünyesinde barındıran kentte endişeye yol açtı.Termik santrallerin büyük bölümünün Marmara Denizi'ne kıyısı bulunan bakir kalmış koylara ve bölgelere yapılacak olması kaygıları daha da artıyor.
 • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi İzmir'deydi - çevre

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi İzmir'deydi22.11.2014

  Ege

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, partisinin İzmir'in Karşıyaka İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirerek "İzmir her yağmurda ne hale geliyor.Denizli ise Türkiye'nin en güzel şehirlerinde birisi oldu.İzmir inşallah makus talihinden kurtulacak" dedi.
 • Alsancak konteyner limanı kalmalı - çevre

  Alsancak konteyner limanı kalmalı22.11.2014

  Ege

  İZSU'nun 21 milyar liralık çevre yatırımı kapsamındaki kanal şebekesi döşeme çalışmaları törenle başladı.
 • Yüzde 16 ayaklanması - çevre

  Yüzde 16 ayaklanması22.11.2014

  EKONOMİ

  FİKİRTEPE İhsaniye Mahallesi’nde müteahhitle anlaşma imzalayan hak sahiplerinin oranı yüzde 84’e ulaşırken 42 arsa sahibi imza atmamakta direniyor.
 • Fuhuş kartına rekor ceza: 5 bin 972 lira - çevre

  Fuhuş kartına rekor ceza: 5 bin 972 lira22.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM’YE de taşınmasına rağmen bir türlü önü alınamayan yerlere atılan fuhuş ve cinsel içerikli reklam kartları için rekor cezalar kesilmeye başlandı.Daha önce Kabahatlar Kanunu’nun 32.maddesi gereğince 183 lira para cezası uygulanan şüpheliler için artık aynı kanunun 42.maddesine göre 5 bin 792 lira ceza kesiliyor.
 • METEKSAN

  METEKSAN "insan tanıyan" radar üretti22.11.2014

  Avrupa

  Savunma sanayi şirketi METEKSAN, sınır ve alan güvenliğine yönelik "insan ayırt edebilen" çevre gözetleme radarı "Retinar PTR"yi üretti.Radar 4 kilometreye kadar tarama yapabiliyor.
 • Bakan İdris Güllüce'den zeytin ağacı tepkisi: Nasıl kıydınız - çevre

  Bakan İdris Güllüce'den zeytin ağacı tepkisi: Nasıl kıydınız21.11.2014

  GÜNDEM

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Yırca’da termik santral yapımı için Kolin İnşaat tarafından 6 bin zeytin ağacının bir gecede kesilmesine sert tepki göstererek, “Nasıl kıydın ona ya.Yaptığı tarifi zor bir şey” dedi.Bakan Güllüce, Hürriyet’in gündeme ilişkin sorularını şöyle yanıtladı:
 • Mimarlar Odası uyardı, Konak Belediyesi önlem aldı - çevre

  Mimarlar Odası uyardı, Konak Belediyesi önlem aldı21.11.2014

  Ege

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürürlüğe koyduğu Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği’ndeki kat yüksekliği artışıyla Kordon ve Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndaki bina yüksekliklerinin 10 metreye kadar artacağını dikkate alan Konak Belediyesi önlem aldı.Körfez kıyısındaki "Çin Seddi" yükselmemesi ve imar kargaşasını ortadan kaldırmak için kat ve bina yüksekliği sabitlendi.
 • AVM’lere karşı ‘Esnafkart’ projesi - çevre

  AVM’lere karşı ‘Esnafkart’ projesi21.11.2014

  Ankara

  Çankaya Belediyesi, sayıları hızla artan AVM’lere karşı zor günler geçiren Kızılay esnafına destek olma için ‘Esnafkart’ projesini geliştirdi.Esnafkart ile bu bölgede alışveriş yapan vatandaşlara çeşitli ayrıcalıklar sunulacak.
 • Dijital atlas sona yaklaştı - çevre

  Dijital atlas sona yaklaştı21.11.2014

  Ankara

  Ankara’da düzenlenen Mapİnfo Kullanıcı Konferansı’nda dijital haritacılıkla ilgili yenilikler tanıtıldı.Türkiye’nin sanal ortamda hazırlanacak dijital atlası ile veriler tek havuzda toplanacak, nüfus bilgileri de bu sisteme eklenecek.
 • SunExpress çevre dostu dördüncü hava yolu oldu - çevre

  SunExpress çevre dostu dördüncü hava yolu oldu21.11.2014

  Ege

  SunExpress çevre dostu dördüncü hava yolu oldu.
 • Reşat KUTUCULAR

  Stat mı dediniz? - çevre

  Stat mı dediniz?21.11.2014

  YAZARLAR

 • En mutlu 44’üncü ülkeyiz - çevre

  En mutlu 44’üncü ülkeyiz21.11.2014

  DÜNYA

  MUTLU gezegen endeksi anlamına gelen Happy Planet Index’e göre 151 ülke arasında Türkiye 44’üncü sırada ‘mutlu’ çıktı.
 • Kıskandırarak kalkındıracak - çevre

  Kıskandırarak kalkındıracak21.11.2014

  EKONOMİ

  ÇÖZÜM sürecine paralel olarak Haziran 2013’te Cizre çıkarmasıyla Doğu’ya yönelik ‘ekonomik açılım’ başlatan TÜSİAD’ın ilk projesi somutlaştı.Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) ile bu kez farklı bir yol deneyen TÜSİAD, ‘Başkasının duasına amin demeyin’ diyerek, yerel başarı örnekleriyle bölge insanını yatırıma özendirecek.
 • Petrol baharı - çevre

  Petrol baharı21.11.2014

  EKONOMİ

  Petrol gelirlerinin paylaşımı konusunda yıllardır ihtilaf yaşayan Bağdat ve Erbil, son dönemdeki sürpriz yakınlaşmasıyla dikkat çekiyor.Irak Petrol Bakanı Adil Abdül Mehdi, “Anlaşma olursa kimse kaybetmeyecek, tüm taraflar için kazan-kazan olacak.Petrolde bahar havası umuyoruz ki devam edecek” diye konuştu.
 • Home&Tex İstanbul kapılarını açtı - çevre

  Home&Tex İstanbul kapılarını açtı21.11.2014

  EKONOMİ

  Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün ihracatını artırmak amacıyla CNR Holding, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde KOSGEB desteğinde ikinci kez organize edilen Home&Tex İstanbul Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı.
 • ÇED’e sınıf ayarı - çevre

  ÇED’e sınıf ayarı21.11.2014

  GÜNDEM

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, valiliklerin yetkisinde olan ‘ÇED gerekli değildir’ kararlarında kapsamlı bir revizyona hazırlanıyor.
 • Danıştay Savcılığı: Kamulaştırma tamamen iptal edilmeli - çevre

  Danıştay Savcılığı: Kamulaştırma tamamen iptal edilmeli21.11.2014

  GÜNDEM

  YIRCA’da yapılması planlanan termik santralle ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı.Danıştay 6’ncı Daire’nin 6 bin ağacın kesilmesinden sonra ulaşan ‘yürütmeyi durdurma kararı’nın ardından esastan devam eden davada, hukuki usul gereği Danıştay Savcılığı’ndan görüş alındı.
 • Görme engelli yoluna 'dur' tabelası - çevre

  Görme engelli yoluna 'dur' tabelası21.11.2014

  GÜNDEM

  ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, kaldırımda görme engelliler için kabartma taşlarla yapılan yürüyüş yolunun üzerine konulan ’Dur’ yazılı tabela tepki çekti.
 • Erciyes Üniversitesi akademik personel alacak - çevre

  Erciyes Üniversitesi akademik personel alacak21.11.2014

  Eğitim

  Erciyes Üniversitesi 16 akademik personel istihdam edecek.
 • Sınıra son teknoloji radar - çevre

  Sınıra son teknoloji radar21.11.2014

  EKONOMİ

  Meteksan Savunma Sanayii şirketinin sınır ve alan güvenliğine yönelik alan tarama ve çevre gözetleme radarı olan 'Retinar PTR' tanıtıldı.Radar 4 kilometre menzilden insan ve hayvanı ayırt edebiliyor.
 • İdris Güllüce'den 'magazinsel domuz' savunması - çevre

  İdris Güllüce'den 'magazinsel domuz' savunması21.11.2014

  GÜNDEM

  ÇED’le ilgili eleştirilere tepki gösteren Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Dilimde tüyden başka şeyler bitti.‘ÇED gerekli değildir’i sokakta 10 bin adama sorsanız ‘lazım değil ağabey, git işine bak’ anlar.Fakat öyle değil.Bunu kanun teklifiyle düzelteceğiz” dedi.İstanbul Boğazı’nı yüzerek geçen domuzla ilgili “Bunlar magazinsel şeyler” diyen Güllüce, bu konudaki eleştirilere "Balkanlar’daki soykırıma ilişkin kongredeydim.Bana diyor ki ‘Denizde yüzen domuz ne?’ ‘Ne domuzu, bırak şu magazini’ dedim.Arkadaş, bu hataysa kabul ediyorum" diyerek cevap verdi.
 • 10 yılda 2.5 milyon futbol sahası büyüklüğünde tarım arazisi yok oldu - çevre

  10 yılda 2.5 milyon futbol sahası büyüklüğünde tarım arazisi yok oldu21.11.2014

  GÜNDEM

  TÜRKİYE’de son 10 yılda, 2 milyon 573 bin futbol sahasına denk gelen 27 milyon 825 bin 64 dekar tarım arazisinin, imara, inşaata kurban gittiği ortaya çıktı.
 • Eğitimin 204 neferi başkentte - çevre

  Eğitimin 204 neferi başkentte21.11.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Ankara'da ağırlayacağı 204 eğitim neferi arasında, engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan, kahvehaneye kitaplık yapana, down sendromlu öğrencisine konuşmayı öğretenden, kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar, birçok fedakar öğretmen yer alıyor.
 • Oklahoma'da meteorun düşme anı kamerada - çevre

  Oklahoma'da meteorun düşme anı kamerada21.11.2014

  DÜNYA

  ABD’nin Oklahoma City kentinde bir meteorun düşme anı amatör bir kamera tarafından böyle kaydedildi.Sabahın erken saatlerinde meydana gelen olayda çevre halkı önce panik yaşadı ancak daha sonra gökyüzündeki yanan cismin bir meteor olduğu anlaşıldı.
 • ‘Miş’ gibi denetim - çevre

  ‘Miş’ gibi denetim20.11.2014

  EKONOMİ

  HER geçen gün artan inşaat kazaları denetim mekanizmasının ne kadar güvenilir olduğu sorusunu akla getirdi.İnşaat patronlarına göre yapı denetim kurumları denetlemiyor, ‘denetlermiş gibi’ yapıyor.
 • Eymir kavgası - çevre

  Eymir kavgası20.11.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in, “ODTÜ Eymir’de ağaç katliamı yapıyor” tweet’inin ardından Ankara Kent Konseyi üyeleri Eymir’de ODTÜ’yü protesto etti.‘Ağaç katliamı’ iddialarıyla ilgili ODTÜ, Orman İşletme Müdürlüğü’nün izniyle bölgede can ve mal emniyeti için bakım çalışması yapıldığını açıkladı.
 • Maliyeti 5 milyon TL - çevre

  Maliyeti 5 milyon TL20.11.2014

  Ankara

  İstanbul, İzmir ve Antalya gibi kentlerde yapılan tekne düğünleri artık Ankara’da da yapılabilecek.Büyükşehir Belediyesi, Mogan Gölü’ne demirleyecek tekne için 5 milyon liralık bütçe ayırdı.
 • IŞİD geriliyor siviller dönüyor - çevre

  IŞİD geriliyor siviller dönüyor20.11.2014

  DÜNYA

  IŞİD kuşatması altındaki Suriye’nin kuzeyindeki Kürt yerleşimi Kobani’nin Eşbaşkanı Enver Müslim, YPG’nin (Halk Savunma Birlikleri) kentin yüzde 80’inin kontrolünü ele geçirdiğini söyledi.Hürriyet’e konuşan PYD Eşbaşkanı Asya Abdullah ise Türkiye’den Kobani’ye koridor açılması taleplerinin sürdüğünü belirterek, “IŞİD ağır silahlarla geliyor, biz de uluslararası kamuoyundan ağır silah talep ediyoruz” dedi.
 • Seks içerikli kamu spotu rekor kırdı - çevre

  Seks içerikli kamu spotu rekor kırdı20.11.2014

  Avrupa

  Almanya’da Çevre Bakanlığı enerji tasarrufuna seks içerikli kamu spotuyla dikkat çekti.
 • CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama - çevre

  CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama20.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu projesine tepki gösterdi.Gürsel Tekin, projenin içeride ve dışarıda sıkışmış iktidarın seçim sürecini götürmek için Gezi Parkı’nın kullandığını ileri sürdü.
 • İETT A plus bir ulaşım aracı - çevre

  İETT A plus bir ulaşım aracı20.11.2014

  EKONOMİ

  İETT Genel Müdürlüğü’nün 1 milyar 700 milyonluk 2015 Yılı Bütçesi, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde onaylandı.Mecliste yapılan toplantıda İETT’nin Küresel Raporlama Girişimi’nden (GRI) kamuda bir ilk olan A Plus onayı aldıklarını ifade etti.
 • AK Partili başkandan 'termik santral' tepkisi - çevre

  AK Partili başkandan 'termik santral' tepkisi20.11.2014

  GÜNDEM

  SAMSUN’un Terme İlçesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçeye kurulmak istenen ithal kömürle çalışacak termik santrale karşı çıkarak 'Burası Amazonların vatanı, burada termik santral olmaz' diyen çevrecilerle birlikte mücadele başlattı.İlçenin Gölyazı bölgesinde geçmişte yaşadıkları rivayet edilen Amazon kadın savaşçılarının topraklarına termik santral yapılmasının kabul edilemez olduğunu söyleyen Kul, bölgenin Amazon kadın savaşçılarla ilgili turizm çalışmasıyla gelişebileceğini belirtti.
 • Akgöl haritadan silindi - çevre

  Akgöl haritadan silindi20.11.2014

  GÜNDEM

  Küresel ısınma ile birlikte son yıllarda etkili olan kuraklık, Van’ın Özalp İlçesi’nde 407 dekarlık bir alana sahip Akgöl’ü coğrafi haritalardan sildi.Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Başkanı Prof.Dr.Ali Fuat Doğu, ekosistem içinde önemli bir yere sahip ve göçmen kuşların tercih ettiği bölgelerden Akgöl’ün, sığ ve kapalı bir çanağa sahip olduğu için iklim değişikliğine dayanamadığını açıklarken, "Haritalarda masmavi görünen Akgöl aslında yok.Bundan sonra çizilecek haritalarda Akgöl’ü göremeyeceğiz" dedi.
 • Yıkım kabusu işyeri kapattırdı - çevre

  Yıkım kabusu işyeri kapattırdı19.11.2014

  Ege

  İZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde, kentsel dönüşüm kapsamında yıkımı yapılan bir binanın yanında petshop işleten Yasemin Denesay, tehlike nedeniyle işyerini kapatıp, yıkımı gerçekleştiren firmanın görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Gençler Kuşadası'ndan memmun değil - çevre

  Gençler Kuşadası'ndan memmun değil19.11.2014

  Ege

  AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde, lise öğrencileri arasında Kuşadası Ticaret Odası tarafından yaptırılan 'Gençliğin Kuşadası'na ve Ticarete Bakışı' konulu anketten düşündürücü bir sonuç çıktı.Öğrencilerin büyük bölümü ileride Kuşadası'nda yaşamayı ve çalışmayı düşünmediklerini belirtip, ilçenin en büyük sorunun ise çevre ve betonlaşma olduğunu söyledi.
 • 3’üncü göz masada olacak, şahitlik edecek - çevre

  3’üncü göz masada olacak, şahitlik edecek19.11.2014

  GÜNDEM

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İmralı’da başlatılması öngörülen müzakerelerle ilgili DİHA’ya konuştu:

Yıllara göre
2014
3.103
2013
3.743
2012
3.304
2011
3.286
2010
3.627
2009
3.411
2008
3.942
2007
3.586
2006
2.989
2005
1.853
2004
1.919
2003
1.311
2002
1.312
2001
1.430
2000
2.321
1999
1.570
1998
1.032
1997
381


Yazarlara göre

4.878
Abdülkadir Küşin
3
Adnan KAYA
13
Ahmet ALTAN
2
Ahmet HAKAN
41
Ahmet Mümtaz TAYLAN
5
Akif BEKİ
4
Ali Atıf BİR
20
Alışveriş Cadısı
3
Arda TÜRKMEN
1
Armağan ÇAĞLAYAN
1
Arzu Çakır Morin
1
Ata Nirun
1
Ateş Yalazan
9
Atilla TÜRKER
1
Aydın CANDABAK
1
Aylin Anne
1
Aylin LİVANELİ
1
Aynur TARTAN
1
Ayçe DİKMEN
30
Ayşe ARAL
11
Ayşe ARAL - Kelebek
3
Ayşe ARMAN
77
Ayşe ÖZEK KARASU
8
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
13
Ayşen GÜR
28
Bahar AKINCI
11
Bahar KORÇAN
1
Banu TUNA
34
Banu ŞEN
17
Banu Şen
1
Başak Dizer Fransez
1
Bekir COŞKUN
152
Bige Dalkılıç
2
Bülent KATARCI
15
Bünyamin SÜRMELİ
13
Cem Keçe
1
Cemal ERBAŞ
1
Cemal TÜKEL
9
Cengiz SEMERCİOĞLU
66
Cengiz ÇANDAR
36
Cengiz ÖZDEMİR
5
Cenker TEZEL
2
Ceren Arseven
1
Ceren Şehirlioğlu
1
Civan ER
1
Cüneyt ÜLSEVER
23
Deniz BAYRAMOĞLU
4
Deniz Gürel
29
Deniz SİPAHİ
75
Doğan HIZLAN
87
Doğan ULUÇ
15
Dr. Gündüz TEZMEN
48
Dr. Nuri Soysal
10
Dr.Başak DEMİRİZ
9
Dursun GÜNDOĞDU
8
Ebru Güzel
1
Ebru ÇAPA
6
Ece SÜKAN
1
Ege CANSEN
21
Elif Çongur
1
Emel Armutçu
4
Emin ÇÖLAŞAN
46
Emre KIZILKAYA
2
Emre Özpeynirci
9
Engin KRATZER
3
Enis BERBEROĞLU
13
Eray GÖRGÜLÜ
12
Ercan KUMCU
12
Erdal KAPLANSEREN
1
Erdal Kaplanseren
1
Erdal SAĞLAM
23
Erdal İPEKEŞEN
35
Erdem KIRIM
1
Erdem SEVGİ
7
Erdinç Çelikkan
15
Erkan ÇELEBİ
42
Erman TOROĞLU
4
Erol Aksoy
2
Ertan ACAR
4
Ertuğrul ÖZKÖK
98
Esra KAYA
1
Esra MİDİLLİ
3
Ethem GENİM
4
Eyüp CAN
6
Fatih ALTAYLI
49
Fatih Aktimur
4
Fatih Tekeci
19
Fatih ÇEKİRGE
49
Ferai TINÇ
73
Feriha Dildar ŞENKAYA
5
Figen BATUR
23
Fırat TUR
3
Gamze CİZRELİ
1
Gence Alton
1
Gila BENMAYOR
232
Gökhan KİMSESİZCAN
9
Güler BİLGEN
11
Gülse BİRSEL
6
Gülçin TELCİ
3


Bölümlere göre
AKDENİZ
521
Amatör Sporlar
62
Anasayfa
556
Ankara
2.893
Ankara 2013
3
Antalya
1
Avrupa
184
Avrupa 2013 v2
5
Avrupa Birliği
31
Basketbol
21
Basketbol 2013
1
Beslenme
3
Bilim
229
Bisiklet
3
Cuma
126
Cumartesi
221
Diger
5
Diger 2013
2
Diyarbakır
1
Diğer Sporlar
64
DÜNYA
10
Dünya
1.522
DİĞER HABERLER
414
E-Yaşam
40
EKONOMİ
55
Ege
2.442
Ege 2013
8
Ege Anasayfa
587
Ege Ekonomi
4
Ekonet
75
Ekonomi
5.128
Ekonomi Emlak
2
Ekonomi Kobi
3
Ekonomi Oto
1
Eğitim
406
Eğitim 2013 v2
3
Formula1
15
Futbol
231
Futbol 2013
5
GEZİ
10
Galatasaray
3
Gençlerbirliği
1
Gezi Haberleri
4
Gurme
2
GÜNDEM
116
Gündem
8.466
Gündem2008
3.079
Haber
9
Hayat
28
IK
2
Kadın
24
Kayseri
1
Kelebek
147
Kelebek Dünyadan
3
Kelebek Magazin
17
Kelebek Tırtıl
2
Kelebek Yazarlar
46
Keyif
20
Keyif_
20
Kitap/CD
1
Kültür Sanat
169
Kültür Sanat
2
Kültür Sanat 2009
5
Magazin
127
Magazin Dünyadan
6
Magazin Hattı
85
Magazin Televizyon
11
Magazin Tırtıl
1
Magazin Yazarlar
348
Max
1
Mekan Seyahat
1
Moda
1
Moda Dekorasyon
2
Motor Sporları
8
Otoyaşam
99
POLİTİKA
317
Paparazzi
7
Pasaj
12
Pazar
412
Planet
587
Planet - Dünya Gazeteleri
4
Politika
5
SAĞLIK
44
SAĞLIK -YAŞAM
9
Sağlık
523
Seninle +1
2
Serdar Devrim
210
Seyahat
489
Sigaraya Son
2
Son Dakika
1.294
Spor
216
Spor Anasayfa
2
Spor Basketbol
3
Spor Diğer
27
Spor Formula1
5
Spor Futbol
93
Star Dünyası
1
Strateji
6
Su Sporları
6
TEKNOLOJİ
3

İlk Sayfa
Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki
Son Sayfa