Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

"2 el otomobil"

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

259  adet haber bulundu.


 • 2.el otomobil piyasasında 'İSPARK' paniği - 2 el otomobil
  2.el otomobil piyasasında 'İSPARK' paniği06.11.2014
  Ekonomiİstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSPARK’a park borcu bulunan 50 bin aracın 2.el piyasasında noterlerce satışının yapılmayacağına ilişkin İstanbul’da 174 noterle anlaşma yapıldığı şeklindeki açıklama tepki çekti.
 • Otomobillere 100 bin km’lik işkence - 2 el otomobil
  Otomobillere 100 bin km’lik işkence01.03.2013
  EkonomiOtomobil dergilerinde okuruz, “test sonuçları” diye.Genelde, otomobil uzman bir sürücü tarafından kullanılır, içi dışı detaylı olarak incelenir, sonra da bir rapor gibi yazılır.
 • Özgörkey’de 2.el fabrika günleri - 2 el otomobil
  Özgörkey’de 2.el fabrika günleri26.02.2013
  EgeÖZGÖRKEY Otomotiv, pazar günleri ‘Fabrika Günleri’ adı altında 2.el otomobilleri yüzde 30’a varan indirimlerle satışa sunuyor.
 • Özgörkey 2.el otomobile iddialı başladı - 2 el otomobil
  Özgörkey 2.el otomobile iddialı başladı18.09.2012
  EgeÖzgörkey Otomotiv, bir ilke imza atarak “Premium Selection” adı altında kullanılmış otomobil sektörüne hızlı bir giriş yaptı.
 • 2.el otomobil pazarı yükseliyor - 2 el otomobil
  2.el otomobil pazarı yükseliyor19.07.2012
  Ekonomi2011, sıfır araç satışında rekorların kırıldığı bir yıl olarak geride kalırken, 2012’de satışlarda yüzde 20 oranında azalma meydana geldi.
 • İkinci el otomobil alırken bunlara dikkat - 2 el otomobil
  İkinci el otomobil alırken bunlara dikkat19.06.2012
  Ekonomiİkinci el otomobil alırken, kontrol etmeniz gereken birçok detayı bir araya getirdik
 • Yargıtay'dan kazazede ailelerine iyi haber - 2 el otomobil
  Yargıtay'dan kazazede ailelerine iyi haber11.05.2012
  GündemÖlümlü trafik kazalarında destekten yoksunluk tazminatı için ‘kusurlu’, ‘kusursuz’ ayrımı kalkıyor.Yargıtay Genel Hukuk Kurulu, açılan bir dava üzerine trafik kazasında ölen kişi tam kusurlu olsa da yakınlarına tazminat ödenmesi kararına vardı.Yakınını trafik kazasında kaybeden binlerce kişiye umut olan karar, “Ölen kişi kusurlu olsa da yakınlarının bir kusuru yok” gerekçesine dayandırıldı.Ölümlü trafik kazalarının yüzde 40’ının kusurlu olduğunu belirten uzmanlara göre, sigorta şirketleri büyük bir tazminat yükünün altında kalabilir.Genel Hukuk Kurulu’nun önünde benzer dava konusunu içeren 300’e yakın dosya bekliyor.
 • PLAKAYA DİKKAT - 2 el otomobil
  PLAKAYA DİKKAT09.05.2012
  TeknolojiGoogle'ın insansız aracına ABD'nin Nevada eyaletinde izin çıktı.Bu araçlar özel bir kırmızı plakayla yola çıkabilecek.
 • Kış lastiği zorunlu - 2 el otomobil
  Kış lastiği zorunlu09.05.2012
  GündemTürkiye trafikte yeni bir döneme giriyor.Kış lastiği uygulaması zorunlu hale gelecek.Muayenesi olmayan araçların satışına izin verilmeyecek.Araçların demiryoluna düşmesi sonucu yaşanan ölümlü-yaralamalı kazaların önüne geçmek amacıyla karayolu kenarlarına çelik bariyerler konulacak.
 • İçki ve sigaraya otomatik zam, cami bağışı da vergiden düşecek - 2 el otomobil
  İçki ve sigaraya otomatik zam, cami bağışı da vergiden düşecek27.04.2012
  EkonomiHükümetin, bireysel emekliliği teşvik etmek, tasarrufları artırmak, amacıyla hazırladığı yasa tasarısından iki büyük sürpriz çıkarken, uzun süredir merak edilen elektrikli oto vergisi de belirlendi.
 • Çinliler otoda ‘lüks’ sever - 2 el otomobil
  Çinliler otoda ‘lüks’ sever24.04.2012
  EkonomiDünyanın büyük otomobil ülkesi haline gelen Çin’e lüks markalar adeta çıkarma yapıyor.Bu yılın ilk 3 ayında yüzde 37 büyüyen lüks sınıftan daha fazla pay kapmak isteyen markalar bir taraftan yeni yatırımlara imza atarken diğer taraftan Pekin’de düzenlenen fuarda en yeni modellerini vitrine çıkardı.
 • Akaryakıttan sonra, sıra lüks araç vergilerinde - 2 el otomobil
  Akaryakıttan sonra, sıra lüks araç vergilerinde19.04.2012
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, lüks araçlardaki vergi kaçağını mercek altına aldıklarını bildirdi.Bakan Şimşek, AA'ya yaptığı açıklamada, hiçbir sektörde vergi kaçakçılığına izin vermeyeceklerini belirterek, Vergi Denetim Kurulu'nun etkin ve aktif çalışmalarıyla birçok alanda kayıt dışılığın önüne geçmeyi hedeflediğini belirtti.
 • Belediye otoparkları Meclis gündeminde - 2 el otomobil
  Belediye otoparkları Meclis gündeminde19.04.2012
  GündemTBMM Dilekçe Komisyonu, bazı belediyelerin, Otopark Yönetmeliği'nin “Otopark hesabında toplanan meblağ otopark tesisi dışında başka bir amaçla kullanılamaz” hükümüne rağmen, otopark bedellerini; personel alacaklarının ödenmesi, parke ve bordür taşı ile araç alımı, borçların ödenmesi ve kaldırım yapımı gibi farklı amaçlarla kullandığı belirledi.
 • Audi, Ducati'yi satın aldı - 2 el otomobil
  Audi, Ducati'yi satın aldı19.04.2012
  EkonomiAlman otomobil üreticisi Volkswagen'ın Audi şirketi, İtalyan motosiklet üreticisi Ducati'yi satın aldı.
 • Ford'dan Çin'de 760 milyon dolarlık yatırım - 2 el otomobil
  Ford'dan Çin'de 760 milyon dolarlık yatırım19.04.2012
  EkonomiFord Motor, Çin'de 760 milyon dolar değerinde otomobil fabrikası açıyor.
 • Şubat ayında 52 bin 463 taşıt trafiğe kaydedildi - 2 el otomobil
  Şubat ayında 52 bin 463 taşıt trafiğe kaydedildi17.04.2012
  EkonomiTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2012 yılı Şubat ayına ilişkin Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri'ni açıkladı.Şubat'ta 52 bin 463 taşıt trafiğe kaydedilirken, 10 bin 62 taşıtın ise trafikten kaydı silindi.Böylece yılın ilk 2 ayında trafikteki taşıt sayısı toplam 153 bin 749 arttı.
 • Büyüme ‘kâr’a yansımadı oto sigortaları 631.2 milyon TL zarar yazdı - 2 el otomobil
  Büyüme ‘kâr’a yansımadı oto sigortaları 631.2 milyon TL zarar yazdı16.04.2012
  Ekonomi2011 yılında prim üretiminde yüzde 22’ye yakın büyüme gerçekleştiren sigortacılar, hayat sigortası sayesinde 329 milyon TL kâr açıkladı.Kasko ve trafik sigortasından oluşan oto sigortalarından ise 631,2 milyon TL zarar ettiler.
 • “Sugücü Pompası” ile elektrik ve mazot tüketimini ortadan kaldırdı - 2 el otomobil
  “Sugücü Pompası” ile elektrik ve mazot tüketimini ortadan kaldırdı06.04.2012
  EkonomiElektrik ve mazot masrafı olmadan sulama imkanı sunan “Sugücü Pompası” adlı pompa üreten mucit, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'nın (KOSGEB) üretimine destek verdiği ve seri üretimine başladığı pompayı, Malatya'da 6.Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nda tanıtıyor.
 • Rogers: Lamboghini'ye borsacılar değil çiftçiler binecek - 2 el otomobil
  Rogers: Lamboghini'ye borsacılar değil çiftçiler binecek06.04.2012
  EkonomiDünyada “Emtia Gurusu” olarak tanınan yatırım ve finans uzmanı Jim Rogers, “(Altın) En az 2.400 dolara, hatta daha fazla yükseğe çıkacak.Altın da gümüş de yükselecek” dedi.Rogers, önümüzdeki dönemde tarım ürünlerinin çok artacağını bu nedenle lüks arabalara borsacıların değil çiftçilerin bineceği öngörüsünde de bulundu.
 • Başbakan Erdoğan, elektrikli otomobil kullandı - 2 el otomobil
  Başbakan Erdoğan, elektrikli otomobil kullandı06.04.2012
  EkonomiBaşbakan Erdoğan, OYAK tarafından Türkiye'de üretilen ve Başbakanlık'a hibe edilen Renault Fluence marka otomobili kullanarak, “Ülkemizde çevre dostu bir araç olma noktasında bunlar bizim için çok çok önemli olacak.Hava kirliliği noktasında tabii temiz havayı teneffüs etmede çok çok katkısı olacak” dedi.
 • İTÜ, elektrikli Tesla’yı 3 gün için istedi, Ağaoğlu hediye etmeyi seçti - 2 el otomobil
  İTÜ, elektrikli Tesla’yı 3 gün için istedi, Ağaoğlu hediye etmeyi seçti05.04.2012
  EkonomiAğaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, elektrikli araçlar konusunda farkındalık yaratmak amacıyla 2010 yılının temmuz ayında Türkiye’ye getirttiği elektrikli otomobil Tesla Roadster’ı İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Makine Fakültesi’ne bağışladı.
 • Çin, iç pazarı doyuramadı Türkiye’den lastik alacak - 2 el otomobil
  Çin, iç pazarı doyuramadı Türkiye’den lastik alacak05.04.2012
  Ekonomi2013’te üretim kapasitesini yüzde 25 artırmaya hazırlanan Brisa’nın Genel Müdürü Hakan Bayman, “Çin’in doyuramadığı kendi iç pazarına biz de bu yıl lastik ihraç etmeye hazırlanıyoruz” dedi.
 • "Yerli otomobil rüya, çöpe atın gitsin"05.04.2012
  EkonomiAlarko Holding Yönetiim Kurulu Başkanı İshak Alaton'dan yerli otomobil üretimi ile ilgili tartışılacak bir yorum geldi.
 • İlkokul mezunlarına ehliyet için yasa teklifi - 2 el otomobil
  İlkokul mezunlarına ehliyet için yasa teklifi03.04.2012
  GündemAK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, ilkokul mezunlarının ehliyet almasına imkan veren yasa teklifi hazırladı.
 • Elektrikli Renault’nun Türkiye’deki şarjında Büyükçekmece sürprizi - 2 el otomobil
  Elektrikli Renault’nun Türkiye’deki şarjında Büyükçekmece sürprizi02.04.2012
  EkonomiTürkiye’de üretilen ve satışa sunulan ilk elektrikli otomobil olan Renault Fluence Z.E.’nin şarjı dikkat çekici bir gelişmeyi ortaya koydu.Renault Mais’in Türkiye genelindeki tüm bayi ve şubelerinde Portekizli ‘Efacec’ isimli şarj istasyonlarını tercih etmesi gözleri bu şirkete çevirdi.Bir haftada kurulup ‘Efacec’i bünyesine katan Eşarj isimli şirketin ortaklarının Renault’nun Büyükçekmece bayisi olması dikkat çekti.
 • Erdoğan, Kore’den ‘motor’ istedi, Çağlayan ‘Sakın geç kalma’ şarkısıyla davet etti - 2 el otomobil
  Erdoğan, Kore’den ‘motor’ istedi, Çağlayan ‘Sakın geç kalma’ şarkısıyla davet etti26.03.2012
  EkonomiBaşbakan Tayyip Erdoğan, Güney Koreli Hyundai’den Türkiye’de motor da üretmesini istedi.Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da, Güney Koreli diğer şirketleri yatırıma çağırmak için, “Sakın geç kalma erken gel”i söyledi.
 • Araç parçaları kiralık muayeneler göstermelik - 2 el otomobil
  Araç parçaları kiralık muayeneler göstermelik26.03.2012
  EkonomiTüvturk'teki muayeneden aracını geçiremeyen bazı sürücüler, icat ettikleri yöntemle trafikte tehlike saçıyor.İstasyonların çevresinde kümeleşen fırsatçılar, koltuktan trafik setine kadar birçok ürünü 'muayeneden geçinceye' kadar araç sahiplerine kiralıyor.Lastikleri ağır kusurlu bulunan sürücüler, ikinci el lastik kiralayıp muayene sonrası eski lastikle yollara çıkıyor.
 • Yeni sektör doğdu.Fiyatlar yüzde 25 düştü - 2 el otomobil
  Yeni sektör doğdu.Fiyatlar yüzde 25 düştü27.02.2012
  EkonomiKasko sigortası kapsamındayken çalınan araçların, bulunmalarının ardından sigorta şirketlerince cazip fiyatlarla satışı yeni bir sektör yarattı.
 • ‘Symbol’ üretimi 2013’te bitiyor yeni Fluence 2014’te geliyor - 2 el otomobil
  ‘Symbol’ üretimi 2013’te bitiyor yeni Fluence 2014’te geliyor20.02.2012
  Ekonomi2012’de önce makyajlı Megane HB ardından yeni Clio üretimini devreye sokacak Oyak Renault, 2013 yılından itibaren Bursa’da ürettiği ve Türkiye’nin en çok satan otomobili olan Symbol’ün üretimini bitirecek.Symbol’ün yerine farklı bir isimle Samsung Motors tarafından geliştirilen yeni bir B Sedan model gelecek.Oyak Renault, 2014’te de orta sınıfın başarılı modellerinden Fluence’yi yenileyecek.
 • 2 kardeş 2 farklı yerli oto tasarladı - 2 el otomobil
  2 kardeş 2 farklı yerli oto tasarladı20.02.2012
  Ekonomiİki kardeş tasarımcı Evrim Özgün ve Evren Özgün, yerli otomobilin tasarımının da yerli olmasını istedikleri için 2 farklı tasarım yaparak üretim için destek aramaya başladı.
 • Renault ve Nissan’dan Tata Nano’ya rakip geliyor - 2 el otomobil
  Renault ve Nissan’dan Tata Nano’ya rakip geliyor04.01.2012
  EkonomiRenault ve Nissan, Hindistanlı otomobil üreticisi Bajaj Auto ile birlikte dünyanın en ucuz otomobili Tata Nano’ya rakip bir araç üretmeyi planladıklarını açıkladı.Aracın 2215 dolardan başlayan fiyatlarla satılabileceği belirtildi.
 • Bir liraya 160 km gidiyor - 2 el otomobil
  Bir liraya 160 km gidiyor03.01.2012
  EkonomiBursa'da kurulu Katren Otomotiv, Çinli “Omnia”, “Jmstar” ve “Fulu” markalarıyla yaptığı distribütörlük anlaşması çerçevesinde, 4 farklı elektrikli aracı, Türkiye'ye getirdi.
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi arttı - 2 el otomobil
  Motorlu Taşıtlar Vergisi arttı26.12.2011
  EkonomiMotorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), 2012 yılında yüzde 10,26 artacak.
 • Yerli otomobili görüştüler - 2 el otomobil
  Yerli otomobili görüştüler19.12.2011
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç'u Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde kabul etti.Görüşmede yerli otomobil üretimi konusunun gündeme geldiği öğrenildi.
 • Türkiye’nin rolünü artıracak Corolla, Japon Toyota için yeniden doğuş simgesi olacak - 2 el otomobil
  Türkiye’nin rolünü artıracak Corolla, Japon Toyota için yeniden doğuş simgesi olacak05.12.2011
  EkonomiJapon Toyota, yaşadığı krizler ve felaketlere Tokyo Fuarı’nda son noktayı koyarak, ‘Reborn (yeniden doğmak) ve ‘Fun to drive, again’ (Yeniden sürüş keyfi) sloganları ile yeniden yükselişe geçmeyi hedefliyor.Toyota Başkanı ve CEO’su Akio Toyoda, yeni stratejilerinin ilk üyelerinden birinin dünyada en çok sattıkları Corolla modelinin yeni nesli olacağını belirterek, “Bu model Türkiye’de de üretilecek.Türkiye’nin rolünü artırıp büyümemizde etkin olarak kullanacağız” dedi.
 • Otomotiv devleri Avrupa’da işçi çıkarıyor Türkiye’de yeni eleman alımı sürüyor - 2 el otomobil
  Otomotiv devleri Avrupa’da işçi çıkarıyor Türkiye’de yeni eleman alımı sürüyor28.11.2011
  EkonomiAvrupa’daki borç krizi otomotiv sektörünü de vururken, dev markalar art arda işçi çıkarmaya başladı.Önce PSA (Peugeot-Citroen) ardından Ford, İspanya ve Fransa’daki fabrikalarından 4 biner işçi çıkaracağını açıklarken, Renault ve GM de istihdamı düşürme kararı aldı.Türkiye’de ise Ford, Tofaş ve Toyota yeni model yatırımlarına paralel yeni işçilere kapıyı açtı.2011’de 4 bine yakın işçi alan sektör, 2012 için de aynı sinyali verdi.
 • Gebzeli yeni Civic Tayland’daki sel felaketine takıldı 2012’ye ertelendi - 2 el otomobil
  Gebzeli yeni Civic Tayland’daki sel felaketine takıldı 2012’ye ertelendi28.11.2011
  EkonomiSon 2-3 yıldır Türkiye’de hem iç pazarda hem üretimde sessiz kalan Japon Honda, tam gaza basıp 15 milyon dolarlık ön yatırımla aralık başından itibaren yeni Civic Sedan üretimine başlayacakken, bu kez Tayland’daki sel felekatine takıldı.
 • Ankara Türkiye'yi ikiye katladı - 2 el otomobil
  Ankara Türkiye'yi ikiye katladı04.10.2011
  EkonomiTürkiye ortalamalarına göre her 5 kişiye bir araç düşerken, bu anlamda Muğla, Türkiye'nin en motorize ili oldu.Otomobili en çok seven il olarak ise Ankara öne çıktı.Ankara'da otomobil sahipliği oranı Türkiye'yi ikiye katladı.
 • Artan dolar Euro dokunmadı lüks oto satışı rekora koşuyor - 2 el otomobil
  Artan dolar Euro dokunmadı lüks oto satışı rekora koşuyor03.10.2011
  EkonomiYılbaşından bu yana yüzde 30’u aşan kur artışına rağmen Türkiye’de lüks otomobil sevdası hız kesmiyor.İlk 8 ayda lüks oto satışları yüzde 43 artarken, yıl sonunda pazarın geçen yıla göre yüzde 30 büyümesi bekleniyor.Geçen yılı 12 bin adetlik rekor satışla tamamlayan BMW, yıl sonunda 14 bin adetlik satışa koşarken, Audi, Mercedes ve Volvo’da yıl sonu hedeflerinde kur farkı revizyonuna gitmeden rekor satış bekliyor.
 • Bakanlıkların filosu yerli oto olur, ben de makam aracı yaparım - 2 el otomobil
  Bakanlıkların filosu yerli oto olur, ben de makam aracı yaparım03.10.2011
  EkonomiBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Türk malı otomobil üretiminin teşvik sonrasında çok taliplisi olacağını belirterek, tüm bakanlıkların araç filolarının ise Türk malı otoyla değiştiriceğini söyledi.Ergün, “Ben de yerli otoyu makam aracım yapabilirim” dedi.
 • Otomobiller ‘söz’ dinleyecek, twit atıp Facebook’a girecek - 2 el otomobil
  Otomobiller ‘söz’ dinleyecek, twit atıp Facebook’a girecek03.10.2011
  EkonomiABD’li otomotiv devi Ford’un sesli komut dinleyen, internete bağlanabilen, acil arama yapabilen SYNC teknolojisine sahip araçları Ekim 2012’de Türkiye’ye geliyor.4.2 ve 8 inç dokunmatik ekran seçeneğine sahip teknoloji Ford ve Microsoft işbirliğiyle geliştirildi.Ford Otosan bu teknolojiyi, 6-9 Ekim tarihlerindeki CeBIT Bilişim fuarında da tanıtacak.
 • Yerli otomobilin fiyatını açıkladı - 2 el otomobil
  Yerli otomobilin fiyatını açıkladı30.09.2011
  EkonomiBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yerli otomobil için vergi ve teşvik öncesi satış fiyatının 20 ila 25 bin aralığında olduğunu söyledi.
 • Renault yeni modellerini tanıttı - 2 el otomobil
  Renault yeni modellerini tanıttı15.09.2011
  EkonomiRenault, Uluslararası Otomobil Fuarı'nda yeni modellerini tanıttı.
 • GM’de ‘İflas gölgesi’ni Türk yönetici kaldıracak - 2 el otomobil
  GM’de ‘İflas gölgesi’ni Türk yönetici kaldıracak15.09.2011
  Ekonomi50 yaşındaki Selim Bingöl, Amerikan otomotiv devi General Motors’un (GM) kriz sonrası oluşan ‘iflas yolundaki marka’ imajını düzeltmek için görevlendirildi.2010’da GM’in Global İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Bingöl, “Yıpranan imajı onarmak için kritik bir pozisyona atandım.İflastan sonra Amerikan halkının bize ikinci bir şans vermesi için çalışıyorum” dedi.
 • Ford: Türk malı oto yatırıma gelmiş uluslararası markaların canını yakabilir - 2 el otomobil
  Ford: Türk malı oto yatırıma gelmiş uluslararası markaların canını yakabilir14.09.2011
  EkonomiBaşbakan Tayyip Erdoğan’ın ‘Türk malı oto’ talebine Ford Avrupa Başkanı ve CEO’su Stephen Odell’den uyarı geldi.Odell, “Mevcut pazar büyümezse Türk malı otomobil, orada yatırımı olan uluslararası markaların canını yakabilir.Bu konuda dikkatli olunması lazım.Aksi takdirde Türkiye’ye yönelik yeni senaryolar gündeme gelebilir” dedi.
 • Volkswagen 30 bin Jetta'yı geri çağırıyor - 2 el otomobil
  Volkswagen 30 bin Jetta'yı geri çağırıyor13.09.2011
  EkonomiAlman otomobil üreticisi Volkswagen, ABD'de 30 binden fazla Jetta model aracını geri çağırıyor.
 • Türk işçisini yerli otomobil heyecanı sardı - 2 el otomobil
  Türk işçisini yerli otomobil heyecanı sardı13.09.2011
  EkonomiRenault, Hyundai, Fiat ve Toyota gibi dünyanın önde gelen otomotiv şirketlerine üretim yapan Türk işçisi, yerli otomobil için düğmeye basılmasını bekliyor.Gelişmiş otomotiv alt yapısıyla dikkati çeken Bursa, Kocaeli, Kayseri ve Konya yeni Anadolu “Devrimi” için göreve hazır.
 • İthal otoda fiyat arttı vatandaş çıkma parçaya yöneldi - 2 el otomobil
  İthal otoda fiyat arttı vatandaş çıkma parçaya yöneldi12.09.2011
  AnkaraDövizdeki yükselmeye bağlı olarak ithal otomobillerin yedek parçalarının pahalanması vatandaşları 2.el (çıkma) parçaya yöneltti.
 • Tofaş, ABD’ye 3 milyar dolarlık ‘Koç’ satacak - 2 el otomobil
  Tofaş, ABD’ye 3 milyar dolarlık ‘Koç’ satacak12.09.2011
  EkonomiTofaş, Bursa’da ürettiği yeni Doblo’yu ABD’ye satacak.Doblo, 160 milyon dolarlık ek yatırımla 2013 yılının başında İngilizcede ‘Koç’ anlamına gelen Chrysler’in ticari araç markası ‘RAM’ adıyla Amerika yollarına çıkacak.Tofaş, 7 yılda ABD’ye 190 bin ‘RAM Doblo’ ihraç edip 3 milyar dolar gelir elde edecek.
 • 94 yeni model vitrine çıkacak Türkler damgasını vuracak - 2 el otomobil
  94 yeni model vitrine çıkacak Türkler damgasını vuracak12.09.2011
  EkonomiYarın basın günüyle 64’üncü kez kapılarını açmaya hazırlanan dünyanın en büyük otomobil fuarı ‘Frankfurt’ ‘Gelecek standart’ ana temasıyla otomotiv sektörünün en önemli oyuncularını ağırlayacak.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Sonraki »
Son Sayfa » »